WRIGLEY MAANDAG 28 AUGUSTUS 1933 DE LE1DSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN DOODELIJKE AANRIJDING BIJ GRAVE Oude dame het slachtoffer. Gisteravond heeft zich op den Rijks straatweg Grave's-Hertogenbosch onder de gemeente De Reek een noodlottig ver keersongeval voortgedaan, dat aan de drie- en-zestigjarige Mevrouw Van Laarhoven- Diddens uit Kaatsheuvel het leven heeft gekost. Omstreeks negen uur bevond zich in een café aan den z.g. Ouden Tol, nabij het Je- zuïten-klooster een aantal bedevaartgan gers uit Kaatsheuvel die van Kevelaer wa ren teruggekeerd. Nadat zij aldaar eenige ververschingen hadden gebruikt, begaven zij zich naar de gereedstaande autobus, welke hen naar huis zou vervoeren. De bus bevond zich aan de overzijde, zoodat de reizigers den drukken rijweg moesten oversteken. Onder hen bevond zich de 63-jarige Mevr. Van Laarhoven-Diddens. Op het moment, dat zij den weg wilde oversteken, naderde uit de richting 's-Hertogenbosch met een flinke vaart de motorrijder Van Nispen tot Pannerden, afkomstig uit Arn hem met duo-passagier. De vrouw bleef weifelend op den weg staan en liep ver volgens een eindje terug. Dit werd haar noodlottig. De motorrijder, die op deze on verwachte beweging niet verdacht was, trachtte nog op het laatste oogenblik een aanrijding te voorkomen, door krachtig te remmen. Het gelukte echter niet meer. De vrouw werd door het motorrijtuig gegre pen en tegen den grond ^worpen, waar zij hevig bloedend en bewusteloos bleef lig gen. De medereizigers snelden toe, tenein de hulp te verleenen. Onmiddellijk waarschuwde men dr. Kan- ters uit Grave en de Paters Jezuïten uit het nabijgelegen klooster. Dr. Kanters verscheen vrijwel onmiddel lijk op de plaats des onheils. Hij achtte den toestand van het slachtoffer hoogst zorg wekkend. Een Pater diende de ongelukki ge de H. Sacramenten der Stervenden toe. Vervolgens werd het slachtoffer per auto naar het ziekenhuis te Grave vervoerd. Hier is zij omstreeks kwart over tien aan de gevolgen van opgeloopen verwondingen bezweken. Ook de motorrijder was komen te vallen. Hij had huidwonden aan han den en beenen bekomen. MOTOR TEGEN BOOM. Bestuurder bewusteloos. Op den Leeuwarderstraatweg bij Deer- sum heeft gistermorgen een ernstig motor ongeval plaats gehad. De heer J. Swierstra botste door tot nu toe onbekende oorzaak met zijn motor tegen een boom. Mej. Tj. Mellema, die op de duo was gezeten, kwam er goed af, doch de bestuurder werd be wusteloos opgenomen. Zijn toestand is zorgwekkend. De heer Swierstra was af komstig uit het plaatsje Tinega. AUTOBOTSING. Een ernstig gewonde. Tusschen Markelo en Holten zijn Za terdagmiddag een luxe atuo uit Zwitser land en een bestelauto met elkaar in bot sing gekomen. De bestelauto werd ver nield, de andere wagen werd ernstig be schadigd. De chauffeur van de bestelauto werd ernstig aan het hoofd gewond en is naar het ziekenhuis te Hengelo vervoerd. De bestelauto, een wagen van de machi nefabriek Heemaf uit Hengelo, kwam plot seling vanachter twee met paarden bespan nen wagens te voorschijn en reed in volle vaart tegen de tegemoetkomende auto op. Volgens ooggetuigen treft den bestuur der van de bestelauto den schuld van het ongeluk. In de luxe auto waren vier per sonen, afkomstig uit Zürich gezeten, die een rondreis door Europa maken. Geen hunner werd gewond, alleen de chauffeur kreeg lichte ontvellingen aan de handen. Beide auto's moestén worden weggesleept. Eigenaar van de