woensdag 30 mei 1934 de leidsche courant eerste blad. pag. 3 de salarissen van de functionarissen met 10 pet. te verlagen, werd na bestrijding door de af deeling terug genomen. De verdere, door de afdeelingen inge diende voorstellen verdween, ofwel door het bestuur aanvaard, of terug genomen, terwijl de voorstellen betrekking hebben de op de werkloozenkas werden verwezen naar den bondsraad, ter afhandeling. Door den bondsadviseur en den vertegen woordiger van het R.K. Werkliedenver bond werd de vergadering toegesproken. Beiden wezen op den goeden geest welke in den Bond heerscht en spoorden de ver tegenwoordigers van de afdeelingen aan er voor zorg te dragen, dat in de afdeelin den deze goede Roomsche geest bewaard zal blijven, en dat vooral het vertrouwen in den bond en de leiding ongeschokt zal worden bewaard.. Hierna sloot de voorzitter met e en woord van dank aan allen deze in alle opzichten geslaagde alg. vergadering, met gebed. Verdwijnende Raden van Arbeid gemeentel. aankondigingen. Burgemeester en Wethouders van Lei den brengen ter algemeene kennis, dat zij, ten behoeve van de door de Neder 1. Pad- vindersvereeniging in het perceel van der Werfstraat No. 96, alhier, te houden fancy- fair, voor 31 Mei en 1 en 2 Juni a.s. ont heffing hebben verleend van de verbods bepaling vervat in art. 2, sub b, van de Winkelsluitingswet 1930, S. 460. A VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris. AGENDA LEIDEN. Donderdag, Gecombineerde vergadering Leidsche Slagerspatroons „In den Vergulden Turk", 8.15 uur. barometer. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht in den morgen van 30 Mei 1934, medegedeeld door het Kon. Nêd. Meteorologisch Instituut te De Bildt, Hoogste barometerst: 768.9 te Groningen. Laagste barometerst.: 750.4 te Akureyri. Verwachting tot den avond van 31 Mei: Zwakke tot matige wind, uit Oostelijke richtingen, licht tot half bewolkt, droog weer, en weinig ver andering in tempera tuur. Het gebied van hoogen luchtdruk nam het het Westen af en in het Oosten toe. Het in het Westen af en in het Oosten toe. Het de Noordzee tot Zuid-Oost Europa. De de pressie in het Noord-Westen met haar be wolking en regengebied, doet haar invloed niet verder bemerken, dan tot aan den 60en breedtegraad. Aan de Zuidzijde van het gebied van hoogen luchtdruk ontwikkelt zich een gebied van continentale winden, die luchtmassa's met hoogere temperaturen aanvoeren. In West-Frankrijk kwam het tot onweer; te Biarritz viel 15 m.m. regen, in Duitschland en Zwitserland is het weer overal droog en zonnig. Het is te verwach ten dat ook in ens land het zonnig weer zal aanhouden, echter nog met koude nachten en kans op locale nachtvorsten. LUCHTTEMPERATUUR Temperatuur des middags te half drie 16 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS ej. Van Woensdagnamidag 9.39 uur tot Donderdagmorgen 4.15 uur. HOOG WATER Te Katwijk: op Donderdag 31 Mei vjn. 4.47 uur en nam. 5.18 uur. