DINSDAG 8 AUGU5TU3 1933 DE LEID5CHE COURANT TWEEDE BLAD PAa j VOETBAL R. K. S. V. „D. V. 0." Zondag speelde het eerste elftal van D. fV. O. een thuiswedstrijd tegen D. E. S. II roit Kudelstaart, welke door de gasten met 7 werd gewonnen. Overigens een mooie •wedstrijd waarin beide partijen tegen elkaar opgewassen waren. Tournooj D. 0. S. II. Daar A. S. C. op het allerlaatste moment nog afsöhreef, stuurde zij de boel leelijk in de war. Zoo kwamen aan na loting, Alph. I Boys I en Oonoordia TI tegenover elkaar, terwijl D. O. S. II vrij lootte. In dezen (wedstrijd sleepten de Hillegommers de i overwinning uit het vuur, met de rust had (IA. B. met 10 de leiding. Daarna maakte A. B. 1, doch Concordia 12 doelpunten, zoodat gelijk spel het einde I was. De tweemaal 7.5 minuut verlenging bracht ook geen verandering, zoodat ieder S penalty's nam. Dit won Concordia met 2 doelpunten. Na een half uur pauze kwam D. O. 8. II tegen Concordia II in het veld, voor de finale. Dit was voor de rust een gelijk opgaande strijd en om beurten werd er gedoelpunt. Bust 33. Daarna zette Conoordia geweldig op en bracht den stand op 6—3. D. O. S. maakte er 6—4 van waar mee het einde kwam. Concordia ging huis waarts met een fraaie beker, D. O. 8. II met een lauwerkrans en Alph. Boys met «on Lauwertak. Dl 0. S. UI op bezoek bij S. D. O. I, 'Hopte deze met 53, terwijl D. O. S. IV S. D. O. II met 54 klopte. A-s. Vrijdagavond 9 uur algemeen© le denvergadering. KON. NED. VOETBALBOND. BODEGRAVEN I—Z. N. C. I 3—0. Op schitterende wijze heeft Bodegraven h Zondag jl. revanche genomen van de des tijds te Zeist geleden nederlaag, door thans over Z. N. C. volkomen verdiend met 30 te zegevieren. Hoewel de tempe ratuur beter gesohikt was voor waterpolo dan voor voetbal, wierpen beide ploegen zich met een prettig enthousiasme in den strijd, waardoor de wedstrijd van begin tot einde het aankijken ten volle waard bleef. Aanvankelijk wogen beide partijen geheel tegen elkaar op en van weerskan ten werden eenige fraaie kansen gemist. Wol sw ijk kopt uit een voorzet eenmaal hoog over, terwijl Jongeneel uit een voor zet van den linksbuiten eveneens hoog over schiet. Een corner van Z. N. 0. le vert niets op, waarna een schitterend schot Van Jongeneel tegen de deklat beter lot had verdiend. Nog eenmaal redt de Zeeuw fraai en dan is het nieten. Na de thee is do thuisclub wel verreweg het meest in den aanval geweest, ondanks het gemis van haar linkshalf, die kort na de hervat ting door zijn eigen, aanvoerder wegens het bezigen van een ongepaste uitlating naar de kleedkamers werd gezonden. Al vrij spoedig neemt Bodegraven de leiding. Het is Jongeneel, die met keihard schot den doelman der gasten geen schijn van kans geeft. (1'0). Weer krijgen de rood-zwarben een kans, doch Oostveen schiet rakelings over. De aanvallen van Bodegraven zijn niet van de lucht en weer wordt gescoord, doch juist was voor buitenspel gefloten. Een hard schot van Wolswijk stompt de Zeister keeper corner, uit welke oorner Oostveen hard tegen de staander knalt. Het is tenslotte de midhalf A. Boelen, die door ai les heenloopt, zelfs den doelman der gasten passeert