DE R.K. SPORTDAG MAANDAG 19 JUNI 1933 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 5 Hartelijke kennismaking met de Zuid-Limburgers TWEE BEKERS VOOR DE GASTEN Zonder overdrijving mogen we zeggen, dat de kennismaking van de Leidenaars met de bewoners uit de Mijnstreek er eene van de aangenaamste soort is ge weest, zoodat er hechte vriendschapsban den zijn aangeknoopt, die in de toe komst wel tot hernieuwde relaties zal lei den. De Limburgers zijn 'n gemoedelijk volk je, waarmee best op te schieten is, 't zijn amicale vrienden, voorkomend en vroolij'k Ja, moeten we eigenlijk nog zeggen wat de Limburgers zijn? Him aanwezigheid en hun optreden brachten zulk een gezelligen sfeer, dat de uren voor de Leidsohe R. K. Sporters maar al te gauw zijn voorbij gegaan. De reis uit de Mijnstreek. Per touringcar vertokken Zaterdagmid dag bij tijds de spelers van Achilles eerste en tweede elftal met eenige officials uit Bleijerheide via Arnhem naar het Westen. Te omstreeks half elf zouden de reizi gers in de Sleutelstad aankomen, maar voetballers hebben dikwijls last van het pechduiveltje voor zij zoover waren, moest er eerst wat leed geleden worden. Dit leed trof hun ergens onder de ge meente Alphen aan den Rijn. Daar bleek de benzinetank zijn inhoud kwijt te zijn geraakt en toen dit euvel verholpen was 't was inmiddels donker geworden weigerde ook de lichtontsteking en daar zaten ze nu met de gebakken peren in 'n onbekend oord en zonder hulp. In Leiden hadden de R. K. Sporters, de besturen van de Sportcommissie, van Lei den en Rood-Wit en het comité voor den R. K. Sportdag zich tijdig gereed ge maakt voor de ontvangst, maar wat er kwam: geen touringcar uit de mijnstreek. En men vroeg zich angstig af, om de ko mende gasten van het rechte pad zouden zijn afgeweken en wellicht ronddoolden in de „oerwouwen" van de Rijnstreek. Goede raad was ditmaal niet duur. Immers, wanneer expedities zoek zijn geraakt, zelfs door eigen schuld, staan anderen kameraadschappelijk klaar om te zoeken en te sporen naar teekenen van de verdwaalden. Zoo ook hier. Koos trok erop uit met geruischloozen Harley, Harry pufte weg met z'n koninklijken wagen en., het zoe ken werd beloond: de pechvogels werden gevonden, op sleeptouw genomen en het was middernacht toen de lichten der Sleu telstad deden zien, dat men weer in de bewoonde wereld kwam. Vanzelfsprekend moest het gezellig sa menzijn, dat men hierna had, 'n stuk wor den ingekort, maar het uurtje, dat men in Biesiot's Lunchroom op de Steenstraat bijeen was, deed de gasten al spoedig als leutige jongens kennen, waarvan men al dra wist wat men aan hen had. Namens het comité van den Sportdag werden de Limburgers verwelkomd door den heer Gussenhoven, waarop de voor zitter van Achilles, de heer Büch, in dat echte Limburgsoh, dat in het begin nog wat moeilijk te verstaan ie, dankte voor de hartelijke ontvangst. *b Was reeds nacht toen de gasten hun legersteden opzochten. DE ZONDAG. *t Weer viel gistermorgen wat tegen. De donkere luchten voorspelden niet veel goeds, maar er was één voordeel aan ver bonden: 't zou wel niet te warm zijn om te voetballen, "De Zondag begon als Zondag: dus eerst naar de kerk en t stemmig oude St. Lo- dewijkskerkje getuigde opnieuw van den broedergeest .onder de R. K. Sporters, toen daar te 9 uur in de H. Mis vereenigd waren talrijke leden van Leiden, Rood Wit en De Bataven met leden van de di verse sportcomité's en de gasten van de zen dag. Na de H. Mis volgde een gemeenschap pelijk ontbijt in het clubhuis op het Sport park „Haagweg". Dat daar spoedig 'n goede stemming heerschte behoeven we niet te zeggen Vol verwachting was men echter naar den sportmiddag met voetbal- en atle tiekwedstrijden. De athletiekwedstrijden werden gehou den door Rood-Wit en de Bataven, de voetbal wed strijden door „Leiden" met „Achilles I" en „Rood-Wit" met „Achil les II'. Beide voetbalwedstrijden leverden 't kon voor de gasten niet pleizieriger af- loopen twee overwinningen voor de Limburgers op, zoodat zij vandaag met twee fraaie bekers naar huis zijn getrok ken. 