Zwitsersche auto was de heer Schinz. ACHTERBAND VAN AUTO GESPRONGEN. Twee gewonden. Zaterdagmorgen reed op den Veerschen weg, tusschen Middelburg en Veere, met tamelijke snelheid een personen-auto, ko mende uit de richting Middelburg, bestuurd door den heer A. P. uit Driebergen, toen plotseling een achteband sprong. De be stuurder verloor daardoor de macht over zijn stuur, waardoor de auto naar de lin kerzijde van den weg zwenkte en tegen een boom botste. Van de vijf inzittende personen werden twee dames, dochters van den heer P., ge wond, waarvan één vrij ernstig. De overige inzittenden kwamen, behoudens enkele schaafwonden, met den schrik vrij. Nadat dr Verheijden uit Middelburg de eerste geneeskundige hulp had verleend, werden de twee dames per ziekenauto naar het gasthuis te Middelburg vervoerd. KNAAPJE UIT DEN TREIN GEVALLEN. Dood op de baan gevonden. Gisteravond heeft trein 314, die in nor male gevallen te half acht uit Utrecht aan het Weesperpoort Station te Amsterdam arriveert, ruim een half uur vertraging gehad, tengevolge van het feit, dat de machinist bij Duivendrecht moest stoppen, doordat er aan den noodrem getrokken was. Bij onderzoek bleek, dat een zes-jarig jongetje, dat met zijn grootmoeder reisde, uit een derde klasse coupé op de baan was gevallen. Toen men het kind vond was het reeds dood. Het droevig ongeval verwekte onder de reizigers, zooals te begrijpen valt, groote ontsteltenis en deelneming. MAN DOODGEDRUKT. Zondagavond begaf omtrent kwart vóór acht de heer W. Dulos, wonende aan de Willomsstraat te Eist, zich met een wagen, geladen met fruit, naar de V.V.O.B. Op den Stationsweg sloeg nabij Huize „De Hucht" het paard op hol en viel D.f die op den wagen was gezeten, achterover op den weg en geraakte tusschen den wa gen en het hek van Huize „De Hucht" be kneld. D. overleed kort daarop. De Hoogeerw. heer Deken H. M. Kool verleende voor zoover nog mogelijk geestelijke hulp. VERDRONKEN. Te Montfoort is verdronken het 4-jarig zoontje van den postbode J. Veldhuizen. Te Wilnis is het vierjarig zoontje van J. van Schie in een sloot geraakt en ver dronken. Gistermorgen omstreeks half acht is de 45-jarige C. Zeylstra, wonende te Vlaar- dingen, bij het roeien op de vaart nabij het Delftsche Veer verdronken. In de Westerschelde nabij Schaafdin- gen is bij het zwemmen verdronken de 23-jarige A. V. V., die ongehuwd is, is van Belgische nationaliteit. Zondagmiddag om half vier is bij het baden in den Maas te Oostvoorne, de acht tienjarige J. Zonderwal, wonende in de Doedestraat te Rotterdam, verdronken. Het slachtoffer was ondanks de waar schuwing „Gevaarlijk hier te zwemmen'' toch in het water gegaan. DOOR BIJEN GESTOKEN. Landbouwer en zijn paard het slachtoffer. Toen de landbouwer H. Zinger te Hoog halen dezer dagen twee wagens turf wilde halen uit het Hooghalerveen, overkwam hem een niet-alledaagsche avontuur. Bij het passeeren van een bijenstal vielen de bijen den boer en zijn paard aan en achtervolg den beiden zoolang tot het paard niet meer voort kon. Z. liet zijn paard in den steek en vluchtte, doch had intusschen zoo danige steken opgeloopen, dat hij in het ziekenhuis moest worden opgenomen. Het paard werd later aan den kant van den weg gevonden in een toestand, die het volgens den dierenarts noodzakelijk maak te, dat het werd afgemaakt. O E Z O N Dl BLOEDVERGIFTIGING. De 45-jarige landbouwer G. B. L. te Tub- bergen krabde een puistje aan zijn neus open en bekwam daardoor