Effectenkoersen pONDERDAG 27 JULI 1933 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 SPORT ATHLETIEK. NEDERLAND-WEST DU ITSCHLAND TE KREFELD. De Nederlandsche ploeg samengesteld. Naar wij vernemen heeft de Technische Commissie van de Koninklijke Nederland sche Athletiek Unie de navolgende ploeg samengesteld, die op 6 Augustus a.s. te Krefeld tegen West-Duitschland zal uitko men: 100 M. K. F. A. Jansen en een van de estafette-loopers. 400 M M. Klasema en Sierhuis. Reserve Th de Waele. S00 M. J. H. van der Booren en J. J. Hey- mand, reserve W H. A. M. Haver. 1500 M. H. Scherpenhuysen en J. Buis, reserve Brandenburg. 5000 M. L. Dullaart en Ch. S. Petit. 110 M. horden: W. Kaan en Mesman- Schultz, reserve A Jansz. 4 X 100 M. estafette: Houtman, Mes- man-Schultz, Benz en K. F. A. Jansen. Re serve: Blik. Hoogspringen: R. J. Brasser en A. Jansz. Reserve: Klnkeniberg. Verspringen: A v. Welsenes^ en H. de Boer. Reserves: Houtman en Klazema. Polsstokhoogspringen: A. v. d. Zee en L. II. v. Oorschot. Reserve: Mesman-Schultz. Discuswerpen: A. G. J. de Bruyn en W. Coster. Speerwerpen: J. Knol en P. J. v. Meyl. Reserve Brasse. Captain van de ploeg is Ir. A. Paulen, als masseurs zullen worden gevraagd de heeren Dr Selman en E H. Huizinga. STADSNIEUWS DE BRAND IN DE ST. PETRUSKERK. Het vuur nog steeds niet gebluscht. Er bevinden zioh in de ruines van de St. Petruskerk nog steeds enkele vuur haarden, waaruit rook en poo nu en dan ook vlammen opstijgen. Gisteravond ging door de stad het ge rucht, dat de brand opnieuw zou zijn uit- Aanleiding hiertoe was het volgende: Toen de Leidsche brandweer gistermid dag omstreeks 6 uur werd gealarmeerd om assistentie te verleen en bij den brand die was uitgebroken in een villa aan den Warmonderweg onder de gemeente Oegstgeest, werd de motorspuit die nog steeds met de nablussohing van den St. Petruskerk-brand was bezig geweest te ruggeroepen naar de brandweerkazerne, om als reserve-spuit dienst te doen voor het geval er in de stad ergens brand zou uitbreken. De slangen bleven op het ter rein van den brand achter, omdat men wist, dat de nablussohing nog meer arbeid zou vorderen. Deze slangen werden aangekoppeld op de brand'kranen bij de Zonneveldstraat. Hiermede is in den afgeloopen nacht en ook hedenmorgen nog enkele malen wa ter gegeven. Bij den brand van de St. Petruskerk zijn niet minder dan drie verkeerde rij wielen meegenomen. Wie een dergelijke vergissing begaan heeft, wordt aange raden zich ten politiebureele te vervoe gen. Schuur afgebrand. Hedenmorgen om half elf brak brand uit in een tuindersschuur van B. K., staan de op een terrein nabij de Driftstraat. Het bleek, dat jongens aldaar een vuurtje had den gestookt, waardoor de schuur in brand was gegaan. De motorspuit was spoedig ter plaatse en wist met één slang het vuur te blusschen. Het houten gebouwtje brandde echter geheel af. De schade is gering, doch wordt niet door verzekering Groentenhandelaar door auto aangereden. Hedenmorgen omstreeks half elf werd op den Rijnsburgerweg, tegenover de Jo- han de Witstraat, de 37-jarige groenten- handelaar W. N. alhier, bij