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting Hooge Rijndijk: 7 uur 18.5 gr. C. Zweminrichting „De Zijl",, 7 uur 18 gr. C. DIOC. R.K. VROUWENBOND TE HAARLEM BIJEEN Maandag hield de Diocesane R.K. Vrou wenbond in het bisdom Haarlem de jaar vergadering te Haarlem. Nadat alle afgevaardigden in de Paters kerk een H. Mis hadden bijgewoond, ving de vergadering te 11 uur aan met een ope ningswoord van de voorzitster, mej. Post uit Delft. In het kort zette zij de gedachte werk wijze van het diocesaan bestuur uiteen. Deze zal er vooral op gericht zijn te conso- lideeren en te verdiepen, wat tot heden toe bereikt is. Mej. Peeters, die eenige maanden ern stig ziek was geweest, had, ondanks haar haar hoogen leeftijd, zóó hardnekkig voor haar leven gestreden, dat zij thans weer den wensch geuit had de vergadering te komen bezoeken. Het jaarverslag wees op een voorspoedig vereenigingsjaar en op groote activiteit. Het ledental bedraagt thans 11.500. O.a. werd groot succes geoogst met de moeder cursussen, terwijl een prijsvraag werd uit geschreven, tot het schrijven van een pro paganda-brochure, die gewonnen werd door „De Sleutelbos" te Den Haag, met een brochure, getiteld: „Waarom lid van den R.K. Vrouwenbond?" De jury-commissie heeft tevens gezorgd voor een keurige uitgave, die voor de helft door het diocesaan bestuur is bekos tigd. Het financieel jaarverslag sloot met een saldo van ƒ3146.36. Ook de jaarverslagen van het Fonds voor Rustbehoevenden en 't Christus-Ko ning Fonds luidden zeer gunstig. De afwerking der agenda werd eenige minuten geschorst wegens de komst van mej. Peeters, die weer even blijmoedig als vroeger ter vergadering getogen was. Vol belangstelling volgde zij het geheele ver loop der vergadering en gaf het voorne men te kennen tot het einde te blijven. Een enkele maal mengde zij zich zelfs, op de haar bekende, spontane wijze, in de discussies. In de vacature, ontstaan door het aftre den en niet herkiesbaar zijn van mej. Pee ters, werd mej. L. Vuylsteke uit Rotter dam gekozen. Na eenige discussies over ingekomen voorstellen werd de vergadering geschorst voor de lunch. Des middags om 3 uur werd de vergade ring voortgezet met de verdere afwerking van de voorstellen. Aangenomen werd het voorstel van de afd. Amsterdam om het contact tusschen afdeelingsbesturen en diocesaan bestuur te bevorderen, door een jaarlijksche spreek beurt van een afgevaardigde van het dio cesaan bestuur bij de plaatselijke afdee lingen. Het „dertiende" agendapunt aldus de presidente was 't afscheid van mej. Peeters als bestuurslid. Ondanks een schalksche interruptie van Juffrouw Peeters: „ik mag geen emoties hebben" ging de presidente toch voort haar te huldigen. De Vrouwenbond had veel te danken aan de bezieling en de ener gie van juffrouw Peeters, aldus spr. Haar helder oordeel bracht in tallooze kwesties oplossing en in de toekomst zal men haar wijze raad slechts noode missen. Daarom heeft men gezocht naar een middel om juffrouw Peeters, zelfs na haar arbeid, nog in de nabijheid te behouden. Tevens omdat deze functie haar als loon voor haar groote verdiensten toekomt, heeft men besloten haar het eere-voorzit ter schap aan te bieden. Als stoffelijk blijk van waardeering werd haar met een har telijke toespraak een leestafel en een vaas met bloemen aangeboden. De 87-jarige dame nam hierna zelf het woord om te danken voor het vele schoons en om de vergadering nog eens te bezie len met haar edele geestdrift. Zij vond, dat niet de R.K. Vrouwenbond aan haAr iets had te danken, maar zijzelf heel veel aan den Vrouwenbond. Haar toespraak werd met ontroering aanhoord