DINSDAG 30 MEI 1933 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 2 BAROMETER. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht in den morgen van 30 Mei 1933, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorol. Instituut te De Bildt. Hoogste barometerst.: 765.6 te Thorshaven Laagste barometerst.: 757.5 te Boedapest. Verwachting tot den avond van 31 Mei: Meest zwakke Noor delijke tot Westelij ke wind, half tot zwaar bewolkt, wei nig of geen regen, iets warmer. Do Westelijke depreesie wordt thans van meer beteekenie en heeft op de Brit- sche eilanden overal de winden naar Zuid en Oost doen draaien. Op het vasteland wordt het windsysteem nog beheerscht door de depressies in het Oosten en in de Golf van Genua. De hooge druk in het Noorden verplaatste zich een weinig Oost waarts en breidde zich over Noord Scan dinavië uit. Hij vormt nog steeds over de Noordzee, Engeland en het Kanaal een verbinding met het maximum tussohen Portugal en de Azoren en bedekt ook nog de Golf van Biscaje. Het weer is overal rustig en stil, met in West en Zuid-West Duitschland betrokken luchten en in Zuid- Duitschland en Zwitserland zware regens. In Ierland en in het Noord-Westen steeg de temperatuur bij het naderen der Oceaan depressie, doch kwam het nog niet tot re gen. Het laat zioh aanzien dat in onze om geving de wind naar West zal gaan krim pen met aanvankelijk nog weinig of geen kans op toenemende bewolking of regen. LUCHTTEMPERATUUR. Temperatuur des middags te nalf dn 14.gr. O. LICHT OP VOOR FIETSERS «JLi Van Dinsdagnamiddag 3.39 uur tot Woensdagmorgen 4.15 uur. HOOG WATER Te Katwijk: op Woensdag 31 Mei voorin. 8.02 uur en nam. 8.28 uur. WATERTEMPERATUUR: Zweminrichting Hooge Rijndijk om 7 uur 19 gr. C. Zweminrichting „De Zijl", om 7 uur: 18 graden C. INKRIMPING VAN DEN VEESTAPEL. Boter en margarine zijn concurrenten. De Algemeene Nederlandsche Zuivel- bond (F.N.Z.) heeft Maandag een drukbe zochte vergadering gehouden te Amster dam. De voorzitter, dr. F. E. Posthuma, opende de bijeenkomst met een beschou wing over de „Inkrimping van den Vee stapel". Het schijnt spr. toe, dat bij de beschou wingen over het wenschelijke of noodzake lijke van de inkrimping van den veestapel niet lang behoeft te worden stilgestaan. Vrij algemeen wordt wel erkend, dat het wenschelijk is den veestapel in te krim pen. De groote vraag, waarom het dan daarna gaat draaien is deze: Moet die in krimping door dwang worden verkregen, dan wel moeten er dusdanige maatregelen worden genomen, dat de boeren tot een vrijwillige inkrimping overgaan? Als wij over het wenschelijke van de in krimping van den veestapel spreker dan is het wel goed, zegt spr., dat wij ook oen oogenblik stilstaan bij de oorzaken van deze wenschelijkheid. Verschillende buiten- landsche regeeringen hebben den invoer van zuivel- en melkproducten gecontingen- teerd of zullen daar dezer dagen toe over gaan. Daarnaast heffen m.n. Duitschland, Frankrijk en verschillende andere landen zeer hooge invoerrechten. Al deze maatre gelen en de overvloedige grasoogsten der laatste jaren hebben een overvoerde zuivel- markt, maar ook een sterk overvoerde vee- en vleeschmarkt tengevolge. Een andere oorzaak is