KOOPT NU J. WELLING v/h. MARTENS IH.O.B.O. R ORIENT-HENNA CHAINING EET MEER VISCH P. L. D. SNIJERS Vraagt SNIJERS friesche Streepkoeken Goedkoop Behang DONDERDAG 15 MAART 1934 DE LEIDSCHE COURANT t WEEDE BLAD - PAG. b OEGSTGEEST. Crisis-Comité. Onder zeer matige be langstelling hield het Crisis-comité een al- gemeene vergadering. Voorzitter was de heer Góoszen. Mr. van Krieken las de notulen, die on veranderd werden vastgesteld. De voorzitter gaf daarna een overzicht van hetgeen vanaf 28 Sept. 1933 tot en met Febr. 1934 is verricht. Het bestuur vergaderde 12 Inaal ter be handeling van 55 gevallen, hetgeen het aantal sedert de instelling behandelde ge vallen doet stijgen tot 264. In een elftal gevallen werd niet tot steun-verleening overgegaan, het2ij om dat deze na ingesteld onderzoek niet of zelfs geheel onnoodig voorkwam, hetzij omdat de aard van de gevraagde hulp óf buiten de bemoeiing van het crisis-comité viel óf boven de financieele draagkracht uitging, hetzij omdat de door het bestuur aar geboden tusschenkomst niet werd aan vaard dan wel de betrokkenen zich toch zelf Tasten te redden of daartoe uitgenoo- digd, niet verder verschenen, dan wel het raadzaam voorkwam voorshands het ver loop der zaken af te wachten. Van den bond van kleine kweekers kwam bij het bestuur een verzoek om steunverleening aan tuinders. In samenwerking met het B. A. werd in een achttal gevallen aan de betrokkenen wekelijksche geldelijke ondersteuning ver leend. Door afbetaling van veilingschuld, of dour bij de veiling zich garant te stel len tot zek-T bedrag kon mede in een ze vental gevallen voorzetting van het be drijf mogelijk worden gemaakt. Het be stuur betreurt het echter, dat in één ge val op de op die wijze geboden hulp ten ge volge van gebrek aan activiteit van belang hebbende weinig resultaat opleverde. Handels voorschot of werkkapitaal, ook voor aankoop van materiaal of tot betere uitoefening voor het bedrijf werd in een vijftal gevallen veistrekt. In een drietal gevallen werd hulp ver leend tot betaling van achterstallige be lasting, ook grondbelasting, mede in een drietal geval'en voer achtt-rstallige huis huur. waarbij, dit rrxge dankbaar worden vermeld, zelfs in twee gevallen de huis eigenaren lö en ?5 pet. van de vordering lieten vallen. Aan kleine zelfstandigen weid voor zoo ver mogeliih hulp verleend tctt voortzet ting van bedrijf of beroep, doordat het be stuur zijn bein'ddel ng vei leende om met de schuldeischers lot ee*» sccoord en afbe taling te genaken en dii ztj hier even eens dankbaar vermeld wel ee^ eer accoord tot algeheele kwijting met 0 pet. kon werden verkregen. Kunstmest werd wederom in vier geval len verstrekt In de vorige vergadering werd medegedeeld, da', het bestuur zou pogen om hulp te verieenet: aan kleine kweekers met gemengde bedrijven, waar voor men dan geldelijke steun van het Nat. Crisiscomité in Den Haag zou ontvangen. Met voldoening en groote erkentelijk heid kon de voorzitter mededeelen, dat in een tweetal gevallen de voor het comité van onze gemeente belangrijke bedraven, welke werden verleend, terstond door Den Haag zijn gerestitueerd en dat nog een