'n Kort overzicht van de wedstrijden laten we hier volgen. Rood-WitAchilles 1-2. Toen scheidsrechter v. Teijlingen de elf tallen binnen de lijnen blies, bleek, dat de Limburgers voor de helft plus één uit in vallers bestonden. De wind stond dwars over het veld en de gasten trapten te ongeveer 1.10 uur af. Nadat de bal dadelijk over de zijlijn.was gegaan, drong de Limburgeohe voorhoede tot voor doel op, doch de Rood-Wit-verde- diging brak den aanval. Als de Leidenaars dan wat komen opzetten, maakt de ach terhoede der gasten 'n niet al te zekeren indruk. Ze staan daar nog al wat raar te schutteren en dat Rood-Wit in die perio de geen doelpunten maakte, was oorzaak, dat zij tenslotte een nederlaag te slikken kreeg. Intusschen komt het meeste ge vaar bij Rood-Wit van den rechterveugel, maar langzamerhand komen de ga-sten er ook beter in en we zien hen enkele niet on verdienstelijke aanvallen ondernemen, waardoor de keeper enkele goede schoten krijgt te verwerken. Rood-Wit weet het voorloopig niet verder te brengen dan tot enkele corners, maar na- 20 minuten krijgt de rechtsbuiten van Achilles den bal te pakken, hij onderneemt een fraaie ren en met een prachtig schot geeft hij zijn club de leiding, hetgeen hem 'n applausje van het publiek bezorgt (01). Niet lang daar na deed de midvoor hetzelfde, doch in zijn ren neeant hij den bal met de handen mee, hetgeen den scheidsrechter ontgaan was, zoodat hij 'n doelpunt voor Achilles toe kende. De Limburgsöhe grensrechter wees echter den scheidsrechter op de begane overtreding, waarop het doelpunt werd geannuleerd. Deze sportieve daad bezorg de den gasten 'n tweede hartelijk applaus je. Spoedig daarop is het rusten. Na de thee zijn de gasten veel actiever. Rood-Wit onderneemt nu echter de eerste gevaarlijke aanvallen, waarbij we een mooi 6chot van Brugman noteerden dat niet zonder moeite door den keeper werd gekeerd. Dadelijk wordt de bal weer in geschoten, doch weer slaat de keeper het leer weg, waaarop nog weer een poging gedaan wordt om den bal in het doel te werken. Daarbij kwam een der Limbur gers met den schouder tegen de doelpaal aan, waardoor hij even moest stoppen. Rood-Wit blijft er echter opzitten en ten slotte gelukt het Jansen den gelijkmaker te scoren (1l). Intusschen is het begin nen te regenen, maar de spelers laten zich daardoor niet afschrikken en vijf minuten later hebben de gasten opnieuw succes. (12). Hoe dan ook gewerkt wordt, er komt geen verandering meer in den stand en de Limburgers hebben hun eerste beker te DE ATHLETIEK-DEMONSTRATIE. Daarna kwamen de athleten in het veld de loopers, de speerwerpers, de deelne mers aan het kogelstooten. 't Was 'n aardige afwisseling. De uitslagen luiden als volgt: Juniores: 80 m. hardloopen: le serie: 1. v. d. Hoeven (Rood-Wit) 11 sec.; 2. W. le Rubté (Bataven) 12 sec. 2e serie: 1. W. Raaphorst (Rood-Wit) 11 sec.; 2. C. v. Velzen (Bataven) 11.8 sec. 3e serie: 1. Th. Stikvoort (Rood-Wit) 12 sec.; 2. J. Kriek (Rood-Wit) 13 sea Finale: 1. Th. Stikvoort 10.8 sec., 2. W. Raaphorst 11 sec.: 3. v. d. Hoeven; 4. C. van Velzen. Kogelstooten f 1. v. d. Hoeven (Rood-Wit) 10.57 nu, 2. Th. Stikvoort (R. W.) 8.33 meter. Hinkstapsprong: 1. C. van Velzen (Bat.) 10.50 meter, 2. Th. Stikvoort (R. W.) 9.22 meter; 3, F. Kallenberg (Bat.) 8.88 meter, 4. Raaphorst (R. W.) 8.63 m. Seniores: 100 m. hardloopen: le serie: L P. van Benten (Bat.) 12.9 sec„ 2. B. Brusche (Bat.) 13.2 6ec., 3. G. v. Brussel (R.