ZATERDAG 31 MAART 1934 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. PAG. BUITENLAND FRANKRIJK. DE BEZUINIGING IN FRANKRIJK. De beambten zullen zich met alle middelen verzetten. Oner de maatregelen, welke worden overwogen om het budgetair evenwicht in Frankrijk te herstellen, komt ook voor een verlaging met 15 percent van de minister salarissen, alsmede een reductie van de ci viele lijst van den president der republiek. De ambtenaren, welke vereenigd zijn in de C.C.T.U. (conféderation générale du travail unitaire) hebben een motie aange nomen, waarin het heet, dat zij met alle hun ten dienste staande middelen, óók met algemeene staking, zich tegen vermin dering van hun loon zullen verzetten. Interpellatie over de vrijmetselarij. Aangezien de in het Stavinsky-schan- daal en verdere corruptiezaken gecompro mitteerde parlementsleden en senatoren be kende figuren zijn uit de Fransche loges aldus meldt de Parijsche correspondent van de „Msbd." en sommige begunsti gingen, o.a. d eopschortingen van behande ling van strafzaken toegeschreven worden aan tot de vrijmetselarij behoorende magi straten, wordt thans de vraag weer ernstig naar voren gebracht, of de maconnieke ge nootschappen, die zoo gemakkelijk aller- hand gekonkel en geknoei tusschen poli tici, magistraten, financiers en ondernemers bevorderen, wel toelaatbaar zijn in een ge- ordenden staat, die Frankrijk toch wil zijn. Het kamerlid Xavier Vallat heeft nu een interpellatie aangekondigd, om de re geering de vraag te stellen, of de macon nieke genootschappen wel vereenigbaar zijn met het landsbelang. Hij wijst er op, dat de geheime en fu neste actie der vrijmetselarij weer eens duidelijk aan den dag is gekomen in de jongste schandalen en wil daarom op de kamertribune de redenen uiteenzetten, welke er zoo al bestaan om tot ontbinding van de vrijmetselaarsorganisaties in Frank rijk over te gaan. ANTI-GODSDIENSTIGE ACTIE IN ELZAS LOTHARINGEN. c Den laatsten tijd heeft de vrijmetselarij in Elzas Lotharingen een groote bedrijvig heid aan den dag gelegd. Bij gelegenheid van een algemeene vergadering der loges werden de navolgende besluiten genomen: Het kruisbeeld moet uit de gerechtszalen verwijderd worden; de eedsformule moet in de toekomst luiden: „Ik zweer" zonder meer, de zender Straatsburg moet de vrij metselarij ten dienste staan; de plaatselijke loges moeten omgezet worden in wettelijk erkende vereenigingen. Ten slotte besloot het Congres een motie te publiceeren, waarbij wordt geprotes teerd tegen het gebruiken van schoolboe ken „die doordrenkt zijn van den katho lieken geest". Zooals bekend, werd de bevolking van Elzas-Lotharingen reeds eenigen tijd gele den in opschudding gebracht door een wet-, geving, waarbij de ouders werden vrijge steld van de verplichting om hun kinde ren godsdienstonderricht te laten geven. Onlangs heeft de regeering een onderzoek doen instellen, om de uitwerking van deze bepalingen gade te slaan. Dit onderzoek is echter voor de vrijmetselarij niet erg bevredigend uitgevallen, daar de cijfers uitwezen, dat niettegenstaande alle geweld dadige maatregelen nog geen half procent van de jeugd van 't godsdienstonderricht is weggebleven. ITALIË. EEN INTERVIEW MET DEN DCCE. Hij is optimistisch. Mussolini heeft een interview toegestaan aan den specialen correspondent van de „Paris Soir", waarin hij herhaalde, dat de verhouding tusschen Frankrijk en Italië is verbeterd, daar beide landen bepaalde kwesties op gelijke wijze beoordeelen. Hij sprak de hoop uit, dat men spoedig zal kunnen overgaan tot een regeling der reeds vijftien jaar hangende kwesties tus schen Frankrijk en Italië. Mussolini zeide den internationalen toe stand geenszins catastrophaal te achten. Hij gelooft niet aan een dreigenden oorlog. In elk geval zal het niet de fascistische