de dalende koop kracht onzer bevolking. Het gevolg van de invoerbelemmeringen is, dat wij steeds meer op binnenlandsche markt zullen zijn aangewezen en met name geldt dit voor de boter Op die binnenlandsche markt ontmoet de boter een concurrent in den vorm van de margarine. Door spr. worden van belde producten het verbruik en den uitvoer na- dre bekeken. De consumptie van boter daalde van 1921 tot 1929, al was deze daling niet groot. De consumptie van de margarine steeg aanmerkelijk. Vragen wij nu naar de oor zaak van het verschijnsel, dat de boter en de margarine in deze verschillende jaren ten aanzien van het verbruik een juist tegengesteld verloop hebben, dan zien wij, zegt spr., dat deze oorzaak is, dat hooge boterprijzen een groot margarine-verbruik geben en omgekeerd. De daling van de export-mogelijkheid voor boter is veel fataler dan de daling van de export-mogelijkheid voor marga rine. Toen de export-mogelijkheid van boter zoo geweldig daalde, heeft de Crisis-Zui- velwet de oplossing gezocht in een meng- gebod van boter en margarine. Het afzet gebied van de boter was dus niet meer in een bepaald land, maar in de margarinefa- brieken. Boter werd grondstof voor de mar garine. Het is duidelijk, dat onze tegenwoordige hooge boter- en margarineprijzen moeten leiden tot een steeds lagere consumptie van boter, ook nog daarom, omdat de con sument thans in elke K.G. margarine 0.4 K.G. boter ontvangt, terwijl de prijzen de zer beide producten zich nog steeds ver houden als 2 3. Blijft nu onze export nog verder dalen en willen wij toch voor onze boter een loo- nenden prijs hebben, dan kunnen wij twee wegen op, zegt spr. De eerste weg is: veel minder boter aan bieden in het binnenland, doch dan vergt het niet veel rekenkunst om uit te rekenen dat wij ongeveer 2/3 van onzen veestapel zullen moeten afslachten. Wij kunnen ech ter ook een anderen weg op. Die is, het verbruik van margarine in het binnenland contingenteeren. Beide wegen worden door spr. aan een nadere beschouwing onderworpen. Voor spr. staat vast, dat als het enkel gaat over de vraag: gedwongen veeaf- slachten of de margarine-productie beper ken en het mengeebod intrekken, dan ant woordt hij zonder eenige aarzeling: de mar garineproductie beperken en het mengge- bod intrekken. Echter omtrent een vrijwillige inkrim ping van den veestapel bestaat geen ver schil van meening Tenslotte zet spr. nog uiteen, dat vernie tiging van een groot gedeelte van den vee stapel beteekent kapitaalvernietiging op grooten schaal. Door een geforceerde af slachting van den veestape] worden veel grootere en veel wijder vertakte in- dustrieele en handelbelangen geschaad dan door e enbeperking van de margarinepro ductie voor het binnenland (Applaus). Gemeenschappelijke conclusies. Voorts dee'de de voorzitter mede, dat het overleg tusschen de vertegenwoordigers der centrale landbouworganisaties en het dagelijksch bestuur van den F.N.Z., tot de volgende gemeenschappelijke conclusies heeft geleid, welke ter kennis van den minister van Economische Zaken en Ar beid zullen worden gebracht. Ie. Het is in verband met het huidige botervraagstuk noodzakelijk, dat de afzet van margarine in het binnenland beperkt wordt ter geheele of gedeeltelijke vervan ging van het menggebod. teneinde het bin- nenlandsch verbruik van boter als zooda nig zooveel mogelijk te bevorderen. 