R. H. W. zegtalles FRUITSODA ZEGT NIETS HONIG'S BOUILLONBLOKJES thans 6 voor lOcL WOENSDAG 21 MAART 1934 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 GELENGDE BERICHTEN Moeder van drie kinderen van het leven beroofd Vreeselijk drama te Hardinxveld Gisternacht heeft in de buurtschap Boven-Hardinxveld een drama plaats ge had. Omtrent de onmiddelyke aanleiding hiervan tast men nog in het duister. Aan den dijk woont het echtpaar V., een e*iin met drie jonge kinderen. In den af- feloopen nacht hebben buren wel eenig gestommel gehoord, doch men heeft hierop geen aoht geslagen. De kinderen van het echtpaar zijn ziek zoodat eenig geluid zeer wel verklaarbaar was. Groot was dan ook de ontsteltenis, toen men hedenmorgen aan de achterzijde van het huis het lijk vond van de vrouw van den sigarenmaker V. Het huis ligt aan den hoogen dijk, zoo dat de vrouw, die aan de achterzijde uit het raam is gevallen of geworpen, dit staat niet vast, een val van vier meter heeft ge maakt. De vrouw bleek met een mes zeer ernstig te zijn verwond. Deze verwondingen hebben vermoedelijk reeds eerder den dood tengevolge gehad. De man van de vrouw, die blijkbaar ook zelf uit het raam is ge sprongen, kon gistermorgen slechts onsa menhangende mededeelingen doen. Het parket uit Dordrecht is te half twaalf aangekomen om een onderzoek in te stel len. Bekend is, dat de man den laatsten tijd zeer zwaarmoedig was. In hoeverre deze geestesgesteldheid aan leiding tot zijn daad is geweest staat nog niet vast. De vrouw was ongeveer 33 jaren oud. Men meldt ons nog, dat de man zijn daad bedreven heeft in een vlaag van godsdienst waanzin. De vrouw had, nadat zij met een mes door haar man was gestoken, nog getracht de woning door het raam aan de achterzijde te verlaten. De man heeft haar door dit raam gevolgd en heeft eveneens verwon dingen bekomen. Hij zal naar het St. Joris- gasthuis te Delft worden overgebracht. BOTSING TUSSCHEN TWEE VRACHTAUTO'S. Vier gewonden. Gistermorgen tegen 4 uur heeft een auto botsing plaats gehad op de Bredasche baan te Roosendaal. Uit de richting Breda kwam een bestelauto, geladen met kranten, be stuurd door den 26-jarigen v. d. Laar. De weg was door regen glad en doordat de auto de bocht te snel wilde nemen week zij te ver naar links uit. Juist naderde uit de richting Roosendaal een veetransport- auto, geladen met 37 kalveren. In den wa gen zaten twee zoons van den eigenaar. Om de aanrijding te voorkomen trachtte men nog zooveel mogelijk naar rechts uit te wijken, waaraan het te danken is, dat de wagens niet met het front op elkaar inre den. De bestelauto werd in de flank, juist achter de cabine geraakt. Van deze auto werd de cabine gedeeltelijk en de carosse- rie geheel van het onderstuk afgerukt. De veetransportauto werd eveneens ernstig be schadigd. De gebroeders Mol hadden liohte verwon dingen door glasscherven, v. d. Laar daar entegen had een ernstige wonde aan het voorhoofd en een armfractuur.Hij werd naar het ziekenhuis „Charitas" overge bracht. Van de 37 kalveren werd er een ge dood, een ander moest worden afgemaakt. AUTO DOOR BRUGLEUNING GEREDEN. Boven het water blijven hangen. Op de brug over de Maas bij Empel is gistermorgen te omstreeks 12 uur een on geluk gebeurd, dat gelukkig goed is afge- loopen. Een auto, bestuurd door dén heer Wil Tuschinski, waarin ook gezeten waren de heeren Max Tak, Alex de Haas en de Belgische acteur Robert Timmermans, reed tegen de leuning van de brug aan. De zwaar beschadigde wagen bleef boven het water hangen. De heeren waren op weg naar de Philips-studio's te Eindhoven, om de laatste opnamen voor de film van den heer Tuschinski