re geering zijn, die den brand ontketent, want het fascistische regime heeft nog te veel geestelijke en materieele problemen op te lossen, waarvoor een lange tijd van vrede noodig is. ROEMENIE. AANSLAG OP BRATIANU. De liberale leider niet getroffen. Op Bratianu, den leider van de liberale partij, is een aanslag gepleegd. Terwijl Bra tianu een autorit te Boekarest maakte, stelde zich een persoon op den weg op en loste verscheidene revolverschoten op de auto. Niemand werd echter gedeerd. De aanvaller is gevlucht en tot nu toe onbe kend gebleven. LEEST DE ADVERTENTIES IN UW DAGBLAD. BUITENL. BERICHTEN. BELGISCHE ARBEIDERS DOOR GESTEENTE BEDOLVEN Vijf hunner omgekomen Te Seilles naby Hoey in de provincie Luik heeft zich door het te vroeg ontbran den van een dynamietpatroon een ernstige instorting voorgedaan. Er raakten niet min der dan 4000 ton gruis en steenen los, waardoor een aantal arbeiders werd bedol ven. Vijf hunner kwamen om het leven, 'n zesde is zwaar gewond naar het zieken huis overgebracht. Men vreest, dat er zich c-nder het gesteente nog meerdere slacht offers bevinden. AARDBEVING IN ROEMENIE Groote schade in de provincie aangericht De Roemeensche ochtendbladen bevatten uitvoerige berichten betreffende een aard beving, welke gisteren in geheel Roemenië is waargenomen. Het epicentrum lag op een afstand van 150 kilometer van Boekarest verwijderd, tengevolge waarvan de grootste schade in de provincie is aangericht. In Galatz werden talrijke huizen bescha digd. In verscheidene café's kwamen ge deelten van de plafond-versiering naar om laag, waardoor eenige gastenu lichtere ver wondingen opliepen. Talrijke vensterruiten versplinterden. Verscheidene personen werden gewond door de stukken van een balcon, dat om laag stortte.. Van de reizigers, die zich in den sneltrein bevonden, welke juist tegen den avond Ga latz binnenliep, maakte zich een paniek meester. Zij vluchtten hals over kop door de vensters naar buiten, waarbij verschei- denen hunner arm- en beenbreuken oplie pen. Te Jassy zijn ongeveer tien kleine wonin gen in de buitenwijken ingestort, waarbij verscheidene personen lichtere verwondin gen opliepen. In de hoofdstad zelf is slechts betrek kelijk geringe materieele schade aange richt. Op verschillende Dlaatsen braken on beduidende branden uit, terwijl er een huis is ingestort. Berichten, dat er ergens menschenlevens te betreuren vallen, zijn niet binnengeko men. DE BEVOLKING VAN DE GROOTSTE STEDEN DER WERELD De bevolking van Moskou verklaart, dat haar stad thans op drie na de grootste stad ter wereld is. Deze verklaring wordt gebaseerd op het resultaat van de jongste volkstelling, waar uit is gebleken, dat Moskou thans 3.662.000 inwoners heeft, hetgeen vergeleken met acht maanden geleden een vermeerdering is van 250.000. Volgens de opgave van de Whitaker's Almanack bedraagt de bevolking der groot ste steden echter voor Londen 8.202.818, voor New-York 6.930.446, Tokio 5.312.000, Berlijn 4.000.000, Chicago 3.376.438, Shang hai 3.200.000, Parijs 2.817.039, en Moskou 2.800.000. UIT DE OMGEVING VOORHOUT Werkloozen weer aan het werk In het bloembollenbedrijf? Naar aanleiding van het plan-Van Elk, tot inschakeling van werkloozen in de bloembollenbedrijven, welk plan met toe lichting reeds eenige dagen geleden plaat sing vond in onze courant van 24 Maart j.l. hebben ook B. en W. dezer gemeente dit plan in studie genomen, waarna zij den gemeenteraad prae-adviseerden. Het vraagstuk der inschakeling van de werkloozen in het productie-proces inzon- derlijk het bloembollenbedrijf, heeft reeds meermalen een punt van bespreking uitge maakt, zoowel in de vergaderingen van B. en W. als in den Raad. De oplossing, zoo vervolgt dit college, van dit vraagstuk is op zichzelf reeds zeer moeilijk, en doordat ook de regeering in deze een