N.V. „De Leidsche Courant" WOENSDAG 28 MAART 1934 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 11 AUTOMOBILISME VON BRAUCHITSCI* AAN DEN DOOD ONTSNAPT. De Duitsche coureur von Brauchitsch, die zich op het oogenblik ter beproeving van den nieuwen Mercedes-wager in Italië bevindt, is Marndagavond als door een wonder aan den dood ontsnapt. Brauchitsch reed met uiterst groote snelheid op den autoweg, die Milaan met de Noord-Italiaan- sche meren verbindt, toen de wagen ter hoogte van Legnano door onbekende oor zaak van den weg "loog, doch gelukkig niet tegen eenig obstakel terecht kwam. Von Brauchitsch bleef dan ook ongedeerd. Op het moment van het ongeluk had de wagen een snelheid van 240 250 km. LUCHTVAART LUCHTSCHIPROUTE VER. STATEN— NED.-INDIE? Plannen van dr. Eckener. Dr. Eckener verklaarde gisteren in een te Londen gehouden lezing, dat de volledi ge details zijn uitgewerkt voor geregelde trans-Atlantische luchtschipdiensten. De routes, die men hierbij op het oog heeft, zijn: 1. Centraal-Europa naar Rio de Janei ro; 2. Noord-Amerika naar Nederlandsch- Indië en 3. een driehoeksroute, waardoor Europa met Noord- en Zuid-Amerika wordt verbonden. Dr. Eckener zeide verder, dat een nieuw luchtschip, bestemd voor deze diensten, thans in aanbouw is. De luchtschepen die op deze routes in bedrijf zullen worden genomen zullen grooter, sneller en comfor tabeler worden dan de „Graf Zeppelin". De reis van Oost naar West zal waarschijnlijk 3 y, dag en de terugreis 4 1/2 dag duren. In dien het plan bestaat om elke tien dagen een luchtschip te laten vertrekken van Amerika naar Batavia en elke zeven dagen van Centraal-Europa naar Zuid-Amerika, zullen vier luchtschepen noodig zijn. De kosten van deze vier schepen en ^ot benoo- digde bedrijfskapitaal zullen ongeveer 17.600.000 gulden beloopen. Daarbij komen dan nog de kosten voor het bouwen van luchtschiphallen aan de eindpunten van elke route, van ankermas- ten en stations voor het bijvullen van gas op de verschillende landingSDlaatsen. Deze kosten zullen ongeveer 9.600.000 gulden be dragen. Dr. Eckener verklaarde voorts, dat het reizend publiek voor 99.° pet. veiligheid bij het vervoer verlangt. 100 pet. is alleen mogelijk voor een reis naar den hemel, zeide hij. Met de vijftig malen, dat hij den Atlantische Oceaan per luchtschip is over gestoken heeft hij getracht te bewijzen, dat luchtschepen deze 99.9 pet. vePigheid bezit ten. „Ik zal dit verder bewijzen op de ge regelde diensten over den Oceacn in de naaste toekomst. Wanneer het publiek overtuigd is van de veiligheid bij het reizen per luchtschip, zullen wij in staat zijn om meerdere luchtschepen in bedrijf te nemen.'. („Tel.") UIT DE OMGEVING OEGSTGEEST. „MEESTER VAN NOORD" GAAT MET PENSIOEN. De school ter ziele met 1 April. Gisteravond hield de oudercommissie van de 0.1. school aan den Morsch een ouder avond. Gezien de geweldige belangstelling, niet alleen van ouders der schoolgaande kinderen, maar vele oud-leerlingen en ouders wier kinderen reeds lang de school banken den rug hebben toegekeerd, moest er wel iets bijzonders aan de hand zijn. En dat was er ook. Het was n.L de laatste bij eenkomst der commissie omdat zooals be kend, per 