-W.). 2e serie: 1. Jasperse (Bat.) 12.8 sec., 2. Reizevoort (Bat.) 12.9 sec. Finale: 1. P. van Benten 12 sea, 2. Jas perse 12.8 sec., 3. Reizevoort. Verspringen: 1. J. Varkevisser (Bat.) 5.70 meter, 2. P. Huibers (R.-W.) 5.55 m., 3. P. van Benten' (Bat.) 5.25 m. 1500 m. hardloopen: L Jan Varke visser (Bat.) in 4 min. 32.4 sec., 2. A. van Bakel (Bat.) in 4 min. 34.7 sea, 3. Th. Wer- ter (Bat.), 4. Th. van Tol, 5. J. Dubbelaar (Bat.), 6. S. Kins, Jan Varkevisser en Th. Werter hadden 125 meter voorsprong ge kregen. Speerwerpen: 1. H. Spendel (R. W.) 32.27 m., .2. G. van Brussel (R. W.) 29.74 m., 3. A. Brusche (Bat.) 24.63 m. 4 x 100 m. estafette: 1. Bataven I in 50.4 sec., 2. Bataven II in 55.6 sec. Rood Wit had zich teruggetrokken, LEIDEN—ACHILLES I 2—1. Terwijl de laatste athletieknummers, verspringen en kogelstooten, naast het voetbalterrein werden afgewerkt, hadden de ploegen van Leiden en Aohilles zich opgesteld. Achilles I speelt in de 2e klasse I. V. C. B., evenals de Leidenaars, maar, naar hun spel te oordeelen, is het Lim- burgsche voetbal van beter gehalte dan heb Westersche. De gasten toch hebben 'n partijtje voetbal gedemonstreerd, waar van nog wel iets te leeren viel en waarbij de Leidenaars zich na 'n zwak begin wel aanpasten, maar waartegen zij op den duur niet opkonden. Dat dezen wedstrijd een tweede Lim- burgsche zege zou opleveren, was in den beginne wel te zien, doch het pleit voor de Leidenaars, dat- zij de nederlaag zoo klein gehouden hebben. Een handicap voor de gastheeren was de bezetting van de rechtsbinnen plaats, waar men Pompe had. opgesteld, die op deze plaats vroeger wel gespeeld heeft, doch er nu niet meer thuis hoort. We ge- looven dan ook, dat hij wel blij is geweest, toen hij na de rust naar z'n oude back plaats kon terugkeeren. Het begin van dezen wedstrijd was ver rassend, want als Achilles, na den toss verloren te hebben, aftrapt, treedt zij zoo overrompelend op, dat dit reeds in de eerste halve minuut een doelpunt tot ge volg had, als de bal na een schermutseling voor doel wordt ingeschoten en via de handen van den verrasten Simonie in het deel verdwijnt (0l). Leiden moet even moeite doen, om zich dezen directen te genslag te realise eren, doch langzamer hand komen de spelers er beter in en er volgt een snel afwisselend spél met fraai opgezette en even fraai gebroken aanval len. Daarbij worden beide keepers her haaldelijk duchtig aan den tand gevoeld. Het is duidelijk: Achilles speelt tech nisch en tactisch beter, hun balcontrole is af, hun positiespel is verbluffend, de bal gaat van man tot man met bijna bereken de zekerheid. Daartegenover stelden Lei den: enthousiasme, als eenig redmiddel, dat het spel niet zoo mooi deed zijn als dat van den tegenpartij, doch dat voldoen de was om tenminste een groot overwicht te voorkomen. Tot succes kon dit voorloopig evenwel niet leiden, maar aan den anderen kant had de linksbinnen na een half uur met 'n goed schot het geluk den voorsprong op 02 te brengen. Leiden houdt taai vast, doch zij houdt niet zoo vast als de gasten. Daarbij komt, dat de voorhoede somwij len bepaald pech had. Zoo beproefde Wim Kraan driemaal tevergeefs den keeper. Kort voor de rust komt dan nog het ver diende tegenpuntje, als Kerkvliet e ven buiten het strafschopgebied 'n vrije trap krijgt te nemen, naar Kraan plaatst en