beslissend woord meespreekt, maakt ze deze aangele genheid niet gemakkelijker. De opvatting der regeering is: voor normaal werk mag op geenerlei wijze toeslag worden ver leend van overheidswege; alleen voor extra-werk, hetgeen anders achterwege zou blijven, kan eenigen steun worden ver leend. De schema's, zooals deze door de Raads leden Van Reijsen en Spierenburg zijn in gediend, houden met het standpunt der regeering niet voldoende rekening en moe ten daarom, als onaanvaardbaar voor de regeering, terzijde worden gelegd. Niette min, koesteren B. en W. waardeering voor de pogingen, welke genoemde raadsleden in het werk hebben gesteld om het onder havige, niet van urgentie ontbloote vraag stuk mede te helpen oplossen. De nschakeling in het algemeen heeft de laatste weken meerdere actualitit ver kregen door het besluit van den minister van Sociale Zaken om in een drietal ge- metenen des lands een proef daartoe te nemen. Waarlijk het heeft het college van B. en W. getroffen, zoo schrijven zij in dit prae- advies, dat bij deze te nemen proeven ook niet is gedacht geworden aan het bloembol lenbedrijf, hetwelk toch ook zeer intensief door de crisis-werkloosheid is getroffen ge worden. Dit nu heeft B. en W. op de gedachte ge bracht, om den minister te verzoeken, ook voor een der gemeenten in de bloembollen streek een proef te nemen en wel in dier voege, dat het plan-VanElk wordt gevolgd. Het plan, dat rekening houdt met de opvat ting der regeering, waar het gebouwd is op de onderscheiding tusschen normaal en ex- Pater MONALDUS GOEMANS O.F.M. te HILLEGOM. De Weleerw. Pater Monaldus Goemans zal op Tweeden Paaschdag zijn eerste plechtige H. Mis opdragen, in de St. Mar tin uskerk. tra werk. Voor het plan naar het oordeel van B. en W. voldoende duidelijk is, achten zij ook een verdere toelichting overbodig. Volksbond. Te 8 uur precies opende de voorzitter, de heer Fl. Olykan, de vergade ring met den chr. groet, heette allé aanwe zigen van harte welkom en gaf zijn spijt te kennen over de maar matige opkomst, en dat, terwijl de weersomstandigheden zoo gunstig zijn. Een aahsporing om toch trouw ter vergadering te komen, is derhalve niet overbodig. De secretaris, de heer J. A. van Gent, had applaus in te oogsten voor zijn goed ver zorgde notulen, welke onveranderd werden vastgesteld. Hierna deed de voorzitter mededeeling, dat de Kleinveevereeniging „Door Verede ling Verbetering", welke eertijds behoorde tot de onderafdeelingen van de plaatselij ke R. K. Volksbond, na ingewonnen advies van den Geestelijken adviseur uit de gele deren van dezen Bond is getreden om op eigen beenen verder haar bestaan te vin den. Vervolgens passeerden de revue nog eeni ge ingekomen stukken van minder impor tantie, waarna de voorzitter een 6-tal nieu we leden der afdeellng," met een toepasse lijk speechje als zoodanig installeerde, er den wensch aan vastkoppelende, dat zij met hart en ziel daadwerkelijk zouden meewer- kan aan den verderen opbouw en den groei van den Roomsch Katholieken Volksbond ter plaatse. Tot afgevaardigden naar den Centralen Raad werden gekozen: 1. de voorzitter en 2. de heer Alb. Augustinus, terwijl als plaats vervanger zal optreden de heer Andr. de Groot, allen namen, hunne benoeming ook als zoodanig aan. Hierna werd overgBgaan tot behandeling van den beschrijvingsbrief, waarvan we in het kort vermelden, dat de vergadering de afgevaardigden de opdracht gaf, te stem men vóór het voorstel-Enkhuizen, dat han delde over de cumulatie van functies, voor personen die een werkzaam aandeel hadden binnen he raam van den Ned. R. K. Volks bond. Het voorstel van contributieverlaging achtte de vergadering uit den booze, juist in dezen tijd wanneer de hulp en bijstand zoo dringend noodig is, weshalve de verga dering door adhaesié-betuiging wenschte te