het plotseling oversteken van den weg, aangereden door een aut-o bestuurd door den heer J. W. S. alhier, die kwam uit de richting Oegst geest. De heer N. werd tegen den grond gesmakt en kreeg een gecompliceerde lin- keronderbeenbreuk en vermoedelijk een schouderfractuur. Na door den E.H.D. be handeld te zijn is N. naar het Diaconessen- huis overgebracht. Hedenavond 8 uur worden de oud-re- traitanten verwacht in de Hartebrugkerk tot bijwoning der Recollectie. Allen dus om 8 uur present. Mej. M. G. Swart, alhier, is te Rotter dam geslaagd voor het examen nuttige handwerken. Voor het examen nijverheidsonderwijs akte N IV is te 's Gravenhage geslaagd mej. J. van Hooidonk, alhier. Geslaagd zijn voor het M.U.L.O.-examen te den Haag: Paul Colla, Johan Kok, Piet v. Leeuwen, Kees Montanus, Simon Na- ber, Cor Paanakker, Jacques v. Steen, Piet v. Vianen, Herman de Vrind, leerlin gen van de R. K. M.U.L.O.-Jongensschool Pieterskerkhof. Geslaagd voor het „Mercurius"-diploma Boekhouden de heer J. S. Kolderman, op geleid door den heer A. Bernard, Koningin- nelaan alhier. R. K. Bond van Handels-, Kantoor en Winkelbedienden. Dinsdag vergaderde in „den Burcht" de afd. Leiden van de H. K. W. De opkomst wae matig. De voorzitter, de heer H. Lom- bert, opende men den chr. groet en een oord van welkom, waarna de notulen, be houdens een kleine bemerking onveran derd werden goedgekeurd. Naar aanleiding van de notulen wenschte de voorzitter nog op te merken, dat in laatstgehouden vergadering besloten was, bij de inning der maand-contributie een bedrag ad 0.15 bij te schrijven als bijdra ge voor de viering van het 25-jarig bestaan den Bond. Thans komen hierover meerdere bemerkingen binnen, zelfs van leden welke op die vergadering aanwezig waren. Spr. wees er met klem op, dat als men bezwaren tegen deze heffing heeft, men het dan op die vergadering had ken baar moeten maken. Nog was een schrijven ingekomen van een lid, dat reglementair was aangeschre ven over een maand achterstand in de con tributie, welke hierover zeer ontstemd waa. Hiervoor bestond echter geenerlei re den, want eerstens is het reglementair en tweedens geschiedt dit in het belang van het betrokken lid zelf. Verder wees de voorzitter er op, dat als een werkloos lid een betrekking kan krijgen, al is het dan niet direct op ideale voorwaarden, deze toch verplicht is, als het passende werkzaamheden zijn, haar aan te nemen, daar anders moeilijkheden hem niet uitblijven inzake de uitkee- ringen bij werkloosheid. Een drietal nieuwe leden had zich opge geven, waar echter tegenover staat, dat 2 leden reglementair zijn afgevoerd. Enkele ingekomen stukken- werden voor kennisgeving aangenomen, terwijl een rap- ter inzage bij het bestuur is. Nog was in gekomen de agenda van de Bondsvergade ring waarop in een volgende vergadering nader wordt teruggekomen. Een circulaire van het R. K. Werkliedenverbond, welke een nieuwe steunactie inluidt voor de nieu we stichting van „Herw. Levenskracht" te Bilthoven, wordt eveneens aangehouden tot de e.v. vergadering, opdat deze actie eerst in den plaat.se!ijken bestureniraad nader zal worden