Tandarts v.ld. VOORT Ettectenkoersen Advertentiën DONDERDAG 28 DECEMBER 1933 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 GEMEENTERAAD VAN HAZERSWOUDE Vergadering van den Raad op Woensdag 27 December, des v.m. 10 uur. Aanwezig alle leden. Voorzitter is de burgemeester, de heer J. van der Meulen, die de vergadering opent met ambtsgebed. De secretaris, de heer B. i den Broer, leest de notulen, die onveran- derd worden goedgekeurd. De voorzitter doet mededeeling van inge- j komen stukken, w.o. mededeeling van den Keuringsdienst voor Waren, dat voor den dienst 1934 door deze gemeente zal moeten j worden betaald 462.40. Vaststelling heeft plaats van de gemeen telijke vergoedinig aan de Bijzondere scho len over 1931. Berekend tegen 15.24 per leerling, zal het bedrag van de R. K. School Oostbuurt met 131 leerlingen, na aftrek van het schoolgeld dat door genoemde school wordt geïnd, bedragen 194.93, voor i de R. K. school Groenendijk met 168 leer lingen 709.20, voor de school voor Gere formeerd Schoolonderwijs op het dorp met 225 leerlingen 684.18, voor de R. K. School op het dopr met 133 leerlingen 522.42, de Chr. School aan den Rijndijk 572.42 en voor de U.L.O. school op het dorp met 30 leerlingen, berekend tegen 25.96 per leer ling 348.50. Naar aanleiding van een voorstel van B. en W. om over te gaan tot onderhand- sche verhuring van grasgewas der gemeen te, werd besloten tot publieke besteding voor den tijd van 3 jaar, van het grasge was langs den West-Zij de weg en het Krom me Jaagpad. De voorzitter deelt daarop mede, dat vol gens beschikking van den Minister "een re organisatie moet plaats hebben van de com missie inzake steun aan werkloozen. Aan de bestaande commissie, waarin zitting had den de heeren C. A. van Dam, N. P. Kap- tein, M. Scheel, L. Noordman en Jac.' de Kort, wordt in waardeerende woorden dank gebracht door den voorzitter. Nu volgens de beschikking van den Mi nister deze zaak in handen van B. en W. moet blijven, zijn pogingen aangewend een commissie samen te stellen uit werkgevers en arbeidersorganisaties, om B. en W. be hulpzaam te zijn. Tot voorzitter der com missie is aangewezen de heer A. J. de Jong, wethouder der gemeente, en als leden de heeren N. P. Kaptein, J. Mostert, H. Kraan en J. Nuiten. De heer C. A. van Dam brengt een woord van dank tot den voorzitter voor de waar deerende woorden tot de copimissie, die is afgetreden, gericht. Kerstgave voor werkloozen. Met betrekking tot een voorstel van B. en W. tot het verleenen van een Kerstgave aan de steunbehoevende werkloozen, deelt de voorzitter mede, dat hieraan reeds is gevolg gegeven en den werkloozen volgens de regeling van het voorgaande jaar, 25% van het bedrag, dat de werkloozen ontvan gen in die week, is uitgekeerd. Ook aan hen die uit een werkloozenkas steun ontvangen, werd een Kerstgave verstrekt, wat B. en W. alleszins billijk voorkwam. De Raad verklaart zich accoord te gaan met de han delwijze van B. en W., waarbij de heer Scheele echter opmerkt, dat enkele perso nen zich beklaagd hebben dat zij niets heb ben ontvangen. De voorzitter doet duidelijk uitkomen dat deze zaak zoo rechtvaardig mogelijk is behandeld en klachten