Effectenkoersen VRIJDAG 13 OCTOBER 1933 DE LEIDSCHE COURANT oERSTE BLAD PAG. 3 R. K. Vereeniging van Gezinshoofden. Als voorloopige kennisgeving wordt me degedeeld, dat op Dinsdag 31 October a.s. des avonds in de Kleine Stadsgehoorzaal zal spreken de heer J. J. W. IJsselmuiden, lid van de Tweede Kamer der Staten Ge neraal en wethouder van Arnhem; onder werp: „Het Groote Gezin in de knel". De besturen der R.-K. Vereenigingen worden beleefd verzocht dezen avond vrij te laten. Den Katholieken, die het wèl meenen met het groote gezin kunnen wij nog aanraden a.s. Zaterdag 14 October des avonds 8.15 uur in „Amicitia", Westeinde 15, te 's-Gravenhage de vergadering van de afd. 's-Gravenhage te bezoeken, waar zal spreken de bondsvoorzitter, de heer v. Meegeren, met als onderwerp „Het groote gezin in de crisis", toegang gratis. Bibliotheek R.-K. Volksbond. Aan de leden van den R.-K. Volksbond wordt medegedeeld, dat de biblotheek we derom met een aantal nieuwe boeken is aangevuld. Het leesgeld bedraagt 4 cent per deel en per week. Als regel geldt, dat de boeken niet langer dan 14 dagen in 't bezit van den lezer mogen blijven. De eerste uitgave heeft plaats op Zater dag 14 October des avonds van half acht tot half negen. Militaire benoemingen. Bij K.B. zijn met ingang van 1 Novem ber benoemd tot majoor bij het 6e regi ment veld-artillerie de kapiteins A. F. J. M. Drossaerts, D. M. Luvardi en V. E. Wilmar. In zyn rang en ouderdom van rang is overgeplaatst bij den generalen staf de majoor A. H. Schimmel van het 6e regi ment veld-artillerie. BUITENLAND. NOG MEER STORMBERICHTEN. Aan de Duitsche kust. HAMBURG, 12 Oct. (V. D.) De hevige Noordwesterstorm, die gisteren aan de Duitsche kust woedde, heeft tal van sche pen op de vlucht gejaagd en sedert gis terenmiddag hebben geen schepen Cuxha- ven meer verlaten. Verscheidene sleep- booten, die naar de Noordzee wilden uit varen, moesten terugkeeren en een nood haven binnenloopen. Gedurende den af- geloopen nacht lagen talrijke schepen in BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Johannes Cornelis z. v. J. C. Leuering en A. Neuteboom. Alida Maria d. v. L. Smit en A. M. de Meij. Franciska d. v. A. L. Guleij en I. H. Stuhm. Hendrik Frederik z. v. H. v. Riet en J. A. A. Riel. Alida Cornelia dr. v. N. Bakker en P. J. Zuidhoek. Willem z. v. J. Dekkers en M. J. Laarman. Huig z. v. A. Zwaan en C. v. d. Plas. Jozef Petrus Cornelis z. v. C. J.' v. d. Werf en A. Erdtman. Nicolaas z. v. Kops en J. Turk. Maria Anna Clara d. v. J. J. v. Kempen en J. J. C. Schreij. Maria d. v. H. Nieuwenburg en A. C. Abrahams. Willem Martinus z. v. J. R. Beusekamp en M. Kruit. Wilhelmine Matha d. v. F. A. Sollie en W. M. Derks. Overleden: J. Wanninkhof m. 38 j. G. v. Prooyen d. 5 mnd. Gehuwd: P. v. d. Klaauw jm. en W. Sinteur jd. J. de Mooij jm. en J. C. Te- leng jd. O. Wielinga jm. en C. de Bruin jd. Ondertrouwd: J: Wesselius jm. 27 j. en G. Wesselius jd. 27 j. Een paard aan 't woord „Wij paarden eischen nooit iets, maar „wij zijn den heeren achter het autostuur „heel dankbaar, als ze niet Zoo vlak „langs ons