WOENSDAG 30 AUGUSTUS 1933 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 2 BAROMETER. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht in den morgen van 30 Aug. 1933, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorol. Instituut te De Bildt. Hoogste barometeret.: 769.3 te Danzig. Laagste barometerst.: 754.1 te Thorshavn. Verwachting tot den avond van 31 Aug.: Zwakke tot matige meest Westelijke wind, gedeeltelijk bewolkt, weinig of geen regen, waar schijnlijk iets war mer. Het maximum in het Westen breidde zijn invloed naar onze omgeving uit, dat in het Oosten trok Oostwaarts af. Zoo doende is in ons land do wind naar het Westen geruimd, daarbij wordt koelere zeelucht aangevoerd, zoodat de tempera tuur daalde. Ook over Groot-Brittannië cn Ierland, Scandinavië, Zuid-DuitschJand en België is het kouder geworden. In Duitsobland, Frankrijk en Zwitserland is het weer nog fraai. Langs de Noorsche kust is weer regen gevallen. De depressie in het Noorden vulde verder op. Er mag voor morgen een lichte tomperatuursstij ging verwacht worden, met gebroken be wolking en weinig of geen regen. LUCHTTEMPERATUUR. Temperatuur dea middags te half drie 19.4 gr. O. LICHT OP VOOR FIETSERS Van Woensdagnamiddag 8.34 uur tot Donderdagmorgen 5.38 uur. HOOG WATER. Te Katwijk: Dondordag 31 Aug. v.m. 12.06 uur en nam. 12.52 uur. WATERTEMPERATUUR: Zweminrichting Hooge Rijndijk om 7 uur 21— gr. O. Zweminrichting „De Zijl", om 7 uur: 20.— gr. C. Totale bevolking Ned. Herv. Waalsch Demonstrant Christ. Geref. Doopsgezind Evang. Luthersch Herst. Luthersch Geref. Kerken Roomsch Katholiek Oud-Roomsch Ned. Israëliet Port. Israëliet Andere gezindte Geen kerkeL gezindte 1930 2011 458 UIT DE OMGEVING 366 975 ALKEMADE. COMITé GRAFMONUMENT WIJLEN BURGEMEESTER VOSTERS. Er heeft zich alhier een comité gevormd met het doel de nagedachtenis van wijlen Burgemeester Vosters te eeren door plaat sing op zijn graf van een eenvoudig mo nument als dankbare herinnering voor wat de overledene gedurende meer dan 13 ja ren voor de gemeente Alkemade in het al gemeen en voor de ingezetenen in het bij zonder is geweest. Zjjn vele verdiensten hier op te sommen lijkt ons overbodig. Ze mogen u allen vol doende bekend zijn. Degenen, die met het doel en streven sympahiseeren, kunnen van hunne sympa thie doen blijken door het zenden van een bijdrage. Giften, groot en klein worden door het comité gaarne in ontvangst geno men. Indien de gever onbekend wenscht te blijven dan behoeft zijn naam niet te wor den vermeld. Een enveloppe in de brie venbus yan een der comitéleden met daar op vermeldende „Grafmonument Vosters" is reeds voldoende. De termijn waar binnen giften in ontvangst kunnen genomen wor den sluit op 15 September e.k. Het Comité: Voorzitter: P. C. G. van Dooren, arts Roelofarendsveen, Gironum. 6979. Secretaris-penningm.: W. A. van Harte- veld, Gironum. 185958. J. A. Bakhuizen, Burgemeester Leimul- den, Gironum. 66173. J. A. Bernard, Leimuiden, Gironum. 50694. C. Bontje Gzn., Nieuwe-Wetering. A. van der Bijl, arts, Oude-Wetering, Gironum. 