hierom trent ongegrond zullen zijn. Ingeval een vergissing heeft plaats gehad, zal dit nader worden onderzocht. Een ontworpen regeling met Boskoop in zake het bezoeken van de Openbare School aldaar door leerlingen uit deze gemeente, wordt goedgekeurd. Vaststelling heeft plaats van het supple toir-kohier hondenbelasting dienst 1933 tot een bedrag van 18.50. Door bezuiniging begrooting sluitend gemaakt. Hierop komt aan de orde: Voorstel tot wijziging van de aan Ged. Staten verzon den begrooting van het dienstjaar 1934, beoogende het sluitend maken dier begroo ting, als gevolg van de verminderde sub sidie in de kosten van ondersteuning der werkloozen. De voorzitter geeft omtrent deze zaak een breedvoerige toelichting en merkt op dat Ged. Staten geen genoegen nemen met een begrooting die niet sluitend is, waarbij tevens wordt aangedrongen het bedrag voor werkloozensteun te stellen van 20.000. op 22.000.In overweging wordt door Ged. Staten gegeven over te gaan tot een straatbelasting, als een bron van inkomsten voor een besluitende begrooting. B. en W. zijn echter van oordeel hieraan geen ge volg te moeten geven en ook die zware druk niet op de gemeente te moeten leggen. Om aan den wensch van Ged. Staten tegemoet te komen is de begrooting nog eens aan een streng onderzoek onderworpen en zijn B. en W. er in geslaagd op vele posten een belangrijke bezuiniging aan te brengen, en enkele posten aanmerkelijk te verlagen. Hierbij dient nog te worden opgemerkt dat van de reserve der Waterleiding nog een bedrag van 500.zal moeten dienen tot dekking van het tekort. Hoewel van Ged. Staten nog geen nader bericht is ingeko men inzake verlaging der jaarwedden van de hoogere ambtenaren hebben B. en W. het echter wenschelijk geacht voor 1934 een korting van 5 pet. toe te passen, en dit ook voor de gemeente-ambtenaren waar óver de Raad heeft te beslissen, te doen gelden. Na zeer breedvoerige bespreking, waaraan al de leden deelnemen, wordt een voorstel van B. en W. om de jaarwedden van al de ambtenaaren met 5 pet voor 1934 te korten, met 8 tegen 3 stemmen aange nomen. (Tegen de heer J. A. van Vliet, M. Scheel en Jac. de Kort). Aanbesteding. Hierop volgt mededeeling van den uit slag der aanbesteding van dên bouw van een veldwachterswoning met arrestanten- okaal en motorspuithuis. Het werk is op gedragen voor wat het timmerwerk betreft aan den heer B. J. Timmermans, metsel werk aan den heer C. J. Vreeburg, schilder werk aan den heer A. van der Werf, lood- en zinkwerk den heer H. Oudshoorn en smidswerk den heer J. A. Schouten. Goedgevonden wordt op voorstel van B. en W. tot het aangaan van een nieuwe rekening-courant-overeenkomst met de Bank voor Nederlandsche Gemeenten, ten bedrage van 10.000.ten behoeve van de Vereeniging „Volksbelang". Voorstel van B. en W. tot wijziging van het Ambtenaren-reglement, naar aanleiding van een schrijven van Ged. Staten tot op name van een bepaling om revolutionair gezinde ambtenaren aan banden te leggen. De voorzitter wijst er op, dat men achter de regeering dient te staan, en alles te te doen heeft als ambtenaar om een behoor lijke staatsmacht en staatsorde te behou den. Met algemeene stemmen