ZATERDAG 1 APRIL 1933 GEMENGDE BERICHTEN TEGEN HOUTWAGEN GEREDEN. Autobestuurder gedood. Gistermiddag te ongeveer 12 our beeft op den Rijksweg AmersfoortAmsterdam, onder de gemeente Laren ter hoogte van het theehuis „Het Kamp" een ernstig onge val plaats gehad, dat één doode eischte. Een met een paard bespannen en met houten planken en balken beladen wagen van de fa. Schroder uit Bussum reed in de richting Craailoc. Deze wagen, welke bestuurd werd door B. uit Bussum, werd even voorbij den weg LarenHilversum ingehaald dnor een luxe-duto, bestuurd door den heer D. Heij uit Hilversum, ter wijl naast dezen, dien patroon, de heer van W.. eveneens uit Hilversum, was gezeten Inplaats van te passe'eren, is de auto hoe, is nog niet komen vast te staan pre cies op den achtersteven van den houtwa gen ineereden. De botsing geschiedde met zulk een vaart dat de achteruitstekende balken door de voorruit van den auto heendrongen en tot ongeveer 2 M. in den auto staken. Door de ontzaglijke kracht werd de be stuurder van den auto onmiddellijk ge dood. terwijl de heer v W. ernstige ver wondingen aan het hoofd, armen en borst opliep. Voor hem bestaat echter geen di rect levnsgevaar. De gewonde en ook het lijk, zijn ter stond naar hef St. Jan-ziekenhuis te La ren vervoerd. Het slachtoffer, dat 29 jaar oud is. was gehuwd, doch laat geen kinde ren na. DOOR EIGEN WAGEN OVERREDEN EN GEDOOD Gistermiddag sloeg het paard van den wagen, waarop de 35-jarige E. van Reemst gezeten was, op den Paaschberg te Ede op hol. v. R. viel van den wagen welke met hout was beladen en kreeg den wagen over het hoofd. Hij was bijna onmiddellijk dood. Van R. laat een vrouw en 5 kinderen na. KNAAPJE OVtRREDEN EN GEDOOD. Gistermiddag omstreeks vier uur is op den Holterbroekerweg te Zwolle het vijf jarig zooptje van den heer Vrijburg door een vrachtauto overreden. Het ventje kreeg de wielen over het hoofd en een der bee- nen. Het werd naar het Sophiaziekenhuis vervoerd, waar het gisteravond aan de be komen verwondingen is overleden. KANOWERF AFGEBRAND. Twee zeiljachten en vijf kano's vernield. Te Zaandam is Donderdagavond half twaalf de kanowerf van J. Gras aan den Zuiddijk door brand zoo goed als geheel ver nield. Behalve de werkplaats, gingen mede verloren twee zeiljachten, die juist gereed waren gekomen, en vijf kano's. Verzekering dekt de schade. WOONHUIS AFGEBRAND. Gisteravond omstreeks half acht is de meubelzaal annex woonhuis van R. Dijk stra tè Tolbert, gemeente Leek tot den grond toe afgebrand. Van den inboedel kon niets gered worden. De oorzaak is on bekend. Door den streken wind liepen de omliggende perceelen gevaar, doch de brandweer uit Leek kon ze voor het vuur behouden. De schade wordt door verzeke ring gedekt. DE INBRAKEN TE ENSCHEDE. Acht personen door de politie gearresteerd De laatste maanden -werden in Enschede en omgeving tal van inbraken met dief stal gepleegd. Gewoonlijk werd daarbij de geheele inboedel overhoop gehaald en in de meeste gevallen werden voorwerpen en kleine bedragen in geld meegenomen. Na langdurige nasporingen is het de po litie te Enschede thans gelukt de meeste dezer inbraken op te helderen. Ze heeft de laatste dagen acht, meest jeugdige per sonen, aangehouden, die allen de gezochte daders bleken te zijn. De aangehoudenen vormden een bende, die in twee groepen verdeeld, de diefstallen ten uitvoer brach ten. Blijkens het onderzoek zijn minstens twaalf inbraken door de aangehoudenen gepleegd, doch het vermoeden bestaat, dat ze zich aan meerdere diefstallen hebben schuldig gemaakt. De meesten waren goede bekenden der politie. Vijf hunner zijn aan de justitie te Almelo voorgeleid. Een groote hoeveelheid gestolen goede ren is reeds in beslag genomen. „Msbd." INBRAAK IN EEN KERK. Gisternacht hebben inbrekers een be zoek gebracht aari de pastorie en de kerk van de H. Familie te Heer-Hugowaard (N.