C. A. VAN DORP Advertentiën DONDERDAG 3 MEI 1934 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD. PAG. 3 TENTOONSTELLING NED. FABRI- KATENHUIS. In de Stadsgehoorzaal. Zooals reeds eerder gemeld wordt vanaf [heden tot en met Vrijdag in de Stadsge hoorzaal door het Ned. Fabrikantenhuis een tentoonstelling gehouden, waarvan de bedoeling is de aandacht op het Neder- landsch fabrikaat te vestigen en daardoor de Nederlandsche welvaart te bevorderen. Immers, eerst wanneer bekend is wat Ne derland ami gelijkwaardige of betere pro ducten dan het buitenland produceert, zul len de verbruikers er toe overgaan Ned. fa brikaat te koopen. Voorafgaande aan deze tentoonstelling werd gistermiddag te half drie in de kleine Stadszaal door den directeur van het Ned. Fabrikatenhuis, den heer J. Born, een voor dracht gehouden over: „Hoe kunnen de verbruikers de Nederlandsche welvaart be vorderen?" In zijn inleidend woordje heette de heer Born namens de industxieelen, die de pro paganda voor het Ned. fabrikaat financie ren, de vele aanwezigen hartelijk welkom. Spr. zegt dan zijn gehoor te beschouwen als verbruiker, wijst op de verbazende werkloosheid, de hooge tolmuren en andere nooden van dezen tijd, waarom het Ned. Fa- forikatenhuis enkele jaren geleden besloot actie voor Ned. fabrikaat te gaan voeren. Nederland heeft momenteel niet minder dan 400.000 werkloozen, wat minstens 1.200.000 steuntrekkend en beteekend. Jaar lijks kost dit de regeering 350.000.000. De regeering kan daaraan zelf niets doen. Veel Tmeer wacht de regeering op de hulp van de 8 millioen Nederlanders, die waardee ring voor eigen product moeten toonep. Daarbij komt, dat het inwonerstal jaarlijks met 90.000 toeneemt. Het geld, dat wij in Nederland verdienen en onnoodig uitgeven aan niet-Ned. produc ten, daarmede verergeren wij de werkloos heid en de armoede, daarmede verzwaren wij den belastingdruk. De Ned. verbruikers zijn zelf de werk gevers, zij hebben het in de hand de Ned. welvaart te heroveren. De Ned. regeering kan niet meer doen op gevaar af, dat een actie tegenmaatregelen in het buitenland uitlokt. De fabrikanten zelf moeten die actie ter hand nemen en de pers kan daarbij niet in het minst de helpende hand bieden ons de Ned. producten bekend te maken. De fabrikanten hebben toegegrepen om het publiek in te lichten en voor. te lich ten. Spr. somt dan op wat Nederland zooal in épn jaar van het buitenland betrekt: 7 mil lioen aan tapijten, terwijl Nederland zoo veel kan produceeren, dat daarvan nog wel uitgevoerd kan woxden; 2.260.000 schoenen, terwijl Nederland zooveel schoenfabrieken heeft; zoo gaat het met koffie en thee, on der- en bovenkleedinig, metaalwaren, tand pasta, middelen tegen hoofdpijn, zenuw-, purol-, azijnproduoten, soepen, zeepen, kunstzijde, emaille, mosterd, koek en zoo vele andere producten, die hier in Neder land beter en goedkooper bovendien, be trokken kunnen worden. Als de huisvrouwen, die toch over de portemonnaie van den man beschikken, want zij doen de meeste inkoopen, willen Ibedenken, dat alles wat zij aan buiten- landsch goed koopen, ten nadeele strekt van de eigen bewoners, dan zijn zij het, die hierin verbetering kunnen brengen. Wanneer men bovendien 'n Hollandsch product niet koopt, omdat het 5 cent duur der is, dan betaalt men die 5 cent later toch aan belasting ter ondersteuning van de werkloozen. In de hierna gehouden pauze werden aan de aanwezigen op vertoon van de nummers der toegangskaarten diverse geschenken uitgedeeld. Daarna heeft de heer Born zijn rede voortgezet en nog meer artikelen opge somd, die in Nederlandsch fabrikaat ver krijgbaar zijn, maar door het Ned. publiek o zoo graag uit het