wordt hier toe besloten. Tot lid der commissie tot wering van schoolverzuim worden benoemd de heeren M. Jansen, A. Heesterman, A. T. de Ruiter, B. Offringa, B. J. Timmermans, N. van den Bosch Azn. en L. J. Windhorst, voor wat het dorp betreft en voor den Rijndijk de heeren J. A. Heemskerk, H. J. Kerkhoven, Th. W. Verkleij, N. P. J. Kaptein, A. De- moed, C. A. van Dam en B. den Brover. Tot lid der commissie voor plaatselijk toezicht op het Lager Onderwijs worden benoemd de heeren B. Offringa en M. Jan sen. B. en W. stellen voor tot afwijking van art. 120 en 121 der Gemeentewet over te gaan, waarbij de instructie voor den Ge meente-Ontvanger wordt geregeld. De wij ziging bedoelt den gemeente-secretaris te machtigen legesgelden in ontvangst te ne men en den burgemeester aan te wijzen voor het innen der gelden voor een Jacht- acte. Rondvraag. Bij de rondvraag dringt de heer J. A. van Vliet aan bij gladde wegen zand te strooien, ook op de uiterste gedeelten der gemeente, ter voorkoming van ongelukken. De heer Scheel merkt op dat het ge- wenscht zou zijn, de slagers op het dorp aan te wijzen om de steuntrekkenden van vleesch in blik te voorzien. De voorzitter zegt, dat met de slagers op het dorp een conferentie heeft plaats gehad, maar zij niet genegen waren hiertoe over te gaan. Later verklaarden zij zich wel bereid hiertoe, zoo dat hierin is voorzien. Aan den Rijndijk is hiervoor een slager aangewezen. Niemand meer het woord verlangende sluit de voorzitter de vergadering. (Berichten reeds geplaatst in onze vorige oplage). LEIDEN. R. K. Handelsreizigers. De afd. Leiden van de Ned. Vereen, v. Handelsreizigers en Agenten „St. Christof- fel" vergaderde Vrijdag in hotel den Burcht. Te ongeveer 9 uur opende de voorzitter de vergadering met den chr. groet en deed mededeeling van het bedanken van den heer Nicolal als secrt. der afd. Door hst ontbreken van een waarn. secr. in het be stuur werd den heer Bierlaagh verzoent het secretariaat zoolang waar te nemen. Ingekomen is een schrijven van de Vereen. Kath. Leiden handelend over een te houden Socialen Zondag op 14 Jan. a.s. met uitnoodiging aan 't bestuur tot deel name. De voorzitter deelt mede, üa„ hem een aanvullend bericht is gedaan, dat ook de leden zich voor deelname kunnen opgeven. Aan den waarn. secr. wordt opge dragen inlichtingen omtrent een en ander in te winnen. Dan volgt verkiezing van een lid van het bestuur wegens bedanken van den heer Tebbe. Het bestuur stelt candidaat de heer Bierlaagh, die met algm. stemmen wordt gekozen. De voorzitter feliciteerde den heer B. met zijn verkiezing en vertrouwde in hem een goed mede-bestuurder te hebben. De Eerw. Adv. kwam vervolgens ter ver gadering en werd hartelijk welkom gehee- ten. Zijneerw. sprak hierna over den St. Bartholomeusnacht, welke van zekere zijde nogal eens aan de Kath. wordt verweten als een moordnacht op bevel van de hoog ste kerkelijke" macht. LAATSTE BERICHTEN DE „PELIKAAN" VLIEGT STUG DOOR. Vannacht Allahabad gepasseerd. Aneta-Vaz Dias meldt, dat volgens he dennacht bij de K. L. M. ontvangen tele grammen de „Pelikaan" Donderdagoch tend 2.46 uur Amsterd. tijd, te Allahabad is aangekomen en te 3.20 uur A. T. van daar is vertrokken. EERSTE KAMER. Bij het wetsontwerp inzake tijdelijke korting der Indische pensioenen zegt de heer van Lanschot (R.