PORT 5PEL MAANDAG 25 JUNI 1934 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD. PAG. 5 Bijvoegsel voetbal DIOC. HAARI. VOETBALBOND R. K. Sportver. „Leiden". Gisteren waren de Leiden-reserven de gasten van DOS te Roelofarendsveen, waar voor den Hoofdbeker van de Leidsche Cou- ront voor de eerste ronde gespeeld werd tusschen DOS I en Leiden II. De Leide- naars moesten in de DOS-menschen hun meerdere erkennen en werden met een 93 nederlaag huistoe gezonden. Wel wat geflatteerd! Dinsdagavond te 8 uur precies training voor het derde elftal en overigen onder leiding van S. Brakel. De training der Junioren heeft Woens dagavond te 8 uur plaats onder leiding van den heer A. C. Goddijn op het R. K. Sport park „Haagweg". Allen presentl Volgende week Dinsdag zal te Zoeter- woude op het ASC-terrein gespeeld worden een wedstrijd tusschen veteranen van ASC en Leiden. Zij, die voor Leiden zich be schikbaar stellen gelieven zich op te geven voor Donderdag 28 Juni a.s. aan het secre tariaat Stadhouderslaan no. 2, telefoon 2162. R.K. Sportver. „Van Nispen" Het eerste elftal der Rood-Zwarten speel de gistermiddag een vriendschappelijken wedstrijd tegen een combinatie le en 2e elftal-spelers van Teijlingen op het N.V". C.-terrein. Van Nispen heeft een invaller voor D. v. Maris, terwijl Teijlingen met 10 spelers den strijd aanvaardde. Wanneer scheidsrechter van Duin begin nen blaast, ontspint zich aanvankelijk een gelijk opgaande strijd met Teijlingen Jets meer in den aanval. Gelijdelijk wordende Teijl.-mannen echter terug gedrongen, tot dat uit een scherpen voorzet v. d. Drift voor V. N. de score opent (10). Direct daarop werkt C. v. Maris zich los en uit een scherp schot, kaatst de bal via de doelpaal in de touwen Bij een aanval van Teijl. maakt een der V.N.-mannen hands, maar de aan Teijl. toegekende penalty wordt vriendschappe lijk naast geschoten. «Direct daarop volgt een tegenbezoek van V. N. en daar de Teijl. doelman niet aanwezig is, wordt de stand gemakkelijk op 30 gebracht, on middellijk daarop gevolgd door nummer 4 van den voet van Theo. Nog vóór rust wordt aan Teijl. een vrijen schop toege kend binnen het groote strafschopgebied. De strafschop wordt rechtstreeks in een doelpunt omgezet en tot groote verbazing van vriend en vijand wijst de scheidsrech ter naar het midden (41). In deze stand komt vóór rust geen verandering meer. Na rust blijkt, dat Teijl. zich van een andere zijde wil laten zien en wordt er danig op den bal gezeten. Maar weer trekt V. N. fraai combineerend ten aanval en weet Theo uit een fraai aangegeven bal keihard te doelpunten (51). Na aftrap trekken de Zilkers wederom ten aanval en weet P. Klinkenberg uit een mooi toege- speelden bal van Opdam de score nog maals te verhoogen (61). Nadat V. N. nogmaals weet te doelpunten (71), ver anderen de Teijling-mannen eindelijk van doelman en neemt aanvoerder Warmen- hoven plaats onder de lat, hetgeen echter voor Teijl. te laat is en tevens een danige verzwakking in het veld bleek te zijn. Wanneer de stand 81 voor V. N. is, weet de midvoor van Teijl. op fraaie wijze tegen te scoren, aan welken stand V, N. ten slotte voor einde nog één doelpunt aan toevoegt (92). R. K. Sportver. „K.R.V." K.R.V. I kreeg V.V.S.B. I op bezoek. K.R.V. mastte 2 spelers. Voor de rust weet V.V.S.B. reeds een 20 voorsprong te be reiken. De gastheeren halen dien stand ge leidelijk in en hebben even voor het einde nog een 32 voorsprong. In de laatste mi nuten scoort V.V.S.B. nog den gelijkmaker (3—3). De eindstand van deze promotieklasse is dus: D.O.S. 2 4 3 1 12—11 6 K.R.V. 4 2 11 12—9 5 V.V.S.B. 4—12 12—16 1 