deze naar Kamphues, die onhoudbaar doel punt. (12). Goed 5 minuten na de her vatting vergrooten de gasten den voor sprong, als de LeidsChe verdediging wat raar staat te schutteren en den bal niet afdoende wegwerken (13). Tooh laten de Leidenaars het er niet bij zitten en uit de oombinatie Kraan-Kerkvliet wordt de ach terstand weer verkleind (23). Er is dan 10 minuten gespeeld. Uit een vrije trap voor Bleijerheide wordt keihard ingescho ten, Henk Goddijn kopt den bal uit het deel, maar een der gasten vangt het leer op en schiet weer in. Wijl Simonis het uit zicht belemmerd werd verdween de bal in het net (24). Drie doelpunten in 15 mi nuten. Er zit wel spanning in. Maar daar mee was het ook uit. Pompe keert dan naar z'n backplaats terug en Henk God dijn komt in de voorhoede. De gasten loo- pen nu herhaaldelijk in den buitenspel- val. De hoop in het Leiden-kamp her leeft, als de voorhoede een nieuwen goe den aanval opzet, die indtrdaad beslo ten werd met 'n fraai doelpunt, doch de scheidsrechter bad reeds afgefloten voor 'n overtreding van AchillesDeze vrije trap was dus in 't nadeel van Leiden, want de gasten zetten zich nu schrap en er is geen doorkomen aan. De Leiden- ploeg verslapt dan sterk en ook Achilles doet het kalmpjes aan. Leiden krijgt nog 'n fraaie kans, maar de gastenkeeper werkt het leer juist corner. Onveranderd komt dan het einde. Na afloop der wedstrijden werden de gewonnen bekers door Pater Ananias Beune, uit Katwijk, oud-adviseur van Achilles, aan de aanvoerders van de Lim- burgsche vereeniging uitgereikt. De Achilles-spelers dineerden daarna bij Biesiot, waarop des avonds nog eeni- gen tijd in de omgeving getoerd werd. Hedenmorgen zijn de spelers weer naar huis vertrokken, in afwachting van het te genbezoek dat de Leidenaars aan de mijnstreek zullen brengen 1 VOETBAL KON. NEDERL. VOETBALBOND. GO AHEAD KAMPIOEN VAN NEDERLAND. Door een fraaie 30 overwinning op P.S.V., die n.b, zelf nog een goede kans maakte, en mede door het gelijke spel van Feyenoord te IJmuiden, zijn de Rood Gele Deventenaren kampioen van Nederland geworden. De doelcijfers van Go Ahead zijn mede uitstekend, zoodat Go Ahead op volkomen regelmatige wijze kampioen van Nederland is geworden. Go Ahead verwierf het kampioenschap in de jaren: 1915-16; 1916-17; 1917-18; 1918-19; 1919-20; 1920-21; 1921-22; 1922-23; 1924-25; 1928-29; 1929-30; 1930-31 en 1932- 33. In totaal dus 13 maal Oostelijk kampioen waarvan dus een maal 8 keer in successie; een maal drie keer in opeenvolging. Het landskampioenschap werd verwor ven in de jaren: 1916-17, 1921-22; 1929-30 en 1932-33. Jammer, dat het programma der verder te spelen ontmoetingen niet belangrijk meer is, vooral de wedstrijd PSVFeijenoord be loofde interessant te worden. De stand van de kampioenscompetitie is thans geworden: gesp. gew. gel. verl. v.t. pnt. Go Ahead 8 5 1 2 23—13 11 Stormvogels 8 3 2 3 1618 8 Feyenoord 6 2 2 2 11—11 6 P.S.V. 7 3—4 15—17 6 Velocitas 7 2 14 17—13 5 In de promotie-oompetitie der Oostelijke 2e klasse heeft Robur het onderspit moeten delven tegen Hengelo. Een gelijk spel was het eindresultaat, waardoor de Hengelo- sche club een punt meer behaalde en dus in de plaats van Robur in de eerste klasse komt. De eindstand is n.l. 2 11 12—10 5 12 1 1311 4 112 5—9 3 GO AHEAD—P.S.V. 3—0. Eindelijk heeft Go Ahead eens met de traditie, om steeds van P.S.V. te verliezen, gebroken. De overwinning was nu echter van des te grooter beteekenis, aangezien ditmaal het Nederlandsch kampioenschap van den uitslag kon afhangen. En toen de strijd wa-s gestreden en het resultaat van de ontmoeting StormvogelsFeyenoord