bloedvergifti ging en overleed dientengevolge. De onge lukkige laat een vrouw met 5 jonge kinde ren na. LIJK GEVONDEN. Zaterdagmiddag is in de Teteringsche bosschen onder de gemeente Teteringen het lijk gevonden van e enmanspersoon van middelbaren leeftijd. De politie te Teterin gen en de marechaussee te Breda werden direct gewaarschuwd. De marechaussee heeft het onderzoek ter hand genomen. Het sectieonderzoek zal moeten uitma ken onder welke omstandigheden de gevon den persoon gestorven is. De identiteit van het lijk gevonden van een manspersoon van king staat van de marechaussee, moet nog worden vastgesteld. Lugubere ontdekking. Bewoners van perceel Jacob van Len- nepstraat 119 te Amsterdam namen Za terdagmiddag op het portaal van de £erde étage een ondragelijken stank waar. Als gevolg daarvan verschaften zij zich toe gang tot de woning van een 62-jarigen man, die alleen op genoemde étage woont. Zij troffen hem daar dood aan, zittend op een stoel. Het gelaat en de handen van het lijk waren geheel zwart. Bij het on derzoek van de politie van het bureau Marnixstraat, die dadelijk was gewaar schuwd, is komen vast te staan, dat de man op 21 Augustus het laatst is gezien. Vermoed wordt, dat de overledene, die ruim gebruik maakte van sterken drank, door een hartverlamming is getroffen. De Geneeskundige Dienst heeft het stoffelijk overschot naar het *Wilhelmina Gasthuis vervoerd. KINDERVERLAMMING. Te Vlaardingen zijn thans vier gevallen van kinderverlamming geconstateerd. Te Vlaardinger-Ambacht is een vijfjarig jon getje aan deze ziekte gestorven. ZWARE BRAND TE SITTARD. Graanpakhuis en leverrsmiddelenmagazfjn in vlammen. Te Sittard werd Zaterdagmorgen brand ontdekt in een nabij het station gelegen gebouw, toebehoorende aan den heer Zalm. Het gebouw was gedeeltelijk verhuurd aan de N.V. „De Veluwe" en een ander deel aan de fa, Hirsch, als magazijn voor gra nen en meel. De kelder was in gebruik bij den aardappelhandelaar Knops. De brandweer kon tegen 't vuur weinig uitrichten. Honderden kilo's boter, koffie, thee en graan werden een prooi der vlam men. Drie bakfietsen werden eveneens ver nield. Van de magazijnen bleven slechts puinhoopen over, Een schuur van den heer Wilmz, waarin zich gereedschappen UIT DE RADIOWERELD Programma's voor Dinsdag 29 Aug. Huizen, 296 M. KRO-uitzending. 8.00 Morgen concert. 9.30 Prof. mr. dr. Ch. Raaymakers SJ. over het eigendomsreoht. 10.30 Gramofoon. 11.15 Prof. dr. F. A. Weve O.P. over kapitaal en arbeid. 12.30 Lunchooncert door het K. R. O.- sextet. 2.Vrouwenuurtje. 3Gramofoon. 3.15 Piano-recital door Willem v. d. An- del en declamatie door Mies Zwierzina, afgewisseld door gramofoonmuziek. 4.46 Verkorte operette „Die Czardaefür- stin" (gramofoon). 5.30 J. M. B. Elias over het nut van Esperanto- vereeniging. 5.40 De KRO-Boys. 7.15 Adr. de Voogd over sport en eco nomie. 7.35 Gramofoon. 7.45 Verbondskwartiertje. 8.Solistenconcort door het KRO-or- kest m. m. v. Jo HendricksZalsman, so praan. Te 8.30 en 10.30 Vaz Dias. 10.35 Gramofoonmuziek 10.45 De KRO-Boys. 11.30 Gramofoon. Hilversum, 1875 m. AVRO-Uitzending. 8.00 Gramofoonplaten, 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoon platen. 10.30 Ensemble O. Hendriks. 12.30 Gramofoonplaten. I.30 Kamermuziek 2.00 Declamatie G. Ohrispijn-Mulder. 2.30 Vervolg concert. 3.003.45 Gramofoonplaten. 4.00 Piano-eynoopations door Gerda Broekhuizen. 4.30 Kinderkoorzang o. 1. v. J. Hamel. 5.00 Kinderuurtje. 