Het tweede elftal bracht een 21 over winning van St. Bemardus 2 terug. De junioren beantwoordden aan onze verwaohtingen; zij behaalden thuis een 32 overwinning op N.V.C.a. Deze week alleen Dinsdagavond oefenen voor de senioren. Donderdagavond te 7.30 uur speek ons b-elftal een oefenwedstrijd tegen een combinatie van voornamelijk nieuwe spelers. De laatsten zorgen ditmaal dat zij in wit shirt verschijnen. R. K. Sportver. „S.M.C." fn het Juniorentournooi, dat gisteren be ëindigd werd met den wedstrijd Lisse I Teylingen-b betaalde Lisse een 40 over winning en daarmee den len prijs, Teylin gen-b den 2en en SMC-a den 3en prijs. SMC, dat in Langeraar een propaganda- wedstrijd speelde, wist ondanks een ver moeiende fietstocht een 61 overwinning te behalen op Adolp Kolping L R.K. Sportver. „E.S.T.O." Niettegenstaande dezen wedstrijd voor de promotie geen waarde meer had, kan Esto op een zeer geslaagden, goed geani- meerden wedstrijd terugzien. Als Esto den toss gewonnen heeft, trapt A.L.O, te 2.45 af met tamelijk warm voètbalweer. De eerste aanvallen zijn voor A.L.O., waarbij de laatste juist op het net belandt. Nadat de keeper uitgeschoten heeft, neemt de voorhoede de bal over, plaatst door naar den midvoor, die op zijn beurt kalm en goed berekend Is, buiten kee per's bereik doelpunt (10). Er was nog slechts 5 minuten gespeeld. A.L.O. for ceert enkele snelle aanvallen, waarbij vooral mooi kop werk opvalt, terwijl de aanvallen steeds gevaarlijk zijn. Doch E.S.T.O.'s achterhoede is uitstekend, en geeft A.L.O. geen kans. Wanneer E.S.T.O. er met den bal voor doel is, ontstaat er een belegering voor doel, het eene schot volgt op het andere, echter zonder resul taat. Wanneer'men de bal van achter keu rig plaats naar van Gils, zet deze op zijn beurt naar den linksbinnen, welke zijn kans goed benut (20). Niettegenstaande de achterstand wordt er door A.L.O. toch goed spel gegeven, waardoor herhaalde lijk E.S.T.O.'s doel in gevaar komt, doch ook Van Vliet is goed op zijn plaats. Dat bemerkten we trouwens geheel den match Nog vóór de rust weet de midvoor de stand op 30 te brengen. Bij de hervatting valt een poos een ware inzinking op te merken bij E.S.T.O., het geen de achterhoede handen vol werk be zorgde. Deze zijn echter in goede conditie, en knallen de bal geregeld naar voren, zoodat na 'n klein half uurtje van Gils er 40 van maakt. Bij een te nemen penal ty maakt de midvoor er 50 van. Nog juist voor het einde scoort A.L.O. het eenigste tegenpunt. Scheidsrechter Brouwer uit Delft, leid de dezen in de beste verstandhouding ge speelden wedstrijd onberispelijk. R. K. Sportver. „Foreholte". Gisteren is de K.R.O.-radio-Missiedag te Voorhout schitterend geslaagd. Heerlijk is het te kunnen zeggen, dat onze R. K. Sport- vereeniging zich geheel in dienst moest stel len van de KJt.O. Een gezellige drukte op ons sportterrein, de harmonie St. Cecilia" was ook mede van de partij, in één woord een echt katholieke geest heerschte er. Zel den zagen we in Voorhout zooveel men- schen op de been als Zondag 24 Juni j.l. 't Scheen wel alsof alles was uitgeloopen; elke vreemdeling kon zien, dat er iets bij zonders in Voorhout te doen was. Hoewel vroeg in den morgen, het weer voor de feestdag nu minder mooi en zelfs slechter werd, was het des middags even anders en kwam de heldere zon met haar stralen het feestterrein beschijnen, geheel buiten ieders verwachting. Drie gToote autobussen, diverse luxe auto's kwamen zoo tegen het middaguur Voorhout's grenzen binnenrollen. De gas ten hadden gelukkig voor heel wat suppor ters gezorgd, welk gezelschap op minder officieele wijze in