Advertentiën t ZATERDAG 23 JUNI 1934 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD. PAG. 3 EINDEXAMEN KATH. H. B. S. Voor het eindexamen H. B. S. met 5 jar. cursus zijn geslaagd de volgende leerlingen van de Katholieke H. B. S. Geëxamineerd 19 candidaten; afgewezen geen, geslaagd zijn: J. van Alphen, A. Bak ker, Rijpwetering, H. van den Beid, P. Braun, Hillegom, J. Breukel, Alphen aan den Rijn, P. Brouwer, Voorburg, N. A. van Dongen, J. van Elzen, Oegstgeest, G. Grün- demann, L. Houtman, Den Haag, P. Keesom, H. Lans, Den Haag, J. Plöuvier, B. Rooyakkers, H. Rother, Noordwijk, J. Steijnman, J. v. d. Vlugt, P. Witte, Sassen- heim, F. Wijtenburg. Waar geen woonplaats vermeld is deze geiden. Het gebouw van den R.-K. Volksbond. Gedeeltelijk onder leiding van den heer Vreeburg is door een tiental leerlingen van de Avondteekenschool het gebouw van den R.-K. Volksbond aan de Steenschuur in een kleurig kleed gestoken. De lange gang is door hen onderhanden genomen, van een lambrizeering voorzien en het onderste gedeelte geschilderd. Vooral echter de koffiekamer heeft een verjongingskuur ondergaan. Deze is door den heer F. van Noort, Kraaierstraat, al hier, geheel opnieuw geschildert in rood en grijs en ziet er nu als nieuw uit. Nieuwe loopers en mooiere meubelen hebben het interieur van de koffiekamer ïoodanig veranderd, dat het een gezellig •n aangenaam verblijf geworden is. De leden kunnen het bestuur van den R.-K. Volksbond voor deze verbetering dankbaar zijn. Handelsregister K. v. K. W ij z i g i n g e n: 1254. Firma J. Zitman Zoon, Leiden, Rijnkade 14. Aannemers van hei- en fundeeringswerken; timmer en metselwerken. Kantoor verplaatst naar Zoeterwoude, Hooge Rijndijg F 36. Wijz, handelsn. in: Th. L. J. Zitman, Fa. J. Zit man en Zoon. 4549. W. Zandvliet. Alphen aan den Ryn, Julianastr. 76. Comestibles; fijne vleesch- waren. ittr. E.: W. Zandvliet, Alphen a. d. Rijn, d-d. 7 Mei 1934. In de fabriek der fa. v. W. aan de Veste- straat heeft gisteren de 65-jarige N. K. een vallende ketting op het hoofd^. gekregen, waardoor hij verwondingen opliep. Door den E. H. D. werd de man verbonden. Het bestuur van het Centraal Israël. Wees- en Doorgangshuis alhier deelt ons mede, dat de dezer dagen aan Leidsche firma's door een in Amsterdam verschij nend blad toegezonden circulaire waarin de naam van bedoeld gesticht werd genoemd, buiten voorkennis van het bestuur is ver zonden. Eerste luitenant J. Rooda, van den staf der artillerie en leeraar aan de Koninklijke militaire academie te Breda, wordt 1 Sep tember eervol uit die functie ontheven en overgeplaatst bij het 6e regiment veld artillerie alhier. De gemeenteraad zal vergaderen op Maandag 2 Juli a.s. in de benedenzaal van het gebouw „Tot Nut van 't Algemeen", Steenschuur 21. A.s. Maandag 25 Juni hopen de heeren B. J. Kluts (als stoker) en H. J. de Groot (als timmerman) den dag te herdenken, dat zij 25 jaar geleden in dienst traden bij de fa. Tieleman en Dros Conservenfabrie- ken, alhier. De Zondagsdienst der huisartsen te Lel den wordt waargenomen door de doktoren: Jasperse, Kortmann, Meyboöm, Poortman en Verbrugg. BIOSCOPEN. Luxor. In „Voor Eeuwig de Jouwe", een War ner Bros-film met goede kwaliteiten, wordt de geschiedenis weergegeven van een gelukkig echtpaar, waarvan hij Duit- scher is en zij Amerikaansche. Hij neemt echter haar nationaliteit aan en alles gaat goed totdat de groote oorlog uitbreekt. Hij komt zonder werk en als zijn vrouw voor gezondheid naar haar familie is, trekt hij weg over den Oceaan om voor zijn nieuwe vaderland te strijden. In werkelijkheid blijkt hij evenwel te spionneeren. Ook