HONfG'S JULIENNESOEP 6 borden voor 20 ets. MAANDAG 26 FEBRUARI 1934 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN AANRIJDING MET DOODELIJKEN AFLOOP. Bejaard wielrijder het slachtoffer. Gisteravond omstreeks half acht is een bejaarde wielrijder, die op den Hartvelc!- scheweg in het dorp Diemen door een uit de richting Muiden komende auto werd achteropgereden gegrepen. De automobilist wilde den wielrijder links passeeren, kwam daarbij op de zich ter plaatse gevindenie tramrails te slippen en greep der wielrij der, waardoor deze over een der voorspat borden heen geslingerd werd en met het achterhoofd op de straat terecht kwam. Bloedend werd hij opgenomen en bij dr. Derkinderen binnengedragen, die slechts den dood kon constateeren. De identiteit i van het slachtoffer kon nog niet worden I vastgesteld. Door de politie wordt een uit gebreid onderzoek ingesteld. JONGETJE OVERREDEN EN GEDOOD. Voor de oogen van zijn vader. Zaterdagmiddag omstreeks 2 uur is op den hoek van den Rijswijkschen weg en de Eliasstraat te Den Haag een droevig on geluk gebeurd. Een 4-jarig jongetje A. v. L. uit de Paets van Troostwijkstraat, dat daar met zijn vader liep te wandelen stak op een gegeven oogenblik plotseling oveï met het noodlottig gevolg dat hij door een juist passeerende auto, bestuurd door den 49-jarigen v. d. H. uit Rijswijk werd over reden. Het ventje was op slag dood. BOTSING TUSSCHEN AUTO EN WIELRIJDER. Eén ernstig gewonde. Gisternacht heeft in de Oude Elburger- straat te Groningen een botsing plaats ge had tusschen een z.g. D.D.-taxi, bestuurd door E. v. T., wonende te Siddeburen en den wielrijder J. O., ongehuwd, wonende aan den Borgwal te Groningen. O. werd met een hersenschudding en andere ernsti ge verwondingen naar het Academisch zie- I kenhuis te Groningen overgebracht. DOODELIJKEN TRAP VAN ZIJN* PAARD. Vrijdag kreeg de 56-jarige J. v. Beek te Spoordonk onder Oirschot, een trap van zijn paard tegen het onderlijf. De man werd ernstig gewond naar een ziekenhuis te Til burg overgebracht, waar hij spoedig aan de gevolgen is overleden. JONGETJE VERDRONKEN. Gistermiddag isihet vierjarig jongetje H. A. van Doorn uit de Anjerstraat te Rotter dam, dat op de Prins Hendrikkade aan het spelen was, in de Koningshaven gevallen. Niemand had hiervan iets bemerkt en eerst later, toen het knaapje vermist werd, is men gaan dreggen. Het lijkje is door een schipper opgehaald en naar het ziekenhuis aan den Coolsingel overgebracht. AANVARING OP HET USELMEER. Schip lekgestooten. Het passagiersschip „van Hasselt" van den veerdienst EnkhuizenStavoren, is Zaterdagmorgen te ongeveer half elf tijdens den dikken mist op het IJsselmeer nabij „De Hofstede" in aanvaring gekomen met de vrachtboot „Hunze V" van de lijn Gro ningenAmsterdam. De vrachtboot be kwam een groot lek en loopt gevaar te zin ken. Een andere boot van de Hunzemaat- leent assitentie; zij heeft de geheele beman ning reeds overgenomen en zal trachten de beschadigde boot te Stavoren of Harlingen binnen te brengen. Mocht men hierin ech ter niet slagen, dan zal de „Hunze V" op schappij bevindt zich ter plaatse en ver- het Vrouwenzand bij Stavoren worden ge zet. De „Van Hasselt" heeft geen averij be komen en is met een vertraging van onge veer acht minuten te Stavoren aangeko men. De veerboot „De Hunze" is later op het Kooizand onder Enkhuizen door een der booten van de „Hunze-Maatschappij" aan den grond gezet. Niettegenstaande de boot half vol water staat, is de bemanning aan boord terugge keerd. BOERDERIJ AFGEBRAND. Gisteravond ontstond door tot nog toe onbekende oorzaak een zware brand in de boerderij van F. van Leuten te Schaik. De brand, welke door omwoners werd ontdekt, nam een grooten omvang aan, zoodat de boerderij spoedig in lichter laaie stond, ter wijl ook de belendende perceelen groot ge vaar liepen. De plaatselijke brandweer, die spoedig ter plaatse was, kon de belendende perceelen nog voor brand behoeden. De boerderij van Van L. met inboedel en landbouw-inventaris brandde tot den grond toe af. Verzekering dekt slechts gedeelte lijk de schade. DE ONTVREEMDE DEFENSIE- TEEKENINGEN. De waarheid voor 2000 te koop? Inzake de ontvreemde defensie-teekenin- gen te Weesp, meldt mén aan „de Stan daard" nader, dat X., eenige dagen nadat het onderzoek had plaats gehad, aan den rijksveldwachter heeft medegedeeld, dat hij bereid was, de namen te noemen van de personen, in wier bezit <?e teekeningen zich thans zouden bevinden, mits van rijkswege aan X. een bedrag van 2000 werd betaald. De rijksveldwachter heeft dit aanbod ter kennis gebracht van zijn superieur en het resultaat is geweest, dat opnieuw een on derzoek is ingesteld, dat o.a. ook leidde in de richting Muiderberg, hetgeen echter tot nu toe geen resultaat schijnt te hebben opgeleverd. In een onderhoud, dat X. in het begin van de vorige week had met den brigade-com mandant van de rijks veld wacht, heeft hij nog verschillende bijzonderheden betref fende de teekeningen medegedeeld. Van zelfsprekend kunnen de politie-autoriteiten hieromtrent geen enkele inlichting ver strekken. Echter vernam het blad van an dere zijde, dat van de bewuste teekeningen in Weesp afdrukken vervaardigd zijn. Eenerzijds wordt hardnekkig beweerd, dat de teekeningen zich nog in Weesp zouden bevinden (verborgen in een schoorsteen), terwijl van andere zijde zeer beslist verze kerd wordt, dat de teekeningen ongeveer 2 weken- geleden van Weesp uit naar el ders zouden zijn overgebracht. Bij het verhoor, dat, in verband met de ontvreemde of afgestane teekeningen o.a. aan dengene werd afgenomen, die deze zaak het eerst aan het rollen bracht, heeft hij tegenover een officier der genie ver klaard, dat in den linkerbovenhoek der teekeningen, welke hij eerder in het bezit van X zou hebben gezien, het Nederland- sohe wapen was afgebeeld. In verband hier mede vernam het blad nog, dat op de De- fensie-teekeningen bedoeld wapen nimmer voorkomt, wèl op de teekeningen van den Rij ks waterstraat. In hoogere militaire kringen moet men aan de verschillende berichten over de ont vreemde defensie-teekeningen niet zooveel waarde echten, wel echter schijnt men alle moeite te doen, om te weten te komen, door wie de teekeningen werden afgestaan, om er blauwdrukken van te laten vervaardi gen. Nog werd verzekerd, dat er geen sprake moet zijn van teekeningen van de inundatiewerken in de omgeving van Mui den en Naarden. Intusschen wordt het onderzoek in ver schillende plaatsen voortgezet. INBREKERS AAN DEN SLAG IN EEN BONTZAAK. Buiten wachtten rechercheurs Rechercheurs van het Hoofdbureau van politie te Amsterdam hebben in den vroe gen morgen van Zaterdag j.l. een goeden slag geslagen door de handig voorbereide arrestatie van twee bekende leden van het Amsterdamsche inbrekers-gilde. Eén van deze lieden had zich reeds Vrij dagmiddag laten insluiten in het pand Sin- gei 328, waarin een bonthandel is geves tigd. In den loop van den avond verscheen nummer 2 op het appèl, die door zijn kame raad werd binnen gelaten. Beiden waren volkomen onbewust van