32331. Ir. L. Doedes, den Haag, Gironum. 9133. Ir. J. C. van Hoolwerff, Haarlem, Giro num. 35065. H. B. Hupkes, arts, Rijpwetering, Giro num. 109722. P. de Jong Czn., Roelofarendsveen. J. N. Los, Oude-Wetering. Ir. A. O. Rijsdijk, Oude-Wetering, Giro num. 110668. Ir. F. Stokhuijzen, Leiden, Gironum. 40996. S. Strijk, Rijpwetering. C. M. Vesseur, Roelofarendsveen. VOORSCHOTEN. Arbeidsbemiddeling. Bij het corres pondentschap der arbeidsbemiddeling al hier, staan als werkzoekenden ingeschre ven: 15 timmerlieden, 5 metselaars, 7 op perlieden, 5 grondwerkers, 3 schilders, 31 land- en tuinarbeiders, 12 los-arbeiders, 1 loodgieter, 1 taludwerker, 1 rietdekker, 3 bankwerkers, 5 chauffeurs, 1 radio-tech- niker, 1 betonwerker, 1 gereedschapsmid, 1 schoenmaker, 1 stuurman, 1 mach. bank werker. 1 monteur, 2 electriciens, 1 smid, 1 fabrieksarbeider. 1 handelsreiziger, 1 sur veillant, 1 goudsmid. Door de nagent der arbeidsbemiddeling wordt dagelijks ten Raadhuize voor werk gevers en werknemers zitting gehouden van des voormiddags 10 tot des namiddags 1 uur. Geboren: Arie, z. van W. Anker en J. M. Schippers. Overleden: J. J. W. Schus 74 j. Vertrokken: A. J. F. Hillen naar i Groesbeek. M. van der Tak-Krabbe naar 's Gravenhage. Q. J. Kouwenhoven naar Uden. W. H. Westerduin naar 's Graven hage. J. van der Tuin en gezin naar Epe. Gevestigd: J. W. ten Bruggecate van Wassenaar. NIEUWKOOP Totale bevolking Ned. Herv. Waalsch Remonstrant Christ. Geref. Doopsgezind Evang. Luthersch Herst. Luthersch Geref. Kerken Roomsch Katholiek Oud-Roomsch Ned. Israëliet Port. Israëliet Andere gezindte Geen kerkel. gezindte 1920 3101 1038 165 1677 SPORT OVER HET KANAAL. Miss Gleitze en de beide andere zwemmers geven hun poging op. Zooals gemeld hebben, behalve Miss Sunny Lowry, die er Dinsdag in geslaagd is het Kanaal van Frankrijk naar Enge land over te zwemmen, van de andere zijde Miss Gleitze en nog twee zwemmers dien zelfden dag eveneens een poging gedaan om den toch te volbrengen. Zij zijn daar in echter niet geslaagd. De beide heeren, Zibelman, een Amerikaan zonder beenen, die bij het zwemmen sigaren rookt, en de Engelschman Temme, hebben des avonds hun poging opgegeven. Zibelman bevond zich toen op negen mijl van South Fore land en had dertien uur gezwommen, ter wijl Temme nog maar drie mijl van de Fransche kust was verwijderd. Hij had een der beenen bezeerd, doordat hij in aanra king kwam met den ladder van de boot, die hem vergezelde. Ook Miss Mercedes Gleitze heeft den tocht gestaakt. De tocht van het drietal ging om den Gouden Wisselbeker van de stad Dover, beschikbaar gesteld voor hem of haar, die den afstand DoverFrankrijk dit jaar het snelste weet af te leggen. DE VIERING VAN KONINGINNE- VERJAARDAG. Morgen staat Nederland woer in feest tooi ter gelegenheid van don verjaardag van H. M. Koningin Wilhelmina en de Sleutelstad zal daartoe het hare bijdra gen. We laten het programma der feestelijk heden hier nogmaals in het kort volgen. Te half negen komen de schoolkinderen der hoogste klassen der Lagere Soholcn op de Kaasmarkt bijeen, om