2e. Vrijwillige inkrimping van den vee stapel door middel van het stellen der mo gelijkheid om het overtollige vee uit de markt te nemen is noodzakelijk. Tegelijker tijd dienen maatregelen genomen worden om uitbreiding van een ingekrompen vee- s tan el te voorkomen. De secretaris deed vervolgons een aan tal mededeelingen. o.m. over de werking van de erisis-zuivelwet. De jaarvers'agen, die daarna in behan deling waren, werden goedgekeurd. De re kening van den penningmeester sloot aan inkomsten en ui tea ven met een bedrag van 163.530en had een batig saldo van 2515. PROVINCIALE STATEN VAN ZUID-HOLLANO. De Provinciale Staten van Zuid-Hol land kwamen hedenochtend elf uur on der voorzitterschap van Minister van Staat, jhr. mr. dr. H. A. van Karnebeek, Commissaris der Koningin, in eerste ge wone zitting 1933 in het gebouw der Eer ste Kamer bijeen. De voorzitter zegt, dat het dezer dagen 25 jaren geleden is. dat de heer Brunt lid van de Provinciale Staten van Zuid-Holland werd. Namens Ged. Staten heeft spr. hem met dit feit een treluk- wensch doen toekomen; thans herhaalt spr. in deze vergadering dien wensch en geeft daarbii uiting aan ziin waar deering voor hetgeen de heer Brunt in het belang van de provincie heeft ge daan (applaus). De heer Brunt (C.H.) dankt den voorzitter voor diens woorden, die door spr. op den allerhoogsten prijs worden gesteld. In de afgeloonen kwarteeuw heeft spr. ziin functie als lid der Staten vervuld onder leiding van twee voor gangers en daarna sedert jaren tot zijn voldoening onder die van den tegen- woordigen voorzitter. Spr. denkt onwil lekeurig terug aan degenen die hii in dit college heeft gekend en die zijn heen gegaanhij hoopt ook in de toekomst zijn arbeid voor de provincie te mogen voortzetten (applaus). Na samenstelling der afdeelingen wor den de op de agenda vermelde missives en voorstellen hetzij voor kennisgeving aangenomen, dan wel in handen van commissies of om prae-advies van Ged. Staten gesteld. De voorzitter sluit de vergadering na mededeeling, dat de volgende bijeen komst zal worden uitgeschreven tegen Dinsdag 20 Juni te elf uur, op nader te melden plaats. UIT DE OMGEVING N00RDWIJKERH0UT. Het Krankzinnigengesticht „Sancta Maria". Per 1 Juni a.s. zal het Gestioht voor vrouwelijke krankzinnigen „Sanota Ma ria", alhier, omgezet worden in een aan gewezen inrichting. De inrichting bevat thans een ge- stichtsafdeeling en een open of sanato- rium-afdeeling. Aan de inrichting zijn verbonden 3 tot 4 doktoren, die op het terrein wonen. De verpleging geschiedt door de Zus ters van Liefde van Jezus en Maria, af komstig uit Gent. De inrichting zal na voltooiing plaats bieden aan 770 pa tiënten. Op instigatie der Provinciale Staten van Zuid-Holland werd in 1925 door de Vereeniging van Zusters van Liefde te Venray besloten tot den bouw van de inrichting, ten einde de. katho lieke vrouwen van onze Noordelijke ge westen een katholieke verpleging te kun nen geven. Tot nu toe werden dergelijke inrichtingen slechts in de Zuidelijke Pro vinciën