DINSDAG 22 MEI 1934 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD, PAG. 5 VOETBAL UIT HET KATHOLIEKE KAMP. Om het kampioenschap. SDOUC—VOLENDAM 2—7. Vriendschappelijk. Delft: Noord. RKF-elftal—Zuid. RKF- elftal 2—1. NOORD—ZUID 2—1. Ondanks de dreigende Z.-Wester waren er nog circa 2500 bezoekers te Delft aan wezig, waaronder meerdere bestuursleden en leden van de elftal-commissie. Het pleit voor den vooruitgang van het spelpeil dat ondanks den bijna stormachtigen wind, welke goed voetbal vrijwel onmogelijk maakte, het gebodene de toets der critiek ruimschoots kon doorstaan. Van het begin tot het einde was de wedstrijd zeer span nend, en slechts doordat de Zuiderlingen niet over zoo'n hecht achtertrio beschikten als de Noordelijken, wisten zij met slechts één doelpunt verschil te winnen. De elftallen, waarin eenige wijziging was gekomen, traden als volgt aan: Noord. Doel: W. Alsemgeest (DHL); ach ter: Strieder (Leonidas) en Gigengack (Geel Wit); midden: dr. P. Haanappel (Leonidas), Wolf (Graaf Willem), Keizer (Wilskracht); voor A. v. d. Sande (Leoni das) v. d. Hoogen (V. V. Y.), Koopman (Quick), Te Riele (Altior), Nienaber (Santpoort). Scheidsrechter E. van Haasteren, Rotter dam. Zuid: voor: Claessens (Sitt. Boys), De Kok (RKTW), Goosens (Zwaluw), Ar nolds (Kerkrade), Roncken (DEV); mid den: Gijzen (Rapid), Fr. van Eekeren (Mulo), Soomers (RKTW); achter: Josv van Laarhoven (Mulo), v. d. Leur (RKV VL); doel: Janssen (Venl. Boys). Goosens trapt af, doch Wolf stelt z'n voorhoede in staat de eerste aanval te on dernemen, welke doodloopt op doelman Janssen. Zuid neemt dan het spel eenigs- zins in handen en vooral de beide buiten spelers blinken hier uit. Van der Sande werkt zich eens na goed solospel door de verdediging heen, doch schiet dan tegen Van Laarhoven op, die nog een massief partijtje staat te verdedigen. Goossens pro beert het dan met een voorzet van Roncken doch Alsemgeest weet het harde schot van den snellen Zwaluwman nog met z'n knie uit het doel te werken. Ook Janssen wordt tweemaal aan het werk gezet bij moeilij ke kopballen vcan Koopman, doch redt bei de malen subliem. Toch maakt de Limbur ger niet zulk een soliede indruk als kee per Alsemgeest, die over het algemeen zwaarder werk krijgt, doch daarbij goed geholpen wordt door Strieder en Gigen gack. Bij een prachtigen aanval van Ar nolds en Roncken weet de Delftenaar scho ten van De Kok en Claessens op meester lijke wijze uit z'n kooi te ranselen en voor komt hierdoor een zeker Zuidelijk doel punt. Voor de buitenspelers, die tegen den wind op moeten tornen, is het haast onmogelijk hun voorzetten of corners voor het doel te krijgen. Hoewel de Zuidelijke linkervleugel door slap spel van P. Haanappel nog eenige mooie scoringskansen krijgt, weten Strie der of Gigengack erger te voorkomen en komt de rust met blanken stand. Na de hervatting is Zuid weer het eerst ln het offensief. Een kogel van Roncken gaat hard voorlangs, hoewel het weinig scheelde op De Kok had de bal nog in het doel geloopen. Zuid speelt technisch wel iets beter, doch het nationale achtertrio heeft meer voor heete vuren gestaan en biedt den rood-witten maar heel weinig scoringskans. Bij de Noordelijken moet het voornamelijk van v. d. Sande, Kaapman of Te Riele komen, daar v. d. Hoogen zeer zwak is en Nienaber eerst slechts tegen het einde op dreef komt en doorgaans in Van der Leur z'n meerdere moet erkennen. Als er 25 minuten gespeeld is, plaatst Wolf zui ver naar Te Riele, die een onverwacht schot inzendt, wat geholpen door den wind, Janssen volkomen verrast, zoodat hij het leer laat glippen (1—0). Een houdbaar doel punt. Zuid zet nu eenige felle aanvallen op Goossens lost een verraderlijk hoog schot. Alsemgeest