te vervaardigen. De inzittenden kwamen met den schrik vrij. TRAGISCH EINDE. Bij een bergtoer door onweer overvallen. Reuter bericht uit Glarus, dat de 19-jari ge Nederlandsche student aan de Züricher technische hoogeschool, J. S. Wolf er, die met een tweetal Poolsohe kameraden eenige dagen de wintersport beoefende, Zondag bij een toer op den Guldenstock door een on weer is overvallen. In verband met het warme weer bij zijn vertrek was Wolf er slechts zeer dun ge kleed. Een red-dingscolonne, die onmiddellijk vertrok, nadat bekend was, dat hij in ge vaar verkeerde, kon hem niet bereiken en keerde onverrichter zake terug. Zijn lijk is thans geborgen. DE ROOFOVERVAL TE MARIAHEIDE. Opnieuw twee arrestaties. Dinsdag werd in samenwerking met de brigade-Uden-Veghel te Oss een inval ge daan bij J. d. V. en A. H., zeer beruchte in brekers, die reeds verscheidene malen met de politie in aanraking zijn geweest. Zij worden verdacht deel uitgemaakt te hebben van de bende, die Zaterdag den roofoverval gepleegd heeft bij den heer S. te Mariaheide. J. v. D., te Uden, die Zondag werd gear resteerd en zooals hier en daar gemeld in vrijheid was gesteld, bevindt zich nog steeds in de kazerne te Veghel. BELANGRIJKE EIERSMOKKELARIJ. ONTDEKT. Aan de grens bij Dinxperlo hebben de Duitsche kommiezen te Suderwick een eierhandelaar met een vrachtauto met eieren beladen aangehouden. Het was ge bleken, dat de handelaar telkens als hij per auto eieren uit Nederland naar Duitsch- land vervoerde, acht centenaars eieren smokkelde, een feit dat 40 maal achter een was gepleegd, dus totaal 320 cente naars. De man wist de volgende practijk hiervoor te vinden. Voor hij naar Neder land ging om eieren te halen, liet hij zijn auto aan het Duitsche grenskantoor we gen, wanneer hij dan met eieren terug kwam werd het gewicht der auto bij de tariefsbetaling van de eieren in minde ring gebraoht. Men had evenwel ontdekt, dat hij in de leege auto ijzeren staven hei melijk had verborgen, voor welke geen eieren in de plaats werden gesteld. Op een andere plaats vond men in een garage een vrachtauto met 25.000 gesmok kelde eieren, die door leege kisten, welke er voor stonden, aan het oog waren ont trokken. „Vad." SPORT HOCKEY HOCKEYWEDSTRIJDEN AFGELAST. Alle voor Zondag 25 Maart door den Nederlandschen Hockey en Bandybond vastgestelde wedstrijden in Nederland zijn in verband met het overlijden van H.M. de Koningin-Moeder afgelast. LIMONADEFABRIEK TE LEIDEN 3070 VOETBAL „LEIDEN" JUBILEERT! De tijd is niet verre meer dat de R. K. Sportvereeniging „Leiden" haar 12 y*-jarig bestaan zal herdenken. De datum waarop deze mijlpaal door de sympathieke Leide- naars zal worden bereikt is 15 April a. s. en dit feit zal ondanks malaise en vele moeilijkheden, waarmede de rood-zwarten gedurende het afgeloopen tijdvak, te kam pen hebben gehad, op een bescheiden wijze worden herdacht. Wat „Leiden" voor de R. K. Sportbewe- ging in het Leidsche District is geweest, daarover willen wij niet uitweiden, maar dat zij tot heden heeft stand gehouden spreekt boekdeelen voor zich zelf. Het „Roomsch ook in de sport" is steeds haar doel geweest! De Bisschoppelijke bepalingen zijn voor haar wet en voor haar de kracht, waaruit de wakkere rood-zwarte Leidenaars de wilskracht putten en staan de blijven. Dat zulks waardeering verdient kan niet worden betwist en het is dan ook aan alle katholieken in Leiden in de komende dagen gegeven, dat zij dit met de daad kunnen bewijzen. Meer medeleven met de vereeniging „Leiden" moet er komen, meer medewer king om de R. K. Sport in Leiden een hoo- gere vlucht te doen nemen, kortom het en thousiasme