gevonden, wat voor de families zeer bezwaarlijk was. Een terrein van ongeveer 32 H.A. werd aangekocht in de duinstreek onder de gemeente Noord- wijk. En door de Algemeen Overste der congregatie, Z. H. E. Monseigneur E. van Rechem, Wijbisschop van Gent, werd de architect Jos. Bekkers uit Haar lem belast met het ontwerpen der plan nen. Hoewel gelegen in de gemeente Noordwijk is de inrichting alleen be reikbaar over Noordwijkerhout, waarheen ook de brieven geadresseerd moeten worden. Het terrein is inmiddels uitge breid tot 50 H.A. Speciaal wordt er de aandacht op ge vestigd, dat men, om naar de inrichting te komen, in geen geval naar Noordwijk moet gaan, zooals meermalen nog ge schiedt, daar men dan ruim 6 K.M. van het gesticht verwijderd is, doch dat de beste verbinding over Noordwijkerhout gaat. Deze inrichting is ingericht volgens het paviljoen-stelsel. De verpleging ge schiedt volgens de eischen der moderne psychiatrie. Wij hopen hier deze week uitvoeriger op terug te komen. Bezoekdagen zijn: Zondag, Dinsdag en Donderdag van 14 uur, benevens op de Katholieke feestdagen. Op die dagen en uren rijdt er dan ook een autobus van het station Noordwijkerhout naar het Gesticht. Op andere dagen wordt behalve in ge val van ernstige ziekte geen bezoek toe gelaten. Geen bezoekdagen zijn: Nieuw jaar, le Paaschdag, O. .H. Hemelvaart, le Pinksterdag, O. L. Vrouwe Hemel vaart, Allerheiligen en le Kerstdag. NOORDWIJK. Santos. De gehouden speldjesdag al hier ten bate van het Santosfonds heeft J het mooie bedrag opgebracht van 186.22 Hulde aan de ijverige jongedames welke 1 dit mooie resultaat hebben bewerkstelligd. Geboren Johanna, dochter van A. Smit en W. J. van Ös, Neeltje, dochter j van A. Smit en W. J. van Os Wiebe, zoon van A. den Hoed en T. de Jong Henricus Petrus, zoon van Th. C. Schuts en H. W. A. Remmerswaal Adriana Alida dochter van W. P. Caspers en C. C. v. d. Kamp Cornelis Johannes, zoon van A. J. van Schie en E. J. Lassooij. Ondertrouwd: N. W. Turnhout 27 jaar en M. J. Koelewijn 25 jaar G. A. Vink 40 jaar en C. M. v. d. Ham 24 jaar. Getrouwd: J. Varkevisser 22 jaar Getrouwd: J. Varkevisser 22 jaar en P. van Rooijen 22 jaar. Overleden Mina v. d. Niet 44 jaar gehuwd met C. R. Krug Jan Varkevis ser 80 jaar weduwn. van A. van Dijk Paulus Marcellus Franciscus Buijze 10 j. zoon van H. Buijze en G. J. M. Humpig. SASSENHEIM. Schietwedstrijd B. V. L. Aan den schietwedstrijd, die Zaterdagmiddag op het terrein van de Fa. van Breda werd gehouden door de leden van de plaatselij ke B. V. L., werd door 37 personen deel genomen. Geschoten werd in 2 series van 5 schoten elk. Door de 37 deelnemers wer- den in totaal in de eerste serie geschoten 1412 punten, in de tweede serie 1421 pun- i ten, totaay 2833 punten, is gemiddeld 7.6 j met een maximum van 10. Aantal 0 pun ten waren bij de eerste serie 7, tweede serie 3. Totaal 10. Aantal rozen resp. 31 en 28, totaal 59. De zilveren wisselbeker werd uitgereikt aan den heer A. G. J. 0. van Breda, 92 punten. De zilveren medaille viel ten deel aan dén heer M. J. van Breda voor de hoogste serie, nl. 48. Beide heeren ontvin gen ook een zilveren medaille als eerste en derde prijswinner. Tweede prijs, ook j een zilveren