1 April deze school (ondanks zijn 65 leerlingen) wordt opgeheven en het hoofd, de heer j. van Noord, met pensioen gaat. De heer j. Uittenbogaard (oud-voorzit ter der commissie) had de leiding van den avond en sprak er zijn dankbaarheid over uit dat er zoovelen waren gekomen. Spr. gaf uiting aan het gevoel van weemoed wat allen vervult nu niet alleen „de meester van den Morsch" heen gaat, maar ook zijn school een deel van zijn levenswerk verdwijnt. Wij betreuren dat sterk omdat deze school is ingegroeid in het leven aan den Morsch en daarnaast wel bijzonder hard moet val len aan den heer v. Noord, wien spr. hul digt voor zijn toewijding, zijn onpartijdig heid als schoolhoofd. U was meer, dan dat, U was een „vader" voor de kinderen. Hij besluit onder het aanbieden namens de ouders en leerlingen van een in eiken hout uitgevoerde boekenkast. De heer van Noord dankt getroffen voor dit cadeau, maar het allergrootste oadeau is uw liefde, uw sympathie voor de school, voor hoofd en personeel. Voor velen was het een offer zijn kinderen naar deze school te sturen, maar ze deden het om ons, aldus spr. Daarvoor zijn we dankbaar. De heer Kop spreekt namens de oud- leerlingen hartelijke woorden van waar deering onder het aanbieden van een rook- stoel, waarvoor de heer van Noord geroerd dank zegt. Dan wordt Mevr. van Noord huilde ge bracht, die niet alleen haar man trouw ter zijde stond als gade, maar daarnaast het oppertoezicht had over hygiëne van de schQol en tevens altijd meeleefde in het leed en de vreugde, in den nood en den voorspoed van de Morsohenaren. Haar werd een prachtig bloemstuk ter hand gesteld, waarna behalve woorden van lof aan mej. van Koninnenburg (een dames- tasch), Mej. M. H. Singeling en Mej. van der Lelie beiden een zilveren lepeltje met initialen werd aangeboden, waarvoor de dames haar dank betuigden. De secretaris gaf vervolgens uiting aan zijn dichterlijk gemoed door een toepasse lijk gedicht uit te spreken. Het officieele gedeelte was hiermede af- geloopen en de avond werd in gezellig sa menzijn onder de geneugten van een kopje thee enz. doorgebracht. De heer Uit- tenboogaard sloot met een woord van dank vertrouwende dat de liefde voor de school in de harten zou blijven voortleven. De muren van de school staan er nog, weet wat de toekomst brengen zal De heer van Noord gaat nu rusten We gelooven het niet. Gezien zijn sympa thieke persoonlijkheid en zijn nog jeugdig enthousiasme (trouwens hij is per 1 Nov. as. pas 65 jaar) twijfelen we er niet aan of we zullen hem nog op menig terrein van openbaar leven aantreffen. Intusschen de Morschenaren hebben op de meest hartelijke en spontane wijze uiting gegeven aan hun gevoel van waardeering en dankbaarheid meer nog aan hun lief de, voor „meester van Noord". De heer van Noord blijft Morsohenaar en al moge hij niet meer als schoolhoofd zijn kraohten mogen geven, zal hij zeker de „vraagbaak", de „vader van den Morsch" blijven. Wij wenschen hem nog vele jaren van rust d.w.z. van arbeid op ander terrein, toe. Omtrent de bestemming van het school gebouw vermochten we niets te vernemen. WARMOND Volksbond. In hotel de Stad Rome had onder voorzitterschap van den heer Th. Derriks een