(Q L mm MAANDAG 28 AUGUSTUS 1933 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD FAG. 5 ROEIEN DE EUROPEESCHE KAMPIOENSCHAPPEN Hongarije drie kampioen schappen. Nederland twee in de vier zonder en derde in de twee zonder stuurman. Op den tweeden dag der Europeesche roeikampioenschappen was het weer we derom prachtig, er st-ond vrijwel geen wind, terwijl het water stil was. De hitte was niet al te groot. Ook voor de Herkansings races bestond veel belangstelling, ondanks het feit, dat geen enkele Hongaarsche ploeg meeroeide, die waren immers Vrijdag reeds allen in de eindstrijden gekomen. De Triton-vier slaagde er in zijn herkansings race te winnen, zoodat de Utrechtenaren Zondag in de finale kwamen. De acht van Njord werd tweede in de herkansingsrace met een miniem verschil op Joego-Slavië, na een uiterst fraaie race, terwijl de Spaar- nesciffeur De Vries ditmaal derde werd. Alleen de twee zonder stuurman van De Hoop en de vier zonder stuurman van Tri ton werden dus in den eindstrijd geplaatst. Eerste herkansingsrace sciff: 1. Zwitser land tijd 6 min. 48.8 sec.; 2. Tsjecho-Slowa- kije. 3. Joego-Slavië. 4. België. In de tweede herkansingsrace startte onze landgenoot De Vries van „Het Spaar- ne" tegen Italië, Frankrijk en Spanje. Frankrijk nam de leiding. Op 500 Meter kwam de Italiaan naar voren, terwijl De Vries laatste lag. Op dat moment roeide hij met 27 slagen in de minuut. Op 1000 Meter lag De Vries op de derde plaats door den Spanjaard te passeeren. Tueschen den Franscliman en den Italiaan ontspon zich een felle strijd om de leiding en nu*eens lag de een, dan de andere weej voor. Op 3/3 baanlengte kwam De Vries goed opzet ten en zoowaar ging hij zijn beide tegen standers ernstig bedreigen. Het leek zelfs, dat hij ging winnen en zijn kansen stegen, toen bleek, dat door den feilen strijd zoo wel de Italiaan als de Franschman uitge roeid waren. Zienderoogenliep De Vries in, doch zijn eindspurt had hij te laat ingezet en zoo eindigde hij als derde met den Ita liaan als winnaar. Wat meer internatio naal wedstrijdroutine en De Vries kan het ongetwijfeld nog een eind brengen. 1. Italië tijd 6 min. 47.6 sec. 2. Frankrijk 6 min 49 sec.; 3. Nederland (De Vries) 6 min. 51.4 sec. 4. Spanje. In het nummer Vier zonder stuurman werd een herkansingsrace verroeid tus- schen Nedeland, Polen, België en Joego- Slavië. De eerste start mislukte en na den twee den start had Joego-Slavië de leiding. Bel gië startte zeer slecht. Op 500 Meter lag de Triton-vier tweede, waarbij geroeid werd met 34 slagen in de minuut. Prachtig roei de de Utrechtsche ploeg verder en op de helft van de baan had Nederland de lei ding overgenomen. Geleidelijk werd de voorsprong vergroot tot 1 lengte. Polen kwam sterk opzetten doch de Triton-ploeg lief zich haar voorsprong niet ontnemen en met 1 lengte verschil zegevierde de Triton vier in den tijd van 6 min. 15 sec. In den eindstrijd zullen dus starten Zwitserland, Italië, Hongarije, Denemarken en Nederland. Njord roeit schitterend, doch,... zonder succes. Er vond slechts één herkansingsrace plaats in het nummer der achtriemsgieken, in verband met het feit, dat Zwitserland en Frankrijk Vrijdag teglijk in him heat waren aangekomen. Hierdoor kon slechts 1 finalist worden geplaatst. Nederland roeide tegen Joego-Slavië, Polen, Tsjecho- Slowakije, België en vSpanje. Na den start leidde Tsjecho-Slowakije, terwijl de Njordploeg op de vierde plaats lag. Spoedig verbeterde de Leidsche ploeg haar positie en zoo waar wist zij op 1/4 lengte van den afstand de leiding te nemen. De Njordploeg