GROOTE OPENBARE VERGADERING Advertentiën Aanbesteding ZATERDAG 12 MEI 19S* DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD. PAG. 3 LEIDSCHE REDDINGSBRIGADE Het nieuw gekozen bestuur der Leidsche Reddingsbrigade schijnt de zaken goed aan te willen pakken. Reeds gisteravond wer den in een volledige bestuursvergadering belangrijke besluiten genomen en wel als volgt: het bestuur wordt nu, W. F. v. In- gen Schenau, voorzitter; F. v. d. Mark Sr., 2e voorz., G. de Kramer le secr., Tomaten- straat 22, mevr. J. ZindelMartin, 2e sec.; W. F. v. d. Reijden, le penningm,, H. Rol 2e penningm., A. P. v. d. Voort, H. v. Leeu wen en W. Loman commissarissen. Als vaste leiders der oefenavonden wer den aangewezen de heeren P. Vaalburg, algemeen leider H. v. Leeuwen voor „De Zijl" en H. Rol voor de Hooge Rijdnijk als instructeurs. Met goedvinden der zwemvereenigingen zullen per 1 Juni de oefenavonden begin nen en wel op Woensdag bij de L.Z.C. en op Vrijdag in „De Zijl". Het zomerpogramma omvat binnenkort onderlinge wedstrijden der L.R.B., een groote demonstratie in 't begin van het seizoen in het Rijn- en Schiekanaal bij de Wilhelminabrug, terwijl voorts samenwer king wordt gezocht met de Eerste Leid sche E.H.B.O.-brigade om evenals vorig jaar tot een gezamenlijk optreden in de zweminrichting „De Zijl". Een bijzonder woord van dank wordt voorts gebracht aan den heer M. v. Lies hout die geheel belangloos al het reddings materiaal zal nazien en onderhouden. Een woord tot Leiden's burgerij om In 't vervolg mede te werken, reddingshaken, lijnen, enz. zoc goed mogelijk te verzorgen, is hier zeer zeker niet misplaatst. Met een opwekkend woord aan de leden der L.R.B. spoedig alle adreswijzigingen te doen opgeven in verband met het innen der contributie zal wellicht niet tevergeefsch Zijn. Laat ieder bedenken een schoon doel na te leven n.l. het redden van een andermans leven! MILITARIA. Bij koninklijk besluit is de res.-luitenant- kolonel K. Brevet van het 4e reg. infan terie overgeplaatst naar het reg. jagers. De opperwachtmeester C. A. Kusters van het 6e Regiment Veld-Artillerie alhier wordt overgeplaatst bij le R. V. A. te Utrecht. De opperwachtmeester v. Ooyen van het 3e Regiment -Veld-Artillerie te Breda is bestemd en wordt overgeplaatst bij "het 6e Regiment-Veld-Art. alhier. De wachtmeester J. C. v. d. Berg van het 3e regiment Veld-Art. te Ede, wordt even eens overgeplaatst bij het 6e Reg. Veld-Ar tillerie alhier. Leidsche Arbeidsbeurs. Op den lid en Mei waren 2985 (v. j. 2950) werkzoekenden ingeschreven. Telefooncel Hoogewoerdsbrug. De Directeur van het P. T. T. kantoor te Leiden brengt ter kennis van belangheb benden dat een openbare spreekcel met automatische incasseeirinrichting, staande op de op de Hoogewoerdsbrug, in gebruik is gesteld, alwaar daggen nacht gelegen heid bestaat tot het voeren van locale en interlocale telefoongesprekken, en tot het aanbieden per telefoon van telegrammen. Handelsregister K. v. K. Nieuwe inschrijving. 