door de talrijke aanwezigen. Na de rondvraag werd de vergadering gesloten met een dankwoord aan de gast- vrouwe, de afdeeling Haarlem. ,Tijd". HANDELSBETREKKINGEN MET ENGELAND Aanvang volgende maand? Runciman, de minister van Handel, in Engeland, heeft gisteren in het Lagerhuis verklaard, dat hij hoopt, dat de handels besprekingen met Nederland de volgende maand kunnen worden geopend. Hij gaf de verzekering, dat de belangen van den tuinbouw niet zouden worden veronacht zaamd. GEEN EIGENHEIMERS NAAR BELGIE. De Nederlandsche Aardappel-Centrale deelt aan belanghebbenden mede, dat met ingang van 1 Juni 1934 door de N. A. C. geen aardappelen van de soort Eigenhei mers meer worden gekocht van en weder verkocht aan de erkende contractanten voor export naar België. Dit beteekent dus, dat met ingang van bovengenoemden datum geen uitvoercon- senten voor Eigenheimers naar België zul len worden verstrekt. FREDERIK VAN EEDEN-GENOOTSCHAP Dezer dagen is te Amsterdam opgericht het „Frederik van Eeden-Genootschap", dat zich ten doel stelt de herinnering aan den persoon en het werk van Frederik van Eeden levend te houden. Het bestuur be staat voorloopig uit de heeren: mr. H. Gil- tay, voorzitter, H. W. van Tricht, secreta ris, mr. J. B. de la Faille, jhr. dr. N. van Suchtelen, Louis de Vries, Herman Heyen- broek, Hans van Eeden. Het adres van den secretaris, de heer van Tricht, is: Beetho- venstraat 158, Amsterdam. SLAGERS BIJEEN. Dinsdag werd te Arnhem het tweedaag- sche congres geopend, dat de R. K. Hanze- bond van Slagerspatroons 29 en 33 Mei daar houdt. De opening geschiedde in der foyer van „Musis Sacrum", waar de voorzitter der Arnhemsche afdeeling „St. Martinus", de heer H. L. Janssen, en de vice-voorzitter der Arnhemsche afdeeling van de Hanze, de heer H. M. J. Klompé, een woord van welkom spraken, en de bondsvoorzitter, de heer G. G. Scholten, dankte voor de har telijke ontvangst. Te een uur opende de voorzitter van den Nederlandschen R. K. Slagershond, de heer G. C. Scholtes, het Congres. Na een woord van welkom sprak spr. reeds dade lijk in een toon van somber pessimisme. De toestand in het slagersbedrijf ziet er zwart uit. Doch spr. doet een beroep op het congres om zich niet al te veel door bitter heid te laten overmannen en de besprekin gen te leiden in den wil het algemeen be lang te dienen. Na goedkeuring der notulen wordt me degedeeld, dat dezer dagen de Rundvee centrale zal vergaderen over het voorstel tot opheffing van den crisisaccijns. Eenigen tijd werd besteed aan de gewone punten van een jaarvergadering. Begrooting en contributie werden vastge steld. Bij de bestuursverkiezingen worden de voorstellen Zeeuwsch-Vlaanderen en Oost- Gelderland verworpen. Herkozen werden C. Burger, F. Fruy- tier en Jos. Noyen. De vacature v. d. Mor tel wordt niet aangevuld. In de vacature Bemelmans werd gekozen de heer H. J. Offermans. Dr. S. G. Zwart gaf in een korte toe spraak blijk van de belangstelling van de veterinaire afdeeling van de Inspectie der Volksgezondheid. Spr. deelt mede, dat bij de wijziging van de Vleeschkeuringswet, die in een gevorderd stadium verkeert, de wenschen van den georganiseerden slagers stand in aanmerking zullen worden geno men. De organisaties zullen daarover wor den gehoord. De heer J. G. van