zij is overgestoken om hulp te verleenen aan de jongens in de kampen en zij ontdekt hem, maar komt dan tot de ontstellende ontdekking wat hij geworden is. Er volgt 'n harde tweestrijd, gevolg van haar groote liefde voor den echtgenoot, doch de op lossing van het moeilijke conflict kan ons allerminst bekoren. Daarom een film, uit sluitend voor volwassenen. Voor de pauze wordt vertoond de film „Op het Oorlogspad", een Wild-West-film, waarvan gesmuld wordt. Trianon. Don José Majica is de koning der zigeu ners, die in relatie komt met een prinses (Rosita Moreno) als deze laatste zich als boerenmeisje verkleed naar de kermis heeft begeven. Hij danst met haar en kust haar. Het wordt een heel romantische geschie denis als de „koning" wordt gearresteerd en tot „dwangarbeid" wordt veroordeeld. Als hij de prinses schaakt en meeneemt naar het Zigeunerkamp enz. tot aan het happy end. Interessant is in deze film vooral de prachtige stem van José Majica, die zijn Portugeesche liederen zingt. Zelden hoor den wij op de film zulk een gaaf en vol geluid. Alleen reeds zijn liederen maken deze film mooi. Vooraf gaan nog journaals en een aar dige teekenfilm, zoodat van een zeer amu sant programma kan worden gesproken. Oorlog in de lucht. De uitwerking van een aanval met gasbommen. v. Wanneer we over den aanval met gas bommen gaan praten, wordt ons door zwartkijkers onmiddellijk het argument voorgehouden: „Al dat gepraat over de ge volgen van de gassen is geput uit de erva ringen van den grooten oorlog van 1914 1918, maar over de nieuwe allesvernietigen de gassen die sindsdien uitgevonden zijn, daar is nog niets met zekerheid van bekend en daar staan we machteloos tegenover". Inderdaad duiken er van tijd tot tijd be richten op die de menschheid verschrikken door te vertellen van de vreeselijke ver wachtingen die er aan het toepassen van het een of ander nieuw gas geknoopt wor den. Dat begon al met het Lewisiet, vlak na den grooten oorlog, door de Amerika nen, de uitvinders, liefkozend en roman tisch „de dauw des doods" genoemd. De oorlog eindigde te snel en het nieuwe gas kon niet meer aan de praktijk getoetst worden. Toen de samenstelling bekend werd kon men in het laboratorium wèl nagaan: ten eerste dat het Lewisiet geen onbekende was voor de Duitschers en ten tweede, dat de uitwerking zeker minder ernstig was dan die van het reeds lang ingebruik zijn de mosterd-gas. Het 'Lewisiet was dus geen verrassend nieuw gas en de vreeselijke werking werd overtroffen door een ouderen broer, waar tegen men zich zeer goed wist te bescher men. Kort geleden hebben geruchten in de pers de ronde gedaan over een geheimzin nig gas, dat in Engeland gevonden zou zijn, het zgn. Pepergas. Nu achteraf eenige des kundigen er de lucht van gekregen heb ben, houdt men het voor het „Blaukreuz" van de Duitschers, dat de Engelschen nu weer eens opnieuw ontdekt hebben. Tegen deze stof echter geven onze gasmaskers een volkomen bescherming. Nieuwe werkingen zullen er voor de che mische strijdmiddelen niet meer gevonden worden, wel kan het zijn, dat door een nieuwe chemische synthese de bekende stoffen kunnen verbeterd en hunne wer king krachtiger gemaakt kan worden. Laten we verder voor oog en houden, dat een chemische verbinding niet in enorme hoeveelheden, zooals toch in een krijg noo- dig zijn, gefabriceerd kan worden, zonder dat het personeel van de fabriek tegen de schadelijke werking beschermd wordt; m.a.w. de bescherming moet bekend zijn en toegepast worden alvorens een gifgas in belangrijke hoeveelheden gemaakt kan worden of nog anders gezegd: een stof waartegen bescherming onmogelijk