6389 C. Guldemon. Oegstgeest, Rhijngeesterstraat- weg 36. Emballage- en houthandel. E.: C. Guldemon, Oegstgeest. In de commissiën, welke belast zijn met het afnemen der hoofdacte-examens zijn benoemd tot leden: te 's Gravenhage de heer H. van Slooten Jr., in Rotterdam I de heer K. Bijlstra (plaatsvervangend lid), in Rotterdam n de heer D. G. Moyé (idem), in Amsterdam de heer C. J. Kloots. (Wegens plaatsgebrek plaatsen wij heden de agenda's slechts gedeeltelijk). NED. R.K. VOLKSBOND. PLAATSELIJKE CENTRALE R. K. ARBEIDERS- BEWEGING. Secretariaat: Genestetstraat 49. Zondag 13 Mei. Algemeene H. Communie voor de slagersgezellen (9.30 u.) in de Kerk St. Leonardus, Haagweg. Zondag Het gebouw geopend vanaf 6.30 uur. INTERPAROCHIEELE ST. JOSEPH'S- GEZELLEN-VEREENIGING. Rapenburg 52. Zondag te half acht in de kerk O. L. Vr. Onbevlekt Ontvangen, Hartebrug de H. Mis voor de zielerust van Vincent Dirksen lid van de Afd. Gezellen. Zondag. Zaal geopend van 12.302.30 en van 7.0010.15, verplichte bijeenkomst van 8.159.45, 10.15 wordt de zaal gesloten. Van 1 tot 2 uur Zitting van de St. Jo seph's Spaarkas. De Spaarkas wordt waar genomen door de heeren H. Vorst en W. Kohlbeck. Van 1 tot 2 uur bibliotheek. 8.15 uur Prijsbiljarten prachtige pryzen, KRUISVAART „ST. PETRUS". Burcht Garenmarkt 36. Zondag van 1 tot 2 uur bibliotheek. 3.30 uur Vergadering Postzegelclub. Teeken en Missieclub. 4 uur Jonge Wacht. 4.30 Ontspanningsclub onder 14 jaar. 8.009.15 Ontspanning boven de 14 jaar. ONS CLUBHUIS „ST. ANTONIUS". Zaterdag 7 uur Contributie betalen, bi bliotheek en spaarbank voor alle leden. Geen vendelbijeenkomst. Zondag 4.30 uur Contributie betalen voor de leden onder de 14 jaar, daarna ontspan ning. 7.45 uur Ontspanning voor de leden bo ven de 14 jaar. ST. FRANCISCUS-LIEFDEWERK. Zondag 9 uur. Morgengebed, waarna H. Mis met preek, 1010.15 Ontbijt; 10.15 11.30 uur ontspanning voor Aid. I, 6 uur Lof, waarna ontspanning volgens gewoonte. DE GRAAL Zaterdag 3.30 uur Mulo-club. 7 uur groote cadettenclub. 8.3010 uur contributiebetalen. Zondag 121 uur contributie betalen. 3.30 uur kl. cadettenclub. 5 uur zang. Maandag 7.45 uur H. Mis. 89 uur turndlub Parcival. 8.159.15 uur turnclub „Spirit". 9.15 uur verloofdenclub. 89.30 uur weven, missiehand werken, charitatieve club. 8.309.30 Apologetische cursus. ACADEMIENIEUWS LEIDEN. Geslaagd: doctoraal-examen indisch recht, de heer Icksan, Leiden; candidaatsexamen klassieeke letteren mej. E. C. H. Smits, Leiden; economische doctoraal-examen indologie de heer P. G. M. Jaquet, Middelburg. UIT DE OMGEVING VOORSCHOTEN. Geslaagd. Onze plaatsgenoot, de heer L. Meyer, is bij de te den Haag gehouden examens voor diploma A voor de groote vaart geslaagd als 3e machinist. VEUR. Voor kanovaarders. De Burgemeester van Leidschendam, Gemeenten Stompwijk en Veur vestigt langs dezen weg de aan dacht van kanovaarders, enz. er op, dat het verboden is zich op den publieken weg of in publieke localiteiten te vertoonen of zich te bevinden in bad- of zwemcostuum. Bij overtreding zal proces-verbaal worden opgemaakt. Aanrijding. Op den Veurschen Straat weg bij Schakenbosch had een aanrijding plaats tusschen een auto H. 89169, bestuurd door P. A. M. S. uit