be kend was, bleek inderdaad, dat de hoogste titel, welke de K.N.V.B. te vergeven heeft, in Deventer terecht was gekomen. De landscompetitie heeft wel voldoende aan getoond, dat de ploegen der verschillende districts-kampioenen in kracht weinig van elkaar verschillen, doch tevens, dat de eerepalm is veroverd door het elftal, waar van men dit het laatst had verwacht, doch dat het meest constant heeft gespeeld en derhalve met eere den titel van Neder landsch kampioen mag dragen. Ook deze wedstrijd is verdiend door Go Ahead ge wonnen, al beleefde haar aanhang in den beginne weinig prettige oogenblikken. P.S.V. toch begon in een snel tempo van stapel te loopen, en het had er allen schijn van, dat de Deventenaren hiertegen niet opgewassen waren. Naarmate de strijd echter vorderde, was het niet PjS.V. meer, die den toon aangaf en de aanvallen van de thuisclub waren Rob. et Vel. S.C.H. R. K. S. V. „LEIDEN." Vrijdagavond is de veteranen wedstrijd LeidenASC in een 42 overwinning ge ëindigd in het voordeel van Leiden. De rust ging in met den stand 21. Na de rust wist Leiden nog tweemaal te scoren en AS'O nog eenmaal, zoodat het einde kwam met 42 voor Leiden. Wanneer wij terugzien op dezen wed strijd,. kunnen wij niet anders zeggen, dan dab zij die getuigen waren van dezen wed strijd, zich kostelijk hebben kunnen amu seeren, alleen als zij zioh nog even den rechtsbuiten van Leiden en den linksbui ten van ASC kunnen terugdenken. Dat er nog verschillende veteranen bij waren, die menig jong speler een lesje kunnen geven is een feit. Wij hopen, dat als de vetera nen van Leiden naar Zoeterwoude zullen gaan, om daar een wedstrijd te spelen, dat menig supporter ons zal vergezellen. Voor dezen wedstrijd was een medaille geschon ken door den heer P. de Boer, die hoewel door Leiden gewonnen, door den aanvoer der van Leiden geschonken werd aan ASO ter herinnering aan dezen prettigen wed strijd. Gisteren zijn Leiden en Rood-Wit door het Bestuur van Achilles uitgenoodigd om daar een wedstrijd te komen spelen, en wei omstreeks half Augustus, waarin werd toegestemd. Wij rekenen er beslist op, dat ieder eerste elftalspeler zich daarvoor opgeeft. Ook spelers van het tweede elftal zijn welkom. Aan dit bezoek is ook ver bonden een bezoek aan de Dominiale mij nen verbonden. De onkosten zullen niet hoog zijn. Wie wenscht mede te gaan geve zich bij voorkeur op voor Donderdag a.6. bij deoi voorzitter of bij den heer Oost toen zeker zoo gevaarlijk als die der Phi- lips-menschen, bij wie Van Run weer in prima conditie was ©n de voorhoede van Go Ahead liet heel moeilijk maakte om tot het doelgebied door te dringen. De mid denlinies waren volkomen aan elkaar ge waagd, waarbij dient te worden opgemerkt, dat J. Ha 11e door zijn zuivere plaatsen Hermens de baas werd. In de 20ste minuut nam de thuisclub on verwacht de leiding. Bij een vrijen schop, door J. Hall© genomen, kwam het leder op lastige hoogte bij J. de Kreek terecht, die snel langs den uitloopenden Boumans schoot en doel trof (10). Herhaaldelijk verschenen do Tood-gelen nu voor Boumans, maar De Vries kon er maar niet in slagen, het net #c vinden, hoe wel zich daartoe eenige mooie gelegenhe den voordeden. Opnieuw ging Brilleman er op zijn een tje van door en passeerde Lanegger. De middenvoor stond ongehinderd voor Bou- mans, toen plotseling het fluitje van scheidsrechter Van Moorsel klonk, die Go Ahead een vrijen schop toekende. Een zon derlinge beslissing, waardoor Go Ahead een prachtkans werd ontnomen om te doelpun ten. In de volgende minute m deed zich voor beide par tijen een fraaie kans voor, doch Halle redde vallend