laat het leer door z'n handen glijden en de toestormende De Kok loopt de bal in het doel (1—1). Even later her steld de Delftenaar z'n fout, door een voor zet van Claesens juist voor de voeten van Arnold weg te grabbelen, waarmee hij weer veel goed maakt. Onmiddellijk hierop geeft Koopman een lange pas naar Te Riele, die met v. Ekeren en v. d. Leur op z'n huid goed doorzet, om dan met een ferm schot Noord de leiding te hergeven (21). In het resteerende kwartier probeeren de Zuider lingen nog op te halen, doch de Noordelij ke defensie blijkt voor de roodwitten te sterk en het blijft 21. „Maandagmorgen". PASS Nu i i rebus. Heel gemakkelijks OP: PASS! EN x* OPPASSEN. Denkt U daar aan achter het stuur van auto, motor of flets? DIOC. HAARL. VOETBALBOND. GOUDA—ROTTERDAM TK BODEGRAVEN. Tweeden Pinksterdag zijn de districts wedstrijden van Gouda tegen Rotterdam op het Esto-terrein gespeeld, welke zoowel voor de junioren als voor de senioren op een gelijk spel zijn uitgeloopen, resp. 00 en 22. Wat de junioren betreft, van beide zijden weerde men zich dapper; niettegenstaande dit, heeft men niet kunnen doelpunten. Te kwart over drie ving de senioren- wedstrijd aan onder leiding van scheids rechter Smaling uit Woerden. Na den ge- bruikelijken toss, welke door Gouda ge wonnen wordt, trapt kapelaan Suyker uit Bodegraven af. Er staat een forsche wind, nagenoeg dwars over het veld, echter zoo, dat Gouda's aanvoerder de wind dwars in den rug kiest. Door den sterken wind is helaas veel mooi spel verloren gegaan. De eerste aanval is voor Gouda, doch de mid- voor schiet ver naast. Na enkele oogenblik- ken van onbeteekenend spel, breekt Rot terdam's voorhoede door, de linksbuiten geeft keurig aan, en door een kleine fout schiet Gouda's back zelf in eigen doel (01). Na den uittrap gaat Gouda er weer van door, men tracht door de achterhoede heen te breken, eerst lukt het niet, totdat tenslotte de rechtsbinnen den bal weet te bemachtigen en met een prachtig gericht schot rakelings over schiet. Na ongeveer een halfuur spelen, rent Rotterdam's voor hoede op doel af en met een prachtschot maken zij er 02 van. Een vrije schop vlak voor doel wordt corner gekopt. Doch de hoekschop zeilt met den wind achter doel, waarna de rust intreedt. Na de hervatting, moet men er blijkbaar eerst weer eens wat in komen, want een kwartier lang, ziet men weinig opvallends geschieden, totdat tenslotte de rechtsbui ten van Gouda er van door gaat en prachtig voor doel geeft, de uitgeloopen keeper weet de bal juist nog te pakken te krijgen, doch niet goed, en Gouda's midvoor twijfelt geen oogenblik, om den stand op 12 te brengen. En dan komt er animo onder Gouda's gelederen, waardoor men over wegend in de meerderheid komt. De rechts binnen schiet van tamelijk verren afstand juist in den hoek, de keeper stopt wel, doch schijnbaar achter de lat, want de scheids rechter kent het doelpunt toe (22). Van beide zyden komen nog enkele gevaarlijke aanvallen, doch men kan geen doelpunt meer bereiken. De eindstand luidt dus 22. Scheidsrechter Smaling leidde tot aller tevredenheid. R. K. S. V. „Foreholte." Op Pinkster-Maandag was het in het Foreholte-kamp een drukke voetbaldag. Allereerst begonnen 12 uur de Junioren te gen N. V. V. Jun., welke wedstrijd eindig de in een gelijk spel (11). Een goed re sultaat voor beide ploegen. De training wordt al merkba r bij Foreholte. Daarna bonden Foreholte IILisse m den strijd tegen elkaar aan. Lisse had eerst het voordeel van den sterken wind, toch hield'Foreholte goed vol de eerste helft, maar kon niet verhinderen, dat Lisse met 01 leidde. Na de thee zet Foreholte goed op, door onfortuin bleeft de stand echter een 01 overwinning voor Lisse. Een gelijk spel