en de bal in het verla ten doel deponeert (20). Talloos zijn de schoten van de Bod egra venvoorhoede, (waarbij Jongeneel nogmaals tegen de paal Bchiet, de doelman der gasten een schot (van den linksbuiten tot corner stompt, (welke niets oplevert, totdat tenslotte Jon geneel op keurige wijze den stand op 30 brengt. Eenmaal kruipt Bodegraven door Itiet oog van den naald, ais De Zeeuw rs (gepasseerd doch het leder nog vanaf de (doellijn kan worden weggewerkt. Kort daar !©p kondigt scheidsrechter Van der Boon, ildie uitstekend leidde, het einde aan van dezen overigens prettig gespeelden wed strijd, welke slechts af en toe werd out- ,8ierd door hinderlijke protesten van en kele gasten tegen de scheidsrechterlijke beslissingen, en had Bodegraven hiermede eon eervolle en alleszins verdiende over winning behaald. BODEGRAVEN II—Z. N. C. II 0. De ontmoeting tussohen de beide reser ve-elftallen van Bodegraven en Z. N. C. eindigde, zooals ze was begonnen en in dezen wedstrijd bleken de verschillende epelers zich veel slechter bij de heete (weersgesteldheid te kunnen aanpassen dan de spelers van de eerste elftallen, waar door het hierdoor vaak een lauwe vertoo uing werd. Over het algemeen was de thuisclub iets sterker en voor rust hadden Ide roodzwarten pech met een tweetal fraaie schoten tegen de deklat. Bust gaat bi met blanken stand. Na de hervatting scheppen de gasten zioh eenige fraaae kansen, doch het juiste schot is zoek. Aan do overzijde lossen T. Boelen en J. Voor- douw enkele keurige schoten, evenwel zon- dor resultaat. Het laatste kwartier ie Bo degraven overwegend sterker doch van ^t Hoog voelt zich op den middenvoorplaats mog niet geheel thuis en de talloozo aan- jvallen der Bodegravenreserves leveren geen doelpunten op, totdat in de laatste minuut. T. Boelen uit een voorzet van links «net. een kopbal meesterlijk scoort, welk doelpunt echter wegens buitenspel wordt geannuleerd, waarop direct daarop het eindo wordt aangekondigd en beide ploe gen zioh met een gelijk spel moeten tevre den stellen. GO AHEAD NAAR BERGEN. Op Zondag 13 Augustus a.s. zal te Ber gen (N.-H.) een propagandawedstrijd wor den gespeeld tussohen den kampioen van Nederland Go Ahead en de sterke tweede kla6ser Alomar ia Victrix. ATHLETIEK LE1DSCHE ATHLETIEK KR ING. De inschrijving verlengd. Het bestuur der Leidsche Athletiekkring heeft besloten d© inschrijving voor de te houden propagandawedstrijden op a.s. Za terdag en Zondag te verlengen tot a. s. Woensdagavond 7 uur. GYMNASTIEK BEP DUMéE GYMNASTIEK- LEERARES. De bekende Nederlandsche athlete Bep Dumée die oa. heeft deelgenomen aan de Olympische Spelen te Los Angeles, is gis teren geslaagd voor het diploma M.O. gymnastiek. WIELRENNEN DE WERELDKAMPIOENSCHAPPEN. De Hollandsche renners te Parijs. Met den namiddagtrein zijn gisteren on der leiding van den heer Swaab de Beer de twaalf Nederlandsche renners gearri veerd, die aan de wereldkampioenschap pen zullen deelnemen. Ook waren aanwe zig Guus Schilling en Thijs®e, die het equipe zullen verzorgen en dan ook als masseurs optreden. De renners zijn afge stapt in een nieuw hotel vlak bij het Pare des Princes en