moet oplaaien, het R. K. prin cipe moet intenser worden beleden. Om aan allen, die de R. K. Sport een warm hart toedragen, of hen die na het lezen van dit stukje het besluit willen ne men, diene dat aan allen de mogelijkheid zal worden geboden, om met de daad te toonen hun willen! Laten allen, die daartoe willen mede werken, bij het bereiken van den datum 15 April door de R. K. Sportvereeniging „Leiden" van haar 12^-jarig bestaan, zich nu scharen en voorgoed aan de zijde, waar zij als katholieken van de daad thuis hooren! Dan zal dit de dank zijn van R. K. Lei den aan haar R. K. Sportvereeniging, welke steeds op de bres heeft gestaan voor de Roomsche belangen, die op de sport velden zeer zeker een voorname plaats innemen, ook voor de jeugd! Laten wij dit elkander beloven. U toont uwe sympathie en belangstelling, de Lus trum-Commissie, welke de voorbereidingen ter herdenking van het koperen feest ter hand heeft genomen, zorgt voor een pro gramma, dat er mag zijn. Daarover later. Alle Katholieken één, ook in de sport, dit zij ons aller doel! van dank tot directeur en leerarn voor het- heer mr. Sypkens een woord van dank xoor De Lustrum-Commissie. DE TOUR VAN ADMIRA AFGELAST. Naar de heer Koolhaas, consul van den Oostenrijkschen Voetbalbond te Amster dam, mededeelt, is besloten de tour van Admira in verband met het overlijden van de Koningin-Moeder te laten vervallen. De wedstrijden RotterdamAdmira op Zaterdag 24 Maart, Den HaagAdmira op Zondag 25 Maart en AmsterdamAdmira op Maandagavond 26 Maart vastgesteld, zijn dus afgelast. ZONDAG GEEN VOETBAL WEDSTRIJDEN. Het bestuur van den Koninklijken Ne derlandschen Voetbalbond te Den Haag deelt ons mede, dat alle wedstrijden voor a.s. Zondag vastgesteld, zijn afgelast. ROEIEN ROEI- EN ZEIL VEREENIGING „DE AMSTEL". Jubileum wedstrijden in Juni. Den 11 en September a.s. zal het zestig jaar geleden zijn, Jat de Roei- en Zeil ver eeniging „De Amstel" werd opgericht. Het ligt in de bedoeling dit jubileum in ver band met de tijdsomstandigheden zeer be scheiden te vieren. Der traditie getrouw zal o.a. een internationale roeiwedstrijd worden georganiseerd en wel op 15, 16 en 17 Juni. In afwijking van den gang van zaken in de laatste jaren, toen wedstrij den gedeeltelijk te Sloten en gedeeltelijk op den Amstel werden gehouden, zal deze wedstrijd geheel op den Amstel plaats vin den. Voor de sciffs en gieken zonder stuur man is een doeltreffende inrichting ont worpen opdat deze vaartuigen op gemak kelijke wijze onder de brug nabij de Cein tuurbaan doorgeleid zullen worden. Hier door is voor deze nummers een goede baan van circa 1600 M. lengte beschikbaar, waar bij de start nabij de Berglagebrug ligt. Al le overige nummers worden over den ge- bruikelijken afstand, n.l. 2000 M. verroeid. Het is niet uitgesloten, dat op het pro gramma ook nummers voor dames zullen voorkomen. Althans werd in de dezer da gen gehouden algemeene vergadering het besluit genomen, dat voortaan ook dames lid kunnen zijn van „De Amstel", en het laat zich aanzien, dat het mogelijk zal blij ken om óp deze jubileumwedstrijden reeds een of meer damesploegen te laten uitkomen. DAMMEN A.D.C. ALPHEN AFDEELINGS- KAMPIOEN. Gisteravond had in hotel „Centraal" de laatste competitiewedstrijd plaats voor het District de Rijnstreek tusschen A.D.C. Al phen en T.O.G. uit Bodegraven. Ook in de zen wedstrijd wist A.D.