Eeden, directeur van het Bondsbureau van den R. JC. Slagers- bond, gaf een uiteenzetting van het plan tot ordening en saneering van het slagers- bedrijf, voorgesteld door de Commissie van Overleg, samengesteld uit het Slagers- en Grossiersbedrijf in Nederland. Ordening en saneering kan volgens ge noemde commissie van overleg slechts worden bereikt door verticale bedrijfsor ganisatie, d. w. z. door ordening van alle bedrijfstakken, die successsievelijk aan het eindproduct samenwerken. Horizontale be drijfsorganisatie zou de moeilijkheden slechts verschuiven naar de verschillende groepen. Spr. gaat na welke groepen samenwer ken om het vleesch te brengen aan den con sument. Al deze instanties, ook de regee- ringsorganen, moeten zich aanpassen aan het natuurlijk aangewezen distributiepro ces. Met twee factoren zal daarbij vooral re kening moeten worden gehouden: met de prijsvorming en met de vestiging. Het is thans zoover gekomen, dat de slagers de prijsvorming niet meer in han den hebben. Daardoor Is hun bestaansmo gelijkheid bedreigd. Van het magere debiet trachten steeds meer beunhazen te profi teered De absolute bedrijfsvrijheid ligt achter ons. De structuur van het bedrijf moet wor den gewijzigd: ordening en saneering. Een centraal orgaan zal de prijsvorming en de vestiging moeten regelen. Om tot zulk een regeling te geraken, heeft het bondsbestuur een vrij mandaat noodig om de noodige verbintenissen aan te gaan. Indien de vergadering daartoe be sluit, zal dit een historische dag zijn. De eerste stap zal zijn gezet op den weg naar de corporatieve inrichting van het bedrijf. Spr. hoopt op aller medewerking. Bij de hierop volgende gedachtenwisse- ling worden verschillende ideeën naar vo ren gebracht. Amsterdam stelt voor het verplichtend stellen van een examen voor slagersgezel len, die zich willen vestigen. Boskoop wil de grossiers uitschakelen, die winkels hebben en daarin aan het pu bliek het vleesch voor denzelfden prijs verkoopen als aan de slagers-afnemers. De vergadering werd hierna geschorst tot hedenmorgen. „Tijd". Nederlandsche R.K. Bond van Brood-, Koek-, Banketbakkers, Cacao-, Chocolade en Suikerbewerkers Zondag 27 en Maandag 28 Mei werd in de Ridderzaal van de Stadstaveerne te Maastricht de Algemeene Vergadering ge houden van den Ned. R.K. Bond v. Brood-, Koek-, Banketbakkers-, Cacao-, Chocolade en Suikerbewerkers. Vertegenwoordigd waren 39 van de 45 afdeelingen. De voorzitter van den bond, de heer H. J. Sprokop uit Rotterdam, opende de ver gadering met gebed en een woord van welkom tot de afgevaardigden en den eer waarden bondsadviseur., Pater W. v. d. Bosch, O.F.M. uit Lpiden, alsmede den heer J. Th. Nijkamp van het R.K. Werk liedenverbond, waarna hij een overzicht gaf van de bondsverrrichtingen over de twee afgeloopen jaren. De notulen der voorgaande Alg. Verga dering werden hierna goedgekeurd. Het verslag van den bondssecretaris J. C. Evers, over de jaren 19321933 werd eveneens goedgekeurd. Daaruit bleek dat het ledental sedert de voorgaande Alg. Vergadering was toegenomen met 371 en thans bedraagt 3502 leden. Het financieel verslag van den bondspen- ningmeester S. P. van Tol, dat een totaal bezit aanwees groot 102261.60, werd goed gekeurd. Eveneens werd goedgekeurd het financieel verslag van de