is kan niet gemaakt worden in hoeveelheden, die praktisch bruikbaar zijn. Alle verhalen over nieuwe en onbekende gassen dienen dus met groote reserve aan vaard te worden. Het is juister om te spreken van chemi sche strijdmiddelen dan van oorlogsgassen, want de stoffen waarover wij nu spreken zijn meestal geen gassen en komen ook lang niet in gasvorm in het terrein. Dit laatste toch zal afhangen van het kookpunt van de gebruikte stof. B.v. chloor, met een kookpunt van -33 gr. Celcius zal bij nor male temperatuur bij ons altijd een gas zijn. Phosgeen, dat een kookpunt heeft van -f 8 gr. C., zal ook meestal in gasvorm aanwezig zijn behalve bij vriezend weer. Mosterdgas echter is een vloeistof met een kookpunt van 218 gr. C. en zal dus alleen door de hooge temperatuur van de explosie kunnen verdampen, later als een nevel van fijne vloeistofdruppeltjes in de atmospheer aanwezig zijn om zich als een fijne dauw langzaam op alle voorwerpen in het terrein af te zetten. Onder bepaalde omstandigheden zullen we dus zelfs kunnen spreken van plassen mosterdgas. U ziet', dal dan het woord gas, het begrip dat wij daar gewoonlijk aan vastknoopen, niet meer dekt. Trianon. Wie de oude Douglas Fairbanks weer eens op het witte doek wil zien, kan dit in de film Robinson Crusoë, waarin Douglas Fairbanks de titelrol speelt. Hij is hierin op reis naar Sumatra, om op tijgers te gaan jagen. Maar zij varen voorbij een klein eilandje in de Stille Zuid zee, dat geheel onbewoond is en hij gaat een weddenschap aan daar heel alleen op het eiland het sprookje van Robinson Cru soë werkelijkheid te gaan maken en springt in zee. Daar begint zijn strijd in maar tegelijk tegen de prachtige natuur van het eiland. De film is hier en daar wel wat sterk Ame- rikaansch, d.w.z. alles gaat wat overdreven en al te gemakkelijk, maar de film is ook als een parodie te beschouwen en dan zal men genieten van de wijze, waarop Douglas Fairbanks de weddenschap wint. Dan zal men ervan genieten hoe hij zich een com fortabel huis bouwt, hoe hij aan boter en kaas komt, hoe hij zich zelfs een „radio" maakt op de film is nu eenmaal alles mogelijk en vooral hoe hij bruist van levenslust in deze prachtige natuur. „De Koning der Zigeuners" is al even onwerkelijk. Het is als een operette in de vrije natuur, waarin de Zigeuners leven en in een operette moet het nu eenmaal over liefde gaan. Casino. Het getuigt voor de superioriteit en de aantrekkelijkheid van een film, als deze in verschillende bioscopen telkens weer op het programma verschijnt. Tot deze films kan o.a. gerekend worden „Ik wil niet weten, wie je bent". In deze luchtige, Een chemisch strijdmiddel kan dus als gas, als nevel of als rook in onze straten aanwezig zijn al naar gelang de gebruikte strijdstof een gas, een vloeistof of een vaste stof is, bij gewone temperatuur. Ofschoon een scherpe grens niet te trek ken is en een bepaalde strijdstof meerdere werkingen ontvouwen kan, onderscheiden we toch in de bekende chemische strijdmid delen verschillende groepen. Deze indee ling is gegrond op de werking die de che micaliën hebben op het onbescherm- d e menschelijk lichaam. Onze officieele Handleiding Gasbescher- ming deel I onderscheidt dan: 1. Vergiftige strijdgassen, die in het bloed opgenomen worden en zoo op het lichaam werken. 2. Verstikkende strijdgassen, die de wer king van de longen belemmeren en ver stikking veroorzaken. 