Advertentiën echter niet aanwezig N.V. „E. HOLLANTS" MAANDAG 14 MEI 1934 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD. PAG. 3 GEMEENTERAAD. Hedenmiddag te 2 uiur kwam de Raad der gemeente Leiden in het Nut bijeen, an der voorzitterschap van burgemeester mr. A. v. d. Sande Baikhuyzen. Onder de Ingek. Stukken bevindt zich o.a. een mededeelimg van den heer B. J. Huurman, dat hij ontslag neemt als lid van den raad. Verder deeüen Ged. Staten mede, dat zij hun goedkeuring aan de verhoogde sub sidie aan de Ver. Schoolkindervoeding niet kunnen verleenen. B. en W. zullen op deze afwijzing nader praeadvies uitbrengen. De heer Kuipers vraagt toestemming B. en W. te mogen interpelleeren over de sa larissen aan de Lakenhal. De interpellatie zal gehouden worden aan het eind der agenda. Hetzelfde wordt besloten ten aanzien van een interpellatie-aanvrage van den heer v. Stralen over de demping van het Leven- daal en de doortrekking van Oegstgeester- laan en Mariënpoelstraat. Daarna wordt overgegaan tot behande ling van de a g e n d a. (Wordt vervolgd). HET EEUWFEEST DER MAATSCHAPPIJ VOOR TOONKUNST. We laten hieronder volgen het program ma der feestelijkheden, welke zullen plaats hebben ter gelegenheid van het honderd jarig bestaan der Leidsche Maatschappij voor Toonkunst. Op Woensdagmiddag 16 Mei, te 2.15 uur wordt in de Stadsgehoorzaal een muziek uitvoering gegeven door leerlingen der sahool. Deze uitvoering is toegankelijk voor leden der Maatschappij, leerlingen en ge- noodigden. Dien middag zal het bestuur der Maat schappij van 4.30 tot 5.30 uur receptie hou den in den foyer der Stadsgehoorzaal. Vrijdagavond te 8 uur geven de leenares- sen en leeraren der Muziekschool een con cert in de Stadsgehoorzaal, terwijl tenslotte op 23 Mei het jubileumconcert der Maat schappij voor Toonkunst volgt met mede- warking van het Concertgebouw-Orkest uit Amsterdam. R. K. SLAGERSVEREENIGING „ST. JORIS". Viering koperen feest. De R. K. Slagersgezellen hebben gisteren op voortreffelijke wijze het twaalf en half jarig bestaan hunner afdeeling gevierd. Zooals het de R. K. vereeniging betaamt, werd dit feest begonnen met het bijwonen van de H. Mis in de Sint Leonarduskerk aan den Haagweg, waaronder gemeenschap pelijke communie. Hierna volgde gezamenlijk ontbijt dat ge houden werd in de concertzaal van „Con cordia". De feestavond werd wederom in de groote zaal van „Concordia" gehouden. Ruim 8 uur opende de voorzitter, de heer Velzeboer den feestavond, bracht hartelijk dank aan de feestcommissies die dezen avond georganiseerd had en sprak tot haar een dankwoord, waarna hij den aanwezigen een prettigen avond toewenscht'e. De Bondsvoorzitter, de heer van Rijswijk hierna het woord verkrijgende bracht de hartelijke felicita/fcie over van het hoofdbe stuur. Hij memoreerde, dat de afdeeling Leiden met een tiental leden was opge richt en nu de 70 was overschreden. De oud-voorzitter, de heer Vreeburg mocht ook een hartelijk dankwoord in ont vangst nemen voor de bewezen diensten, die hij altijd trouw heeft vervuld. De heer Th. M. W. Bergers sprak hierna tnamens de R. K. Patr. Ver. „St. Pelagius" en feliciteerde het bestuur van de jubilee- rende vereeniging. Hij sprak verder de hoop uit dat de samenwerking tusschen den R. K. Slagersgezellenbond „St. Joris" en de R. K. Patr. Ver. „St. Pelagius" beter zou worden dan voorheen. Hierna werd het verdere programma af gewerkt. De bekende Tooneelvereeniging „Adolf Kolping", onderafdeeling der St. Josephgezllen Vereeniging alhier, kwam voor het voetlicht met een leuk blijspel: „Een beleefd mensch", in twee