DINSDAG 23 JANUARI 1934 L>£ LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 8 HAARLEMMERMEER. Geboren: Maria, d. van T. van Beek cu E. J. Langereis Alida Cornelia Chris tina, d. van J. S. Meegdes en C. E. Celie Peter Johannes, z. van P. J. van Driel en S. B. Vaalbrug Wilhelmina, d. van A. G. Oudshoorn en J. Korthals Cornelia Gerrotje, d. van T. G. van Gulik en j. M. de Vos Petrus Cornells, z. van A. J. van Schie en M. G. Wiering Johannes Gerrit, z. van J. jdysteK en C. C. van Voornveld Quirinus Johannes, z. van O. J. Kroezen en L. W. Bogers Heudrikus Johannes Maria, z. van A. Verhoeven en M. J. M. Wolkers Elisabeth Maria Hendrika, d. van Th. Beukman en A. C. v. d. Helm. Ondertrouwd: J. Struik 24 j. en T. Bos 21 j. W. v. d. Linden 45 j. en G. Brouwer 37 j. H. J. A. M. Meijer 22 j. en A. M. Visser 20 j. A. Teeuwen 27 j. en D. Vermeeren 25 j. Getrouwd J. Jansen 30 j. en J. de Jong 26 j. Overleden Cornelis Roubos 75 j., on gehuwd. Chr. M. M. E. Frese, 51 j., geh. met H. Zwaan M. E. Belt 81 j., geh. met D. J. Bosland A. Lingbeek 73 j., geh. met L. Nieuwkoop A. de Regt, 83 j., gen. met C. Visser A. Drechsler 82 j., geh. met G. Slootweg C. Sliggers 63 j., geh. met A. A. Zwemmer Jan, 17 j., z. van G. J. Goijaerts en J. de Vries J. van Limpt 61 j., geh. met W. v. d. Kolk. Gevestigd; Lodewijk Krul van 's Gravenhage Petrus W. A. Koersveit van Amsterdam Jan Jonge jan van Hil- legom Bernardus G. R. Hesseling van' Hoel en Panheel Anna C. Verhoek van Alblasserdam Cornelis Verhagen van Haarlemmerliede Willem Chr. Menge van Amsterdam Matthijs Seper van Zeist Wilhelmina D. Bosgoed van Am sterdam Gerrit Mans van Aalsmeer Johannes A. Schaapsmeerders van Hooge- veen Cornelis J. Steenbergen van Am sterdam. Vertrokken: Luise Schwarz naar 's Gravenhage Franciscus J. Krelekamp naar Amsterdam Willem H. Meijer naar Amsterdam Cornelia J. Abeen naar Am sterdam Barend Asjes naar 's-Graven- hage Jacobus Th. van Os naar Zuilen Cornelis Goosen naar Chaam Gerarda A. van den Berg naar Lisse Christina P. W. Glaudemans naar Breda Grada Th. H. van de Walle naar Heemstede Jannetta Konijnberg naar Hilversum Johanna J. van Stroe naar Purmerend Johannes C. Schuijlenburg naar Amsterdam Bernar dus C. te Boekhorst naar Amsterdam Willem de Wid naar Haarlem Theodo- rus B. van Oosten naar Bedum. RIJNSBURG Geboren: Maria d. van P. Ravens- bergen en M. v. Delft Jacobus z. van W. G. Wiesmeijer en C. Cath. Brussee. Johannes z. van P. G. Mulder en G. Th. J. Dingjan. WARMOND. Zuid-Hollandsche Kleinkweekers. On der groote belangstelling had in hotel „De Zon" de eerste algemeene vergadering plaats van den bond van Zuid-Holland sche Kleinkweekers, afdeeling Warmond, welke vergadering stond onder leiding van den heer J. van Winsen. Nadat deze de bijeenkomst had geopend, heette hij alle aanwezigen hartelijk welkom, waarbij hij tevens de leden een voorspoedig nieuw jaar toewenschte, het vertrouwen uitspre kende dat 1934 een meer voorspoedig jaar zou zijn dan de achter ons liggende jaren. Hierna werden door den secretaris de no tulen der vorige bijeenkomst voorgelezen, welke zonder op- of aanmerkingen onder dankzegging werden vastgesteld. De voor zitter deelde mede, dat om half negen nog een bespreking zou plaats vinden met B. en W. dezer gemeente met betrekking tot de steunverleening aan kleine kweekers, en het bestuur tot deze bespreking was uitgenoodigd. De vergadering was van oordeel, dat de voorzitter met nog twee andere bestuursleden deze bespreking moesten bijwonen. Hiertoe werd besloten. Alvorens de voorzitter de leiding der ver gadering overgaf aan den heer H. v. d. Sleet wenschte hij nog een woord van dank te brengen aan het bestuur van de Boeren leenbank en aan den heer J. H. Kruseman, kassier der bank voor de wijze, waarop zij onze vereeniging met betrekking tot de credietverstrekking zijn tegemoet getre den. Hierna werd overgegaan tot het kie zen van 2 afgevaardigden en 2 plaatsver vangers voor de algemeene jaarvergadering van den bond op 25 Januari a.s., welke ver gadering zal worden gehouden te Lisse. Als zoodanig werden met algemeene stem men aangewezen de heeren A. Versluys Jzn. en C. Papot terwijl als plaatsvervan gers werden benoemd de heeren J. v. d. Sleet en R. Kroon. Vervolgens kwam in behandeling de beschrijvingsbrief voor de algemeene vergadering. Bij het punt: „Verplichting der leden tot het lezen van de Hobao" wordt besloten ten opzichte van dit punt een afwijzende houding aan te nemen. Met algemeene stemmen werd besloten de navolgende voorstellen in te zenden aan het hoofdbestuur ter behan deling op de aanstaande vergadering: Voorstel 1. Kleine kweekers zonder fi- nancieele bemoeiingen wederom zoo spoe dig mogelijk in staat te stellen hun bedrijf uit te mogen breiden tot 600 ad 700 R.R. zoodat dezulken ten minste uit eigen kraam kunnen leven. Voorstel 2. Pogingen in het werk te stel len om alsnog langs officieelen weg ge daan te krijgen een uitkeering voor de ge saneerde bollen in 1933 zonder terugbeta ling en wel 5 cent per K.G. geleverde nar cissen en 20 cent per K.G. geleverde tul pen. Deze voorstellen zullen door de af deeling Warmond op genoemde vergade ring nader worden verdedigd. Nadat nog eenige zaken van huishoudelijken aard wa ren afgehandeld .werd de bijeenkomst door den waarn. voorzitter op de gebruikelijke wijze gesloten. LEIMUIDEN. Cabaretavond. Woensdag 7 Februari zal in de zaal van J. Sneeboer alhier een groote vastenavonduitvoering, een cabaret avond, worden gegeven met medev. erking van de R. K. Gemengde zangvereer.iging „Sursum Corda", directeur de neer J. v. d. Meer, met een „Non Stop"-Programma van 7.30 tot 1 uur 's nachts, 't Zal een prach tige avond worden, een avond van vroolij- ke humor en attracties, o.a. humoristische zangnummers door „Sursum Corda", optre den van The Blaeck Boys", duo Enthoven, humoristen, gemaskerd bal, serpentinewals enz. enz. Een avond van vergetelheid in deze donkere tijden, een avond voor oud en jong. UIT DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN. Alphensche Burgerwacht. De Burger wacht vergadert Donderdagavond te 7.30 uur in de boenzaal van hotel „Centraal", Hooftstraat 26 bij de Aarbrug. Deze ledenvergadering zal ditmaal een zeer bijzondere bijeenkomst zijn in verband met de uitreiking van een eereteeken, het kruis van verdienste, toegekend door den Nederlandschen Bond van Vrijwillige Bur gerwachten te 's-Gravenhage, aan den Commandant den heer B. Knaapen, in ver band met zijn vele en bijzondere diensten aan onze Burgerwacht bewezen. BOSKOOP. Bestrijding Werkloosheid. B. en W. van Boskoop doen een zeer dringend be roep op heeren werkgevers, speciaal van het boomkweekersbedrijf, om bij het aan nemen van werkkrachten bij voorkeur per sonen uit eigen gemeente te kiezen zulks met het oog op een doelbewuste bestrij ding der werkloosheid, welke