3. Prikkelende strijdgassen, die op de oogen en op het slijmvlies van neus en keel werken en daarom onderscheiden worden in de ondergroepen: a. de tranenverwekkende en b. de niezenverwekkende strijdgassen en 4. Blaartrekkende strijdgassen, die ont steking van de huid met blaarvorming ver oorzaken en heftig op oogen en luchtwegen werken. Laten we er hier meteen eens uitdruk kelijk op wijzen, dat ons land zich zeer slecht leent voor het uitvoeren van gas aanvallen. Er zijn namelijk zeer vele om standigheden die strijdgassen onwerkzaam of althans minder werkzaam maken. Ons land is b.v. zeer waterrijk en de re genval is er het geheele jaar door nog al belangrijk, vele chemische strijdmiddelen worden echter door water onschadelijk ge maakt. Een fiksche regenbui heft de wer king van iedere gasaanval totaal op, re- geachtig weer maakt het gebruik van som mige chemicaliën al onmogelijk. Ons land is vlak en er is voortdurend veel wind, luchtbeweging verdunt het gas en slaat het uit elkaar; bij een windsterkte van eenige beteekenis is een gasaanval nutteloos. Onze groote steden met him vele grachten en kanalen zullen ook in de stra ten een sterke luchtbeweging (ventilatie) hebben, veroorzaakt door het verschil in temperatuur van de vaste bestrating en het daarnaast loopende water. Gassen kunnen daardoor niet lang blij ven hangen, maar worden spoedig verdund, het gevaarlijke van een gasaanval wordt dan voor een groot deel weggenomen. De gasbom, geworpen op een vliegtuig, varieert in gewicht van 20 tot 2000 K.G. De helft van het totale gewicht is chemische stof, dus als gifgas werkzame lading. Als vulling voor deze bommen komt voornamelijk in aanmerking een blaartrek kende stof als mosterdgas of lewisiet en stoffen als de bestendige arsinen, die tot de niezenverwekkende stoffen behooren, maar tevens de giftige werking van het ar senicum bezitten. Behalve dit afwerpen van gasbommen kan nog het sproeien van strijdstoffen uit vliegtuigen worden toegepast, maar na tuurlijk zal niet ieder chemisch strijdmiddel hiervoor geschikt zijn en bovendien zullen de aanvallende vliegtuigen hierbij zeer laag moeten vliegen, waardoor zij een gemakke lijke prooi worden van de actieve bescher ming d.w.z. van de luchtdoelmitrailleurs. In verschillende geschriften kunnen we uitgerekend vinden hoeveel bommen en dus hoeveel vliegtuigen er noodig zouden zijn om een stad van een bekend oppervlak to taal en afdoende te vergassen. Al deze be rekeningen zijn volkomen hypothetisch en de daarbij gevonden getallen zullen alle in de praktijk bezijden de waarheid blijken te zijn. De uitwerking van chemische strijdmid delen is te zeer afhankelijk van bodem- en weersgesteldheid, van heerschende winden en andere variabele grootheden, dan dat het effect van een gasaanval in welken vorm ook, niet groot behoeft te zijn als er slechts een goede luchtbeschermings dienst is. De bescherming tegen gas in een volgend artikel. JAC. CREYGHTON, arts. vroolijke film, die telkens stof tot een har- telijken lach geeft, zien we in de hoofd rollen de charmante Liane Haid als rijke, jonge dame, Gustav Fröhlich als beroeps chauffeur, ofschoon hij een rasechte graaf is en Szöke Szakal als huisknecht, die zich hier moet voordoen als graaf. Het prettige, pittige spel van Liaine Haid, de correcte rolvervulling van Gustav Fröhlich als haar partner en het komische optreden van Szöke Szakal, dit alles valt in dit film werk zeer te waardeeren, hetgeen ook gezegd moet worden van de muziek, die Robert Scholz er bij gecomponeerd heeft in vlotte melodieën. Het is in een woord een pakkende amusementsfilm, waarin ook zeer mooie natuuropnamen voorko men. Het voorprogramma brengt na de ge bruikelijke journaals voor de pauze een frissche Wild-West-film „De Amateur- Cowboy", die, in 't begin wat tam, het spoedig aan spanning niet laat ontbreken