tweetal verzoeken daartoe tot Den Haag zullen worden gericht. Alvorens in dergelijke gevallen tot steunverleening mag worden overgegaan, behoort zoo nauwkeurig en scherp moge lijk te worden vastgesteld of de aanvra ger de hulp „waard" is en zijn bedrijf vol doende perspectieven biedt. Voor deze om vangrijke en dikwijls moeilijk onderzoe kingen staan de heeren Uitenboogaard en Lubbe steeds bereid, waarvoor de voorzit ter hun hartelijk dank brengt. Voorts brengt de voorzitter nog in her innering de steunverleening B en die keu rig werk verricht. Een woord van dank wordt ook gebracht aan mevr. Roosen, die de leiding der we kelijksche collecte uitnemend vervult. Voorts deelde de voorzitter nog mede, dat van het R.-K. fonds voor Ziekenhuis- verpleging 32.werd ontvangen. Herinnert men zich, dat het comité in 1932 en 1933 door die vereeniging telkens 100.ontving, dan zou deze mededee- ling teleurstelling wekken. Weet men echter, aldus spr., dat het voornemen om ook dit jaar 100.af te staan, niet kon doorgaan en dat toen een aantal leden het bedrag, dat hun wegens contributie-ver laging zou worden gerestitueerd, voor af dracht aan het comité Oegstgeest bestem de, dan verschijnt deze, weliswaar kleine gift in een gansch ander licht en doet het goed op zulk een sympathieke wijze steun te mogen ontvangen. Deze medewerking doet te niet de van individueele zijde soms tot uiting komende tegenwerking, het geeft moed voort te gaan met dit, eigen aardige, moeilijkheden medebrengende werk. Aldus besloot de voorzitter. Deze rede werd met applaus onder streept. De heer G. Lubbe Thz. dankte den voor zitter voor het vele werk, dat hij reeds heeft gedaan. Bij de rondvraag werd de mogelijkheid besproken om bij de groote collecte een muzikale omgang te houden. Het Harmo niegezelschap „Triumph" zou hiertoe, naar men meende, wel bereid zijn. De voorzitter antwoordde, dat e.a. over wogen zal worden, waarna sluiting volgde. Wij hebben het verslag der werkzaam heden opzettelijk breedvoerig weergegeven om juist eens aan te tooncn het vele wat door ons crisis-comité belangloos wordt gedaan, en het vooroordeel bij sommigen weg te nemen. Met crisis-comité Oegstgeest, dat steeds met zulk een onpartijdigheid en nauwge zetheid te werk gaat bij steunverleening, heeft recht op aller belangstelling. Wijkverpleging. De vergadering werd geopend door den heer van Riessen, die de groote beteekenis van een goed geoutilleer de wijkverpleging schetste. De notulen werden onveranderd goedge- GEMEENTERAAD VAN HAZERSWOUDE Vergadering van den Raad der gemeente op Woensdag 14 Maart des voorm. 10 uur. Aanwezig alle leden. Voorzitter is de bur gemeester. de heer J. van der Meulen, die de vergadering opent met ambtsgebed. De secretaris, de heer B. den Braver, leest de notulen die onveranderd worden goedgekeurd en vastgesteld. De voorzitter doet mededeeling van in gekomen stukken w.o. Missive van den Commissaris der Koningin houdende mede deeling dat aan den Burgemeester, den heer J. van der Meulen, op zijn verzoek eervol ontslag is verleend als burgemeester der gemeente Hazerswoude. t De opheffing van het station. De voorzitter