DINSDAG 25 JULI 1933 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 De 45 M2 Kruiserklasse maakte een vrij slechten start. Piet Molenaar ging het eerst weg, daarna Vermaat, derde was Fe- nenga, de andere drie vormden weer een groepje apart. Reeds vrij spoedig had Fe- nenga echter de leiding genomen en daar mee steeg de kans zeer dat hij op den hoofdprijs beslag zou leggen. Inderdaad ge lukte hem dit op fraaie wijze, terwijl Ver- maat tweede werd en Mo'\naar derde. Mo lenaar protesteerde na afloop tegen Fe- nenga, als zou hij bij het starten onrechte matig geloefd hebben, doch dit was toe gestaan. zoodat het protest werd afgewe- tea en Molenaar uitgesloten, zoodat Fenen- ga. met flinken puntenvoorsprong beslag legde op den hoofdprijs. WATERPOLO De Zijl I—G.Z.C. I 3—2. Gisteravond vonden in de Zweminrich ting de Zijl bovengenoemde wedstrijden plaats. Voor dezen wedstrijd was veel pu bliek tegenwoordig. De laatste nederlaagwedstrijd van de Zijl I is tegen aller verwachting in een over winning geëindigd. Beide ploegen zijn niet geheel volledig. G.Z.C. heeft 2, de Zijl 1 invaller. Toch is de Zijl direct sterk aan vallend en als de Boer Jr. uit het water wordt gestuurd, benut D. Kraayenbrink de strafworp (10). Enkele gemiste kansen vlak voor doel brengen jamer genoeg geen groot ere voorsprong, totdat een pracht doorslagbal van Blansjaar meer succes heeft (2—0). Nog voor rust maakt G.Z.C. vrijliggend 2—1. Ook na de rust zien wij de Zijl enthousiast verder spelen en spoe dig maakt de Zijl vrijliggend 3—1. Gerui- men tijd gaat de strijd gelijk op, totdat G.Z.C. meer in den aanval komt en als dan haar keeper het water uit moet, hebben de gasten geen moeite den achterstand te ver kleinen (32). Onder groote spanning komt het einde met een overwinning voor de Zijl. De Zijl II—G.Z.C. II 0—3. Deze wedstrijd werd het eerst gespeeld maar G.Z.C, toonde iets sterker. Spoedig maakt G.Z.C. vrijliggend 01. Doordat de voorhoede spelers te weinig vrijzwemmen schiet Snoeker van grooten afstand, echter zonder succes. Na rust is het direct bij het uitzwemmen 02. Het einde komt met een 03 over winning voor G.Z.C. KERKNIEUWS FATH. ADRIAN v. d. MUISENBERG. t Bij het zwemmen verdronken. Men bericht aan het „Dagblad v. N.-B." uit Niedersdorf het droevig overlijden van father Adrian v. d. Muisenberg, afkomstig uit Breda. Deze verbleef sinds 2 jaar in DuitsohLand en was voor eenige weken ter ontspanning met eenige collega's in Niederachdorf. Dinsdag ging hij met twee groepen van fraters baden. Door den hoogen stand van 't water was de stroom er nogal sterk. Plotseling werd hij meegezogen door den stroom. Alhoewel slechts enkele meteis van den oever verwijderd, mochten red dingspogingen niet meer baten. Een collega, frater Tiggelman, sprong nog naar hem toe en stak een hand uit, doch hij kon deze niet meer vatten. Een andere collega, een Duitscher, zw.om heui nog na, maar ook zijn pogingen hadden geen succes. Direct werd hulp ingeroepen en de poli tie gewaarschuwd. Een 3-tal visschers uit 't dorp zochten den geheelen oever af, zonder resultaat. Ook door de politieautoriteiten van de oeverstreek wordt naar den drenkeling ge zocht. Tot op heden mocht men er niet in sla gen het lijk van het slachtoffer van dit droevig gebeuren te vinden. Broeder J. v. d. Leeuw'S.J. f Na bijna 75-jarig religieus leven is in den ouderdom van 96 jaar overleden de Eerw. Broeder Johannes de Leeuw S.J. in het Klooster Mariëndaal-bij Grave. UIT DE OMGEVING SASSENHEIM. JONGEMAN DOODGEREDEN. Kwam voor een auto te