WOENSDAG 13 JUNI 1934 üE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD. PAG. 12 VOORSCHOTEN. Massa-inbraak. Alhier is hedennacht op vier plaatsen getracht in te breken. In de perceelen, be woond door de families Smit en Koenders, in het Burgemeester Vernèdepark, slaag den de daders er niet in binnen te komen. Bij de heeren H. van Wissen en J. L. Cras, wonende aan den Leidscheweg, had den zij meer succes. Bij den eerste werd uit een schuur een rijwiel ontvreemd en bij den heer Cras eenig geld. De politie heeft de zaak in handen. De daverende tram. Hedenmorgen om half elf kwam een handwagen van M., die op een stoep langs den Leidscheweg ge- plaats was, door het trillen veroorzaakt door de voorbijrijdende tram in beweging en daardoor in aanraking met de tram, waardoor de wagen ernstig werd bescha digd. De Veiligheidsweek. Bij de door de politie gehouden controle in de veiligheids- week, zijn tegen 44 personen proces-ver- baal opgemaakt. Van deze 44 personen zijn er 21 bekeurd die als bestuurder van een rijwiel niet de rechterzijde van den rijweg hielden. 8 personen, die reden met een mo torrijtuig zonder in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs. 3 personen, die als bestuurder van een rijwiel reden over het trottoir. 6 personen, die reden met een tij- wiel zonder in het bezit te zijn van een be- lastingmerk. 2 personen, die reden met een motorrijtuig zonder in het bezit te zijn van een nummerbewijs. En 4 personen, die re den met een vrachtauto, zonder dat bedoel de auto's waren ingeschreven. Verboden merk verkoop. Door de po litie zijn op Zondag 4 personen bekeurd geworden, wegens het verkoopen en afleve ren van melk op Zondag. De politie zal streng toezien op den verkoop van melk op Zondag. Aanrijding. Op den hoek Deutzstraat Geversstraat had een aanrijding plaats tusschen een tram der N.Z.H. Tramweg Maatschappij en een luxe auto, bestuurd door H. v. G., wonende te Voorschoten. De auto werd zwaar beschadigd en is door een kraan wagen naar een garage te Leiden ver voerd geworden. De oorzaak van het ongeval is gelegen, doordat de bestuurder van de auto in de linkerbocht reed met bovengenoemd ge volg. De politie heeft de zaak in onderzoek. Naar 't concours. Zondag zal de Har monie „Triumph" deelnemen aan het con cours der Zuid-Hol. Bond van Harmoniege zelschappen te Noordwijkerhout op het ter rein van het St. Bavogesticht. Coöp. Boerenleenbank. Onder voorzit terschap van den voorzitter van den Raad van Toezicht, den heer E. Vernède, verga derde in hotel Deurloo de Coöperatieve Boerenleenbank. De heer J. M. de Ruyter las de notulen en gaf daarna als kassier het jaarverslag over het boekjaar 1933, waaraan het vol gende is ontleend: Op 1 Januari 1933 was in de Spaarbank ingelegd een bedrag van 370.139.80. Ge- duenrende het boekjaar werd ingelegd ƒ353.990.68 en terugbetaald ƒ352.616.69, zoodat op 31 Dec. 1933 371.513.79 ingelegd was. Aan rente werd betaald 12.510.87. Aan voorschotten werd verstrekt 58.540.en terugbetaald 1845.16, zoodat op 31 December 1933 de uitstaande voor schotten 56.694.84 bedroegen. In rekening-courant was te vorderen ƒ488.220.77. Het totaal der ontvangsten en uitgaven bedroeg 2.422.339.15. Het reservefonds bedraagt thans ƒ52.083.34. De aftredende bestuursleden werden herkozen, waarvan de heer E. Vernède als voorzitter van den