medaille, gewonnen door den j heer G. Staring, die evenveel punten be- i haalde als de eerste prijswinnaar. Verder werden prijzen uitgereikt aan de heeren: i J. van der Meer 90 p., A. van der Voet 89 p., S. Eikelenboom 89 p., G. G. v. d. Berg 88 p„ W. Vis 88 p., M. Meeldijk 87 p„ K. K. van Breda 86 p., C. H. Rooze 85 p., M. J. Post 85 p., A. J. Bissohop6 84 p., P. G. Benschop 83 p., P. L. van der Geest 83 p., Dr. P. le Grand 82 p., B. Dorsman 82 p., M. de Jong 81 p., H. Franken 79 p. en L. de Bruyn 78 punten. Inbraak. Gistermorgen werden op de kantoren van Gebr. Zonneveld, Th. Kap- tein en H. Weijers bemerkt, dat in den af- geloopen nacht dief of dieven getracht had den in te breken. Ruiten waren vernield, doch niets wordt vermist. Van de daders geen enkel spoor. VOORHOUT. GEMEENTERAAD. Verhoogde belasting. Het lid Van Reijsen is afwezig. De voorzitter opent de vergadering met gebed. Hierna kwam aan de orde het eenigste punt van de agenda, verhooging van het aantal opcenten van 80 op 100 op de Gemeentefondsbelasting. In verband met de bijdrage van het Rijk in de steunuitkeeringen adviseeren B. en W. om het voorstel aan te nemen. De heer Van der Voet verkreeg hierop het woord en was het eeno met het college van B. en W. inzake de onevenwichtigheid in de financieele positie der gemeente. AGENDA LEIOEN. Dinsdag, Herwonnen Levenskracht, jaar vergadering Bondggebouw, 8 uur. Dinsdag. Leidsche Zwemclub, Burchtzaal, „Den Burcht", 8.30 uur. Donderdag, De Leidsche Kunstkring „Voor Allen", ledenvergadering „De Har monie", 8 uur. Donderdag. R.-K. Reclasseeringsvereeni- ging. Zitting St. Vincentiusge- bouw, Hoogl. Kerkgraoht 32, 89 uur. Vrijdag, 's avonds 8 uur „Rood-Wit". Voor bereiding ter Alg. H. Communie.- Kapel St. Elisabeth-gestioht. Zondag, 2 uur „Rood-Wit", Feestvergade- ring Bovenzaal Turk; half 45 uur Receptie. Maandag 9 uur „Rood-Wit", H. Mis met Alg. H. Communie Kapel St. Eli- sabeth-gesticht. Gazamenlijk ont bijt R. K. Gesticht „De Voorzie nigheid." Half drie uur: groote Propaganda-optocht, vertrek van af Aalmarkt, terug Gehoorzaal. Opening feestelijkheden Foyer. De avond-, nacht- en Zondagdienst der apotheken wordt van Maandag 29 M e i tot en met Zondag 4 Juni (lsten Pinksterdag) a.s. waargenomen door apo theek C. B. Duijster, Nieuwe Rijn 18, tel. 523; Maandag 5 Juni (3den Pinkster dag) nemen waar de apotheken: P. du Croix, Rapenburg 9, tel. 807 en J. E. M. ten Dijk, Haven 18, tel. 85. informeerd. De Pasctoor bleek een zer on- rustigen nacht gehad te hebben, doch ge durende den dag was de zieke veel kalmer. Ook de obsessie, dat er stervensgevaar was, bleek verdwenen te zijn. Lichamelijk maakt Z.Eerw. het naar omstandigheden vrij goed. Alleen de verlamming van de linkerhand is nog niet erg afgenomen. Zeer remmend op de genezing werkt het zwaar tillende en uiterst secure, dat steeds een voorname karaktertrek van den Pastoor is geweest. Het is den zieke bijna onmogelijk zich los te maken van de vele en zware zorgen, die het parochiewerk meebrengt en waar Z.Eerw. zich altijd met hart en ziel aan gaf. Zijn heldere geest rust -geen oogenblik. Laten wij als goede parochianen vooral nu extra veel voor onzen Pastoor bidden, opdat God