zullen vandaag onmiddel lijk gaan trainen; de wegrenners blijven in hetzelfde hotel en gaan heden naar Monbhléry, op ongeveer 40 kilometer, van Parijs gelegen, heen en terug, met een rit op de baan van 12 Yt kilometer, beteekent dit dus een kleine honderd kilometer als oefening. HET GEVAL v. EG MOND. Een onderhoud met den voorzitter der Fransche Sportcommissie. Naar aanleiding van het ge val-Van Eg- mond heeft de Parijsohe correspondent va-P de „Tel." een onderhoud gehad met den heer Legros, voorzitter van de sports oommissie der Fransche Wielrennersfede ratie. „Een protest tegen Holland 1" was zijn antwoord op de vraag naar de redenen waarom Frankrijk tegen Van Egmond's kwalificatie als amateur protesteert. „Maar dat is absoluut niet het geval en in „L'Auto" is de kwestie veel te soherp voor gesteld. Wij hebben van deze wedstrijden slechts kennis genomen door de resultaten, die in de kranten vermeld stonden en hebben ons vergenoegd met een schrijven te rich ten tot het bureau van de U. C. L om het te verzoeken deze kwestie aan het congres Van Egmond's uitkomen tegen professio nal® goed, dan zijn wij er lang mee tevre den. Wij, Fransche federatie, zijn er immers voorstanders van geen onderscheid te ma ken tusschen amateurs en professionals en al jaren lang verdedigen wij in de verga deringen van de U. 0. I. het standpunt, dat wij alleen maar wielrenners, alleen athleten moeten kennen, verdeeld in ca- tegoriën al naar gelang hun betere of minder goede prestaties, maar niet vol gens het feit, of zij geld verdienen of niet, want het laatste is op slot van zake toch maa-r een foefje. Het voorbeeld aanhalen van Michard gaat niet op, want het betreffende artikel van de IJ. 0. 1.-bepalingen is pas sedert een jaar of drie, vier ingelasoht en wel heel merkwaardig juist op aandringen van den Nederlandsche gedelegeerde. Volgens dit artikel 55 is het den amateurs verbo den tegen professionals uit te komen, ten zij met een speciale vergunning voor elk afzonderlijk geval door de betrokken fe deratie gegeven en alleen voor een vader landslievende of liefdadig doel, of wel met toestemming van het bureau der U. C. I. Kan de K. W. U. bewijzen, dat deze voorwaarden vervuld zijn, dan ie de zaak natuurlijk in orde. Wil in het tegenover gestelde geva-1 de vergadering er in toe stemmen het betrokken artikel te schrap pen, dan nemen wij er ook vrede mee, zelfs met terugwerkende kracht". „Alles komt terecht". De heer Swaab de Beer, aan wien wij bij zijn aankomst gistermiddag te Parijs dit onderhoud mededeelden, was van mee ning, dat allee bevredigend opgelost zal worden en dat zeer zeker art. 55 der U. C. I.-statuten niet was overschreden. Dit artikel immers was voorgesteld om te voorkomen, dat amateurs als verkapte professionals geld zouden touoheeren, waarbij men speciaal op het oog had ge had het geval, waarin de Fransohman als amateur officieel geen geld verdiende, maar het gewonnen bedrag op een spaar bankboekje zag geplaatst, wat hem over gereikt werd na zijn overgang tot het pro fessionalisme. En aan een dergelijk mis bruik had Van Egmond zioh niet sohuldig gemaakt en er was geen reden om hem