buitenland worden be trokken. Spr. waarschuwde ten slotte nog uit drukkelijk tegen buitenlandsche firma's die zich niet ontzien buitenlandsche wa ren onder het mom van Nederlandsch fa brikaat aan den man te brengen. Gisteravond heeft de heer Born zyn rede herhaald en ook nu waren er weer velen, die met aandacht het gesprokene volgden. Hopen we, dat deze woorden succes heb ben en iedere huisvrouw vanaf heden Ned. fabrikaat koope. Onder de firma's, die op de tentoonstel ling exposeeren, zien we verschillende uit onze advertentierubriek bekende namen. We noemen b.v. de N.V. Robinson- schoenfabrieken te Nijmegen, de N.V. Schoenfabriek J, Verschuur en Co. te Nij megen, fa. de Erven Wed. J van Nelle te Rotterdam, N.V. Pharmaceutische Fabriek A. Mijnhardt te Zeist, N.V. Cacao- en Choc. Fabriek Gebrs. Sickesz te Amsterdam, N.V. de Erven Lucas Bols, te Amsterdam, N.V. Bussink's Koekfabrieken te Deventer. Verder exposeeren nog: de Kon. Ver. Tapijtfabrieken, de Fantasiefabriek uit De- demsvaart, de Kon. Metaalwarenfabriek Daalderop uit Tiel, de emailleerfabriek De IJsel uit Dieren, Artsilk uit Breda, de Chem. Fabrieken uit Beverwijk, Haas' Azijnfa- brieken uit Haarlem de fa. Honig uit Koog a. d. Zaan, Houbaer en Co.'s Sigarenfabriek te Amersfoort, de Ver. Chem. Fabrieken uit Nijmegen, Spoor's Mosterdfabriek uit Cu- lemborg en de Fabriek van Ring-produc- ten uit Kerkrad e. VERZWEGEN VERMOGEN EN INKOMSTEN. Bijna 3J4 millioen. Van de gelegenheid tot verbetering van de belastingaangifte over het belastingjaar 193132 hebben hier ter stede 325 perso nen gebruik gemaakt, die een nadere aan gifte hebben gedaan van 3.2 millioen gul den aan vermogen en 220.000 aan inkom sten. De cijfers over de belastingjaren 193233 en 139334 zijn nog niet bekend, doch zullen vermoedelijk wel niet veel van bovengenoemde cijfers afwijken. Ned. R. K. Vereeniging van Handels reizigers en Handelsagenten „St. Christoffel". In de dezer dagen te Utrecht gehouden algemeene vergadering van de Nederland sche R. K. Vereeniging van Handelsreizi gers en Handelsagenten „St. Christoffel" heeft de voorzitter, de heer C. G. Bekke ring, een rede gehouden getiteld: „De Handelsreizigers en Handelsagenten in den knel". Spr. deed uitkomen, dat de handelsrei zigers een groep staatsburgers zijn, welke het minst door de sociale wetgeving wordt beschermd. Het aantal door de Vereeni ging behandelde arbeidsgeschillen be weegt zich in stijgende lijn voort. Wat de salarisverlagingen, welke aan de orde van den dag zijn, betreft, merkte spr. op, dat de handelsreizigers, voordat de andere groepen der bevolking door de crisis te lijden kregen, reeds lang een da nige loonsverlaging te pakken hadden, vooral tengevolge van het provisiestelsel. Langzamerhand gaan de handelsreizi gers van het vaste salaris af en komen zij uitsluitend te werken op provisie, waar door een eenigszins behoorlijk bestaan bijna tot de onmogelijkheden gaat behoo- ren. Wij hebben voldoende bewijsmateriaal, aldsus pr., om aan te toonen, in hoever re ook wij recht hebben op een rechtvaar dige belooning. In dit verband citeerde spr. enkele uitspraken uit de Pauselijke en cyclieken. Spr. stond vervolgens stil bij de vraag, in hoeverre men wettelijke bescherming kan vinden. Hiermede is het z.i. allerzui- nigst gesteld, want de handelsagent is bij de sociale wetgeving geheel uitgeschakeld en bovendien wordt hij getroffen door de verschillende contingenteeringsmaatrege- len. Spr. laakt het, dat men in verband met dit laatste, geen rekening heeft gehouden met de gedupeerden ,iets wat met de Zuiderzeevisschers wel het geval is ge weest. Ook aan de werklooze handelsrei zigers en -agenten is nooit