roeide toen met 32 slagen in de minuut. Joego-Slavië kwam toen de Nederlanders sterk bedreigen, doch nog steeds wisten deze hun voorsprong te hand haven. Er ontstond een schitterende race. Op 1000 Meter lagen de Leidenaars nog 6teeds voor en op 500 Meter voor de finish eveneens. De eindspurt was magnifiek. Met 40 slagen in de minuut trok de Njordploeg het laatste stuk. doch Joego-Slavië kwam voor en won, zij het met gering verschil. Be tijd van de winnaars bedroeg 5 min. 52.2 sec., terwijl de Njordploeg er 5 min. 534 over deed. Het is zeer te betreuren, dat Nederland met betere tijden dan al de finalisten uit de eerste heat geen plaats in de finale heeft- kunnen verkrijgen. 0e eindstrijd. Zondag werden de eindwedstrijden op de Donau gehouden. Door verschillende om standigheden, er waren extranummers in- gelascht, terwijl verschillende ongelukjes en valsche starts plaats vonden, waren de wedstrijden zeer laat afgeloopen. Onder de aanwezigen bevonden zich o.m. de Rijksbe stuurder Hort-hy, de leden van het Corps diplomatique waaronder de Nederlandsche gezant met zijn echtgenoote. Ongeveer 25.000 toeschouwers bevolkten de oevers van de Donau. Hongarije won niet minder dan drie Europeesche kampioenschappen, waardoor dit land in het bezit kwam van de Coupe Glandaz. Italië, Polen, Denemar ken en Frankrijk wonnen ieder 1 kampioen schap. De president van de BLI S.A., de heer Fiorori reikte de prijzen na afloop uit. He laas mocht het geen der Nederlandsche ploegen gelukken een overwinning te be halen. In het nummer vier zonder stuur man eindigde de Tritonploeg als tweede, terwijl de twee zonder stuurman van de Hoop (Amsterdam) als derde aankwam. De. resultaten der afzonderlijke nummers waren Vier met stuurman. In dit nummer verscheen Denemarken niet aan den start in verband met het feit, dat de roeiers zich wenschten te sparen voor de vier zonder stuurman. Italië wist het kampioenschap te behalen met aanzien lijken voorsprong op de overige deelne mers. Het eindresultaat was: 1. Italië (Europeesch kampioen) tijd 6 min. 0.6 sec.; 2. Hongarije, 6 min. 10.8 sec.; 3. Tsjecho Slowakije, 6 min. 14.2 sec.; 4 Zwitserland 6 min. 16.8 sec. Denemarken niet gestart. Twee zonder stuurman. Hongarije startte in dit nummer het beste. Spoedig had dit land de leiding met een halve lengte met op de tweede plaats Italië en Nederland op de derde plaats. Na 500 Meter kwam Joego Slavië opzetten. Een felle strijd ontspon zich tusschen Ita lië, Joego-Slavië en Hongarije om de lei ding. Op de helft der baan leidde Honga rije met een halve lengte. Steeds grooier werd de voorsprong van Hongarije De Ne derlandsche ploeg roeide met 36 slagen in de minuut en zat op dat moment op de vierde plaats. Zij stuurden zeer slecht, gin gen de verkeerde richting uit en kwamen in de derde baan terecht, terwijl zij oor spronkelijk de tweede baan hadden gehad. Italië was inmiddels afgezakt, de roeiers hadden in den beginne te veel van hun krachten gevergd. Zwitserland roeide op de tweede plaats, terwijl de Hoop twee op de derde plaats eindigde met een tijd van 6 min. 31.2 sec. De einduitslag was: 1. Hongarije (Europeesoh kampioen) 6 min. 24 sec.; 2. Zwitserland, 6 min. 29.2 sec.; 3. Nederland (Hoop twee) 6 min. 31.2 sec.; 4. Joego-Slavië, 6 min. 33 sec. 5. Ita lië. Sciff. Na den eersten start kwam dc Deensche sciffeur op 1000 Meter in botsing met den Itaüiaanschen sciffeur Giacomini. Hierdoor moest opnieuw worden gestart, met het ge volg, dat iu den tweeden wedstrijd de Deen Hendrikson na 1500 Meter opgaf, terwijl de Hongaarsche sciffeur