algemeene vergadering plaats van den R.K. Volksbond alhier. De bijeen komst werd op de gebruikelijke wijze ge opend en een woord van welkom werd gesproken tot de aanwezigen, inzonder tot den spreker van dezen avond, den geeste lijk adviseur. Hierna werden door den se cretaris de notulen der vorige vergadering gelezen, welke zonder op- of aanmerkin gen onder dankzegging werden vastge steld. Vervolgens deelde de voorzitter mede, dat van het Centraal Bestuur een schrijven was binnengekomen, waarbij werd verzocht te willen mededeelen of er soms klachten waren met betrekking tot de distributie van rundvleesch in blik. Be houdens enkel kleine bemerkingen bleek, dat de distributie in deze gemeente niets te wenschen overliet en ook over de kwa liteit van het vleesch mochten wij geen enkele klacht vernemen. Het woord was hierna aan den kapelaan, tot het uitspre ken van zijn rede, getiteld: „Paaschge- dachte". Nu ik het genoegen heb, aldus spr., voor u een Paaschgedachte te mogen ontvouwen, wil ik dit doen aan de hand van de kerkelijke liturgie. In haar zinrijke plechtigheden ontvouwt onze Moeder de Heilige Kerk haar rijke gedachte tot lee ring en stichting van ons hare geloovige kinderen, en het is jammer, dat haar sym bolische zegswijze, haar liturgie nog zoo weinig begrepen wordt. Op zeer onderhou dende en bevattelijke wijze zette spreker uiteen, wat hij verstaat onder Paaschge dachte, n.l. ons geloof aan de opstanding te leven van den voor ons gestorven Chris tus, ons geloof aan de nieuwe herleving van ons zelf. Te beginnen met Palm-Zon- dag zette spr. uiteen de beteekenis van de plechtigheden, die in de Kerk plaats vin den tijdens de Goede Week. Het was in derdaad een buitengewone leerzame lezing en van vele plechtigheden tijdens deze week is nu eerst door velen de beteekenis doorgedrongen. Alvorens spr. zijn met groote aandacht en belangstelling aangehoorde rede besloot wlide hij de aanwezigen nog een Paaschge dachte medegeven. Wees sterk, aldus spr., in uw geloof; aan een verrezen leven, als hier op aarde zooveel duistere droefenis heerscht en nog zooveel ellende, als hier cp aarde de armoede nijpt en hongerend gebrek heerscht. Eens moogt gij leven. Maar bedenk, dat ook Christus is verre zen ,na een harden dood. Ook gij zult eerst den dood beminnen om het groote te ver dienen, om over te gaan naar het nieuwe leven, uw eeuwig Paschen vierend. Een donderend applaus beloonde deze zoo uiterst leerzame rede en het was dan ook met volle instemming van de verga dering, dat de voorzitter den kapelaan har telijk dank bracht voor de door hem ge sproken woorden, waarbij hij hoopte eri vertrouwde, dat de door hem medegegeven Paaschgedachte weerklank zou vinden in de harten der leden. Aan de orde kwam hierna de beschrij vingsbrief van den Centralen Raad voor de aanstaande Centrale Raadsvergadering. Behoudens enkele kleine bemerkingen kon men zich met de prae-aviezen van het Hoofdbestuur op de ingekomen voorstellen vereenigen. De gebruikelijke rondvraag liep uitsluitend over het verstrekken van teelgrond door de gemeente aan de hier voor in aanmerking komende personen. Aangezien deze aangelegenheid reeds lang hangende was, hadden vele leden zichzelf