ongekend groote financieele offers van de gemeente kas vraagt. In het bijzonder vestigen zij de aandacht op het bureau van de arbeidsbemiddeling, gevestigd in het gemeentehuis, dat iederen werkdag geopend is van 121 uur, alwaar de verlangde inlichtingen gaarne belange loos worden verstrekt. Tevens brengen zij onder de aandacht, dat de reglementen op de werkloozenkas der landarbeidersorganisaties in het alge meen bepalen, dat haar leden, die in vasten dienst zijn, na hun ontslag slechts dan on- middelijk recht op uitkeering uit de kas hunner organisaties hebben, indien hen minstens 6 weken tevoren ontslag is aan gezegd. Huldeblijk oud-burgemeester Colijn. Naar wij vernemen zal in het laatst van Februari de aanbieding plaats hebben van het huldeblijk aan oud-burgemeester P. A. Colijn, thans burgemeester der gemeente Alphen a. d. Rijn. Geboren: Elizabeth, d. v. J. H. Roden burg en E. Baldwin. Jan, z. v. C. K. v. Leeuwen en M. C. Radder. Herman Ja cobus, z. v. H. J. Heijmans en N. G. v. Grieken. Marrigje, d. v. A. v. Eyk en I. v. d. Weijde. Getrouwd: N. Cok, 25 j. en J. Schou ten 25 j. J. H. Rademaker, 30 j. en J. M. Lapair, 31 j. HAZERSWOUDE. Gemeenteraad. De Raad dezer gemeen te vergadert Woensdagmorgen te 10 uur. Onderwerpen ter behandeling: 1. Inge komen stukken; 2. Behandeling en vast stelling van de Bouwverordening; 3. Be noeming van een lid van de Commissie tot wering van schoolverzuim in het Dorp; 4. Regeling der jaarwedde van den Keu- rings-veearts; 5. Voorstel tot ruiling en overname van gemeentegrond door de Pro vincie; 6. Wijziging begrooting dienst 1933. KOUDEKERK. Jubileum „Helpt Elkander". Vrijdag avond had op de bovenzaal van Hotel de Bruin alhier de jaarvergadering plaats van de vereeniging „Helpt Elkander", waarin tevens het 25-jarig bestaan werd herdacht. De opkomst was zeer groot. De voorzit ter, de heer N. P. Slegtenhorst, welke met den secretaris den heer P. de Jong en het bestuurslid den heer Jac. Verbree, mee ju bileerde als 25 jaar deze functie vervuld hebbende, opende deze bijeenkomst. In het bijzonder heette hij ook weikomen den heer Burgemeester dezer gemeente en den arts den heer Vlaanderen, welke laatste een 14-tal jaren zijn volle medewerking ver leend heeft. Vervolgens memoreerde hij hoe deze vereeniging als een kind geboren is uit den schoot Patrimonium, hetwelk hier voor een 30-tal jaren bestond. Hoe in die dagen gansoh geen financieele hulp of voorzorg bestond en daardoor bijzondere noodzakelijk bleek de oprichting van deze vereeniging. Dat zij werd opgericht met 69 leden en thans nog blijkt dat zij begeerd is en bestaansrecht heeft. Spr. getuigde ook van de zeer geanimeerde vergaderingen in al die jaren. Nadat de secretaris zijn notulen had ge lezen, richtte de Burgemeester zich tot de jubileerende vereeniging en personen. Een drietal oorzaken noopte hem hiertoe aldus spr. Ie. de gekozen naam „Helpt Elkander" die vooral in deren tijd zoo noodzakelijk is b ij hoog en laag; 2e. de jubileerende per sonen waarvan een tweetal tot zijn ver- trouwenmannen behooren als wethouder en raadslid; 3e. het feit als jubileum in deze dagen van veel opkomen en verdwijnen. Tenslotte greep hij de gelegenheid aan om de vergadering te doen instemmen de beide periodiek aftredende heeren Slegtenhorst en van Beek bij acclamatie te benoemen, waarop hij luidde bijval oogstte. Uit het verslag van den penningmeester bleek dat het batig