te diskwalificeeren. OM DEN GR00TEN PRIJS VAN KOPENHAGEN. Falck Hansen winnaar. Gerard Leene geslagen in de voorwedstrijden. Zaterdag en Zondag vonden op de Or- drupbaan te Kopenhagen internationale sprintwedstrijden plaats om den Grooten Prijs van Kopenhagen, waaraan de sterk ste sprinter® der wereld deelnamen. Voor Nederland startte Gerard Leene, onze profkampioen 1933. Ongeveer 10.000 toe schouwers woonden Zaterdag de voor- wedstrijden bij. In den vijfden rit startte Leene tegen Knudsen en Guldager in een match a trois, welke rit op verrassende wijze door Knudsen gewonnen werd. Leene werd tweede. Ook in den herkansingrit vermocht onze landgenoot zioh niet te handhaven en ein digde op de tweede plaat® in den vierden herkansingsrit achter den Pool Szamota. Op Zondag werden de halve finales en de eindstrijd gereden, waarbij Falck Han sen won. De resultaten waren: lste rit: 1. Scherens (België), 2. Ohisten- sen, 3. Andersen. 2e rit: 1. Michard (Frankrijk), 2. Fran kenstein, 3. Danskolt. 3e rit: 1. Richter (Duitschland), 2. Co zens, 3. H. Jensen. 4e rit: 1. Riohli (Zwitserland), 2. Ger- vin, 3. Pelizzari 5e rit: 1. Kundsen (Denemarken), 2. G. Leene, 3. Guldager. 6e rit: 1. Falck Hansen (Denemarken), 2. Szamota, 3. R. Hansen. De eerst aankomenden uit deze ritten werden dus direct geplaatst. Nummer 2 en 3 reden herkansingsritten, waarvan de resultaten waren: lste herk. rit: 1. Frankenstein (Duitsch land), 2. H. Jensen, 3. Christensen. 2e herk. rit: 1. Cozens (Engeland), 2. Gervin, 3. Guldager. 3e herk rit: 1. Pellizari (Italië), 2. Dan- holt, 3. R. Hansen. 4e herk. rit: 1. Szamota (Polen), 2. Leene, 3. Brask Andersen. De vier winnaars reden een match d quatrel waarvan de twee eerste geplaatst werden. Dit waren Cozens en Frankenstein. De kwartfinales werden gewonnen door Scherens, Richter, Falck, Hansen en Mi chard, allen in match d deux. Halve finales: lste halve finale: 1. Richter, 2. Scherens. 2e halve finale: 1. Falck Hansen, 2. Mi chard. Eindstrijd: lste rit: 1. Richter, 2. Falck Hansen. 2e rit: Falck Hansen gevallen, afge beld. Overgereden 2e rit: 1. Falck Hansen, 2. Richter. 3e rit: 1. Falck Hansen, 2. Richter. Falck Hansen won hiermede dus den Grooten Prijs van Kopenhagen. MAASTRICHTSCHE WIELERBAAN. Gisteravond vonden op de Maastricht- sohe Wielerbaan „Heer" onder groote be langstelling internationale wedstrijden plaats. Het hoofdnummer werd gevormd door een koppelwedstrijd over 100 K.M., dat gewonnen werd door het kopp>el Wals Vluggen. Eerstgenoemde nam ook de sprintwedstrijden over 4 baanronden voor zijn rekening. 1 De resultaten waren als volgt: Achtervolging voor professionals over 15 baanronden: Willems wint van Franssen. Sprintwedstrijden voor professionals over 4 baanronden: le serie: 1. Wals; 2. Goebel. 2e serie: 1. Depauw 2. Ziehl. Finale: 1. Wals; 2. Depauw. 