het feit, dat het spiedend oog van een re chercheur der Centrale Recherche, die van een en ander de lucht had gekregen en zich verdekt had opgesteld, al deze verrichtin gen gadesloeg. Deze politieman achtte, Dij dezen laatsten stand van zaken, het oogen blik gexomen om zich van assistentie te verzekeren. Kort daarna was het perceel door verscheidene rechercheurs omringd, wier geduld op de proef werd gesteld to: den volgenden morgen 6 uur, op welk tijd stip de beide inbrekers te voorschijn kwa men, tezamen vier koffers met bont torsend. Beiden schrokken hevig toen zij zich ont dekt zagen; zonder verzet gaven zij zich aan de politiemannen over. Op één van hen werd een browning met twintig scherpe patronen gevonden; en huiszoeking bracht nog meer patronen en een stel inbreKers-werktuigen aan den dag. Het beruchte tweetal, dat in het hoofd bureau is ingesloten, zal ter beschikking van de Justitie worden BRUTALE DIEVEN. Een klein arsenaal ontdekt. In het begin der vorige week werd door de N.V. Ijzerhandel C. A. Zwager te Be verwijk bij de politie aangifte gedaan van diefstal van verschillende voorwerpen uit haar magazijnen aan de Breestraat aldaar. Er werd een aantal zakmessen en een klein bedrag aan geld vermist, zoodat men meen de met een vrij onbeduidende inbraak te doen te hebben. De nasporingen der politie leidden even wel tot de ontdekking van verschillende andere diefstallen, waarbij betrokken wa ren de 18-jarige H. J. H. uit Velsen-Noord, de 19-jarige J. B. en de 15-jarige H.K.O.,- beiden uit Wijk aan Duin, terwijl een vier de, zekere N. H., ook bij enkele diefstal len betrokken bleek te zijn. Een uitgebreid onderzoek bracht aan het licht, dat een partij zak- en dolkmessen reeds door schenking of verkoop in andere handen was overgegaan. Het verhoor van de jongens gaf de politie aanleiding in sa menwerking met de marechaussee huis zoekingen te verrichten. Daarbij werd, behoudens verschillende ijzerwaren, nog een klein arsenaal ontdekt en voorts een hoeveelheid beits en chemi caliën, ontvreemd uit de Ceta-Beverfabrie- ken en chemicaliënfabriek „Noord-Holland" Het gestolene, dat in den grond verbor gen was, is naar het politiebureau overge bracht. Gebleken is, dat tot driemaal toe bij den eerstgenoemd en ijzerhandel inge broken was. Men verschafte zich toegang aan de achterzijde van het perceel, waar een glazen deur, die met een spanjolet ge sloten was, gemakkelijk kon worden ge opend. Alle verdachten hebben volledig bekend. Zij zijn op last van den Officier van Justi tie op vrije voeten gesteld. „Tijd" UIT DE RADIOWERELD Programma's voor Dinsdag 27 Februari. Huizen 301 m. 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoon. 11.30 Godsdienstig halfuurtje door kap. Hendriks. 12.15 Lunchconcert door het KRO-sextet. 2.00 Vrouwenuurtje. 3.00 Modecursus, waarna gramofoon. 4.15 Voordrachten door Gerda Panhuysen, afgewisseld door zangrecital (Maria Ho ving van Driel) en gramofoon. 5.30 „Het a.s. internationale congres te Rome", causerie namens de R. K. Federa tie van Vrouwenbonden in Nederland door mevr. F. Steenberghe Engeringh. 5.45 De KRO-boys. 6.4U Esperanto-cursus. 7.15 Gramofoon. 7.45 VeroonusKwartiertje. 8.00 Lijdensmeoutaae aoor pastoor Th. J. v. Noord uit Rotterdam. 9.30 Vaz Dias, waarna Solistenconcert door het KttO-orkest, m. m. v. Simon Gold berg, viool. Te 10.15 dr. J. Kiessens over „Sterilisatie". Ten 10.35 Vaz Dias. 11.15 Gramofoon. Hilversum, 1875 m. 8.00 Gramofoonpl.