saldo van het vorige jaar, groot 1058,76 was gesfegen tot 1433.333. Het bestuur achtte het thans wenschelijk GEMEENTERAAD VAN ZOETERWOUDE Maandagmorgen vergaderde de gemeen teraad onder voorzitterschap van den bur gemeester. Alle leden waren aanwezig, be halve de heer Noordman, wegens ziekte. Er is eene vacature. Te ongeveer 10 uur opent de voorzitter de vergadering, waarna de secretaris de no tulen der vorige vergadering leest, die wor den goedgekeurd. Daarna houdt de voor zitter de Nieuwjaarsrede en spreekt onge veer als volgt: De financiën der gemeente niet ongunstig. Alvorens tot de behandeling van de agen da over te gaan wil ik de goede gewoonte volgen en bij de eerste vergadering in het nieuwe jaar den leden van den Raad een alles omvattend gezegend Nieuwjaar toe- wenschen. Moge het nieuw ingetreden jaar voor alle ingezetenen een gelukkig en voor spoedig zijn. Wanneer wij een korten terugblik slaan op het jaar dat achter ons ligt, dan kan de grondtoon van die beschouwingen ten aanzien van het verleden niet opgewekt zijn. Wel zien wij een grooten vooruitgang van het aantal inwoners, dat op 31 Decem ber jl. 4250 bedroeg, tegen 4083 bij den aanvang van dat jaar; Ook de woningbouw heeft niettegenstaande den economischen toestand niet stil gestaan, want er werden nog 23 bouwvergünningen voor nieuw te bouwen huizen verleend. Overigens kan op geen vooruitgang worden gewezen. Het aantal werkloozen bleef vrijwel con stant; bij den aanvang van 1933 stonden nog 91 personen als werkzoekend inge schreven 1 'j het agentschap der arbeids bemiddeling terwijl op het einde van dit jaar het aantal 104 bedroeg. Aanwerkloozensteun werd uitgegeven een bedrag van rond f 13200.terwijl de begrooting eene uitgave van rond f 17000 als ramingspost aangeeft. Hieruit mag ge concludeerd worden dat bij het opmaken der gemeenterekening over het afgeloopen jaar zeer zeker geen nadeelig slot te voor schijn zal komen. De financieele positie der gemeente is dan ook, in vergelijking met vele zustergemeenten in den omtrek, niet ongunstig. De begrooting voor 1934 is slui tend gekomen, ondanks de tegenvallers door Ministerieele cinculaires ten elfder ure nog veroorzaakt, zonder dat de belas tingen tot het maximum geheven behoef-, den te worden. Met 80 opcenten op de Ge meentefondsbelasting en 62 tot en met 125 opcenten op de Personeele balasting ma ken wij geen slecht figuur. Spr. besloot met zijn beste wenschen voor het nieuwe jaar. De heer Van Bennekom, als oudste raads lid, dankt namens den raad voor de ge sproken wooorden en wenscht dfen burge meester en diens echtgenoote wederkeerig een gelukkig jaar. Spr. hoopt dat onder Gods Zegen door den burgemeester met de ambtenaren, waarvan vooral in dezen moeielijken tijd zooveel gevergd wordt, veel tot stand mag komen tot heil van de ge- heele gemeente. Daarna wordt een aanvang gemaakt met de agenda. Van de ingekomen vermelden we o. a.: Schrijven van den heer Bergers, dat hij ontslag neemt als raadslid. Schrij ven van Ged. Staten dat zij hunne beslis sing hebben verdaagd op de gemeente be grooting en de begrooting voor het water leidingbedrijf 1934 en voorts de goedkeu ring van Ged. Staten op diverse raadsbe sluiten. Ten aanzien van een verzoek van P. Dubbelaar, om eene subsidie van f 400. voor het instandhouden van een autobus dienst ZoeterwoudeLeiden v.v. en van een verzoek van bestuursleden van Gezel len en R. K. Volksbond, om