vandaar geza menlijk naar de Stad gehoorzaal te trek ken, voorafgegaan door Padvinders-trom melslagers der Leidsche Padvinders „Loouwengroep", terwijl de muziek van de Veld en andere muzikanten in den stoet zullen plaats nemen. De stoet trekt van de Kaasmarkt door de Koppenhinksteeg langs Hooigracht, Waters teeg, Hoogewoerd, Korevaarstraat, Jan van Houtkade, Roisotkade, Kaiser- straat, Rapenburg (Westzijde) en Bree- straat naar do Gehoorzaal. In do groote zaal én in don foyer zal daarop het ge bruikelijke programma worden afgewerkt. Op hot Schuttersveld zal des morgens te halfelf door de troepen van het garni zoen hier ter stede een parade worden gehouden, waaraan zal worden deelgeno men door het 4de Rcg. Infanterie en het 6o Reg. Veld Artillerie met het muziek korps van dit regiment. Over de middag- en avondfeestviering het volgende De vereeniging „Koninginnedag" alhier, heeft haar taak in het jubeljaar van Prins Willem van Oranje breed opgevat; zij geeft op 31 Augustus een echt vader land sch programma. Op den koninklijken jaardag wordt hot aanstaande regeorings- jubileum niet vergeten on aan het Rijk buiten Europa is een flinke plaats inge ruimd. De middagfeestviering welke te 2.30 uur op het Schuttersveld aanvangt, wordt be sloten met een militair springconcours, ter wijl voor jong on oud deelneming aan den luchtballonnen-wedstrijd open staat. In den feestavond is, bij wijze van een tussohenspel, een Spaansch ballet iuge- lascht, schepping van onzen stadgenoot H. J. van Leeuwen; de bekende athletiek- vereeniging „Nieuw-Brunhilde" oogstte onder zijne leiding in Franwkrijk lauweren. Men toone nu het werk van „Koningin nedag" te waardeèren door een druk be zoek aan Schuttersveld en Stadsgehoor zaal. Naar wij vernemen, begint het avond feest precies op tijd. Concerten op Koninginnedag. Ter gelegenheid van den verjaardag van H. M. do Koningin, zal hot Leidsch Har- moniegezelschap „De Post" onder leiding van den heer M. Bolderdijk morgenavond tc 8 uur een concert geven op de Koren beurs. Het programma luidt als volgt: 1. Wilhelmus. 2. Stead fast and True. C. Feike. 3. Ouverture sur le Lac de la Gileppe, J. Preckher. 4. Adieu mein kleiner Gardeofficier. 5. Le Trouvère Potpourri sur l'opéra de Verdi. 6. Concordia (marsch) Th. Banken. 7. La Reine Maud, ouverture, L. Royer. 8. .Walser aus Graf von Luxemburg, Fr. Léhar. 9. Potpourri Populaire N. la. G. Renaud 10. Odén, marsch, Ant. Fricolff. 11. Wien Neerlands Bloed. De Harmoniekapel „Werkmans Wils kracht", zal morgenavond te 8 uur een con cert a la Sousa geven op de Lammer markt. Het programma luidt als volgt: 1. Wilhelmus. 2. Abmarsch in die Quartiere, marsch H. Blankenburg. 3. The Calif of Bagdad, ouverture Boieldieu. 4. Met moed voorwaarts, marsch, G. Dik. 5. Pomona, wals, E. Waldteufel. 6. Sambre et Meuse, marsch, Rauski. 7. Heinzelmannchens Waohtparade, karakterstuk Noock. 8. Fortus Fortune, (Vorwermaroh), marsch, G. Dik. 9. Berlin wie est weint nnd lacht, overture, A. Conradi. 10. Concordia, marsch, The Blanken. 