Effectenkoersen WOENSDAG 28 MAART 1934 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 3 Konijnenfokkers Vereeniging „Leiden en Omstreken" Nadat een voorbereidingsvergadering tot resultaat had, dat in Leiden werd op gericht een Konijnenfokkers Vereeniging van Leiden en Omstreken, werd Maandag de eerste ledenvergadering van de jeug dige vereeniging gehouden, in café Rem brand, waartoe ook niet-leden toegang hadden. De opkomst was zeer bevredigend. Ook van omliggende plaatsen waren verschil lende personen aanwezig, terwijl nog eeni- ge berichten waren binnengekomen van verhindering. Staande de vergadering gaven zich nog eenige nieuwe leden op. Het bestuur werd als volgt samenge steld: P. v. Rijn le voorz., O. de Vroomen, 2e voorz.; Wintges, Morschw. 137, Leiden, le secr.-pen., Groenenboom* 2e seer. P. M. de Bruin, Commissaris. Zij, die iets voelen voor het doel dezer vereeniging, geven zich op aan den secr.- penningmeester. Hedenmorgen te 10 uur werd op de R. K. begraafplaats aan de Zijlpoort ter aarde besteld het stoffelijk overschot van wijlen den heer K. P-. Krom, vorige week in den ouderdom van 53 jaar overleden. Onder de vele aanwezigen merkten we o. m. op den heer directeur van het post- en telegraaf kantoor en vele postambtenaren. Collega's van den overledene droegen het stoffelijk overschot van de kapel naar het graf. De 58-jarige opperman J. H. is gisteren middag te 5 uur in de Medusastraat tegen een jongen aangereden, waardoor hij de. pink van de linkerhand brak. Door den E. H. D. werd hij naar het Acad. Ziekenhuis vervoerd, waarna hij na behandeld te zijn naar zijn woning werd overgebracht. In de hedenmiddag gehouden jaarlijksche vergadering van aandeelhouders der N.V. Leidsche Broodfabriek zijn de jaarstukken goedgekeurd en is het dividend over het af- geloopen boekjaar vastgesteld op 6 pet. (vorig jaar nihil). Dr. L. P. Krantz werd als commissaris herkozen. UIT DE OMGEVING LEIDSCHENDAM Groentenexport De Spoorwegen berichten: Op Maandag 2 April (2e Paaschdag) zullen voor het ver voer van wagons groenten, bevracht als snelgoed, de volgende groenten-treinen loopen: le via Cranenburg: LeidschendomVoor burg, vertrek 13.30 u., Pijnacker 14.09 u., Rodenrijs 14.40 u., Delft 14.05 u, Rotterdam D. P. 15.50 u. Cranenburg aankomst 19 u. 2e via Emmerich: LeidschendamVoor burg vertr. 13.30 u., Pijnacker 14.09 u.,, Ro denrijs 14.40 u. Delft 16.28 u., Rotterdam D. P. 16 u., Gouda 18.16 u„ Emmerich, aan komst 21.12 u. Via Oldenzaal en Venlo kan op 2 April niet verzonden worden. Met den trein via Craneburg-kan ook voor het Ruhrgebied verzonden worden. over de gehouden controle by den gemeen te-ontvanger. Alles was in orde. Ingekomen is een verzoek om eervol ont slag als ambtenaar van den burg. stand en als correspondent van de arbeidsbemidde ling te Nieuwveen van den heer J. P. A. Sernee, thans bezoldigd ambtenaar te Koog a. d. Zaan. B. en W. adviseeren dit op de meest eervolle wijze te verleenen, daar zij met den heer Sernee steeds op de aange naamste wijze hebben samengewerkt. Con form advies besloten. In verband met de a.s. verbouwing van de Jos. Stichting verzoeken B. en W. aan den Raad in principe accoord te gaan met de verlenging der provinciale rooilijn tot