£. zich te handha ven en met 119 van Bedegraven te win nen. A.D.C. is hierdoor ongeslagen kam pioen in haar afdeeling, wat, gelet op het feit dat zij voor het eerst is uitgekomen in de competitie van den Ned. Dambond 2e klasse, een mooie prestatie is te noemen, waarmede wij bestuur en leden complimen teeren. Voorts verzocht men ons mede te deelen, dat de prijzen, beschikbaar gesteld voor den wedstrijd om het kampioenschap van ALphen en de onderlinge prijzen wedstrijd, vanaf heden zijn geëtaleerd in het sigaren magazijn „Centraal" van den heer N de Wolf. LUCHTVAART VLIEGTUIGONGELUKKEN IN ITALIë. Uit Rome wordt gemeld: Twee jachtvliegtuigen zijn met elkaar in botsing gekomen en neergestort. De be stuurder van het eene vliegtuig wist zich, hoewel gewond, met behulp van zijn val scherm te redden, de andere is echter om het leven gekomen. Een militair watervliegtuig, dat werd be stuurd door een kapitein, bijgestaan door een sergeant en een techniciën is bij Tres- cia neergestort. De drie inzittenden zijn gedood. UIT DE OMGEVING LISSE. Landstormbijeenkomst. Door de plaat selijke Commissie van den Bijzonderen Vrij- willigen Landstorm is op 6 April 1934, des avonds om half acht uur een groote land stormbijeenkomst belegd in het gebouw H. B. G. aan den Grachtweg alhier. Deze avond belooft een grandioze avond te worden voor den B.V.L., aangezien Zijne Excellentie L. F. Duymaer van Twist, Lui tenant-Generaal tit., voorzitter van de Na tionale Landstormcommissie, aanwezig zal zijn en een rede zal worden gehouden door Zijne Excellentie J. J. C. van Dijk, oud- Minister van Oorlog, lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. Voor dezen propaganda-avond zijn voorts verschillen de militaire- en burgerlijke autoriteiten uit- genoodigd. Het programma biedt waarbor gen, dat deze avond slagen zal en dat het gebouw van het H.B.G. te klein zal blijken om de bezoekers van dezen avond te be vatten. Personalia. De heeren J. van der Spek te Middelburg en I. Janse te Tholen zijn benoemd tot onderwijzer aan de Gerefor meerde School alhier, hoofd de heer W. P. de Jonge. WASSENAAR. Groote vergadering uitgesteld. De groote politieke vergadering, welke gisterenavond te vVassenaar was belegd, door de vijf regeeringspartijen, teneinde sympathie te betuigen aan het huidige ka binet is in verband met het overlijden van de Koningin-Moeder uitgesteld. Tuinbouw en Plantkunde. In Kasteel Oud Wassenaar werd door de afdeeling Wassenaar van de Kon. Mij. voor Tuin bouw en Plantkunde in samenwerking met de vereeniging „Wassenaar Vooruit" een lezing met lichtbeelden gehouden over het onderwerp: Hoe kan een kleine tuin zoo danig beplant worden, dat steeds bloemen aanwezig zijn. Door den voorzitter van de afdeeling, den heer Polderman werd deze eerste van de drie gecombineerde bijeenkomsten, met een kort woord geopend. Spreker zeide dat bij een terugblik over de ten vorigen jare ge houden gecombineerde vergaderingen, men over het bezoek dier vergaderingen tevre den kon zijn. Voorts vroeg spreker het over lijden van H. M. de Koningin-Moeder, Be schermvrouwe der Maatsohappij, te geden ken door zich van de zetels een wijle te verheffen. Hieraan werd in stilte door allen voldaan. Voorts deelde spr. mede, dat het onder werp dat hier hedenavond behandeld zal worden bij allen bekend mag worden ge acht. Dit onderwerp houdt nauw verband met de aanstaande keuring van de voor tuinen, dezen zomer in de gemeente door de Maatschappij te houden. Reeds in Fe bruari werd door den heer Witte een lezing met lichtbeelden gehouden over hetzelfde onderwerp, doch om niet in herhalingen te treden is voor dezen avond uitgenoodigd de heer Mater, ohef-kweeker bij den Hor tus te Leiden, en spr. heet daarom den heer J. Mater bijzonder welkom op dezen avond. Door den secretaris werden een drietal ingekomen brieven voorgelezen n.l. van de Buurtvereeniging van in- en omwonenden