gedacht. Bij de Ziektewet, Invaliditeits- en Ou derdomswet vinden de provisiereizigers geen bescherming. Een uitkeering uit de werkloozenkas wordt veelal afgewezen om dat men niet als werknemer wordt be schouwd. Bij de wordende bedrijfsorgani satie, geregeld bij de Bedrijfsradenwet is voor de handelsreizigers evenmin plaats en bij de belangstelling, welke gaat groeien voor een organische of corporatieve orde ning onzer samenleving, wordt nog niet direct gearbeid aan het inschakelen van het werknemerselement. Bij verschillende andere ordenings-moei- lijkheden zullen de handelsreizigers in de knel komen, indien het vakgroepsleven niet paraat blijft. Spr. zeide, dat ten opzichte van het vraagstuk der rechtspositie, het geduld der handelsreizigers en -agenten ten einde is. Met de practijk in de hand zouden alle verweren tegen een oplossing van dat pro bleem, kunnen worden ontzenuwd. Op dezen dag, waar vele Christoffelman- nen te zamen zijn, verheffen we aldus spreker onzen stem en vragen de regee- ring met klem: „Geef ons die bescherming waar we recht op hebben. We vragen om de tot standkoming van onze rechtspositie. Wij vragen alleen om wettelijke bescher ming bij onzen arbeid, die thans in dezen crisistijd wordt misbruikt. Wij vragen aan de regeering: erkent en legt vast in de geheele sociale wetgeving dat provisie als loon moet worden be schouwd. Dan alleen kunnen we uit den knel geraken." Spr. besloot met de opwekking om den vereenigingsanbeid te verlevendigen en te versterken. Besloten werd van deze vergadering uit een brief te zenden aan den voorzitter van den Ministerraad, waarin in het kort de bespreking van dit onderwerp was samen gevat. Een afschrift van dit schrijven is gezonden aan de overige leden van het Ka binet, alsmede aan de leden van die Eerste en Tweede Kamer der Staten-Generaal. Een onderhoud met de Katholieke Twee de Kamerfractie zal worden aangevraagd, ter bespreking van het op de vergadering behandelde. Konijnenfokkersvereeniging „Leiden en Omstreken". Bovengenoemde vereeniging hield haar 2e levenvergadering in café „Rembrandt". Wegens ongesteldheid van den voorz., open de de 2de voorzitter, de heer de Vroomen, de vergadering. Hij heette allen welkom en sprak den wensch uit, dat deze vergade ring moge slagen. De notulen der vorige vergadering, door den secr.-penningm. voorgelezen, werden goedgekeurd. Daarna werden zes nieuwe leden tot de vereeni ging toegelaten. De statuten en het huishoudelijk regle ment werden vastgesteld. De contributie werd tot eind Juli bepaald op 1.50. Na dien datum zal 50 cent entrée in rekening worden gebracht. Het bestuur is voorne mens begin Augustus een tafelkeuring te houden benevens een lezing over de konij nenfokkerij, waartoe zal worden uitgenoo- digd een erkend keurmeester van den Ne- derlandschen Konijnenfokkersbond. Als voorproef voor de a.s. tentoonstelling te vens wekte de voorzitter de aanwezigen op trouw de vergadering te bezoeken, ge zien de gehouden verloting van raskonij nen, welke dezen avond plaats vond met 4 zwartbonte Hollanders. Te ruim elf uur sloot de voorzitter on der dank deze gezellige bijeenkomst. Ver der zij nog vermeld, dat men zich als lid kan opgeven bij den secr.-penningm., den heer P. Vintges, Morsehweg 137. Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland. De K. v. K. voor Rijnland vergadert op Dinsdag 8 Mei des middags 2.30 uur in de Raadzaal te Sassenheim. De agenda ver- VAN ONZE ADVERTEERDERS. NAAIMACHINEHANDEL WESTDORP EN CO. De bekende naaimachinezaken van den heer Westdorp in de Morschstraat zijn tot één zaak vereenigd, welke thans is geves tigd in perceel 41. Doordat de oudste der twee panden moest worden afgebroken en de tweede zaak niet groot genoeg was om de oude zaak ook te herbergen, zag de heer West dorp zich genoodzaakt naar een grooter pand om te zien, dat hij aan de overzijde der straat heeft gevonden. Hier is nu vol doende gelegenheid tot expositie van de diverse modellen machines tot de laagste prijzen, terwijl zich achter den winkel nog 'n flinke ruimte voor den handel in 2de hands machines en tevens voör reparatie- inrichting bevindt. meldt o.m.: Vaststelling adres aan Z.Exc. den Minister van Economische Zaken, ad interim, inzake Evenredige Vrachtverdee- ling, en Vaste Relaties in het bijzonder. Vaststelling adres aan Ged. Staten van Zuid-Holland, inzake verzoek der Neder landsche Spoorwegen tot opheffing van autobuslijnen in verband met a.s. opening van de spoorlijn GoudaBoskoopAlphen. Adres aan Z.Exc. den minister van Finan ciën inzake heffing van belasting op be sloten vennootschappen. Verslag algemee ne vergadering der Nederlandsche Bloem bollen-Exporteurs Centrale. Handelsregister K. v. K. Wijzigingen: 756.. Naamlooze Ven nootschap Houtbouw- en Houthandelmaat schappij „Padox", Warmond, Veerpolder. Overl. voorz.-comm.: mr. J. W. S. A. Ver steeg, Den Haag. Overl. secr.-comm.: mr. C. P. Zaayer, Den Haag. Uittr. comm.: F. J. van der Vlugt, Den Haag; J. A. Kalff, Utrecht en prof. ir. G. H. van Mourik Broekman, Den Haag. Overl. beh.: G. Kap- teyn, Amsterdam. Uittr. proc.: G. Kalemink, Den Haag en S. T. v. Blankensteyn, Den Haag. N. Comm.: E. J. A. Bouscholte, Den Haag; H. C. Beels van Heemstede, Haar lem. Mr. dr. Th. F. J. A. Dolk, Den Haag en ir. R. E. van Eibergen Santhagers, Den Haag, N. proc.: (plaatsvr. dir.): dr. A. Hen- kemans, Den Haag. 6294. Leidsche Gramofoonplaten Centrale Leiden, Kagerstraat 24. Verhuren van gra mofoonplaten. Door uittreding van den ven noot: J. H. Reyst, is de vennootschap onder firma ontbonden, terwijl het bedrijf wordt voortgezet door den overblijvenden ven noot: L. J. Liezenberg, onder den ouden naam. Voor het examen van apothekers-assis tent is te Amsterdam geslaagd de heer A. Harmse, alhier. Een 22-jarige meubelmaker hier ter stede waarschuwde gisteravond een geneesheer, daar een 23-jarige dienstbode met wie hij in de Nachtegaallaan vertoefde, ernstig on gesteld was geworden. Toen de dokter arri veerde, was de dienstbode (M. M. de W., uit Schoonhoven) reeds overleden. De meubel maker is gearresteerd, als verdacht van het veroorzaken van den dood door schuld. Naar wij vernemen, is aan de Maatsch. „De Faam" op haar verzoek verder vergun ning verleend voor het tijdelijk gebruik van een gedeelte van het Stadhuisterrein, ge legen tusschen de perceelen 10 en 15 Vischmarkt, in gebruik als etalage-ruim ten. Zooals men weet, had het Gemeente bestuur de huur opgezegd. Op uitnoodiging van de philosophische faculteit der Leidsche studenten heeft gis teravond in het Kamerlingh Onnes-labora- torium mevr. Joliot-Curie,fdochter van het beroemde echtpaar Curie, onder groote be langstelling een lezing gehouden over de kunstmatige vervaardiging van radio-actie ve elementen. ACADEMIENIEUWS LEIDEN. Geslaagd: Doctoraal examen rechten, mej. C. M. van Voorst tot Voorst, Den Haag. RECHTZAKEN HAAGSCHE RECHTBANK. De doodelijke aanrijding op den Rhijngeester weg Voor de Haagsche Rechtbank heeft zich heden te verantwoorden gehad de handels reiziger J. M. A. J. uit Amsterdam, die op den ochtend van 1 Maart j.l. met een door hem bestuurden auto op de Rhijngeester- weg te Oegstgeest is ingereden op een 5-tal hem tegemoetkomende wielrenners, waarvan de laatste, de 17-jarige rijwiel hersteller A. W. de Bor door de auto werd gegrepen en aan de gevolgen is overleden Een 4-tal