besproken. Ingevolge een besluit der vergadering was aan de convocatie van deze vergadering een strook gevoegd, waarop ieder lid zijn bijdrage voor het Yaandelfonds kon bepalen. Het bestuur vertrouwt, dat allen hiervan een dankbaar gebruik zullen maken. In de rondvraag vroeg de heer Kok of het niet'gewenscht was een gecombineer de Bestuursvergadering uit te schrijven van de plaatselijke afd. en de Propaganda- club. De voorzitter nam gaarne dit voor over en zal dit nader op een e.v. bestuursvergadering bespreken. Hierna volgde sluiting met den chr. groet. Handelsregister K. v. K. Nieuwe inschrijving. 6229, Da- nuye Co., Sassenheim, Molenstraat 3. Het kweeken van- en den handel in bloem bollen en aanverwante artikelen in den uitgebreidsten zin. Vennooten: G. Danuys iassenheim en R. Danuys Gzn. te Sas senheim. W ij z i g i n g. 1456 C. Raaphorst, Al phen aan den Rijn, Raadhuisstraat 86. Winkel in Manufacturen. Gevest.: Raad huisstraat 86 toon kamer meubelen. Gistermiddag was het 12-jarig© meisje E. B. in perceel Merelstraat 4 bezig melk te koken op een petroleumstel. Toen de melk kookte is de melkkoker gevallen, waardoor het meisje brandwonden aan den onderarm opliep, terwijl de 3 y, -jarige M. brandwonden aan de schouders op liep. Na door den E. H. D. naar het Zie kenhuis te zijn vervoerd ter behandeling jerden de kinderen weer naar huis bracht. In Leiden gevestigd: J. A. Bon, Turfmarkt 4. M. Vogel- Bronikowski, Heerengracht 83. J. E. Crommelin, Wasst-raat 83. H. M. Cuve- lier, dienstbode, Lombokstraat 71. D Dijkstra, klerk hyp. kantoor, 3 Octoberstr. 51a. M F. Fokkema, sum. dir. belastin gen, Schelpenkade 36. M. Segaar-Geer- ling, Hooigracht 48. A. G. M. Ham, win kelierster, Korevaarstr. 3. P. A. Ham, winkelier, Korevaarstr. 3. J. v. d. Horst en Fam„ bedrijfsleider, Roodborststr. 21. G. H. M. Horstink, R. en Schiek. 68. Wed. N. Majoor-Kempenaar, Fr. v. Mieris- str. 25. A. H. Mussmann, dienstbode, Rijnsb. weg 106. M. A. M. Reirfus-Pann- witz, L. Rijndijk 109. D. Ringelberg, los- werkman, Zijlsingel 9. W. M. de Ruiter, tandarts. Rijnsb.weg 151. O. Seheijgrond, J. de Wittstr. 30. L. Schöneberg, koop man, Haarlemmerstr. 116. Th. L. Nieulande-Sistermans. Haarlemmerstr. 49a. W. G. Slakhorst, H. Morschweg 84a, F. H. Staal, verpleegster, Stationsweg 21a, M. A C. v. Staveren, kantoorbediende, Schelpenkade 52a. A. P. J. Steutel, mach, bankwerker, Pieterskerkch. steeg 5. F G. Terpstra, Plantsoen 9a. J. E. Ve: weij, verpleegster, Ttfjnsb. weg 10 E. Waltuch, koopman, Turfmarkt 2. Werkhoven, stalknecht, Utr. Jaagpad 37. Yang Yu, kok. Kloksteeg 1. J. Zijerveld, winkeljuffr., Hoogewoerd 117. Uit Leiden vertrokken: E. J. A. G. Bakker, Doetinchem, Plant- soenstr. 3. A. J. M. Balet en fam., Alk maar, Lyceumstr. 19. A. D. Baud, Rheden, Vijverlaan 5. H. J. W. Bazuin, Haag, L. Beestenm. 146. M. A. Beek, Kampen, Veerweg 23. E. Blok, Ermelo, Huize de Vennen. L. H. Blomberg, Nigtevecht. M. Boerse,Zaandam, Zuiddijk 4. H. J. Buren, Voorburg, Opwijckstr. 25. J. J. M. Dekkers, Rotterdam, Jozeflaan ,51b. H. W. v. Dillen, Nijmegen, Hatertsohew. 593. C. G. v. Dorp, Amsterdam, Argonau tenst. 