de Muggenlaan. Accoord. In memoriam H. M. de Koningin- Moeder. De voorz. houdt alsdan een herdenkines- rede op het overlijden van onze hooge Landsvrouwe Koningin Emma, Die heaen ten grave is gedragen en om Wier verschei den heel de Natie en zeker ook Nieuwveen in diepe rouw gedompeld is. Spr. wijdt treffende woorden aan de vorstelijke Doo- de, Die door Haar rijkdom aan deugden een blijvende plaats in het hart der Nederlan ders veroverd heeft en voor ons allen een lichtend voorbeeld is geweest. Staande werd de gedachtenisrede aange hoord, waarna de heer Groeneweg met een voorstel komt namens den raad een schrij ven van condelance te richten aan H. M. de Koningin, welk schrijven de voorz. aan de vergadering voorleest. Aldus wordt met aller instemming besloten. Zonder rondvraag, zijnde minder passend na het voorgaande, sluit de voorz. vervol gens de vergadering. UIT DE RIJNSTREEK NIEUWKOOP. Stations-halte. Het gebouw van de Stationshalte: AchttienkavelsZuideincte wordt gesloopt. Bij de opening van den spoordijk Alphen aan den RijnUithoorn werd de halte ingesteld op verzoek van een aantal belanghebbende ingezetenen. De Ge meente gaf hiervoor een subsidie van ƒ40 per jaar. Al spoedig bleek echter, dat de halte geen reden van bestaan had en na enkele jaren werd zij opgeheven, de sub sidie ingetrokken en werd het gebouw be trokken door een lijn werker. Nu het ook daarvoor niet meer van dienst kan zijn en verhuring niet mogelijk bleek, wordt het met den grond gelijk gemaakt, welke kar weitje bij inschrijving is aanbesteed aan den aannemer N. Vink te Noorden. NIEUWVEEN. GEMEENTERAAD. Dinsdagavond kwam de Raad der ge meente onder presidium van den burge meester in buitengewone openbare zitting bijeen, ter herdenking van het verscheiden van H. M. Koningin Emma, Wier beeltenis, naar een teekening van Toorop, met rouw floers omgeven voor deze gelegenheid in de raadkamer hing. De heer Bokkestijn was wegens ambtsbezigheden verhinderd. De voorzitter, met ambtsketen omhangen, opent de vergadering met gebed. De notu len worden onveranderd vastgesteld. Naar aanleiding van het beslotene op de vorige vergadering, informeert de heer Groeneweg of de verslaggevers een agenda hebben ontvangen. De secretaris zegt, dat alleen de heer Bruyne er een heeft gekre gen met verzoek zijn collega's in te lich ten. Interpellant vraagt, wie de verantwoor ding draagt bij eventueel ingebreke-blijven. Een positief antwoord volgt hier niet op. Weth. Rijlaarsdam zegt, dat besloten was iederen verslaggever afzonderlijk een con vocatie thuis te sturen. Hier is dus gehan deld in strijd met het bepaalde. De voorz. beaamt de meening van den wethouder. Door den secretaris wordt toegezegd de volgende maal de verslaggevers ieder apart te zullen bedienen. Nadat de heer Groeneweg nog even zyn meening over de rioolkwestie met de Joh. Stichting heeft gezegd, gaa" er een serie hamerstukken door, o.a. vei if icatieverslag (Berichten reeds geplaatst in onze vorige oplage). DEELNEMING UIT AMSTERDAM. Tallooze Amsterdammers hadden zich vanochtend in alle vroegte opgemaakt om naar Delft te vertrekken en het scheen wel, of het leven der groote stad zich op dezen dag van nationalen rouw meer dan ooit concentreerde op Dam, Damrak