stuiven. En mijn collega's, „die een zwaren kar trekken, vragen U „vriendelijk om hen niet noodeloos te „laten stoppen. „Toe, wilt U niet een klein beetje reke- „ning met ons houden? Elk paard, dat „voor mag gaan, ook al heeft hij er „eigenlijk geen recht op, zal U met een 33 „dankbaren blik beloonen." UIT DE OMGEVING LEIDSCHENDAM Concert ten bate van het plaatselijk Cri siscomité. Op Zaterdag 21 October a.s. zal in het Patronaatsgebouw aan deDam- laan alhier een concert worden gegeven ten bate van het plaatselijk .crisis-comité Stomp wij kV eur. Welwillende medewerking verleenen het Utrechtsch Dubbel Mannenkwartet onder leiding van den heer W. Schuileman en de heeren P. v. d. Hurk, fluitist en J. Monis- sen, pianist, beiden van het Utrechtsch ste- delijk-orkest. Als bariton-solist treedt op de heer Reits- ma. Deze heeren zijn meerdere malen voor de radio opgetreden en kan nu eens per soonlijk met hen kennis maken, o.m. zal worden opgevoerd „het Smedenlied" het welk in een smederij wordt gespeeld en waarin de verschillende smeden aan het werk zijn. De entree is zoo laag mogelijk gesteld, n.l. 50 cent per persoon. Vertrouwd wordt, dat de zaal vol komt, bovendien zullen nog verschillende attracties gehouden worden. De kaarten zullen verkrijgbaar zijn bij de bekende winkeliers, alsmede bij de leden van het crisiscomité. Helpt ons mede oqk dezen avond te doen slagen. Gij zult tevreden zijn over hetgeen u geboden wordt, daar het een avond zal zijn vol kunstgenot. Aanvang om 8 uur precies. Collecte. De collecte ten bate van het plaatselijk crisis-comité, heeft opgebracht in de gemeente Stompwijk 375.86'A, in Veur 359.73 K, totaal ƒ735.60. Bovendien werden verschillende artikelen in natura ontvangen. Verschillende giften moeten nog binnenkomen. Het comité betuigt langs dezen weg zijn hartelijken dank, eerstens aan de heeren collectanten voor hun medewerking en aan de ingezetenen voor hun groote offervaar digheid. Werkloozen. Het aantal werkloozen bedroeg op heden in de gemeente Stomp wijk 95 (vorige week 78) en in de gemeen te Veur 57 (vorige week 49). Niet geijkt. De gemeente- en rijkspo litie heeft proces-verbaal opgemaakt tegen diverse winkeliers wegens in voorraad heb ben van maten en gewichten niet voorzien van geldig ijkmerk. De voorwerpen zijn in beslag genomen. Contract bouwbedrijf. De afdeeling van den Ned. Aannemersbond heeft haar afgevaardigde ter algemeene vergadering opdracht gegeven te stemmen voor het voorstel van het H.B. om met de bouwar beidersbonden een nieuw collectief contract te sluiten. De afdeeling van - den modernen bouwarbeidersbond heeft de voorstellen tot loonsverlaging verworpen. Telefoonaansluitingen. Nieuwe aanslui tingen: 67. J. Hooijmans, Achterweg 101 te Veur, 113. M. J. Hulscher, Leidsche Kade 6, Stompwijk. 26. L. J. M. Mook, Vlietweg 130, Stompwijk 54. Mr. M. Parfumeur, Voorb. weg 41, Veur, 125. H. Th. Tieleman, Damlaan 58, Veur. 110. B. J. v. d. Velde, Damstraat 21, te Veur, 95. C. J. Visser, Veursche Straatweg 284, Veur. 129. A. P. Voorburgh, id. 376, Veur. Vervallen: 54. I. A. Boeve, Voorb.weg 41, te Veur, 81. M. v. Dongen, Sluiskant 32, Veur. 26. A. Th. Knij- nenburg, Vlietweg 130, Stompwijk. 