5.30 Omroeporkest o. 1. v. N. Treep m. m. v. „The Three Syncopators". 7.30 Filmpraatje L. J. Jordoan. 8.00 Vaz Dias. 8.05 Paul Godwin en zijn orkest m. m. van Ehler en H ah nel (cither), 10.00 Zandvoort's Mannenkoor o. 1. v. J. Hamel. 10.20 Omroeporkest o. 1. v. N. Treep m. m. van Eva Lievenberg (alt). II.00 Vaz Dias. 11.1012.00 Gramofoonmuziek. Daventry, 1554 m. 10.35 Morgenwijding. 10.5011.05 Tijdsein, Berichten. 12.20 Orgelspel R. New. 1.05 Paramount Astoria-orkest o. 1. v. Anton. 1.50 Midland Studieo-orkest o. 1. v. F. Oantell. 2.3Ö Concert. M. Ritchie (sopraan) en het Grinke-Trio. 3.20 Gramofoonplaten. 4.35 R. Tapponier's orkest. 5.35 Kinderuur. 6.20 Berichten. 6.50 Concert. E. Danieli (sopraan), en M. Head (bariton). 7.20 Walford Hyden en zijn Tzigano-or- keet. en graan bevonden, werd ook in dc asch gelegd. Do schade, welke door verzekering is gedekt, wordt op ongeveer tienduizend gulden geschat. De oorzaak van den brand is nog niet bekend. DUIZEND GULDEN VERDUISTERD. Door de Heerlensche recherche is een Duitsch mijnwerker, hier te lande op een der mijnen gearresteerd, die als penning meester der afd. Hcerlerheide van den So- 8.20 Uit de Queen's Hall: BBC-Sympho- nie-orkeet o. 1. v. Sir H. Wood m. m. van Ch. Panzera (tenor) en C. Ourzon (piano). Be rliosz-St ranss-Programma. 10.00 Berichten. 10.20 BBC-orkest o. 1. v. J. Lewis. 11.15 Voordracht. 11.20—12.20 Het BBC-Dansorkest o. 1. v. Honry Hall. „R a d i o - P a r i s", 1744 m. 8.05, 12.20, 7.30 en 8.20 Gramofoonmu ziek. K a I u n d b o r g. 1153 M 12.202.20 Concert uit rest. „Wivox". 3.20 L. Preil's ofkest. 8.20 Pianorecital O. Peters. 10.15 Zangrecital Edith Dam. 10.45 Russische muziek. 11.1512.50 Dansmuziek o. 1. v. Kai Ju lian. Langenberg, 473 M. 6.25 Gramofoonplaten. 7.23 Sted orkest Driburg o. 1. v. Ru th ef ra nz. 11.50 Grnmofoonplatcn. 12.20 Populair concert. 1.20 Concert o. 1. v. Eysoldt. 5.90 Concert. 6.90 Gramofoonplaten. 7.20 Conoert uit Leipzig. 8.25 „Tanz dureli die Jnhriuinderte", programma o. 1. v. H. Keiper. Rome, 441 M. 8.36 Gramofoonplaten. 9.05 Gevarieerd ooncorL Brussel, 338 en 508 M. 338 meter: 12.20 Omroep klemorkest o. 1. v. Lee mans. 1.30 Gramofoonplaten. 5.20 Radio-symphonio-orkesb o. 1. v. Kumps. 6.50 Omroopkleinorkost o. 1. v. Lec- 7.20 Gramofoonplaten. 8.20 Omroeporkest o. 1. v. Walpot. 9.20 Symphonieconoert o. 1. v. Kumps. 10.30 Gramofoonplaten. 508 meter: 12.20 Gramofoonplaten. 12.35 Viool roei t al. 1.30 Omroopkleinorkost o. 1. v. Leemans I.50 Hoornrecital. 5.20 Omroeporkest q. 1. v. Walpot. 6.35 Kamermuziek. 7.25 Gramofoonplaten. 8.20 Rymphonioooncort o. 1. v. Kumps. 0.20 Concert uit Ostendo. Hierna: Gra mofoonplaten Deutechland sender, 1635 m. 8.20 „Politisehes Kabarett" met muziek van Walter Gronostny. 9.10 Kur-orkeat Swinemünde o. 1. van P. Scheinpflug. 10.20 Berichten. 10.40 Sportpnialjo. II.2012.50 Populair concert o. 1. v. H. Fröhlioh. Gemeentelijk Rndto-nistrjbutjobedrijf te Leiden. (3e Programma). 812 Langen berg. 12.0017.20 Daventry. 17.20—19.20 Brueno] (VI.). 19.20afl. Daventry. (Wijziging voorbehouden). cialistischen Mijnworkcrsbond 1000 gulden verduisterd heeft. Deze man. zekere F. M., wuB belast mot het verstrekken dor gelden aan door verzuimdienslcn getroffen mijn werkers, zoodat hij vaak het beheer had over zeer aanzienlijke bodragen. De con trole schijnt niot orde geweest te zijn, waar door do man in betrekkelijk korten tijd zich het geld kon toe-eigenen. F. hoeft be kend. Hij is ingesloten cn zal ter beschik king van don Officier van Justitie to Maas tricht worden gestold, Hij had het gold ten eigen bate aangewend. FEUILLETON. HET MEDAILLON VAN LORD STAIR. Naar het Engelsch van CHARLOTTE M. BRAME. 