slippen. Gisteravond te ongeveer 7 uur had op de afrit van de Postbrug aan do Leidsche Vaart een ernstige aanrijding plaats wat het leven kostte aan een ongeveer 20-jari- gen jongeman, welke later bleek te zijn de te Leiden geboren, in het St. Yincentius- huis te Lisse wonende R. van den Oudenal- len. De jongeman reed met zijn fiets van de brug af, welke als gevolg van do ver bouwing met zand was bestrooid. Hij kwam te slippen, toen juist een vracht auto van do fa. Rouppe v. d. Voort kwam aanrijden. De wagen reed den jongeman over het hoofd, met gevolg dat deze on middellijk dood was. Politie en doktershulp werd spoedig op geroepen. Het lijk werd naar het St. Ber- nardusgesticht overgebracht. De auto is in beslag genomen. De politie stelt een on derzoek in, aan wie de schuld is. OEGSTGEEST. Propagandaclub. Men verzocht ons eraan te herinneren, dat de R. K. Propa gandaclub Woensdag a.s. haar alg. jaar vergadering houdt, waartoe niet alleen de werkende leden, doch ook de kunstlieven de leden en donateurs worden uitgenoo- dis*1 Concept. Voor de verpleegden van het Sanatorium „Rhijngeest", gaf de R.K. Harmoniekapel „Triumph" gisterenavond een ooncert onder leiding van den heer Jac. Kroon. Het mooie zomerweer werkte prachtig mede en er was dan ook veel belangstelling. Dr. Oord dankte bij het einde namens patiënten en personeel voor het gebodene. UIT DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN. Kind in kokend water gevallen. In een onbewaakt oogenblik viel giste ren een 3 H - jarig kind van K. in de Raad huisstraat in een teil met kokend water. Het kind bekwam verschillende ernstige brandwonden, zoodat heelkundige hulp van dr. M. moest worden ingeroepen. STADSNIEUWS GEMEENTERAAD. In de hedenmiddag voortgezette verga- dering van den Leidschen gemeenteraad zette wethouder R o m ij n zijn Maandag afgebroken rede voort. Spr. is van meening, dat de ongeorgani seerde werkloozen en de werkloozen geor ganiseerd bij een organisatie zonder werk- loozenkas door M. H. moeten worden ge holpen. De reorganisatie-commissie is eigenlijk -van meening, dat deze onder steunden thuis hooren- bij de Regeering, daar de Regeering hun geen steun verleent en zij toch geholpen moeten, wor den, moeten zij bij M. H. terecht komen. Er is geen ander steunorgaan dat hen helpen kan. De gemeente moet deze groep afzonderlijk beschouwen en afzonderlijk houden omdat mogelijk in de toekomst ten opzichte van de personen die er onder vallen afzonderlijke maatregelen zullen worden getroffen. Spr. heeft er van opgekeken, dat de heer van Stralen de reorganisatie van de •Werkinrichting betrokken heeft bij het re organisatie-rapport. Deze combinatie is niet te verwezenlijken, evenmin als de combinatie van M. H. met den Socialen Dienst. Daardoor zou het vraagstuk zoo ingewikkeld worden, dat spr. er geen weg mee zou weten. De kwestie van een even- ttteele reorganisatie van den Socialen Dienst heeft wel de aandacht van B. en W. en is het niet onwaarschijnlijk, dat de raad daar binnen niet al te langen tijd meer van zal hooren. Do kwestie van de sala rissen van de ambtenaren van M. H. heeft de aandacht van B. en W. Met de meeste spoed zal aan de herziening daarvan ge werkt worden. Spr. komt dan tot het amendement-Wil brink inzake de benoe ming van een hoofd van dienst. De reor ganisatie zal met de meeste Bpoed afge werkt worden. Er bestaat geen gevaar, dat het werk gerekt zal worden. Spr. voelt zioh echter niet verantwoord wanneer hij van een ambtenaar veel extra werk vergt zonder dat daaraan eenige extra-vergoe