onderstrepen, het prae-advies van het Hoofdbestuur, terwijl dé voorzitter er nog aan toevoegde, dat J4 cent per lid en per week voor eenieder individueel niet veel uitmaakt (betrekkelijk dan), doch dat zulks voor den Volksbond enkele duizenden gul dens beteekent. Ten slotte wenschte men zich a cc oord te verklaren vóór het voorstel Sassenheim, terwijl over het voorstel-Zaandam nog na der werd uitgewijd, dat handelde over de stichting van een Informatiebureau binnen den R. K. Volksbond. De leden der controle-commissie, hiervoor door den voorzitter uitgenoodigd, brengen bij monde van den heer P. J. van der Meij verslag uit, waaruit valt aan te stippen, dat nog niet alle kassen en boeken der on derafdeelingen zijn nagezien, doch dat de reeds nageziene kassen en boeken in goede orde werden bevonden uitgezonderd dan de kas van de Kleinveevereeniging D.V.V., waarover spr. zich niet verder wenscht uit te laten in verband met de bij den aanvang der vergadering reeds bekend geworden mededeeling, dat deze ex-onderafdeeling uit den Volksbond is getreden. De voorzitter brengt dank aan de con trole-commissie voor het tot heden gedane werk, en ziet een definitief rapport, uitge bracht van alle gehouden controles gaarne spoedig tegemoet De heer Van der Voet uit eenige grie ven ten aanzien van de laatste propaganda- vergadering van de Kiesvereeniging. De heer Gijsb. Diemei vraagt om beschik baarstelling van pootaardappelen voor werkloozen, en wel uit het bedrag wat voor werkloozen is uitgetrokken. Zoo het niet uit dit bedrag kan worden bestreden, zoo vraagt hij om het voorloopig uit dit bedrag als voorschot te bestrijden. Want momen teel is de toestand zóó. men heeft wel land, maar geen aardappelen. De voorzitter zegt aan den heer Diemei een onderzoek toe, mogelijk dat in samen werking met het Gemeentebestuur iets te bereiken ia. Ten slotte dankte spr. voor de zakelijk gevoerde besprekingen en sluit op de gebruikelijke wijze. Hinderwet. Door B. en W. is aan den heer M. van Hage, wonende te Sassenheim, vergunning verleend tot het oprichten van een slagerij in het perceel Boerhaavestraat no. 28, alhier. NOOTDORP. Emmabloem-collecte. A.s. Maandag wordt alhier de Emmabloem-collecte ge houden. Laat allen toch deze dag zien, welke groote beteekenis deze collecte heeft, door allen een speldje te koopen, ten bate van het groote doel der t.b.c.-bestrijding. Laten allen steeds blijven steunen, het werk van onze Landsvrouwe Koningin Emma, welke dezer dagen in haar laatste rustplaats is gedragen. Koningin Emma was de groote helpster van dit werk, laten wij, nu zij er niet meer is, noch steeds waardeering hebben voor haar werk. Dit doen wij door medewerking te geven tot welslagen der Emmabloem-collecte. RIJNSATERWOUDE. Goed afgeloopen. Ter hoogte van het woonhuis van den heer Timmers heeft gis teren een ongeluk plaats gehad, dat ernstige gevolgen had kunnen hebben. De heer Pan- nevis, reiziger bij de firma Van der Kloot Meyburg te Alphen a. d. Rijn, wilde èenige voertuigen passeeren, welke rechts en links van den weg stonden, wat hem, by de groo te snelheid waarmede hij reed, niet gelukte. Door plotseling remmen kwam de wagen dwars op den weg te staan en slipte tus schen twee boomen door, vernielde een yzeren hek en kwam in een weiland te recht. De echtgenoote van den heer Reumer- man reedj per rijwiel op den weg. Zij werd door de auto van achteren gegrepen en te gen den grond gesmakt. De fiets werd ver nield en de berijdster liep een beenwonde op. De schade zal onderling geregeld wor den. ZEGWAART Gemeenteraad. Dinsdag 3 April, des avonds te 7 uur, vergadert de raad dezer gemeente ten Raadhuize. Agenda: 1. Mededeelingen. 2. Verzoek huurverlaging E. W. Ooms; 3. Verzoek vereeniging Chr. School om voorschot art. 101 L. O. wet. 4. Verzoek P. B. A. v. d. Burg subsidie Autobusdienst. 