8) HOOFDSTUK XI. Ik ga naar Londen, Marguerite, zei Lord Stair, Is er iets dat ik voor je mee kan brengen, kleeren, juweelon, boeken Neen, zei ze lachend, ik heb alles wat ik maar verlangen kan. Wat een buitengewoon gelukkige vrouw, schertste Lord Stair terug. Heb je heusch niets noodig? Niets, maar als je iets mee wilt bren gen, breng dan iets mee voor baby Vcor baby? herhaalde Ladv Perth. Ik zou zeggen, dat die meer krijgt dan ooit eenig kind ter wereld gekregen heeft. Niet meer dan het verdient, mengde zich kapitein Este in het gesprek. Nu Marguerite wat zal het zijn? vroeg Lord Stair. Ik weet het; laat het iets zijn voor baby en mij samen. Het waren maar een paar woorden, woorden van schijnbaar weinig beteeke- nis en toch de meest fatale woorden, die Marguerite ooit gesproken had. Lord Stair vond het geen gemakkelijke opdracht. Bij het afscheid kust hij het scherpe, hoekige gezicht van zijn zuster, daarna 't mooie kopje van zijn vrouw en hij schud de zijn neef hartelijk de hand. Zorg je goed voor Marguerite als ik weg ben, Darccy Ga vooral door met de rijlessen. De jonge man en het kleine vrouwtje stonden samen op het terras en keken do auto na tot deze achter de boomen ver dwenen was. Een heelen tijd zwegen ze, toen zei ka pitein Este opeens: Wat zullen we gaan doen? We hebben den heelen heerlijken dag nog voor ons. Er kwam een blos op het gezicht van Lady Stair en glimlachend zei ze: Ik moet je iets heel ergs vertellen. Ik voel me als een kind, dat van school is weggeloopen. Als je me vraagt, hoe we den dag het besto kunnen besteden, dan zou ik weer het liefste naar de Reiger Plas gaan tot lunchtijd Ik vind het heer lijk als je me do oude legenden nog eens vertelt daar bij het water. Even keerde ze zich om naar het huis en kapitein Este zag een weemoedige uitdrukking op haar gezioht. Wat is er? vroeg hij. Ik zou zoo graag even bij baby zijn. Het zou zoo heerlijk zijn als Lady Perth eens naar Londen ging, dan zou ik pro- beeren de kinderjuffrouw om te koopen. Maar waarom ga je niet eventjes, zei hij. Ik ben er al geweest. Vanmorgen voor achten. Toen baby me zag begon ze te schreien en stak de handjes naar me uit, maar juffrouv? Merwin zei, dat ik maar liever niet terug moest komen van daag, omdat baby een beetje ziek was en schreien haar koortsig maakte. Er schitterden tranen in haar oogen. Als je mij nog één woord zegt, ga ik „Zonnestraaltje" voor je halen, zei hij op gewekt. Ze lachte weer. Laten we naar de Plas gaan, we kunnen net voor den lunch terug zijn? Een uur later zaten ze aan het water, als kinderen onbewust van het gevaar, dat komen ging. Kapitein Este had een groo- to bewondering voor Marguerite opgevat. Hij vond haar mooi en origineel en zijn gevoel van genegenheid was vermengd met iets van ridderlijkheid, teederheid en me delijden. Hij wist, dat zij zich eenzaam voelde. Lord Stair werd in beslag genomen door zij-n boeken en zijn muziek, Lady Perth hield niet van haar en hij vond het hard, dat ze zelf niet voor het kind mocht zorgen. Langzamerhand werd het een gewoonte van de twee om de zonnige middagen door te brengen bij de Plas en terwijl de da gen voorbij gingen groeiden ze steeds meer naar elkaar toe. Op een avond, toen de zon onderging, in een weelde