subsidie voor beschikbaarstelling van een lokaal voor ontspanning van werkloozen, stellen B. en W. beide adressen te-zenden aan B. en W. om prae-advies, waartoe na eenige discus sie wordt besloten. Aan A. B. wordt wederom voor drie maanden een onderstand in de huishuur toegekend van f 1.per week enen aan G. O. eveneens. Oninbaar worden verklaard een tweetal vorderingen van de gemeente wegens achterstallig schoolgeld, Vervolgens komt in behandeling een voorstel van B. en W., naar aanleiding van een desbetreffend advies der Waterleiding- commissie, om in de desbetreffende ver ordening eene bepaling, op te nemen, dat voortaan compensatie van waterverbruik ten aanzien van woonhuis- en bedrijfsge- bruik kan plaats vinden. De heer Meijdam is om principieele redenen hier tegen; vol gens spreker is water eene noodzakelijke levensbehoefte en zou het dus zoo moeten trent de deurwaarder bij de plaatselijke be lastingen eene verklaring van onvermogen heeft afgegeven, terwijl op een drietal re clames inzake schoolgeld afwijzend wordt beschikt. zijn dat het gebruik betaald wordt per ku bieke meter en niet volgens een tarief dat rekening houdt met de huurwaarde van 'n perceel en dus met uiterlijken welstand die niet altijd een juist beeld geeft. Spr. weet echter dat hierin moeielijk eene verande ring is te brengen, maar daarom moet men nog niet meer onbillijkheden gaan schep pen, hetgeen volgens hem in het voorstel van B. en W. is gelegen. De heeren van Bennekom en Paardekooper zijn het met hun medelid der waterleidingcommissie niet eens en vinden het billijk dat in min dering wordt gebracht op het oververbruik, hetgeen over een anderen meter niet ge bruikt wordt en toch betaald moet worden. Na nog eenige besprekingen wordt vervol gens besloten conform het vooorstel met de stem van den heer Meijdam tegen. De begrooting nogmaals onder handen. Opnieuw komt dan weer een voorstel ter tafel tot wijziging der begrooting 1934, aan gezien Ged. Staten aandringen, dat de sub sidie van het Rijk inzake werkloozensteun nog met ongeveer f 900.moet verlaagd worden. B. en W. stellen nu voor in de be grooting nog een post op te nemen onder de ontvangsten van f 2600.hetgeen de gemeente van de Sted. Fabrieken te Leiden zal ontvangen in verband met voor die fa brieken te verrichten werkzaamheden aan de gasvoorziening. B. en W. zijn n.l. voor nemens het graven der sleuven en het leg gen der buizen, alsmede het doen dichten der buizen te doen verrichten bij wijze van werkverschaffing met werkloozen te gen een nader vast te stellen loon. Als ge volg hiervan stelt het college tevens voor den post werkverschaffing, die geraamd is op f 2000.nog met f 1500.in uitgaaf te verhoogen, omdat een en ander de ge meente wel meer zal kosten qlan die f 2600 Evenwel zal gedurende den tijd deer werk verschaffing geen steun behoeven betaald te worden. De post „onvoorziene uitgaven" ziet zich nog f 270.toegewezen. Na eenige bespreking gaat de raad unaniem met dit voorstel accoord. Vervolgens wordt met algemeene stem men met het Destructiebedrijf te Over- schie, ingaande 1 Februari a.s. eene over eenkomst aan te gaan, eindigende 31 Dec. 1935, inzake het verwerken van afgekeurd vee en vleesch. De gemeente moet daar voor betalen f 100.per jaar, betaalt thans f 250.en verdient dus nog ongeveer f 150.