100 K.M. koppel wed strijd met 10 klasse menten: 1. WalsVluggen 32 pnt. 2. van NeveleDepauw 14 pnt. 3. Kooymans Delwaart 1 pnt. Op 1 ronde: 4. DeursenGrossimlinghaus 18 pnt. 5. ZiehlOestreioh 14 pnt. 6. HuertgenGoebel 7 pnt. Op 2 ronden: 7. LantasWillems 2 pnt. Op 4 ronden: 8. Piët'Prik 0 pnt. POSTDUIVEN „De Gevleugelde Vrienden" (Wassenaar). Zondag hield de P.V. „De Gevleugelde Vrienden" alhier een wedvlucht met jonge duiven vanuit Vilvoorden (België) afstand 135,653 km. De vogel® werden in vrijheid gesteld te 7 uur 30 met N. Oo9ten wind. De eerste vogel bereikt het 'hok te 9 uur 18 min. 21 sec. en maakte een gemid delde snelheid van 1253,8 meter per minuut de laatste prijswinnende vogel werd ge klokt te 9 uur 47 min. 37 sec., met een ge middelde snelheid van 968,62 meter per minuut. De uitslag was: 1, 4, 10, 13, 23 en 24 K. Söheffer. 2, 19 en 27 A. l'Ami. 3, 14, 16 en 21 A. G. Visser. 5, 9, 15, 20, 22, 26 en 28 K. I. Waasdorp. 6, 11, 18 en 25 J. P. Brederode. 7 L. J. Raaphorst. 8 C. Versteeg. 12 J. H. Groeneveld. 17 P. F. Oosterveer. LUCHTVAART WERELDRECORD LANGE AFSTAND GEBROKEN. S0D0S EN ROSSI IN SYRIË GELAND. Ruim 9450 km. afgelegd. Zooals gemeld, zijn Zaterdagochtend vroeg de beide Fransche vliegers Codos en Rossi met hom toestel „Joseph Lebrix" van het Floyd-Bennett-vliegveld te New- York voor hun stoutmoedigen tocht ver trokken en aanvankelijk werd niet veel van hen vernomen. Zij vlogen van New York eerst in Noord-Oostelijke richting tot Sable Island en hebben vermoedelijk bij Halifax den Atlantischen Oceaan bereikt, waarna zij in een rechte lijn koers hebben gezet naar de Fransche kust. Op het Parijsohe vliegveld had zich Zondag een kleine schare bloedverwanten en vrienden verzameld in afwachting van nadere berichten en in de hoop eventueel het vliegtuig te zien. De berichten waren, zooals gezegd, aanvankelijk schaarsch. Za terdagavond om 10 uur hadden zij geseind, dat het weer bij Halifax zeer slecht was en het volgende bericht kwam pas Zondag ochtend om 9 uur en maakte wederom mel ding van buitengewoon slecht weer boven den Oceaan. De spanning begon te stijgen, teen ruim een uur later Ro6si meldde, dat hij zich op 1000 km. van Bretagne bevond, om 12 uur was die afstand tot 600 km. ge slonken en vol vertrouwen seinde Rossi „A trés bientót". Zoo heel spoedig was dat niet, want na dat om 1.32 des middags het bericht was ontvangen, dat hei vliegtuig vlak bij de kust was, werd er uren lang niets verno men. Als waardige echtgenooten van de vliegers toonden de dames Codos en Rossi die met de moeder en de zuster van Rossi op Le Bourget waren gebleven, echter gee nerlei ongerustheid en haar vertrouwen bleek gerechtvaardigd. Om 6 uur des avonds krijgt het ministerie van Lucht vaart namelijk het verzoek van het zioh boven Cherbourg bevindende vliegtuig om inlichtingen voor het verdere parcours. Om 8 uur stijgen eenige vliegtuigen op, om een groet te brengen aan de dappere vliegers, een kwartier later ziet men een kleine zwarte 6tip, die allengs grooter wordt, want de vliegers zijn gaan dalen. Zij bevinden zich nog slechts op 150 meter als zij boven het vliegveld zijn aangeko men en den afstand van 5800 km. in 33 uur en 39 minuten hebben afgelegd, dus met een gemiddelde snelheid van 170 km. per uur, of 20 minuten meer dan Lindbergh nu zes jaar geleden. Even hebben de vliegers gelegenheid een pakje brieven, waaronder een voor elk der echtgenooten, neer te gooien, dan stijgen zij weer