hem spoedig het volledig her stel van de gezondheid moge terugschen ken. Spr. releveert nog even de motie betreffen de salarisverlaging door den Raad der ge meente genomen op 12 December 1932. in verband hiermede leest het lid Van der Voet een door het lid Spierenburg en hem ontworpen schrijven voor, wat hij wenscht door den Raad te Laten richten aan Gede puteerde Staten. Spr. adviseert den Raad dan, 't voorstel van B. en W. aan te nemen onder voorbehoud, dat bovenbedoeld schrij- van door den Raad zal worden gezonden aan Gedeputeerde Staten. Wethouder Van der Laan meent, dat de brief van te ingewikkelden aard is, om zoo a priori het schrijven aan te nemen. Het lid Spierenburg meent, dat 't niets nieuws is wat in dien brief staat en daar om kan z.i. 't schrijven zonder meer wor den aangenomen; hij zou zelfs willen vooi- stellen om dit schrijven vooraf te Laten gaan aan 't voorstel van B. en W. Het lid Van der Voet verkrijgt hierna nog 't woord om zijn standpunt nog eens nader onder de oogen te zien. Het lid Van der Voet ziet, integenstei- ling met wethouder Van der Laan, 't groo te verband tusschen 't voorstel aan Gede puteerde Staten. Spr. meent tegen het voorstel van B. en W. te moeten stemmen wanneer dat voorstel aan de behande ling van het ontwerp-schrijven Spieren burg-Van der Voet, voorafgaat. Het lid Spierenburg onderschrijft het betoog van het lid Van der Voet. Wethouder Van der Laan vindt de wijze waarop de betoogers te werk gaan foutief n.l. als de Raad onze brief aanneemt, dan stemmen wij vóór :t voorstel van B. en W. (Stok achter de deur). Het lid Van der Voet verkrijgt in derde instantie het woord en haalt aan een ré- i sumé uit een fractievergadering en bestrijdt de meening van wethouder Van der Laan. i De heer Van der Hulst verkrijgt 't woord I en meent dat 't schrijven in oasu, misschien niet geheel in z'n huidigen vorm, door B en W. gerust kan worden overgenomen. De voorzitter kan zich wel met 't schrij- j ven vereenigen, indien'er een kleine wijzi- i ging in wordt aangebracht, zooals spr. aan geeft. Ook het lid Van der Voet kan zioh nu ook met de door den voorzitter voorgestel de wijzigingen vereenigen. Voorstel B. en W. wordt aangenomen met algemeene stemmen. Behandeling brief aan Gedeputeerde Staten. De heer Van der Laan heeft een enkele zinswijziging, welke door den voor zitter nader wordt geformuleerd. Hierna met algemeeen stemmen aangenomen. Na een korte rondvraag werd de verga dering gesloten. VEUR. DOODELIJK ONGELUK. Miaandagnainiddag omstreeks 6 uur had aan den Veurschen Straatweg nabij Ro- zenrust te Veur op den overweg der tramlijn van de Blauwe tram naar de boerderij van den heer S. een ongeluk met doodelijken afloop plaats. Om streeks bovengenoemden tijd passeerden daar twee electrische trams. Een zwer ver, wiens naam nog onbekend is, stond aan den weg te wachten; hij liet den een tram passeeren en stapte teen den overweg op, doch bemerkte niet, dat ter- zelfdertijd van de andere zijde een tram naderde. De man werd door den in vol len vaart zijnde tram gegrepen en vrijwel vermorzeld, zoodat hij op slag dood was. Den bestuurder treft geen schuld. Van een en ander werd procesverbaal opge maakt. NIEUWVEEN. De