tochtgenooten van het slacht offer verklaarde, dat zij achter elkaar re den, toen de auto van verd. met een vaart van naar schatting 80 K.M. een voor zijn auto rijdende auto inhaalde en daarbij ge heel links van den weg vlak naast de tram rails terecht kwam. De laatste wielrijder de Bor werd door verd.'s auto gegrepen. Na getuigenverhoor zeide jhr. mr. v. Asch van Wijck, die het O.M. waarnam, dat alle afgelegde getuigenverklaringen elkaar steunden en dat slechts één getuige heeft verklaard, dat de wielrenners zwa- luws gewijze zouden hebben gereden, het geen niet bevestigd is. Ook verd.'s bewe ring, dat de B. 2 M. van de tramrails af ge reden zou hebben is geenszins juist geble ken. Spr. meende derhalve dat verdachte verkeerd heeft gereden en dat hij verant- BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Johanna, dochter van A. Filippo en M. Oudshoorn Cornalia Jacoba dochter van J .1. Erades en M. de Boer Bertus Leonardus, zoon van L. C. S. v. d. Willik en M. v. d. IJssel Joop, zoon van H. de Cler en S. C. v. Weeren Neeltje, Jacoba, dochter van H. van Groningen en E. Kolijn Susanna Elisabeth Maria, doch ter van J. J. J. van Giezen en P. M. C. van Fessum. Ondertrouwd: G. Spruit jm. 22 jaar en J. Sari jd. 19 jaar A. M. van Zandwijk 21 jaar en M. H. van Dinten jd. 2 jaar. Getrouwd: A. Arbouw jm. en D. C. Kok jd. H. Lennhoff jm en M. Bander jd J. E. Roggeveen jm. en G. J. P. v. d. Broek jd. P. Masurel jm. en I. v. Riet jd. D. van Beek jm en C. Vermond jd. O v er 1 e d e n P. W. Hartwijk d. 23 mnd. J. M. v. Rijn, dr. a3 mnd. J. Plug, zn. 28 jaar B. v. d. BrinkSchiedon vr. 55 jaar. woordelijk moet worden gevolgen daarvan. Mitsdien luidde de eisch 6 weken hechtenis. Mr. M. S. A. Yber, uit Amsterdam, con cludeerde tot vrijspraak op grond, dat verd. niet kon weten, dat hij met racers te doen had, waardoor zijn normale bereke ning faalde. Bovendien zouden de racers op den grooten weg hebben gereden, hoe wel er een rijwielpad was. Uitspraak over 14 dagen. LAATSTE BERICHTEN STAATSRAAD MR. A. D. W. DE VRIES. Aan het slot van de openbare vergade ring van de afdeeling voor de geschillen van bestuur van den Raad van State gister middag, heeft de vice-president, jhr. mr. Beel'aerts van Blokland, meegedeeld, dat het oudste lid der afdeeling, mr. De Vries, hem de vorige week in kennis heeft ge steld van zijn voornemen, om de Koningin ontslag te vragen uit zijn betrekking van lid van de afdeeling voor de geschillen van bestuur. GEMEENTE-VERSLAGEN. De Minister van Binnenlandsche Zaken heeft de voegende circulaire aan de ge meentebesturen gezonden: Ten aanzien van de gemeenten, welker raad geen gebruik heeft gemaakt van de bij artikel 215, 2e lid, der gemeentewet ge geven bevoegdheid tot het uitbrengen van een jaarlijksch instede van een vijf-jaar- lijksch verslag doet zich de vraag voor, met ingang van welk jaar de periode dient aan te vangen. Uit een oogpunt van statistisch belang is gelijkertijd een primaire eisch. In verband met het vorenstaande is het wenschelijk, dat het eerste vijf-jaarlijksche verslag wordt uitgebracht over de jaren 1931 tot en met 1935. HET SPELLING-VRAAGSTUK. Radiorede van Minister Marchant. Maandag 7 Mei a.s. zal Mr. H. P. Mar chant, Minister van Onderwijs, Kunsten Wetenschappen, van 19.15 tot 20 uur over beide Nederlandsche omroep-zenders spre ken over het spellingsvraagstuk. Dividend Incasso Bank. In de heden te Amsterdam gehouden jaarlijksche algemeene vergadering van aandeelhouders der Incasso Bank N.V. werd het dividend vastgesteld op 3 pet. Leeuwarder boternoteering. De Leeuwarder boternoteering is heden vastgesteld op 41 cent per kg. REVOLVERAANSLAG IN EEN HOTEL. In het