reeds van teelgrond voorzien. Als de ge meente niet bereid gevonden mocht wor den aan de personen, die zulks nog wensch- te, teelgrond te verstrekken, werd beslo ten te dezer zake zelf pogingen in het werk te stellen om voor deze menschen 'n stukje grond te bemachtigen. Hierna werd de bijeenkomst onder dankzegging voor de opkomst gesloten. WASSENAAR Vereenigng van Oud-leerlingen. In het Wapen van Leiden hield de afdeeling Wassenaar haar maandelijksche ledenver gadering. Door den voorzitter, den heer H. Schip per, werden de aanwezigen hartelijk wel kom geheeten, waarna hij tot juryleden om het ingezondene voor het puntenstelsel benoemde de heeren Dekker, Gussekloo en Kelderman. Nadat door den secretaris de notulen waren gelezen, komen eenige ingekomen stukken ter tafel, waarvan we vermelden een schrijven van de afd. Wassenaar van de Kon. Mij. voor Tuinbouw en Plantkun de, meldende, dat met de door deze afdee- Jing geuite wensch, om dit jaar een cursus in materialenkennis te organiseeren, ern stig rekening gehouden zal worden; voorts een schrijven van den heer De Boer uit Noordwijk, meldende, dat hij zich gaarne bereid verklaard om in Juni of Juli een excursie te geleiden ter bezichti- ging van de duinflora aldaar. Medegedeeld wordt vports, dat zich bij deze afdeeling hebben aangemeld een lid en een donateur. Ook dat de heer C. van der Zalm, zich bereid heeft verklaard in de April-verga- dering een lezing te houden met lichtbeel den over zijn reis langs de Rivièra, wel ke lezing zeer interessant belooft te wor den. Het door den afgevaar.digde naar de alge meene bondsvergadering, den heer van der Kroft, schriftelijk uitgebracht verslag, wordt bij afwezigheid van dezen, door den voorz. voorgelezen. Hierop werd door den heer Verlind, naar aanleiding van in de vorige vergadering gedane vragen, een causerie gehouden over de cultuur van Primula's in de kas, waar bij o.m. werd behandeld de juiste grond- mengsels, bemesting, de behandeling tij dens den groei en de verschillende manie ren van voortplanting, zooals door zaad, stek en scheuring; ook werd door dezen spreker de noodige aandacht gewijd aan de meest voorkomende ziekten en bescha digingen en de middelen ter voorkoming daarvan. Na deze leerzame inleiding, werd door de jury verslag uitgebracht van de gehou den keuring voor het puntenstelsel. Gege ven werden aan 1 Amarillus 8 p., 1 Aza lea 7 p., 1 Primula Abconica 7 p., 2 Cy clamen 9 p., inzender G. Verlind. Daarna werd door den voorzitter een korte uiteenzetting gegeven over het ver schil tusschen bol of knol en over gerookte en geschubde bollen, waarna deze leer zame vergadering door den voorz. werd gesloten. RIJNSBURG. Bloemenhandel. Het gaat voor de trek kers en koopers zeer naar genoegen. De trekkers verkrijgen goede uitkomsten en ook de koopers maken met een vluggen handel betere zaken. De prijzen waren els volgt: William Copland f0.210.26, Prins van Oostenrijk f 0.210.25, William Pitt f 0.220.30, Gele Prins f 0.240.31, Couron- ne d'or f 0.300.40, Herman Schlegel f 0.14 0.20, Couleur de Cardinal f 0.210.27, Bartigon f 0.260.31, Cramoisie Brillant f 0.130.19, Peach Blossom f 0.230.30, Eli sabeth f 0.26—0.33, Witte Valk f 