werkloozenkas, waarvan het bezit is ƒ35066.38, waarna op voorstel van de controle-commissie de pen ningmeester décharge werd verleend. De begrooting 19341935, welke aan in komsten en uitgaven aangaf voor ieder jaar ƒ65975, werd door de vergadering aanvaard. Tot bestuursleden werden herkozen de aftredende leden H. J. Sprokop, J. C. Evers S. P. van Tol, A. van Noort en M. Olie- meulen, en gekozen in de plaats van de heeren Rehm en Witteman die hadden be dankt, J. J. Meulenkamp uit Zaandam en P. Segers uit Breda. In twee vacatures in den bondsraad werd voorzien door de ver kiezing van de heeren L. J. Leliveld uit Rotterdam en C. v. d. Steijn uit Eindhoven. Den tweeden dag werd door den wel eerwaarden bondsadviseur in de grot van het genade-oord van de H. Maagd te Val kenburg een H. Mis aan God opgedragen voor den bond, waarna een tocht gemaakt werd per touringcar door klein Zwit serland. Te 2 uur werd de vergadering voort gezet. Een voorstel van den bondsraad om le den die 65 jaar oud zijn een uitkeering in eens te verleenen van ƒ50 indien zij 10 jaren lid zijn van den bond en bovendien voor elk jaar dat ze langer lid zijn ƒ5, met een maximum van 150, was door de afdeeling den Haag geamendeerd, ten einde een'uitspraak van de leden te krij gen voor contributieverhooging, teneinde pensioen te verstrekken op 65-jarigen leef tijd. De bondsraad adviseerde tot aanneming van dit amendement, onder voorwaarde, dat .indien er geen meerderheid te ver krijgen is voor verhooging der contribu tie, het voorstel van den bondsraad daar mede niet als verworpen mag worden be schouwd. In dit geval zal de bondsraad een reglement ontwerpen, regelende de uitkee ring in eens op 65-jarigen leeftijd naar ge lang het aantal jaren lidmaatschap van den bond, met dien verstande, dat voor minder dan tien kalenderjaren lidmaat schap geen recht op uitkeering bestaat en de uitkeering over ten hoogste dertig ka lenderjaren op vyf gulden wordt gesteld. De vaststelling van dit reglement zal ge schieden door een daartoe expresselijk bij eengeroepen vergadering der afdeelingen, met dien verstande, dat voor iedere afdee ling slechts één afgevaardigde zal kunnen worden benoemd, terwijl in deze vergade ring overeenkomstig het aantal leden wordt gestemd. De vergadering besloot tot een nader onderzoek in de afdeelingen. Een voorstel van de afdeeling Utrecht om Naar wij vernemen bestaat het voorne men over te gaan tot opheffing van een aantal raden van arbeid, en wel die te Den Briel, Deventer, Heerenveen, Tiel en Tilburg. De definitieve beslissing is evenwel nog niet genomen. „Hbld.H De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 28 Mei tot en met Zondag 3 Juni a.s. waarge nomen door apotheek: C. B. Duyster, Nieuwe Rijn 18, Tel. 523. N.S.B. en Nationaal HersteL Naar verluidt, worden er onderhandelin gen gevoerd tusschen de Nationaal Socia listische Beweging en het Nationaal Her stel om tot samensmelting te komen. De onderhandelingen zouden worden gevoerd tusschen ir. B. Wiegerma voor de N. S. B. en generaal Snijders voor het Verbond voor Nationaal HersteL „N.R.Crt." Weer een verbaal tegen Roelofsen Dezer dagen heeft de centrale recherche te Rotterdam het zooveelste proces-verbaal opgemaakt tegen den slager H. Th. Roe lofsen, thans wegens beleediging