deelt hierop mede, dat door hem, in verband met de bespreking op de vorige vergadering, inzake de plannen tot opheffing van het station Hazerswoude- Koudekerk, bij den Directeur der Ned. Spoorwegen informaties zijn ingewonnen. Blijkens een ingekomen schrijven van de directie werd besloten met ingang van 15 Mei as. daartoe over te gaan. Wat betreft een halte voor het stoppen der treinen voor afgifte van wagons voor goederen, werd opgemerkt dat dan 250 wagonladingen per jaar moeten worden gegarandeerd, om hierin tegemoet te komen. Omtrent de af sluiting van den overweg was nog geen beslissing genomen. De voorzitter zegt, dat naar aanleiding van dit schrijven der di rectie, bij hem het voornemen bestaat nog deze week een samenspreking te houden met hen in onze gemeente die wegens han delsbelangen daarbij zijn betrokken, om zoo mogelijk een halte voor deze gemeente te verkrijgen. Tevens deelt de voorzitter mede, dat wegens de opening van de spoor lijn BoskoopGouda, wat in den loop van dit jaar een feit zal worden, door gemeen tebesturen uit den omtrek een conferentie is gehouden. Doel hiervan was behoud van de autobus voor het verkeer, wat ihzonder- heid ook voor deze gemeente van groot be lang kan worden geacht, om niet te worden geïsoleerd. Met zekerheid kan hieromtrent nog niets worden gezegd, maar alle pogin gen zullen in het werk worden gesteld om een groot ongerief voor de ingezetenen te voorkomen. Hierop komt in behandeling een voorstel van B. en W. tot vaststelling van de voor schotten op de vergoeding aan de bijzon dere scholen over 1934. De voorzitter zegt, dat wegens het ophef fen van de Openbare School, die maatstaf was tot het vaststellen der vergoeding, voor de Bijzondere Scholen, informaties zijn in gewonnen bij gelijk staande gemeenten, om nu het bedrag te bepalen. B. en W. stel len nu voor de vergoeding per leerling voor deze gemeente te stellen op 10.04. Bij de gehouden bespreking acht de heer M. Scheel de vermindering van het bedrag te groot en vreest voor schadelijke gevol gen voor het onderwijs. De heeren C. A. van Dam en D. Buiten huis verklaren zioh voor het voorstel van B. en W. De heer D. de Bruijn verklaart zich, hoewel het bedrag laag is, in de ge geven omstandigheden der gegmeente, voor het voorstel. De voorzitter wijst er op, dat bij de be handeling der begrooting met deze pest rekening is gehouden, daar noodzakelijk moést wórden bezuinigd om een sluiténdè begrooting te verkrijgen, wijst er met na druk op dat geen andere bronnen voorhan den zijn, en de belastingen zoo hoog mo gelijk zijn opgevoerd en niet meer kunnen worden verzwaard, zoodat verhooging van het bedrag niet mogelijk is. De heer M. Scheel stelt voor het bedrag voor vergoeding te bepalen op 11.50 per leerling. Dit voorstel, gesteund door den heer Jac. de Kort, in stemming gebracht, wordt echter verworpen met 8 tegen 2 stemmen, zocdat het voorstel van B. en W. werd aangenomen. Het bedrag, n.l. 80% van de vergoeding, werd voor 1934 vastgesteld voor de Chr. school aan den Rijndijk op 1305.20; Chr. school op het Dorp 842.40; R. K. school op het Dorp 1004.Ned. HerVormde school 428.R. K. school