ding is verbonden. Vandaar dat de grati ficatie is voorgesteld. Het reorganisatie- werk kan niet binnen zes maanden gereed zijn, zooals de heer Wilbrink wenscht. Spr. wil zich persoonlijk met de reorganisatie bemoeien. Spr. acht zich daartoe ver plicht. Hij wil zich niet met dienstzaken bemoeien maar wel met de gestes van do commissie zelf. Daarom is hij voor de uit voering van de reorganisatie verant woordelijk. De raad kan hem ten allen tij de ter verantwoording roepen. Als de heer Wilbrink met zijn motie uitsluitend be oogt, dat het werk met spoed zal worden uitgevoerd, dan heeft spr. er niets tegen. Er moet echter op 't oogenblik nog geen directeur, worden benoemd. Spr. wil de re organisatie uitvoeren met iemand die weet hoe de huidige toestand is. Dat is absoluut noodig. De kwestie of het hoofd van den dienst een man of een vrouw zal zijn, laat spr. in het midden- Dat is van later orde. (Wordt vervolgd). DE MICHELIN SUPER BALLONBAND. Demonstratie op de Nieuwe Beestenmarkt. Op het plein uitkomend bij Lammer markt en Nieuwe Beestenmarkt had gister avond een interessante demonstratie plaats met de Michelin Super ballonband. De be langstelling vooral van de zijde der jeugd was zeer groot. De vertegenwoordiger der fabriek de monstreerde op verschillende wijzen de soe pelheid van dezen nieuwen band, door een losse band in acht-vorm te buigen. Dat door deze soepelheid alle slipge vaar, is uitgesloten, demonstreerde hij voorts, door met een auto met deze banden gemonteerd, op het plein eenige onmoge lijk scherpe bochten te maken, terwijl bovendien de straat van te voren was nat gemaakt. De banden aan de buitenzijde der auto wrongen door hun groote soepel heid in alle vormen mee, zonder dat de wa gen in de scherpste bochten ook maar 1 c.M. slipte. De soepelheid van dezen band werd verder aangetoond door over een blokje hout te rijden 7 c.M. hoog, dat ge heel door den band werd opgenomen en door over een balk te rijden van 10 c.M. hoogte met een glas water op de tree plank. De band absorbeerde de schok zoo danig, dat het glas water op de treeplank rustig staan bleef. Voorts is in dezen band een spijkervan ger gemonteerd van zeer hard rubber, waar door lek worden van den binnenband zoo goed als uitgesloten is. Dit werd gedemon streerd door over een plank met groote spijkers te rijden, die allen tot de kop in den buitenband drongen, zonder e«en lek ken band te veroorzaken. Deze demonstratie die van 7.309 uur duurde was een groot succes. R. K. VAKSCHOOL VOOR MEISJES. Overgangsexamens. Alsnog zijn bevorderd: Opleiding „Hulp in de Huishouding" de dames N. Bink en M. van der Horst te Leiden. Dag Voorbereidende Cureus: M. Meurs, A. van Meigaarden, W. van der Zeeuw te Leiden en M. van der Wiel te Noordwijk aan Zee. De Kermesse d'été. De kermesse, waarvan gisteren melding werd gemaakt, slaagde ook den laats ten avond uitstekend. Was het aantal bezoe kers de eerste avond ruim 500 en de tweede 700, deze keer bedroeg het eveneens ruim 700. De stemming, die er de geheele avond heersohte, was buitengewoon. Iedere hon derdste bezoeker ontving van het comité een reusachtige koek. De pathefoonkast werd gewonnen door no. 80. Van den ver kenner en den welp, wier namen geraden moesten worden, kon helaas alleen de ver kenner worden toegekend. Zijn naam was Theodorus en werd gewonnen door mevr. Ohr. Smits. De naam van de welp was Phi- ldppus. Op het einde van de avond was er een ware 3 October-stemming. Er werd gezon gen en gehost en door iedereen is in de meest ware zin van het woord genoten. Het groepcomité van de St. Josephgroep kan terug zien op een prachtig stuk werk, dat zeer zeker, zij het onder een ander motto, in de toekomst zal worden herhaald! Handelsregister K. v. K. W ij z i g i n g. 2600. Gebrs. Schmitz, Lei den, Haarlemmerstraat 209, Vleeschhouwe- rij en Spekslagerij. Bijv. uitgeoef. bedr.: Grosies in varkensvleesch. N i e u w e inschr ij vingen. 