Wassenaar en een wielrtjdster mevr. M. J. T., geb. U., wo nende aan den Westvlietweg. Het rijwiel werd beschadigd, terwijl de dame eenige verwondingen op liep, welke door de E. H. B. O. werden behandeld. De politie maakte proces-verbaal op. TER AAR De Gezellen. Een Zondag later dan andere jaren werd op Hemelvaartsdag het sluitingsfeest gevierd van het winterseizoen der St. Josephs-Gezellenvereeniging. Dat deze dag niet onopgemerkt voorbijgaat, is te begrijpen, des te meer omdat tevens het Kolpingsgezin, met een aantal leden wordt uitgebreid, en zulke dagen zijn alle leden op het appèl. Des morgens om 7 uur werd een H. Mis opgedragen door den vice- praeses tot intentie van de Gezellen. On der deze H. Mis naderden alle Gezellen met de leden van den Raad van Bestuur ter H. Tafel. Hierna ging men naar het R.K. Ver. gebouw alwaar een heerlijk ont bijt gereed stond. De leden nemen plaats. Intusschen is de vice-praeses gekomen. Er wordt gebeden, een Zalige Communie ge- wenscht en het ontbijt begint. Weinig wordt gezegd, gretig worden de 3 broodjes verslonden met de noodige koffie erbij. Na dezen smalcelijken maaltijd worden eenige Gezellenliedjes gezongen en dan volgt aan neming van 7 nieuwe leden. Als zij na af kondiging van hun naam gearriveerd zijn bij het bestuur, wordt de vereischte ver klaring afgelegd, de handslag gegeven, het insigne ontvangen, en zij zijn officieel lid lid van de vereeniging. Vervolgens gaat de pice-praeses over tot uitdeeling van de prijzen van de gehouden wedstrijden in het afgeloopen seizoen. De eerste wedstrijd is prijsvraag Taylor-sys- teem". Over dit sociale onderwerp heeft de vice-praeses drie lezingen gehouden, hierna kon men deelnemen aan de prijs vraag en wel het beantwoorden van een 10-tal vragen over dit systeem. De vice- praeses kon gerust getuigen dat er prach tig gewerkt is, er was heel weinig verschil in de juiste antwoorden. Het was inder daad iets moois. Voor den praeses is een dergelijke wedstrijd van groot belang, nu weet hij hoe het bevalt bij de leden en wat het meest begrijpelijk is bij het voor dragen. Na de vele deelnemers nogmaals bedankt te hebben, ontvangen de volgende winnaars een mooi leerzaam boek. n.l. de maatschappelijke ordening en de encyclie ken Rerum Novarum en Quadragesimo An no. Het zijn de volgende heeren: A. H. Kroft, Jac. Zwiers, Cor Pieterse, J. Mank, B. Cor Hoogervorst, Adr. Mank, Ant. den Haan en Leo v. d. Laan. Winnaars van dammen zijn: W. Zuijerveld, A. Hoogervorst Lzn., J. Mank. Tafel-tennis: A. OttoJ. Otto, 2. P. v. Zaal,J. v. Zwie- ten, 3. J. MankP. Mank. Schieten: Jac. Zwirs, H. Kroft, W. v. d. Hoorn, Jassen: C. HolscherJ. Ou werker, 2. J. VerlaanC. Fransen, 3. B. v. EmmerikW. v. d. Hoorn Deze prijzen bestonden uit doosjes siga ren. De Senior brengt een hartelijk dank woord aAi den vice-praeses voor al hetgeen hij gedaan heeft voor de vereeniging. Van uw veelzijdige kennis en alzijdige talenten hebben wij geprofiteerd, aldus spr., iedere BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Margaretha, d. van S. v. Erkel en R. Corba Abraham, z. van A. Pracht