701. B. Buurman-v. Duijn, senheim, Lindenlaan 18a. P. L. Fabriek en fam., N. O. Indië. 0. W. de Graaff, Haarlem, Wagenweg 80. C. H. G. Grei- temann, Tiel, Westluidenschestr. 50. J. Gunning en fam., Oegstgeest, Leid- sohestr.weg 2. D. v. Harskamp, Utrecht, Pr. Hendriklaan 13. I. M. v. Zelst-Hau- sohild, Loenen, Dorpsstr. 182a. C. E. v. Hees, Oegstgeest, Oranjelaan 13. J. v. Hees, Haag, de Heemstr. 176. L. G. v. d. Horst, Noordwijk, Egmonderstr. 43. W. Imsande, Haag, Breitnerlaan 136. J. Th. K. C. Israël, Frankfurt Proungesheün, Weinstr. 37. G. D. de Jager, Leeuwarden, Transvaalste. 24. M. J. Hoeffgen-Koek, Rotterdam, Hoemraadspl. 17. E. v. Kla veren-Kriek, Haag, P. Potterstr. 68. J. v. Leeuwen, Haag, Laan 41. K. Lerner, Oegstgeest, Pr. Hendrikln. 1. J. R. Mili- kan, Oegstgeest, Oranjelaan 13. M. G. J. Milikan, Oegstgeest, Oranjelaan 13. V. E. Nicola, Alphen a. d. Rijn, Willemstr. 22. A. Peter, Delft, Poortlandlaan 37. A. von Piekartz, Almelo, Pr. Hendriketr. 33. E. P. Robbers, Oegstgeest, A. Roef- stra, Voorschoten, Papelaan 156. E. M. E. Sandvoss, Tretzen. A. v. d. Sar, Rot terdam, Coolsingel Ziekenhuis. P. A. Schaap, Oegstgeest, Julianalaan 3. J. D. Schepers en fam., Voorburg, Buitenrust- straat 1. G. A. Spek, Loenen, Dorpsstr. 182a. P. I. Stoop, Dordrecht, Singel lli. P. J. Swart. Amsterdam, Singel 114. P. J. S-wart, Wassenaar, Duinvoetlaan 18. E. M. Schijf-Weijers, Haag, Drebbelstr. 222. M. M. v. d. Wolf. Winschoten, Boschsingel 19. P. D. v. Zeist. Voorscho ten, Leidscheweg 34. S. H. Zitman, Voorschoten, Leidscheweg 186. Ohr. J. D. Dee-Zuurdeeg en fam., Haag, Tamarinde- straat 15. LUCHTVAART dat de werkgevers de loonen, die te Oude Tonge naar verhouding vrij hoog zijn, pijn. 2728 ct. per uur, aan een korting van 10 pet. wilden onderwerpen. De werk nemers konden slechts met een verlaging van ten hoogste 5 pet. accoord gaan, zoo dat het geschil over een bedrag van IX ct- per uur loopt. DE TOESTAND VAN DE MOLLISONS. De aviatrice en haar mascotte. Een correspondent van de „Daily Ex press'' had een onderhoud met Amy Molli- son-Johnson, die haar bed reeds weer heeft verlaten en gisteren per auto een rondrit te New York maakte. Haar echtgenoot moet op dokters advies nog in bed blijven. Hij verklaarde echter dat hij met zijn vrouw zoo spoedig mogelijk weer terug zou 'iegen. „We zijn te jong om er mee uit te scheiden en we hebben nog veel te doen". LAATSTE BERICHTEN DE PLAATSING VAN DE MERWEDEBRUG. Een der pontons verwijderd. De werkzaamheden voor de plaatsing van de Merwedeburg zijn heden voortge zet en vorderen langzaam maar zeker. Tegen twaalf uur was één der beide pon tons, waarop de brug van de werf der Ne derlandsche Dok Maatschappij naar den Muiderstraatweg is vervoerd, van het ijzeren gevaarte losgekomen. Deze ponton is daarop zeer voorzichtig onder de brug weggesleept. Men hoopt nog hedenmiddag ook de andere ponton te kunnen verwijde ren, waarna de scheepvaart op het Mer- wedekanaal, welke sinds Maandagmiddag half vier stilstaat, zal kunnen worden her vat. BOERDERIJBRAND TE AALSMEER. Hedenmorgen is in de boerderij van den landbouwer A. Pruissen