5. Vaststelling kohier hondenbelasting. 6. Wetsontwerp vereeniging gemeenten. 7. Vaststelling uit breidingsplan. 8. Wijziging begrooting, dienst 1933 en 1934. RIJNSBURG. Aanbesteding. Bij onderhandsche aan besteding voor het bouwen van een koel huis annex transformatieruimte, voor re kening en op het terrein van de Veiling- vereeniging „Flora" te Rijnsburg, onder architectuur van den heer A. T. Kraan, architect N.I.V.A. te Oegstgeest is inge schreven als volgt: L. Guyt te Katwijk a. Zee 18.150.A. van Nieuwkoop te Sassenheim f 17.890.van Parera te Noordwijkerhout 17.600.G. Haasnoot te Katwijk a. Zee f 17.305.—; W. Mulder te Oegstgeest 17.000.Gebr. A. en J. den Ouden, Oegstgeest 16.960.P. Kort en C. v. d. Wiel, Rijnsburg-Noord wijk 16.868.J. van Iterson Jr., Rijnsburg 16.495.T. Meijvogel, Katwijk a. Zee 15.885.Gebr. H. en C. van Iterson te Rijnsburg 14.480.Mich, van Egmond en G. v. d. Vijver te Rijnsburg 14.365. Het werk is direct na de aanbesteding aan de laagste inschrijvers gegund. De koelinstallatie, inclusief de isoleering der koelcellen is opgedragen aan Electro- stroom te Rotterdam. Bloemnhandei. Het was een week van verscheidenheid. Den eenen dag best, den volgenden dag in vergelijking met den eer sten, slecht, terwijl dan weer beste prijzen volgden. Naar we vernamen was de oor zaak van deze variatie het feit, dat den eenen dag de invoer naar Duitschland on gehinderd werd toegelaten, terwijl den dag daarop de grootste moeilijkheden werden ondervonden. Die het dan maar trof, hetzy kooper, hetzij trekker! De prijzen varieer den daarom deze week buitengewoon. Be taald werd per dozijn: Flamingo 1223, Couronne d'or 2436, Couleur Cardinal 17 —28, Bartigon 2032, Herman Schlegel 14 —24, Elisabeth 23—33, Gele Prins 18—31, William Copland 1630, Azalea 1728, Prof. Rauwenhoff 1731, Le Notre 2030, Peach Blossom 18—30, Narcissen 821 ct. LEIDSCHENDAM. Ziekenhuisverpleging. In de jaarver gadering van de Onderlinge Vereeniging voor Ziekenhuisverpleging werden goedge keurd de jaarverslagen van secretaris en penningmeester. Het ledental steeg met 987 tot 6486, terwijl in de reservekas ge stort kon worden 6261. Tot bestuurslid werd de heer v. Ginkel en tot Commissaris dr. de Leeuw herkozen. Het bedrag der contributie en uitkeerin- gen onderging voor 1934 geen wijziging. Door het bestuur zal worden overwogen in de toekomst ook de kosten van Röntgen foto's te vergoeden. Sluizen. De sluizen te Leidschendam zullen 2en Paaschdag van 91 uur voor de scheepvaart geopend zijn. TER AAR Naar de uitvoering. Den 2den Paasch dag wordt er een liefdadigheidsuitvoering gegeven in het Patronaatsgebouw ten bate voor het Wit-Gele Kruis. Men schijnt een heel leuk varieerend programma te heb ben, o.a. het optreden van een paar beken de humoristen en verder prachtige klucht films. Wij raden een ieder aan een be zoek te brengen; tevens steunt men een goed doel. De entree-prijzen zijn schappe lijk. SASSENHEIM. JONGEMAN DOOR AUTO OVERREDEN. Zwaar gewond opgenomen. Hedenmorgen wilde de 24-jarige Hek- kert uit Voorhout in de Hoofdstraat al hier op het trottoir een paar voetgangers passeeren maar toen hij met één been van het trottoir stapte, werd dit been gegre pen. De man slingerde op straat en kreeg een met zware steenen beladen vrachtauto over het lichaam. De man is in zorgwek- kenden toestand naar het St. Elisabeth- Ziekenhui» te Leiden vervoerd, waar hy van de H. Sacramenten der Stervenden is voor zien. _j DE ZILK Diefstal. Van het werk in uitvoering aan de Beeklaan vanwege de provincie werd des avonds een roode lantaarn ont vreemd, welke lantaarn dienende om het publiek voor ongelukken te behoeden. Niet alleen is het ongeoorloofd zulks te doen, maar men stelt de voetgangers enz. vooral des nachts aan gevaar bloot. De politie heeft