der Wassenaarsche Parken, meldende dat zij tot dekking der kosten verbonden aan de te houden keuringen zal bijdragen tot een bedrag van 10.voorts een toezeg ging van de Buurtvereeniging Nieuw Was senaar van een bijdrage, terwijl voorts de secretaris een persoonlijke toezegging van de Vereeniging Wassenaar Vooruit had ont vangen tot een bedrag van 25. Nadat voorts nog mededeeling werd ge daan van eèn te Leiden te houden vergade ring en van aanmelding van een nieuw lid, werd het woord gegeven aan den heer Ma ter tot het houden zijner lezing, welke zeer veel belangstelling had. FEUILLETON. DE TWEELINGZUSTERS Uit het Engelsch van PATRICIA WENTWORTH. (Nadruk verboden). 51) „Begrafenisachtigvind je niet?" zei Aurora met haar levendige stem. „Ik heb Muriel gezegd, dat ik hoogstwaarschijnlijk haar zwart en witte servies breken zou in haar afwezigheid en haar iets vroolijkers er voor in de plaats zou geven. Zij is nogal een kwijnend type goudblond haar en doorschijnende handen, die een heel ge wicht aan goud en diamanten dragen; ze ziet er uit alsof ze nooit in de buitenlucht komt, arme stakker. Deze kamer bezorgt me rillingen, maar het eten is prima. Kwij nende vrouwen hebben altijd goede keu kenmeisjes. Kijk hier, alles is koud en we moeten ons zelf bedienen, omdat ik met je praten wil en Horrocks heeft een ma- mier om de kamer in en uit te sluipen, dat ik er griezelig van word. Daar is zalm en biefstuk en een soort sla, een uitvinding van het keukenmeisje. Bedien je". Toen John hen beiden bediend had, at juffrouw Fairlie een minuut of vijf zonder iets te zeggen; daarna hield ze op, nam nog een grooter stuk zalm en begon te praten. „Dus je hebt Anne toch gevonden. Waar is ze?" „Ze wil niet, dat iemand het weet." „Ik heb nooit in mijn leven zoo'n onzin gehoord! Waarom mag niemand dat we ten?" „Niemand mag het weten!" „Bespottelijk! Geef me haar adres dan zal ik eens probeeren of ik haar niet ver standig kan krijgen." „Ik ben bang, dat dat niet gaat." Aurora at vlug van haar zalm. „Hoe heb je haar gevonden?" „Heel toevallig." „Wat voert ze uit?" „Ze is kamermeisje", zei John. „Onzin!" „Toch is het zoo" „Maar beste man, waarom is ze dat?" „Om haai brood te verdienen." Aurora's kleine, grijze oogen hadden een vragende uitdrukking. Ze ging door met eten en keek naar John, maar ze sprak eerst nadat ze met haar zalm klaar was.. Toen viel ze uit: „Snijd de biefstuk alsje blieft. En geef me niet zoo'n onmogelijk klein stuk als straks. Ik heb honger. Waar om moet Anne haar brood verdienen? Heeft Anthony Waveney haar niet ver zorgd achtergelaten?" „Hij heeft zijn testament veranderd." „Waarom?" John stond met zijn rug naar haar toe. Hij legde nog een plakje vleesoh op haar bord en gaf geen antwoord. Toen hij haar sla en aardappelen overhandigde en haar glas bijgevuld had, begon hij vleesch voor zichzelf te snijden. „Sir Anthony heeft alles aan Jenny na gelaten", antwoordde hij, terwijl hij naar de tafel liep. Aurora, mes en vork in de hand, keek met gefronste wenkbrauwen naar de af- tandsche lelie. „We zijn aan het verkeerde eind be gonnen", zei ze. John was het volkomen met haar eens. „Het vervelende is, dat ik niet weet waar ik beginnen moet". De rimpel op haar voorhoofd werd dieper en haar blik ves tigde zich strak op John. „Zie je, het gaat er om hoeveel jij weet en of we allebei hetzelfde weten. Wat weet jij van Anne af, John Waveney?" John dacht na. „Een heeleboel", gaf hij toe. „Ik weet bijvoorbeeld, dat zij niet met jou in Span je was. Vindt je 't erg als ik je vraag wat Jenny tegen je zei, toen je dien avond op Waterdane kwam? Wist jij zelf wel dat verondersteld werd