Raad van Toezicht. De commissie voor hetnazien der reke ning en balans, adviseerde, bij monde van den heer A. J. Turion, tot goedkeuring. Na rondvraag sloot de voorzitter de ver gadering. LEIDSCHENDAM. Droevig. Dinsdagmiddag is in de werkverschaffing aan den Stompwijkschen Weg de arbeider H. de R., wonende aan den Broekweg plotseling onwel geworden. Dr. Perquin, welke eerste hulp verleende, achtte opname in St. Antoniushove nood zakelijk, waarheen hij den man heeft ver voerd. Onderweg naar het Ziekenhuis gaf de man den geest. De overleden was pas 2 dagen in de werkverschaffing te werk gesteld, bereikte den leeftijd van 45 jaar en laat een vrouw met 9 kinderen achter. Granaat opgevischt. Bij het uitbagge ren van de Vliet is door werklieden van Smeulers Baggerbedrijf opgehaald, een vermoedelijk geladen granaat 25 x 5 c.m. Het projectiel is ten gemeentehuize gede- noneerd. Procesverbaal. Door de Gemeentepo litie hier ter plaatse is proces-verbaal op- gemaakt'tegen een groot aantal Kano-vaar- ders wegens het zitten, loopen of liggen op verboden grond. Geslaagd. Onze plaatsgenoot J. Rijn dijk, werkzaam aan de Lichtbedrijven te Stomp wijkVeur is geslaagd voor het fit- tersexamen van de Vereeniging van Ne- derlandsche Gasfabrikanten. Lantaarnpaal vernield. Een onbeken de met steenen geladen auto heeft Maan dagochtend aan den Vlietweg een lantaarn paal vernield. De politie stelt een onder zoek in. Aanrijding. Op den hoek Sluiskant Damstraat, had een aanrijding plaats tus schen een auto en een wierijder, doordat de automobilist te scherp den hoek om draaide. Het rijwiel werd vernield, doch werd door den automobilist vergoed. WARMOND. „St. Matthias." De data der concerten, te geven door de afd. Harmonie der R. K. Muziek-, Tooneel- en Zangvereeniging „St. Matthias" zijn vastgesteld als volgt: 23 Juni, 21 Juli, 11 Augustus en 1 September, terwijl Zater dag a.s. 16 Juni een generale repetitie zal gehouden worden der concoursnummers. Noteer deze data. ZILK. Autotocht. Zoo zal dan Donderdag a.s. de dag zijn aangebroken, dat onze ouden van dagen een mooie autotocht zullen ma ken naar de Haagsche Dierentuin. Te hopen is, dat de deelnemers mooi weer hebben en dat ze veel genieten zullen. Het comité verzoekt aan alle personen, die mee rijden, te zorgen Donderdagmiddag a.s. om half één gereed te zijn; dan worden zij door de heeren chauffeurs afgehaald. Inenting. In de Zilk zal er gelegen heid zijn voor inenting en herinenting in het schoolgebouw van het H. Hart van Je zus op 27 Juni a.s. des voormiddags te 12 uur. Aanmelding hiervoor ter gemeente secretarie voor of op Zaterdag 23 Juni a.s. tot 's middags 1 uur. RECHTZAKEN EX-ADVOCAAT VEROORDEELD. De rechtbank veroordeelde vandaag den ex-advocaat G.M.D. wegens verduistering tot drie maanden gevangenisstraf. Als curator in een faillissement had hij 1980.ten eigen bate aangewend. Toen de onregelmatigheden ontdekt werden, bevond D. zich in Frankrijk. Hij werd te Nice gearresteerd en aan Nederland uit geleverd. Verd. heeft reeds zes maanden in voor arrest doorgebracht. Het O.M. had acht maanden gerequi- reerd. VAN BELEEDIGING VRIJGESPROKEN. Voor den politierechter te Amsterdam stond vandaag terecht de hoofdredacteur van het Dagblad „De Telegraaf", verdacht van beleediging. In een artikelenreeks in de „Telegraaf" over de gewijzigde auteurs