6227. Van Vliet's Bouwbedrijf N.V. Voorschoten, Papelaan 156a. Ned. Stscrt. 2-8 Jun. 1933, bijvoegsel No. 1147. Dir.: M. van Vliet, Voorschoten. Maatsch. Kap.: 5000. waarvan geplaatst en gestort 1000. 622-8. Fa. Gebroeders Kraay (f) Oegst- geest, Kempenaerstraat 10. Hoofdz.: Was senaar, Langstraat 129. Manufacturen. Beh. fil.ï J. W. Kraay, Wassenaar. Aan de Rijkslandbouwhuishoudschool „Nieuw Rollecate" te Deventer slaagde voor het diploma „huishoudkundige ten plattelande" A. G. de With, alhier. De Wethouder voor Sociale Zaken, de heer Mr. A. J. Romijn, is wegens uitste- digheid verhinderd van 26 Juli t/m 9 Augus tus a.s. spreekuur te hóuden. Bij Kon. Besluit van 24 Jifli 1933 zijn met ingang van 1 Aug. benoemd tot 2de luitenant bij het wapen der infanterie bij het 4e regiment. C. O. Weekhout, bij het wapen der artillerie; bij het 6e regiment veldartillerie J. Bunschoten, beiden cadet sergeant van het 3e studiejaar van de Kon. Mil. Academie. RECHTZAKEN JUWEELENDIEF VOOR DE RECHT BANK. Een internationale winkeldief, die op 2 Mei ji.l. zijn slag had probe eren te slaan bij de juweliersfirma L. J. Wolf Zn. in de Kalverstraat alhier, stond vandaag voor de Vacantiekamer van de Amsterdamsche rechtbank terecht wegens diefstal, subs, poging tot diefstal. Op 2 Mei, te ongeveer half elf kwamen twee goed gekleede vreemdelingen de ju weliers-zaak binnen. Zij spraken Franscb en een weinig Duitsch en een van hen vroeg naar een armbandhorloge van ongeveer 125.—. Terwijl de een verschillende horloges bekeek, schonk zijn metgezel aandacht aan een cassette, waarin zich met juweelen be zette ringen bevonden. Deze vitrine bevond zich geheel achter in den winkel. Op een gegeven oogenblik bemerkte de heer Wolf, dat de man een ring ter hand nam en hem ongemerkt in zijn zak trachtte te moffe len. De juwelier snelde onmiddellijk op zijn „cliënt" toe en sommeerde hem het kleinood terug te geven. Deze voldeed hier aan na eenige tegenwerpingen en hij vond het tevens tijd het hazenpad te kiezen. De winkelier had echter reeds alarm gemaakt en de juweelendiof kon op straat worden gegrepen. Ook zijn „compagnon" werd in gerekend. De man, die de ring bij zich had willen steken, een 38-jarige Armeniër, coiffeur van beroep en woonachtig in Duitschland, hing voor de rechtbank een weinig ge loofwaardig verhaal op. Volgons hem was hij alleen in den winkel binnengekomen, zijn „compagnon" was heelemaal geen be kende van hem en had niets mot de zaak te maken. Ook hijzelf was volkomen on schuldig; hij had slechts een cadeautje voor zijn vrouw willen uitzoeken. Op zeker oogenblik had hij een ring in zijn linker hand, met de rechterhand had hij zijn zakdoek uit den zak willen halen, om den ring schoon te maken. Op dat oogen blik had de juwelier hem van diefstal be schuldigd" en u begrijpt, heeren", zoo voegde hij er in zijn rad Fransch bij „hoe ik toen schrok". Nadat de juwelier en zijn bediende wa ren gehoord, was het woord aan den Offi cier van Justitie, die in ziin requisitoir zeide, dat vord. reeds herhaaldelijk in het buitenland is veroordeeld wegens winkel diefstallen. Ook in dit geval achtte spr. diefstal bewezen. Hij