WILT U IETS WETEN? DREIN DRENTEL EN PIET PRIKKEL WOENSDAG 9 ME» 19J4 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. PAG. 10 Nederland-Frankrijk Besluit van tret gewone internationale seizoen. We kunnen thans spreken vati de slui ting van het gewone internationale sei zoen, want door den toer naar Rome heb- be we nu ook met buitengewone interna tionale wedstrijden te doen. Het slot van het gewone internationale seizoen dus wordt gevormd door den wed strijd Nederland—Frankrijk en deze wed strijd zou ook 'n doodgewoon slot zijn ge weest, indien we hierna niet het buitenge wone Rome-programma kregen. Nu heeft deze wedstrijd ineens veel meer beteekenis gekregen, hetgeen wel opnieuw blijkt uit de overweldigende be langstelling, welke ook voor dezen wed strijd aan den dag wordt gelegd. Ongeveer 40.000 toeschouwei's zullen weer getuigen kunnen zijn van 'n' enerveerenden kamp, want. Frankrijk moge niet zoo sterk lijken, als België of Ierland, de Franschen zijn de laatste jaren aardig vooruitgegaan. Toch, Holland mag niet verliezen, om niet den goeden indruk in het buitenland weg te vagen. Immers. Nederland is bij de sterk ste acht in Italië ingedeeld, Frankrijk bij de zwakste acht. Het zou 'n onvergeeflijke blunder zijn, als Nederland nu ging ver liezen. Nederland speelt morgen zijn vijfden wedstrijd tegen Frankrijk. De vier voor gaande werden alle gewonnen met uitste kende cijfers, want al was de laatste slechts 'n 43 zege, het blijft altijd 'n prestatie in het buitenland te winnen. Voor de Franschen staat er natuurlijk niets minder op het spel, want de vier te gen Nederland geleden nederlagen liggen den Franschen ongetwijfeld zwaar. Neder land lette dus op zijn zaak. De samenstelling der elftallen is als volgt: Nederland. Keizer Weber Van Run Pellikaan Oprinsen Van Heel Wels Vente Bakhuijs Smit Mijnders Scheidsrechte Wittwer (Zwitserland) Aston Rio Nicolas Alcazar Keller Lietaer Verriest Cottenier Mattier Mairesse Thépot F r a n k r ij k. Reserves voor Nederland: Van Male, v. Diepenbeek, Prins, Bley, Mol, Mulders, Broeken. Voor Frankrijk: Desfossés, Rose, Delmer, Korb. De vroegere resultaten zijn: 10 Mei 1908, Den Haag, Neder landFrankrijk 41 13 Nov. 1921, Parijs, Frankrijk Nederland 05 2 April 1923, Amsterdam, Neder landFrankrijk 81 29 Nov. 1931, Parijs, Frankrijk Nederland 34 De stand is dus: gesp,gew.gel.verl. v.t. pnt. Nederland 4 4 0 0 21—5 8 Frankrijk 4 0 0 4 521 0 FRANKRIJK B—NEDERLAND B In Rijssel (Noord-Frankrijk) wordt de wedstrijd Frankrijk BNederland B ge speeld. Verleden jaar hebben onze „B-ers" de Fransche reserves tweemaal ontmoet: m Le Havre, waar de Franschen met een zeer sterke amateurs-ploeg met 31 wonnen, en later in de finale in 't Luxemburgsche tournooi, waar Nederland B met 31 re vanche nam. Deze derde wedstrijd is vooral daarom aantrekkelijk, omdat de Nederlandsche re serves, die mee gaan naar Italië, nu eens kunnen toonen, waartoe zij in een semi- internationalen wedstrijd in staat zijn en zij zullen zeker hun beste beentje voorzet ten. De elftallen zijn: Frankrijk B: Liense; Caron, Gonzales. Desrcusseaux, Gabrillargues, Beaucourt; Liberati, Laurent, Courtois, Chauvel, Buge. Nederland B: Pöttgens (Miranda); Pienter (Be Quick), Lelyveld (VUC); Van Maren (ADO; B. J. Paauwe (Feijen- oord), Graafland (HBS); Vrauwdeunt Feijenoord), Slot (DWS), Lagendaal (Xerxes), Schoemaker (Quick H.), Van Nellen (DHC). Reserves