had de verhouding beter weergegeven. De clou van den dag was Foreholte-ve- teranen tegen Teylingen Veteranen. Gezien het somtijds goede samenspel aan beide kanten, werd het een doelpuntenrijke zege der Sassenheimers. Reeds bij den aan vang scoort spoedig Teylingen (01). Ge steund door den wind is Teylingen het meest aanvallend. Foreholte's linksbuiten maakt toch eerst gelijk (11). Tot aan de rust voeren zij den stand verder op tot 61, In de tweede helft gaat Teylingen weer lustig tot doelpunten over en wordt het 71, 81, 91. Dan neemt Forehol te's rechtsbinnen een goal voor zijn reke ning. (92). Dan gaat het wisselend. Tey lingen maakt 10—2. Onze linksbinnen 10—3 Teylingen 113. Men begint schik in het geval te krijgen. Weer maakt de Foreholte- keeper een van zijn vele blunders van de zen middag (123). Dan besluit tenslotte de Foreholte midvoor met een goed ge richt schot en eindigt deze wedstrijd met een 124 zege voor Teylingen. Foreholte III bracht een bezoek te Hoog- made aan een H. V. C. combinatie. Onze jongens toonden zich met 27 de meerde ren. Proficiat! De training begint reeds deze week en is voor senioren. Dinsdagavond 8 uur. Voor Junioren Donderdagavond 7 uur. Aller op komst gewenscht. AH 3 staat onder leiding van de heeren Ulje en Vianen. R. K. S. V. „Teylingen". Voor de prom. speelden de Teylingen n T. Y. B. B. rV-elftallen op Sporthof, waar bij Teylingen hard heeft gewerkt om den winnenden goal, en deze was zeker ver diend, maar men moet zich nu eenmaal bij een beslissing neerleggen. Maar was dit gelijke spel noodig geweest. Waarom was Teylingen niet volledig? Met niet minder dan vier invallers kwam men in het veld. Er rest nog een wedstrijd en men moet zelf maar weten of men hooger op wil of niet! De uitslag werd 11. INTERLANDWEDSTRIJD TE VOORSCHOTEN. Tweeden Pinksterdag had 'a middags een interlandwedstrijd plaats op het ter rein van de R. K. Voetbalvereeniging „V. V. L." achter het Raadhuis. De St. Laurens Harmonie speelde, alvo rens de wedstrijd een aanvang nam enkele pittige marschen, hetgeen voor een oogen blik de koude wind deed vergeten. Omstreeks half drie komen de elftallen tusschen een haag V. V. L.-junioren in het veld en worden met applaus door de tal rijke aanwezigen begroet. Nadat beide elftallen door kapelaan L. A. den Brabander zijn toegesproken en de fotografen hun werk hebben verricht kan de wedstrijd V. V. L. IWestfalia I, uit Bottrop (Duitschland) beginnen. Kapelaan Den Brabander verricht den aftrap en terstond ontwikkelt zich, onder leiding van den scheidsrechter D. Haver- korn, uit Leiden, een vlugge wedstrijd, waarin beide partijen vrijwel tegen elkaar opwegen. Westfalia speelt voor de rust tegen den vrij sterken wind op en hiermede heeft de doelman in het begin nogal eens moeite, omdat de bal vrij vlug bij hem terug komt. Toch weten de Duitsche vrienden het eerst het net te vinden, waarop de Voorschote naren zich niet onbetuigd laten en gelijk maken. De rust komt met een gelijken stand 11. Als na de rust gedraaid is weet V. V. L. een voorsprong te krijgen en gaat het een oogenblik er naar uitzien, dat zij winnaar ster zal blijven. Het einde komt echter met gelijken stand (22). Tijdens den wed strijd had een botsing plaats tuschen twee V. V. L.