bedrijven, dat danig de lachspieren van het publiek loswerkte. De pauze werd nuttig besteed door het afdraaien van „Het rad van avon tuur". Ook na de Pauze oogstte de Tooneelver eeniging „Adolf Kolping" succes; gespeeld werd „De Geheime Opdracht" in twee be drijven door Piet Mossinkoff. Het muzikale gedeele werd op keurige wijze verzorgd door „The Hof enk Band". De welgeslaagde feestavond wend met een gezellig samenzijn besloten. PLOTSELING DOOD Hedenmorgen te half zes is de 57-jarige veedrijver N. J. P., toen hij aan de Ge vangenlaan bezig was met het inladen van vee, plotseling ongesteld geworden. De E.H.D. werd gewaarschuwd, doch de dokter kon slechts den dood door hart verlamming constateeren. Door de politie alhier is op last van den Officier van Justitie aangehouden de 53-jarige C. J. B., die een maand gevan genisstraf moest ondergaan. Gistermiddag is de 16-jarige P. V., die met zijn rijwiel op de Hooigracht reed bij het uitwijken voor eenige kinderen door een spiegelruit van het café van Burger hout. De jongen liep verschillende bloe dende verwondingen op. Hij werd door den E. H. D. verbonden en naar het Acad. Ziekenhuis vervoerd. Door de politie is aangehouden de 19- jarige Pool J. M., die hier zonder midde len van bestaan rondzwierf. Hij is over de grens geleid. R.K. ATHLETIEK- EN SPORTVEREEN. „ROOD-WIT" Het 6e Jaarfeest In de groote Burchtzaal heeft de R.K. Athletiek- en Sportvereeniging „Rood wit" gisteravond haar 6-jarig bestaans- feest gevierd. Er was zeer veel belangstel ling. Aanwezig waren de geestelijk advi seur rector H. v. d. Ven en vertegenwoor digsters (gers) van De Graal, de Sport- centrale, Leiden, Bataven, K.J.M.V. en de Jong Stud. Ver. „St. Bonaventura". Door rector Groot, majoor H. Bangert en den heer Gussenhoven, voorz. der Sp.- centrale, was bericht van verhindering gezonden. Het openingswoord werd gesproken door den voorz., den heer B. Molkenboer Jr., die allen hartelijk welkom heette en vervolgens een propagandistisch woord sprak. Spr. zeide, van deze gelegenheid gebruik te willen maken om er nogmaals op te wijzen, dat katholieke jonge middenstan ders, die sport beoefenen, deze volgens den wensch van onze bischoppen moeten beoefenen in een R.K. vereeniging en niet in de neutrale of niet erkende katholieke sportvereenigingen. Vele jonge middenstanders kennen nog steeds niet het gevaar der neutrale Sport vereenigingen of willen het niet inzien. Maar het groote gevaar van de neu trale sportbeweging bestaat hierin, dat zij verkeeren in een neutraal, om niet te zeg gen godsdienstloos milieu, waarin zij afzij dig, en straks wellicht afkeerig staan van hun geestelijke leiders en waarin de prin- cipieele opvoeding, die wij thans meer dan ooit noodig hebben, nooit tot haar volle recht kan komen. Moge velen van u vooral in dezen tijd, nu wij ons krachtig moeten weren tegen allerlei stroomingen in zien, dat, als wij ons niet allen eenparig onder onze room- sche vaandels scharen, wij denzelfden toe stand krijgen als in het buitenland. Het programma, dat hierna een aanvang nam, bestond uit voordrachten van het duo Flora en Klaare, die blijkens de toe juichingen in de zaal met hun liedjes over de Sweepstake, verboemelde erfenissen e.a., veel succes hadden en uit muziek van de „Original Holland ia-band, die, blijkens de vele jazz-muzikaliteiten, nogal Afri- kaansch georiënteerd bleek te zijn, wat aan het succes geen afbreuk vermocht te doen en de stemming slechts bleek te ver- hoogen. Een tweetal aardige gymnastiek-demon- straties onder leiding van den heer G. van Oerle, besloot dit gedeelte van het pro gramma. Vooraf had de voorz. nog voor het fo rum publicum aan den aanvoerder van het K.J.M.V.