dr. Szendey even eens den strijd staakte 800 Meter voor de finish. Zoo bereikten slechts drie sciffeurs de finish, waarbij de Pool Werey won in 6 min. 28.4 sec. De einduitslag was: 1. en Europeesch kampioen: Werey (Po len) 6 min. 28.4 sec.; 2. Studach (Zwitser land) 6 min. 31.2 sec,; 3. Italië (Giacomini) tijd 6 min. 32.2 sec. Twee met stuurman. In dit nummer ontstond een vinnige eindstrijd tusschen de Hongaarsche en de Poolsche ploeg, nadat Hongarije geruimen tijd had geleid. Hongarije won tenslotte met gering verschil. De Italiaansche ploeg gaf tijdens de race op wegens averij aan de boot. De einduitslag luidde: 1. Hongarije (Europeesch kampioen) 6 min. 50.2 sec.; 2. Polen, tijd 6 min. 52.8 sec.; 3. Frankrijk, 6 min. 58 4 sec.; 4. België 7 min. 11.6 sec.; Italië opgegeven. Vier zonder stuurman. Na den eersten start kreeg de Italiaan sche boot op ongeveer 500 Meter plotseling averij in de boot, wat. or precies gebeurde ontging ons, doch de kamprechter besliste dat de ploegen weer naar de finish terug moesten om over te starten. Bij den tweeden start kwam Hongarije voor te liggen, waarna de Tritonvier op fraaie wijze komt opzette. Op 1000 Meter liggen Hongarije en Nederland boord aan boord. De Hongaren vielen daarna iets terug, waarna Nederland de leiding over- neemt-, Denemarken heeft intusschen op prachtige wijze de leiders ingehaald, zij roeien in hoog tempo en weten de leiding over te nemen. Met een prachtigen eind spurt tusschen Denemarken, Nederland en Hongarije word Denemarken eerste en Ne derland tweede. De einduitslag luidde: 1. en Europeesch kampioen Denemarken, tijd 6 min. 4.6 sec.2. Nederland (Triton- vier) 6 min. 7 sec.; 3. Hongarije kwart lengte achter Nederland; 4. Zwitserland. Double scull. In het nummer Double Scull leidde Hon garije aanvankelijk, doch Frankrijk en Ita lië kwamen spoedig als de helft der baan ia afgelegd naaat de Hongaren. De eind- tt-mm "'rjNPROEVEC-5 ..- REBBEN spurt tusschen Frankrijk en Italië is zeer fraai waarbij Frankrijk met gering verschil won. 1. en Europeesche kampioen: Frankrijk, 6 min. 20.6 sec.; 2. Italië, 6 min. 22 sec.; 3. Hongarije met twee lengten achter; 4. Polen; 5. Joego-«Slavië. Achtriemsgieken. Een zeldzaam fraaie race vond plaats in den eindstrijd der achtriemsgieken, waar voor de ploegen van Hongarije, Italië, Joego-Slavië, Frankrijk en Zwitserland aan den start verschenen. Op de eerste 1900 Meter leidde Hongarije met een halve leng te. Frankrijk is dan uitgeroeid en zakt af, terwijl Italië en Joego-Slavië komen opzet ten. Met een fraaien eindspurt slaagde Hongarije erin dit nummer te winnen in den besten tijd van het tournooi 5 min. 44.2 sec. De einduitslag luidden: 1. en Europeesch kampioen Hongarije, 5 min. 44.2 sec.; 2. Italië 5 min. 45 2 sec.; 3. Joego-Slavië, 5 min. 48.4 sec.; 4 Frank rijk, 5 min. 48.6 sec.; 5. Zwiitserfland, 5 min. 49.8 sec. De Nederlandsche roeiers vertrekken Woensdag van Boedapest naar Nederland. LAWN-TENNIS OM DEN DAVIS-CUP. NEDERLAND WINT HET DUBBELSPEL Italië wint met 32. Op de banen van de M E.T.S. werd Za terdag de Davisbekertennis-wedstrijd Ne derlandItalië dubbel Koopman—Scheur leer in vier sets werd gewonnen, waardoor de stand werd 21 voor Italië. Er waren niet zooveel toeschouwers naar Scheveningen gekomen als Vrijdag, doch niettemin was de belangstelling niet onbe vredigend. Het werd een spanende partij tusschen Scheurleer en Koopman aan de eene zijde en de Italianen Taroni en Quin- tavalle aan den anderen kant, waarbij Scheurleer opviel door zijn goed smashen. In den eersten set werd het 10 voor