11. Uit den ouden en nieuwen tijd, G. Dik. 12. Heut wird's lustig marsch, G. Dik. Wien Neerlands Bloed. DE POST OP KONINGINNEDAG. Op 31 Augustus a.s. bij de gelegenheid van de herdenking van den verjaardag van H. M. de Koningin zal het Post-, Telegraaf- en Telefoonkantoor te Leiden voor den postdienst te 2 uur worden gesloten. Op dien dag heeft, ook voor 2 uur, geen behandeling plaats van postwissels (met uitzondering van telegrafische) postbewij- zen, quitanties, pasmuntwisseling, belas tingbetalingen en giro (behalve spoedbe- handelingen). Briefpostbestellingen zullen worden uit gevoerd te 7 uur v.m. en te 6 uur n.m.; pakketpostbestelling geschiedt slechts een maal en wel te 8.45 uur v.m. Busrechthouders zullen na 2 uur hun correspondentie tot het op andere werkda gen geldende sluitingsuur in ontvangst kunnen nemen langs den ingang door de poort aan de Boommarkt. Denk om uw portemonnaie! Aan het einde van den avond, welke de Vereeniging „Koninginnedag" morgen or ganiseert, zal aan de uitgang worden ge collecteerd voor het Crisis-comité. Vergeet niet uw portemonnaie mee te nemen, en bedenk het Crisis-comité op Koninginne dag extra goed! Zangkoor „St. Leonardus". Den leden van het zangkoor St. Leonar dus (Kloosterkerk Haagweg) wordt mede- j gedeeld, dat de repetitie morgenavond niet j doorgaat. Handelsregister K. v. K. W ij z i g i n g e n: 275. N.V. Leidsche Han- j delsvereeniging, Leiden, Korte Mare 2, j grossierderij en engroshandel in comesti- j bles, chocolade, suikerwerken; en import- j handel. Bijv. uitgeoef. bedr.: importeur van i fruit. 1357. C. W. Oudshoorn, Leiden, Morschweg 40, slagerij. Wijz. uitgeoef. bedr. in: rund-, kalfs- lams- en varkensslagerij; tevens verkoop van fijne vleeschwaren. 4191. Jan Scheerder, Alphen a. d. Rijn, Stationsstraat 21, kaashandel. Uittr. E.: J. M. J. Scheerder, Alphen a. d. Rijn. 3435. G. van Hoven, Leiden, Vliet 29, kruideniersbedrijf. Uittr. E.: G. Smit-van Hoven, Leiden, d.d. 19 Aug. 1933. Wijz. handelsn. in: A. Beekman. 2708. M. Bonefaas, Katwijk a. Zee, Badstraat 5, kruidenier. Vest. fil.: Katwijk, Varkevjsserstraat 35, d.d. 21 Juli 1933. Bij de politie is een damesrijwiel te be vragen. Aan het politiebureau bevindt zich een hondje, waarvan de eigenaar onbekend is. Het is een klein bruin hondje, 25 c.M. hoog met korten staart. De eigenaar gelieve zich aan het bureau te vervoegen. Op Donderdag 31 Augustus a.s. neemt het Orkest „Enfilo", dat met zooveel suc ces in Heck's Lunchroom, Stationsweg 1113, alhier, is opgetreden, afscheid van Leiden. Wij vestigen de aandacht onzer lezers op dezen afscheidsavond en deelen tevehs mede, dat vanaf Vrijdag 1 September a.s. zullen optreden ..de Martini's". Dit orkest doet niet voor „Emilo" onder en zal zeker by de Leidenaars in den smaak vallen. AQUARIUM-TENTOONSTELLING. In den Leidschen Hortus. Do Leidsche Aquariumvoreeniging „De Natuur in Huis" hoeft in eon der kassen VAN ONZE ADVERTEERDERS. Heden heeft de heropening plaats van het café van den heer R. Kantebeen op den hoek van Hooglandsche Kerkgracht en Nieuwstraat. Zooals bekend brandde in den avond van 1 April