wet werd beweerd, dat het destijds be staande maandblad „Ons Kompas" een schempblad zou zijn nabij gekomen. De verantwoordelijke hoofdredacteur van „Ons Kompas", diende tegen de „Telegraaf" een aanklacht wegens beleediging in. De offi cier requireerde ontslag van rechtsvervol ging. Hij kon in deze zaak geen beleedi ging zien. De politierechter sprak verdachte vrij, daar hij de opzet om te beleedigen niet bewezen acht. SPORT VOETBAL DE OLYMPISCHE DAG IN HET STADION. Wijzigingen in het Nederlandsch Elftal, dat tegen „Roma" speelt. In het Nederlandsch Elftal, dat op den Olympischen dag in het Stadion zal uitko men tegen het Italiaansch elftal „Roma", is Weber verhinderd mede te spelen. Hij wordt vervangen door Van Diepenbeek van Ajax. Het spelen van Bakhuys, waar omtrent geen zekerheid bestond, staat thans vast. Wat de invallers betreft zijn Van Male en Schoemaker niet beschikbaar; in hun plaats zijn als invallers aangenomen Vee- nendaal van Naaldwijk en Slot van D.W.S. WATERPOLO L.Z.C. ra—MAAS H 0—1. Voor de rust gaan de partijen mooi te gen elkaar op, enkele gevaarlijke aanval len van de Maas worden door keeper Fleerklamp goed bezworen. Rust gaat in met blanco stand. In de 2e helft is de L.Z.C. in de meerderheid doch weet dit niet in 'n doelpunt uit te drukken. Door een misver stand in de Leidsche achterhoede is 't van Klaveren die voor de Maas scoort uit een goed-aangegeven bal van R. v. Senus. De Leidenaars waarvan zich vooral Tegelaar onderscheidt doen dan nog verschillende aanvallen, echter door slecht schieten komt net niet tot doelpunten. Eindstand j0 voor Maas n. Een prachtig bedde- vachtje heb je daar. Man, dat is een gewoon kokosmatje geweest, waar m'n fleschje haargroei-mid- del op omgevallen is. (Candide). STADSNIEUWS GEMEENTERAAD. Conversie-leening aangenomen. Hedenvoormiddag te kwart vóór 12 kwam de Leidsche gemeenteraad in spoed zitting bijeen. Na behandeling van eenige missieven van Ged. Staten een van eenige ingekomen adressen, werd spoedeischend aan de orde gesteld een voorstel tot het aangaan van een conversie-leening. Op voorstel van den voorzitter ging de raad eerst in geheime zitting en daarna werd voorgesteld, om bij de bankiersfir ma's Staal en Co. te Den Haag en Texeira de Mattos te A'dam een obligatieleening te plaatsen van 1.120.000 tegen een koers van uitgifte van 98 7/8 en een rente van 4 pCt., a pari aflosbaar in 20 jaren; zulks ter conversie van een 4 1/2 leening uit het jaar 1914 ten bedrage van 1.100.000 Aldus werd z.h.st. en zonder discussie be sloten. R. K. JUVENAAT. Districts-Tornier 1934. De Districts-leiding van de Jonge Wacht organiseert voor de kerngroepen van het District Leiden op Zondag 8 Juli a.s. een Districts-tornier te Warmond. De algemeene leiding van dit samenko men is bij Rector H. van der Ven, die te vens de leiding heeft van het kerkelijk deel. Leider van het spreekkoor De Kruis vaart is heraut Beysens van Lisse, leider van den optocht is baljuw Keyser van Sassenheim, hoofdspelleider heraut L. van Eisen van Leiden, hoofdleider van de Jury heraut J. Vreeburg van Leiden. De onmiddellijke voorbereiding ge schiedt door de Jeugdleiders te Warmond. Uit de voorloopige opgave blijkt nu reeds een algemeene deelname, niet minder dan 29 Bans hebben zich opgegeven. HARMONIE-KAPEL „DE POST". Viering 25-jarig bestaan. Gisteravond