-elftal uit Heemstede de door Rood-Wit uitgeloofde medaille overhan digd, door Heemstede gewonnen in den wedstrijd tegen de Leidsche K. J. M. V. Hierbij werden hartelijke woorden ge sproken. Onder de pauze had nog een verloting plaats, waarna onder leiding van den heer Wielinga en op de muziek van de Original Hollandia-band een dansje werd gemaakt. „BLEEKE BET" IN DE OUDE VINK. Even 'n telefoontje.... en we hoorden, dat er vanmorgen gefilmd werd in den speeltuin van de Oude Vink. 't Was daar 'n drukte van jewelste. In het Galgewater lag de Sonja gemeerd van de Reederij Van der Schuyt en daarop be vond zich 'n bont gezelschap van filmspe lers en filmspeelsters. 't Betrof hier de opname van 'n scène voor de nieuwe Hollandsche geluidsfilm „Bleeke Bet", als hoedanig mevr. Bouber fungeert. In den tuin zelf was een wirwar van electrische leidingen, die naar den wagen voerden, fotografen en filmoperateurs stonden aan hun toestellen te morrelen, Richard Osswaldi en A. Benno liepen druk heen en weer, deelden dan hier dan daar bevelen uit en plotseling klonk vanaf de „Sonja" de stem van Sylvain Poons: de zon, de zon! Want er werd vanmorgen on der niet al te gunstige omstandigheden ge werkt en van de enkele oogenblikken, dat de zon door het zware wolkendek brak, moest men profiteeren. Dan liet Oswaldi het Achtung! Ach- tung! hooren en alles verstilde even De camera-man draaide, de stoomfluit van de „Sonja" gilde en het „reisgezel schap", dat 'n uitstapje maakte naar den speeltuin brak los: „In de Jordoan, 't zèl niet keunen, 't zèl niet goan, en ze hebbe Bleeke Bet...." Dan plots gesis: het op name-apparaat weigert, de scène moest overgenomen worden en tien minuten la ter, toen weer de zon was doorgebroken, herhaalde zich het spel en daalde de schaar van feestelingen de loopplank af, om zich even later te vermeien in het gezellig ge draai van den molen, die het op dezen Maandagmorgen al bijster druk had. En ze draaiden, draaiden, maar zonder Henriette Davids ditmaal, 't Waren nu mevr. Bou ber, Fientje de la Mar, Corry KanVonk, Jopie Koopman, Sylvain Poons, Jan van Ees, de la Mar Joh. Elsensohn, enz. enz. Te ruim half een was de opname vol tooid en de Oude Vink zal dus wel in „Bleeke Bet" vereeuwigd worden. Lezing prof. Frankfort. Op uitnoodigiing van het Voor-Aziatisch- Egyptisoh Gezelschap „Ex Oriente Lux" zal Donderdag 17 Mei a.s., des avonds te aoht uur prof. Dr. H. Frankfort, buiten gewoon hoogleeraar aan de Universiteit van Amsterdam, in de collegezaal van het Prentenkabinet der Rijks Universiteit al hier, Kloksteeg 23, een lezing houden over: De nieuwste resultaten van de opgravin gen van het Oriental Institute te Chicago in Mesopotamië. Bij de politie zijn inlichtingen te beko men over een gevonden damesrijwiel. R. K. Gemengde Zangvereeniging „Pulchri Studio". Door het bestuur is op dringend verzoek van vele leden het besluit genomen, dat de repetitieavonden van bovengenoemde Zangvereeniging voortaan zullen gehouden worden iederen Maandagavond van 8.1510.15 uur in het Bondsgebouw, Steenschuur 15. Het bestuur wekt ook nog de niet-leden, die iets voor zang gevoelen op, zich als lid te doen aanmelden op bovengenoemde re petitieavonden. Dus hedenavond 14 Mei al len op de repetitie present. Zaterdagmiddag heeft een automobilist uit Noord wijk op den Stationsweg aan de politie overgeleverd den 5-jarigen F. Z., welke knaap te Noordwjjk op z'n vracht auto was geklommen en meegereden naar Leiden. Prof. dr. A. W. Nieuwenhuis