voor Frankrijk B: Parmentier, Halter, Delannoy; voor Nederland B: Veenendaal (Naald wijk), Schubert (Ajax), Beekhuijzen (D FC), Dommering (Vitesse), Berg (ADO). De wedstrijd zal worden geleid door den Belg E. Swillen. DE WERELDKAMPIOENSCHAPPEN. NederlandZwitserland. Het bestuur van den Koninklijken Ne- derlandschen Voetbal Bond stelt er ons van in kennis, dat zij, die op 27 Mei a.s. den te Milaan te spelen wedstrijd Neder landZwitserland wenschen bij te wo nen en geen gebruik maken van de gele genheid, geboden door de bekende reis- bureaux, tot uiterlijk Zaterdag 12 Mei a.s. plaatskaarten voor genoemden wedstrijd, onder bijvoeging van het verschuldigde bedrag, vermeerderd met dertig cent ad ministratiekosten, kunnen aanvragen bij het Bondsbureau Van de Spiegelstraat 21 te 's-Gravenhage. De toegangsprijzen bedragen 1.30, 1.95, 3.25 en 0.50. Aanvragen, ontvangen na 12 Mei a.s. moeten onherroepelijk worden ter zijde gelegd. Doorgaan extra-trein verzekerd. De deelneming aan den extra-trein van de Nederlandsche Reisvereeniging is van dien aard, dat het doorgaan verzekerd is. De aanmelding blijft evenwel geopend. Wanneer de toeloop voor den extra- trein te groot wordt,, zal een tweede extra trein door de N. R. V. worden ingelegd, teneinde de mogelijkheid te scheppen zoo veel mogelijk supporters voor ons natio naal elftal naar Italië te brengen. DE KAMPIOENSCOMPETITIE Het nieuwe programma In de gisteren te 'sGravenhage gehou den vergadering van de besturen der af- deelingskampioensclubs is de volgende in deeling der verdere competitie om het voetbalkampioenschap van Nederland op gemaakt. 21 Mei (Pinkster-Maandag) Willem II Heracles. 10 Juni: K.F.C.Heracles; AjaxWil lem II. 17 Juni: HeraclesVeïocitas; Willem II —K.F.C. 24 Juni: HeraclesAjax; Veïocitas— Willem H. 1 Juli: AjaxVeïocitas. 8 Juli: K.F.C.—Willem II. Naar het „Vad." verneemt, maakt Ajax ernstig bezwaar tegen het spelen van de voor haar op 13 en 19 Mei vastgestelde wedstrijden, resp. Willem IIAjax en AjaxWillem II. Ajax staat verschillende spelers af aan het Nederlandsch elftal, Donderdag met de invallers mee zelfs vijf en voor het uitstapje naar Italië zijn ook drie spelers van Ajax aangewezen. Het spreekt echter van zelf, dat deze spelers zich niet egheel durven geven, waar een kleine verwonding reeds oorzaak kan zijn, dat deze spelers het uitstapje misloopen. Ook voor het Nederlandsch elftal zou dit van invloed kunnen zijn. Onder deze om standigheden acht Ajax het onjuist, dat r.og vóór de wedstrijden in Italië verdere kampioenswedstrijden, gespeeld moeten worden. DE TRIP VAN HET Y NAAR BARCELONA. Mooie successen voor de dames. Te Barcelona vonden gisteren de eerste wedstrijden plaats, waaraan door Het Y deelgenomen wordt en welke georganiseerd waren door de Cluib Natation Barcelona. Er bestond voor deze wedstrijden groote be langstelling, er waren ongeveer 1500 toe schouwers aanwezig. De zwemmers en zwemsters van Het Y werden des middags allereerst door den Gouverneur van Catalonie ontvangen, waarbij de dames bloemen aangeboden werd, terwijl later een officieele ontvangst door den burgemeester op het stadhuis plaats vond. De damès-leden van Het Y behaalden schitterende successen, zij wisten alle num mers, waaraan zij deelnamen, te winnen. Ook de prestaties van onze heeren waren niet slecht te noemen. Een demonstratie sohoonsprinigen door den heer en mevrouw Lottgering