- 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonpl. 10.30 Concert. J. Wolf (zang), S. Snijder (Viool; en E. Veen (piano). 11.00 Kookpraatje mevr. R. Lotgering- Hillebrand, 11.30 Vervolg concert. 12.00 Gramoioonpl. 12.15 Ensemble O i to Hendriks en Gramo foonpl. 2.üü Voordracht R.' Geraerds. 2.30 Pianorecital Annie de Ridder. 3.00 Knipcursus. 4.15 Gramofoonpl. 4.30 Radio-Kinderkoorzang o. 1. v. J. Ha mel. 5.00 Voor de kinderen. 5.30 Jeugdhaliuur v. d. VPRO. 6.00 Omroeporkest o. 1. v. N. Treep. I. d. pauze om 7.00 E. v. Dissel: De iepziekte. 7.30 Engelsche les Fred Fry. 8.00 Vaz Dias. 8.05 Gevar. programma m. m. v. Dajos Bela en zijn orkest, P. Ostra (liedjes) en The Cello Four. 9.30 Concertgebouworkest o. 1. v. Mario Parenti m. m. v. A. Altrabella (sopraan) en P. Mirassou (tenor). 10.30 Dajos Bela en zijn orkest. 11.00 Vaz Dias. 11.io12.00 Gramofoonpl. Daventry, 1500 m. 10.35 Morgenwijding. 10.50 Tijdsein, berichten. 11.05 en 11.2011.40 Lezingen. 12.20 Orgelspel. 12.50 Commodore Grand Orkest. 1.50 Midi. Studio Orkest. 2.20 Voor de scholen. 4.50 Het Philips Strijkkwartet. 5.35 Kinderuur. 6.20 Berichten. 6.50 Kamermuziek u. d. Barock-tijd. 7.10 Duitsche causerie. LOONGELDEN GESTOLEN. Twee nachtelijke inbraken te Rotterdam. Vrijdagnacht is ingebroken in pand 81 aan de Aelbrecbtskade te Rotterdam, waar in gevestigd is de N.V. Cemsto. De brand kast is geforceerd. Daaruit is ontvreemd een bedrag van 2600. Dit geld was in een FEUILLETON. DE TWEELINGZUSTERS Uit het Engelsch van PATRICIA WENTWORTH. (Nadruk verboden). 31) Het norsch verzet in haar gelaattrek- ken werd heftiger. „Die man, die Miss Anne maar één keer in zijn leven gezien had en Miss Jenny nooit te voren, zou ze gemakkelijk genoeg met elkaar verwisseld kunnen hebben." „Dwaasheid!" beet John. „Ze lijken ab soluut niet op elkaar geen steek, daar bij is Jenny blond en Anne donker." „En hoeveel haar laten die jonge meis jes tegenwoordig zien? En u mag dan den ken, dat ze niet op elkaar lijken, ze wer den vaak genoeg voor elkaar aangezien. En dien dag moest ik zelf een paar maal goed kijken, want ze waren precies een der gekleed, zooals dat altijd het geval was voor Miss Jenny zich verloofde." „Waren zij eender gekleed?" „Ze hadden hun nieuwe voorjaarspakjes aan, alle twee waren ze in 't grijs met kleine zwarte hoedjes, meer mutsjes dan hoedjes, zooals ze toen juist gedragen wer den; als twee druppels water leken ze op elkaar." John duwde met een ruk zijn stoel ach teruit. Hij liep naar het venster en bleef daar staan. Hij keek naar buiten, zonder bts te zien; zijn hart klopte onstuimig en jn gedachten joegen wild. Toen hij zich eindelijk omkeerde, merkte hij dat juf frouw Jones met eerbiedige nieuwsgierig heid naar hem staarde maar ze keek da delijk verlegen voor zich. John stelde haar nog twee vragen en na daarop antwoord gekregen te hebben, ging hij heen. XX Uit een telefooncel belde John. mr. Le wis Smith op: „Zeg ouwe jongen, ik moet een particulier detectieve hebben, zoo'n vent van 'n soort informatie en recherche bureau; je weet wel wat ik bedoel." Mr. Lewis Smith deed nogal verbaasd. „Waar heb je dien in hemelsnaam voor noodig?" „Ik heb er een noodig. Dat is dunkt me voldoende." De verbazing veranderde in geamuseer- den spot. „Best, zie dat je er een krijgt. Maar waarom vraag je dat aan mij? Wij houden geen voorraad van dergelijke heeren hoor!" „Doe alsjeblieft niet zoo ezelachtig. Kan je mij geen goede bezorgen?" „Laat eens kijken. Je kon Messing wel eens probeeren. Hier is z'n adres." John noteerde het. „Dank je," zei hij kortaf in