0.26—0.33, Proff. Rauwenhoff f 0.230.29, Properity f0.160.20, Flamingo f 0.160.20. Narcis sen f 0.10—0.17. zilk. Goede verbetering. Vanwege de pro vincie wordt een gedeelte der Beeklaan al hier van een rioleering voorzien. Daar het water op sommige plaatsen geen afvoer had, is zulks een goede verbetering. Minder prettig. Men is thans bezig de alhier ter vernietiging ingeleverde bloem bollen te vervoeren en op het weiland uit te strooien. Of zulks zal voldoen is nog een vraag, maar, dat de stank voor de omwo nenden bijna onverdragelijk is, is een feit. gevraagd Voor direct een net Dagmeis je pl.m. 15 jaar, Hoogewoerd 48, Leiden. 3430 Een finke nette dienstbode gevraagd boven 20 jaar voor dag, of dag en nacht. Brie ven -an G. DE WINTER, Agent L. Crt. Warmond. 3310 biedt zich aan een Chauffeur, onverschillig op welke plaats, bekend met alle motoren en goed kun nende rijden. Brieven aan agent L. Crt. te Hoogmade on der no. 3312. gevraagd voor direct een R. K. Dienst bode voor den dag in een bur gergezin met kinderen te Oegstgeest. Leeftijd pl.m. 22 jaar. Brieven onder no. 3302 bureau van dit blad. net r. k. dagmeisje gevraagd leeftijd ongeveer 16 jaar, goed kunnendi werken. Aanmelden tusschen 79 uur Heerengracht 27a. 3435 Met Mei eevraaed een r. k. meisje als hulp in de huishouding bij W. A. v. HAASTER, Boter- handel, Stompwijk 58. 3303 GEVRAAG flinke dienstbode met koken bekend. Aanmelden na 8 uur Cobetstraat 32. 3449 gevraagd te Noordwijk. Wegens ziekte voor direct gevraagd een flin ke R. K. Dienstbode. Zelfst. en netjes kunnende werken. Voor dag en nacht met hui selijk verkeer. Brieven onder no. 3315 bureau van dit blad. voor direct gevraagd een R. K. Dienstbode of Huis houdster bij J. P. VAII VLIET Melkhandel, Emmalaan 35, Alphen aan den Rijn. van H.el studenten kan alléén JAN J. SLOOS U aanbieden pracht sorteering Demi's, Costumes, Smokings, Rokcostuums, zwarte kwali teit pantalons, enz. uitsluitend 2de handsch (geer nieuw goed) chem. ger. alle maten. Adres Stille Rijn 11 (Heeren huis (t. o. Aalmarkt). Leiden Tel. 868. 3427 tafel 1.25 x 1 meter met inlegblad, ook eiken stoelen met leeren zitting. Bevr. F. M. VAN DE VELDE, Koninginnelaan 9, te Oegstgeest. 3314 aangeboden New Imperial '30 350 c.c. Z.K. Gooweg 14, Noordwijker- hout. 3309 stud. vr/agt zoo spoedig mogelijk Kamer zonder pension. Brieven on der no. 3422 bure:u van dit blad. gevraagd \oor direct, flinke R. K. Dienstbode voor d. en n. in gezin met 6 kinderen, wasch buitenshuis niet ben. 18 jaar Aanmelden Utr. str.w. 18, te Woerden of brieven. 3304 gelegenheid tot het weiden van pinken in den Kooipolder onder Sassen- heim. Te bevragen bij N. v. d. Vis te Bodegraven en bij D. v. VIS, Hoeve Postwijk te Sassenheim. 3298 van 1ste kl. stof Zeer voordeelig aangeboden pracht sorteering net gedra gen costuums vanaf 7 gld., streep, flanellen, zwarte en blauwe pantalons, Demi's en Gabardine regenjassen vanaf f 5.Eerste klasse gelegen- heidscostuums in huur voor f 2.50 per dag. CORN. VAN VALDEREN, Oude Rijn 176. 3426 fototoestel Comp. Foto-installatie aan billijke prijs aangeboden 9 x 12. klapcamera, statief, self- timer, voorzetlenzen, afstand meter, belichtingsmeter, film packchassis, vergrootingstoe- stel, ontwikkelbakken, af- drukraam enz. Te zien Mare 74, Leiden, Tel. 1089. 