—. De uitvoering der verordening ondergaat geen wijziging; alle in nood gedoode en ge storven dieren moeten evenals tot dusverre naar de noodslachtplaats vervoerd worden, behoudens ontheffing in bijzondere geval len als bijv. miltvuur. Voor het vervoer van slachtafval van de slagerijen zullen B. en W. eene regeling treffen. Hierna gaat de raad in geheime zitting, die na ongeveer 10 minuten wordt opgehe ven. Besloten wordt dan met algemeene stemmen met S. eene regeling te treffen betreffende en waterleidingbuis, waarna de rondvraag aan de orde is. De heer Paarde kooper verzoekt de aandacht van B. en W. voor de straatverlichting op het dorp en voor het onderhoud der wegen, hetwelk niet alleen zal moeten gezocht worden in het aanvoeren van materiaal, doch door gestadig bijwerken van het grind dat langs de wegen verspreid wordt. Hierna slui ting. de uitkeeringen te verhoogen van 3.op 4.per 6 diagen, hetgeen werd goedge keurd. De secretaris bracht hierna een alge meen overzicht uit waarin hij een 4-tal ont slapen oprichters en mede-bestuursleden herdaoht. Het ledental bleek te zijn terug - geloopen van 249 op 1917 en de begunstigers van 61 op 34. In al die paren bleek aan contributie te zijn geïnd f 200.90 en bij ziekte uitgekeerd 184.29. Dr. Vlaanderen sprak vervolgens zijn blijdschap unt voor de hulp die hij zoo menigmaal in gezinnen van zijn patiënten had gezien en zegde ook voor de toekomst zijn volle medewerking -toe. De jubilaris Verbree droeg daarna een historisch gedicht voor van de jubileeren de vereeniging dat zeer in den smaak viel. Van den Gemeente-Secretaris, den heer E. Rollema, was een schriftelijke felicitatie ingekomen die door den voorzitter werd voorgelezen. Afgevaardigden van verschil lende vereenigingen brachten hun beste wenschen over, terwijl van de afd. van den Ned. Chr. Bouwarbeidersbond een bloemen mand werd aangeboden. Wethouder v. Egmond sprak als beguns tiger woorden van sympathie en wenschte „Helpt Elkander" nog een lang bestaans recht toe. Na afloop dankte de voorzitter allen die tot het welslagen van deze feestavond had den medegewerkt, waarna allen hoogst vol daan huiswaarts keerden. Sportnieuws. Zaterdagmiddag speelde alhier op het terrein gelegen onder „Meer wijk" de Koudekerksohe Voetbal vereeni ging voor de competitie Koudekerk IOns Clubje I. Beide elftallen stelden zich op onder leiding van scheidsrechter Hille- brand. Precies om 3 uur werd begonnen en al spoedig kreeg Koudekerk een penalty welke benut werd en Koudekerk de leiding had. 10. De gasten van Leiderdorp lie ten een goed spel zien en Ons Clubje bracht even voor rust den gelijkmaker 11. Na de rust bleek spoedig dat Koudekerk de sterkste was en de keeper van Ons Clubje moest door een hoog schot van G. den Hollander visschen 21. En na 7 mi nuten werd nogmaals gedoelpunt 31. Na een in spannenden strijd mocht het Ons Clubje gelukken nog eenmaal te doelpun ten, waarna de scheidsrechter het einde blaast en de overwinning voor Koudekerk is met als uitslag 32. Scheidsrechter Hillebrand leidde uitste kend en er was voor dezen wedstrijd groote belangstelling. ZEVENHOVEN. Ziekenhuisfonds. Vorige week hield de vereeniging Ziekenhuisfonds haar jaar vergadering in Café Smit. Daar de voorz. niet op tijd aanwezig kon zijn werd de vergadering om 8 uur geopend door den heer C. van Baren. Spr. heette alle aan wezigen welkom en verzocht den secr. voorlezing der notulen, welke onveranderd werden goedgekeurd. Thans was de secr., dr. Lucardie, aan het woord voor zijn