-H.) De ongewenschte gasten hebben niets van waarde kunnen meenemen, doch bij hun onderzoek hebben zij veel schade aangericht. Zelfs hebben zij zich niet ont zien de tabernakel-deuren te forceeren. Onmiddellijk is de politie van de feiten in kennis gesteld. Vingerafdrukken zijn reeds genomen. Het staat vast bat hier be roepsinbrekers aan het werk zijn geweest. HANDEL IN VERDOOVENDE MIDDELEN. Drie personen gearresteerd. Donderdagavond heeft de politie te Win terswijk een inval gedaan in een bekend hotel daar ter plaatse. Het was namelijk bekend geworden, dat een partij verdoo- vende middelen zou worden verhandeld. Juist op het moment waarop de verkoop zou plaats hebben konden de smokkelaars, een drietal personen waaronder een Duit- soher, worden gearresteerd. Tegen hen is proces-verbaal opgemaakt. De verdoovende middelen, bestaande uit een viertal flacons met cocaine tot een ge wicht van 400 gram, vertegenwoordigden een verkoopwaarde van 2000. De verbo den waar is door de politie in beslag geno men. ERNSTIGE BROEDERTWIST. Een 34-jarige man ernstig gewond door een stoot met een dolkmes. Een oude veete tusschen twee broers, resp. 37 en 34 jaar oud, heeft gistermiddag ijj de ouderlijke woning aan de Laurier straat te Amsterdam geleid tot een zeer ernstige vechtpartij, waarbij de jongste broer levensgevaarlijk is gewond. Meer dan een jaar geleden hadden bei den gezamenlijk handel gedreven, welk compagnonschap in groote oneenigheid was geëindigd. Sedert had het tweetal het voortdurend met elkander aan den stok en zoo was er ook gistermidag tegen zessen nadat beiden waren thuisgekomen weer een hevige ruzie. Zelfs kwam het to hand tastelijkheden. Een derde broer, die daarbij aanwezig was verder was er niemand thuis hield zich als gewoonlijk afzijdig, totddt plotseling de 37-jarige een groot dolk mes greep en daarmee den ander een die pen steek in de borst toebracht. Hevig bloedend zakte het slachtoffer ineen. In zijn blinde woede wilde de dader zich weer op hem werpen, doch de derde broer en een inmiddels op het tumult toegeschoten burger overmeesterden hem en V r in bedwang. Een paar politie-agenten heeft waarop den dader overgebracht naar het bureau Raampoort, waar hij is ingeslo ten.. Het slachtoffer is door den G. D. naar het Binnengasthuis vervoerd. In zijn toe stand is in den loop van den avond eenige verbetering ingetreden, zoodat de politie hem nog een verhoor heeft kunnen afne men. DE HOND IN DEN COUPE. Het gebeurde in den jare 1933, tijdens een rit van een Nederlandschen spoortrein, schrijft J. W. in Spoor- en Tramwegen". In een vrouwenafdeeling 2e klasse za ten twee dames. Op een tusschenstation stapten in drie dames, van wie één de baby en één den hond op den arm droeg. De baby was van die dame en de hond was van de baby. De hond behoorde tot het geslacht der Bijenkorf-Dohrman Pin chers met mechaniek in staart en kop, die blafte als er in zijn achterste deelen ge drukt werd. De hond keek naar de vreemde dame, die schrok van zijn starende oogen. Toen hij dan ook nog z'n bek opendeed door een onwillekeurige beweging van zijn draag ster, ging ze op de andere bank zitten. Toen kwam de conducteur, die aan de hand van de hem uitgeleverde biljetten de bezetting monsterde. En daarbij vond hij een beginnend geval van fraude. Niet aan de dames en ook niet aan de baby, maar aan den hond. Hij wilde wel aannemen, dat de dame-in-kwestie te goeder trouw was en niet beter wist, maar een hond was nu eenmaal een hond al kon hij dit beest dan nog wel rangschikken onder het hoofd schoothondjes. En ten slotte en daar was hij voor kon de spoorwagen ook niet meer van den wind leven. Toen, op het juiste psychologisch oogen- blik, greep de baby in. Met