vorderde een gevan genisstraf van anderhalf jaar. De verdediger mr. B. J. Stokvis vond het bewijs zwak, hij bepleitte een clemente straf. Daarna kan de man over de grens worden gezet, dan is het ook niet noodig, dat de Nederlandsohe belastingbetalers voor hem betalen De rechtbank zal 1 Augustus uitspraak doen. BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Josina Adriane, d. van R. v. d. Vegte en W. de Wilde. Johannes, z. van P. J. de Graaf en M. 0. Hooger- vorst. Wilhelmina Maria Jacoba, d. van A. de Roo en M. M. v. Soest. Theodorus, z. van P. v. d. Zwet en E. v. 't Zand. Oege, z. van J. Dijkstra en H. Dijkstra. Truus, d. van M. v. d. Hoeven en O. Sta pel. Jan, z. van J. Kroon en M. Hus. Jacobus, z. van P. Bronsgeest en S. J. E. v. Polanen. Sophia Petronelhi Maria, d. van J. P. Stikkelinan en A. H. M. Beurze. Gehuwd: A. A. C. M. Walenkamp jm. en C. M. J. Bots jd. W. G. J. Verburg jm. en F. H. P. de Best jd. LAATSTE BERICHTEN DUITSCHERS OVER DE GRENS GEZET. Vooral na den bouw van het hoogoven- bedrijf vestigden zich te Haarlem tal van Duitsche arbeiders, terwijl ook in de vis- soherij-industrie en in andere bedrijven een aantal Duitschers werkzaam is. On der de Duit-schors die met hot fascisme niet sympathiseerden ontstond in den laat- sten tijd eenige onrust, doordat een aan tal hunner landgenooten, die niet van fas cistische smetten vrij waren, een groote activiteit aan den dag legde, al deden zo dat dan ook minder openlijk dan hunne landgenooten in Zuid-Limburg. Deze fas cisten hielden herhaaldelijk bijeenkom- ten, nu eens in een vergaderlokaal, dan weer ten huize van eenige leiders. Deze bijeenkomsten werden in den laat- sten tijd bijgewoond door zekeren D., een te Utrecht wonende nationaal-socialist. Meer en meer bleek, dat het optreden dezer vreemdelingen do perken te buiten ging en dat zij ernstig misbruik maakten van de hun geboden gastvrijheid. Hun aanwezigheid was te minder gewenscht, omdat er zich onder hen elementen bevon den, die het een en ander op hun kerfst-ok hadden. Dit betrof vooral zekeren Gl., die achteraf bleek een man te zijn die oen dubbele rol speelde en zich niet ontzag, verraad in eigen gelederen te plegen. Deze Gl. was ook in de vakbeweging doorge drongen, behoorde zelfs tot degenen, die verleden jaar voor rekening der gemeen te naar do werkverschaffing in Wipper- stuw waren uitgezonden. Naar het „Haarl. Dagbl." thans ver neemt, heeft de politie aan het gevaarlijk gedoe dezer „gasten" een einde gemaakt. Degenen van hen, die zich hebben schuldig gemaakt aan door den minister gewraakte handelingen, zullen over do grenzen worden gezet. Gl. is reeds ver trokken, terwijl voorta een aantal ande ren is aangezegd binnen korton termijn ons land te verlaten. Onder de uitgewezenen behoort oa. een metaalbewerker, die reeds 17 jaar te Haarlem gevestigd is en dit vermoed olijk tot de slachtoffers van Gl. behoort. Ver der ondergaat oen bedrijfsleider van een der groote fabrieken eenzelfde lot, ter wijl een Duitsohe dienstbode, die in het bezit was van twee passen, oen Rijkspas en een „Hitlcr-pas" inmiddels reeds is uit gewezen. MEISJE DOOD GEVONDEN. Een landbouwerskneoht die vanmorgen vroeg naar zijn werk ging zag aan den graskant van een zijweg van den Rotter- damschen weg bij Delft een meisje en een rijwiel liggen. Daar het meisje bewus teloos scheen te zijn, waarschuwde hij de politie te Delft, die oven later met dr. Titte van den genee&k. dienst arriveerde. Dr. Titte constateerde den dood. Het lijk is in beslag genomen daar sec tie zal worden