Groenendijk 1156.R. K. school Oostbuurt 735.60. Voor de U.L.O. school op het Dorp werd het bedrag der vergoeding n.l. 80%, bere kend tegen 25.96 per leerling, vastgesteld op 328.Met het vastgestelde bedrag aan de scholen té rekening gehouden met het innen der schoolgelden door het school bestuur. Hierop komt aan dé orde: Voorstel tot wijziging van de gemeenschappelijke rege ling inzake de toelating van kinderen uit deze gemeente tot Openbare School te Koudekerk. De voorzitter deelt mede, dat volgens contract niet de gemeente Koudekerk, bij de opheffing der Openbare School aan den Rijndijk, besloten was een bedrag van 20 per leerling uit deze gemeente, te vergoe den. Naar aanleiding van een verzoek aan Koudekerk om verlaging van het bedrag, té een schrijven ingekomen van het ge meentebestuur van Koudekerk, dat op de laatst gehouden raadsvergadering besloten werd het bedrag per leerling uit onze ge meente vanaf 1 Januari 1934 te stellen op 17.50, een vermindering dus van 2.50 per leerling. B. en W. stellen voor conlurm het voorstel van Koudekerlc te besluiten, waarmede de raad, na ee.'igs bespreking en toelichting, genoegen nam. Het kohier hondenbelasting, dienst 1934 werd vastgesteld op 462.-^. De noodslachtplaats. Inzake het voorstel van B. en W. tot het stichten van een noodslachtgebouw, doet de voorzitter eenige mededeelingen. Het bestaande gebouw, aan de Provincie over gedaan, zal weldra moeten verdwijned, zoodat spoedige aanbesteding van een nieuw gebouw gewenscht té. Een teekening daar- van, waarbij vele verbeteringen en veran deringen zijn aangegeven, té ter tafel en geeft overvloedige ^tof tot bespreking voor den raad en toelichting door den voorzitter, waarop besloten weid tot aanbesteding van een noodslachtingsgebouw over te gaan. Goedgevonden wordt wijziging der be grooting, dienst 1934. Bij de rondvraag informeert de heer Jac. de Kort, of het tijdstip waarop het kind van V., dat naar Effotha zal gaan voor re kening der gemeente, nog niet is aangebro ken. De voorzitter zegt, dat gewacht wordt op Ged. Staten tot goedkeuring der begroo ting, om daartoe over te gaan. Hierop sluit de voorzitter de vergadering en gaat de raad in geheime zitting. keurd. Het daaropvolgend jaarverslag gaf een kort overzicht van de benoodigde ver bouwing en aanbouw van het Wijkgebouw. Het ledental steeg tot 688. Door de Zuster werden 3616 bezoeken afgelegd aan 108 pa tiënten. Aan 20 overledenen werd de laat ste hulp verleend. Het aantal kraamverple- gingen bedroeg 10. Een groot aantal ver- plegingsartikelen werd uitgeleend en het magazijn weer aangevuld en uitgebreid. Vele artikelen werden geschonken, waar voor dank werd gebracht. Ook de Zuster werd dank gebracht voor haar onverflauwde ijver en toewijding. Als T.B.C.-Huisbezoekster legde de Zuster 115 controle bezoeken af. 4 Patiënten moesten naar een Sanatorium en 2 naar een buiten school gezonden. Voorts werd het financieel verslag uitge bracht. De rekening 1933 sluit in ontvang sten en uitgaven met 3681.46. De balans 1933 met 4110.58. Het financieel verslag van de T. B. C.