aan den Aalsmeer- derweg in den Haarlemmer meerpolder brand ontstaan, waarschijnlijk door kort sluiting. De brandweer van Aalsmeer ge lukte het, het vuur te beperken tot het groot© bijgebouw. De aanwezige hoeveel heid hooi, de machines en werktuigen wer den een prooi der vlammen. Bij het blusschen werd een der brand weerlieden door neervallend gesteente aan het gelaat getroffen, waardoor hij zioh on der doktersbehandeling moest stellen. Ver zekering dekt de schade. DRIE ERNSTIGE ONGELUKKEN TE ZEIST. Gistermiddag werd een jongen, die op le fiets uit de BreulLaan kwam, op den Driebergschenweg door een auto gegrepen. Ernstig aan het hoofd ge-wond werd het slachtoffer naar een ziekenhuis overge bracht. Op den Utrechtscheweg had een tweede ernstig verkeersongeval plaats. Een amb tenares van het Rijks Opvoedingsges"cht voor Meisjes werd, toen zij met haar fiets ter hoogte van „Mooi Zeist" reed, door een auto aangereden, waarbij zij onder de auto terecht kwam. Ernstig gewond en be wusteloos werd zij opgenomen en naar het ziekenhuis overgebracht. Gisterenavond heeft op den Rijksweg te Amerongen een ernstig ongeluk plaats ge had. De motorrijder K. uit Zeist raakte in een boöht de macht over zijn stuur kwijt. De motor sloeg tegen een paal. De duorij der, do 22-jarige C. v. V. uit Zeist, werd van de motor geslingerd en bleef doodelijk gewond liggen. Spoedig na het ongeval is v. V. overleden. K. werd ernstig gewond opgenomen in het Johanniter-hospitaal te Amerongen. VERDRONKEN. Gisteren is te IJlst de 24-jarige Th. de J. bij het zwemmen verdronken. Staking der landarbeiders te Oude Tonge? Men meldt uit Oude Tonge: Na ver scheidene vergaderingen, gehouden door den Neutralen Bond en den R. K. Bond der landarbeiders met den leider van de werkgevers, heeft men tenslotte het ge schil aan arbitrage onderworpen. Men zal daartoe den Bijksbomiddelaar verzoeken den arbiter aan te wijzen. Omtrent de oor zaak van het geschil kan gemeld worden, TELEGRAMMEN DE HINDENBURG-EIK OP HET TEMPELHOFER-VELD VERNIELD. BERLIJN, 27 Juli (VjD.). In den afge loopen nacht hebben onbekenden den Hin denburg-Eik, die op den Dag van den Na- tionalen Arbeid, op 1 Mei j.l., op het Tcm- pelhofer-veld was geplant, op e©n hoogte van 1 M. boven den grond doorgezaagd. De geheime politio stelt een onderzoek naar de daders in. OPSTAND IN HET NOORD-WESTEN VAN BRITSCH-INDIë. Een aanvoerder van twaalf jaar. BOMBAY, 27 Juli (V.D.) t)e Indische re geering heeft vier batallons Britsche troe pen en twee batterijen artillerie naar de Noord-Westelijke provincie gedirigeerd, waar onder eenige stammen een opstand is uitgebroken, die door verschillende agita toren, w.o. een die bekend staat als „de waanzinnige fakir" wordt aangewakkerd. De Britsche troepen komen bovendien de Halimzai-stam te hulp, die oenige dagen geleden zijn aangevallen door Mohamme danen onder aanvoering van een 12-jarigen knaap. ONDEUGDELIJKE LIKEUR VERKOCHT. Twaalf personen overleden, nog meer slachtoffers verwacht. PHILADELPHIA, 27 Juli (V.D.). Te Phi ladelphia zijn 12 personen overleden ten gevolge van het gebruik van ondeugdelijke