van dr. H. Colijn, den minister-president. De heer Roelofsen zou te Dordrecht in een vergadering gezegd hebben, dat dr. Colijn de Grondwet met voeten heeft ge treden door de N.S.B. voor ambtenaren te verbieden. Naar wy verder vernemen heeft de heer W. J. Roelofsen, slager te Rotterdam, bij den officier van justitie te Arnhem een klacht ingediend tegen den heer C. van Ginkel, directeur van het gemeentelijk slachthuis te Wageningen. De heer Van Ginkel, die eenige weken geleden als getuige voor de rechtbank te Rotterdam moest verschijnen in een zaak tegen klagers zoon, den heer H. Th. Roe lofsen, heeft daar op een vraag van mr. H. de Bie, president, verklaard, dat de vader van den verdachte bij B. en W. als een raddraaier bekend zou staan. Deze voelt zich hierdoor beleedigd. „Hbld." KERKNIEUWS MGR. TH. BEKKERS BENOEMD TOT HUISPRELAAT. Een telegram van Z.Hoogw. Excellentie Mgr. Carlo Salotti, secrtaris van de Congr. de Propaganda Fide bracht het bericht, dat het Z. H. den Paus behaagd heeft te benoemen tot zijn Huisprelaat den Hoog- eerw. heer Mgr. Th. M. P. Bekkers, te Voorschoten, nationaal secretaris van den Priestermissiebond en van het Pauselijk Liefdewerk van den H. Petrus, en natio- naalbestuurslid van het Pauselijk Genoot schap tot Voortplanting des Geloofs. Door deze hooge onderscheiding heeft Z. H. een bewijs te meer willen geven van zijn hooge waardeering voor de krachtig bloeiende missie-actie in Nederland. SPORT WIELRENNEN DE GRAND PRIX TE PARIJS. Ned. amateurs afgevaardigd. De Nederlandsche Wielren-Unie zal de navolgende amateur-wielrenners uitzenden om aan den Grand-Prix de Paris, welke verreden wordt op Zaterdag 30 Juni en Zondag 1 Juli a.s., deel te nemen: J. Kre- mers, Tilburg, B. Leene, Den Haag en A. van der Linden, Amsterdam. De renners zullen worden verzorgd door den heer G. Schilling, terwijl de heer B. Swaab de Beer als official-chef d'équipe de leiding op zich heeft genomen. STADSNIEUWS DE GRAAL Ons Ingekleed medelid Bep van Eyck is overleden. Morgen (Donderdag) om 9 uur wordt een H. Mis opgedragen voor haar zielerust in de Parochiekerk van O. L. Vr. Hemelvaart (Mon Père). De Graalleden, die kunnen, worden verzocht deze H. Mis bij te wonen. De anderen: een vroegere H. Mis bij te wonen en ter Communie te gaan. De Graalleden die officieel namens de Graal de begrafenisplechtigheid bijwonen, worden verzocht in uniform in de H. Mis te zijn. Uit Leiden vertrokken. P. v. Andel, Rotterdam, zikenhuis Cool- singel. J. J. Arbouw en fam., Alkemade, De Kaag F30. G. A. W. SnikBaart, Zoe- terwoude, Vrouwenweg E68. K. A. M. Bastiaansen, Ginneken, Wilhelminastraat 98. G. A. ZwetslootBemelman, Zoeter- woude, H. Rijndijk F162b. K. v. Hans- wijkBenning, Brooklyn, 1100 Green Ave nue. N. v. d. Berg, Voorschoten, Leid- scheweg 187c. M. S. A. Bitter, Den Haag v. Musschenbr^rtr. 15. D. Blansjaar, Voorburg, v. Naeldwijkstr. 139. R. D. Crommelin, N.O.-Indië, E. Dehaye, Uccle Chaussee drAsemburg 880. H. v. Dam en fam., Den Haag, Damasstr. 