viel zeer in den smaak van het publiek. Bij deze wedstrijden werden tevens en kele Spaansche records verbeterd. De resultaten waren als volgt: 100 M. vrije slag heeren: 1. Sabata (kam pioen van Spanje) 1 min. 4.2 sec.; 2. H. van Essen (Het Y) 1 min. 5.4 sec.; 3. Sabata (Barcelona) 1 min. 7 sec. 200 M. vrije slag dames: 1. T. Wagner (Het Y) 2 min. 47.5 sec.; 2. L. Helms (Het Y) 2 min. 47.6 sec.; 3. Carmen Soriano (kampioene van Spanje) 2 min. 51.9 sec. 100 M. schoolslag dames: 1. Fr. Hessel (Het Y) 1 min. 29.8 sec.; 2. E. Soriano 1 min. 33.3 sec. (Nieuw Spaansch record, oud re cord 1.35). 100 M. rugslag heeren: 1. Brull (kampioen van Spanje) 1 min. 18 sec.; 2. Beukman (Het Y) 1 min. 27.5 sec.; 3. Sempere (Bar celona) 1 min. 27.8 sec. 200 M. vrije slag heeren: 1. Lepage (Bar celona) 2 min. 30.2 sec.; 2. H. van Essen (Het Y) 2 min. 33.2 sec.; 3. Karulla (Barce lona) 2 min. 33.4 sec. 200 M. schoolslag heeren: 1. Sapes (kam pioen en recordhouder van Spanje) 3 min. 5 sec.; 2. H. Paerl (Het Y) 3 min. 5.7 sec.; 3 Navarro (Barcelona) 3 min. 14 sec. Estafette 5 x 50 M. vrije slag: 1. Club Natation Barcelona 2 min. 26.2 sec.; 2. Het Y met de zwemmers B. Harts, E. van Es, J. van Oostrom Soede en H. van Essen in 2 min. 28 sec. Estafette 3 X 100 M. wisselslag dames: 1. Het Y met de dames Wagner, Hessel en Helms in 4 min. 22.2 sec.; 2. Club Natation Barcelona 4 min. 35.8 sec. (nieuw Spaansch record, oud record 4 min. 36 sec.). Waterpolo: Club Natation Barcelona Het Y 4—3 (rust 3—1). ROEIEN STUDENTENWEDSTRIJDEN OP HET NOORDZEEKANAAL. Wat morgen te zien is. Het programma voor de jaarlijksche roeiwedstrijden op het Noordzeekanaal, die op Hemelvaartsdag worden gehouden, ziet er als volgt uit: 2 uur Jonge vier. 1. Triton, 2. Laga, 3. Njord, 4. Nereus, 5. Aegir. 2.40 uur: Skiff. 1. Laga, 2. Njord. 3.10 uur: Oude vier (hoofdnummer). 1. Aegir, 2. Njord, 3. Nereus, 4. Triton, 5. Laga. 3.40 uur: Jonge twee. 1. Laga, 2. Triton, 3. Njord, 4. Nereus. 4 uur: Overnaadsche vier. 1. Njord, 2. Laga, 3. Aegir, 4. Triton, 5. Nereus. 4.20 uur: Overnaadsche twee. 1. Trtiton, 2. Njord, 3. Nereus. 4.30 uur: Jonge acht. 1. Nereus, 2. Laga, 3. Aegir, 4. Triton, 5. Njord. De oude vieren voor het hoofdnummer hebben de volgende samenstelling: Njord: B. E. van Zanten (boeg), H. Neeb, J Kalkman, H. Dupon (slag) en L. D. J. Reeser (stuurman). Laga: R. J. Schor (boeg), M. C. Ver schuur, A. Prins, S. van Royen (slag) en M. van 't Hoogerhuys (stuurman). Triton: W. S. Schmoutziguer (boeg), F. B. Haberlein, J. C. J. Storm van s-Grave- sande, W. A. P. Storm van s-Gravesande (slag) en A. H. van Ravesteijn (stuurman). Nereus: A. M. Bom (boeg), ps. B. O. Tak, P. James, ps. Jan Dirk (slag), en G. Halle (stuurman). Aegir: J. F. A. Buytendijk (boeg), ps. Giovanni, B. L. ten Have, S. C. Korteweg (slag) en J. A. R. van Bruggen (stuur man). WIELRENNEN L. Ren en Toer. Vereen. „Swift" Morgen zal er bij gunstig weer een trai- ningsrit gemaakt worden naar Rotterdam. De samenkomst is 9 uur aan het club lokaal. Vertrek 9.30 uur. De heer Vink zal per motor begeleiden. SCHAKEN OM HET WERELDKAMPIOENSCHAP. Veertiende partij afgebroken. Gisteren is te München een aanvang gemaakt met de veertiende partij van het tournooi om het wereldschaakkampioen schap tusschen Dr. Aljechin en Bogolju- bow. Bogoljubow, die zwart speelt, wilde bij de orthodoxe verdediging van het dame-gambiet de Cambridge