95. J. A J. Sycek, Veursche Straatweg 204, Veur. NOOTDORP. ;Verkooping. Bij de gistermorgen ge houden publieke veiling en verokoping door Nitaris van Wessen te Wateringen van een woonhuis, genaamd „De Wils kracht" met pakhuis, erf en tuin, gelegen aan den Veenweg No. 3 (eigenaar C. 't Hart) werd het huis ingezet op 4500. Huisslachting varkens. Wanneer men één of meerder varkens wil slachten en men meent voor vrijstelling in aanmerking te komen, moet men dit bij den veldwach ter Bolk minstens 8 dagen van tevoren aanvragen; komt men niet in aanmerking voor vrijstelling, dan is het voldoende de kennisgeving 8 dagen vóór de slachting ter secretarie te doen. Steunverleening aan werkloozen. In gevolge voorschrift van den Minister van Sociale Zaken is de bestaande werkloozen- commissie, hier ter plaatse, ontbonden en is door B. en W. een nieuwe commissie in gesteld om inzake steunverleening aan werkloozen B. en W. van advies te dienen. In deze commissie zijn benoemd de hee ren J. F. P. van Tilburg, A. A. Mooijman en D. J. Steenveld, allen werkgevers en de heeren Th. Lindeman, B. L. van der Kraan en J. W. Naaijen, allen werkne mers, welke zich allen bereid verklaard hebben zitting te willen nemen in ge noemde commissie. Als voorzitter van deze commissie is door het college van B. en W. aangewezen wethouder L. de Vree- de. Hedenavond zal de installatievergade ring van genoemde commissie plaats heb ben. SASSENHEIM. B. C. Dommering. De nederlaagwed strijden zijn begonnen. VIOS als eerste gast sloeg Dommering met niet minder dan 122 caramboles. Merkwaardig in deze partij was, dat de crack van Dommering met 90 caraboles verloor en No. 4 Th. Rot teveel de eer van Dommering redde en na een mooie spannende strijd met 13 ca ramboles won. Diedrichs speelde met een gemiddelde van ruim 5. Een akmpioen waardig. Vrijdag speelt L.U.T.O. en Maandag de eindstrijd n.l. Excelsior de houder der beker. De spannin zit er in en het is nog niet te zeggen wie dit aar de beker mee naar huis neemt. Niemand verzuime een bezoek aan de K. S. A. te brengen tijdens deze mooie bil- j art wedstry den. L. T. B. .Bovengenoemde afdeeling hlied een algemeene vergadering in een der zalen van het K.S.A.-gebouw. De voorzitter, de heer J. Verkleij, opende op gebruikelijke wijze met een welkomst woord tot de aanwezigen. Daar er geen notulen waren, werd door den penning meester verslag uit gebracht over 1932. Deze bescheiden werden nagezien door de heeren Berg en Slingerland en in orde bevonden. De voorzitter dankte den pen ningmeester voor diens beleid en de kas- nazieners voor hen controle. De verkie zing ging vlug onder de hamer door. Met alg. stemmen werd de voorzitter, de heer A. J. Verkleij, herkozen. Vervolgens komt aan de orde voorstellen voor de algemee ne vergadering te Haarlem. Ter sprake kwam rente-verlaging van credieten voor de bollenbedrijven enz. Men was van mee ning, dat dit punt al voldoende besproken en doodgepraat was, en dat in Den Haag de inlichtingen over den toestand voldoen de bekend zijn. We zullen maar afwach ten wat het request, dat verzonden is door de vier R.