3428 kamer Gevraagd ongemeub. kamer voor weduwe. Brieven met opgave van prijs, enz. onder no. 3448 bureau van dit blad. gevraagd 200 drooge oude boeren tak kenbossen bij A. VAN ZAN TEN, Ofwegen, Woubrugge. 3299 wederom practische, gezellige wonin gen te koop, vlak bij stad, 6 kamers, badkamers, ruime zolder, getegelde vestibule gang, keuken, bijkeuken voor tuin, groote achtertuin Zuid, vele gemakken, vaste wasch- tafel enz. f 3400.— tot f 4100 v. d. VELDEN, Leiderdorp. Zondags niet. 3066 AND EL~j voor de Schoonmaak Ganzenvlerken 7 y, cent per stuk, 3 stuks f 0.20. J. BAIJER Poelier, Rapenburg 91, Tele foon 654. Handel in wild en gevogelte. 3440 permanent wave Met de nieuwste machines bent u verzekerd van een goed houdbaar coiffure, Olie behandeling. Bediening door ervaren krachten. Compleet f 3.—. J. H. LAKEN, - Sta tionsweg 31, Tel. 2608. 3444 zelfmoord plegen mijn concurrenten bij het zien van onze lage prij zen Heerencostuums f 9.75, Jongens- en kinderpakjes f 5.95, Streeppantalon f 1.49, Overjassen f 7.50. Werkgoede- ren tegen crisisprijzen. Kle dingmagazijn „DE CONCUR RENT", Hoogl. Kerksteeeg. 3447 U HEEFT HET MET DE aankleeding van uw Tooneel- stuk gedaan, maar U was niet zoo tevreden als St. Pancratius dat aan ERATO, Oude Singel 14, tel 889, schreef. Hartelijk dank voor de zorg voor pas vorm en kwaliteit. 3420. eierkolen f 1.25. Paby Anthraciet f 1.65, Belg. en Holl. Anthraciet f 1.80, grof en f 2.15 middel, Wales 20/30 f 2.40, Gratis thuis be zorgd. Brandstof-Centrale D. DUSOSWA en SCHMELA Levendaal 93. Tel. 2837. 3438 aanleg en onderhoud. Wenscht U voor de Feestdagen uw tuin nog in orde te hebben, dan is het voordeeligste adres H. DE WATER, Volmolengracht 2a, Verder levering van planten en bloemwerken. 3429 f 12.rijwielen f 28. Prima Dames en Heerenrij wielen f 12, f 14, f 16, Trans port f 15, lien met 1 jaar ga rantie. Nieuwe rijwielen f 28. met 2 jaar garantie, geheel compleet, goedes Vrijdag ge opend. Fa. DUSOSWA, 93 Le vendaal 93. Tel. 2837. 3438 bakfietsenkoopjes Prima open bakfiets in prima gesloten bakfiets voor spot prijs 35 per stuk. Tevens open bakfiets met J. L. O. motor nog weinig bereden voor spotprijs. Te zien alléén Donderdag Schoolstraat no. 74, Voorschoten. 3441 honden en vogels Reepinchertjes, Schippertje, Ruwharige Foxterrier, prima zingende kanariemannen, Broedpoppen, Japansche Nachtegalen, Parkieten, Jon ge Hennen, Witte Leghorns, Krielkippen, buigende Koe- keroemannen. Vlaamsche reu- zenkonijnenen jonge konijnen Marmotten, postduiven, krop- pers, jonge Sanengeitjes. L. ERADES, Janvossensteeg. 3445 LAAT U NIET door hoogdravende reclame aangaande confectiekleeding beinvloeden. Onze Maatklee- ding draagt u altijd met ge noegen, de duurzaamheid daarvan geeft u een groot voordeel. L. AMMERLAAN, Heerenstraat 139, kleermaker. 2712 fijn tracteeren met Paschen!! Wat U bij FRANCIMON koopt, is altijd best en toch goedkoop. Heer lijke advocaat f l.?n, Portwijn Bowl wijn, Spaansche wijn, Santos 75 cents. Alcoholvrije diverse likeuren 65 cent. Te lefoon 1611. Haarlemmer straat 294. 