de Italianen, doch Scheurleer en Koopman "sloegen drie games achter elkaar. Het werd 32, 42 en direct daarop 44. Met twee uitstekend gespeelde games der Nederlan ders kwam de eerste set met 64 voor Ne derland. In den tweeden set ging het nog gemak kelijker. De Italianen bracht het tot 11, doch daarna sloegen Koopman en Scheur leer er vijf games achter elkaar en met two to love sets had Holland de leiding. In den derden set een reactie der Hol landers. Spoedig stonden zij achter met 0—2. het werd 1—2 doch met 6—2 wonnen de Italianen den set. In den vierden set ging het initiatief van de Hollanders uit en na een 20 stand haalden de Italianen op tot 2-2. Snel werd het echter 52 voor Nederland en met 63 wonnen Koopman en Scheurleer tenslotte den vierden set en daarmede de match. Hierdoor heeft Nederland althans 1 punt op de Italianen veroverd. Het resultaat was: Scheurleer en Koop man (Nederland) sloegen Taroni en Quin- tavalle (Italië) met 6—4, 61, 26, 63. De laatste dag. De Davisbekerwedstrijd Nederland Italië ia geëindigd met een 23 nederlaag voor onze landgenooten. Timmer slaagde erin zijn partij in''vier sets van Rado te winnen. Karst«n verloor echter in drie sets van De Stefani. De resultaten van deze partijen waren als volgt: Timmer slaat Rado 57, 61, 6—1, 6—1. De Stefani slaat Karsten 63, 6—2, 6—1. Nederland heeft de ontmoeting dus met 23 verloren! HELEN WILLS—M00DY GESLAGEN. In de finale van de Amerikaansche da meskampioenschappen te Forst Hill heeft Helen Jacobs een verrasende overwinning behaald door Helen WillsMoody te slaan. Zij won daarmede voor de tweede maal den titel, die zij het vorig jaar door afwezigheid van Helen WillsMoody eveneons had veroverd. Helen Jacobs won den eersten set met 86, verloor den tweeden met 36, ter wijl zij in den derden set een voorsprong had van 3—0, toen mrs. WillsMoody op gaf. BELGIE—NEDERLAND DAMES. Een Belgische overwonning. Te Coq sur Mer is Zaterdag aangevan gen de landenwedstrijd BelgiëNeder land voor dames. De resultaten waren: Mej. Adamson (België) sloeg mej. Rol- lin Couquerque (Nederland) 62 75, mej. Belzer (Nederland) sloeg mej. Dumonceau (België) 01, 63, mep. Sigart (België) sloeg mevr. DrosCanteca 61 61, (België) 61 63, mej. van Lindonk (Ne derland) sloeg mevr. Izoac (België) 7—6 2—6 6—2, mej. J. Sigart en mej. Adamson (België( sloegen mej. Belzer on A. Kerk- hoff 61 62. Mej. Rollin Couquerque en mevr. Dros-Canters sloegen mevr. Isaac en mej. Schuiter (België) 110 6—1. Aan het eind van den eersten dag stonden Nederland en België met 33 ge lijk. Gisteren is de landenwedstrijd voorts gezet. De uitslagen van den tweeden dag luiden als volgt: Mej. Adamson slaat mevr. Dros Can ters (Ned.) 62, 6—2, mej. Lindonck (Ned.) Laat mej. Dumonceau 64 6—4, mej. Si gart (België) laat mej. Rollin Couquerque 6—2 6—2. Mej. Belzer (Ned.) slaat mevrouw Isaac 0—6 61 6—2. Dubbelspel: mej. Belzer en mej. Kerk- hoff (Ned.) slaan mevr. Isaac en mej. Kui per 75 64. Mej. Sigart en mej. Adamson (België) slaan mej. Rollin Conquerque en mevr. Dros Canters 26 62 <51. België behaalde in totaal zes overwin ningen in 14 seta en 120 games, Nederland eveneens zes overwinningen in 12 seta en 107 games, zoodat België den landenwed strijd heeft gewonnen. Wedstrijden Leidseh Tennispark. Op de banen van het Leidsche Tennis park, Morschweg, worden op de Zonda gen 27 Aug. 3, 10 en 17 September wed strijden gehouden voor loden van clubs en seizoenkaarthouders. De uitslagen vaji gisteren zijn: Heerenenkclspel: J. Voordman si. C. Njiokiktjien 86 61. G. Remmers sl. M. v. Hoff 6—2 