-K. Sociale organisaties zal uit wijzen. De aftredende hoofdbestuurders werden weer candidaat gesteld. Voor de bloemisten werd in d eplaats van den heer Th. Jonk heer, de heer Th. v. Rijn gesteld. Als bondsvoorzitter de heer G. W. Kamp- schöer, te Monster. Bij de rondvraag kwam ter sprake, jaarlijksche uitloting van rentelooze obli gaties. De voorzitter deelde me/ie, dat in 1932 2000 zijn uitgeloot en dit jaar 1000, zijnde men tot niet meer verplicht. Ieder houder krijgt bericht wanneer hij uitloot. De heer v. Dijk vraagt, of een kweeker, wanneer hij meer bollen teelt dan 40 R.R., hij dan van alles verstoken is, waarop de voorzitter antwoordt, dat hij dan onder een andere categorie behoort dan een arbei der, doch niet van steun verstoken blijft. Na nog enkele dingen van minder belang rijken aard sloot de voorzitter deze verga dering. UIT DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN Rennersclub. Zondag a.s. houdt de rennersclub „De Rijnstreek" alhier haar maandelijksche trainingsrit om den wissel beker. Thans houder van Leeuwen te Nieuwkoop. De start heeft plaats te 10 uur vanaf café „Sportrust". Personalia. Te 's Gravenhage slaagde voor het examen machineschrijven onze plaatsgenoote mej. A. Bos, opgeleid aan de inrinchting van den heer G. Klok alhier. HAZERSWOUDE Crisis-comité. De collecte voor het Nationaal-crisiscomité gehouden door den verkoop van vlaggetjes, heeft alhier opge bracht ƒ167, waarvan aan. den Rijndijk ƒ94.2314 en op het dorp ƒ72.7614. KOUDEKERK Werkverschaffing. Bij het gemeentebe stuur alhier is van den minister van So ciale Zaken een schrijven ingekomen, dat voorloopig een 5-tal arbeiders, werklooze hoofden van gezinnen uit deze gemeente, geplaatst kunnen worden bij de Ryks- werkverschaffing (Kamp Rollecate) bij Staphorst. Na de pauze komt aan de orde: benoe ming Werkloozen-commissie. Deze com missie bestaat uit 4 leden van den Volks bond en 2 leden der St. Joseph-Gezellen- Vereeniging. De laatsten zullen op de Ge zellen-vergadering gekozen worden. Voor den Volksbond werden benoemd de heeren G. v. d. Molen, C. Groenendijk, B. Smits en A. Rietveld. Deze heeren zullen onder ling hun functies verdeelen. Er wordt nog een ampele bespreking ge houden ten gerieve van oprichting van een Reisspaarkas, waarop echter niet wordt in gegaan. Kapelaan Suyker richt zich hierna tot de vergadering. Spr. zegt, dat het hem goed doet, Geestel. Adviseur dezer vereeniging te mogen zijn, vooral omdat spr. ook in Zaandam Adviseur van den Volksbond was. Spr. heeft bemerkt, dat hier een actief be stuur is en ook dat de leden toonen mede te willen werken. Spr. dankt den voorzit ter voor zijn gesproken woord en hoopt den Volksbond tot nog grooteren bloei te mogen brengen in samenwerking met be stuur en leden. Bij de rondvraag vraagt de heer Jac. de Koning of het mogelijk is, dat er een avond in het winterprogram wordt ingelascht ter bespreking van het nat. soicalisme. De voorzitter zegt, dat deze zaak op het