m imsNGSii SüS V5GS MAANDAG 11 JUNI 1934 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. PAG. 9 DRIE HUIZEN IN BRAND. Twee in de asch gelegd. Te Veldhoven brak Zaterdagmiddag brand uit in de werkplaats van C. v. M. In minder dan geen tijd sloeg het vuur over naar de naastbij gelegen woning, be woond door P. van W. Ook dit huis brand de tot den grond toe af. Het vuur woedde zoo fel, dat de vlam men oversloegen naar het aan de over zijde van den weg gelegen perceel van S. Daar dit huis met riet was gedekt, stond ook dit perceel weldra in lichter laaie. De brandweer was intusschen op het terrein verschenen en weldra kon water worden gegeven. Met hard werken gelukte het de brandweer om verdere uitbreiding van het vuur te voorkomen. Uit de woningen kon zoo igoed als niets worden gered. De oorzaak van den brand is onbekend. Voor een groot deel wordt de schade door verzekering gedekt. KORTSLUITING IN RADIO-TOESTEL. Veroorzaakt brand. Zaterdagavond te ongeveer elf uur is te Zaandam brand uitgebroken in een per ceel aan de Gedempte Gracht, waarin be neden is gevestigd de ipachinale consump tie-ijsfabriek van den Italiaan Marchi. Het vuur is vermoedelijk ontstaan door Kort sluiting in het radiotoestel in de woning boven de fabriek. Het greep zoo snel om zich heen, dat de brandweer niet meer kon voorkomen, dat* de bovenverdieping totaal uitbrendde. De fabriek zelf kreeg veel waterschade. Het pand was verze kerd. De inboedel van de Italianen, die bo ven woonden, niet. KAPITALE BOERDERIJ MET WOONHUIS AFGEBRAND. Gistermorgen tegen 10 uur is door tot nu toe onbekende oorzaak brand uitgebro ken in de kapitale boerderij van den land bouwer W. van Geel te Lage Zwaluwe. De boerderij en het woonhuis zijn tot den grond toe afgebrand. De land'bou win ven la- ris en de inboedel werden een prooi der vlammen. Vyf varkens kwamen in de vlammen om. De schade wordt door ver zekering gedekt. De brandweer uit Zeven- bergsche hoek bes treedt het vuur met twee stralen. Eln vrouw en vier kinderen, die in de woning waren toen de brand uit brak, konden zich in veiligheid stellen. AUTOBUS MET MUZIKANTEN IN BRAND. Zondagmiddag begaf het muziekkorps uit Haarsteeg zioh in vier autobussen naar Aarle-Rixtel, teneinde daar aan het muziek concours deel te nemen. Op den weg tusschen Veghel en Schijn- del bemerkte een der autobusbestuurders, dat de autobus, die vlak voor hem reed in brand was gevlogen. De vlammen sloegen reeds aan de onderzijde uit het voertuig. Oogenblikkelijk waarschuwde hij zijn col lega, die nog niets van het gevaar had be merkt. De passagiers, die niet het geringste ver moeden hadden gehad in welk een ernstig gevaar zij hadden verkeerd, hebben kalm het brandende vehikel verlaten. Gelukkig bleven allen ongedeerd. Het was echter op het laatste oogenblik. Spoedig stond de bus in lichte laaie. De pogingen, welke met vereende krachten werden aangewend, om het vuur te blus- schen, "bleven vruchteloos. Het voertuig is geheel uitgebrand. Verzekering dekt de schade. „Mndmrg." UIT DE OMGEVING SASSENHEIM. Voor de jonge werkloozen. Zondag had de verkoop plaats van de speldjes ten bate van het werkloozenkamp der St. Jo- sephgezeilen. Deze collecte heeft opge bracht de somma van 72.