en Stationsplein. Hier snelden, sinds het krieken van den dag, opmerkelijk veel taxi's stationswaarts om de reizigers naar de extra-treinen te brengen, welke de Ned. Spoorwegen, zoo als men weet, heden had ingelegd. In het totaal liepen er een honderdtal, waarvan verscheidene uit de hoofdstad. De vierde extra-trein uit Amsterdam C.S. vertrok te 7.45 en deze zat in de derde klasse stamp vol, eerste en tweede klasse iets minder. Oranje-deputaties met omflierste vaandels trokken over het perron, uniformen blon ken en een der eerste bekende stadgenoo- ten, die wij in zwarte pas en hoogen hoed zich daar den trein zagen spoeden, was het Eertse Kamerlid dr. F. M. Wibaut. Ook de vorige extra-treinen waren, naar men ons mededeelde, zeer vol geweest. Op Damrak en Dam stonden al mede tal van autobussen voor het vertrek naar Delft en Den Haag gereed en ook deze vulden zich weldra met passagiers. Het aantal halfstok hangende vlaggen in de stad scheen, sinds de laatste dagen heden nog te zijn toegenomen. Alle politie- bureaux en posthuizen hadden, als teeken van rouw, de gordijnen neergelaten. Een stille dag. De polsslag van het zakenleven in de city klopte heden in een langzamere beza digder tempo dan gewoonlijk op door-de- weeksche dagen. Wij Hollanders, ondanks een zekere mate van nuchter scepticisme tot meditatie niet ongeneigd, hebben op een historischen, plechtigen dag als heden meer behoefte aan rustige overpeinzing dan aan de* drukke activiteit van ons normale be staan. Natuurlijkhet leven gaat zijn gang; het kan niet blijven stilstaan bij een ver lies, hoe belangrijk, hoe smartelijk ook, en hoe algemeen. En toch was het, op on definieerbare wijs, te bespeuren: er hing een atmosfeer van stilte en aandacht over de menschen, die geen luidruchtig straat rumoer en woelig zakenvertier toeliet. In het harde zonlicht van dezen helde ren voorjaarsdag hangen, roerloos, de vlag gen. Klokengebeier klinkt van de toren. de vroege wandelaar spitst even de ooren: een ongewoon geluid op dit ochtenduur; een klank van droefenis, wijding en plech tigen rouw. Vele winkels hebben reeds 's ochtends gesloten, evenals de publieke vermakelijkheden en de musea; en die dichte hekken, de neergelaten gordijnen te midden van andere zaken, die hun ge wonen gang gaan, geven den winkelstraten een stiller, bedaarder karakter. Het schijnt zelfs alsof het straatverkeer minder ru moer maakt dan gewoonlijk en inderdaad: de effecten- en goederenbeurs zijn geslo ten, verscheiden gemeentebedrijven, vele particuliere kantoren en handelsonderne mingen werken heden niet en dat alles drukt op het grootestadsleven een stempel van ernstige rust en eerbiedige stilte. Een aanzienlijk deel der hoofdstedelijke bevolking, van hoog tot laag, uit alle ran gen, standen en gezindten heeft, zoo mag men veilig aannemen, het heden als een behoefte gevoeld, zich naar Residentie en Prinsenstad te begeven om persoonlijk me de te getuigen van de liefde en den eer bied voor de dierbare overledene en haar geëerbiedigde dochter. Cijfers zijn in dit verband niet te ge ven omdat eenerzijds niet nauwkeurig is na te gaan, hoeveel spoorweg-passagiers van de extra-vervoergelegenheid gebruik hebben gemaakt, anderzijds, hoe velen zich heden