likeur, die door smokkelaars werd verkooht en een gevaarlijk vergif bleek te bevatten. Het aantal personen dat deze likeur heeft gedronken is echter grooter dan twaalf en de geneeskundigen, die terstond bij de zaak werden betrokken, vreezen dat er nog meer slachtoffers zullen vallen en dat althans eenige personen, die kleinere hoeveelheden likeur hebben gedronken, ernstig gevaar loopen. Twee hunner zullen zeker blind worden. De likeur werd door de smokkelaars on der den naam van „soupt" verkocht voor 25 cent per pint. De politio stelt een onder zoek in en heeft reeds vier verdachten ge arresteerd. MARKTBERICHTEN BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Johanna Hendrik» Ger- dina, dochter van A. Piseraad en F. M. van Teijlingen Jan Fransies, zoon van P. van Dijk en A. C. van Huffol Onro- lina Francina, dochter \an A. G. Nieuw- veen en C. Mars Joluinnea Frauciscus, zoon van J. J. Zandbergen en M. C. Zwet sloot Harm, zoon von B. Schilder en M. Jalving. Overleden: M. v. d. Kleij ongoh. 68 jaar. Getrouwd: D. Bcij jm. en M. J. Ossevoort jd P. B. Labrnjèro jm. en C. van Tongeren jd A. Leemans jm en M. de Groot jd P. J. M. Leuno jm en J. v. d. Blom jd. P. J. Raaphorst jm en M. J. S. Gastelein jd P. Tegel aar jm. A. H. Honsbeek jd .T. F. M, Wil le ma jm en dir. J. H. A. M. van Noorfc jd Chr. Verra jm en J. de Jong jd W. van Venetiën jm en P. v. d. Kwaak jd Ondertrouwd J. Visser jm 32 jaar en A. H. Bosman jd. 26 jaar. BIOSCOPEN. Casino: Afgekeurd. Luxor: Volwassenen. Trianon: Volwassenen. kg, 2.40; 02 kg. 2.63 prijs per 100, ge wicht per 1000 etuka. Augurken 1218 cent por kg., prinoesseboonen 911 cent, dubb boonen 912 cent, snijboonen 1012 cent. Erwten: Meidoppers 911 cent, krombok- ken 1113 oent per kg., tuinboonen 24 cent, spinazie 1417 cent, postelein 1521 cent per kist, kroten 2527 cent per kist; bloemkool 3.komkommers geel 3—4 sla 2.102.50, groenekool 2.peen 3.805.00, rabarber 1.202.30, tomaten 4.10 por 100, andijvie 1.101.60, per 100 kg., uien 3J per 100 kg., meloenen 1427 per 100, pruimen 1.10—1.90, per kistje, Janbazen 4—6, kruideniers 1520 oent, Yellow 819 cent per kg., Croosjes 510 oent, kruisbessen 25 cent, dubb. bessen 9 cent per pond. roodo bessen tot 41 cent per chip; bananen 2.802.90 per 10 kg„ Frambozen 89 cent, Boschbessen 20 oent por bakje, druiven 11—18 cent p. pond, klovorhoning 21 oent por flacon. Verstrekt door: INCASSO-BANK N.V., LEIDËN 27 Juli 1938 LEIDEN, 26 Juli. Groentenvelling. Per 100 stuks: andijvie 0.501.80, kro ten 0.701.80, komkommers 1.001.60, Bloemkool I 2.806.20, bloemkool II 1.50 2.80, meloenen 15—35, pieterselie 0.50 0.80, kropsalade 0.503.00, selderie 0.500.90, uien 0.501.40, wortelen 2.105.80, rabarber 0.501.40, perzi ken 1—16, per 100 kg.: snijboonen 2— 13, stokboonen 1015, pronkboonen 2 5, stamboonen 614, tuinboonen 2 4, doperwten 216, peulen 28, poste lein 2—4, spinazie 25, tomaten A. 10.20, B 10.60, C 8.20, CC 4.