-Vereeniging sluit met ont vangsten en uitgaven 1476.61, w.o. een batig saldo van 111.96. Dank werd gebracht voor de aangeboden rondgang door de gemeente, van de Mond- accordeonvereeniging W. I. K. Als leden van de kascommissie werden gekozen 0e heeren Sprey en Gooszen, als reserveleden de heeren Hamel en van Ar- kel. Ter voorziening van twee bestuursfunc ties werden gekozen Mevr. Janssen en Mevr. Jansen-Schoonhoven. Bij de rond vraag deelde de voorzitter op verzoek een en ander mede omtrent den aanbouw van de bergruimte en dankte den heer Komen voor zijn verleende medewerking aan den bouw. Ook aan de pl. geneesheeren werd dank gebracht. Hierna sluiting. RIJNSBURG. Flora. Was de omzet over de laatste maand verre van gunstig, genomen over een langer tijdvak krijgen we een geheel ander beeld. Genomen over ;t tijdvak van October 1933 tot de tweede week van Maart 1934 was de omzet in totaal f 491.379.37 terwijl over een zelfde tijdvak van 19321933 dit cijfer was f 424.033.52, of f 67.345.85 minder. Hierbij dient echter in het oog te worden gehouden dat de aan voer in het laatste seizoen, 19331934 min stens even groot, waarschijnlijk zelfs groo- ter was en de inkoop der bollen hooger was de omzet voor een redelijke uitkomst der trekkers individueel hooger zijn moest. WASSENAAR. Buurlvereeniging „Nieuw Wassenaar". In Hotel Theetuin Renbaan, hield op*- gemelde Buurvereeniging een algemeene vergadering. Door den voorzitter, den heer mr. P. A. van der Drift, werden de aanwe zigen hartelijk welkom geheeten op deze zesde jaarlijksche vergadering, in het bij zonder dr. Ph. J. Idenburg, die heden avond een inleiding zal houden over het onderwerp: Het Middelbaar Onderwijs voor de Wassenaarsche Jeugd. Hierop worden door den secretaris, den heer N. Hoogewerff, de notulen voorgelezen die onder dankzegging aldus worden vast gesteld. Het jaarverslag van den secreta ris lokte evenmin eenige bespreking uit. Uit dit verslag ontleenen wij o.m., dat hét ledental vrijwel constant blijft en bedraagt 201 leden. Hierop kwam het financieel verslag door den penningmeester aan de orde. De in komsten hadden bedragen met de saldi van vorige *jaren ƒ330.78; de uitgaven 199.04, zoodat er een batig slot is van 131.74. Tot controlecommissie worden benoemd de heeren Smit en dr. Bakker. Aan de orde té de verkiezing van een viertal bestuursleden wegens periodiek af treden van de heeren W. A. Stokhuijzen. K. J. H. Prudhomme van Reine, M. C. van Essen en N. Hoogewerff. Op voorstel van uit de vergadering werden alle heeren bij acclamatie herkozen. Op voorstel van den voorzitter werd be sloten de contributie te handhaven op 1.— per lid per jaar. Na nog eenige besprekin gen hield mr. Idenburg zijn inleiding. Gevestigd: G. Waasdorp, R.-K. d.b. uit Oegstgeest, Ridderlaan 1. E. C. M. Strumpff, R.-K., uit Den Haag, Ridder- laan 1. H. Kruschinski, Sv. L., Dtsche d.b., uit Rastede, Gr. Haezebr. weg 63. J. Vos, winkelbed., uit Hengelo (O.), Vin- kelaan 3. L. Weidenfeld, Isr., volontaire, uit Koudekerk, Raaphorstlaan 28. M. E. Wolfs, R.-K., d.b. uit Den Haag, Gr. Hoef ijzerlaan 67. A. A. Lenerz, R.