van roze en rood en goud, kwam Lord Stair thuis. Op het terras zag ihij oen gelukkige kleine groep. Lady Perth was genadig geweest en had de bay toegestaan een uurtje met haar moedertje te spelen. Kapitein Este had er een soort feest van gemaakt en had een rooden fauteuil naar buiten gedragen om, naar hij zeide, als troon te dienen voor d© liefste koningin. Dit was hot tooneeltje, dat Lord Stair trof en dat hom later al tijd bijbleef. Het gouden zonlicht, de weel de van bloemen, het rood van. de fauteuil, het diepe blauw van Marguerite's japon en het gouden hoofd, dat zich teeder boog over het bundeltje witte kant op haar schoot De begroeting was hartelijk en vroolijk. Na een paar minuten haalde Lord Stair een étui uit zijn zak te voorschijn. Ik heb iets voor je meegebracht, Marguerite kom eens kijken. Darcy en Phamer, jullie ook en zeg eens hoe jullie het vindt. En niets voor Ethel vroeg Lady Stair, Het zou hoogverraad zijn geweest om kleine Et.hel te vergeten. Ik heb voor jul lie hetzelfde cadeau meegebracht. HOOFDSTUK XII. Lord Stair opende het étui. Op zwart satijn lagen twee ovale, met diamanten be zette medaillons, elk met een prachtig uitgevoerd miniatuur van Lord Stair er in. Het donkere gezicht leek minder trotsoh en koud dan gewoonlijk en was een glim lach in de oogen en een uitdrukking van teederheid om de dunne lippen. Het mi niatuur was klein en in diamanten van het zuiverste water gezet, vijf en twintig om ieder medaillon. De medaillons hingen aan een gouden ketting. Lady Stair schonk minder aandacht aan de edelsteenen dan aan het miniatuur zelf Douglas, zei ze opeens, ik wist niet, dat je zóó knap was. Ik ben blij, dat je me knap vindt, lachte Lord Stair vroolijk. „Zonnestraaltje" kraaide en greep naar de schitterende steeneu Mag ze ze even hebben vroeg Mar guerite en haar echtgenoot legde het me daillon voorzichtig in het kleine kinder handje. Kijk eensriep Lady Stair, kijk eenö hoe mooi ze ze vindt. De sekse v'•xjcherrt zich niet, lach te de kapitein. Do vader nam dc ketting en maakte hel vast oui het kleine halsje. IIij bukte zich en kust het hoofdje van het kind. Daar baby, zei hij dat is mijn eerste geschenk, voor jou. En Lady Stair, getroffen door zijn liefde voor „Zonnestraaltje" kuste hem. Het was de eerste maal, dat zij hom onge vraagd liefkoosde, een donkere blos kleur de haar gezioht, toon ze zich bewust werd wat ze gedaan had. Dat is Ethel's dank, dio ze zelf nog niot kan uittfn, zei zo Toon nam Lord Stair het andere me daillon en bestudeerde het aandachtig. Ik heb nooit twee diingen zoo precies gelijk gezien, zei hij. Laat mc je deze omdoen, Marguerite. Lady Perth keek naar baby en zei ge ërgerd. Je doet boter die van Ethel op te borgen. Diamanten zijn geen speelgoed voor een klein kind. En meteen ging ze naar binnen. De andere bloven nog een poosje buiten in het milde licht van de dalende zon. La ter, toen Marguerite het sieraad van Ethel's halsje nam, legde ze het in een mooie kleine «loos en schreef cp het dek sel: „Voor mijn dochter Ethel, wanneer zo oud genoeg is om haar vader'a gelaat te horkennen." Marguerite had gezien, dat aan den achterkant van lif t. geschenk de inititalen waren gegraveerd D. S. Ik zal dat van mezelf dikwijls dra gon, dacht ze. De eerstvolgende dagen was Lord Stair veel samen met zijn huisgcnooten. Hij wandelde en reed paard met zijn vrouw en kapitein Este. (Wordt vervolgdY

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 9