of reeds gisteren, op andere wijze, bijv. per eigen auto, tot het bijwonen der plechtigheid naar Den Haag of Delft heb ben begeven. Voor de extra-treinen der Nederlandsche Spoorwegen waren ook plaatsen gedistribueerd door de verschil lende Oranje-vereenigingen en het aantal van deze deelnemers beliep een 14001500. Voor het overige moet op grond der ons verschafte inlichtingen worden vastge steld, dat het gebruik, hetwelk van de extra-treinen uit Amsterdam werd ge maakt, niet overweldigend was; althans niet in verhouding tot de uitgebreide maat regelen, welke de Spoorwegen hadden ge troffen. Hetgeen niet wegneemt, dat van de twaalf treinen, welke het C. S. in den loop van den ochtend verlieten, sommige, zooals wij reeds meldden, goed bezet wa ren; vooral in de derde klasse. Doch gelijk g-zegd: hoevelen zich ove rigens nog, met autobussen of particuliere wagens naar de Koninklijke uitvaart heb ben begeven, valt niet te taxeeren. Men kreeg den indruk, dat hun aantal toch wel groot moet zijn geweest. Door het drukke verkeer op den Haarlemmerweg en ook door de opmerkelijke stilte, welke in de binnenstad heden viel te bespeuren. In het bijzonder frappeerde die stilte in het tijdsbestek tusschen 12 en 2 uur, toen alle winke,ls en kantoren, diensten en be drijven, hun deurerï sloten; stille hulde van het Amsterdamsche zakenleven aan de nagedachtenis der zoo diep betreurde doode. „Hbld." WILT U IETS WETEN? V r a a g: C. v. d. B. te L. inzake vermo gensbelasting. Antwoord: De waarde van een huis kunt u zelf schatten, zoolang de fiscus daar genoegen mee neemt. Als normale waarde geldt de koopprijs, tenzij men reden heeft om aan te nemen, dat deze niet beant woordt aan de huidige waarde. Vraag: Hoeveel dividend heeft de Uni lever Mij. uitgekeerd? Antwoord: Over 1933 heeft de Uni lever Mij. 6 pet. uitgekeerd, benevens 2 pet. interim-dividend aan het eind van Decem ber. Dinsdagmiddag en Donderdagmiddag van 34 uur gelegenheid tot het bekomen van mondelinge inlichtingen op rechtskundig gebied. (Kosteloos). LAATSTE BERICHTEN TWEEDE KAMER. De Voorz. deelt mede, met een adres van antwoord te hebben beantwoord het adres van deelneming der Kamer van Af gevaardigden in Luxemburg n. a. v. het overlijden van de Koningin-Moeder. Over een door den heer Kupers (S. D. A. P.) aangevraagde interpellatie van den Minister van Sociale Zaken n. a. v. de steunverlaging voor werklooze arbeiders in Twente zal in een volgende vergadering worden beslist NA DE UITVAART. De Prinsen Frederik en Adolf van Bent- heim en Steinfurt en de Prinses Victoria van Bentheim en Steinfurt zijn gisteravond per eigen auto naar hun woonplaats ver trokken. Voorts zijn gisteravond vertrokken de vorst en vorstin Von Wied-van Würtem- berg. Hedenochtend te 6.37 Staatsspoor hebben de Erfprins von Wied, de Erf prinses von Erfprinses van Waldeck en Pyrmont, de Erfprinses van Weideck en Pyrmont, de Hertog en de Hertogin van Oldenburg-van Waldeck en Pyrmont en de Prins en Prin ses Georg Wilhelm van Weideck en Pyr mont de Residentie verlaten. Te zeven uur hedenochtend zijn per eigen auto vertrokken de Hertogin van Saksen- Coburg Gotha en de Prins Hubertus van Saksen-Coburg Gotha. Prins Maximiliaan en de Prinses van Waldeck en