—. Zeer zeker een mooi bedrag. Aan de milde gevers dank voor hun gave. TER-AAR. Woningbouwvereeniging „Ter-Aar". In het café v. d. Akker werd Donderdag avond de led en-j aarvergadering gehouden van de woningbouwvereeniging „Ter-Aar", onder praesidium van den heer C. Kroon. Was andere jaren naast het bestuur alleen de verslaggever aanwezig, nu ook waren er een viertal leden, die blijk gaven van hun belangstelling. Als de voorzitter de bijeenkomst heeft geopend en allen verwelkomd heeft, gaat de secretaris, de heer J. Hogenboom, over tot het voorlezen van de notulen, welke onveranderd worden goedgekeurd en vast- UIT DE RADIOWERELD Aan het goed verzorgde jaarverslag ont- leenen wij het volgende: Het onderhoud der woningen heeft ge regeld plaats gehad; buitengewone kosten behoefden niet gemaakt te worden. Veel wordt van de vereeniging gevraagd inzake de waterleiding, die de uitgaven aanmer kelijk doen stijgen. Naar aanleiding van een ingekomen verzoek, is na rijp overwegen besloten de buur met 50 cent per week te verlagen, doch hierop is geen sanctie ver leend door het Rijk. Misschien worden er door het Rijk maatregelen getroffen om renteverlaging van de annuïteiten die de vereeniging schuldig is zoodanig te stellen, dat een nieuwe herziening van de huren mogelijk wordt gemaakt, en in overeen stemming kan worden gébracht met de loonen, die thans door de huurders worden verdiend. Het financieele gedeelte, dat tevens ver zorgd wordt door den secretaris, trekt al tijd veler aandacht. De balans in activa en passiva geeft een bedrag aan van 117.013.72. De exploitatierekening geeft als uitkomsten: le complex een verlies van 98.75, het tweede f 902.78, en het derde 1227.57. De boeken en bescheiden zijn door de oommissie van controle nagezien en in orde •bevonden, het rapport dier commissie wordt bij monde van den heer C. v. d. Hoorn Jzn. uitgebracht. De voorzitter dankt den secretaris-pen ningmeester voor beide keurig en juist uit gebrachte verslagen. Het aftredende bestuurslid, de heer C. Lok, wordt met algemeene stemmen her kozen, en tot leden van de verificateurs- commissie wérden benoemd de heeren H. Volgering en C. v. d. Hoorn en als plaats vervangers de heeren Ant. v. Rijn en C. J. Vermeulen. Vooraleer tot de rondvraag overgaande, neemt de heer Hogenboom de gelegenheid te baat, om een woord van afscheid te rich ten tot het bestuurslid J. van Vliet, die vanwege zijn hoogen leeftijd zijn mandaat ter beschikking heeft gesteld. Steeds heeft de heer v. Vliet de belangen der vereeni ging behartigd en de verdiensten, die door hem zijn verworven, zullen zeker door het bestuur op prijs worden gesteld. Van de rondvraag wordt geen gébruik gemaakt en sluiting volgt. WARMOND. Uitvaart J. van Egmond. In alle een voud, zooals hij geleefd heeft, werd Zater dag ter aarde besteld het stoffelijk over schot van den heer J. H. van Egmond, in leven meesterknecht bij de firma L. C. Papot, kaarsenfabriek alhier. Grafwaarts werd hij gedragen door de leden van het R. K. Zangkoor der St. Matthiaskerk, waarvan ihij ruim 40 jaren lid was en de laatste 15 jaren directeur en organist. Ook vergezelden den stoet het Programma's voor Dinsdag 12 Juni. Huizen, 1875 M. K. R. O.-uitzending. 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoon. 11.30 Godsdienstig halfuurtje door Pas toor Perquin. 12.15 De K. R. O. Sterrit (Gram.). 2.00 Vrouwenuurtje. 3.Modecursus. 4.15 Het Trio Cachet, afgewisseld te 4.45 en 5.30 door voordrachten van Ed. Erdelmann. 5.45 Gramofoon. 6.00 Het K. R. O.-orkest en gramofoon. 7.15 „Vragen van heden en toekomst", door mr. J. v. Maarseveen. 7.35 Mozart-programma van het K. R. O.- orkest. 8.25 Vaz Dias, waarna gramofoon. 8.40 Vervolg Mozaart-programma. 9.00 Iets over de K. R. O.-vloot. 9.10 De K. R. O.-boys, afgewisseld te 9.30 en 10.20 door liedjes en praatjes van Louis Davids. Te 10.40 Vaz Dias. 11.Gramofoonmuziek. Hilversum, 301 M. AVRO-Uitzending. 