ter rein van de K.S.A. ligt. Het bestuur zal zich met de K.S.A. in verbinding stellen. Niets meer aan de orde zijnde, dankt de' voorzitter de aanwezigen voor hun opkoms.t beveelt de bus van „Kuip in Nood" ten zeerste aan en sluit op de gebruikelijke wijze deze goed geanimeerde vergadering. LEEST MET AANDACHT DE ADVERTENTIE-PAGINA'S! LAATSTE BERICHTEN BODEGRAVEN. Volksbond. Vergadering van den R. K. Voksbond afd. Bodegraven-Zwammerdam gisteravond te half acht. De vergadering wordt door den voorzitter, den heer S. Steenbergen met den Chr. groet geopend. Spr. heet de aanwezigen hartelijk welkom. De notulen, welke door den secretaris, den heer C. Groenendijk, worden voorge lezen, worden onveranderd goedgekeurd met dank aan den secretaris. Het lied „Roomsche Blijkschap" wordt door allen gezongen. Ingekomen zijn: een schrijven van het Centraal Bestuur, aangaande spreekbeur ten en filmen vanwege den bond. Hierna richt de voorzitter enkele harte lijke woorden tot den nieuwbenoemden Geestelijk Adviseur, kapelaan Suyker. Spr. zegt, dat de Volksbond vooral in dezen tijd geestelijk hulp dringend noodig heeft, en hoopt, dat de kapelaan vruchtbaar mag samenwerken met onze mooie vereeniging. Spr. deelt mede, dat van de spaarkas van brandstoffen 299 mud verstrekt is, en zegt dank aan de commissie voor de goede en trouwe zorgen dienaangaande. Vervol gens deelt spr. mede, dat de Rijkssteun regeling hier is opgeheven. Eventueele in lichtingen verschaffen B. en W. Op de wintervergaderingen zal voortaan weer gratis een kopje koffie geschonken worden. Over het derde lustrum deelt de voorzit ter het volgende mede. De datum is vast gesteld op 12 November. Vooraf een tri duüm, te houden door den Geestelijk Ad viseur, kapelaan Suyker, n.l. Donderdag en Vrijdagavond Lof met predicatie, des Zon dags onder de H. Mis van 8 uur sluiting van het triduum en algemeene H. Com munie. Hierna gemeenschappelijk ontbijt. Getracht zal worden, den zeereerw. heer rector Bots als spreker te laten optreden. De feestavond vangt aan des avonds half acht. Door de R. K. Tooneelclub „Een dracht", onderafd. van den R. K. Volks bond, zal opgevoerd worden „De Kruis vaart", tooneelspel in 4 bedrijven. Het winterprogram bevat verder: December: Lezing door den heer Stein- metz. Januari: Jaarvergadering. Februari: Feestvergadering. Maart: Cursus door den Geestel. Adv. April: Lezing door den voorzitter; en tenslotte een filmavond van Herwonnen Levenskracht. TWEEDE KAMER. De heer K u p e r s (S.D.) krijgt verlof de Regeering te interpelleeren naar aanleiding van het besluit van den Minister van So ciale Zaken tot verlaging van de steunver leening aan werklooze arbeiders. De inter pellatie wordt geplaatst aan het slot van de agenda. Het gisteren behandelde wetsontwerp be treffende den bakkersarbeid waar door het aanvangsuur voor bakkerijen met minder dan 6 gezellen ook van 6 tot 5 uur wordt vervroegd, wordt aangenomen met 6221 stemmen (tegen S.D., communisten en Sneevliet). ERGERLIJK GEBRUIK IN EEN BRABANTSCH DORP. Strafoefening tegen twee vrouwen. Donderdagavond heeft zich in het