-K., d.b., uit Gelsenkirohen, Beukenlaan 2. J. S. F. Richter, Ev. L., Dtsch d.b., uit Dresden, Kerkeboschlaan 4. L. Rödel, Ev. L., Dtsch d.b., uit Papenburg, Wassenaerstr. 13. M. Matheij, R.-K., Dtsch. d.b., uit Den Haag, Victorialaan 4. A. E. Stute geb. van Waasdijk, uit Den Haag, Wittenb. weg 130. H. G. J. van Voorst van Beest en gez., fruitkweeker uit Driebergen, Nar- ctélaan 22. J. G. Henderson en gez., Uw Vitrages voor de schoonmaak U heeft nu de mooiste keuze uit de complete nieuwe sorteering PRIJZEN DIE VOOR ZICHZELF SPREKEN: ETAMINE, .7 aparte dessins GROOTE LINNcN BEDSPREIEN i RQ met gekl. bloemen I.OÖ 17 ct. MARQUISETTE, wit en ecru FANTASIEVOILES, prachtdeseins; qq 59, 55, 49, 45, OÖ Ct. BREEDE ZIJDEN 0Q LUSFRANJE £0 Ct. WITTE KLEEDJES, ij- enorme sorteeriug, Tanaf 10 Cl. ftlEUWE RIJN 58 TE EFOON 2470 TEL. 1837 ROT AX TEL 1837 ONZE 20 PRIJSVERLAGING IS EEN SUCCES. LeidenDen Haag 2. LeidenHaarlem 3.20 LeidenAmsterdam 5.50 LeidenAlphen 1.85 Leiden—Katwijk 1. LeidenRotterdam 4.75 LeidenHoogmade 0.80 LeidenVoorschoten 0.70 Deze prijzen zijn per retour en per wagen. Wachten 0.$) per UUr. Stadsritten 10 ct; vrij voorkomen. Toeren ƒ1.50 p. uur. Wachten in de stad 15 ct. 2473 per kwartier. VOOR UW TUIrf Tuingereedschappen. Spuiten, Slang, Gieters enz. enz. Tonkin- en Bloernstokken. Alle soorten Bloem- en Tuinzaden, Dahlia's, Spirea'sj Pioenen, Tijgerlelies. Begonia's ranaf 10 ct. per stuk. Gladiolusson, HyaeinthUs Candicani enz., enz. „DE LEIDSCHE ZAADMANDEL" i. VRIJENK0EK, Haari.str. 117, bij de Mare f 22.50 met terugtraprem, kast, drager, bel en achterlicht en een jaar garantie! Kin- derrijwielen f 25.00. Transportrjjwielen f 38.00 met zware drager! Onze Liberator Royal Luxe Damesrijwielen, welke ge heel van Engelscbe onderdeelen vervaar digd zijn, waarvan de remmen geheel onafhankelijk van het stuur verstelbaar zijn, verkoopen wij uit tegen de enorm lagen prijs van f 45.00 per stuk. Zoo lang de voorraad strekt! Model Tefry zadels f 1.65, huiten en binnenband 28x1''2 tl 00, Transparant buitenbanden f 1.25 en f 1.50. Pedalen 65 cent per paar! Ruime keuze electr. lampen f 4.50, 5.00, 6.00, 7.50 en 9.25 A. ALT, Rijwielfabriek, Mare 112 Wringer Standaards 2.58 Keukentafel vanaf 1.39 Kindertafeltje0.89 WATERSTEEK 2. vertt het haar In iedere gewenschte kleur, door het eenvoudig te wasschen Verkrijgbaar in pakjes van 60 ct. bij S. A. BROERSE Drogisterij „80ERHAAVE" Haarlemmerstraat 68 - Tel. 784 BIJ GEBRS. SUSAN Haarlemmerstraat 33-49. Haarvlechten in alle kleuren vana 12.50, Gr s vanat 13.50 Diverse merken Haarkleurmiddelen, alsmeee pracht preparaat „Os ris" he.welk aan grijs ot verkleurd haar de natuur.i ke kleur teruggeeft. Ze ia goedkooper dan vleesch. Dagelijks versche aanvoer van TONG, TARBOT, GRIET, SCHELVISCH en KABELJAUW. Nu i« het de tijd om ook eens de fijnste visch te eten Aanbevelend, C. DEN DliLK Jaspz. Katwijk a/Zee ■- Tel. 81 - Zuidstraat 45 R.K, VERfcEN. VüOR KrtAA flVtRZORGING VOOR ALLE GEZINDTEN TE LEIDEN Plaatsing-Bureau Boerhaavestraat 30 verleent hulp door gediplomeerde krachten. Geopend elke Donderdagmiddag van 2—5 uur tot het verstrekken van de gewenschte in lichtingen en ter aanmelding van contribu- eerende leden. Schriftelijke aanvrage adres R.Kr. Vr. v. Kr., Stille Rijn 7, Telef. Banketbakkerij (ellekoeken) in drie smaken: gember, sucade en honing, a 15 en 12 ct. per stuk Lunchroom Botermarkt 15, Tel. 2583 OPGERICHT 1829 LEEST DE ADVERTENTIES IN UW DAGBLAD. 