HIER!! Dat is W RECHTS DONDERDAG 23 MAART 1933 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 1P RECHTZAKEN POGING TOT DOODSLAG OP EEN JACHTOPZIENER. Op 1 December j.l. ontdekte de aaohtop- ziener Klaster uit Wassenaar, dat e* n viertal peisonen in de duinen in de nabij heid van „de Bierlapzich op verdach e wijze ophieid. Toen zij K. bemerkten, gin gen zij er van door, doch plotseling keerde een hunner zich om en loste uit een revol ver cenigp. schoten op den jachtopziener en diens hond, die evenwel niet door de ko- geis werden getrofien. Er had een achter volging plaats, waarbij de jachtopziener er in mocht siagen een der vluchtelingen tc arrestceren. Tegen dezen, een zekeren K., werd proces-verbaal opgemaakt wegens het loopen over verboden grond. Den volgenden dag slaagde de recherche er in een 26-ja- rig hoetsmid C. N. aan ie houden. Na buis- zoeking werd in den tuin van diens wo ning een revolver opgegraven. Verdacht van poging tot doodslag stond N. voor de Haagsche rechtbank terecht. Deswege eisohte het O. AI. 3 jaar eii 8 maanden gevangenisstraf. De rechtbank gelastte gisteren, dat als nog een verhoor van den jachtopziener zal plaats hebben, alvorens zij vonnis wijst. ROEKELOOZE CHAUFFEUR. De rechtbank te Alkmaar veroordeelde den 24-jarigen vrachtauto chauffeur J. C. E. te Alkmaar, die op 17 Nov. j.l. de ern stige aanrijding veroorzaakte van de Hel- deiseho bus, waurbij zes pasagiers ernsug werden gewond, conform den eisch van hei O. AI. tot 3 maanden principale hechtenis en één jaar ontzegging van rijbevoegdheid. KANTONGERECHT ALPHEN A. D. RIJN Door het kantongerecht te Alphen werden de navolgende verstekvonnissen gewezen: Wegens overtreding der motor- en rijwielwet: D. v. d. B. 2 subs. 1 week tuchtschool, M. A. G. te Hazerswoude f 4, subs. 1 dg..; W. v. d. L. 3, subs. 1 dg.; F. den O. Z3.50 subs. 1 dg.; 8 v. d. K. te Alkemade 4, subs. 1 dg.; P. V. 3, subs. 1 dg.; H. v. W. te Oudenrijn id.; J. v. d. N. te Bodegraven 4 subs. 1 dg.; J. B. te Am sterdam 4 subs. 1 dg.; J. B .te Koudekerk 3. subs. 1 dg.; F. den O. 3 subs. 1 dg.; R. J.'K. te Mijdrecht 8 subs. 2 dg.; J. S. H. te Katwijk aan Zee 6, subs. 2 dg; overtreding van het reglement op de Provinciale wegen: Th. W. van K. te Aalsmeer f 5 subs. 1 dg.; overtreding der leerplichtwet: J. J. van L. te Woubrugge: f 3 subs. 1 dg.: Arbeidswet C. F. M. te oBskoop 4 subs. 1 dg; overtreding der motor- en rijwielverordening der gemeente Boskoop H. M. te Waddinxveen f 3 subs. 1 dg. F. P. A. D. te Boskoop f 3 subs. 1 dg over- 1 reding der Visscherijwet. Y. P. te 's Graven- hage 4 subs. 1 dg. met verbeurdverklaring van den hengel. W M. B. id Overtr. van art. 453 wetboek van strafrecht, W. E. zonder be kende woon- of verblijfplaats hier te lande 12 subs. 6 dg. J W. S. id.; K. E. id. 8, subs 2 dg.: J. K. id. 10 subs. 5 dg; H. G. v. L 5 subs 1 dg.; Ch. J. S. zonder bekende woon- ol verblijfplaats hier te lande 1 week hechtenis Overtreding der Vuurwapenwet H. G. M. van 15 subs. 3 dg met verbeurdverklaring van in- beslaggenomen pistool en scherpe patronen. FAILLISSEMENTEN Uitgesproken: A. v. d. Broek, plantenhandelaar. Boskoop, Rozenlaan 28. Cur. mr. C. M. Loef Boskoop. Jac. M. Regtvoort, scheepsbouwer