met een „happy end" tot slot. Een bijzon der mooi programma voor volwassenen. (Berichten reeds geplaatst in onze vorige oplage). HET PROCES-NYENRODE De eisch tegen Johanknecht Wegens heling requireerde de officier v. justitie tegen den detective Johanknecht een voorwaardelijke gevangenisstraf van 6 maanden, met een proeftijd van 3 jaar, daarbij vnl. overwegende, dat hij reeds een groot deel van zijn schuld had geboet door de voorloopige hechtenis. BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Dientje d. v. C. de Graaf en D. v. d. Hoogt. Jannetje d. v. P. D. v. Zeist en J. Tegelaar. Poncico Wouterse z. v. G. C. Hoogendoorn en A. M. W. de Jong. Jacobus z. v. F. J. v. Wieringen en M. Verkerk. Hubertus Petrus z. v. J. M. Baak en A. J. Kortekaas. Willy d. v. G. W. Verwey en J. Dekkers. Cornelia Ma ria d. v. H. H.. Haverkort en H. M. Snee- boer. Adriaan z. v. H. Versteeg en D. Gordeau. Jacobus Johannes z. v. J. G. v. d. Laar en M. E. de Haan. Margaretha Elisabeth d. v. J. Brussel en M. v. Zijp. Wijnanda dr. v. S. Prins en C. v. Egmond. Overleden: J. A. v. d. Willik dr. 16 mnd. H. Versluisde Bruyn vr. 47 J. BIOSCOPEN. Trianon: Volwassenen. Casino: Volwassenen. Luxor: Volwassenen. Roxy: Afgekeurd. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 22 Juni. Groentenveiling. Per 100 stuks: andijvie f 0.?02.40, kroten f 1.40 2.20, komkommers f 1.006.10, bloemkool I f 3.40—7.30, Bloemkool H f 1.50—3.40, pietersedie f 1.001.90, kropsalade f 0.50 1.80, selderie f 1.102.50, wortelen f 2.10 6.80, per 100 kg.: snijboonen f 1534, stokboonen f 4448, stamboonen f 3039, tuinboonen f 34, doperwten f 816, peu len f 316 postelein f 24, spinazie f 3 10, tomaten A f 17.80, B f 15.60, C f 16.—, CC f 11.80. 23 Juni. Boter. Aanvoer 1510 kg. Prij zen fabrieksboter f 1.50 en prima boeren- boter f 1.351.40 per kg. Handel matig. Turfmarkt van 18 tot en met 23 Juni. Lange turf geen aanvoer, prijzen f 78 per 1000 stuks. NOOTDORP, 22 Juni. Eierenveiling. Op de eierenveiling alhier werden deze week de volgende prijzen genoteerd: kippeneie ren f 2.102.90, aanvoer 9613 stuks, een deneieren f 2.352.55 per 100 stuks, hanen 875 cent, kippen 55 cent, per stuk, kaas 1821 cent per pond, paiing 25 cent. KATWIJK a. d. RIJN, 22 Juni. Groenten- veiling. Vroege aardappelen per kist van 25 kg. f 1.201.60, idem drielingen f 1.05 1.20 alles plus 35 cent heffing per kist. Middenprijs voor groote f 5.85, drielingen f 4.53 per 100 kg. plus f 1.40 heffing, sla per 100 f 0.701.20, peen 100 bos f 6.60 8.20, rabarber f 2.402.60 per 100 bos, Aan voer 1439 kisten aardappelen. TER AAR, 22 Juni. Centrale Veiling. Per kist: Spinazie 26 cent, per 10 kg.: tuin boonen 2731 cent, snijboonen f 2.102.90 peulen f 0.301.95, doppers f 0.600.90, stamprincesseboonen f 3.203.80, per kg. postelein 24 cent, per 100 bos, peen f 27 andijvie 2437 cent, selderie f 1.00, perzi ken 9 cent, per 100 stuks: sla f 0.80, bloem kool f 1.505.80, komkommers 24 cent, per pond: aardbeien 1316 cent, tomaten A 10 cent, B 11 cent( C 7 cent, per 25 kg.: Wagenaars f 2.102.40, Capuc. f 0.300.60, witte capuc. f 1.35. BOSKOOP, 22 Juni. BVloemenveiling. Rozen per bos van 10 stuks: Golden Ophe lia 1014 cent, Marcel Rouyer 612 cent, Hadley 1530 cent, Claudius Pernet 20 28 cent, Columbia 1016 cent Butterfly 10 18 cent, Mac. Keiler 815 cent, Rosalan- dia 1527 cent, Florex 1227 cent, Phoe be 1018 cent, Briarcliff 1017 cent, Chas. P. Kilham 10—18 cent, Edith Helen 15—30 cent, Aug. Noack 1218 cent, Else Poulsen 3045 cent, Gloria Mundi 4062 cent, Orange Perfection 1525 cent, Paul Gram- pel 1830 cent, Paul Scarlet 915 cent, Ellen Poulsen 