snel en verdwijnen snel in Ooste lijke richting. Via Straatsburg, München, Weenen, Boedapest en het eiland R/hodes zijn de vliegers daarop naar Aleppo gevlogen, waar zij gistermiddag om half twee werden gesignaleerd. Na 54 uur en 45 minuten te hebben gevlogen, zijn de Franschen ten slotte veilig in Rajak (Syrië) geland. Volgens een n iet-officie el© raming heb ben zij het wereldrecord voor lange-af- standvluchten, dat met 8544 km. op naam van de Engelsohe vliegers Gayford en Ni- choletts stond, met ruim 915 km. gebroken en dus een afstand van ruim 9450 km. zon der tus6chenlanding afgelegd. Rajak is gelegen ten Westen van Bei roet en ten Noorden van Damascus aan de splitsing van de spoorweglijnen Beiroet Aleppo en BeiroetDamascus. Vroegere records. Reeds eenmaal stond het lange-afstand- wereldreoord op naam van twee Fransche vliegers, t. w. Costes en Bellonte, die in dertijd zonder tusschenlanding van Parijs naar Tsitsihar in Mandsjoerije vlogen. Het werd daarna echter door de Amerikanen Boardman en Polano veroverd, wier vlucht zioh uitstrekte van New York naar Istamboel. Ook zij mochten het evenwel niet lang behouden. Des Engelsohe vliegers Gay- ford en Nicholetts deden een geslaagden aanval op het record; in Februari jl. ver richtten zij namelijk een non-stop vlucht van Oramwell in Engeland naar Walvisdh- baai in Zuid-West Afrika, een afstand van 8544 km. MARKTBERICHTEN ROTTERDAM, 7 Aug. Buitenl. Granen. Stemming flauw. Rogge 7475 kg. Bah ia Blanoa disponi bel 3.45, 7576 kg. Hongaarsche dispo nibel f 3.40. 7374 kg. La Plata disponi bel 3.35, Canada No. 2 disponibel 3.50 Gerst 70 kg. La Plata disponibel 74, 67 kg. La Plata aangekomen 71, 6566 kg. La Plata, heden gewacht, f 70, 6061 kg. Donau aangekomen f 65, dito stoomend 64, Russische Chevallier, disponibel 75 Haver Canada No. 2 stoomend 5.10, Canada No. 3, stoomend 4.80, 5253 kg. Boheemeeche disb. 4.35, 4648 kg. La Plata, disponibel 3.70, 45—46 kg. Donau, disponibel 3,40. Mais per 2000 kg. gele La Plata aange komen 61.50, dito stoomend 62.Do- nau-Galfox aangekomen 61, Amerikaan- sohe Mixed disponibel 70, Italiaansche mais, disponibel 65. N00RDWIJKERH0UT, 7 Aug. Veiling „De Eendracht". Witte capucijners 40 cent doperwten 85 cent, krombekken 90 cent, grauwe capucijners 85 cent, stokheerenb. zonder draad 7080 cent, etamhe eren boe nen zonder draad 0.351.40, enkele bOo- nen met draad 0.401.15, snijboonen 0.201.05, tuinboonen 1382 cent, dubb. heerenboonen zonder draad 2250 cent, dubb. heerenboonen met draad 2326 ct„ alles per zak van 10 kg. KATWIJK a. d. RIJN, 7 Aug. Groen- tenveiling. Per kist van 25 kg.: Eerstelin gen 3555 oent, Drielingen 2535 cent, Eigenheimers 4570 oent, Drielingen 30 40 cent; bos peen 6.308.60, bloemkool 10.8011.70, peen per kist 6075 oent. DEN HAAG, 7 Aug. Groerrten en Fruit veiling. Postelein 4 cent, dubb. boonen 3 5 cent, snijboonen 48 cent, zilveruien 5 6 cent, Augurken 46 cent per kg-, spina zie 912 cent, stoofsla 18 cent per kist, sla 2.202.40, kroten 1.20, Groenekool 4.radijs 1.10, andijvie 0.801.60, bloemkool 48, peen 67, rabarber 1.90, roodekool 34, komkommers wit. 1.50 per 100 stuks of bos, Tomaten 