toestand van den Pastoor. Zon dagmorgen tijdens de H. Missen heeft de Pastoor bij monde van den weleerw. pater Bouwman, die de parochie-diensten waar neemt, aan zijn parochianen vergiffenis ge vraagd voor eventueele tekortkomingen in de uitoefening van zijn kerkelijk ambt. Bo vendien verzocht hij dringend om hun ge bed. Zijneerw. was voor zichzelf overtuigd, dat hij wel spoedig zou sterven. "Reeds Donderdag j.l. had de zieke gevraagd om bediend te worden, ofschoon de behande lende geneesheer zulks niet noodig achtte daar er geen stervensgevaar was. Zeer on der den indruk hoorden de parochianen de woorden van den pater aan. Maandagavond hebben we nog eens ge- 462e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 10de lijst Trekking van Dinsdag 30 Mei 1933 HooTe prijzen 400.— 12667 12790 200— il75 324b 6647 7728 19549 100.— 1239 2117 4126 7073 8880 9761 13578 13987 14258 15242 Prijzen van 70. 322 381 464 540 672 713 761 772 819 979 1124 1134 1149 1298 13U9 1311 1366 1411 1457 1472 1514 1577 1580 1633 1673 1710 1821 2035 2062 2058 20Ü4 2131 2159 2306 2535 2592 2599 2673 2698 2761 2764 2783 3121 3142 3220 3403 3530 3643 3813 3826 3962 403C 4109 4267 4281 4670 4860 4942 5039 5071 5193 5207 5251 5578 5737 5883 5991 6006 6106 6337 6406 6425 6429 6504 662G 6534 6553 O. .1 bd.il 6929 6973 6975 7067 7069 7083 7142 7204 7376 7652 7676 7915 7939 80G0 8138 8170 8373 8392 8396 8582 8633 8710 8733 8842 8882 8920 8945 8998 9026 9091 9309 9342 9453 9499 9533 9571 9655 9739 9798 9890 9912 10034 10051 10192 10253 10283 10291 10356 10474 10617 10680 10691 10812 10948 10961 10971 10982 11046 11204 11232 31434 11487 11537 11588 11590 11738 11773 11826 118411856 11912 122U1 12226 12291 12306 12316 12415 12421 12428 12D<6 12580 12646 12647 12/53 12764 12901 13054 13104 13116 13175 13272 134C8 13505 13511 13662 13902 1404? 14083 14131 14394 x4565 14728 i4771 14846 15203 15234 15246 15286 15399 15422 15572 15610 1562U 15905 15955 15995 16042 \6101 16112 16144 16215 16299 16334 16398 1G550 16612 16786 16863 16888 16916 17187 17229 17322 17337 17523 17785 17787 17849 17927 17979 18076 18109 18145 18183 18194 18368 18436 18604 18724 18872 18914 19000 19148 19250 19272'19309 19120 19551 19502 I90o9 *UUU4 20193 20445 20600 20620 20678 20883 Nieten 1 10 29 59 77 131 159 194 225 231 236 251 265 315 350 503 526 528 567 597 601 '05 643 679 690 748 804 806 817 846 885 886 894 915 976 1040 1046 1142 1154 1178 1224 1235 1265 1307 1312 1346 1365 1373 1409 1558 1643 1656 1657 1691 1706 1715 1727 1737 1806 1930 1969 2001 2020 2155 2152 2171 2230 23C9 2358 2364 2369 2427 2458 2516 2596 2633 2657 2659 2669 2736 2737 2755 2757 2799 2842 2851 2895 2915 2940 2962 2992 1993 2999 3036 3046 3058 3059 3075 3076 3122 3145 3183 3200 3208 3226 3277 3291 3346 3381 3416 3418 3436 3442 3452 3492 3500 3501 3548 3584 3GG1 3626 3665 3674 3761 3783 3795 3847 3865 3880 3901 3904 3960 3983 4068 4073 4120 4189 4203 4228 4243 4258 4374 4400 4424 4445 4474 4505 4534 4539 1562 4668 4701 4713 4731 4808 4870 4880 4902 4913 5018 5033 5048 5076 5105 5107 5137 5172 5201 5238 5241 5256 5264 5279 5282 6287 5342 5372 5413 5467 5512 5565 5584 5G24 5681 5758 5770 5797 5824 5829 5869 5878 5009 5924 