jaar verslag, waaruit wij ontleenen, dat in 1933 aan 13 personen opnamen in het Zieken huis was verleend met 161 ligdagen. Een persoon had 3 dagen meer gehad dan 30 ligdagen met toestemming van het bestuur, daar dit in bijzondere gevallen kan han delen. De heer Th. Visser maakte hier bezwaar tegen; in deze treft het bestuur geen schuld, maar waar is het einde. De deur wordt opengezet. Spr. stelde voor zich aan het Reglement te houden. Moet een patiënt lan ger blijven, dan is Diaconie of Armbestuur het eerste aangewezen lichaam. Na stem ming bleek, dat dit voorstel met op 2 na algemeene stemmen is aangenomen. De voorz., de heer G. v. Trigt, komt ter vergadering en neemt de leiding over. Hierna deed de penningmeester rekening en verantwoording, waaruit bleek, dat thans in kas is 1403.76. Er waren in 1933 wel meer patiënten geweest, maar de lig dagen niet hooger dan in 1932. De voorz. dankte den penningmeester voor zijn accu raat beheer. De voorz. verzoekt de heeren Th. Visser en K. G. Bader om ter gelege ner tijd boeken en bescheiden van den penningm. te controleeren. Aan de beurt van aftreding waren de bestuursleden G. v. Trigt en C. v. Baren. De beide aftreden de heeren werden met op 4 na algemeene stemmen herkozen. Desgevraagd namen zij hun benoeming aan. Bij de rondvraag kwam ter sprake of, als men naar een an dere gemeente vertrékt, men dan van 't fonds kan profiteeren, waarop werd geant woord, dat als de contributie goed betaald wordt, geen bezwaar bestaat. De voorz. dankte de leden voor hun prettige bespre king en sloot de vergadering. 464e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 6de lijst Trekking van Dinsdag 23 Januari 1934 Hooge Prijzen 1000.— 5383 13130 14091 18750 20166 400.— 2619 1152G 16087 18361 200— 0102 6353 12298 12503 13371 100.— 3216 5270 5623 6627 7625 8308 8808 11359 12351 12.57 15547 16230 18184 20341 Prijzen van f 70.—. 7 126 194 223 248 321 358 502 577 624 626 690 713 753 789 850 896 958 1117 1190 1218 1448 1459 lóitf 1681 1721 1839 1914 1928 2017 2035 2127 2135 2275 2325 2445 2476 2506 2611 2691 2705 2742 2905 3012 3200 3255 3292 3370 3375 3698 3714 3736 3752 3759 3813 3«30 3875 3980 4023 4227 4284 4351 4525 45-j2 4602 4634 4721 4929 5008 5121 5181 5187 5459 5478 5538 5675 5901 5961 6169 61ö3 6361 6531 6568 6638 6669 6750 6812 7017 7368 7406 742b 7470 7532 7608 7718 7758 7984 7995 8010 8C43 8321 8479 8660 88ll 8966 9026 9070 9255 9291 9319 9411 9533 9653 9690 9729 9819 1U276 1U496 10563 10571 10628 10645 10654 10772 1082C 10932 10933 10957 10966 10984 11178 11198 11213 11292 11315 11362 11379 11507 11631 11683 11787 11828 11883 12069 12167 12191 12318 12339 1234S 12614 12749 12770 12813 12822 12887 12908 12932 13066 13034 13116 13159 13170 13364 13504 13693 13822 13864 i5971 13986 14118 14365 14415 1448/ 14543 14548 14557 14567 14645 14806 14840 14868 14889 15042 15182 15204 15283 15325 15379 15432 15468 15544 15554 15572 15590 15920 16112 16136 16224 16-43 1626b 16369 16540 16562 16668 16752 16828 16833 16345 16997 17045 17222 17358 17402 17719 18005 18105 18111 18305 18368 18372 18415 18725 18839 18939 19009 19051 19154 19256 19258 19341 19480 19650 19686 19699 19730 19801 20065 20277 20335 20384 20590 20608 20669 20679 20700 20713 20737 20808 63 65 143 156 182 399 414 443 467 494 513 518 605 619 650 879 891 919 675 702 745 829 832 1072 1088 1087 1305 1360 1368 1478 1485 1491 1520 1526 156U 1636 1651 1652 