het Parochiehuis werd ontvangen. De torenklok gaf juist 2 uur aan, en nauwelijks hadden we de laatste klanken opgevangen, of directeur M. Bolderdijk gaf zijn „mannen" het teeken van vertrek. De eerste klanken der muziek gingen het luchtruim in, en ineens was het nog rusti ge volkje omgetooverd in een vroolijke op geruimde en zingende menigte. De schre den der muziekanten werden onmiddellijk gevolgd door het Foreholte-bestuur, het Ju nioren-elftal en voor ons ontelbare Hage naars en Voorhouters, optrekkende naar het feestterrein. Daar gearriveerd, meenden we een vlag- genparade te zien; keurig was het voetbal veld gemetamorphoseerd in een veld met Geel-Witte. Rood-Wit-Blauwen vlaggen, niet minder Oranje vlaggen en ook de Mis sie vlag mocht op dit terrein niet ontbreken. Waar het muziek-ensemble gezeten was, stond ook alles afgebakend met hooge vlaggen, een waarlijk aardig gezicht. Even over tweeën, nadat de muziek het feestelijk versierde terrein was binnenge treden, werd door het lid van het Actie- Comité, de heer Allard, het woord ver leend aan den edelachtb. heer G. Bulten, Burgemeester, die in korte bewoordingen het doel van dezen dag schetste, en her dacht hierbij de wereld-uitzending van dien Hierna nog een opwekkend woord tot de aanwezigen, waarna hij dezen feestdag of ficieel voor geopend verklaarde. De muziek liet hierna nog eenige fris- sche klanken weergalmen, en R.A.V.A. en Foreholte kwamen inmiddels het feestter rein opgemarcheerd. Door Pater J. van Diepen, oud-Missiona ris werd de bal op het middenveld afge trapt. De uitslag van den voetbalwedstrijd Fore holte IRAVA I (15) is ons tegengeval len. De Hagenaars wonnen verdiend, maar 13 of 24 geweest'had beter de verhou ding weergegeven. Intusschen zij gezegd, dat 't beter spelend elftal heeft gewonnen. De eerste helft is voor RAVA, de Foreholte- achterhoede beleeft benauwde momenten. Na de thee krijgt men direct een ander beeld te zien. Foreholte gaat ten aanval over, maar vindt in den R.A.V.A.-keeper een geweldig struikelblok. Eerst doelpunt toch weer RAVA (05). Dan neemt Fore holte gedurende eenigen tijd het offensief. In deze periode han menig kans beter lot verdiend. Eindelijk volgt dan een voorzet van rechts, en de mid-voor zorgt voor het zeer verdiende tegenpunt. Met 15 kwam het einde. De zilveren voetbaltrophee plus draagmedaille's kwamen daardoor in bezit van RAVA. Hierna speelden de veteranen een komi sche wedstrijd, Voorhout-Zuid overwon met 2—1. Deze week gaan de voetballers weer met goede moed trainen. Dinsdag 8 uur le en 2e elftal. Woensdag 8 uur Junioren. Don derdag 2e en 3e elftal en Zaterdag van 2 tot 5 uur sport en athletiek voor alle leden. R. K. Sportver. „N.V.C." Hot gisteren gehoudien voetbal-toumooi is oip schitterende wijze geslaagd. Om 1 uur verschijnen N.V.C. I en Concordia binnen de lijnen. Concordiia wint den toss en N.V.C. brengt den bail aan 't rollen. Van weerszijden wat terrein verkenning, waar vanuit een vrije schop Concordia de lei ding neemt (01). Dan krijigen we een weinig overwicht van N.V.C. en spoedig ligt de gelijkmaker door een geweldig schot van den linksbuiten in de touwen (11). Spoedig bezorgt de linksbuiten N.V.C. de leiding (21). Concordia biiedt krachtig weerstand maar hun achterhoede doorziet niet diie overrompelende aanvallen en door braken van N.V.C., die den stand opvoert tot 4—1. Na de thee hetzelfde spel. Concordia geeft schitterend partij en Fortuna is niet met hen; de achterhoede dringt te veel op, wat natuurlijk noodlottig moeten worden, en al spoedig is het 61 voor N.V.C. Uit 'n corner op het Concordiadoel wordt het 71. Concordia past thans het buiitenspelvalile- tje toe wat vele malen lukt, 't spel wordt meestal op N.V.C.