8.00 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonplaten. 10.30 Voordracht. 11.00 Orgelconcert. M. m. van Nita van OsPool (sopraan). 12.00 Omroeporkest. 2.15 Gramofoonplaten. 2.30 Het Twentsch Dubbel Gemengd Kwartet. 3.004.00 Knipcursus. 4.15 Gramofoonplaten. 4.30 Radio-Kinderkoorzang. 5.00 Verhalen voor kleine kinderen. 5.30 Omroeporkest. 7.00 7.30 Vioolrecital N. Roth. 8.00 Vaz Dias. 8.05 Kovacs Lajos en zijn orkest m. m. v. Henk Viskil (tenor) en „The Melodists". 10.00 Gramofoonplaten. 11.00 Vaz Dias. 11.1012.00 Uit Hotel „Coomans" Rotter dam: Concert door het orkest „André Fel- leman." Daventry, 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 12.20 Orgelspel. 12.50 Het Commodore Grand Orkest. 1.50 Sportreportage. 2.00 Midland Studio Orkest. 2.25 Voor de scholen. 4.20 Gramofoonplaten. 4.50 Sportreportage. 5.00 Het Owen Strijkkwartet. 5.35 Kinderuur. 6.20 Berichten. 6.45 Sportreportage. 6.55 Purcell's cembalomuziek. 7.15 Duitsche lezing. 7.45 Het BBC-Orkest. 8.50 Lezing. 9.20 Berichten. 9.40 Cabaret-programma. 10.40 Voordracht. 10.45 Dansmuziek Gr.pl.). 10.5012.20 Lew Stone en zijn Band. „Radio-Paris", 1798 IL 7.20 en 8.20 Gramofoonplaten. 12.20 Pascal-orkest. hoofdbestuur van de R. K. Muziek-, Zang en Tooneelvereeniging „St. Matthias", wijl de overledene in leven tevens dirigent was van de af deeding zang dezer vereeniging. Mocht die heer van Egmond voor omstreeks 14 dagen herdenken den dag waarop hij 50 jaren in dienst was bij de firma Papot voor noemd, by wélke gelegenheid hem op zijn verzoek ontslag werd verleend uit zijn werkkring en hem een wekelijks pensioen werd- toegekend, helaas mocht hij van zijn welverdiende rust niet genieten. Bij zijn GEMENGDE BERICHTEN 1 Motor rijdt te pletter te Heemstede TWEE DOODEN Gistermorgen omstreeks twaalf uur heeft op den Heerenweg, nabij den hoek van de Oprinsenlaan te Heemstede, een ernstige aanrijding plaats gehad, waarbij een mili tair werd gedood en één persoon zwaar ge wond. Uit de richting Den Haag naderde om streeks dien tijd een motorfietsrijder, de 38-jarige H. J. B., wonende te Laren (bij Lochem). Op de duo van den motor was gezeten, de 22-jarige Sj. Groeneveld uit Haarlem, in garnizoen bij het 6e Reg. Veld Art. te Leiden, die den motorrijder ver zocht had te mogen meerijden. Toen de motorfietsrijder nabij den hoek van de Oprinsenlaan was gekomen, na derde uit de tegenovergestelde richting een auto, bestuurd door den heer A. F. A. E. uit Amsterdam. Door onbekende oorzaak vloog de motor in snelle vaart tegen de auto. Zoowel de motorrijder als de duo passagier werden tegen den grond gesmakt. De motorrijder bekwam zeer ernstige ver wondingen aan het hoofd en aan beide beenen, zoodat hij in hoogst zorgwekken- den toestand naar het Diaconessenhuis te Haarlem moest worden vervoerd, waar hij aan de bekomen verwondingen is overle den. De militair is enkele minuten na het on geval overleden. Zijn stoffelijk ovei-schot is naar het lijkenhuisje te Heemstede overge bracht. De motor werd totaal vernield. De auto werd slechts licht beschadigd. De chauffeur van de auto bleef ongedeerd. WIELRIJDSTER GEDOOD TE ROTTERDAM. Op de kruising van de Blankenburgstraat en den Dordtsche Straatweg te Rotterdam is gisteravond omstreeks halftien de 18- jarige mej. A. P. Gort die met haar fiets op den Dordtsche Straatweg reed, aangere den door een auto van J. B. de H., die met groote snelheid den straatweg wilde over steken. Het meisje kwam met haar voor wiel in aanraking met den auto, sloeg eeni- ge malen over den kop en bleef toen lig gen. Zij is vrijwel onmiddellijk na het