1892 1948 1980 2101 2129 2'.4 2308 2315 2343 2529 2538 2541 2802 2816 2943 3170 3188 2223 3363 3374 3386 3651 3686 3731 3857 4032 4152 4265 4268 4317 4497 4549 4648 4796 4836 4877 5065 5086 :.097 5230 5251 5261 1671 1685 1981 2084 2154 2190 1041 lOol 1165 1204 1264 1408 1418 1420 1508 15)2 1518 1626 1631 1633 1691 1855 1875 2090 2095 21'JO 2235 2277 2297 2466 2474 25i9 2602 2783 2792 2978 3074 31JS 3307 3325 3327 3598 3623 36)6 3801 3815 3819 4216 4218 4238 4407 4413 4466 4677 4728 4/34 4989 4990 5021 5188 5220 5221 5317 5334 5390 5411 5444 5462 5574 5578 5631 5738 5766 5794 5865 5924 5938 5945 6037 6189 6192 6260 6264 6286 6292 6320 6365 6371 6441 6486 6491 6535 6550 6575 6588 6644 6650 6655 6657 6674 6786 6828 6848 6859 6958 6989 7033 7080 7104 7115 7149 7173 7196 7275 7331 7383 7396 7401 7402 7449 7464 7494 7524 7541 7590 7596 7639 7678 7744 7806 7846 7859 7880 7898 79J3 7937 7339 7963 7^86 8025 8036 8073 8199 8261 8294 8330 8339 8418 8510 8563 8622 8642 8716 8760 8804 8830 8870 8893 bt'07 8S12 8937 8948 8971 9008 9052 9089 9092 9125 9131 9156 9209 9220 9243 9272 9305 9320 9376 9515 9520 9645 9646 9660 9669 9740 9823 9832 9838 9911 9972 1G002 10020 10087 10089 10139 10142 10152 10212 10245 10392 10411 10429 10442 10463 10514 10589 10615 10646 10651 10662 10735 10771 10814 10911 10919 10942 10980 11039 11044 11069 11090 11126 11138 11246 11257 11328 11356 11401 11402 11421 11429 11483 11515 11527 11585 11625 11642 11706 11756 11786 11792 11919 11947 11967 12017 12019 12034 12045 12063 12079 12123 12138 12139 12183 12222 12259 12267 12271 12230 12330 12348 12378 12490 12523 12555 12574 12600 12601 12611 12726 12784 12787 12789 12794 i2844 12860 12910 12914 12919 12927 12938 12982 13014 13052 13057 13038 13108 13129 13205 13223 13268 13374 13491 13509 13520 13660 13670 13701 13702 '13704 13707 13715 13723 13740 13745 13798 13803 13818 13824 13855 13862 13889 13928 13943 13944 13951 13970 14013 14097 14113 14121 14141 14177 14192 14214 14327 14381 14521 14568 14674 14767 14768 14838 14860 14922 14939 14968 14973 14994 15117 15131 15243 15248 15261 15276 15324 15495 15511 15515 15524 15562 15563 15643 15687 15692 15709 15737 1576'' 15800 15834 15840 15846 15853 15887 13903 15923 15959 15980 15985 15998 16046 16089 16115 16137 16257 16265 16443 1|5447 13473 16504 16553 16723 16735 16750 16792 16816 16844 16883 16909 16951 16958 16972 170U0 17004 17079 17321 17369 17412 17439 17443 17546 17553 17321 17369 17412 17439 17443 7546 7553 17620 17736 17759 17779 17787 17839 17873 17930 17960 17991 18036 18089 18110 18165 18204 18205 18252 18283 18322 18339 18357 18479 18557 18657 18679 18717 18764 18781 18795 18897 18929 18952 18975 18979 18986 19021 19042 19102 19105 19135 19139 19141 19186 19204 19290 19317 19419 19453 19479 19509 19563 19592 19690 19696 19765 19803 19873 T9895 19914 19917 19974 20005 20066 20136 20181 20182 20231 20233 20260 20359 20370 20280 20526 20579 20617 20541 20695 20729 20804 20880 20905 20921 20987 Verbeteringen Je kl 5e lijst: 4518 m. z. met 70; 16759 m. z. 16790. 6563 6oJ0 7Ü36 72/8 7474 7739 7932 8075 8542 9181 9435 9749 10077 10305 10603 10830 11079 11357 11571 11120 12048 12252 12426 12653 12894 13044 13262 13688 13743 13879 14093 14274 14797 15034 15434 15666 15835 15975 16148 16635 16886 17085 17582 7582 17918 18190 18401 18791 18995 19776 20041 20353 20675

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 8