vierde „De Post" feest. Het was de vooravond van het 5de lustrum, daarom had het bestuur het initiatief ge nomen, een specialen Oudejaarsavond te geven voor haar donateurs, kunstlievende leden etc. Te ruim 8 uur werd deze feestavond geopend met de 5e Lustrummarsch van M. Bolderdijk, opgedragen aan het Leidsch Harm. Gez. „De Post". Een goedgeslaagde compositie mogen wij dit zeker wel noe men; keurig werd hier de waldhoornpartij uitgevoerd. Als tweede nummer hoorden wij de Ouverture „La Poupée de Nuremberg" van Adam. Ook dit nummer werd op voor treffelijke wijze uitgevoerd. De verschil lende passages voor clarinet en c-fluit dwongen aller bewondering af; voor den fluitist een woord van hulde; toon en techniek waren in alle opzichten goed. Het derde nummer „La Flüte Enchan- tée" van W. Mozart, dat voor zeer velen wel een bekend werkje is, werd wel tech nisch goed uitgevoerd, doch kon ons in sommige passages niet voldoen. De solo- pistonnist was in het begin wel wat schuch ter, wat veel afbreuk aan het geheel deed. De saxophoon-solo was in alle opzichten goed, maar de begeleiding daarvan veel te hard, hetgeen zeer jammer was, daar veel moois hierdoor verloren raakte. Vervolgens gaf de voorzitter, de heer D. van der Schee, een kort overzicht van het 25-jarig bestaan der Harmonie, waar na spr. den heer A. v. d. Eelaart, direc teur van het P. T. en T. kantoor, het in signe der vereeniging op de borst spelde, als beschermheer der vereeniging. De directeur van het P. T. T.-kantoor te 's-Gravenhage, die verhinderd was te komen, heeft door middel van een afge vaardigde, de vereeniging een fraaie me daille aangeboden, hetwelk met eenige gelukwenschen en een korte verklaring gepaard ging. Vervolgens feliciteerde de voorzitter den heer v. Wijk, als zijnde reeds 25 jaar lid van deze vereeniging. Den heer van Wijk werd een fraaie klok aangeboden. De heer Bolderdijk werd hier ook niet vergeten, al was hij dan nog geen 25 jaar directeur van dit corps, maar toch 23. Hem werd een fraaie sigarendoos overhandigd, waarvoor hij hartelijk dank bracht. Den secretaris, den heer C. P. Berle- mon werd een portefeuille met het mono gram der vereeniging aangeboden.. Het damescomité bood de vereeniging eenige mooie cadeaux aan w.o. een trom bone. De voorzitter, hierna het woord weer nemende, dankte de dames voor het werk voor de vereeniging gedaan en liet zijn woorden vergezeld gaan van een blijvend aandenken, dat hij den dames aanbood. De heer J. Bosch, voorzitter van het feestcomité bracht hierna zijn dank aan donateurs en leden, voor hun zoowel mo- reelen als financieelen steun, waardoor hij in staat was de vereeniging een enveloppe met inhoud' te geven. Naar wij hoorden, zou dit geld besteed worden voor nieuwe lessenaars. De voorzitter van den Bond van be staande Ned. Muziekvereenigingen sprak hierna zijn hartelijke gelukwenschen voor deze vereeniging uit, waarna een korte pauze werd gehouden. Na de pauze was het woord aan het Vau deville-Ensemble „Leberto". Op bewonde renswaardige wijze heeft Fred. Houben ons met zijn muzikale prestaties weten be zig te houden, terwijl een goochelaar en humorist allen eenige vroolijke oogenblik- ken hebben bezorgd. Ook de verschillende acrobatische toeren voldeden in elk op zicht. Een woord van hulde voor dit „En semble", dat zich keurig van zijn taak ge