een armzwaai, zoo onverwacht en schijnbaar stelselloos, als slechts een baby kan, keilde ze den hond van den schoot van haar buurvrouw tegen de vlakte, tusschen de voeten van dén vertegenwoordiger van den spoortrein. Alwaar hij met de vier pooten in de lucht stom en' roerloos bleef liggen. Niemand zei wat. Alleen de baby braai- de het pleizier uit, dat allen uit hun bin nenste voelden oplaaien. „Zij" Chême werkt zacht en weldadigklïw huid ontwaakt tot nieuwe schoonheid oadtr haar aanraking. In prijzen van 20S0*/45 en 75 cent. 3426 LUCHTVAART VLIEGTUIG NEERGESTORT. Elf dooden, drie gewonden. Uit Topeka (Kansas) wordt gemeld: Een vliegtuig met Canadeesche passa giers ie in het zuid-oosten van den Ame- rikaansche staat Kansas neergestort. Elf personen zouden zijn gedood en drie zwaar gewond. LAND- EN TUINBOUW DE PRIMAVERA TE ROTTERDAM. Men schrijft uit Rotterdam aan het „Vad.*»: Nog een goede vijf weken scheiden ons van het tijdstip, dat de groote tentoonstel ling van voorjaarsbloemen, de Pnmavera die in den lo'op der jaren zulk een goeden klank in stad en land heeft verworven haar deuren weer voor het publiek open stelt en zooals te begrijpen is voor ieder, die bedenkt wat er voor de organisatoren en voor de kweekers aan zulk een tentoon stelling, die t-och het mooiste op het go- bied van de bloemen- en plantencultuur, vast zit, is het bestuur reeds sedert gerui- men tijd aan de voorbereiding bezig. In een persconferentie heeft het bestuur ons het een en ander van die voorbereidingen ver teld en ons een inzicht gegeven in de plan nen, die er te dezen opzichte bestaan. Dit jaar valt de datum van de tentoon stelling een paar weken later dan ander6 het geval is. Dit hangt ten nauwste samen met een verzoek van het bestuur van de groote Belgische bloemententoonstelling, de Gentsche Floraliën. om beide tentoon stellingen niet te gelijkertijd te houden. Rotterdam heeft daardoor het voordeel, dat door de verschuiving nu een aantal andere planten mede voor tentoonstellen in aan merking komt. Vooral ie dit het geval met de rozen. Bij het maken van de opzet der tentoon stelling is daarmee ter dege rekening ge houden. Door de medewerking van de ver- eeniging Nos Jungunt Rtasae is men thans iii staat tot den aanleg van een groot rosa rium, dat een plaats is ingeruimd, die aan deze koningin der b'oemen alle recht zal doen wedervaren. Tegen een der zijwanden van de groote tentoonstellingshal, waar voor evenals dat in andere jaren gebrui kelijk is, de Nenijtohal wordt gebruikt, komt het front van een groot landhuis. Voor dit front wordt de rozentuin aange legd. Een andere bijzondere attractie zal zijn een huisje met een oud-Hollandschen tuin. dat een groot contrast zal vormen met de hoogst moderne kweekproducten, die verder in de. hal aanwezig zullen zijn. De firma Abbing en Zoon te Zeist zal voor deze verrassing zorg dragen Hoewel de Prima vera in Nederland nog nit de plaats inneemt, die overeenkomstige tentoonstellingen voor de Engelsche lief hebbers hebben, hoewel er wel vooruitgang te bespeuren is, toch is de Pnmavera reeds geworden tot een jaarmarkt- waar de kwee kers uit het geheele land met hun beste producten verschijnen. Het zijn niet alleen de groote tuinbouwcentra als Boskoop, Aalsmeer en de Bollenstreek, die hier trouwe gasten zijn. Ook de kleine kwee kers, vooral die van rotsplanten en cactee- en getroosten zich veel moeite om voor deze tentoonstelling iets goeds en iets nieuws te brengen, omdat zij hier een gelegenheid hebben om bun producten onder het oog van duizenden te brengen in een sfeer, die hun kweekproducten op zijn voordeeligst doen uitkomen. Wat er op het gebied van rhododendrons, azalea's, kersen, hortensia's, rozen, cacteeën verwacht kan worden, overtreft verre het geen tot nu toe werd geëxposeerd. Vorige