Pyrmont zijn per koninklijke auto hedenochtend van het hotel „Kasteel Oud-Wassenaar" verdrokken via Haarlem, waar zij o.m. het Frans Halsmuseum be zichtigden, naar Schiphol, alwaar de direc tie van genoemd hotel hun een groot aan tal bladen met verslagen en foto's van de rouwplechtigheden heeft aangeboden. Te half een vertrokken beiden per vliegtuig van Schiphol naar Hamburg. Hedenavond 18.44 vertrekt de Hertog Adolf Friedrich van Mecklenburg. Alle hierboven genoemde vorstelijke gas ten hebben in Kasteel Oud Wassenaar ge logeerd. Prins Felix van Luxemburg en de Minister-president van Luxemburg, de heer Bech, die in Hotel des Indes verblijf heb ben gehouden, zijn hedenochtend uit Den Haag vertrokken met den trein van 10.26 uur. Het Koningin Emmafonds (ondersteu ning van hoogbejaarde behoeftigen van bo ven 80 jaar, van alle gezindten te 's Gra- venhage) werd verblijd door een gift van de firma Meddens en Zoon, Hofweg, groot 1430.als opbenrgst van de kijkplaatsen in de etalageruimten dezer firma op den dag der begrafenis van H. M. Koningin Em ma, de geliefde beschermvrouwe van het Fonds. INBRAAK. Hedennacht om 2 uur is bij de Gebr. P. en T. van der Ven, landbouwers aan den Heuvel te Gemert ingebroken. De dieven hebben zich* toegang verschaft door open- schuiving van een raam aan de achterzijde van het huis. Een kast is opengebroken en daaruit is een bedrag van ongeveer f 1400.ont vreemd. De politie heeft de zaak in onder zoek. DOODELIJK ONGEVAL. Gisteren wilde de brugwachter van de Oosterbrug te Leeuwarden de hekken slui ten, daar de brug moest worden open ge daan. Een auto wilde nog net passeeren, doch reed met kracht tegen een der hek ken aan. Het hek sloeg tegen het 12-jarig meisje S. Oostra uit Huizen, die ook nog over de brug wilde. Met kracht werd het kind tegen den grond gesmakt en vervol gens bewusteloos in het brugwaohtershuis- je binnen gedragen. In den loop van den avond verergerde de toestand en hedenmor gen is het slachtoffer aan de gevolgen van de bekomen verwondingen overleden. TELEGRAMMEN HERSTEL VAN DE DOODSTRAF IN SPANJE? MADRID, 28 Maart. (V. D.). De Spaansche regeering, verontrust door de toeneming van de misdadigheid, politieke terreurdaden en aanslagen heeft het depar tement van justitie gisteren verzocht spoed te zetten achter de uitwerking van een binnenkort den Cortes voor te leggen wets ontwerp tot herstel van de doodstraf, die in het begin van*het republikeinsche be wind in Spanje werd afgeschaft. VROUW EN VIJF KINDEREN IN VLAMMEN OMGEKOMEN. NEW-YORK, 28 Maart. (V. D.). Uit Bowman in den staat Manitoba wordt ge meld, dat tengevolge van een olie-ontplof fing een brand ontstond in een woonhuis, waar een vrouw, mrs. Gillespie, met haar vijf kinderen te bed lag. Zij werden door het vuur ingesloten en kwamen jammerlijk om het leven. WETSONTWERP TEGEN SWEEPSTAKES EN HAZARDSPELEN. LONDEN, 28 Maart. (V. D.). Lord Londonderry heeft gisteren bij het parle ment een wetsontwerp ingediend ter beteu geling van hazardspelen en volledig verbod van sweepstakes. Niet alleen zal volgens dit ontwerp het organiseeren van sweep stakes worden verboden, dooh ook het doen van publicaties er over in de nieuwsbladen wat zoowel geldt voor Engelsche als voor buitenlandsche