kweten heeft. Een bal onder leiding van Evert Caste- lein besloot dezen welgeslaagden feest avond. N.Z.H.TJVL Driemaandelijksche personeelsvergadering. Als gebruikelijk had op Dinsdagmiddag ten hoofdkam tore van de Noord-Zuid-Hol- landsohe Tramweg Maatschappij plaats de driemaandelijksche conferentie met de af gevaardigden van de drie vakvereenigin- gen. Het eerst was aan de orde de pensioen regeling, welke getroffen zal worden ten opzichte van degenen, die behooren tot het voormalig personeel der Tweede Noord- Hollandsche Tramweg Maatschappij. Aan de hand van eene daartoe in het bijzonder opgemaakte wetenschappelijke balans per 1 April 1934, waaromtrent door de Directie inlichtingen werden verstrekt, kan aan het Pensioenfonds worden voorgesteld, om zon der ai te groote verzwaring van de lasten van het Fonds vorenbedoeld personeel daarin op te nemen onder toekenning van 80% van de normale pensio en bedragen, be rekend naar het volle aantal dienstjaren, doorgebracht bij beide Maatschappijen. Bij eventueele meer gunstige toekomstige om standigheden zal worden nagegaan, of dit percentage voor verhooging vatbaar is. De vakvereenigingen verklaarden van oordeel te zijn, dat een der dienstcommis sies te Haarlem niet naar behooren func- tionneert; de Directie veronderstelde, dat dit wel verband zou houden met de ver schillende maatregelen, die tegenwoordig tengevolge van de ongunstige bedrijfsuit- komsten getroffen moeten worden, doch zegde toe te zullen waken, dat de dienst commissie beantwoordt aan de strekking, waarvoor zij in het leven is geroepen. De Directie lichtte uitvoerig, toe de rede nen, op grond waarvan zij van meening is, dat de instelling van eene tarief-commissde voor de werkplaatsen niet gewenscht is; te dezer zake komt het volgens haar er voor namelijk op aan, hoe voor het personeel het eindresultaat van het tariefwerk is en bij de Maatschappij is dit gunstig te noe men. Door de Directie worden hierna uiteen gezet de versohillende omstandigheden, ten gevolge waarvan te Haarlem grootere soe pelheid dan te Leiden kan worden be tracht bij het verstrekken van het -dag verlof. Het Reglement Dienstvoorwaarden houdt eene beperkende bepaling omtrent de verstrekking van dit verlof in; de Di recteur acht het juist, dat daarmede in het bijzonder met betrekking tot het rijdend personeel rekening wordt gehouden, om dat de voorziening in dit verlof door an dere arbeidskrachten noodzakelijk is en derhalve tamelijk belangrijke kosten mét zich brengt. Tenslotte werden nog verschillende an dere onderwerpen van minder belangrijken aard besproken. R.K. Harmoniekapel „Perosi". Bovengenoemde vereeniging zal a.s. Zon dag deelnemen aan het Muziekconcours uitgeschreven door den bond van R.K. Mu ziekgezelschappen in Zuid-Holland op de terreinen van het St. Bavogesticht te Noordwijkerhout. Zij zullen deelnemen in concert en Marschwedstrijden onder lei ding van den heer J. Noordanus Sr. Wij wenschen haar veel succes. Examen akte L. O. Aan de Chr. Kweekschool zijn geslaagd de heeren N. H. den Hertog, J. Mulder en P. C. Planjer, alhier, K. L. van der Laan te Soheveningen, D. Ie Nobel te Sassen heim en D. Oussoren te Voorschoten. A. v. d. Ster 25 jaar bij de politie. Hedenmorgen te kwart voor twaalf had in de theoriezaal van het politiebureau 'n korte bijeenkomst van chefs en personeel