en D. Heijmans Peter Maarten, z. van J. M. v. Bemmelen en C. A. P. Kluit Johannes Abram, z. van J. J. Vliegent- hart en L. Popp Jacoba Maria Marga retha, d. van A. J. Duijndam en A. M. v. Rijn Thijmen Theodorus, z. van D. Boom en E. v. d. Berg Johannes Leonardus, z. van Th. W. Warmerdam en G. Hoogkamer Francis ca Wilhelm in a Gerarda, d. van J. A. J. v. Roij en C. Zuijdendorp Jonny, z. van W. H. v. Laren en Ph. Chr. Polling Hans, z. van L. Bogaards en J. v. Evert. Ondertrouwd: A. Oudshoorn jm. 24 j. en A. E. v. d. Pot jd. 20 j. G. v. Duijn Jm. 27 j. en J. v. Klaveren jd. 23 j. A. Straathof jm. 23 j. en L. Boot jd. 27 j. L. J. Leentvaar jm. 33 j. en A. M. C. v. Roon jd. 21 j. week had u wat leerzaams voor de Gezel len. Ook de omgang was prettig, steeds stond gij voor ons klaar. Een dankwoord aan de praeses, mag hier evenmin achter wege blijven, wij weten dat onze vereeni ging de volle sympathie wegdraagt van den pastoor, en op financieel gebied heb ben wij menigmaal steun ondervonden, o.m. met het vertoonen van film en licht beelden. De Senior spreekt den wensch uit, dat God het werk van bende priesters rij kelijk moge zegenen. De vice-praeses nu het slotwoord uitspre kende, wenscht de vereeniging geluk met de aanwinst van 7 nieuwe leden en hoopt dat zij ijverige leden zullen worden. Over het afgeloopen seizoen mogen wij met vol doening terugzien. Spr. dankt de leden voor hun trouwe opkomst en hun werk wat zij verricht hebben, evenzoo voor de gezellig heid. Laten wij in het zomerseizoen niet verslappen, bezoekt vooral de maandelijk- sche verplichte bijeenkomst en niet te ver geten de Congregatie. Dan stevenen wij on opgemerkt naar het le lustrumfeest toe van onze vereeniging, wat dezen winter gevierd zal worden. Na nog meegedeeld te hebben, dat de zaal iederen Woensdagavond open is voor de Gezellen tot ontspanning, wordt de bijeenkomst gesloten. UIT DE RIJNSTREEK WOERDEN. Diefstal. Sedert eenigen tijd werden herhaaldelijk voorwerpen vermist bij den winkelier V. in de Havenstraat, alhier. Tot deze voorweipen behoorde o.m. ook een fototoestel. Het is na lanig geduld eindelijk gelukt op heeter daad te betrappen de da- deres, een 16-jarig meisje alhier. Zij be kende tegenover de politie en reide dat ze nog tweemaal zulk een diefstal had begaan. Proces-verbaal is opgemaakt. Herstellende. Het vorige maand bij een auto-ongeluk op de Utrechtsche Straat weg ernstig gekwetste slachtoffer P. B. uit Rotterdam, is in dermate herstellende, dat behoud zeker is. Hij bevindt zich nog steeds in het ziekenhuis. Dezer dagen is hem, in 't bijzijn van den dokter, een verhoor door de politie afgenomen, als verdacht van dood door schuld. B. kon zich niets van het voor gevallene herinneren. ZOETERWOUDE (H.R.) R. K. Sportvereeniging „Meerburg". Eergisteren hield onder een vrij goede be langstelling de R. K. Sportvereeniging „Meerburg" een buitengewone vergade ring. Kapelaan A. Ruhé opende de vergadering met gebed en heette alle aanwezigen wel kom. Doel, waar wij ter vergadering bijeen zijn gekomen, zette zijneerw. in korte trek ken uiteen. De vergadering