sweepstakes. Het wetsont werp houdt o.a. boetes en gevangenisstraf fen in voor iedereen, die sweepstake-loten verkoopt of overmaakt, terwijl het ook strenge bepalingen op het wedden in houdt. BIJNA 1900 LIJKEN TE HAKODATE GEBORGEN. TOKIO, 28 Maart. (V. D.). Het aantal dooden te Hakodate zal ongetwijfeld de 2000 ovorsch-ijden, want reeds thans heeft men bij net opruimingswerk in de voor driekwart dcor hei. vuur vernielde stad 1878 l'jken geborgen De materieele scha de wordt geschat op ongeveer 150 millioen ypu. VELE DOODEN DOOR OVERSTROOMING IN CHILI. ANTOFAGASTA, 28 Maart. (V. D.). Te1.gevolge van de vele wolkbreuken zijn de.rivieren van de Cordilleros de los Andes sterk gezwollen, zoodat vele plaatsen door het water ernstig bedreigd worden. De stad Baquedani is overstroomd en de be woners zijn naar de bergen gevlucht. Velen hunner werden onderweg door het water verrast en verdronken. De bruggen en rails van de spoorlijnen van Antofagas- ta naar Bolivia zijn op vele plaatsen weg gespoeld. Tengevolge van de vernieling der waterleidingen heerscht overal groot ge brek aan drinkwater. EEN „WERKVERZEKERINGSFONDS" VAN WRIGLEY. CHICAGO, 28 Maart. (V.D.). De raad van commissarissen en aandeelhoudersver gaderingen der groote kauwgom-fabrieken der firma William Wrigley Jr. hebben be sloten een bedrag van een millioen dollar beschikbaar te stellen voor een soort „werk- verzekeringsfonds" ten behoeve van de arbeiders in de kauwgomfabrieken. De pre sident Philip Wrigley verklaarde, dat de arbeiders recht hadden op een zelfde ver sterking van hun inkomen uit de winst der onderneming als de aandeelhouders. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 27 Maart. Vette varkens. Aan voer 259 stuks, 254 zwaar 3638 cent en 5 licht geen noteering. handel matig. LEIDEN, 28 Maart. Vee. Aanvoer: 697 runderen, 254 kalveren, 419 schapen, 217 varkens, 318 biggen, 2 paarden, 6 bokken en geiten. Prijzen per stuk: 4 Stieren; 243 kalf- en melkkoeien f 125240, handel ma tig; 356'varekoeien f 90165, handel vlug; 89 vette ossen en koeien f 125245, schoon aan de haak 3060 cent, handel stug; 8 vette kalveren f 35—70, schoon aan de haak 5590 cent, en 246 nuchtere kaleveren f 3.505.handel matig; 419 vette schapen f 1322, handel traag; 11 vette lammeren f 1321, handel traag; 204 mestvarkens f 12 24, handel traag; 318 biggen f 5—9, 2 paarden f 75200, 6 bokken en geiten f 3—5 Kaas. Aangevoerd 24 partijen. Goud- sche kaas 18 en Leidsche kaas 6 partijen. Besteed werd voor: le soort Goudsche kaas f 2021, 2e soort f 1719, le soort Leid sche kaas f 2024, per 50 kg. Handel voor Goudsche kaas kalm, voor Leidsche kaas matig. AMSTERDAM, 28 Maart. Vee. Aanvoer: 2 wagons geslachte runderen uit Denemar ken. 281 vette kalveren: le kwal. 6474, 2e kwal. 5662, 3e kwa.l 4454 cent per kg. levend gewicht; 37 nuchtere kalveren: f 2.505.50 per stuk, 314 varkens: vleesch- varkens 90110 kg. 4243 cent, zware 42 1 BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Hendrik z. van J. J. W. v. Went en P. J. Rietbergen Abraham z. van A. G. v. Lunsen en I. v. Houten Job Gerardus z. van C. Duivenvoorden en W. C. v. Schie Johannes Guillaume z. van G. Dolmans en J. H. Rummel Ca- tharina Helena d. van J. C. v. Leeuwen en