verricht om don doodsoor zaak vast te stellen. Gebleken is dat het meisje de 24-jarige mej. G. uit Delft is. In verband met hot onderzoek kan hierover nog niets worden medegedeeld, hoewel de politie de doodsoorzaak reeds vermoedt. BIJ HET ZWEMMEN VERDRONKEN. Gisteravond is onder Bost in het Wilhol- minakanaal verdronken de 27-jarige werk- looze Hagenaar, J. van Wiggen, die eenigen tijd te Eindhoven woonachtig was. Het lijk ia naar Best vervoerd. BEKENDE ZAKKENROLLER GEARRESTEERD. Op 't station in den Haag. Hedenochtend heeft een rechercheur van politie op het station Holl. Spoor te den Haag een bekende zakkenroller gearres teerd, toen hij op 't punt stond een bejaar de he'die uit een trein stapte, een porte feuille te ontfutselen. Het bleek te zijn de recidivist A. de V. uit Rotterdam. TELEGRAMMEN ONSCHULDIGE GEARRESTEERD. Als repressaille-maatregel. De Turinigsche politie heeft de vrouw en de dochter gearresteerd van den naar Praag gevluchten voormaligcn burgemees ter van Lange wiesen, Worcb, als repressail le-maatregel omdat Woroh in het buiten land onware berichten over zijn behande ling in Duitsohland zou hebben verspreid. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 24 Juli. Groentenveiling. Per 100 stuks: andijvie 0.5O—2.40, kroten 1,20—2.30, komkommers 1.004.40, bloemkool I 7.40, Mem IT 1.503.80. meloenen 15—35, pieterselie 0.50—0.80 kropsalade 0.502.00, selderie 0.50 0.80, wortelen 2.106.20, perziken 1.00 IS.per 100 kg.: snijboonen -121, atokboonen 2929, etainboonen 15—22 tuinboonen 21, doperwten 5IS, peu len 510, postelein' 25, spinazie f 2 5, tomaten A 10.B 10.60, C 9.80 en 00 3.40. Vette vark®ns. Aanvoer totaal 315 stuks. 308 zwaar 3234 cent en 7 licht 31 32 cent per kg. levend gewicht. Handel matig. Afloop minder. ROTTERDAM, 25 Juli. V®e. Aanvoer: 234 paarden, 26 veulens, 755 magere run- deron, 967 vette runderen, 480 vette kalve ren, 429 nuchter© kalveren, 90 graskalvo ren, 158 schapen of lammeren, 9 varkens en overloopers, 4 biggen, 11 bokken of gei ten. Prijzen por half kg.: koeien 15—17.5, 2225 en 27.529 cent, ossen 1617, 20 22 en 2325 cent, stieren 1517, 20 en 22 23 cent, vette kalveren 1520, 26—27.5 en 3033 cent. Prijzen per et uk van mager vee: melkkoeien 115245, stieren f 45 270, graskal veren 20—60, werkpaarden 80185, slaohtpaardon 80—175, hitten 4085, veulens 4075, nuchtere fok- kalvcren 711, nuchter© slachtk al veren 47, kalfkoeien 125265, pinken 30 60, vaarzen 5090, biggen G—10. Big gen per week O.0O—1.00. a— W1SSELN DTE E R1 N< F N A MSTERD AM) (Niet officieel). Berlijn59.06 Londen 8.29 New York 1.771 Parijs 9 701/4 Brussel 34.58 Zwitserland 47.921/ Milaan 130fi Madrid 20.75 Oslo 41.70 Kopenhagen 37.10 Stockholm 42 80 Weenen Praag 7.36 Boedapest 463e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) lsto Klasse. 2e Lijst Trekking van Dinsdag 25 Juli 19?" 1IOOGE I'IUJZEN f 20.000.— 4433 f 5.000— 8216 f 2.000.— 388 f 1.500.— 4519 5728 f 1000— 4536 14650 f 400— 3815 5672 10744 i 200— 11272 f 100— 4786 7930 8666 9280 11217 18024 PrUsen van f 20—. 