had namelijk te beslissen, of wij zouden blijven bestaan, ja of neen. Beslist werd met algemeene stem men blijven bestaan, maar nu moest er nog meer gebeuren. De kapelaan betoogde, dat men elkander meer moest leeren begrijpen. Spr. gaf toe, dat het bestuur ook wel in activiteit is te kort geschoten. Nu kwam men met een voorstel om de Sportvereeni ging „Meerburg" onderafdeeling te maken van de St. Joseph-Gezellen-Vereeniging. De vereeniging zou echter haar eigen naam blijven voeren voor een proeftijd van één jaar. Zijneerw. had ook nog een regeling ■getroffen aangaande de leden van „Meer burg", die geen lid waren van de St. Joseph- Gezellen voor zoover het de Senioren-leden betreft. Ook de Junioren kunnen lid worden en blijven van de Sportvereeniging, want deze zijn lid van het Patronaat of Jeugd- Centrale. Statuten en Reglement werden behandeld en daarna aangenomen. Vervolgens moest gestemd worden voor 2 bestuursleden, na melijk een 2e voorzitter en een secretaris. Als candidaten werden gesteld P. v. d. Vrind en F. Zandbergen; deze werden met bijna algemeene stemmen gekozen. De Jeugdleiders zijn tevens toegevoegd als Raad van Bestuur en hebben ook zitting met den secretaris in de elftal-commissie. Verder werd gesproken over training- avond. Deze zal plaats vinden voor de Se nioren op Maandagavond en zal geschie den door den heer F. Klein en voor de Junioren door de heeren C. v. Velzen en Jo Vervoorn. De trainingsavond voor de Junioren wordt nader bepaald. De benoe ming van aanvoerders der Senioren wordt uitgesteld tot Dinsdag 15 Mei, des avonds 9 uur. Daarna had de stemming plaats de Ju nioren voor 4 leden in de elftal-commissie. De navolgenden zijn gekozen: J. Hooger vorst, P. Ramaker, Owel en Voordam. Nadat nog erlkele huishoudelijke zaken waren behandeld, werd de vergadering ge sloten. Eenige ons toegezonden verslagen moeten tot Maandag blijven liggen. RECHTZAKEN Onnes vrijgesproken. De rechtbank achtte de ten laste legging niet bewezen De Amsterdamsche rechtbank heeft he den uitspraak gedaan in het omvangrijke proces tegen den heer Onnes van Nijen- rede en hem vrijgesproken van het hem ten laste gelegde, met bevel tot onmiddel lijke invrijheidstelling. De overweging van het vonnis luidde aldus: overwegende, dat het onderzoek ter te rechtzitting niet heeft opgeleverd het wet tig en overtuigend bewijs, dat verd. de feiten heeft begaan, welke hem bij dag vaarding zijn ten laste gelegd; dat de rechtbank met name niet op grond van de voorhanden bewijsmiddelen de overtuiging heeft bekomen, dat in wer kelijkheid in den nacht van 29 Febr. op 1 Maart 1932 geen diefstal in Nijenrode heeft plaats gehad en de bij dagvaarding ge noemde verzekerde goederen in opdracht van verdachte, althans met zijn medewe ten en goedvinden zijn weggehaald; overwegende immers, dat bij de recht bank twijfel bestaat aan de juistheid van de door getuige Konings gegeven voorstel ling van zaken en zij zich geen juist beeld heeft kunnen vormen van hetgeen tus schen verd. en die getuige is voofgevallen in den tijd voorafgaande aan den genoem den nacht; overwegende