6—2, The Bjng Tjouw sl. L. Sport 60 0H. Kr.iinors sl. I'. Vermen. Ion 97 6—2, A. v. d. Stok sl. II. J. Geen- jaar 6—2 63, J. Roth sl. C. Vredenburg 6—1 6—3. HoerendubbelJ. Roth en J. Noordman sl. W. Fleerkamp en The Bing Tjouw 64 6—0. Dame enkelspol: mej. v. d. Plae sl. mej. L. Noordman 64 61, M. Croes sl. W. T. v. d. Stok 60 61, E. Noordman sl. G. Hoogendoorn 68 75 64. mevr. Dries- sen sl. mej. H. Elshout 75 63. CRICKET NEDERLANDSCHE CRICKETBOND. De uitslagen luiden: Eerste klasse: PWHOC I. Gew. door HCC I mot innings en 30 runs. HCC 248 voor 6. RW 76 en 142. VRA—VOC Tie VRA 114 VOC 1144 HaarlemR en W. Gew. door R. on W. met 1 run (nog 1 wicket in handen). Haar lem 183, R. en *W. 174 voor 9. Overgangeklasse: VVV—HDVS. Gew. door HDVS met 37 runs. HDVS 78 en 81 voor 3; door WC opgegeven); VVV 41. HBCKampong. Gew. door HBC mot 99 runs. Kampong 73; HBC 172. Tweede klasse B: Sparta HBS II. Gew. door Sparta met 31 runs. Sparta 111. H, S. 80. VUCVOC II. Gew. door VOC II met innings en 67 rnus. VOC 193 voor 9; VUC 44 en 88. Derde klase B: Ajax—HDVS II. Gew. door HDVS III met innings en 63 runs. RDVS 158; Ajax 39 en 56. HCC 4Quock. Gew. door Quick met 40 runs. HCC 60 en 109 voor 9 (gesl.); Quick 100 en 69 voor 8. OVERZICHT. Do beslissing in zake het kampioen schap is gisteren in de eerste klasse geval len, wat niet velen vermoed zullen heb ben. HCC I won met innings van R.W„ en daar VOC het tegen VRA niet vorder kon brengen dan een tie (een zeldzaam heid in crickethebben do Hagenaars het kampioenschap definitief veroverd. Ongetwijfeld een prachtigo prest Vo van HCC, die na een minder succesvol begin, speciaal de laatste weken geweldig in vorm was. De Haarlemsche derby werd beslist in het voordeel van R. en W. na spannenden strijd De beide pretendenten voor een plaats in de eerste klase, ontmoetten elkaar in Laren, waar de zenuwen een groote rol gespeeld schijnen te hebben. In de eerste inninge scoorden de Schiedammers slechte 78 runs; de VVV'ers deden het nog slech ter en zaten voor 41 weer aan den kant In de tweede innings spoelde HDVS veel beter en toen er 81 runs waren voor het verliee van 3 wickets, gaf de Amsterdam sche aanvoerder den strijd gewonnen. J. Of forman bleef met 53 not out. Volgend jaar komt HDVS dus weer uit in de eerste klasse en neemt dan de plaats in van P.W. Voor de derde klasse B speelde Ajax 2 tegon HDVS III en stelde wel zeer te leur, door met innings nog wel, te verlie zen. Door deze os>©rwinning behaalden de HDVS'ere het kampioenschap wan 3B. Ajax II—H.D.V.S. III. In deze ontmoeting leden de Ajax-re- serven op smadelijke wijze een nederlaag, die hoofdzakelijk te wijten was aan onbe nullig batten. De Schiedammers trokken het eerst naar de wickets en scoorden 156 runs. In de dubbele cijfers kwamen Keuzekamp (15), v. d. Schoor (42), Lourens (10), Stolk (24) en Nordlohne (25). Van de Leidsche bowlers had H. de Vrind het meeste succes. Zijn cijfers: 667 zijn heel goed! Verder: v. d. Smit 0—65 ©n M. Boezc man 342. De Ajaxiedon presteerden in de eerste innings op het bowlen van Borrani en v. d. Hammen niets. Het toaal werd slechts 39. Borrani 518 v. d. Hammon 416. De tweede innings der Leidenaars was niet veel beter. Alleen A. Deminint, die met 30 not out bleef, weerde zioh knuiig. Nu werd het totaal 56. Bowlingcijfers RDVS: Borrani 220, v. d. Hammen 216, Nordlohne 32, Lourene 17, v. d. Einde 1—5. Ajax II verloor dns met innings en 63 runs. VOETBAL DTOC. HAARL. VOETBALBOND. FINALE BISSCHOPBEKER. WiHkracht winnaar. Gisteren werd op hot terrein van „Vo gelenzang" te Vogelenzang