jaren is er geklaagd, dat aan de bloembinderij zoo weinig gelegenheid werd geboden met mooi bloemwerk te demon- 6treeren. Het bestuur heeft de redelijkheid van die klachten erkend en er dit jaar voor gezorgd, dat alle gelegenheid zal worden geboden. Daartoe heeft het langs een der zijwanden 16 boxen laten aanbrengen, die alle in een rustige tint worden gestoffeerd. Elke ruimte kan door een firma worden be zet, waarin deze op rustige wijze haar bloemwerk kan demonstreeren. De verschei denheid van opvatting en van materiaal zal vooral aan deze afdeeling een bijzondere attractie geven. Tevens zal men nu in staat zijn te toonen op welk hoog peil de bloe- menschikbunst in Nederland staat. Het terrein voor de tentoonstellingshal zal worden ingericht als een rotstuin. Daar zal ook een weekend-huisje met eenvoudig tuintje een plaatsje krijgen. UIT DE OMGEVING SASSENHEIM K. J. M V. Dinsdagavond hield de Ka tholieke Jonge Middenstandsvereeniging haar eerste algemeene vergadering, uitgeschreven voor de bespreking van het zomerprogram. De vergadering, die zeer goed bezocht was, werd te. half negen door den voorzitter, den heer Kees Verdegaal Jr., met den katholieken jeugdgroet geopend. Spr. heette den zeereerw. moderator en de leden welkom, waarna lezing der notulen van de vorige vergadering door den 2den secretaris, den heer Adr. Otto. Hierna werd overgegaan tot de behandeling van de bestuursvoorstellen aangaande het zo merprogram. Besloten werd in de zes zomer maanden maandelijks te vergaderen op den eersten Dinsdag van iedere maand, terwijl o.a. een gezamenlijken fietstocht gehouden zal worden. Op de maandelijksche vergaderingen zullen de leden zelf voordrachten houden over ver schillende interessante onderwerpen. Na eenige huishoudelijke besprekingen sloot de voorz. deze prettig verloopen bijeenkomst De vereeniging telt reeds een flink aantal leden, maar het is te betreuren, dat verschei dene jongemannen, die in onze vereeniging thuis hooren, er tot nog toe nog buiten blijven staan. KATWIJK AAN DEN RIJN De blijde incomste oan pastoor J. P. Buys. Aan een en ander was gisteren tegen den avond te zien, dat er iets bijzonder stond te gebeuren in onze plaats. Veel menschen op de been, belangstellende gezichten enz. Wat dit was? Tegen half zeven werd de nieuwe herder der parochie, pastoor Buys, voorheen kapelaan te Rijswijk, verwacht. Door een der kerk meesters en een bestuurslid van „Katholiek Katwijk" was zijneerw. per auto van Rijswijk gehaald om hier in het parochiehuis door het Kerkbestuur, „Kath. Katwijk", en de school kinderen ontvangen te worden. In het paro- huis aangekomen werd door de schoolkinde ren een welkomstlied gezongen, waarna een der kerkmeesters, de heer M. H. v. Stijn, met eenige toepasselijke woorden den nieuwen pas toor hartelijk welkom heette in de parochie. Zijneerw. beantwoordde deze toespraak cn zeide verheugd te zijn door Z. H. Exc. den bisschop tot pastoor van Katwijk te zijn be noemd. Het was spr. bekend met welke droe fenis het vertrek van den vorigen herder was vernomen, doch spr. hoopte de voetstappen van pastoor Schiphorst te kunnen navolgen en vertrouwde dat de heerlijke samenwerking die er tusschen pastoor en parochianen be stond, zou kunnen worden bestendigd. Het was de bedoeling van zijneerw. om in dezelf de richting werkzaam te zijn als zijn voorgan ger en zou gaarne ieder advies hierover in ontvangst nemen. Door eenige bruidjes werden vervolgens bloemstukken aangeboden, een van de school kinderen en een van „Katholiek Katwijk". Na nog eenigen tijd gezellig in het parochie huis vertoefd te hebben en nadat de pastoor met ieder der aanwezigen persoonlijk had kennis gemaakt, was deze plechtigheid afge- loopen en ging men kerkwaarts, waar door den pastoor een plechtig Lof werd