dat de rechtbank wel ook de daaromtrent door verd. gegeven voor stelling in meer dan één opzicht weinig aannemelijk acht en zijn verklaring van voor hem bezwarende omstandigheden daarna veelszins geheel onvoldoende, maar zich desniettemin geen stellige overtuiging heeft kunnen vormen omtrent verd.'s schuld aan het hem ten laste gelegde; overwegende, dat verd. derhalve moet worden vrijgesproken; spreekt hem vrij en gelast de onmiddel lijke opheffing van het bevel tot voorloo- pige hechtenis, Verdachte was bij het voorlezen zeer on der den indruk. Nauwelijks kon hij zijn aandoening bedwingen. Een werkwaardige samenloop van om standigheden (misschien ook niet) is het feit, dat verdachte juist vandaag zijn ver jaardag viert, welke dag voor hem wel een dag van blijdschap is geworden. De officier van Justitie had in zijn requi sitoir een gevangenisstraf geëischt van 2 1/2 jaar, met aftrek van 8 maanden voorloo- pige hechtenis. De heer Onnes heeft 1 jaar en 3 dagen in voorloopige hechtenis doorgebracht. Naar wij vernemen, zal de officier van Justitie van dit vrijsprekend vonnis on middellijk hooger beroep aanteekenen, zoodat deze omvangrijke zaak voor het Gerechtshof zal dienen. Betreffende de zaken tegen de andere verdachten Konings, Wiiforaad, Johanknecht, Mees, Gerritsen, Biezing en de 3 inbrekers gaf de officier v. Justitie mr. v. Thiel als zijn meening te kennen, dat de rechtbank de behandeling wel zal opschorten tot na de behandeling van de Onneszaak in hooger beroep. Zeker is dit erhter niet. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 11 Mei. Groentenveillng. Per 100 stuks: komkommers f 4.9016.50, bloemkool I f 8.9016.70, idem II f 2.70 10, pieterselie f 0.701.40, prei f 0.502.60, radijs f 0.701.80, kropsalade f 0.504.60, selderie f 0.301.10, wortelen f 2.4014.80, per 100 kg.: snijboonen f 9096, stamboo- nen f 90, witloof f 16—26, doperwten f 45 50, peulen f 4561, postelein f 511, spi nazie f 311, tomaten f 2832, uien f 1.50 —2.70, wortelen f 7.00—10.80, andijvie 32 60 cent per kist. Eieren. Totale aanvoer 8445 stuks. De prijzen waren: kippeneoeren f 2.002.30, kuikeneieren f 1.701.90, per 100 stuks. Handel matig. 12 Mei. Boter. 2330 kg. fabrieksboter prima f 1.50, prima boerenboter f 1.301.45 per kg. Handel goed. Turfmarkt van 7 tot en met 12 Mei. Aangevoerd 150.000 stuks lange turf, prijs f 78 per 1000 stuks. ALPHEN a. d. RIJN, 11 Mei. Groenten- veiling. Per 100 kg.: spinazie f 48, poste lein f 813, per 100 bos: radijs f 0.502.00, selderie f 0.501.00, peen f 1214, per 100 stuks: kropsla I f 3.004.00, kropsla II f 1.002.00, komkommers I f 1218, bloemkool I f 2527, bloemkool II f 817. TER AAR, 11 Mei. Centrale Veiling. Spinazie 1025 cent, sla f 0.502.90, sla- vellen 817 cent, posteiein per kg. 37 cent, peulen per pond 2232 cent, 1721 cent, snijboonen f 0.360.41 per pond, komkommers 815 cent, bloemkool 223 BIOSCOPEN. Casino: Afgekeurd. Lxor: Volwassenen. Roxy: Volwassenen. Trianon: Volwassenen. cent, peen 1017 cent, rabarber f 1.302.50 aardbeien 1117 cent, violen 1820 cent. VEUR, 11 Mei. Groentenveiling. Eng. komkommers le soort f 10.8012.60, 2de soort f 7.90—10.50, 3e soort f 6.10—7.50, wankl. f 9.00—10.