-K.) te zullen vóóstemmen. Hij zet uiteen, dat het ont werp niet in strijd is met art 177 der Grondwet, omdat het verbintenissen van publiekrecbtelijken aard betreft, terwijl art. 177 slaat op de civielrechtelijke ver bintenissen. Ook de heer DeSavorninLohman (Chr. H.) verklaarde zich met het wets ontwerp te kunnen vereenigen. De heer N i v a r d (R.-K.) zeide tegen het wetsontwep te zullen stemmen. De al leruiterste noodzaak, welke zulk een maat regel zou wettigen, acht hij niet aanwezig. BENOEMINGEN. Benoemd is tot kantonrechter-plaatsver- vanger in kanton A1 p h e n H. R. Over- beek, ontvanger directe belastingen enz. te Alphen aan den Rijn. Benoemd tot griffier bij kantongerecht Terborg mr. C. Avis, thans griffier bij kan tongerecht Haarlemmermeer. NEDERLANDSCH-INDISCHE DOLLAR- LEENINGEN. Aneta-Holland meldt: Naar wij verne men zijn de Ministers van Koloniën en Fi nanciën voornemens te bevorderen, dat zoo spoedig mogelijk bij de Staten-Generaal een wetsontwerp aanhangig wordt ge maakt, waarbij de Regeering wordt ge machtigd de gelegenheid open te stellen voor de houders van obligatiën der Ne- derlandsch-Indische 6 pet. en 5 1/2 pet. dollar-leeningen 1922 A, B en C, 1921 D en 1923 C om hunne stukken om te wisselen in Nederlandsch Indische 4 pet. guldens- obligatiën met garantie van het Rijk voor rente en aflossing, welke stukken tot den koers van om en bij pari voor zoodanige verwisseling zullen worden beschikbaar gesteld. MOORDAANSLAG TE VLISSINGEN. Uit Vlissingen wordt ons gemeld: Een zekere C. heeft gisteravond laat een moordaanslag gepleegd op den heer de R. Toen deze met zijn vrouw thuis kwam, be vond C. zich in de woning en wilde mevr. de R. met een mes aanvallen. De R. plaat ste zich vóór zijn vrouw, waarop C. zich op hem wierp en hem zóó ernstig verwond de, dat hij nadr het St. Joseph-ziekenhuis moest worden vervoerd. De dader is gear resteerd. TELEGRAMMEN HET SPOORWEGONGELUK BIJ LAGNY. Tezamen reeds 203 dooden. PARIJS, 28 Dec. (V.D.) Twee bij het spoorwegongeluk te Lagny zwaar gewon den zijn gisterenmiddag in een Parijseh ziekenhuis overleden, waardoor het aanial dooden is gestegen tot 203. (Gisteren werd 1 reeds 'n getal van 220 dooden gemeld). Men is er inmiddels in geslaagd alle slachtoffers te identificeeren. In de verschillende Parij- sche ziekenhuizen zijn 68 gewonden opge nomen, terwijl een aantal anderen te Lagny wordt verpleegd. Er verkeeren in totaal nog elf personen in levensgevaar, waarbij de crisis binnen 48 uur verwacht wordt. Ernstige beschuldigingen tegen de Chemins de Fer de l'Est. De „Oeuvre" van hedenmorgen bevat ernstige beschuldigingen aan het adres van de leiding der Chemins de Fer de l'Est, Je spoorwegmaatschappij die de lijnen tus- schen Parijs en Elzas Lotharingen exploi teert en die het blad verantwoordelijk stelt voor de noodlottige ramp bij Lagny. Het blad verwijt de onderneming tal van ge breken in de bedrijfsleiding, waarvoor zij het locomotief-personeel van den sneltrein naar Straatsburg verantwoordelijk wil stel len, terwijl