-spelers en kreeg de heer P. van Veen een bloedende verwonding aan het achterhoofd. Na ter plaatse door enkele te- den E. H. B. O. te zijn verbonden is hij on der geneeskundige behandeling gesteld. In zijn plaats kwam de reserve speler P. Lamboo. Het was een vlugge en pittige wedstrijd en bij beide partijen waren aardige staal tjes combinatiespel te zien. R. K. S. V. „Majella". Steeds Hooger Hl had ons tweede elftal dezen keer tot gast. De uitslag 11 doet vermoeden dat beide partijen ongeveer van gelijke kracht waren. Een tweetal penal ty's die Majella mocht nemen werden niet benut. Op ons eigen terrein had om 3 uur een veteranen-wedstryd plaats tegen Roelof- arendsveen. De ontmoeting was van zeer lachwekkende aard en had tal van dolle botsingen tengevolge. Vooral onze half-li- nie liet zich niet onbetuigd en toonde haar volle kracht! Uitslag 50 voor de Veen. Na deze wedstrijd speelden de junioren tegen K. R. V. a. Deze gasten gaven een partij voetbal, zooals hier van junioren nog niet gezien is. Keurig mooi samenspel, fijn afgewerkte ballen, spel waarvan geleerd kon worden. Jammer, dat de sterke wind veel verknoeide. K. R. V. a won meet 60! Over enkele weken zal Majella waar schijnlijk een tegenbezoek brengen bij K. R. V. b. R. K. S. V. „Leiden". De Leiden-aanvoerder in den wedstrijd Leiden IIID. O. S. H won den toss, en koos eerst tegen wind in te gaan spelen. Als D. O. S. aftrapt, zitten zij direct ge ducht op den bal, doch de backs en in het bijzonder de Leiden-keeper zyn geweldig op dreef. Ook Leiden gaat het eens pro beeren, en als de rechtsbuiten keurig voor zet, wordt hopeloos gemist. Ook bij D. O. S. worden de gemakkelijkste kansen ge mist. De tijd verstrijkt, en de rust gaat in met blanken stand (00). Na de rust heeft Leiden wind mee, doch het zit niet mee, er was steeds een been, dat redding bracht. Nu ging D. O. S. er vandoor, de keeper valt en de bal rolt in het Leidendoel. De spil van Leiden geeft een paar kansen, ook deze leverden niets op. Er is nog een kwartier te spelen, en Leiden zet de tanden nog eens op elkaar maar D. O. S. legt zich op verde digen toe, er is geen doorkomen aan. D. O. S. maakt een paar maal hands in het be ruchte gebied, maar de scheidsrechter ziet het niet. Alzoo kwam het einde met een onverdiende overwinning voor D. O. C. R. K. 8. V. „Kolpings Boys". Met den wind achter vlogen de Boys vergezeld door enkele supporters naar de Zilk om een tweetal vriendschappelijke wedstrijden te spelen tegen v. Nispen. Allereerst bonden de A-junioren den strijd aan tegen de dito's van v. Nispen. Beide partijen waren aan elkaar gewaagd en de eindstrijd zou een gelijk spel ge weest zyn, wanneer een misverstand van Nispen niet een penalty bezorgde, waaruit gedoelpunt werd. Eindstand 21 voor van Nispen. Daarna bonden twee senioren-elftallen den strijd aan. De Boys liepen hard van stapel en wisten de leiding te nemen. Spoe dig bleek van Nispen sterker en na met rust reeds een 31 achterstand te hebben werd tenslotte met 27 verloren. Ondanks deze nederlaag speelde de K. B. keeper een prachtpartij. Met genoegen zien we de v. Nispen-elftallen op ons terrein. Of ze dan weer zullen winnen? Tegen wind naar de Sleutelstad; dat was wel het zwaarste gedeelte van den mid- R. K. 8. v. „N. y. c." In een goed gespeelden wedstrijd heeft N. V. C. I kans gezien op de beide puntjes beslag te leggen door B. S. M. I met een fiksche 52 nederlaag naar huis te sturen. N. V. C. wint den toss en kiest het voor deel van den hevigen wind in den rug, die van doel tot doel stond. Daardoor is de eer ste helft geheel voor N. V. C. Toch duurt het nog geruimen tijd voordat er gedoel punt wordt, maar na 20 minuten moet de B. S. M.-keeper zwichten voor een tam schot van den linksbinnen, die daarmede een goeden voorzet van zijn vleugelman uitstekend benutte en N. V. C. de leiding gaf (10). B. S. M. geeft het niet op en hare doorbraken dragen een gevaarlijk ka rakter, maar ook de N. V. C. verdediging is op zijn best en tenslotte belandt alles in de veilige handen van den keeper. Telkens komt de N. V. C.