—, stek f 1.00—1.90, gele komkommers 1ste soort f 10.5011.80, 2de soort f 7.209.60, 3e soort f 4.606.90, stek f 1.001.40, kropsla le soort f 1.505.00, peen f 12.8014.10, bloemkool le soort f 10.9015.60, 2e soort f 5.308.30, uitschot f 2.504.90, tomaten (mid.) f 21.8023.40 gr. ronden f 22.5024.00, 2e soort f 20.90 21.80, 3e soort f 14.1016.50, bonken f 19.0020., andijvie f 2.505.60, spinazie per 4 kg. 2124 cent, postelein f 4.508.30 rabarber f 45, snijboonen 8188 cent, spetrcieboonen 9295 cent, radijs f 1.50 3.00e prei f 12.202.50, selderie f 1.001.50 peulen f 2831. NIEUWKOOP, 11 Mei. Eieren veiling. Op de eierenveiling alhier werden deze week aangevoerd 8820 stuks. De prijzen bedroegen: kippeneieren f- 1.702.40 en eendeneieren f 2.152.40 per 100 stuks. ROELOFARENDSVEEN, 11 Mei. Groen tenveiling. Andijvie 6 cent, spinazie 36 cent per kg., bloemkool 16 cent per stuk, sla f 0.503.10 per 100 krop, aardbeien 12 19 cent per doosje, snijboonen f 3.304.00 idem stek f 2.302.60, peulen f 2.103.40 per 10 pond. Notaris J. WAGEMAKER te Noordwijk zal op Donder dagen 24 en 31 Mei 1934 v.m. 11 uur in café „VAART- EN kerhout (Piet Gijzenbrug), resp. bij opbod en afslag pu bliek verkoopen: Een WOONHUIS met schuur tjes en grond te Noordwijker- hout Leidschevaart 14, groot 9.28 Aren, eigendom van den heer J. Koudijs. Breeder bij biljetten omschr. Nadere inl. ten kant. v. d. Notaris. 1270 Bericht van Inzet. De vier huizen aan de Donk laan 11, 13, 15 en 17 te Voor schoten, staan in bod als: no. 11 op 4000.no. 13 op 3100.—, no. 15 op 3050.—, no. 17 op 3850. Afslag Dinsdag 15 Mei 1934 v.m. 11 uur in Hotel DEUR- LOO te Voorschoten, ten over staan van Notaris W. A. CA- RON, aldaar. 1269 N.V. De Geruischlooze Weg te Heemstede wenscht te ver pachten het grasgewas van de Provinciale wegen: 1259 LeiderdorpH oog-made Woubrugge, LeidenOud AdeRijpwete- ringNieuwe Wetering. Op Dinsdag 22 Mei a.s. te half elf v.m. zal door den Ar chitect J. J. M. VAN HAL TEREN, Willem van Oranje laan 5 te 's-Hertogenbosch, voor het R. K. Parochiaal Schoolbestuur te Voorhout, onder R. K. georganiseerde aannemers, worden aanbe steed: 1265 Het bouwen van een i school voor R. K. Bijz. L. O. voor Jongens met bijkomende werken op f een terrein aan de Ter Haar Rommenystraat te Voorhout. Bestek en teekeningen zijn vanaf Maandag 14 Mei zoo lang de voorraad strekt te be komen tegen betaling van 7.50, franco per post 7.75 per stel aan het bureau van den Architect. De aanwijzing zal geschie den op Zaterdag 19 Mei te half elf v.m.; de aanbesteding geschiedt in het R. K. Ver- eenigingsgebouw te Voorhout (bij Leiden). Voor onbeschadigde bestek en teekeningen zal op den dag van aanbesteding ƒ5. worden terugbetaald. Vóór Algemeene Renteverlaging, Vóór Executieverbod, Voor Land- en Tuinbouw. op DINSDACT15 MEI, te 10 uur, in „Concordia", Steenstraat, Leiden Het roorloopig Comité: C. VAN DAM C. VAN VLIET G. v. d. STOEL J. B. WESSELINGH J. UITDENBOOGAARD 1272

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 3