de finale g©- sjieeld tusschen Vogelenzang IWils kracht I (Amsterdam) om don Mgr. Aen- genent-wisselbeker. De 3e klasser van den D. H. V. B. heeft zich kranig geweerd te gen den le klasser I. V. C. B. Tot vijf mi nuten voor rust wisten zij den stand 11 te houden. Met rust had Wilskracht een 31 voorsprong. Na rust hielden de mon- schen uit Vogelenzang nog eenigen tijd stand, doch moesten tenslotte in Wils kracht, dat technisch beter spoelde, haar meerdere erkennen. Met 72 werd de finale door Vogclonzang verloren, wat een kranige prestatie voor het één jaar oud zijnde Vogelenzang mag genoemd worden. Na afloop sprak de heer O. Kmyvcr uit Zaandam cenige opwekkende woorden in het belang der R. K. Sport, terwijl de pastoor van Vogelenzang, na een aardige toespraak, den wisselbeker aan den aan voerder van Wilskracht ter hand stelde. Voel publiek was aanwezig, dat van den wedstrijd heeft genoten, terwijl van do vele toespraken alles duidelijk verstaan baar was, daar een microfoon op het ter rein aanwezig was. UIT HET LEIDSCHE DISTRICT. Twee goed geslaagde District Junioren- wedstrijden. Gisteren speelden op 't Sport- hof te Saasenheim twee gokozen districte elftallen tegen de dito's van Haarlem. Te 1 uur spoelde het B-elftal. Haarlem wint don toss on Leiden neemt direct het spel in handen. Na 10 minuten spelen weet de reserve rechtsbinnen de leiding te nomen (10). Uit een schermutseling voor het Haarlemsohe doel trapt een back in eigen doel (20). De kleine Haarlemsche spelers komen beter opzetten en hun har de werken wordt ook beloond (21). Met dezen stand wordt gedraaid. Na de rust is het de Leidsche mid voor, die den voor sprong vergroot (31). Ook aan «Ion ande ren knnt moet do keeper vissehen (32). Het spel gaat gelijk op en neer, maar toch weet do mid voor vlak voor het einde het net nog te vinden en het is 42. Met de zen stand komt het einde van dezen pret- tigen wedstrijd. Hierna komen de beide A-elftallen m het veld. De voorzitter van het Leideeh© District spreekt eenige hartelijke woorden tegen de elfallen en hoopt, dat. «lezen mi«l- dag een prettigen middag zal worden en er fair spel zal worden gegeven. Spreker betreurt het, dat er zoo weinig belangstel ling is voor onze junioren, maar het mag de spelers troosten, dat de voornaamste leiders aanwezig zijn en spoort de jongens aan zioh te toonen als Roomsch© voet ballers. Wanneer zullen nu de beeturen van diverse vereenigingen zich eens meer toe gaan leggen op onze Junioren? Te 2.30 brengt de voorzitter, de heer A. TT. Sehrama. den bal aan het rollen. Het le«ler wordt overgenomen door het Haarlemsche elftal en reeds denken wij hen te zien doelpunten maar paal en Int redden. Het Leidsche elftal k«»rnt er be ter in en uit een corner kopt de midvoor onhoudbaar in de touwen (10). Er wordt aifgetrapt en het is weer de midvoor, die met ©en hard schot den keeper het na kijken geeft (20). Beide ploetren werken gelijk op en neer en het w zeker verras send de-/o elftallen te zien spelen. Rust treedt onveranderd in. Na de thee is het weer een gelijkop- gaande strijd met loeiden iets in d© meer derheid. D© Leidsoh© rechtsbuit©n goe(| •en keurig Mhol del doel tr«-ft (3 i>.. Haarlem-spelers geven den moed nog niet. op en door krachtig volhouden weten zij de eer t« redden en er komt een tegen- punt (31). Met, dezen stand komt het einde en heeft het Leidsche A en B- elftal beide wedstrijden cewonnen. Nog dient vermeldt dat de leiding hij do he©- ren A. J. Knegt en H. B. v. Veelcn in goed© handen was.

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 5