alhier, die Dinsdag 22 Mei, 70 jaar wordt, wenscht dezen dag liefst onbemerkt voorbij te la ten gaan. Hij zal dien dag dan ook uit- stedig zijn. De alhier tot arts bevorderde semi-arts N. van Eek is bestemd tot officier van ge zondheid 2e kl. bij den geneeskundigen dienst van de Koninklijke landmacht. UIT DE OMGEVING OEGSTGEEST. Auto-ongelukken. Op den hoek van het Wilhelminapark en Rhijngeesterstraat- weg werd de 14-jarige wielrijdster M. v. d. L., wonende te Leiden, aangereden door den 19-jarigen motorrijder J. de H., wo nende te Amsterdam. M. v. d. L., die een zijstraat van rechts uitreed en voorrang had, werd door den motorrijder gegrepen en een 8-tal meters meegesleurd, waarna zij kwamen te vallen, waardoor v. d. L. een paar groote schaafwonden aan haar knieën bekwam en in „Rhijngeest" werd verbonden, terwijl haar rijwiel zoo goed als geheel werd vernield. Ook de motor werd eenigszins beschadigd, doch kon op eigen kracht de reis vervolgen. Zoowel de motorrijder als de duorijdster bekwam geen letsel. De politie maakte proces-ver baal op. Zondagmorgen reed de heer F. A. M. R., wonende alhier, met een luxe auto van uit de Willem de Zwijgerlaan de Gevers straat in en wilde de richting naar Leiden oprijden. Bij het nemen van de bocht sloeg de motor af. Zonder de motor eerst vrij te zetten, startte R. weer, waarbij de auto in volle vaart tegen het huis van d. B. te recht kwam eri daarna tegen een mast van de bovenleiding van de electrische tram, waardoor de auto tot stilstand werd ge bracht. Een juist aankomende electrische tram stopte nog voor de auto, waardoor erger werd voorkomen. De heer R. bekwam een gebroken vinger, terwijl een naast hem zittend 8-jarig zoontje tegen de voorruit opvloog en een wond aan zijn neus en oog bekwam. Nadat zij bjj de familie Van Vel- zen werden binnen gebracht, werd door dr. Hugenholtz de eerste hulp verleend, waarna de heer R. ter verdere behandeling naar het Academisch Ziekenhuis te Lei den werd gebracht. De auto is aan de voor zijde zwaar beschadigd en is met den kraanwagen van de firma Kamsteeg weg gehaald. Het tramverkeer ondervond eeni- gevertraging. UIT DE RIJNSTREEK Burgemeester van Hazerswoude DE HEER A. WARNAAR BENOEMD. Bij Kon. Besluit is met ingang van 15 Mei benoemd tot burgemeester der gemeente Hazerswoude de heer Abr. Warnaar te Sas- senheim. De heer Abr. Warnaar Jzn. is ingezetene der gemeente Sassenheim, waar hij sinds vele jaren het Raadslidmaatschap bekleed de. Tot voor kort was de heer Warnaar directeur der N.V. Bloembollenkweekerij en Handel v/ih Beerhorst en Zn. Het laat ste jaar was de heer Warnaar werkzaam aan het Departement van Binnenlamdsche Zaken. Burgemeester Warnaar is geboren te Voorschoten 13 November 1893, gehuwd en vader van zes kinderen. De nieuwbenoemde is de A.R.-lbeginselen LAATSTE BERICHTEN DOOR KOKENDE MELK VERBRAND Zondag is in het huis van D. v. d. Brink te Eschoten een kachel, die op steenen stond, plotseling scheef gezakt. Een kan kokende melk kwam hierdoor te vallen. De inhoud kwam terecht op het 3-jarig zoontje dat voor de kachel aan het spelen was. Met ernstige brandwonden overdekt werd het knaapje naar het ziekenhuis te Arnhem vervoerd waar hij is overleden. DOODELIJKE AANRIJDING TE DEN HAAG. Zondagochtend omstreeks 9 uur heeft op den hoak Vaiilantlaan en Hoefkade te 's-Gravenihage een aanrijding plaats gehad tusischen een tramrijtuig van lijn 13 en een rijwiel, bestuurd door den 24 jarigen H. B. P. uit de Fahrenheitstraat. De wielrijder bekwam een schedelbasisfractuur en werd door den Geneeskundigen Dienst overge bracht naar het Ziekenhuis