—, Melkvejling. Weck van 30 Juli tot 5 Augustus. Consumptiemelk 5.25 en In dustriemclk -.004.30 per 100 liter. GOUDA, 27 Juli. Vee. Aangevoerd ir totaal 2154 stuks woarvun 79 slaehtvar— kens: vette 15—16 cent en Londensche 12 13 cent per pond levend mot 2 pet. kor ting; 777 magere varkens 1622, 1?15 ;en 810, 6 runderen 125165, 50 nuchtere kalveren 58, 1 Bchaap, 23 lam- •en 35, 3 bokken en geiten 25, Geldersche biggen 1215 per stuk. Kaas. Aanvoer 491 partijen. Prijzen le kwal. met rijksmerk 2326, 2e kwal. met rijksmerk 19—22, zware 29. Ham- del traag. B<>ter, Aanvoer 314 ponden. Goeboter 8590 oent, weiboter 80—85 oent per pond Handel matig. Eieren. Aanvoer 136400 partijen. Prij zen: kippeneieren 2.002.50 en eenden eieren 2.002.25 per 100 stuks. Handel willig. VOORSCHOTEN, 26 Juli. Veiling V. P. V. Prijzen: kippeneieren 3.003.40, eendeneieren 2.402.50 per 100 stuks, kippen 2045 cent, konijnen 0.301..0, duiven 10 cent, on lianen 55 cent p. sfcUK. R0EL0FARENDSVEEN, 26 Juli. GrOentenveiling. Bloemkool 25 cent per t: s. i 3.70 per 100 krop, snijboo nen 5060 cent, idem no. 2 35 cent, pria- senboonen 1.001.10, idem zonder draad 1.30—1.35, dubb. stam 80—90 cent per 10 kg„ Augurken: fijn 3.20, fijnbastord ƒ1.50 —1.80, basterd 0.85—1.00, grof 1.10— 1.40, grof no. 2 85 cent, bommen 3545 ct stippel 2530 cent per 25 kg. LOOSDUINEN, 26 Juli. Melkveiling. Op de heden gehouden melkveiling werd van 130 aanvoerders verkocht, om in de week van 31 Juli tot 7 Augustus dagelijks te leveren 32000 liter melk. Prijs vanaf boehrdorij 5.25, melk voor industrie 4.104.30 per 100 liter. KOUDEKERK, RIJNDIJK, 26 Juli. - Eierenveiling. Aanvoer 5800 stuks. Prijzen: kippeneieren 2.00— 2.60 en eendeneieren 2.002.50 por 100 sfcuke, kaas 1424 ct., I boter 7074 cent per pond, kippen 2565 cent, eenden 15—35 cent en konijnen 26 I 105 cent per stuk. DEN HAAG, 26 Juli. Groenten- en Fruitveiling. Eieren: 25 kg. 2.122.13; 54 l kg. 2.16; 56 kg. 2.20; 59 kg. 2.35; 60 Industrie; Alg KuDstz. Onto Herkei» Pulent Calyó Delft crt. A Kucbeum Accousl Ned Ford Philipe Gem. Bozii Uui Lever Petroleum: Kon. Oils Perlak Rubber: A dam Rubber Deli Bat. Rubber Vico Serbadjadi Scheepvaart: 'u.t^ V,„rt Nod. Schoopv Unie Oude Boot Mijnbouw: Boetoo Alg. Exploratie Mi Suiker: H V. A dam Vorstenlanden Java Cultuur N I S Tabak: Deli Mij. Senembab Deli Bat Tabak Ooslkuet Amcrik. Fondsen: Am Smelting Anaconda Ass Gas Electr Bethlehem Steel Citiea Service Central Public. Continental Oil Gen Aviation Int. Nickel Kennecott Copper Milwaukee ld. Pref. Keesport Tin Plnl« Nortb American Nevada Shell Union Doited St. Leather Union Pacifio Wabash Tidewater A»s Oil United St. Steel L.K. Hfidnn. II 2»'/, 20 10»/, "V. 88 UJ 142»/, 172'/, 173»/,/41', 071/, 17H/, 1731/, 081/, 00 ioi 'i-.ru 1061/, 4M/i 887, 10 «IV. 621/,/8 15'/, 121/, 127 2221/, 2261/, 471/, 471/, 12.M/, 140 031/, 06 '41V,/!'/, 1471/, 11.1 1541/, 1461/, 14'. 27 20»/, 1*1/2 ift/s 26»/. 3 V, 10»/» H'/l6 7 107m 617» 20V* U/u s »7m »7s 6"/M 3»7s 247a 37s HI/, 107s e»/i* »7s 82Va *7« 38»/» WISSELNOTEFRINGKN (AMSTERDAM) (Niet officieel). Berlijn Londen New York Parijs Bruseel Zwitserland Mi laan Madrid Kopenhagen Stockholm Weenen Praag Boedapest 59.16 1.8Ïl/4 9 71 34 «21/j 48.09 13 081/« 20.75 41.55 36.90 42.65 7.35

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 3