56 per 100 pond. Fruit: Keswick 56 cent, Yellow transparant 13 oent, Gamerschezu- ren 1011 cent per kg.; Peren: Olapp Fa vorite extra 2032 cent, I 20 cent, II 40 oent; Précose de Trévoux 620 cent, Oomskinderen 1316 oent; Suikerperen I 6—7 oent, II 5—6 cent, Zwaanhalzen 4 ct., per kg.; Pruimen: Prineeav 5—0 oent, Eng. Croosjes 510 cent per pond, Annanjj jj 19 oent per stuk, bananen 2.30i5o 10 kg., Sinaasappelen 45, per kist, troenen 1.702.40 per 100 stuks. DrnTeo witte 1112 cent, Alicante 20 cent perpoaj perziken 47 per 100, meloenen ju® per 100, Frambozen 2022 cent per pojj^ Boschbessen 1213 cent per doosje, rood# bessen 8 cent per pond. BOSKOOP, 7 Aug. BlOemenvejlirg, Rezen per bos van 10 stuks: Gold ei Op. hel ia 612 oent, Marcel Rcuyer ID Hadley 2022 cent, Claudius Pernst 017 oent, Columbia 714 cent, Butterfly oent, Mac Keiler 816 cent, Wilt. Eoirf^ 1016 cent, Mme Jules Bouché 8—12 ©ent, Rosalandia 1220 cent, Florex lft—1» Chas. P. Kiliham 814 cent, Edijh leien 1526 cent, Aug. Noack 815 ctnt, Poulsen 2035 cent, Gloria Munli so30 cent, Orange Perfection 1526 oent, Dain- ty 1630 cent, Ellen Poulsen 15-1-25 oent, Ingar Olsson 1015 cent, Violifren 26 cent, Dahlia's 1032 cent, Tjgedeüe© 1540 cent, Witte Lelies 5080 cmt, rood# lelies 5080 cent, Gerbera 2530 }en( 0]©. matis Durandi 35—47 cent, Clemrfis PHnj Hendrik 1.501.90, Clematis Te Prwj. dent 3050 cent, Statioe 36 cent Tiitoma 12 cent. Gladiolen 412 oent, ist®* 13 cent, Ligu stram 613 cent. VINKEVEEN, 7 Aug. Groent0|velln8. Spercioboonen 7—10 oent, snijbonen M cent, spekboonen 4 cent, etamsjerceboo- nen 36 cent per kg.; Tomaten 6©©^ B 7 cent, C 5 cent per pond; korikonmej, (gele) 13 cent en bloemkol 2léeert per stuk; kropsla 2035 cent per 10 croj; vel len 524 cent per kist, rabarber2roent per bos, spinazie 47 oent en poseleia 2h cent per kg., peen 8—10 cent, ardijv® 5-. 22 cent per 10 6tronk, meloenen 15—3, ©©m per stuk. 4€3e STAATSLOTERI (Niet officieel) 2de Klasse, 2de Lijst Trekking van Dinsdag 8 Augustt 193! Hooge Prijzen f 5000.— 14015 f 2000.— 1591 f 1500.— 2227 5272 f 1000.— 2864 5191 20761 f 400.— 7202 7453 18129 f 200.— 706 2794 13554 f 100.— 614 5766 5802 9298 11240 1554 Prijzen va n f 35.—. 12 21 47 53 66 117 A 1M 165 190 191 200 214 218 52 821 343 351 370 401 485 499 11 533 562 587 646 672 712 725 '.8 758 858 859 888 904 914 968 H0 1115 1121 1144 1192 1341 1364 1383 l'A 1436 1467 1500 1537 1540 1565 1576 117 1678 1716 1719 1734 1748 1758 1788 134 1901 2004 2109 2130 2139 2149 2206 214 2253 2265 2300 2319 2372 2388 2400 211 2430 2451 2461 2467 2487 2515 2581 211 2649 2672 2689 2706 2722 2727 2739 215 2753 2762 2800 2833 2834 2863 2885 2)8 2915 2920 2946 3013 3025 3027 3029 337 3108 3112 3121 3140 3144 3150 3154 378 3222 3243 3265 3321 3325 3327 3358 379 3433 3449 3531 3622 3670 3703 3718 332 3738 3762 3839 3850 3853 3869 3918 327 3949 3952 4021 4047 4048 4093 4150 426 4270 4272 4288 4341 4345 4339 4394 436 4522 4528» 4576 4582 4594 4616 4620 448 4650 4666 4686 4698 4765 4847 4882 493 4902 4905 4919 4925 4948 4967 4996 599 5107 5144 5207 5231 5258 5263 5333 580 5440 5470 5486 5503 5516 5549 5559 563 5576 5642 