het onderzoek duidelijk heeft aangetoond, dat er grove fouten zijn begaan waarvoor heel wat hooger geplaatste per sonen en functionarissen dan een stoker en een machinist verantwoordelijk waren. On- dangs den dichten mist heeft de maatschap pij Zaterdagavond voor- en na-treinen la ten loopen, terwijl bijv. de Chemins de Fer du Nord om dezelfde reden integendeel ver scheidene treinen heeft laten uitvallen. Het vertraagde vertrek der treinen van het Gar de l'Est te Parijs was niet veroorzaakt door den mist doch door den slechten toestand der locomotieven, waarvan verscheidene toevoerbuizen waren bevroren. Uit bezui nigingsoverwegingen had men vele arbei ders uit de locomotief-werkplaatsen ontsla gen, waardoor dit mogelijk werd. Het heeft op de publieke opinie te Pa rijs bovendien een zeer eigenaardigen in druk gemaakt, dat het bericht van het ern stig ongeluk pas laat in den nacht bekend weid, terwijl de ramp reeds tegen acht uur 's avonds was geschied. De Parijsche politie- prefect Chiappe verklaarde tegenover een verslaggever van de „Oeuvre", dat hij pas tegen half twaalf 's avonds van het on geluk op de hoogte werd gesteld. De maat schappij had echter niettemin geen assi stentie gevraagd. Pas twee uur later had Chiappe den waren omvang van het onge luk gehoord en pas toen kon hij onmiddel lijk alle noodzakelijke maatregelen nemen. Hij acht het vanzelfsprekend, dat hij dezelf de maatregelen reeds eerder zou hebben genomen indien hij tijdig van den omvang en de gevolgen van de ramp op de hoogte zou zijn gesteld. EEN TREIN-ONTSPORING DIE GOED AFLIEP. PARIJS, 28 Dec. (V.D.) Het is begrijpe lijk, dat na de ramp van Lagny de reizi gers in Fransche treinen eenigszins ner veus zijn bij elke onregelmatigheid, die zien onderweg voordoet. Groote ontsteltenis ver oorzaakte dan ook gisteravond een onge val, dat gelukkig echter wonderlijk goed af liep. De beide laatste wagons van den D- trein ParijsMarseille kwamen in de na bijheid van Lyon te ontsporen en kwamen dwars over de rails te staan. Toen het on geval gebeurde had de trein een snelheid van ongeveer 90 K.M. per uur doch geluk kig had het locomotief-personeel dadelijk onraad bespeurd en den trein tot stilstand weten te brengen vóór de beide ontspoor de wagons konden omslaan. Slechts drie in zittenden werden door glassplinters min of meer ernstig gewond. TRAGISCH GEVOLG VAN EEN GRAP. PRAAG, 28 Dec. (V.D.) Te Salanky na bij Ushorod wilden twee jongelui een grap uithalen, die helaas een tragisch einde vond. De jongelui wilden hun buren aan het schrikken maken door er te gaan „spoken". Zij sloegen witte lakens om en maakten hun gezicht zwart, waarna zij eenige buren uit hun woning lokten. In twee gevallen ging de schrik der 's avonds aldus door de jongens opgeschrikte buren In vroolykheid over toen zij den toeleg ondtkten. Toen de jongens aan het derde huis belden, de wo ning van den dorpsnotaris, gilde het dienst meisje, dat de deur opende, echter luid van ontzetting. De notaris, die dacht met roo- vers te doen te hebben, omdat hy juist een belangrijk bedrag aan geld in huls had, trok zijn revolver en loste eenige schoten, waardoor de beide jongens in elkaar zak