Bra- bantsche dorp Berlikum het oude volksge bruik van het z.g. „tafelen" op geweldda dige wijze geopenbaard. Een 80-jarige man, een zekere v. G., kan het met zijn vrouw en dochter niet meer vinden. Maandagavond nam de oude man de vlucht door het raam en ging naar zijn zoon, bij wien hij introk. De buren van den ouden man namen het voor hem op en be sloten de twee vrouwen te straffen. Om streeks 8 uur Donderdagavond werd de strafoefening ingeluid door het gebruike lijke blazen op lampenglazen en het maken van ander lawaai, dat in het geheele dorp te hooren was. Het huis van v. G. werd met steenen gebombardeerd en met steigerpalen gerammeid. Van deuren, ramen en binten bleef geen stuk heel. De schoorsteen werd van het dak gebeukt en de dakpannen werden stuk gesmeten. Met een paal sloeg men door de ramen alles stuk wat in het huis te vernielen was. Van de heele huis raad bleven slechts een paar voorwerpen gespaard. Toen men het beleg begon vlucht ten de vrouwen in een kast, zoodat zij er heelhuids afkwamen. Tegen kwart over 9 verscheen een veldwachter. Toen werd de vernieling gestaakt en konden de vrouwen uit hun schuilplaats komen. Van de bijna nog nieuwe woning zijn alleen de buiten muren onbeschadigd gebleven. De politie zal veel moeite hebben om de daders op te sporen, daar de dorpelingen elkander niet zullen verraden. Dit ergerlijke balda dige gebruik is in dezen tijd in 't dorpje vol gens menschenheugenis nog slechts een maal in zóó ergelijke mate voorgekomen. DE VEENBRAND IN DRENTE. Omtrent den veenbrand te Emmen-Erf- scheidenveen vernamen wij hedenochtend, dat van de negen brandspuiten thans drie teruggetrokken zijn, hetgeen op een aan merkelijke verbetering in den toestand wijst. Zes brandspuiten zetten het blus- schingswerk voort. De totale aangerichte schade wordt ge raamd op 50 a 60.000 gulden, waarvan 10 al2.000 gulden door verzekering wordt ge dekt. 15, handel vlug; 151 mestvarkens 12 27, 605 biggen 610, handel zeer matig 7 paarden 45180, en 9 bokken en geiten 3—8. Kaas. Aangevoerd 106 partijen, w. o. 78 partijen Goudsche en 28 Leidsche kaas. Besteed werd voor: le soort Goudsche kaas 2428.50, 2e soort 2123, le soort Leid sche kaas 2529, 2e soort 2224. Han del voor Goudsche en Leidsche kaas matig. BOSKOOP, 12 Oct. Bloemenveiling. Rozen per bos van 10 stuks: Golden Ophe lia 714 cent, Marcel Rouyer 1725 cent, Hadley 1420 cent, Columbia 1016 cent. Butterfly 916 cent, Wilh. Kordes 3751 cent, Mme Jules Bouché 815 cent, Rosa- landia 1625 cent, Florex 817 cent, Phoe be 1018 cent, Chas. P. Kilham 1727 cent Edith Helen 2040 cent, Aug. Noack 1424 cent, Else Poulsen 4065 cent, Gloria Mun- di 2032 cent. Ellen Poulsen 1525 cent, Chaplin 1422 cent. Chrysanten, groot- bloemig 60120 cent, idem tros 312 cent, Physalis Franchetti 1725 cent, Clematis Prins Hendrik 1.001.60, Ligustrum 48 cent. AARLANDERVEEN, 13 Oct. Ecieren- veiling. Prijzen: kippeneieren 5.906.60, kuikeneieren 4.605.20, eendeneieren 3.803.90 per 100 stuks, kaas 2122 cent en boter 7580 cent per pond. NOOTDORP, 12 Oct. Eiercnveiling. Op de veiling alhier werden deze