50. J. A. v. Dam, Ter Aar, C195. J. D. KosterDan ser, Rotterdam, Kapelstraat 8b. J. v. Duiven boden en fam., Oegstgeest, Suma- straat 36. N. J. Duyneveld en fam.. Den Helder, aan boord H 3882. H. G. Blans jaarDe Haas, Voorburg, v. Naeldwijk- straat 139. G. Harting, Lisse, 3e Poel laan 77. J. C. de Heij, Woubrugge B242. P. J. Hoogendonk en fam., Utrecht, Al- batrósstraat 15. F. H. v. d. Horst en fam., Heerde, A 311 I. J. E. TelerJong, Oegstgeest, Mauritslaan 1. J. P. Jong, Oegstgeest, Mauritslaan 1. J. v. Duijn v. Klaveren, Katwijk, Duinpad 19c. C. A. Kusters en fam., Utrecht, Soerabajastr. 8bis. A. Lelyveld, Den Haag, Buitenhof 49a. J. B. Mader, Zoeterwoude, Vrou wenweg E68. E. Marcus, De Bilt, Bilder- dijklaan 92. G. Massaro, Haarlem, Nieu we Gracht 38. J. v. Melle, Beilen, Wijk A No. 86. H. Meulemans en fam., Schiedam, Rubensplein 7. J. Mieloo, Den Haag, Honthortsstr. 115. G. H. Mol- lema, Deventer, D. v. Twiststr. 30. J. C. RooversPennings, Haarlem, Zonnesteeg 10. W. F. H. Plas, N. O. Indië. F. Prins en fam., Zoeterwoude, Reinegom- merstr. 18c. P. J. Remmerswaal, Zoe terwoude, Vrouwenweg E68. M. v. d. BergRobbers, Voorschoten, Leidsche weg 187c. J. de Rijk, Utrecht, Croeselaan 41 W. J. Schekman en fam., Utrecht, Hoo- gravenschew. 139. K. H. Schroiff, Arn hem, Markt 5. H. D. Sierag, Haarlem, Bellamystr. 5. M. C. Smit, Oegstgeest, Terweeweg 38. P. v. d. Spree, Haarlem, Elzenplein 10. E. Taffijn, Heerde A 311 I J. C. Tiggelman, Breda, 2e Marktstraat 11. J. M. W. «Verwey, Zoeterwoude, H. Rijndijk F65. H. v. d. Weerden, Haar lem, Zonnesteeg 10. J. Wurtz, Amster dam, Spui 1517. Te Leiden gevestigd. A. P. R. v. Beusekom en fam., ref. b. d. Prov. O. Java, Boisotkade 2 P. C. Bik, boekhoudede Zonneveldstraat 16 E. S. Bonnes, Rapenburg 85 G. Bootsma Bosman, Meloenstraat 4 W. P. v. d. Brink, huisknecht, Acaciastraat 13 G. Brugge, dienstbode, W. Rozenstraat 27a Th. M. Budding, metselaar, de Genestet- straat 71 J. R. Dille en fam., koopman, Magd. Moonsstraat 11a H. W. Doorne- veld, Zijlsingel 16 J. Dorrepaal, H. Morschweg 78 I. C. C. Dubbeldeman, 1.1. verpleegster, da Costastraat 36 J. Dub beldeman, dienstbode, Bankastraat 7 E. v. Eek, dienstbode, Wasstraat 27 C. W. de Greeff, winkeljuffr. Koninginnelaan 47 C. v. Heiningen en fam., dekknecht rijn- vrt., Waardgracht 122 A. Honders en fam., fabr.arb., Raamsteeg 33 H. Kelder man en fam. wachtmeester veld-arti., Spieghelstraat 40a P. E. J. M. Kelle- naers, kantoorbediende, H. Rijndijk 240 S. W. Oppelaar de Kluijver, Heerensingel 26 J. F. Knaap, dienstbode, Hansen straat 79 J. E. Kuipers, Vliet 38 J. Lems, dienstbode, Witte Singel 9 Li Fang, kellner, Lokhorststraat 21 M. P. Mooten, dienstbode, Rijnsb.weg 24. J. Moser, dienstbode, Stationsweg 2 C. J. v. Neuren, verpleegster, Rijnsb.weg 163 M. Niemansverdriet, Rijnsb.weg 10 H. v. d. Poel, J. de Wittstraat 40 R. Prins, chauffeur, Amaliastraat 38 J. Rietkerk, boerenarbeider, L. Rijndijk 20 P. A. Schaap, dienstbode, Zoeterw. Singel 24 H. J. Schoenmakers, broeder, Mariënpoel- straat 4 L. Simons, J. v. Goyenkade 24 Th. J. Somers, Heerenstaat 118 J. Thomas, Havenkade 5 A. C. Turk, dienstbode, Diefsteeg 7 G. W. Visscher, bakker, Morschweg 13a J. M. Visser en fam., groentenhandelaar, Leeuwerikstr. 21, A. Vreekende Vrijer, Lammenschans- weg 21 D. JansenWesseling, J. de Wit- straat 37 B. L. Westerhuis, Mariënpoel- straat la A. Wilhelm, huishoudster, Rijnsb,weg 16 W. Zandvliet en fam., winkelier, Utr. Jaagpad 53 C. B. Zijlstra en fam., boekdrukker, Maredijk 15.

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 2