-helflt gespeeld. Maar zij kan niet voorkomen, dat N.V.C.'s goed spe lende voorhoede uit hun talrijke doorbra ken nog 2 maal weet te profiteeren en de eindstand brengt op 91 in het voordeel van N.V.C. Om 3.15 fluit de scheidsrechter v. Nispen I en Teylingen II in het veld. Teylingen speelt met 10 man. Al dadelijk ontspint zich een Vlug spel met v. Nispen in de meer derheid. Plotseling krijigt v. Nispen in bui- tenspeipositie den bal toegespeeld en geeft hun club de leiding (10). Teylingen keert thans het spel, maar is zeer gehandicapt daar hun voorhoede niet voltallig is en al spoedig volgt een prachtige aanval van v. Nispen en het is 20. Direct daarop weer in buitenspel en no. 3 trilt in het net. 30 voor v. Nispen. Hierdoor raakt de keeper van Teylingen ondier den indruk en waar schijnlijk vam de warmte; de andere 9 Tey- lingenspelers daarentegen blinken uit door hun sportiviteit, waar zij ook menig ap plaus voor in ontvangst mochten nemen. Intusschen is de stand 40 voor v. Nispen. Dan krijigt Teylingen tweemaal een straf schop te nemen, maar beide keeren wordt zeer sportief heel langzaam naast gescho ten. Bij den aanvang van de tweede helft is het v. Nispen, die al dadelijk van een fout van Teylingen's achterhoede profiteert en de stand is 50, even daarna 60. Teylin gen zwoegt wat zij kan om den eer te red den, maar paal, lat of man belet hun dat, v. Nispen daarentegen voerde den stand op tot 90. En vlak voor het einde gelukte het Teylingen hun eerste en laatste tegen punt te sooren. En zoo kwam het einde met een 91 in hert voordeel van v. Nispen I. R. K. Sportver. „A. V. V." Voor de nederlaagwedstrijden speelde Zondag AW I tegen St. Lode wijk I uit Rotterdam. Beide elftallen stellen zich vol ledig op. Er ontwikkelt zich direct een vlug en aantrekelijk spel, waarbij al spoe dig blijkt, dat zich direct een vlug en aantrekkelijk spel, waarbij al spoedig blijkt, dat St. Lodewijk iets sterker is. Aan beide zijden worden eenige mooie aanval len opgezet, waarbij St. Lodewijk het eerst succes heeft (10). Dan volgen eeni ge aanvallen van A. V. V., waaruit eenige corners ontstaan, wleke echter geen suc ces opleveren, daar de St. Lode wij k-ach- terhoede resoluut wegwerkt. Bij een mooien aanval vergroot St. Lode- OM DEN LEIDSCHE COURANT-BEKER. D.O.S. ILeiden H 93. In de eerste helft werd er aardig spel vertoond, Leiden was toen het meest ac tief; na 10 minuten spelen nemen zij de leiding (10). Even daarna scoorden ze weer, doch dit doelpunt werd geannuleerd. Als DOS dan wat beter aanpakt, is spoedig de gelijkmaker daar (11), terwijl even later, als v. Ruiten een goede corner voor geeft, Bosiman inkopt (21). DOS blijft dan aanvallen, doch veel gaat door buiten spel verloren. Toch komt no. 3, als Bosman van verre een schot lost, wat Camphens slechts ten halve kan keeren (31). Dan is weer de beurt aan Leiden en bij een vlugge aanval, scoort de rechtsbinnen op korten afstand (32). Met dezen stand wordt gedraaid. Als weer is begonnen valt DOS snel aan, en als van Es de bal krijgt toegespeeld, maakt hij 42. Leiden pakt dan stevig aan, en ze weten den achterstand te verkleinen (43). Nu komt er spanning in, want Lei den behoefde slechts gelijk te spelen om te winnen. Tot tweemaal toe krijgen ze de kans, doch eenmaal redde de Koning, en een maal werd juist naast geschoten. Al spoedig wijkt de spanning, want als Hoo- geboom er alleen vandoor gaat treft het harde schot doel (53). DOS is dan over wegend sterker, en de Leid en-achterhoede krijgt het hard te verantwoorden. Behalve de ballen, die rakelings naast of op lat of paal terecht kwamen, moest de Leiden- keeper nog 4 maal visschen. Met 93 kwam het einde en plaatste DOS zich in de finale. DOS 3 had de voor Steeds Hooger min der aangename vriendelijkheid door hen met 30 in eigen huis te kloppen. DOS-a—DES-a 2—5; DOS-b—DES-b 5—0. O.D.I. I—V.V.L. I 3—1. Zondag had ODI I WL II op bezoek tot 't spelen van den „L. C."