sprongva- riant kiezen, maar werd daarin verhin derd, doordat Aljechin in den zesden zet dame b 3 speelde, iets wat zelden ge schiedt. Toch slaagde zwart er in zijn spel zonder verdere moeilijkheden te ontwik kelen. Eerst toen de wereldkampioen bij den twaalfden zet naar den kant van de Dame rokeerde, ontstonden voor beide spelers moeilijke problemen. Bogoljubow scheen er aanvankelijk iets beter voor te staan; hij had echter moeite, na het af ruilen der kasteelen, de in zijn stelling binnengedrongen vijandelijke dame te be waken. De partij werd afgebroken en zal op Hemelvaartsdag worden beëindigd. Heden wordt een massa-simultaan wed strijd aan 100 borden gehouden, waaraan beide meesters deelnemen. PAARDENSPORT PAARDENSPORTVEREEN. HOUTRUST. Programma eerste course. Het programma voor de draverijen op Houtrust op Zaterdag 26 Mei, des avonds om halfzeven, luidt als volgt: I. Aanmoedigingsdraverij. Voor alle Nederlandsche geregistreerde paarden (aangespannen) van 3 tot en met 6 jaar, die niet meer dan één eersten prijs op korte- of lange baan gewonnen hebben. Afstand 800 M. Paarden, die gewonnen hebben, starten op 800 M. Paarden, die geen prijs gewonnen hebben, starten op 790 M. Paar den, die niets gewonnen hebben, starten op 780 M. 3-jarige Paarden die niets ge wonnen hebben, starten op 770 M. Te rij den in series. le prijs 100. Premie 25. Geen inleg- geld. II. Houfcrustprijs. Voor alle Nederland sche geregistreerde paarden (aangespan nen) van 4 tot ij met 10 jaar. Handicap maximum afstand 800 M. Te rijden in se ries. le prijs ƒ150. Premie ƒ25. Inleggeld ƒ5. III. Emmaprijs. Voor alle in Neder land geregistreerde paarden (aangespan nen). Handicap. Maximum afstand 800 M. Minimum afstand 750 M. Te rijden in se ries. le prijs ƒ150. Premies ƒ75 en ƒ25. In- leggeld ƒ5.—. Sluiting der inschrijvingen: Vrijdag 11 Mei 1934. DE OLYMPISCHE DAG 1934 Het programma Deze dagen vergaderde te 's-Graven- hage de Commissie van Voorbereiding van den op 17 Juni a.s. in het Olympisch Stadion te Amsterdam te organiseeren Olympischen Dag. Ter vergadering, welke werd voorgezeten door den heer K. J. J. Lotsy, waren aanwezig de heeren J. J. van den Berg voor het Nederlandsch Sportpark, A. J. Couvée voor den Neder- landsch-Hippischen Sportbond, G. A. Bur ger voor de K. N. R. I. en B. Swaap de Beer voor de N. W. U. Het programma voor de Hippische Sport zal, evenals het vorig jaar, bestaan uit een springconcours, waaraan vermoedelijk tien ruiters en twee amazones zullen deelne men. Deze zullen zoo veel mogelijk geko zen worden uit diegenen, die reeds op buitenlandsche wedstrijden zijn uitgeko men. Het programma voor de Athletiek zal gevormd worden door de nummers 100 M. hardloopen 'en 4 X 100 M. estafette, zoowel voor dames als voor heeren, be nevens het nummer 110 M. hordenloop of 800 M. hardloopen. Het wielerprogrammam zal omvatten een sprint over 1000 M. en een inhaal wedstrijd over 2000 M. door twee maal twee ploegen van vier rijders, een en an der volgens Olympisch model. Dit laatste nummer vervangt de vorig jaar gehouden tandemrace. Tenslotte vindt als hoofdschotel van den middag een wedstrijd plaats tusschen het uit Italië teruggekeerd Nederlandsch elftal en een der buitenlandsche ploegen, die aan de wereldkampioenschappen deel nemen, waarvoor de heer Lotsy ter plaat se de noodige onderhandelingen zal voe ren. De entréeprijzen werden als volgt vast gesteld: staanplaatsen 50 cent; Zuidelijke tribune Lzijvakken 1.50, Mara thontribune en bovenste deel der eere tribune 2.eeretribune 2.50. De toe gangsbewijzen zullen ditmaal genummerd zijn. Voor den voor-verkoop zal het apparaat van den K. N. V. B. worden ingeschakeld met dien verstande, dat de bonden gele genheid krijgen om tot en met 26 Mei aanvragen van hun leden, onder bijvoe ging van de verschuldigde bedragen, in ontvangst te nemen, welke door die Bon den vóór 1 Juni aan den K. N. V. B. moe ten zyn doorgezonden. OLYMPISCHE SPELEN BIJEENKOMST VAN HET I.O.C. De bestuursvergadering van het Inter nationaal Olympisch Comité te Brussel Werd gisteren besloten met een bijeenkomst tesamen met de gedelegeerden der Federa tie van Internationale Sportbonden. Behal ve de bestuursleden waren negentien afge vaardigden van de verschillende organisa ties aanwezig. In hoofdzaak heeft men zich bezig gehouden met de voorbereiding van het jubileumcongres te Athene. Op verschillende punten werd nagenoeg overeenstemming bereikt. Alle teekenen wijzen er op, dat ook voetbal en kanosport in het programma der a.s. Olmpische Spe len zullen worden opgenomen. Het Duitsdhe voorstel om het hockey- tournooi reeds in het voorjaar te doen plaats vinden, werd verworpen, aangezien de meerderheid van het bestuur van mee ning was, dat deze wedstrijden in het kader van de groote tournooien moet worden ge houden. Op grond van de te verwachten massa-deelneming in enkele takken van sport achtte men het gewenscht meer wed strijden vast te stellen in de periode van 116 Augustus. Voor een goede afwikke ling van hun wedstrijden verlangen o.a. de hockeyspelers 13, de worstelaars 8, en de wielrenners 4 wedstrijden. De Olympische zeilregatta zal omvatten wedstrijden voor den Olympischen jol, de sterklasse, en de 4- en 6-Meter R"klasse. De schietwedstrij den zullen worden uitgebreid. Naast een wedstrijd in het 25-Meter snelschieten voor pistolen en 50 Meter klein kaliber zal voor de eerste maal een wedstrijd worden uit geschreven in het 50-Meter pistoolschieten. Wat de Winterspelen betreft werd defini tief goedgekeurd in het programma op te nemen een wedstrijd in het afdalen en slalom. Een voorstel van den Internationa len Boksbond om in de toekomst slechts or ganisaties, welke bij den internationalen bond zijn aangesloten, aan het Olympisch Tournooi te laten deelnemen, werd na lang durige besprekingen in dezen vorm niet aangenomen. Het I.O.C. zal er naar streven, dat in de landen indien mogelijk alle organisaties zich bij de internationalen bonden zullen aansluiten. De gedelegeerde van het Fransohe Olym pische Comité stelde voor een uitwisseling vain lijsten van gediskwalificeerden tus schen alle internationale sportbonden, ten aanzien waarvan het I.O.C. krachtige steun toezegde. Algemeen werd de wensoh geuit de Olympische zeilregatta te Kiel te doen hou den. Vraag: P. M. v. d. L. te O. inzake de Winkelsluitingswet. Antwoord: De Winkelsluitingswet verbiedt gedurende den gesloten tijd „een winkel voor het publiek geopend te heb ben". Het gaat er dus maar om of u uw winkel voor het publiek open gehouden hebt. De deur behoeft niet steeds gesloten te zijn, als maar uit verdere kenteekenen blijkt, dat de winkel op dat oogenblik niet voor het publiek open is gesteld. Na tuurlijk kan men in een gegeven geval van meening verschillen of dat al dan niet het geval is geweest. Vraag: Welke