on geval overleden. SLACHTOFFERS VAN DE WARMTE. Twee jongens verdronken. Zooals gewoonlijk op zonnige warme da gen, is ook Zondagmiddag in het Noordzee- kanaal nabij de Hembrug te Amsterdam zeer druk gezwommen. Vooral de jeugd maakt van deze zwemgelegenheid gebruik en de kant is op zulke dagen dan ook be zaaid met stapeltjes kleeren van de zwem mers, die zich op den dijk uitkleeden. Zon dagmiddag tegen half vier ontdekten eeni- ge kinderen, die met elkaar bij een onge bruikte steiger nabij de Hembrugpont ge zwommen hadden, dat him vriendje, de 10-jarige G. Mieke, die in een woonschip nabij de Hembrug woont, niet meer te vin den was en dat, nadat de kinderen zich hadden aangekleed, zijn goed bleef liggen. De politie werd gewaarschuwd en heeft lan ger dan anderhalf uur in de omgeving ge dreigd, echter zonder resultaat. Aangezien het knaapje nog steeds vermist werd, is het vrijwel zeker, dat hij bij het zwemmen .verdronken is. Gisteren is in een inham van de Waal bij Weurt het lijk opgehaald van den 18- jarigen W. Cleine. FEUILLETON. HET GOUDEN WAAGSTUK door J. S. FLETCHER. 14) HOOFDSTUK X. Laurence Workman was één van die ge lukkige menschen, die zich thuis gevoe len in elke omgeving en zich aanpassen aan alle omstandigheden, waarin zij komen te verkeeren. En nadat hij vier en twintig uur had doorgebracht onder het gastvrije dak van Herbert Armadale, voelde hij zich daar evenzeer thuis, als wanneer hij in zijn ouderlijke woning geweest was. Iedereen deed dan ook zijn uiterste best om hem zoo vriendelijk mogelijk te bejegenen. Her- bert Armadale zelf, die doorgaans ten prooi was aan zijn melancholie was één en al voorkomende vriendelijkheid. Bed ford en Brémond waren menschen van de wereld en onderhoudende causeurs. Juf frouw Delomosne, die voor haar oom de plichten van gastvrouw waarnam, deed al het mogelijke Laurence,maar te laten voe len, dat hij een zeer welkome gast was. Evenals alle genieën en groote kunste naars was Laurence zeer gevoelig voor vrouwelijke invloeden. Niet, dat hij zwak was en gemakkelijk zou bezwijken voor de bekoorlijkheden van een vrouw; hij was alleen geboren met een natuur, die juist door haar groote gevoeligheid, ontzaglijk vatbaar scheen te zijn voor impressies van vrouwen. Hij was buitengewoon onder den indruk geraakt van Lilian Delomosne's persoonlijkheid, toen hij haar op de boot van Ostende naar Dover even had gespro ken; en nu hij iederen dag met haar sprak, en veel in haar gezelschap vertoefde, scheen de invloed van het meisje op zijn fijnbesnaarde ziel steeds grooter te wor den. Hij ging weldra inzien, dat zij zeer schrander was, gevoel had voor humor, met een helderen kijk op het leven. Ook ontdekte hij, en onder de gegeven omstan digheden was dat heel gevaarlijk voor hem, dat zij buitengewoon goed en sympa thiek kon luisteren en steeds grooter werd de verleiding, om haar in zijn vertrouwen te nemen en eens met haar te praten, als met een moeder of zuster. John Bedford's koele, scherpe oogen merkten die dingen op en het stemde hem heel tevreden. Want Sabatier, daar ginds op die hooge torenkamer, had nog steeds niet de oplossing van het raadsel kunnen vinden. Heele dagen bracht de man daar door, en werd van voedsel voorzien door een bediende, die ook in het complot was betrokken. Maar Sabatier had de oplossing nog steeds niet gevonden. Zijn humeur werd er niet beter op en ten slotte weiger de hij zelfs Bedford en Brémond te ont vangen. Het schijnt mij toe, dat Sabatier er niet op kan komen, merkte Brémond na één van die bezoeken op. Dan hebben wij nog maar één hoop en dat