aan den Zuid- wal, waar hij kort na aankomst overleed. VERDRONKEN Gisteren is het lijk van de 15-jarige dienstbode W. van M. van den landbouwer P. N. v. d. Pauw te Loosdrecht in een sloot achter diens woning drijvende ge vonden. Het meisje is waarschijnlijk bij het omspoelen van melkemmers te water gevallen en verdronken. TELEGRAMMEN ONTPLOFFING VAN EEN GASHOUDER TE HONGKONG Tot nog toe twintig dooden, honderd gewonden HONKONG, 14 Mei (V.D.) Op een der westelijke eilanden van de stad Hong kong is één der beide daar staande gas houders, de grootste van Zuid-China, in de lucht gevlogen. De huizen in de omge ving werden geheel vernield en op tal van plaatsen brak brand uit. Tot nog toe heeft men een twintigtal dooden geborgen, ter wijl ruim honderd gewonden in de zieken huizen zijn opgenomen. Omtrent de oorzaak van de ramp ver luidt, dat klaarblijkelijk de gasdruk te sterk is geweest, waardoor het bovendek van den gashouder werd weggeslingerd. Een reusachtige gasstroom ging over de stad en ontbrandde op alle plaatsen, waar open vuren brandden, onder andere ook in vele woonhuizen. Dientengevolge sprong kort daarna de gashouder in de lucht. Vele bewoners, in wier huis brand on stond sprongen uit de ramen van hun woningen en anderen renden in paniek met verbrande gezichten en verschroeide haren de straat op. Onder de dooden, die grootendeels door brandwonden onher kenbaar verminkt zijn, bevinden ziph vele vrouwen en kinderen. De brandweren uit de geheele omgeving verleenen assistentie op de plaats van de ramp. DE KATHOLIEKEN EN HET ARBEIDSFRONT BERLIJN, 14 Mei (V.D.) Naar aan leiding van het besluit van den leider van het Duitsch Arbeidsfront, dat het lid maatschap van R.K. organisaties onver- eenigbaar was met het lidmaatschap van het Arbeidsfront, is gisteren in de Katho lieke Kerken een verklaring voorgelezen, waarin den geloovigen werd gezegd, dat in gevallen, waar zij voor de keuze wer den gesteld te bedanken voor de katholie ke organisaties of voor het Arbeidsfront, zij hadden te antwoorden, dat met het oog op de aanhangige onderhandelingen over de toepassing van art. 31 van het Concor daat, betreffende de rechten der katho lieke organisaties, zij opdracht hadden niet te bedanken. REUSACHTIGE BRANDSCHADE IN POLEN WARSCHAU, 14 Mei (VJD.) Volgens een bericht in de Poolsche bladen is door de tallooze branden die in den laatsten tijd in Polen hebben gewoed in het ge heele land reusachtige schade aangericht. Alleen reeds in het wojwodeschap Kielca zijn tot nog toe twintig dorpen bijna ge heel in de asch gelegd. Aangezien de hittegolf nog steeds voortduurt, ontstaan nog voortdurend nieuwe branden in vele bosschen en dorpen. DRIE JONGELUI DOOR DEN VLOED VERRAST EN VERDRONKEN PARIJS, 14 Mei (V.D.) Drie jongelui, die gisteren tijdens de eb nabij de bekende Mont St. Michel aan de Bretonsche kust erop uit waren gegaan om te visschen, werde ndoor den vloed verrast en ver dronken. Alle pogingen om de lijken te vinden bleven tot nog toe vergeefsch. GEHEIMZINNIGE MOORDEN TE LUENEN LUENEN, 14 Mei (V.D.) Gisteroch tend tegen 6 uur vond een bewoner van Lenen-Horstmar in Westfalen, toen hij zijn koeien naar de weide dreef, het lijk van een man. Korten tijd later vond een andere voetganger, ongeveer een kilome ter verder een ander manlijk lijk. Beide lijken toonden schotwonden. De bewoners van de omgeving hadden 's nachts tegen drie uur schoten gehoord. Een der dooden is de S.A.