ten. De een was op slag dood, terwijl de ander tijdens het vervoer naar het zieken huis aan zijn verwondingen overleed. MIJN-ONGEVALLEN IN OOST-OPPER- SILEZIE. KATTOWITZ, 28 Dec. (V.D.) In de Pols ka-mijn te Altenau, waar, zooals men zich wellicht herinnert, in October j.l. door een instorting tien mijnwerkers werden bedol ven doch nog tijdig gered konden worden, zijn gisteren bij het uithakken van een nieu we schacht de wanden ingestort, waardoor vyf arbeiders bedolven werden. Men kon drie hunner dadelijk bevrijden. Eén hunner was nog slechts in leven, de beide anderen waren op slag dood. Het bergingswerk wordt voortgezet om de twee overige slacht offers van onder het puin te bevrijden. In de Cassimir-mijn in de Dombrowa werden twee mijnwerkers door het instor ten van een pijler bedolven. Het lijk van een hunner kongeborgen worden, terwijl dat van den ander nog niet is gevonden. Verstrekt door: INCASSO-BANK N.V., LEIDEN 28 Deo. 1933 L. K. Hedeo. I Industrie: Alg. Kunstz. Unie 32 WM Berkels Patent 2l»/< 21 Va CaJve Delft c. v. A 5bVf4 581/, Kuchenm. Acc. V& /t Ned. Ford 163 Vj 161 Philips Gem. Be2. 854% 2531/2/8 Uni Lever 921/4 92!/, Petroleum: 1751/2/3/, Kon. Olie 1743/4 Perlak 103 104 Rubber: 093/a A dam Rubber 1001/^1/, Deli Bat. Rubber 40 40 Vico «1/2 431/, Serbadjadl 291/2 281/, Scheepvaart: Oude Vaart N. Scheepv. Unie 451/4 46 Oude Boot 10 lOl/, Mijnbouw: TVs Boeton Alg. Explor. My. 126 126 Suiker: H.V A'dam nil/4 175 Vorstenlanden 211/2 211/3 Java Cultuur 97 98 NJ.S.U. 673/i 68 Tabak: Deli Mij. IO7I/2 1071/2/6/, Senembah 1871/2 123'/, Deli Bat Tabak 1143/4 "41/8 Oostkust 183/4 18-/4 Am. Fondsen: 2713^ Am Smel'ing 273/, Anaconda »7/s »Vl6 Ass. Gas en Elec Va Bethlehem Steel 22-/a 236/g Cities Service l'/l8 Central Public. Continental Uij 1°"/» 10V, 3en Aviation 8 "It »'/ia /"A. Int. Nickel 131/a Uii, Kennec. Copper ui/a 126/, Milwaukee 2 3 ld. Pref. *~lt 5 Keesport Tin PI. 533/8 54 North American 8 S'/ia/S Nevada Shell Union *%t 5Vs Unit. St Leather 51/, 51/, Union Pacific W', 701/, Wabash "/8 13/, Tidew. Ass. Oil 5s/s 56/18 United St. Steel 30»/, 31s/B WISSELNOTEERINGEN (AMSTERDAM) (Niet officieel). Berlyn 59.34 Londen 8.145/g New ïork 1.601 Parijs 9 74»/4 Brussel 34 58 Zwitserland 48.11 Milaan 1306 Madrid $0 45 Oslo 41 10 Kopenhagen 36 50 Stockholm 42.10 Weenen Praag 7.391/, Boedapest Prolongatie 1 pet. BECRSO VERZICHT van gisteren. De storing in het Amsterdamsche te lefoonnet was hedenmiddag op de effecten beurs duidelijk merkbaar. De nissen, waar de banken, makelaars en handelaars hun telefoon hebben, waren zoo goed als ge heel verlaten en het was een gaan en ko men naar de cellen van de Ver. voor den Effectenhandel, die enkele lijnen tot haar beschikking had. Bovendien was de druk te in de hal veel grooter, daar de bankiers en handelaars de koersen per looper naar hun kantoren lieten overbrengen. Ook wa ren verschillende particulieren aanwezig. De handel werd door een en ander ge remd, doch men dient niet te vergeten, dat gedurende de laatste dagen van het jaar de ondernemingslust toch al niet groot is. Er ging vandaag dan ook bijna in het ge heel niets om en de hoeken, waar de toonaangev;nde