is Workman zelf, antwoordde Bed ford. Dat is eigenlijk al lang mijn gedach te geweest, antwoordde Brémond. Ik heb er al voor gezorgd, dat zekere invloeden aan het werk zouden gaan en als ik me niet vergis, is dat niet zonder succes gebleven. Bedoel je het meisje? Juist. Voor zulke dingen zijn derge lijke mannen bijzonder gevoelig. Brémond nam een sniufje uit zijn ele gante doos. Heen en weer geslingerd tusschen die twee eigenaardige machten; liefde en eerzucht, kan een jongmensch tot wonder lijke dingen komen. Wat zou je er van denken, als we dien man eens een voorstel deden, dat zoowel zijn ijdelheid zou stree- len als zijn eerzucht opwekken? Het wil mij voorkomen, dat die man genoeg eerzucht heeft voor een heel le ger tegelijk. Neen, verleden week heb ik hem eens heel voorzichtig gevraagd, wat hij er van zou denken, om met zijn uitvin ding een bondgenootschap aan te gaan met 'n groote firma en de zaak voor gezamen lijke rekening door te zetten. Maar daar wilde hij niet van weten. Als ik hem goed begrepen heb, is hij van plan zijn uitvin ding te verkoopen aan de Engelsche re geering. Hij vraagt er vijf millioen voor en met die vijf millioen wil hij hier voor eigen rekening een onderneming op touw zetten. Hij heeft werkelijk groote plan nen. Reden te meer om er voor te zorgen, dat hij binnen ons bereik blijft, meende Brémond. Hoe denkt Armadale er over? vroeg Brémond. O, Armadale heb ik geheel onder den duim, zooals trouwens al eenige ja ren het geval is. Ik heb hem verteld, dat het voor de firma van het allergrootste be lang is, dat Workman een aanstelling krijgt in onze fabrieken, onverschillig hoeveel dat moet kosten. En daar Armadale der gelijke zaken altijd aan mij heeft overge laten, zal hij ook nu geen tegenwerpingen maken en alles goedkeuren. En wat ben je dan van plan? Ik zal Workman een voorstel doen, dat hij niet kan afslaan. En als hij het heeft aangenomen, zal ik er wel voor zor gen, dat hij zooveel te doen krijgt, dat hij den eersten tijd geen gelegenheid zal kun nen vinden, zich aan zijn eigen vinding te wijden. En in dien tijd moeten wij hem natuurlijk vóór zien te. komen. Door middel van Sabatier? Ja, ik geloof niet, dat Sabatier het zoo gauw zal opgeven, maar ten slotte is Sabatier niet de eenige pijl, welken wij op onzen boog hebben. Een impulsief jongmensch dat erg verliefd is, verteld soms heel belangrijke dingen aan zijn jon ge vrouw. Zóóver zou het inderdaad kunnen ko men. Maar, zal zij, als zijn vrouw, wel be reid gevonden worden haar geheim aan ons mee te deelen? Laat dat maar aan mij over! lachte John Bedford en zijn lachje was verre van aangenaam. Daar zal ik wel voor zor gen. Brémond nam weer zijn snuifje. U bekijkt zulke zaken met een rui men blik, zei hij. Dat moet men tegenwoordig wel doen, wil men kans hebben op succes. Workman, het onderwerp van dat ge sprek, gedroeg zich inmiddels als een zor- gelooze vlinder. Dagelijks bracht hij heel veel tijd door in gezelschap van Lilian De lomosne. Hurstdene Manor stond zijn gas ten een onbeperkte vrijheid toe en een ieder deed, waar hij zin in had. Herbert Armadale bracht zijn dagen door met wandelingen in zijn mooien tuin; hij vermaakte zich met zijn kostbare ver zameling oude munten en na het diner mocht hij graag een uurtje whisten. Twee 9.05 „La rabaupilleuse", spel van Balzac- Fabre. 10.50 Dansmuziek. Kalundborg, 1261 M. 12.202.20 Concert'uit rest. „Wivex". 3.205.20 Omroeporkest. 8.05 Het Seelandsche Provincie-orkest o. 1. v. Jensen. 9.05 Hoorspel. 10.35 Omroeporkest. 11.2012.50 Dansmuziek. Keulen 456 M.*) 6.25 Gramofoonplaten. 