-bekerwedstrijd. 't Weer w sagunstig en 't terrein in de beste conditie. Ca. 2.3Q uur riep 't fluitje van scheidsrechter v. d. Werf beide elftal len in 't veld. O. D. I. won den toss en speelde voor den wind. WL bracht den bal aan 't rollen. ODI pakte flink aan en bracht 't vijandelijke doel reeds spoedig in gevaar, doch ook WL liet zich niet onbe tuigd. Beide partijen wogen voor de rust tegen elkaar op en gavcen een mooi open spel te zien, spannend en echt sportief, totdat 't den linksbinnen van ODI gelukte te scoren en ODI de leiding te geven met 10. Van beide zijden werd echter flink doorgezet, doch 't gelukte aan geen der partijen voor de rust den stand te wijzi gen, zoodat deze intrad met 10 voor ODI. Na de rust werd weer in 't zelfde tempo doorgegaan, doch WL scheen echter wat in de minderheid te zijn en toen de rechts binnen van ODI door een mooi schot de stand op 20 bracht begon de moed van WL te zakken. Jammer, dat 't spel nu een weinig in ruw spel ontaarde, wat niet minder werd, toen WL de 3de goal maak te en de stand op 21 bracht. Toch geluk te 't den midvoor nog voor te breken en den bal in 't net te werken. Nauwelijks was dit geschied of 't fluitje van den scheidsrechter verkondigde 't einde van den wedstrijd. ODI had revanche genomen en met 31 gewonnen. De wedstrijd van Dinsdag tegen de Alph. Boys-combinatne gaat niet door. Dinsdag en Vrijdagavond trainen voor 't 1ste en 2de elftal. Bij training is 't terrein alleen toeganke lijk voor degenen die moeten trainen. ODI II speelde te Zevenhoven tegen ZW een medaillewedstrijd en wan met 20. ODI a speelde tegen Adolf Kolping a een competitiewedstrijd en verloor met 0—5. wijk haar voorsprong (20), terwijl even later de bal van den linksback terug springt, waardoor de A. V. V.-keeper ver rast wordt en den bal niet meer kan be machtigen, zoodat deze in het doel ver dwijnt. (30). Met dezen stand komt de rust. Na de rust trekt St. Lodewijk wederom ten aanval, doch zonder succes daar de A. V.V.-keeper zich thans niet meer laat ver schalken. A.V.V. komt dan opzetten, doch ook de St. Lodewijk-achterhoede geeft geen krimp. Toch weet de AW-linksbui- ten eindelijk te ontglippen en verkleint met een schitterend schot dan achterstand (31). Dan wordt AW sterker en de St. Lodewijk-verdediging krijgt het zwaar te verantwoorden, doch deze weet stand te houden en als de scheidsrschter einde blaast, heeft AW met 31 haar eerste ne derlaag te pakken. Ook het 2e en 3e elftal konden het niet tot een overwinning brengen en verloren resp. van St. Lodewijk 2 met 52 en van DHL 4 met 82. R. K. Sportver. „V.C.H." Gisteren speelde op hert V.C.H.-rterrein V.C.H. II een vriendschappelijke wedstrijd tegen Steeds Hooger III van Rijp wetering. Ai spoedig bleek, dart de gasten veel ster ker waren, daar deze uiit een hoogere af- deeling reserves hadden. De rust ging in met 40 voor Steeds Hooger. Na de rust werd de score nog hooger op gevoerd en was de uitslag 90 voor Steeds Hooger. Een zeldzaam mooi spel gaf de midden voor te zien van V.C.H. Als de leden zich zoo in het spel kunnen inwerken is het een prachrt. Scheidsrechter was de heer Schou ten uit Leiden, die den wedstrijd prachtig leidde. V.C.H. I was te