dat Anne met jou mee naar Spanje was?" „Neen." John knikte. „Ik vond Jenny ook al zenuwachtig. Wat zei ze tegen je?" Aurora at haar biefstuk. Toen ant woordde ze: „Dat kan ik je niet vertellen." „Best. Dan zal ik het jou vertellen. Een van ons beiden moet de kaarten op tafel gooien, anders komen we geen steek ver der. Heeft Jenny je verteld, dat Anne in de gevangenis gezeten heeft?" „Ja. Wie heeft dat jouw verteld?" „Nicholas Marr vertelde het mij drie weken geleden. Anna heeft het me giste ren zelf verteld." Miss Fairlie's blozende wangen werden nog rooder. Ze haalde een paarsche zak doek te voorschijn en veegde er haar voor hoofd mee af. „Heeft Anne jou dat zelf verteld?" John knikte. „Ze kreeg een jaar. Voor het stelen van paarlen." „Hoeveel menschen weten dat?" vroeg Miss Fairlie norsch. „Nicholas en Jenny, mr. Carruthers, jij en ik juffrouw Jones, Anne en Jenny's kindermeid weet het ook. Anne gaf Annie Jones als haar naam op." „Weet verder niemand het?" „Behalve dan Sir Anthony." „Wat een toestand!" riep Aurora. „Wat een afschuwelijke toestand! En Jenny zeg, je wilt toch niet zeggen, dat Jenny het geld aanneemt?" „Het is intens gemeen". John's stem klonk vlak. „Jenny is niet gemeen; ze is een en al goedheid. Anne mag haar deel ook hebben, op zekere voorwaarden." „Wat voor voorwaarden?" „Die Nicholas gesteld heeft. Ze mag ginds niet komen, en hen niet ontmoeten; en ze mag Jenny niet schrijven of haar op de een of andere manier lastig val len." Miss Fairlie legde mes en vork neer. Ze stond op en bediende zich nog eens van de sla. Toen ging ze weer zitten. „Maar waarom interesseer jij je zoo voor die zaak?" „Ik ga met Anne trouwen." „Sportief hoor!" zei Aurora. „Wan neer?" „Zoo gauw ze maar wil. Ze wil nog steeds niet." „Echt iets voor haar. Vertel jij me eens, John Waveney, wat steekt er toch achter? Ik ken Anne al sedert haar derde jaar. Ze is eerlyk, dood-eerlijk. Waarachtig ik weet het, als ik een eerlijke ziel voor me heb. Ik zou huizen bouwen op Anne!" „Ik ook", hernam John. „Je bent een bovenste be^e, Aurora!" „Nu, wat steekt er achter?" „Ik kan het je niet vertellen." „Ik vertrouw Anne absoluut. Maar ik ben niet zoo zeker van Jenny", „Is h*t dat?" „Ik kan het je niet zeggen." „Hm. Ik zal eerst eens wat van die aard beientaart nemen. En je kunt de suiker en de room wel op tafel zetten. Jenny had de onbeschaamdheid mij te zeggen, dat ik geen room moest gebruiken vanwege mijn figuur. Ja, neem gerust, wees maar niet bang; ik ben er ook dol op en ik zei tegen haar: „mijn lieve kind, als je de slanke lijn toch al als een onbereikbaar ideaal hebt prijsgegeven, laat je een paar centimeter om je taile niet tusschen jezelf en room en melk komen. Maar wat ik zeg gen wil, Anne is veel te mager." „Ze is bij een afschuwelijk mendh, die haar niet genoeg te eten geeft." „Ze moest maar zoo gauw mogelijk bij mij komen." „Deksels, wat ben jij een schat! Maar toch ben ik bang dat ze niet wil. Zeg Aurora, wordt er veel gekletst over Anne, be doel ik?" „Och, de menschen kletsen altijd." „Wat zeggen ze van Anne?" „Ze vragen me wat er met haar is en zeggen, dat het zoo jammer is dat ze niet bij Jenny's huwelijk kon zijn. Sommigen hebben de onbeschaamdheid mij te vra gen of ze heusoh met mij naar Spanje was. Dat vergeef ik Jenny niet gauw. Ik houd er niet van leugens te vertellen. Zoo ben ik niet opgevoed en ik vindt het af schuwelijk. Het demoraliseert. Iedere keer dat ik het doe, valt het me gemakkelijker. Ik word er warempel nog trotsch op. Mis selijk, noem ik het! En dat heeft Jenny mij aangedaan!" John lachte. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 9