logement van zekeren Hermans te VijswillerVaals hebben Dinsdagavond laat twee logementsgasten den bewoner en zijn vrouw overrompeld en beschoten uit revolvers, De logementhouder en zijn vrouw vluchtten en konden zich zelf opsluiten en in veiligheid stellen. Eenige meubelen wer den vernield. De politie heeft de zaak in onderzoek en wist de beide personen te arresteeren. TELEGRAMMEN DE ONRUST IN DE „CITé JEANNE D'ARC." PARIJS, 3 Mei. (V.D.). Woensdagavond belegden de communisten in de „Cité Jean ne d'Arc" een vergadering, welke onder streng toezicht stond van de politiè. Niettemin probeerde een groep commu nisten na afloop van de vergadering barri caden op te richten in de straten. Een sterke afdeeling politie greep evenwel juist op tijd in om zulks onmogelijk te maken en verdreef de communisten.. DE TRANSFER-ONDERHANDELINGEN MET DUITSCHLAND. BERLIJN, 3 Mei. (V.P.) De conferentie tusschen vertegenwoordigers van de Rijks bank en van de buitenlandsche crediteu ren is Woensdag vastgeloopen door het handhaven van de eischen, welke verschei dene crediteuren hadden gesteld. Nadat het rapport van de commissie voor de statis tiek was besproken, werd de zitting tot BIOSCOPEN. Casino: Volwassenen. Luxor: Volwassenen. Trianon: Goedgekeurd. Roxy: Volwassenen. Donderdag verdaagd aangezien Duitschland er op aandrong dat de betalingen op de buitenlandsche schulden opnieuw zouden worden verminderd. LAWINE IN NOORD-WEST-ITALIE. MILAAN, 3 Mei. (V.D.). Op vele plaat sen in Noord-West-Italië zijn lawines voor gekomen. Te Usseglio zijn drie arbeiders op een op 1600 m. hoogte gelegen electrische centrale door aen lawine bedolven. Een hunner slaagde er met bovenmcnschelijke inspanning in zich uit de sneeuw te bevrij den, doch de beide anderen zijn om het leven gekomen. De weg van Alorstar naar Cogne is door twee ontzettende lawines geheel verspeld. Een der sneeuw-stortingen gaat over on geveer 100 m. lengte en meer dan 8 m. hoogte. De tweede over 60 m. lengte en 3 m. hoogte, zoodat het verkeer geheel ge stagneerd is. REVOLUTIE IN YEMEN? LONDEN, 3 Mei (V.D.). Gemeld wordt dat in Yemen tengevolge van de militaire nederlaag een revolutie zou zijn uitgebro ken. De Imam zou, naar bij geruchte ver luidt, door zijn eigen onderdanen om het leven zijn gebracht, nadat het paleis te Saana door de opstandelingen zou zijn be stormd. WISSELNOTEER1NGEN (AMSTERDAM) (Officieel). Berlijn 58.12 Londen 7.531/g New York 1.47 Parijs 9 74l/2 Brussel 34.48l/2 Zwitserland 47.881/., Milaan 12.57l/2 Madrid 20.221/2 Oslo 37 85 Kopenhagen 33 671 /2 Stockholm 38.85 Weenen Praag 6.15 Boedapest Prol. 1 1/2 Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een kortstondige ziekte, voor zien van de II.H Sacra menten der Stervenden, onze geliefde Moeder, Be huwd-, Groot- en Over grootmoeder AP0L0NIA BRUGMAN- geb. MACCO in den ouderdom van 90 jaar. 950 Uit aller naam Wed. OUWERKERK— Brcgmax. Leiden, 2 Mei, 1934. Oost Dwarsstraat 30 Heden ontsliep, zacht en kalm, na langdurige ziekte, onze lieve Dochter en Zuster BEP in den leeftijd van 19 jaar L. DUVAL. W. G. DUVAL- PRAETZ. LAURA. Leiden, 3 Mei 1934. Schelpenkade 33a. Geen bezoeken. De teraardebestelling zal plaats hebben a.s. Maandag 7 Moi, te 12 uur, op de begraafplaats „'t Groene Kerkje" te Oegstgeest. Algemeene kennisgeving Voor de vele blijken van belang stelling, ondervonden bij het overlijden van onzo lieve Vrouw, Behuwd- en Grootmoeder, K0RNELIA MUYZERT— VAN DER SLUIS betuigen wij onzen harteljjkcn dank. P. C. MUYZERT. G. H. MUYZERT— 907 EBBING E en Kleinkinderon. Leiden, 3 Moi 1934. Tandarts STATIONSWEG 45 VRIJDAG en ZATERDAG AFWEZIG. I

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 3