het oude café van den heer Kantebeen vrijwel geheel af, doch op 1 Juni werd met den nieuwbouw onder eigen uitvoering van den heer Kantebeen, die tevens timmerman is, aangevangen. Het gebouw is nu voltooid en maakt een keu- rigen indruk. Drie groote en een klein raam werpen een zee van licht naar bin nen. Het metselwerk werd uitgevoerd door de heeren Kantebeen en v. d. Lelie, de electrische verlichting door den heer Fas- seur, het schilderwerk door de heeren v. d. Linden en Verlint, terwijl de vloerbe dekking „Asbesta" werd gelegd door de firma Degens en Scheerer. Dit is een nieuw procédé met asbest als hoofdbe standdeel, absoluut brandvrij en geluid- isoleerend. In het café staat een nieuw De Schepper-bil j art. van den Hortus Botanicus een tentoonstel ling van aquariums georganiseerd, welke hedenmiddag te 2 uur geopend is. Deze tentoonstelling, bevattende een 70-tal fraaie inzendingen, is de moeite van een bezoek zeker waard. De kas van den Hortus is voor deze gelegenheid welwil lend afgestaan door het college van cura toren en prof. Baas Becking, directeur van den Leidschen Hortus. De vereeniging, welke eerst drie jaar bestaat, heeft hier prachtig materiaal bij een weten te brengen, zoowel wat betreft de collectie vissohen als de in de aqua riums geplaatste planten. De keurmeester, de heer A. W. Weyzer uit Rotterdam, die gistermorgen de keuring verrichtte, uitte zijn bewondering van hetgeen de Leidsche vereeniging hier bijeen bracht. We zagen er o.m. verschillende groepen jong broed, enkele stellen en gezelschaps aquaria. Vooral van de inzending jong broed en gezolschapsaquaria is veel werk gemaakt. Het jong broed is verdeeld in levend ba rende en eierleggende. Van de eerste noe men we b.v. de Platypousillia's, de Mo- lenisia's, de Zwaarddragers en Gerardi- nus, van de eierleggende de Nuria Dan- rica, de Badis Badis en Danio rerio. Voor al munt hier uit de kruising van de Danio rerio en Danio alboliniatis, waarmede mooie resultaten verkregen zijn. Verder zijn geëxposeerd nestjes laby- rinthvisschen en keurige collecties gezel schapsaquaria. Andere inzendingen bevatten weer Pa- radijsvisschen en Betta's, importvischjes enz. Het Aquariumbuis stolde eenige kastjes met zee-anemonen beschikbaar, Laoerta uit Delft zond twee mooie terrariums ter opluistering in, terwijl de geheels collectie wordt aangevuld door enkele zeewater aquaria met sohol, pietermannen en zee- paling en eenige inzendingen koud water en sub-tropische visschen. 'n Prachtige inzending, die meerdere belangstelling verdient. De navolgende heeren mocht een diplo ma in gouddruk ontvangen: Afd. jongbroed levend barend: C. F. Lourens met 80 punten voor gemengd jongbroed. Afd. jongbroed eierleggend: J. Vree burg met 89 p. Voor kruisingen van Danio rerio en D. albolineatus C. F. Lourens met 82 p. Voor D. rerio en D. albolineatus W. Zwart met 94 p. Voor Ras bora argyrotenia 94 p. voor Nuria danrica en 84 p. voor Da nio albolineatus. Afd. gezelschapsaquaria: T. Beurzen met 80 p. D. Eikerbout met 82 p., N. Mul der met 84 p., G. Montanus met 84 