fondsen werden verhan deld, waren nauwelijks te vinden. Alleen voor Rubbers bestond eenige belangstel ling in verband met de berichten, dat de zer dagen enkele belangrijke vergaderin gen zullen plaats vinden inzake de restric- BIOSCOPEN. Casino: Volwassenen. Lyxor: Goedgekeurd. Trianon: Volwassenen. tie. A'dam Rubbers schommelden rondom 100 pet. Tabakken en Suikers waren prijs houdend evenals Scheepv. Daarentegen golden Oliewaarden fractioneel lager. Van de Industrieelen lagen Aku's gedrukt. Philips en Unilevers bleven op peil. Ame rikanen waren verder gedrukt. De nieuwe maatregelen van Roosevelt hebben de on zekerheid inzake de voruitzichten van den dollar nog versterkt, hetgeen zich in de ef- fectenkoersen weerspiegelde. Duitsche obligaties waren hooger. Nederl. Beleg gingsfondsen waren vast. MARKTBERICHTEN GOUDA, 28 Dec. Vee. Aangevoerd in to taal 593 stuks, waarvan 39 slachtvarkens vette 1818.5 cent en Londensche 1516 cent per pond, levend met 2 pet. korting; 210 magere varkens f 1422, 295 biggen f 48, 7 runderen f 150200, 33 nuchtere kalveren f 48, 2 schapen, 7 bokken en gei toen f 25 per stuk. Aanvoer crisisrunde ren 295 stuks, Geldersche biggen f 912 per stuk. Handel alle soorten stug. Kaas. Aanvoer 145 partijen kaas le kwal. met rijksmerk f 25—27, 2e kwal. met rijksmerk f 2224. Handel matig. Boter. Aanvoer 128 ponden. Goeboter 9095 cent en Weiboter 8085 cent per pond. Handel vlug. VEUR, 28 Dec. Eierenveiling Café „Het Wapen van Veur'\ Aangevoerd 19054 stuks Prijzen: 19054 kippeneieren f 4.005.30, 1 gans f 1.75, 97 kippen 20100 cent, 6 een den 75 cent, 104 konijnen f 0.302.75, en 4 duiven 15 cent per stuk. KOUDEKERK (RIJNDIJK), 28 Dec. Eierenveiling. Prijzen: kippeneieren f 4.50 5.40, en kuikeneieren f 3.604.00 per 100 stuks, boter 7579 cent en kaas 2426 ct. per pond. S»<IHIII tlllllll II llllltlll I 111 I lllll|£ E Den 14en Januari hopen 5 onze geliefde Ouders 2 A. W. v. d. POEL 5 en J. H. C. v. d. POEL— v. d. KROFT 5 E hun 25-jarige Echtver- 5 eeniging te herdenken. 2 2 Dat God hen lang moge 2 2 sparen is de wensch hun- 2 2 ner dankbare kinderen. 2 2 Receptie op den feest- 2 2 dag van 24 uur in „den 3 2 Burcht". 2252 3 aiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiimiiiiiiK Heden overleed, zacht en kalm, na voorzien te zijn van de H.£L Sacra menten der Stervenden, tot onze dtepe droefheid, onze onvergetelijke Man, Vader, BeHuwl-, Groot- en OverarootLader, de heer 7 720 JAM FlAuR, in den budprdom van 86 jaar Uit aller naam: Wed. G. FLEUR VAN BEEK. Leiden, 27 Dec. 1933. Haarl.straat 250. Geen bezoek. Eenige en algemeene kennisgeving. Heden overleed, voor zien van de H.H. Sacra menten der Stervenden, in het „St. Elisabeth"- Ziekenhuis te Leiden, onze geliefde Broeder, en Oom BfURKX, ar'van ■eeuVen. in den oiidardopi van bijna/62 jafc' Warmond,,' 2f Dec. 1933. Uit\ H. L. BURKX, Ged. Biersloot 45, Vlaardingen. Vrijdagavond om 7)^ uur Rozenkransgebed in de Rouwkapel van het Ziekenhuis. Uitvaart Za terdag 8 K uur in de Pa rochiekerk van „St. Mat thias" te Warmond waar na begrafenis op het R. K. kerkhof aldaar. Deze week geen avondspreekuiir

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 3