plaats ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum van den agent le klasse A. v. d. Ster. In verband met huiselijke omstandig heden bleef de gebruikelijke hulde op verzoek van den jubilaris achterwege en werd hem door de Commissie namens het personeel een fauteuil en een fantasie tafeltje aangeboden, waarvoor de heer v. d. Ster hartelijk dankzegde. - Handelsregister K. v. K. Wijzigingen: 816. N.V. Electrici- teit- en Gasmaatschappij voorheen de Vries en Stevens, Leiden, Breestraat 24. De heer Chr. P. Versteegen is niet, zooals werd op gegeven, commissaris doch: gedelegeerd commissaris. 1909. Vereenigd Alphensch Assurantie kantoor, Alphen a. d. Rijn, Hooftstraat 77. Bovengenoemde handelszaak is omgezet in een naamlooze vennootschap onder den naam: Vereenigd Alphensch Assurantiekan toor D. van Dien. N.V. (Ned. Stscrt.: 17 Mei 1934, Bijvoegsel Nr. 939). Dir.: D. van Dien, Alphen a. d. Rijn. Comm.: Ph. N. van Dien en N. van Dien Dzn., Alphen a. d. Rijn. Maatsch. kap.: 10.000.waarvan geplaatst en gestort: ƒ2.500. Nieuwe inschijving. 6411. Strand- modemagazijn (f.), Noord wijk, Oude Zee weg; achterzijde Oranje Hotel, hoofdz.: Zandvoort, Zeestraat 8. Men verzoekt ons te willen mededeelen, dat de boottocht, welken de vereeniging van gasfabrikanten, na haar congres op 4 Juli hier ter stede, zal houden, niet is aangeboden door het gemeentebestuur, doch door de Vereeniging voor Vreemde lingenverkeer. Door de politie zijn aangehouden J. J. R. L. en G. H. K., beiden alhier, die resp. 1 maand en 6 weken hechtenis tegoed hacden. Vanwege het Carnegie Heldenfonds voor Nederland is aan den heer M. L. Heruer, ambtenaar bij den Raad van Arbeid, een belooning van 40 geschonken voor de hulp, verleend in den nacht van 30 op 31 Maart 1933 bij de redding van een gezin uit een brandend perceel in de Nieuwstraat. De heer B. Rijnbende, boekhouder hier ter stede, die met twee anderen op 17 Juli j.l. een drietal drenkelingen uit het Rapenburg heeft gered door gekleed te water te gaan, ontving een belooning van 10.—. J. J. Bleyl, smid hier ter stede, heeft 28 Augustus 1933 twee jongens gered uit de Middelstegracht door languit op den wal kant liggende de drenkelingen naar zich toe te halen. Hij heeft daarbij schade geleden aan zijn Zondagsche kleeding. Deze schade, ten bedrage van 12.is hem vanwege bo vengenoemd fonds vergoed. In Leiden gevestigd: J. N. Bakhuizen van den Brink en Fain., hoog leeraar, Rapenburg 40 A. Beukers en Fam., remmer N.S., Merelstr. 4 F. Blok en Fam., L. Morschweg 73 J. J. Boerakker, smid, Tulpenstr. 13 A. M. Stevens-Christiaens, Mauritsstr. 81 H. M. C. Cook, Plantsoen 11 A. G. Cornet, constr.teekenaar, Meloenstr. 7 H. G. L. Couzijn, chauffeur, Magd. Moonsstr. 27 W. J. H. Deeterink, typograaf, Roodborst- straat 21 A. Koning-van Diemen, Oos- terdw.str. 18 W. B. G. A. M. Fleerkamp, bedrijfsleider, Hoogewoerd 136 W. F. Florijn, houtzager, Oranjegr. 60 W. A. Foekking, hulp in de huish., Witte singel 29 E. A. Franse, Vollersgr. 10 C. God schalk en Fam., aannemer, H. Rijndijk 282 M. de Groot, dienstbode, Rapenburg 40 M. C. Haagen, dienstbode, Plantsoen 23 D. Hogervorst, loswerkman, Oude Vest 97 M. Schrijvers-Klinkenberg, Tes- selschadestr. 14a M. E. Komejan, chauf feur, Amaliastr. 20 G. Korendijk en Fam. houtbew., Rijndijkstr. 