p., A. Blok met 85 p., J de Rijk met 87 p., W. B. Donk met 89 p., en W. Zwart met 94 j. Verder nog A. Blok met 87 punten voor Maanvisschen en 82 p. voor Moleniesia fe- lefera en G. Montanus met 90 punten voor zeevisohjes. Te Leiden gevestigd. G. van Beuzekom, verpleegster, Rijnsb. weg 10 J. Beij, huishoudster. Pasteur straat 9 O. L. Fanggiday en familie, O. I. ambtenaar, Merelstraat 28 S. van Griethuijsen, Merekstraat 13 J. Akker man-Hamerslag, v. d. Spieghelstraat 5 Th. A. M. Hoelen, Meezenstraat 2 M. Hogewoning, Begijnhof 4 H. E. Laoourt Van Houttum, Merelstraat 33 J. E. Karamoy en familie, ind. arts, Merel straat 26 M. Karwoer, Merelstraat 26 J. Langerak en fam., koopman in emaille, K. Koppenhinksteeg 18 G. Lucas en fami lie, meubelmaker, de Genestetstraat 9 G. Massaro, terrazzowerker, da Coetastr. 2 Mbuk Karto, baboe, Mcrolstraat 28 0. J. L. van der Meijden, Schelpenkade 17 C. J. J. A. Morsch, Haagweg 41 W. G. Muiselaar, Nieuwe Rijn 87 P. Rosa Bian, granietwerker, da Costastraat 4 E. W. van Roesum en familie, adj. ond. off. Infanterie, L. Morschweg 47 H. J. Rijskamp en familie, smid, Heerenstraat 83E C. A. R-oozendaolvan der Sohrier Nipponstraat 20 Iv. M. Schipper, ver pleegster, Fagelstraat 10 F. M. Schit- ger, Jan van Goyenkade 10 M. Streiter dienstbode, Kraaierstraat 3. Uit Leiden vertrokken: M. Benvenuti, Rotterdam, Romeinsteeg 1. E. Blok, Breda, Cavalerie Kazerne. H. Brokemper, Dortmund. A. A. Bron- gerema, Groningen, v. Panhuysstr. 33a. Wed. A. M. F. Köster-Dielwart en Fam., 's-Boseh, J. Sch.ifferlaan 19. L. Dijkstra, Sassenheim, Rijksstraatweg 39. J. Exler, Rotterdam, de Sav. Lohmanslaan 117. J. J. Gelderblom, Haarlem, Hazepaters- laan 24. N. J. Goekoop, Amatredam, Wil- helminagasthuis. H. Goslinga, Leeuwar- Gemeentelijke Aankondigingen. Gemeente-secretarie. Burgemeester en WethouderB van Lei den brengen ter algemeene kennis dat de bureaux der Gemeente-secretarie, van den Gemeente-ontvanger en van den Burger lijken Stand, op Donderdag 31 Augustus a.s., ter gelegenheid van den verjaardag van H. M. de Koningin, slechts zullen ge opend zijn van des voorin. 9 tot 12 uur. Stedelijk Museum „De Lakenhal". Burgemeester en Wethouders van Lei den brengen ter algemeene kennis dat het Stedelijk Museum „De Lakenhal" op Don derdag 31 Augustus a.s., ter gelegenheid van den verjaardag van H. M. de Konin gin, slechts geopend, zal zijn tot des mid dags twaalf uur. Badhuis Van der WerffstraaL Burgemeester en Wethouders van Lei den brengen ter algemeene kennis, dat het Gemeentelijk Badhuis in de Van. der Werffstraat. op Donderdag 31 Augustus a.s., ter gelegenheid van den verjaardag van H. M. de Koningin, slechts geopend zal zijn tot des middags 12 uur. A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris. Leiden, 29 Augustus 1933. De Directeur der Stedelijke Fabrieken van Gas en Electriciteit brengt ter alge meene kennis, dat de kantoren Lange- gracht 70 en Hooigracht 14, op Donderdag 31 Augustus a.s. ter gelegenheid van den verjaardag van H. M. de Koningin, des middag na 12 uur gesloten zullen zijn. De Directeur