5932 5S33 5938 5954 5956 6067 6092 6141 6157 6165 6189 6197 6220 6224 6245 6266 6280 6312 6313 6323 6375 6391 64CJ 6419 6441 6447 6465 6518 6524 6610 6669 6674 6675 6681 6736 6793 6914 6940 6941 7005 7045 7050 7055 7062 7095 7147 (177 7178 7200 7208 (264 7313 7358 7372 7393 7410 7420 7438 7471 7536 7572 7584 7601 7620 7082 7685 7700 7747 7858 7884 7943 7983 8014 8038 8200 8211 8232 8253 8285 8333 8357 8448 8463 8474 8486 8558 8563 8585 8601 8641 8645 3554 87 b. „(44 8760 8762 884U 8854 8858 8861 8958 8991 9035 9086 9096 9124 9130 9202 9209 9213 9219 9248 9284 9303 U3CC 3311 9423 96bJ 9578 0702 9738 9758 9867 „„32 9904 9913 9931 9936 9941 9979 9981 9987 10052 10070 10074 10128 10131 10254 10260 10278 10321 10343 10344 10353 10483 10553 10623 10638 10663 10687 10698 10(28 10742 10750 107(5 10792 10(9b 10369 10880 10900 10909 10911 10915 10920 10962 10991' 110U4 11000 11109 11159 11179 11199 11227 11285 112JÖ 11306 il31Ö 11338 11378 11409 11426 11507 11540 11586 11617 11648 11650 11703 11711 11723 11760 11762 11807 11835 11836 11843 U900 11909 11974 12034 12042 12094 12112 12143 12145 12153 12229 12281 12290 12335 12364 12375 12422 12439 12497 12513 12526 12541 12609 12637 12716 12786 12820 12821 12867 12882 12954 12957 12958 13009 13017 13037 13046 13106 13125 13152 13161 13173 13285 13374 13457 13488 13497 13503 13547 13548 13565 13669 13676 13688 13747 13763 13816 13818 13867 13886 13892 13979 13988 13994 14003 14021 14030 14092 11118 14134 14153 14162 14208 14219 14292 14308 14326 14335 14342 14373 14428 14453 14464 14467 14472 14522 14578 14592 14626 14642 14653 14677 14746 14775 14779 14794 14842 14845 14848 14887 14891 14899 14909 14974 14984 15016 15018 15031 15039 15047 15081 15085 15111 15130 15148 15165 15166 15167 15170 15172 15179 15183 15222 15240 15333 15334 15367 15370 15394 15440 15466 15473 15491 15515 15533 15544 15561 15590 15634 15639 15651 15681 15702 15752 15775 15800 15871 15894 15958 15960 15971 16065 16072 16086 16119 16239 16244 16258 16298 16303 16340 16344 16405 16408 16492 16498 16502 16507 16516 16535 16562 16580 16584 16588 16620 1663b 16686 16737 16742 16754 16766 16804 16808 16869 16913 16915 16933 16956 16992 17021 17040 17054 17060 17086 17119 17164 17192 17241 17269 17280 17286 17289 17312 17351 17373 17408 17429 17437 17474 17545 17548 17554 17565 17581 17583 17673 17751 17755 17813 17844 17852 17854 17887 17926 17929 17972 17990 17992 18031 18047 18051 18067 18110 18114 18150 18188 18216 18230 18256 18268 18312 18322 18331 18345 18355 18402 18425 18476 13510 1SÖ16 18648 18850 18660 18676 18682 i8791 18843 18681 18891 18941 18947 18981 19014 19023 19057 1S087 19088 19114 19115 19137 19144 19222 19258 19385 19400 19403 19461 19499 19510 19536 19584 19622 19626 19651 19675 19690 19710 19791 19800 19823 19842 19843 19852 19855 19964 20005 20033 20078 20149 20155 20284 20298 20333 20343 20391 20407 20524 20527 20553 20560 20665 20667 20753 20765 20769 20857 20369 20900 20910 20338 20959 Verbeteringen 5e kl. 9e lijst: 932 ontbreekt; 4747 m. f 70.— m. z. 4769 m. 70.— 10199 m. z. 10189; 13420 m. f 70— m. z. 15420 m. 70.—; 9459 m. 70— m. z. 9459.

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 2