-voorhoede terug en de midvoor doelpunt schitterend uit een strafschop op verren afstand (20). Even later wordt dezelfde speler in het beruchte gebied op ongeoorloofde wijze aangeval len en de toegestane penalty wordt in een doelpunt omgezet (30). Dachten we dat na de rust de bordjes verhangen zouden worden, hierin zijn we bedrogen uitgekomen. Uitgezonderd mis schien de eerste tien minuten in welken tijd B. S. M. ook de achterstand verkleinde tot 31, behield N. V. C. toch steeds het beste van het spel en het duurde ook niet lang of N. V. C. maakte er 41 van. Het spel golfde voortdurend op en neer en beurtelings waren beide doelen in gevaar. Uit een ingekopte corner komt de stand op 42. Dan zien we weer prachtschoten van de N. V. C.-linksbuiten tegen paal of lat en van den rechtsbuiten precies in den bovenhoek doch op niet te verbeteren wijze grabbelt de keeper hem er uit. Toch weet N. V. C. nog eenmaal te doelpunten als de rechtsbuiten de heele gastenverdedinging zijn hielen laat zien en in den linkerbene- hoek onhoudbaar inkogelt (32). Spoedig hierop breekt het einde aan en heeft N. V. C. verdiend gewonnen. Vóór dezen wedstrijd speelde N. V. C. n een vriendschappelijken wedstrijd tegen B. S. M. II, die met een 30 voorsprong voor N. V. C. door den scheidsrechter werd gestaakt, omdat de B. S. M.'ers het al te vriendschappelijk opnamen en er een potje van gingen maken. De scheidsrechter tole reerde dit niet en blies inrukken. De Junioren speelden op Voorhout tegen de Foreholte-junioren met 11 gelijk, voor waar geen slecht resultaat. Lisse I en nD. O. S. I 40. Voor dezen wedstrijd was een zilveren beker beschikbaar gesteld door de Heine- ken's Bierbrouwerij. Lisse kon niet in vol ledige formatie verschijnen, daar ze vier spelers en 1 reserve moest afstaan voor de districtwedstrijd Haarlem-T-Leiden. Als er is afgetrapt speelt Lisse met den vry ster ken wind in het nadeel en kan niet ver hinderen, dat D. O. S. in de meerderheid is. De aanvallen van Lisse zijn steeds een ge vaar voor de D. D. S.-defensie, want, als de bal snel wordt opgebracht, weet de rechtsbinnen uit een voorzet van links on houdbaar te doelpunten (10). D. O. S. gooit er een schepje op en gesteund door den wind krijgt het Lisserdoel benauwde momenten te doorstaan, tot op een gegeven moment de midvoor vry voor doel komt en den L.-keeper geen schijn van kans geeft. (11). Dit schijnt voor D. O. S. het sein om verwoed aan te pakken en voor de rust weten ze nogmaal te doelpunten (12) Na de thee denken we Lisse te zien doel punten, doch het schot wordt gekeerd. D. O. S. neemt dan het spel in handen en Lisse komt slechts sporadisch in den aanval. Ge leidelijk voeren de gasten de stand op 13 14. Een aanval van Lisse en met een schot onder de lat weet Lisse de achterstand te verkleinen (24). Lisse komt weer te rug de bal belandt bij het D. O. S.-doel, een rollertje, de keeper valt op den bal, doch de scheidsrechter geeft goal (34). Zou Lisse ophalen? De moed herleeft, doch D. O. S. maakt aan alle onzekerheid een ein de door nog tweemaal te doelpunten (36) DE WERELDKAMPIOENSCHAPPEN. Mijnders speelt niet mede. Naar verluidt moet het meespelen van Mijnders tegen Zwitserland uitgesloten ge acht worden. Wel maakt de Dordtenaar den toer naar Italië mee, doch daar hij nog niet geheel hersteld is van zyn griep-aanval, zal hij de linksbuitenplaats in het Nederland- sche elftal toch niet kunnen bezetten. Of Van Nellen, die in zyn plaats aange zocht is, de reis naar Italië zal kunnen me demaken, is echter nog geenszins zeker, daar zijn vader zeer ernstig ziek is, in ver band waarmede de Delftenaar vermoede lijk voor het nationale elftal zal bedanken. Indien v. Nellen verhinderd is, zal Graaf land (HBS) de plaats van Mijnders inne men. Mulders wil niet meer voor het Ned. elftal uitkomen. Naar aanleiding van het aanwijzen