een onderzoek ingesteld. Voetbal. Onze voetbalclub „Van Nis pen" speelt Maandag mede in het voetbal- tournée, uitgeeschreven vanwege de R.K. Vereen. „Concordia" te Hillegom. De R.K. Vereen. „Vogelenzang B.S.M. enz. zullen mede van de partij zijn, zoodat het aan spanning niet zal ontbreken. Kermis binnenshuis. Op Zaterdag 7 en Zondag 8 April a.s. zal er in de bovenzaal van het parochiehuis alhier een miniatuur kermis worden gehouden, hoofdzakelijk uit gaande van de Jonge Wacht, afd. Zilk. VEUR FELLE BRAND Ontstaan door een omgeworpen petroleumlamp Donderdagavond heeft een felle brand gewoed in het perceel Plaspoelstraat 10, bewoond door den glazenwasscher Uijtten- broek. Deze was met zijn echtgenoote zijn vader naar den trein gaan brengen; de zorg voor huis en kinderen overlaten aan het 12-jarig zoontje. Deze jongen had opdracht gekregen bij bellen niet open te doen, het geen de jongen, toen er inderdaad gebeld werd, dan ook niet deed. De bezoeker, die echter licht zag branden, wierp toen, om de aandacht te trekken, een steentje tegen de ruiten. Hiervan schrok de jongen zoo hevig, dat hij een naast hem staande pe troleumkachel omwierp. In een oogwenk was de kamer in vlammen en rook gehuld, waarop de jongen met zijn zusje de vlucht nam, echter een 3-jarig zusje, dat op de bovenkamer sliep, vergetende mede te ne men. De inmiddels toegesdhoten buurman H mocht het ondanks den verstikkenden rook gelukken de kleine in veiligheid te brengen, terwijl andere buren het vuur trachtten te bezweren. Dit laatste gelukte zoodanig, dat toen de brandweer ter plaatse kwam, deze zich kon bepalen tot nablusschen. Burg. Keijzer, die inmiddels ook ter plaatse was gekomen, stelde een nader onderzoek in. De kamer beliep groote brand- en water schade. Het 12-jarig zoontje kreeg ernsti ge brandwonden aan een der handen. U. was verzekerd bij de H. A. V. Bank te Schiedam. K.R.O. Maandag 2 April (2en Paasch dag) zal in het Patronaatsgebouw aan de Damlaan te Veur een feestelijke Propa- gandia-avond gegeven worden voor den K.R.O. De avond zal worden opgeluisterd door muziek en tooneel enz., zoodat het een prettige en mooie avond belooft te wor den. Het Comité van Actie vertrouwt, dait, ge zien het goede en mooie doel, de zaal van het Patronaat tot in alle hoekjes bezet zal zijn. SPORT VOETBAL Voetbalwedstrijden op het V.U.C.-terrein Een onzer lezers deelt ons mede, naar aanleiding van het verèlag van den voet balwedstrijd ZwaluwenRoode Duivels (Woensdag j.l. op het V.U.C.-terrein), waarin stond, dat er niemand teleurgesteld was, dat dit niet geheel juist was. Er ston den n.l. nog wel duizend menschen zonder kaartje. Schrijver zelf was met een gezel schap van vijf groote auto's naar Den Haag getrokken van 25 K.M. afstand. Niemand kreeg echter een plaatsbewijs. Er was n.l. niet bekend gemaakt, dat het V.U.C.-terrein uitverkocht was. Schrijver vraagt nu, wanneer er weer wedstrijden op het U.V.C.-terrein worden gehouden, welke clubs er spelen en waar men kaarten in voorverkoop kan verkrij gen. Wij kunnen hierop het volgende ant woorden. Inderdaad is het voor de betrokkenen een teleurstelling geweest, maar daaraan is nu eenmaal niets te doen. De teeloop voor den wedstrijd blijkt den laatsten dag wel zoo groot te zijn geweest, dat de plaats bewijzen eerder uitverkocht waren dan men gedacht had, terwijl er geen gelegen heid meer was om dit bekend te maken. De Zwaluwen spelen nu morgenmiddag tegen T.u.R.U. uit Dusseldorp od Woens dagavond sneolt het Haagsche elftal tegen de Bohemian F.C. Kaarten zijn aan het secretariaat van V.U.C. vooraf wel te bestellen. U doet ech ter goed tevoren eeven den secretaris, den heer J. P. Km'iff. Stu'b'ezandstraat 363, te lefoon 772609 te Den Haag, te schryven of op te bellen.

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 9