gast by Majella II te Oude Wetering en wist daar de overwinning te behalen met 43. Ook onze junioren waren daar, voor de zo mercompetitie, tegen de junioren van Ma jella, maar waren minder gelukkig en ver loren met 40. De leiding liet nog al wat te wenschen over. B.N.S.R.K.H.B.S. 4—4. De aanvoerder van H.B.S. won den toss en verkoos met zon in den rug te gaan spe len. B.N.S. trapt af en is direct in den aan val, welke wordt weggewerkt. Nu komt H.B.S. gevaarlijk opzetten. W. v. d. Rak- huijs maakt een schijnbeweging en speelt den bal keurig over den uitgeloopen keeper en H.B.S. heeft de leiding. Nu komt B.N.S. opzetten, een fout van de rechtshalf en de stand is gelijk. 10 minuten voor de rust een mooie aanval van H.B.S. en de stand is 1—2. Na de rust is H.B.S. steeds in de meer derheid en met een mooi schot van den linksbuiten en den stond is 13. H.B.S. neemt hert nu kaïlim aan, wat hen noodlottig werd, want in tijd van 5 minuten is de stand gelijk. B.N.S. is steeds voor het doel maar Tuithof is voorloopig niet te passee- ren, toch ziet hij zich gepasseerd met een onhoudbaar schort. 43. Nu komt H.B.S. weer opzetten en 7 minuten voor hert ein de sohiiert W. van Bakhuijs keihard tegen de paal, doch weert den bal toch in het doel te werken. Al zoo kwam het einde van dezen mooien en vriendschappelijken wedstrijd met een gelijk spel 44. De leiding van den heer Kraan was zeer goed. R. K. Sportver. „Majella". Majella 1 maakte met een 3loverwin- ning een einde aan de promotiewedstrijden. De stand is: gesp.gew.gel.verl. v.t.pnt. Majella 4 3 1 16—9 7 D.O.S. 4 4 112 13—17 3 Ad. Kolp. 2 4 1—3 10—13 2 Ad. Kolping nam in deze wedstryd het eerst de leiding door een misser in de ach terhoede. Spoedig werd gelijk gemaakt en uit een strafsohot bracht de voorhoede Ma jella in het voordeel (21). Met dezen stand brak rust aan. Na thee wist de mid voor spoedig de stand te verbeteren met een schitterend schot. Met dezen tsand (31) brak het eind aan. Majella 2 speelde voor rust slecht en fut loos. Met rust had VCH 1 de leiding met 41. Na rust kwam Majella 2 vollediger uit. Het eind kwam met 43 voor VCH. De junioren speelden tegen de VCH-as- piranten. Dit spel was werkelijk keurig en een lust om te zien. Ze wonnen met 40. KON. NED. VOETBALBOND. De kampioenscompetitie. 't Was gisteren voor K.F.C. een goeden dajg, nu Ajax in Almelo door Heracles werd geklopt. Ook Willem II maakte een uitste kende beurt, wijl Velocitias met 20 werd geklopt. De situatie is nu zoo, dat drie cluibs met 10 punten kunnen eindigen. Dit zou gebeuren indien K.F.C. a.s. Zondag ver liest van Willem II en Ajax wdnrt van Ve locitias. De stand is n.l.: gesp. gew. géi. verl. v.t. pnt. K.F.C. 7 4 2 1 14—4 10 Ajax 7 3 2 2 ia—7 8 Willem H 7 3 2 2 13—15 8 Heracles 8 4 4 13—20 8 Velocitas 7 1—0 7—19 2 De promotie-degradatie. In het Zuiden is nog geen beslissing ge vallen. Middelburg won n.l. met 30 van Tegelen, waardoor de gestaakte ontmoeting MiddelburgJuliana wel degelijk van in vloed op het eindresultaat is. De tweede wedstrijd, dié tusschen Juliana en de Baronie leverde 'n eigenaardig ver loop. Toen de stand 11 was, moest er we gens een stortbui gestaakt worden. Eerst na enkele uren werd opnieuw begonnen. Toen was Juliana evenwel veel sterker en won met 82. De stand is: Juliana 5 4 1 156 9 Middelburg 5 3 11 12—8 7 Tegelen 6 2 13 12—13 5 Baronie 6 15 1527 1 De uitslagen. Landskampioenschap: Heracles Ajax 21; VelocitasWillem II 02. Prom. 2de klasse: MiddelburgTe gelen 30; JulianaBaronie 82. Eindstrijd K. N. V. B.-beker: Feij- enoordVelocitas 23.

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 5