3 EEÜEfJ III Haarlemmerstraat Laat U niets wijs maken met goedkoop bebahg voor een stuiver per rol b.v. als U toch beetgenomen wordt met een dure rand en dan nog een oud patroon. Alleen de verkoopt het nieuwste papier vanaf 7U2 ot. per rol, met een goedkoope rand er bij, ook kunt U het zonder rand koopen, wat bij onze collega's niet mo gelijk is. De 3 EENEN is toch het eenigste adres voor beslist goedkoop behang. Alleen Vraagt onze staalboeken het is de moeite waard R.-K. uit Den Haag, Oostd. weg 77. C. Hoogervorst, R.-K., d.b. uit Voorhout, L. Kerkdam 74. H. E. H. Borger, Ev. L., Dtsch d.b. uit D.land, Schouwweg 71 II. E. Michaelis, Ev. L., D.sche kinderjuffrouw, uit Berlijn, Gr. Haesebr. weg 62. M. Stramma, R.-K. uit Gelsenkirohen, van Calcarlaan 7. E. G. Wesch, Ev. L., Dtsche d.b. uit Dinslaken, van Calcarlaan 13. C. de Graaf, G. K. uit Brunssum, Raap horstlaan 3. S. A. Schulz, R.-K. Dtsche d.b. uit Dlnd, L. Kerkdam 50. F. Tkalee, R.-K. Joeg-Slav., uit J.-Slavië, Oud Clin- gendaal 7. R. M. Ceresole, Zwitsersche, onderwijzeres uit Lausanne, Meij boom laan 1. G. F. Hartman, uit Den Haag, Kerkelaan 19. B. C. van de Griend, N.H., marechaussee, uit Den Haag,, Wassenaar- scheweg 9c. P. Storm, N.-H., apoth.-ass., uit Pernté, L. Kerkdam 56. Wed. J. F. Sylvius geb. F. H. Meindersma, N.-H. uit Den Haag L. Kerkdam 48. J. Klajba- novo, R.-K. Tsj. Slow., keukenmeisje uit Mastenico, Kerkeboschlaan 4. W. A. B. Hoogenberg, R.-K. uit Wageningen, van Calcarlaan 6. Vertrokken: C. W. Trezfon naar Pa- lembang. J. Dijkstra naar Voorschoten, Papelaan 17. Th. van Essen, naar Kat wijk, Voorstraat 21. C. Coszee naai Den Haag, Atjehstraat 38. Wed. A. J. Hoo gewerff geb. van Stolk naar Den Haag, Roelofstraat 76. C. van Kampen naar Noord wij krehout, Delfweg 20. A. Boers naar Den Haag, van Swietenstraat 78. A. H. J. ten Bruggencate, naar Den Haag, Laakkade 80. M. A. Gamelkoorn, naar Brummen, Fijksweg A 69. E. B. Rom- stedt naar Den Haag, Prinsen Vinkenpark 12. J. Grimbergen en gez. naar Noord- wijkerhout, Delfweg 16. Wed. P. W. Oelrich naar Amsterdam. Amstelkade 69. H. Clemens, naar Den Hag, Roelof straat 76. C. W. van Tol naar Den Haag, Sonoystraat 11. Ph. en J. L. M. van Kempen naar Den Haag, Stuyvesant- straat 74. A. Prins naar Clifton (Ame rika). Wed. G. Kleijn geb. jkvr. van Beijma, naar Oegstgeest, Juianaweg 12. H. Schweitzer naar Straatsburg. Geboren: Wilhelmina d. v. J. Rem merswaal en C. van Haastricht. Petro- nella Maria Agatha d. v. J. W. v. d. Krogt en J. H. C. M. Beijersbergen. Cornells z. van K. Koenrades en B. Veloo. Ma ria Theresia d. v. A. A. W. van Gent en J. P. Augustinus. Helena Wilhelmina d. v. C. van de Munt en M. M. Boerman. Ondertrouwd: J. C. van Voort en J. M. Paard ekooper. Overleden: Elisabeth Versteeg 59 j. echtgen. van P. Roodhuyzne. Maria Fran.cina Elisabeth Verboom Saumarn 74 j. ongeh.

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 6