de tele foon. Daarop Lewis Smith weer: „Zeg, als je nog steeds op zoek bent naar haar wees in hemelsnaam voorzichtig." John hing den hoorn op. Die eeuwige waarschuwingen-en die ellendige geheim- zinnigdoening maakten hem misselijk. Hij had nu eenmaal het onwrikbare besluit ge nomen. Anne Belinda te vinden, wat er ook gebeuren mocht en wat hem ook in den weg stond. Hij begon met Messing op te zoeken, maar het gezicht van den man, zijn heele verschijning, stond hem al direct tegen. De detectieve zat aan zijn schrijfbureau, met een heeleboel zakelijk uitziende pape rassen om zich heen. In een kantoor er naast was een bediende aan het werk. John vond alles aan mr. Messing even on sympathiek en irriteerend. Zijn nagels, zijn das, zijn kraaloogjes, zijn puntneus, zijn glimmende geplakte haren John fronste zijn wenkbrauwen en stak van wal. „Ik ik wil iemand opsporen. Derge lijke karwetiejs knapt u toch op, is 't niet?" Mf. Messing opende een dik, gewichtig uitziende boek en bedekte alle gegevens, die op de pagina's voor hem waren opge- teeken stonden, zorgvuldig met een groot vloeiblad. „U zoudt verstomd staan", verklaarde hij minzaam, „als ik u vertelde, hoeveel en welke menschen wij al opgespoord heb ben. Maar dat is het groote nadeel van een vertrouwenspositie als de mijne, je mag er niet over spreken, je mag geen reclame maken. Maar dat neemt niet weg", voeg de hij er met een bescheiden, haast ver ontschuldigend lachje bij, „dat je succes sen vroeger of later toch bekend raken. Nu" hij doopte zijn pen in de inkt „U zei, dat u iemand wenschte op te spo ren?" Mr. Messing sprak zonder accent, maar hij had een stem, die zoo sterk aan een accent deed denken, dat je 't er in miste. „Ik wil een meisje opsporen. Haar naam is Annie Jopes", verklaarde John bruusk. Maar terwijl de woorden over zijn lippen kwamen, sponnen zijn gedachten: „Wat een afgrijselijke vent! 't Soort, kerel om je wild te maken! 't Idee om zoo'n individu Anne te laten opsporen. Maar ze moest gevon den worden. Enfin, hem maar zoo weinig mogelijk vertellen. Maar hoe weinig zou dat kunnen zijn?" „Annie Jones". Mr. Messing doopte zijn pen weer in en schreef den naam in het boek. „Ja, gisteren kwam ze uit Hollo way." „Bent u naar de politie geweest?" „Neen. Ze werd gisteren in vrijheid ge steld en ging toen familieleden buiten de stad opzoeken. Omstreeks half zeven moet ze in Londen zijn teruggekeerd: aan Wa- terloostation. Haar familieleden zijn onge rust over haar en zouden graag willen we ten waar ze nu is, omdat ze bang zijn, dat ze geen geld bij zich heeft." „Hm, nu 't adres van dit familieleden?" „Dat kan ik u niet geven. Dat doet er ook heelemaal niet toe. Het komt er al leen maar op aan, uit te vinden waar ze naar toe is gegaan, toen ze in Londen te rugkwam." „Heeft ze ook familie of vrienden in Londen?" „Ze heeft zich niet met hen in verbin ding gesteld ze hebben niets van haar gehoord daarom zijn ze zoo ongerust." „Hm signalement?" Gruwelijk in één woord, om aan dit si nistere sujet 'n gedetailleerde beschrijving van Anne Belinda te moeten geven. Maar er zat niets anders opze moest im mers gevonden worden. Daarbij was al het andere van geen belang. „Donker haar kort geknipt" (de her innering aan haar lange, donkere vlechten, gaf John een pijnlijken prik). „Bleeke ge laatskleur (maar ze zou toch wel niet steeds zoo bleek blijven, als toen ze zich aan zijn arm had vastgeklemd en hem aangestaard had met groote blauwe oogen, die niets schenen te zien). 7.40 Radio-Militair Orkest 8.50 Lezing. 