7.20 Orkestconcert. 12.20 Philh. orkestconcert. 1.20 Weragkamerorkest. 4.20 Weragorkest. 5.40 Weragorkest. 7en.20 Blaasconcert. 8.30 Uit Koningsbergen: Duitsche Avond m. m. v. het Königsb. Opera-orkest. 10.4012.20 Silez Gau-Symphonie-orkest. Rome 421 M. 8.35 Gramofoonplaten. 9.05 Orkelconcert. 9.35 „La notte veneziana", spel van de Musset, met muziek. 10.05 Symphonieconcert, hierna gramo foonplaten. Brussel 322 en 484 meter. 322 meter: 12.20 Salonorkest. 1.302.20 Gramofoonplaten. 5.20 Omroeporkest. 6.50 Salonorkest. 8.20 Symphonieconcert. 10.3011.20 Gramofoonpl. 484 meter: 12.20 Gramofoonplaten. I.302.20 Salonorkest. 5.20 Koorconcert. 6.35 Kamermuziek. 8.20 Gevar. programma. 9.35 Omroeporkest en zang voordracht. 10.3011.15 Gramofoonplaten. Deutschlandsender, 1571 M. 8.30 „Das Marchen", spel. 9.05 Deutsch-Fransch Uitwisselingscon cert. 10.40 en 11.05 Berichten. II.2012.20 Concert uit München. De naam van den zender Langenberg is vanaf 10 Juni 1934 veranderd in Keulen. Gemeentelijk Radiodistributiebedrijf en de R.O.V. Radio-centrale 3e Programma. 8.0012.20 Deutschl.sender. 12.20—14.20 Brussel Fr. 14.20—15.05 Keulen. 15.2017.20 Kalundborg. 17.20—18.10 Keulen. 18.10—20.20 München. 20.2021.05 Brussel VI. 21.05afloop Deutschl. sender. 4e Programma. 8.208.50 Parijs Radio. 12.2014.25 Daventry. 14.2518.20 Midland Reg. 18.2019.00 Een der Engelsche „Natio nal" zenders. 19.0019.30 Loc. Uitz. Tuinpraatje door den heer J. Jonker, chef Afd. Gem. Plant soenen. 19.3021.40 Luxemburg. 21.40afloop Daventry. julbileum viel hem ook een Koninklijk# onderscheiding te beurt. De plechtige uitvaartdienst werd opge dragen door den Pastoor, die ook de ah- soute verrichtte. Het zangkoor voerde uit sluitend Gregoriaansche muziek uit, om dat de overledene hiervan een groot voor stander was. De belangstelling was vooral van de zijde der inwoners zeer groot, wel een bewijs dat de heer van Egmond tijdens zijn leven in veler harten een plaatsje had weten te veroveren. maal per week ging hij naar de stad, maar langen dan een paar uur bleef hij nooit op zijn kantoor. John Bedfort daarentegen ging dagelijks naar het kantoor, zoo nu en dan vergezeld van Brémond. Wanneer deze op Hurstdene bleef, bracht hij zijn tijd door in de bibliotheek of in den rozentuin. De twee jonge menschen waren dus wel op elkaar aangewezen. Lilian hield veel van de buitenlucht. Zij nam Laurence mee op wandelingen door het heerlijke park struikgewas. Zij gingen uit rijden in haar kleinen ponnywagen en zij liet hem de mooiste gedeelten van Kent bewonderen. Zij leerde hem golfspelen op het golfter rein van haar oom, achter in het park. En Laurence aanvaardde alles, wat hem ge boden werd en scheen niet te vragen naar de herkomst van al die dingen. De tijd verstreek en het oogenblik kwam, dat hij ging spreken van zijn zaken in Londen. Maar men drong er op aan, dat hij nog eenigen tijd zou blijven en hij liet zich ge makkelijk overhalen. Zijn zaken zouden ten slotte nog wel eenigen tijd kunnen wachten en hij had eigenlijk wel recht op een kleine vacantie. En in die kleine torenkamer werkte Sa batier dag en nacht doornu al met meer succes dan eerst, want er was een eigenaardige gloed gekomen in de oogen van den zonderling, en eens had hij Bré mond en John Bedford toegevoegd: Nog een paar dagen geduld, heeren! Nog een paar dagen. Paul Sabatier gaat licht zien in de duisternis! Op een goeden dag, ongeveer tien dagen na Laurence's komst op Hurstdene, stelde Lilian voor om met den wagen een tocht te maken door Ker.t. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 9