is de kortste weg per auto van Hillegom naar Hulst? Hoeveel K.M.? Antwoord: Hillegom, Oegstgeest, Wassenaar, Den Haag, Rijswijk, Rotter dam, Rijsoord, Dordrecht, Moerdijk, Ze venbergen, Oudenbosch, Kruisland, Wouw, Bergen op Zoom, Krabbendijke, Kruinin- gen, Walsoorden, Kloosterzande, Molen hoek, Hulst. Afstand 155 K.M. De kosten der ponten zijn ons niet bekend. Vraag: Welke is de korste weg per fiets van Leiden naar Velp bij Arnhem? Hoeveel K.M.? Antwoord: Leiden, Alphen, Woerden, Utrecht, de Bildt, Zeist, Woudenberg, Scherpenzeel, Renswoude, Ede, Ginkel, Arnhem, Velp. Afstand 119 K.M. Vraag: Welke is de kortste weg van Leimuiden naar Zeist? Hoeveel K.M.? Antwoord: Leimuiden, Alphen, Woer den, Utrecht, de Bildt, Zeist. Afstand 58 K.M. Vraag:- Welke is de mooiste weg per auto vanaf Hillegom naar Valkenburg en vanaf Maastricht naar Hillegom, zoo mo gelijk langs anderen weg? Hoeveel K.M.? Antwoord: De mooiste weg is de volgende: Hillegom, Haarlem, Amster dam, Muiden, Bussum, Baarn, Amersfoort, Scherpenzeel, Renswoude, Ede, Ginkel, Arnhem, Elden, Lent, Nijmegen, Mook, Gennep, Heyen, Afferden, Venlo, Tegelen, Swalmen, Roermond, Sittard, Meerssen, Valkenburg. Afstand 275 K.M. Terug kunt u de volgende route nemen: Maastricht, Beek, Sittard, Susteren, Echt, Ittervoort, Weert, Maarheeze, Leende, Heeze, Geldrop, Eindhoven, Best, Boxtel, Vught, 's-Herto- genbosch, Zalt Bommel, Waardenburg, Geldermalsen, Culemborg, Schalkwijk, Houten, Utrecht, Harmeien, Woerden, Al phen, Leimuiden, Sassenheim, Lisse, Hil legom. Afstand 247 K.M. Vraag: Welke is de kortste weg van Voorhout naar Dongen per auto? Hoeveel K.M.? Antwoord: Voorhout, Oegstgeest, Wassenaar, Den Haag, Rijswijk, Rotterdam, Charlois, Rijsoord, Zwijndrecht, Dordrecht, Willemsdorp, Moerdijk, Terheyden, Wagen berg, Geertruidenberg, Waspik, Oosterhout Dongen. Afstand 90 K.M. (Inlichtingen over reizen per trein kunt u aan het station bekomen). Vraag: Welke is de afstand en kortste weg per auto met tol- en overzetkosten van Veur naar Boekei N.-Br.? Antwoord: Veur, Voorburg, Rijswijk, Rotterdam, Rijsoord, Zwijndrecht, Dord recht, Willemsdorp, Moerdijk, Terheyden, Wagenberg, Geertruidenberg, door de Langstraat naar Den Bosch, Berlicum, Hees wijk, Veghel, Erp, Gemert, Boekei. Afstand 127 K.M. Kosten van tollen en ve ren zijn ons niet bekend. Vraag: Welke is de kortste weg per fiets van Acht naar Langeraar? Antwoord: Acht, Best, Boxtel, Vught, Den Bosch, Hedel, Zalt Bommel, Gelder malsen, Culemborg, Schalkwijk, Houten, Utrecht, Harmeien, Woerden, Bodegraven, Alphen a. d. Rijn, Langeraar. 5. „Nu moeten we ons netjes gedragen", zei Piet. „Als we nu menschen tegen komen, vragen we heel beleefd of we hun huis mogen opschilderen. „Opeens stonden ze beiden voor de deur van een muziekzaal. De geheele gang stond vol verfpotten." Daar zullen ze wel iets voor ons te doen heb ben", zei Piet. 6. Ze liepen den gang door en kwamen in een kamer te recht waar verschillende deftig gekleede heeren zaten. Er stond ook een piano waarachter een artistiek uitziend per soon zat." Daar heb je de beroemde zangers waar we op wachten", zei een der heeren, „nu kunnen we beginnen!" „Wilt U maar beginnen heeren." „Goed", zei Drein. Hij begon. Maar het klonk zoo vreeselijk valsch, dat de heeren hem zonder mankeeren door een klein tuimelraampje de straat opgooiden.

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 12