schitterend, terwijl aan de andere zijde zoowel Buiting als Brilleman leelijk faalden. Eenige minuten vooir het einde der eer ste helft kreeg P.S.V, een strafschop toe gewezen, doordat v. d. Broek onnoodig en op onregelmatige wijze door Goldenbolb werd afgehouden. Paulissen schoot den bal echter nog langs de paal. Nog kreeg Go Ahead een kans om den voorsprong te vot- grooten, maar de Vries schoot weer eens naast. Achttien minuten voor het einde werd de voorsprong door J. de Kreek vergroot. Van Run maakte binnen het beruchte ge bied „hands" en uit den toegestanen straf schop bracht Go Ahead'® linksbinnen den stand op 20. P.S.V.'s tegenstand werd steeds minder groot en de voorwaartsen der Deventena ren zwermden onophoudelijk om het doel der Zuidelijken. Brilleman werd eerst nog tijdig door Boumans gestopt, doch een vol gende individueele doorbraak van den ac tieven middenvoor leverde het derde doel punt op. Met twee verdedigers op zijn hie len schoot Brilleman het leder onhoudbaar in een der hoeken (30). Onder groot gejuich van de vele dui zenden, die den wedstrijd bijwoonden, kon digde de heer Van Moorsel het einde aan en toen kort daarop het resultaat van den wedstrijd te IJmuiden bekend werd, groei den de toejuichingen tot oen golf van enthousiasme. Geruimen tijd na afloop van den wed strijd volgde een rijtoer in open landauers, waarin spelers en bestuursleden van Go Ahead gezeten waren, door do stad. Vervolgens werd een druk bezochte re ceptie gehouden, waarbij een stroom van gelukwenschen in ontvangst was t© nemen, terwijl de a-vond besloten werd met oen bal in den Schouwburg. STORMVOGELS—FEYENOORD 2-2. Onder groote belangstelling heeft Storm vogels haar laatsten wedstrijd in de kaïu- pioeuscompetitio gespeeld. Ditmaal ging de strijd tegen het Rotterdamsche Feyen oord. Naar men weet was deze ontmoeting van groote beteekenis voor het feit, wie tenslotte nog kans behield op het belia- len van het kampioenschap. Doch nog veel meer belang had de strijd te Deventer, tus- schen Go Ahead en P.S.V. Feyenoord moest n.l. winnen om haar kan<9 te behouden, al leen bij gelijk spel moest Go Ahead of ver loren of gelijk gespeeld hebben om nog geen. kampioen te zijn. Terwijl tenslotte voor P.S.V. en Storm vogels ook nog alles mogelijk was. Het was in verband met een en ander dan ook te verwachten, dat de strijd te IJmuiden uiterst spannend zou worden. Dat er fel om do overwinning gestreden is zal na afloop wel niemand durven betwisten. Doch het gelijk spel 22 geeft ou. de verhouding goed weer. Stormvogels nam na een kwartier door van Rooden de leiding, welke voorsprong tot aan de rust behouden werd. De stand van den wedstrijd Go Ahead— P.S.V. werd in de pauze bekend gemaakt, nJ. 10 voor Go Ahead. De kansen voor de Deventer olub op een Nederlandsch kampioenschap stonden dus schitterend. Ondanks het feit, dat Feyenoord tegen den wind in speelde ging van de Rotter dammers na de rust het meeste initiatief uit. Paauwe werd bij een botsing met va a Rooden dermate aan een der handen ge blesseerd, dat hij van verder spelen moest afzien. Voor hem viel Vrauwdeunt in, het geen geen verzwakking betcekende. De linksbuiten der gasten, Burg, slaag de erin den gelijkmaker te scoren (11). Uit een vrijen schop even buiten het straf schopgebied gaf Groenendijk Feyenoord zelfs de leiding (12), doch in de laatste 25 minuten spanden de Stormvogels zich nog eens in en van Rooden scoorde ook het tweede doelpunt der IJinuidenaars, toen hij den van de lat terugspringend en bal ineens inschoot, zoodat met 22 hot einde kwam.

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 5