gecele breerd.. Begrijpelijk dat het aantal parochia nen in de kerk ditmaal aanmerkelijk groot was. Zondag a.s. is er in het parochiehuis van 12 1 uur gelegenheid voor alle parochianen om kennis te maken met den nieuwen pastoor. Zondagavond te 7.30 uur zal door den hoog- eerw. heer deken Homulle de installatie plaats- hebben, waarna plechtig Lof. LANGERAAR Graatwacht. Hallo graalleden van Lan- geraar. Komen jullie allen Zondagmiddag naar ons clubhuis. Bij goed weer houden wij een wandeltocht door het dorp. Alle ge- uniformden zijn natuurlijk present. Van half twee tot twee uur inkleedingscur- sus voor allen. Van 2 tot 3 uur club voor de grooten, waar na congregatie in de kerk. Van 3 tot 4 uur club voor de kleinen. De clubs in de week als gewoonlijk. a Denken jullie nog eens extra aan onze Alg. H. Communie van Woensdagmorgen I Ze zijn lang allemaal altijd niet present. Denk er om ons beste beentje voor, opdat onze Graal- wacht een voorbeeld wordt voor de andere Graalwachten. Excelsior! Alleluja! Vooruit! NOORD WIJK Hanze. Donderdagavond vergaderde De Hanze in het Juvenaatsgebouw, waarbij de opkomst zeer groot was. De voorz., de beer V. Ph. Braun, opende met een welkom deze bijeenkomst, waarbij het hem een groot ge noegen was, weder een tweetal nieuwe leden welkom te mogen heeten, evenzoo den spr. van dezen avond, den heer Schmal. De notu len werden ongewijzigd vastgesteld. Enkele ingekomen schrijvens van het Centr. Bureau over wederzijdsch verplicht lidmaatschap, over het Incasso- en Informatie-bureau werden voor kennisgeving aangenomen, terwijl de be schrijvingsbrief voor den Centr. Raad op 3 Mei a.s. werd aangehouden lot de e.v. verga dering. Een schrijven was verzonden naar do Winkeliersvereen. te Noordwijk aan Zee, be helzende, dat gezien de resultaten van den laatsten tijd, de Hanze van verdere samen werking met gen. vereen- zal afzien. Wel zal er zoo noodig voeling gehouden worden met de Chr. Middenstandsvereen. en de Winke- liersvereen. te Noordwijk-binnen. De heer J. J. R. Schmal, secretaris van het Economisch Instituut voor den Middenstand te 's Gravenhage, gaf 'n beknopte uiteenzetting van doel en werkwijze dezer instelling. Spr. vond daarbij gelegenheid om den nadruk te leggen op de beteekenis der vergelijkende kostenstudie speciaal voor het middenstands - bedrijf, dat geen middel onbeproefd mag la ten om zich in den concurrentiestrijd te we- Naar aanleiding van deze rede, werden nog eenige vragen gesteld, welke door den spr. werden beantwoord, waarna de voorz, hem dank bracht voor de heldere en prettige, uit eenzetting over dit Instituut. Hierna bracht de voorz. verslag uit van de gehouden gecombineerde conferentie met B en W. en het Crisis-comité over de waterlei ding, gas- en electriciteitstarieven en diverse Ieverantiën. Deze besprekingen zul'en nog maals met de gecombineerde Middenstands ver. onder de loupe worden genomen om ze alsdan weder in een onderhoud met B. en W. meer in details te bespreken. Het voorstel van het Centr. Bestuur inzake een op te richten Voorschot-instituut leverde nogal discussies. Waar men er echter nog zoo weinig van wist, werd besloten een spr. uit te noodigen om dit onderwerp bij de leden duidelijk te maken en de Centrale Raadsver gadering af te wachten, waar dit voorstel in behandeling zal worden genomen. Vervolgens wekte de voorz. allen op zoo veel mogelijk deel te nemen aan de Willem de Zwijger-herdenking, welke alhier zal plaats hebben op 24 April a.s. Bij monde van den DERDE BLAD PAG. 9 heer Mathot bracht de feestcommissie verslag uit van de gehouden feestvergadering, welke bijzonder goed was geslaagd. De voorz. bracht dan ook aan deze commissie dank voor haar verdienstelijk werk. Tot afgevaardigden naar den Centr. Raad werden gekozen de heeren A. Roeleveld en