2027 cent, Ingar Olson 30 45 cent, Hoover 2035 cent, Iris 58 ct. Violieren 2230 cent, Lathyrus 720 cent Zinnea 15 cent, Pioenen 2025 cent, An jers 1520 cent, Gerberta 1320 cent, Cle matis Durandi 1016 cent, Campanula 6 10 cent, Gladiolen 612 cent, Bonte li— gustrum 812 cent. ALPHEN a. d. RIJN, 22 Juni. Groenten veiling. Per 100 kg.: spinazie f 611, tuin boonen f 48, heerenboonen f 3038, snij boonen f 1530, postelein f 2.003.50, per 100 bos: selderie f 1.002.50, peen f 4.00 7.50, andijvie f 2.00, per 100 stuks: krop sla f 0.902.40, bloemkool I f 10, bloemkool II f 25, per 100 pond: aardbeien f 1215. Eieren. Aanvoer 8400 stuks. Prijzen: kippeneieren f 2.002.50 en eendeneieren f 2.002.20 per 100 stuks. ZEVENHOVEN, 20 Juni. Veiling. Aan voer 6374 eieren. Prijzen kippeneieren f 2.05 2.60, eendeneieren f 2.102.30, per 100 stuks, konijnen f 0.251.20 per stuk, bloem kool 45 cent, aardappelen f 2.00 per 25 kg., bananen 4 cent en sinaasappelen 3 ct. per stuk. DEN HAAG, 22 Juni.. Veiling van Land en Tuinbouwproducten N.V. Kersen: Vroec ge Duitsche 34 cent, Meikersen 2028 cent roode kersen 1016 cent, roode bessen 34 42 cent en kruisbessen 10 cent per kg. ROELOF ARENDSVEEN, 22 Juni. Groen tenveiling. Bloemkool f 1.552.85 per lOOstuks, Sla f 0.601.50 per 100 krop, Aardbeien 1628 ct. per kilo, Snijboonen f2.203.idem stek f 1.201.80, Prinse- boonen f 4.Dubb. Stamb. f 3.203.40, I Peulen f 0.342.40, Doppers I f 0.750.90, Doppers II f 0.60, idem ÏÏI f 0.45, Capuc. f 0.370.38, Tuinboonen 2830 ct. per 10 K.G. Augurken: Grof f2.202.40, Bommen f2.20, Stippel f 0.90 per 25 K.G. W1SSELNOTEERINGEN (AMSTERDAM) {Niet officieel). Berltfn 56.29 Londen 7-43 New York 1.479/1Q Parijs 9 73 Bruseel 34 44V'2 Zwitserland 47.931/2 Milaan 12 61 Madrid 20.20 Oslo 37.35 Kopenhagen 33.20 Stockholm 38.321/2 Ween en Praag 6.13 Boedapest Ondertrouwd: k D. W. J. v. d. WAL, Tandarts N. M. RIEDé. Voerden, 22 Juni 1934. Nieuwstraat 10. s Voorstraat 34. huwelijksvoltrekking 5 Juli 1934. 2290 Heden overleed, na voorzien te zijn van de H. Sacramenten der Stervenden, onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot en Overgrootmoedèr, Mevrouw de Weduwe THEODORA CATHARINA VAN DER MEER- RIETBERGEN in den ouderdom van ruim 83 jaar. Uit aller naam, J. J. F. VAN DER MEER Leiden, 22 Juni 1934. Oude Vest 175 De Uitvaartdienst zal gehouden worden Dins dag 26 Juni in de Kapel van het Elizabethzieken- huis om half negen, waarna de begrafenis zal plaats hebben om 10 uur op de R. K. Begraaf plaats. 2300 Rozenkrans bidden op Zaterdag-, Zondag- en Maandagavond om 8 uur. Algemeene kennisgeving In blijmoedig geloofs vertrouwen ontsliep he den in Jezus Christus, zijn Heere en Heiland, onze zeer geliefde Man, Vader en Grootvader, CHRISTOFFEL EGGINK Ridder in de Orde van Oranje-Nassau, in den ouderdom van 77 jaar. Voorschoten: G. A. EGGINK—FLOOR CHR. EGGINK M. EGGINK—BOOT J. EGGINK M. A. EGGINK— KONING Hillegom: J. J. HULKEMA— SCHMAL J. HIJLKEMA Voorschoten: J. W. EGGINK S. H. EGGINK— KONING Lisse: TH. G. SEGERS— EGGINK J. P. SEGERS Voorschoten: G. W. EGGINK Gouda: R. C. EGGINK A. C. EGGINK— v. d. MAREL en Kleinkinderen Voorschoten, 22 Juni '34 Verzoeke geen bloemen De begrafenis zal plaats hebben Dinsdag 26 Juni a. s. op de Ned. Herv. Begraafplaats te Voorschoten. Vertrek van het sterfhuis 13.30 uur. 2296 Heden overleed onze geachte Patroon en oud- Patroon de Heer C. EGGINK in den gezegenden ouderdom van 77 jaren. Zijn nagedachtenis blij- ve bij ons in hooge eere. Namens het Personeel: C. EGGINK EN Zn. en N.V. GEBR. EGGINK. Voorschoten, 22 Juni '34

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 3