3442 rijwielen Te koop een prima damesrij- wiel en zwaar mode! Heeren rijwiel en jongens freewiel, allen met Torp„donaaf, prima banden en zwaar transport rijwiel nog nieuwe banden. Adres Oude Sing.il 200, naast Stichtsche Glashandel. 3433 opruiming pathéfoons Mooie soliede Pathéfoons m. platen f 3.50, f 4.50, f 6.50 enz. mooie platen 15 cent, ruilen 5 cent, Radiokast f 1.50, pla tenkast] e f 2.50, prima Radio toestel Electr. Pathéfoon pic up alles voor spotprijs moet weg. Janvossensteeg 41, Lei den. 3431 uw pijpje smaakt u dubbel goed, als U FRANCHI- MONS tabak rookt, uitsteken de melange. Eerste kwaliteit natuur-pruimtabak. Sigaren in beste conditie. Alles best, alles goedkoop. Haarlemmer straat 204, Telefoon 1611. 3442 damesrijwiel Te koop eenige damesrijwie len, zoo goed als nieuw voor spotprijzen f 12.50 en f 15. Moet weg voor de Paasch. Volle garantie op alle rijwie len. Meest vertrouwd adres „ACHILLES", Morschstraat 7 3443 GAAT U TROUWEN of moet u uit begraven, bal of diner, huurt dan een cos- tuum wat bij zulk een gele genheid gedragen wordt. Prij zen vanaf f 2.Kleeding- magazijn „DE CONCUR RENT", Hoogl. Kerksteeg. 3447 TE HUUR een groote ongemeubileerde kamer voorzien van gas, electr licht, waterleiding. Uitzicht op tuin, aparte opgang, voor dame h. b. b. h. Hoogewoerd no. 21. 3437 TE huur OF TE KOOP gevraagd een Bakkerij. Brie ven met inlichtingen aan R. Q. Stijnman. Bakkerij te Lan- geraar. 3224 LUXE AUTO-VERHUUR r.richting. Verhuur van 5, 6 en 7 persoons luxe 1 auto's. Buick, Chandler en Studieba ker. Met en zonder chauffeur. Speciaal ingericht voor bui tenland. Billijke tarieven. Be stel vroegtijdig. Te bevragen B. L. HARTEVELD, Bloem- straat 3-, Tel. 3421. 3432 TE HUUR 7 H. A. Weiland. Te bevragen Oostd. weg 59 te Wassenaar. 3300 winkelhuis te huur, Morschstraat 41. ruime winkel, moderne voor pui, nette bovenwoning, groo te tuin met daarach - gelegen pakhuis, tevens achteruitgang Narmstraat. Direct te aan vaarden. Te bevragen Haag- weg 52, Tel. 3131. auto's te huur 245 of 7 pers. gesloten en Two Seaters met overdekte Dukey Seat Fords en Chevro let's. Met on zonder chauffeur Bespree kvroegtijdig. VIS- SER'S Auto Verhuur Haag- weg 52, Tel. 3131. 3434 verloren lorgnet in étui. Zondagavond 11 Maart met taxi gaande van Mariënpoelstraat naar Kore- vaarstr at. Tegen belooning terug te bezorgen Adres: Hoo gewoerd 15. 3439 openbaar slachthuis 15 cent per pond, 4 pond 50 cent. Zaterdag voormiddag 11 uur, verkoop van een bui tengewoon groote partij geste riliseerd Rundvleesch, rund- vet, reuzel en bouillon. 2423 FRANKE bijenkorf Steenstraat 27, Zaterdag en Zondag 7.30 uur en 2en Paaschdag 's middags en des avonds John's Accordeon en Tango Band. Beken 1 door de Radio. Groot succes!! 3424 gedagvaard. Is u gedagvaard of zit u in moeilijkheden wendt u voor rechtskundige hulp en bij stand, schrijven van alle ak ten en requesten Stadhouders laan 9, Leiden. Advies f 1. Spreekuur van 35 en 79 uur. 3436 BOEK-, COURANT. EN HANDELSDRUKKERIJ PAPENGRACHT 32 TEL 935 - LEIDEN LEVERING VAN: VISITEKAARTEN CORRESPONDENTIEKAARTEN 0NDERTR0UWKAARTEN DANKBETUI6INGSKAARTEN RECLAMEKAARTEN ROUWKAARTEN Adverteert in „De Leidsche Courant'

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 11