73 I. F. L. Kuijl, 1.1. verpleegster, Rijnsb.weg 10 H. Lan- fermeijer en Fam., monteur, Spieghelstr. 39 A. Lepelaar en Fam., Langegracht 179 J. C. Mak, Maredijk 92b M. Meulen- berg, patissier, Haverzaklaan 3a F. Meijers en Fam., winkelbed., Scheplenkade 51 H. Ori, dienstbode, H. Rijndijk 27 D. A. Peter, H. Rijndijk 85a G. A. v. d. Reijden, Witte Singel 27 Wed. S. Bam- berger-Rosenbaum, hotelhoudster, Fokke- straat 4 J. C. Schoonderwoerd en Fam., Boerenarbeider, Haarlemmerw. 43 M. v. Setten, huishoudster, Zoeterw.singel 68 E. Sijstermans, dienstbode, Pr. Wilhelmina- straat 43 C. Tetenburg en Fam., zetkas- telein, Hoven 62 Wed. J. Guldemond- Treur, Oude Rijn 24a C. W. Vermeulen, dienstbode, Bilitonstr. 1 C. W. Visser, Rijnsb.weg 47 E. G. v. Wegen, Rapen burg 18 G. v. d. Wegen en Fam., Kok, Kastanjekade 25 Chr. H. Werk, ver- pleester, Kanaalstr. 26 D. Wiersma, Oude Vest 227 A. Zeilstra, Pieterskerkchoor— steeg 15. Uit Leiden vertrokken: H. G. Arends, Den Haag, Rochussenstr. 37. C. Bal, Bloemendaal, Vogelenzang- soheweg 12. D. vain der Grijn-Boer, Voorburg, v. Gaesbekestraat 17. G. A. P. L. H. Carp, Amsterdam, Krammerstr. 24II. C. M. Devilee, Amsterdam, Bil- derdijkstiraat 145. R. H. Drijber, N. O. Indië. M. L. Erkelens, Vlaardingen, Oost Havenkade 11. J. C. M. Verwoerd-Evers, Gouda, Nieuwe Haven 189. J. M. Ger ritsen, Oegstgeest, Rhij ng. straatweg 161. T. Gesbus, Oegstgeest, de Kemrpenaer- straat 113. A. Gijzenij en Fam., Leider dorp, Lindelaan 6. A. de Haas, Katwijk, Voorstraat 62. G. ter Heide, Kuinre. W. Hemerik en Fam., Den Haag, Kemper straat 17a. E. Houtkoop en Fam., Bever wijk, Houtweg 106. C. S. Kleinman en Fam., Katwijk, K. Wilhelminastraat 14. J. Koet, Den Haag, Nunispeetlaan 231. W. F. v. Leeuwen, Oegstgeest, Weth. Spaar garenstraat 10. J. H. Liotard, Haarlem, Ripperdapark 17. M. Maat, Voorschoten, Rijndijk 86. A. de Neef en Fam., Oegst geest, Emmalaan 37. A. J. Noordeloos, Leiderdorp, Jaagpad 23. J. W. v. Omme- ring, Koudekerk, A 29. C. J. Oud en Fam., Amsterdam, le J. v. d. Steenstraat 109hs. M. F. Ouwerkerk, Rotterdam, Boschje 6a. H. Philippo, Amsterdam, Oude Waal 20c. J. S. M. Hoorn-Philip po, Amsterdam, Spui 20. J. Posthuis en lFam., Voorschoten, de Kempenaerstraat 17. Wed. F. J. Petit-Reichert, .Den Haag, Genfcschestraat 213. J. W. Rensen en Fam., Haarlem, Amsterd. vaart 70zw. G. Roodenburg, Warmond, Dorp B No. 40. P. Roodenburg, Rotterdam, Essenburg- straat 29. E. Rosenberg, Aalsmeer, Hor tensialaan 1. W. H. A. M. v. Schaik en Fam., Leiderdorp, Lindelaan 8. A. C. M. Schakenibos, Oegstgeest, Duinzicht. M. Smit, Steenwijk, Kampstraat 37. P. A. Stapert, Sneek, Groote Kerkstraat 7. W. B. Stipdonk, Den Haag, Piet Heimstraat 80. M. v. Weizen-Taverne, Den Haag,, Ame- rongenstraat 68. D. v. Tongeren en Fam., Alphen aan den Rijn, v. Genderenstraat 1. B. H. M. de Vrind, Bloemendaal, Huize Marie. A. J. Waals en Fam., Oegstgeest, Rhij ng.str. weg 161. A. G. Wassenburg, Leierdoip, Dwarsweteringkade 8. Chr. Rietveld-v. Weerlee, Leiderdorp, Konings straat 57. A. v. Weizen, Den Haag. Ame- rongenstraat 68. J. Zuidersma en Fam., Tietj erksteradeel, Westersingel. Geboren: Johanna Elisabeth Maria, d. van J. A. v. Remundt en M. J. Raap horst. Overleden: C. W. Verwoerd zn. 7 j. C. v. Strater-Otgaar vr. 54 j. J. v. Rosse m. 67 j. A. Vreem-Ruigrok wede. 80

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 12