9.20 Berichten. 9.40 „The Arcadians", van Monckton en Talbot. - 10.55 Voordracht. 11.0012.20 Lew Stone en zijn orkest. „R a d i o - P a r i s", 1796 m. 7.20 en 8.20 Gramofoonpl, 12.20 Orkestconcert. 8.20 Zang. Kalundborg, 1261 m. 11.201.20 Concert uit rest. „Wivex", 2.20 M. Hansen's orkest. 3.204.20 Dansmuziek. 7.20 Radiotooneel. 9.35 Omroeporkest. 10.2011.50 Dansmuziek. Langenberg, 456 m. 5.25, 6.30 en 10.35 Gramofoonpl. 11.20 Concert. I.20 GramofoonpL 3.20 Weragorkest. 6.20 Noragorkest. 7.30 „Wallenstein", spel van W. Bley. 8.30 Blaasconcert. 8.50 Reportage. 9.40 Gramofoonpl. 10.20 Concert uit BrusseL II.2011.50 Gramofoonpl. Rome, 421 m. 8.05 Vioolrecital. 9.20 Populair concert. Brussel, 322 en 484 M. 3.22 M.: 12.20 GramofoonpL 1.30 Omroepkleinorkest. 5.20 Omroeporkest 6.50 Dansmuziek. 7.20 Gramofoonpl. 8.20 Omroeporkest en radiotooneel, 10.3011.20 GramofoonpL 484 M.: 12.20 Omroepkleinorkest. I.30 GramofoonpL 5.20 Orgelconcert 6.35 GramofoonpL 6.50 Solistenconcert. 8.20 Huldigingsconcert Arthur de Greef. II.00—11.15 Gr.pl. Deutschlandsender, 1571 M. 7.30 „Robinson soli nicht sterben", hoor spel. 8.30 U. Krolop en zyn orkest 9.20 Berichten. 9.45 Causerie. 10.05 Weerbericht 10.2011.20 Concert uit München. Gemeentelijk Radio-Distributiebedrijf te Leiden 3e Programma 8.0012.20 Langenberg. 12.20—14.20 Brussel VI. 14.20—17.20 Midland Reg. 17.20—19.20 Brussel VI. 19.2020.20 Straatsburg. 20.20afloop Boedapest 4e Programma. 11.2012.20 Kalundborg. 12.2014.30 Luxemburg. 14.3015.20 Kalundborg. 15.2016.20 Langenberg. 16.20afloop Londen Reg. aantal loonzakjes geborgen om Zaterdag te worden uitgedeeld. Het bedrag bestond voor een groot deel uit zilvergeld. Dienzelfden nacht is eveneens ingebro ken in perceel Goudschesingel 1, aldaar, waarin gevestigd is de pianohandel van de firma Quispel. Een nachtwaker vond een deur opengebroken. De politie stelde een onderzoek in en vond in het perceel den 36-jarigen F. C. achter een kist verborgen en later ook zijn 32-jarigen broer H. C., die zich had verstopt in een kano, die tegen den zolder was opgehangen. Zij waren ech ter met in de gelegenheid geweest iets te ontvreemden. „Bleeke gelaatskleur", herhaalde Mes sing schrijvend. „Donker blauwe oogen. Donkere wim pers". (Die zouden nu wel niet meer door weekt zijn van tranen). „Kleeding?" „Grijs mantelpakje, en een klein zwart hoedje, 'n soort muts, die het haar heele maal bedekt." „Bijzondere kenteekenen?" Het kleine hartvormige moedervlekje stond John weer levendig voor den geest; maar voor geen geld ter wereld zou hij hierover tegen mr. Messing hebben ge rept. Hij schudde het hoofd. „Annie's lengte." Hij wist, dat ze tot zijn schouder kwam, maar dat was alweer iets, dat hij toch niet vertellen kon. Snel re kende hij even en taxeerde één meter vijf en zestig. „Heel middelmatig", vond mr. Messing. „Heel middelmatig. Nu, mijnheer par don, ik geloof, dat ik uw naam niet goed verstaan heb." „Robinson", antwoordde John prompt. „Nu mijnheer Robinson, we zullen on middellijk met het onderzoek beginnen ziekenhuizen, lijkenhuizen, de politie, re- classeeringsvereenigingen, tehuizen voor meisjes, toevluchtensoorden voor onbehuis- den en andere liefdadige instellingen, die in aanmerking komen. We zullen ze alle maal systematisch afwerken en ik twijfel er niet aan, of we zullen u in minder dan geen tijd bevredigende berichten kunnen gevan Mag ik nog even uw adres?" John gaf het adres van zijn advocaten- firma. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 9