A. G. Straathof Catharina Aldegonda d. van J. G. J. Verhey v. Wijk en C. Roem Dirk Jan Hendricus z. van H. Prins en M. Munnik Hendrik z. van W. Ju en H. Hoogewoning Rientz z. van J. Bak ker en N. J. Semeyn Jannetje d. van J. H. Teljeur en J. v. Oosten. Gehuwd: A. E. Habraken jm. en M. E. Momberg jd. Overleden: W. D. SimonisBezie wede. 75 j. K. W. P. Krom m. 53 j. G. J. v. d. Poel zn. 10 j. N. C. v. d. Tuin dr. 1 y2 j. J. C. v. d. WijngaardGal- jaard wede. 86 j. C. Schouten zn, 24 j. M. SeriierChristiaanse vr. 75 j. K. Muyzertv. d. Sluis vr. 66 j. 43, vette 4142 cent per kg: slachtgewicht Overzicht: Vette kalveren, ruime aanvoer weinig beste kalveren, welk hoogere notee ring maakten, handel tamelijk vlug en prij zen hooger dan Maandag. Nuchtere kalve ren weinig aanvoer, vlugge handel en con stante prijzen. Varkens weinig aanvoer, handel zeer stil en onveranderde prijzen. WOERDEN, 28 Maart. Kaas. Aanvoer 48 partijen kaas. Met rijksmerk le kwal. f 20 21, met rijksmerk 2e kwal. f 1719, Han del traag. VOORSCHOTEN, 27 Maart. Vrije veiling. Prijzen: kippeneieren f 2.803.30, eendn- eieren f 2.803.00 per 100 stuks, kippen 60 90 cent, konijnen 80110 cent en duiven 1520 cent per stuk. VEURL'DAM, 27 Maart. Groentenvei- ling. Kropsla le soort f 5.407.90, 2e soort f 2.504.20, stoof sla 918 cent, rabarber f 56, spinazie 2345 cent, andijvie 8086 cent, snijboonen f 1.201.25, aardbeien f 3 4, prei f 1.803.40, selderie f 1.202.10. VEUR, 27 Maart. Eierenveiling. Café het Wapen van Veur, Aangevoerd 36249 stuks. Prijzen: 35688 kippeneieren f 2.40—2.90, 476 eendeneieren f 2.30—2.70, 90 ganzeneieren f 910 per 100 stuks; 117 kippen 50110 cent, 8 eenden 65 cent, 196 konijnen f 0.20 2.50 en 9 duiven 1720 cent per stuk. Yersfrekt door: INCASSO-BANK N.V., LEIDEN 28 Maart 1934 L.K. Héden. I Industrie: Alg. Kunstz. Unie 431,2 43i/4/Va Berkels Patent 17 Calvè Delft c. v. A 55l/4 55 Kuchenm. Acc. IVa !Va Ned. Ford I5:;i/2 159 Philips Gem. Bez. 243 24Ul/2/H/2 Uni Lever 78 77 Petroleum: Kon. Olie 1637g I6II/4 Perlak 1021/4 1051/4 Rubber: A'dam Rubber 103 1021/4 Deli Bat. Rubber 481/2 481/a Vico 56l/2 56i/2 Serbadjadi 321/s 321/a Scheepvaart: Oude Vaart N. Scheepv. Unie 42 4 U/a Oude Boot 7 Mijubouw: Boeton 7 7 Alg. Explor. My. 1281/j 130 Suiker: 177 H.V. Adam I8OV4 Vorstenlanden 25l/4 251/4 Java Cultuur 95 95 N.l.S.U. 77l/4 771/4 Tabak: 12U/2 Deli My. 122 Va Senembah 143 145^/6 Deli Bat. Tabak 125 124 Oostkust 257s 25 Am. Fondsen: 251/4 Am. Smel'ing 26Va Anaconda 91-4 8"Ae Ass. Gas en Elec lVg U/a Bethlehem SteeJ 251-fo 241/a Cities Service 2 Vie 2 Central Public. Continental Oii 113/g H3/8 Oen. Aviation 47/l6 U/16 Int. Nickel 167s 16*'/4 Kennec. Copper 12 Hi/, Milwaukee *Vl6 3ft/l0 ld. Pref. 67l6 6"/lU Keesport Tin PI. 54l/2 52 North American 121/2 UVs Nevada Shell Union 6«/8 6 Unit. St. Leather 63/ie 57e Union Pacific 75Vg 751/g Wabash 25/8 27s Tidew. Ass. Oil 6UAe United St. Steel •321/4 SO-/* WISSELNOTEERINGEN (AMSTERDAM) CNiet officieel). Berlijn 58.89 Londen 7.581'8 New York 1.485/g Parijs 9 773/8 Brussel 34 64 Zwitserland 47.97 Milaan 12 74l/2 Madrid 20 25 Oslo 38 '71/., Kopenhagen 33 871,'2 Stockholm 39.071'2 Weenen Praag 6.17l/2 Boedapeat

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 3