week de vol gende prijzen genoteerd: kuikeneieren 3.45 3.90, kippeneieren 54.05.80, aanvoer 2379 stuks; eendeneieren 3.854.10, per 100 stuks; kippen 3580 cent per stuk en kaas 2627 cent per stuk. BODEGRAVEN, 12 Oct. Eierenveiling. Aanvoer 5610 stuks. Prijzen: wit 5.50 6.20, bruin 6.106.80, kuikeneieren 3.70 4.30, eendeneieren 3.503.70 per 100 stuks kaas 22 cent per pond. ALKMAAR, 13 Oct. Kaas. Aangevoerd 84 stapels, zijnde 120.000 kg. Fabriekskaas klei ne 21.50, fabriekskaas commissie 19, boe renkaas kleine 20, boerenkaas commissie 21 per 50 kg. Handel goed. VEUR, 13 Oct. Groetenveling. Gele komkommers le soort 2.103.2e soort 1.001.40, 3e soort 0.50. Kropsla, le soort 0.601.40, Peen 4.60—-ƒ 5.30. Bloemkool, le soort 2.10 ƒ4.30, 2e soort 1.50. Tomaten, (inid.) 2.10 2.30, gr. ronden 2.402.70, 2e soort 1.101.80, 3e soort 1.00. Andijvie, 0.50 0.80. Spinazie 0.180.34. Postelein, 2.203.60. Rabarber 1.002.Radijs, 1.00—2.—. Prei 1.00—1.80. Selderie ƒ1.001.30. Snijboonen 0.060.14. Specie- boonen, ƒ0.080.022. Appelen 0.050.16. Peren 0.060.21. Druiven 0.110.13. Verstrekt door: INCASSO-BANK N.V., LEIDEN 13 Oct. 1933 L.K. Ilcdon. 1 Industrie: Alg. Kunstz. Unie 241/4 25 Berkels Patent 15 Va 151/3 Calvé Delft c. v. A 531/a 54 Küchenm. Acc. l 1 Ned. Ford 1281/4 129/131 Philips Gem. Bez. 182 lft0l/2 Uni Lever 821/a 851/4/8/4 Petroleum: 1721/a Kon. Olie 17274 Perlak 96 96 Rubber: A'dam Rubber :127a 401/., 931/4/l/a Deli Bat. Rubber 40 Vico 461/2 461/2 Serbadjadi 27»/4 27 Scheepvaart: Oude Vaart 2 2 N. Scheepv. Unie 46l/8 46i/a Oude Boot ~'la 8 Mijnbouw: 10»/4 11 Boeton Alg. Explor. Mij. 13074 131 Suiker: 17l8/4 H.V. A'dam 172 Vorstenlanden 27 27 Java Cultuur «81/4 94 N.I.S.U. 62 63 Tabak: Deli Mij. 109 IO8V4 Senembah 128 12 Hl/,2 Deli Bat. Tabak II6I/4 1171/4 Oostkust 107a 197a Am. Fondsen: Am. Smelting 27-78 28 Anaconda 10 10'/i6 Ass. Gas en Elec. »/4 6'i Bethlehem Steel 221/4 227a Cities Service '4 2 Central Public. Continental Oil 11 Va H7a 3en. Aviation 4 Va 4 Int. Nickel Kennec. Copper 13716 18'a Milwaukee 4 4'/a/V4 ld. Pref. ö"'/4 0.'/4 Keesport Tin PI. 521/4 53 North American 13'%* i3'7ia Nevada Shell Union 51/4 51/4 Unit. St. Leather «'Via «74 Union Pacific 731/2 74 Wabash 2»/a 27a Tidew. Ass. Oil 9% «7s United St Steel 30i%6 3 lVa/74 LEIDEN, 18 Oct. Vee. Aanvoer: 1199 Runderen, 254 kalveren, 672 schapen, 151 varkens, 605 biggen, 7 paarden, 5 veulens 9 bokken en geiten. Prijzen: 21 stieren f 50 195 handel matig, 273 kalf- en melk koeien 95190, handel matig; 600 vare koeien 70105, handel flauw; 305 vette ossen en koeien 95230, schoon aan den haak 3262 cent, handel matig; 170 graskal veren 1535, 20 vete kalveren 4570 schoon aan den haak 8090 cent, 64 nuch tere kalveren 48, handel matig; 500 vette schapen 1319 en 172 weideschapen 10 WISSELNOTEERINGEN (AMSTERDAM) (Niet officieel) Berlijn 59.13 Londen 7.69 New York L64t/r Parijs 9 7II/4 Brussel 34 55 Zwitserland 48.05 Milaan 13 02l/? Madrid 20 75 Oslo 38.60 Kopenhagen 34.40 Stockholm 39.85 Weenen Praag 7 35 Boedapest Prolongatie 1 pet

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 3