10 17 61 80 129 168 180 210 221 240 243 270 277 288 313 332 350 353 360 369 372 390 432 440 441 443 462 480 483 496 502 503 510 512 518 566 560 582 608 679 680 723 742 754 761 777 836 876 890 917 950 972 988 993 1093 1095 1099 1127 1139 1180 1183 1195 1226 1281 1284 1326 1338 1340 1343 1412 1465 1533 1577 1596 1610 1626 1647 1665 1670 1692 1702 1703 1774 1806 1817 1831 1835 1847 1893 1900 1935 1941 1991 2014 2019 2032 2046 2053 2063 2064 2136 2143 2163 2180 2196 2254 2266 2339 2375 2392 2401 2494 2517 2553 2564 2595 2610 2647 2652 2673 2675 2693 2710 2734 2740 2796 2807 2845 2888 2960 2970 2978 3060 3082 3096 3107 3128 3157 3187 3241 3248 3315 3316 3334 3401 3416 3424 3444 3548 3562 3583 3C03 3629 3840 3956 3984 4007 4041 4056 4075 4132 4173 4198 4222 4243 4201 4421 4479 4526 4598 4600 4610 4694 4713 4717 4735 4766 4790 4796 4814 4818 4951 5011 5074 5081 5091 5113 5145 5183 5225 5271 5301 5353 5359 5363 5389 5409 5401 5459 5492 5577 5585 6597 5659 6674 6732 6752 5811 5826 5859 5911 6924 5936 5942 6010 6035 6089 6097 6114 6135 6170 6109 6230 6243 6256 6277 6287 6291 6312 6313 6323 6390 6502 6511 6530 6536 0538 6546 6518 C.,2 6595 6616 6657 6685 6700 C842 6908 6Q22 6928 6977 7010 7021 7032 7088 7123 7159 7175 7181 7273 7275 7276 7278 7284 7390 7410 7439 7481 7500 7513 7516 7530 7573 7592 7597 7651 7655 7749 7757 7768 7792 7801 7804 7810 7249 7820 7826 7922 7981 7954 8058 8064 8067 8131 8172 8308 8211 8232 8329 8337 8342 8344 8353 8391 83G3 8406 8418 8427 8448 8474 8495 8500 8522 8539 8564 8585 8586 8587 8594 8590 8018 8628 8649 8711 8745 8814 8848 8854 88C5 8869 8880 8906 8918 8944 8958 8966 8983 9009 9022 9046 9080 9100 9110 9165 9215 9221 9247 9251 9201 9264 0281 0312 9354 9397 9465 9550 9562 9580 9598 9621 9625 9G82 9694 9712 0797 9804 9881 9902 9905 9961 9972 9981 10007 10018 10042 10054 10008 10075 10091 10154 10155 10197 10214 10215 10250 10318 10385 10389 10396 10402 10419 10428 10468 10480 10485 10522 10525 10565 10575 10614 10623 10654 10669 10720 10730 10767 10794 10814 10831 10893 10898 10911 10936 10957 109G4 10970 11055 11094 11098 11110 11154 11155 11171 11188 11189 11215 11228 11313 11347 11368 11389 ll'OO 11512 11526 11544 11629 11676 11088 11701 11719 117G0 11773 11799 11837 11844 11906 11967 12033 12061 12065 12149 12166 12185 12218 12227 12270 12303 12345 12390 12391 12435 12436 12499 12510 12543 12555 12560 12665 12679 12738 12805 12856 12927 12985 13034 13056 13149 13151 13175 13230 13255 13258 13340 13350 13433 13549 13563 1359G 13621 13654 13655 13677 13690 13693 13711 13722 13765 13783 13870 13885 13894 13901 13934 13940 13972 13985 14076 14093 14090 14175 14205 14222 14223 14217 14286 14338 14348 14382 14411 14486 14510 14517 14543 14577 14593 14680 14681 14089 14693 14701 14737 14799 14891 14922 14994 16002 15015 15016 15047 15059 15071 15103 15150 15159 15163 15173 15189 15191 15200 15215 16223 15298 15323 15338 15345 15353 15381 15420 15433 15491 16543 15561 15591 15617 15C60 15687 15707 15713 15708 15882 15905 15913 15960 15907 15970 10<>]'; 1010076 16088 16092 16153 16264 1G322 1G343 16350 16403 16437 16499 16520 16570 16573 10581 16606 16031 16665 16757 16767 16789 16807 10826 16334 1G923 16973 16989 17000 17017 17023 17045 17060 17147 17163 17181 17238 17289 17359 17384 17419 17438 17468 17472 17484 17518 17583 17605 17623 17647 17657 17677 17088 17089 17712 17726 17751 17763 17791 17792 17829 17350 17388 17880 17953 18023 1802G 18047 18119 13127-18181 18210 18215 18230 18254 18272 18286 18290 18343 18361 18438 18487 18542 18554 18588 18692 18703 18709 18804 18813 19028 19052 19081 19131 19145 19241 19273 19297 19317 19325 19380 19381 19411 19483 10504 19536 19576 19628 19634 19687 19697 19727 9775 19788 19793 19836 19853 19873 19874 19878 9901 19905 19916 19919 19932 19933 20005 20051 .082 20090 20126 20171 20198 20254 20284 20208 i315 20319 20320 20323 20233 20341 203D1 20423 0450 20463 20487 20579 20523 20502 20710 20783 321 20831 20836 20903 20r3i 2"1

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 3