voornoemd, G. A. VAN KLINKENBERG. Leiden, 29 Augustus 1933. Kostelooze inenting en herinenting tegen pokken. Burgemeester en Wethouders van Lei den brengen ter algemeene kennis, dat op Woensdag 6 September 1933, des namid dags van 2 tot 3 uut in een van de bene denlokalen van het. perceel Breestraat 119, waarin is gevestigd het bureau van den Geneeskundigen Dienst, gelegenheid zal worden gegeven tot kostelooze inenting en her inenting tegen pokken. A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris. Leiden, 30 Augustus 1933. Hinderwet. Burgemeester en Wethouders van Lei den brengen ter algemeene kennis, dat door hen vergunning is verleend aan de N.V. Nederlandsche IJsco van vereenigde banketbakkers en rechtverkrijgenden, tot het oprichten van een inrichting voor het vervaardigen van consumptie-ijs in het perceel Heerengraoht Nis 9 en 11. AGENDA LEIDEN. Dinsdag, R. K. Metaalbewerkersbond, Bondsgebouw, 8 uur. j De avond-, nacht- en Zondagsdienst der I apotheken wordt van Maandag 28 A u g tot en met Zondag 3 Sept. a.s. waargenomen door apotheek M. Boek wijt, Vischmarkt 8, Tel. 652. den, Hollanderstr. 17. J. M. C. de Loos- Haarman, N.O.-Indië. W. v. d. Ham, Den Haag, Cam. Obscurastr. 73. M. Hobbie, Nordhorn. J. v. Kesteren en Fam., Am sterdam, Gillis v. Idenberehstraat 52 III. A. H. M. Kloten, Duitschland. E. Kuijt, Amsterdam, Valeriusstr. 206 B. C. Kru- ger, Oegstgeest, Br. Griethuyzenpl. 2. J. Kucerova, Hamborn. E. Langenberg, Hiickeswagen. J. A. v. Leeuwen, Valken burg Z.H., Achterweg 5. G. H. Lut, Oegstgeest, Warmonderweg 46. D. N. v. Malssen en Fam., Leiderdorp, Hoogmade- scheweg 7. J. N. de Man, Melick Her- ckeribosch, Gebroek 10. H. de Michiel, Italië. H. Mieremet en Fam., Den Haag, Zuiderparklaan 319. J. H. Obdam, Noord- wijk, Duinweg 23. G. H. L. v. Oordt, Am sterdam, Lairessestr. 56boven. «f. Pijper, Haarlem, Verspronckweg 26. A Chr. Vernes-Raat, Curasao. G. A. P. Rtamp, Rotterdam, aan boord. F. Chr. Rauwen- hoff en Fam., Oegstgeest, Br. Griethuyzen- plein 2. P. Redemann, Amsterdam, N. Amstellaan 216 I. J. A. Roest van Lim burg, Rotterdam, Rochusscnstraat 119a. O. Rolosz, Berlijn. J. J. 'R»os, Den Haag, IJmuidenstr. 106. J. G. Rutgers, Heerlen, Esschenderweg 3. G. J. I. M. Schermer, Hoorn, Draafsingel 32. G. E. Schipper, Leiderdorp, Hoofdstr. Wed. E. M. J. Flo- rin-Schmier en Fam., Oegstgeest, Warmon derweg 46. M. Schmi 't. Duisburg Beeck. K. Schneider, Den iT*!g, Ka pel weg 21. C. Schouten en Fam.. Voorschoten, Haagweg 16. B. Slegtehhorst en Fam., Leiderdorp, Eikenlaan 8. K. Steinwegs, Wassenaar, Langstraat 115. P. C. M. A. Verbeet^ Amsterdam, Vossiusstr. 46II. G. J. K. van de Wakker, Arnhem, Vondel laan 79. J. B. Wesselingh en Fam., Oegstgeest. Terweewcg 120. M. M. Wes- selman. Leiderdorp, Koningsstr. 12. H. E. Wiecherink, Noordwijk, IJmuiderstr. 17. J. G. Been-Witholt, Den Haa_. Erkamp- laan 105. G. Wullink, Doetinchcm, Hol- terweg 117. A. C. van den Wijngaard, Leiderdorp. Eikenlaan 10. S. C. M. Wij- tenburg, Schooten, Schootenhof.

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 2