-man Tessmer en de ander een oud-lid der K,P.D. Karl. Froelich. Officieel geeft men van het geval de lezing, dat de S.A-man door Froelich zou zijn neergeschoten, waarna de oud-com munist zelfmoord zou hebben gepleegd. MARKTBERICHTEN ROTTERDAM, 14 Mei. Vee. Aanvoer 6078 stuks, waarvan: 679 vette runderen, 164 vette kalveren, 140 schapenen lamme ren, 693 varkens, 3 nuchtere kalveren, vet te koeien le kw. 5862, 2e kw. 5256, 3e kw. 4044, vette ossen le kw. 5456, 2e kw. 5450, 3e kw. 4044, vette kalveren le kw. 70—80, 2e kw. 5060, 3e kw. 34 45, varkens (lev. gew.) le kw. 3435, 2e kw. 2931, 3e kw. 2527, schapen le kw. 42, 2e kw. 37, 3e kw. 32, lammeren le kw. 44, 2e kw. 39, 3e kw. 34 per K.G. Schapen le kw. 21, 2e kw. 14, 3e kw. 10, lammeren le kw. 18, 2e kw. 12, 3e kw. 9 per stuk. Vette koeien en ossen ruimer aanvoer, handel kalm, prijzen als Dinsdag tot 2 ct. boven noteering; vette kalveren aanvoer iets ruimer, handel kalm, prijzen iets lager tot 5 ct. boven noteering. Schapen en lam meren aanvoer korter, handel lui, prijzen onveranderd. Varkens korter aanvoer, han del stug, prijzen onveranderd. AMSTERDAM, 14 Mei. Vee. 3 wa gons geslachte runderen uit Denemak ren. 727 vette koeien, waarvan de prijzen wa ren: le kw. 6062, 2e kw. 52—58, 3e kw. 4250 per K.G. slachtgewichf. 73 melk- en BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Elisabeth Maria, d. v. M. Lenting en M. de Lange. Wilhelmus Gerard, z. v. N. v. Loef en G .Looman. Leny, d. v. W. F. Kloots en P. E. Brugmans. Richtje, d. v. J. H. Mulders en A Bellin- ga Johanna Susanna Maria, d. v. P. J. Raaphorst en M. J. S. Castelein. Ondertrouwd: D. Blansjaar jm 25 j. en H. G. de Haas jd 25 j. G. de Horn jm 21 j. en J. Massaar jd 21 j. Chr. A. de Grauw jm 27 j. en M. Fasseur jd 24 j. H. C. Kosto jm 24 j en W. Keijzer jd 21 j. Overleden: H. v. d. Velden zn 14 j. A. de Roode m 51 j. kalfkoeien 170230 per stuk. 266 vette kalveren: le kw. 4050, 2e kw. 3038, 3e kw. 2228 per K.G. levend gewicht, 112 nuchtere kalveren 36 per stuk, 63 scha pen 1822 per stuk, 100 lammeren 912 per stuk, 820 varkens: Vleeschvarkens, van 90110 K.G. 4041, zware varkens 39 40, vette varkens 3839 per K.G. slachtge- wicht, 37 paarden 60110 per stuk. Runde ren groote aanvoer, stugge handel, voor eerste kwaliteit iets afbrokkelende prijzen, vette kalveren groote aanvoer, handel wil lig, prijzen lager, Varkens flinke aanvoer, slepende handel en prijzen nauwelijks te handhaven. WISSELNOTEER1NGEN (AMSTERDAM) (Officieel). Berlijn 53.28 Londen 7.53l/4 New York L473/g Parü» 9 74l/4 Bussel 34 471/2 Zwitserland 47.89l/2 Milaan 12.551 Madrid 20.221 Oslo 37.85 Kopenhagen 83.65 Stockholm 38.90 Weenen Praag 6.151/, Boedapeat Op Moedordag werden wij verblijd met de geboorte van onze Doohter 1297 ANNEKE B. SPRONK Jr. C. SPRONK—VERHEUL. Cobetstraat 18n, Leiden. Geboren: KEES. Zoon van: S. A. VAN BRECHT. A.M. VAN BRECHT— CAMPFENS. Veur, 14 Mei 1934. Molenpad 4. 1311 Met blijdschap gevon wij kennis van de geboorte van onzen Zoon HENK P. G. NIERSMAN. C. E. NIERSMAN- OREMUS. Voorschoten, 13 Mei 1934. Leidscheweg 156. 4103 lieden overleed, tot onse diepe droefheid, voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze in nig geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, de Heer 1311 C0RNELIS JACOBUS UITTENH0UT Eerdor Wedr. van FRANCINA SIMONS, in den ouderdom van 72 jaar. Uit aller naam: Wed.C.J. UITTENHOUT -Simons Leiden, 14 Mei 1934. Niouwstraat 17. Algemeene kennisgeving Bezoeken kunnen niet worden afgewacht. Morgen, Dinsdag van 10 tot 5 uur Is onze Voetspecialist en Pedi cuur de heer J. C. HOLLANTS weder aanwezig 1091 DINSDAG 22 MEI SCHOENENMAGAZIJNEN VISCHMARKT 2 Telef. 1065 - Opgericht 1889

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 3