5671 5719 5770 5788 5789 591 5824 5881 5908 5932 5989 5998 6056 622 6127 6146 6151 6179 6192 6204 6214 636 6398 658 6736 6417 6422 6450 6472 6482 6592 6790 6925 6830 6856 6861 6865 6876 678 6910 6940 6958 6982 6986 7015 7i3 7 7068 7107 7117 7141 7154 7167 7177 785 7280 7289 7302 7333 7336 7376 7476 188 7504 7523 7633 7664 7802 7811 7842 160 7985 8046 8110 8197 8239 8247 8313 819 8393 8444 8501 8545 8546 8556 8565 1506 8616 8700 8720 8727 8783 8785 8818 1324 8859 8868 8884 8909 8921 8931 8978 9002 9003 9017 9019 9031 9052 9118 9136 1159 9180 9186 9219 9269 9289 9317 9319 S350 9429 9461 9509 9514 9624 9657 9762 1781 9800 9852 9861 9863 9932 9933 9960 $975 9984 9993 10028 10056 10116 10129 10167 10194 10199 10235 10238 10258 10283 10290 10302 10356 10467 10511 10513 10530 10553 10556 10571 10591 10639 10686 10693 10715 10725 10734 10747 10748 10756 10768 10797 10817 10862 10874 10887 10894 10930 10960 10966 10976 10995 11102 11112 11117 11120 11147 11166 11195 11250 11305 11312 11315 11324 11136 11349 11409 11419 11422 11495 11610 11623 11648 11651 11652 11662 11664 11670 11672 11703 11786 11789 11831 11839 11848 11852 11860 11861 11874 11934 11954 11969 11972 11991 12040 12048 12071 12080 12087 12174 12216 12336 12347 12351 12399 12415 12444 12448 12488 12547 12643 12653 12663 12708 12739 12780 12796 12809 12821 12869 12889 12960 12981 12984 13076 13084 13098 13122 13168 13209 13211 13253 13306 13329 13424 13443 13483 13498 13534 13587 13603 13607 13620 13632 13683 13730 13791 13814 13824 13872 13907 13936 13943 13950 14018 14034 14047 14120 14145 14176 14179 14191 14207 14211 14212 14269 14303 14336 14341 14464 14481 14552 14567 14631 14634 14658 14730 14762 14773 14776 14867 14872 14913 14948 14950 15004 15043 15081 15110 15165 15187 15190 15195 15207 15222 15252 15300 15308 15464 15498 15505 15520 15566 15579 15580 15592 15593 15599 15607 15636 15644 15649 15743 15757 15777 15857 15867 15881 15924 15931 15946 15983 16045 16104 16138 16171 16195 16260 16271 16314 16331 16348 16394 16414 16425 16493 16521 16568 16588 16593 16599 16601 16612 16643 16645 16656 16696 16740 16769 16870 17014 17030 17035 17036 17064 17069 17077 17082 17083 17087 17098 17128 17191 17197 17262 17266 17326 17382 17387 17394 17447 17473 17519 17528 17529 17538 17553 17565 17595 17700 17716 17725 17743 17765 17773 17779 17781 17786 17830 17915 17932 17933 17966 18002 18012 18087 18103 18115 18133 13188 18189 18196 18237 Ib260 183U3 18310 18324 18350 18384 18404 18492 18503 18537 18578 18582 18608 18664 18683 1870D 18762 18773 18802 18870 18898 18917 18920 18963 18965 18973 18992 19016 19025 19071 19103 19122 19181 19183 19210 19225 19257 19304 19308 19359 19395 19451 19474 19481 19482 19519 19522 19548 19568 195 <1 19625 19632 19652 19674 19680 19752 1 9766 19776 19777 19785 19821 19956 20010 20020 20034 200O4 20074 20079 20100 20114 20118 20127 20130 20203 20236 20241 20243 20251 20279 20354 20356 20458 2C482 20488 20513 20520 20536 20561 20574 20621 20665 20795 20832 20842 20843 20875 20967 20979 20982 Verbetering: 2e kl. le lijst: 15277 m» 15297.

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 8