van Van Nellen tot plaatsvervanger van Mijn ders in den wedstrijd tegen Zwitserland en, voor het geval deze niet zou spelen, Van Graafland tot diens vervanger, had de „Vooruit" gisteravond nog een kort on derhoud met den Ajaxied Mulders. Deze deelde mede, dat hij in de behande ling welke de Keuze-Commissie hem aan gedaan had toen zij hem als aangewezen reserve-linksbuiten in den wedstrijd tegen Frankrijk ten gunste van Jb. Mol passeer de, aanleiding gevonden heeft tot het be sluit om nimmer meer voor het Nederland- sche elftal uit te komen. Het vertrek van de Ned. ploeg naar Italië. Gisteravond zijn zoo goed als alle spe lers en reservespelers van het naar Italië vertrekkend Ned. elftal te Arnhem gearri veerd. Het gezelschap bracht daar den nacht door in hotel „Bristol" van den heer J. Dommering. In den loop van den avond arriveerden ook de officials van den K.N. V.B., de heeren Lotsy, Herberts, Bouljon, Poon, Triebeis en van Emmenes. Aan de spelers ontbraken nog Backhuys en v. d. Meulen, die zioh hedenmorgen vroeg bij •het gezelschap voegden. Het gezelschap vertrok met den D-trein van 9.34 naar Ba zel. Zooals te begrijpen valt, was er bij de aankomst van de spelers groote belangstel ling van de zijde van het publiek. Ook bij het Bristol-Hotel was de drukte zeer groot. Nog een aanval van Lisse en met een harde schuiver weet de rechtsbinnen van Lisse den achterstand te verkleinen (46). Daarmede komt h t einde. De invaller kee per heeft ondanks de 6 doelpunten kranig werk geleverd. R. K. S. V. „D. O. 8." Ook de derde promotiewedstrijd wisten onze reserven te winnen. D. O. S. speelde het eerste met den sterken wind mee. En hoewel meestal op de K. R. V. helft wordt gespeeld, komen er geen doelpunten. Zoo nu en dan valt K. R. V. goed aan, en hun aanvallen zijn niet ongevaarlijk, doch ze geven de D. O. S.-achterhoede steeds gele genheid tot ingrijpen. Zoo verstrijkt het eerste half uur zonder dat er gedoelpunt wordt. Er ontstaan soms geweldige scrim mage's voor het K. R. V.-doel en doelpun ten kunnen niet uitblijven, spoedig neemt D. O. S. dan de leiding (10). 2 minuten later vergrooten ze den voorspurong (20). Dan is het rusten. K. R. V. heeft nu wind- voordeel, doch weer zijn de eerste aanvallen voor D. O. S. en ternauwernood ontsnapt het K. R. V.-doel aan doorboring. K. R. V. zet nu ook mooie aanvallen op, en het wordt een meer gelijke strijd. Op beide doelen volgen dan een paar corners, doch zonder resultaat. Weer ontkomt het K. R. V.-doel aan doorboring, door slecht schie ten der D. O. S.-voorhoede, terwijl Aker boom het doel te hoog zoekt. K. R. V. ver kleint dan op gelukkige wijze den achter stand (21). Hierdoor aangemoedigd weet K. R. V. het spel op de D. O. S. helft te houden, doch juist dit werd haar noodlot tig, haar ver opgedrongen verdediging, kon de snel opkomende D. O. S.-voorhoede niet houden en als hun keeper de bal uit het doel slaat kopt Akerboom meteen in (31). De kans voor K. R. V. is dan voor bij en onveranderd komt het einde. De stand is nu: D. O. S. II K. R. V. V. V. S. B. 3 3 12—7 6 2 1—1 5—6 2 3 3 9—13 D. O. S. I werd ter elfder ure nog te Lisse verzocht tegen een sterk Lisse-elftal. D. O. S. kwam, speelde en won een fraaie beker, uitslag 4-6. D. O. S. III verzekerde zich van de 2de plaats in haar afdeeling, door van Leiden Hl met de eenigste goal der. wedstrijd te winnen. (01). D. O. S. IV vond in de Langeraarsche re serven een zware tegenstander, met 41 won Adolf Kolping II. D. O. S. b klopte H. V. C. a te Hoogmade met 50. Een volgende keer beter H. V. C. a. De D. O. S.-veteranen deden voor de benjamins niet onder, ook zij wonnen van hun Majella'collega's met 5—0.

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 5