A. v. d. Berg. Na een vruchtbare rondvraag sloot de voorz. deze geanimeerde bijeenkomst met den Chr. groet RIJNSBURG Bloemenhandel. Er is voor export weinig te doen, de massa moet weg voor binnenland, en die massa is groot met dientengevolge zeer lage prijzen en verliesgevende uitkomsten voor de trekkers. Ook uit de koude kassen komen groote massa's bloemen. Betaald werd voor tulpuen per dozijn William Copland 611 ct., Duchesse de Parma 1013 ct, Herman Schle- gel 610 ct., Cramoisie Brillant 68 ct, Mu- rillo 710 ct., Bartigon 813 ct, William Pitt 812 ct, La Reine 59 ct, Brillant Star 5—9 ct. Farncombe Sanders 812 ct, Cente- naire 813 ct-. Narcissen 15—40 ct per 100. STOMP WIJK ,St. Paulus". De propagandaclub St. Pau- lus" zal Maandagavond a.s. een cursus avond houden in het „St. Vituszaaltje". De voorzitter der propagandaclub, de heer Kees v. d. Zijden, zal een lezing houden over de a.s. verkiezingen. Voorts zal Jan v d. Meer een causerie houden over: '„Hoe ons land be stuurt wordt". Het bestuur der propagandaclub verwacht vele leden- Ook belangstellenden zijn welkom TER AAR De veilingen. Met volgende week te be ginnen, zal in het vervolg Maandag, Woens dag en Vrijdag, veiling gehouden worden. Onze burgemeester. Bij Kon. Besluit van 25 deze is de burgemeester dezer gemeente, jhr. K. W. L. de Muralt, herbenoemd als bur gemeester van Ter Aar. Lidwina-verloting. Donderdag-middag werd de verloting gehouden van de Lidwina- vereeniging. De hoofdprijs: een theekast, werd gewonnen door den beer L. Bosland. Verder kwamen nog vele gelukikgen nit de verloting met mooie prijzen. VOORHOUT Werktoozenzorg. De collecte voor de verzorging der werkloozen in deze gemeente heeft over de maand Maart een bedrag van 90 opgebracht. De gehouden fancy-fair door de muziek- vereeniging „St. Caecilia", bracht voor het werkloozencomité een netto-bate van 155. Deze bedragen stellen het comité in de ge legenheid om een extra-Paaschuitdeeling te houden. UIT DE RIJNSTREEK WOERDEN. HOOIBERG IN VLAMMEN. De brandstichter van bed gelicht Gisterennacht te ongeveer twee uur heeft een brand gewoed in een hooiberg toebehoorend aan den heer van Doorn en gelegen aan den Nieuwendijk nabij" het Al gemeen Ziekenhuis. Door eenige agenten in dienst werden al spoedig op verre af stand de vlammen waargenomen, waarna zij zich onmiddellijk naar het bewuste per ceel spoedden. De brandweer alsmede de burgemeester werden gewaarschuwd. Dr. Dishoeck, die toevallig in het Ziekenhuis aanwezig was, wist met behulp van een burger de deur van een nabijgelegen stal open te trappen en alle aanwezige koeien van hun touwen los te snijden. De brand weer kon de brand tot de hooiberg, die slechte ten deele met hooi gevuld was, be perken. Inmiddels bleek, dat de brand moest zijn gesticht. Een rijksveldwachter, die op den bewusten tijd daar gepasseerd was, had op den Nieuwendijk een tweetal personen ontmoet uit Woerden, een zekere R. de J. en D. IL, waarvan eerstgenoemde uit de richting van bet later brandende perceel zich bij zijn kameraad kwam voegen. Met machtiging van den burgemeester werd deze persoon onmiddellijk van zijn bed gelicht en naar het bureau overge bracht. Hier werd hij door den burgemees ter aan een verhoor onderworpen, waarbij hij hardnekkig ontkende. De andere per soon, D. R., kwam echter uit eigen bewe ging aangifte doen, dat de J. de brand had gesticht. Eenigszins onder den invloed van een „borrel" zou hij gezegd hebben wel eens brand te willen stichten: „dan kwam er weer wat werk". Gistermiddag werd de J. onder geleide naar Utrecht overgebracht, om voor den Officier v. Ju stitie te worden voorgeleid, als verdacht van brandstichting. Meneer Meier had zijn hond gedresseerd om zijn parapluie te dragen.

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 9