Zwammerdam, Cur. mr. F. D. L. Gunning, Leiden. H. G. Heidbuurt, Boskoop, Zijde 230, handelende onder den naam Gara ge ..Centraal". Cur. mr. C. M. Loef. Boskoop. G. de Waal, schoenhandelaar, Zoe te r m p e r, Cur. mr. A. C. J. in 't Veld- Vegler, Delft. L. Bokhorst, houder eener machinale brei-inrichting, Haarlemmermeer, Hillegomirerdijk 440. Cur. mr. K. van Giffen, Haarlem. SPORT VOETBAL DIOC. HAARL. VOETBALBOND. UIT HET LEIDSCHE DISTRICT. De Junioren-Competitie. De uitslagen van 19 Maart luiden: Afd. A: SJC ISNA I 4-0. A f cl. B: RWl") IISt. Bernardus I 33 Afd. C.: SMC ÏI-NVC I 1-1. RWD ITT—Leiden II 09; Foreholte II RWD IV 2-0. Hot wedstrijdprogramma voor a.s. Zon dag luidt: A f tl A: Lisse ISNA 1. 12.30 uur H. van Vee'en: Teijlingen ISJC I. 12.30 uur G. E. Bakker. Afd. C: NVC I—RWD III, 12.30 uur, A. J. Knegt. De Competitieleider. PROEF WED STRIJD TE ROTTERDAM Voor den wedstrijd der beide B-elftallen op het Sparta terrein te Rotterdam be stond slechts matige belangstelling De elftallen kwamen op, zooals reeds is opze geven. Het elftal, waarvan Veenendaal do'elverdediger was speelde in het blauw, Dat soudt U zoo'n fietser of automo bilist wel willen toescbreeuwen, als hij zonder noodzaak op het midden of links van den weg rijdt. Geeft het goede voorbeeld: Houdt rechts 23 het andere in het groen. De groene ploeg bleek al spoedig de steikste. Voor de rust doelpuntten Duynhouwer, Franken, Van Reenen en Duynhouwer, terwijl het eenige tegenpunt van Looischil- der was. Na de rust waren Schut en Diepenbeek bij blauw inge'eeld, terwijl v d. Hoven en De Koning bij groen verdedigen. Deze omzetting bleek het spel zeer te beinvloe- den. De krachtsverhouding was vrijwel gelijk. Beide ploegen doelpuntten ieder nog eenmaal en wel Mulders voor de blau wen en Van Reenen met een zeer fraai schot voor groen. De eindstand was dus 52 voor de groenen. Van de doelverdedigers maakte Veenen daal een onbetrouwbaren indruk. In de achterhoede waren Schut en Diepenbeek verreweg de besten. In de middenlinie speelde alleen van Deyck een behoorlijke partij, terwijl van de voorhoedespelers vooral vermelding verdienen Mulders en Franken. Van Reenen gaf blijken van zeer schotvaardig te zijn. Looischilder viel te gen en Mol scheen zijn dag niet te heb ben. PR0EF-B0NDSELFTAL SAMEN GESTELD. De Keuze-Commissie van den K. N. V. B. heeft gistermiddag na afloop van den proefwedstrijd tusschen twee B-elftallen te Rotterdam een pioef-Bondselftal sa mengesteld, dat op Woensdag 29 Maart des middags om drie uur op het Sparta- terrein een oefenwedstrijd zal spelen te gen de Engelsche profclub Walsail. De samenstel'ing luidt als volgt: Doel: v. d. Meulen (H. F. C Achter: Weber (A. D. O.) en Van Run (P. S. V.). Middenlinie: Pellikaan (Longa), Ande- riessen (Ajax). Van Heel (I eijenoord), Voorhoede: Nacels (Enschede). Vente (Neptunus), v. d. Broek (P. S. V.). Bonse- ma (Velocitas) en Manssen (Excelsior). ATHLFTIEK Lustrum „Rood-Wit". Ter gelegenheid van het eerst Lustrum der R. K. Athletiek en Sportvereeniging Rood-Wit" organiseert bovengenoemde vereeniging op 11 Juni Diocesane Athletiek wedstrijden. Verdere mededeelingen volgen in het officieel programma. Indoortraining. Wegens uitste- digheid van den leider deze week geen in doortraining. UIT DE OMGEVING LISSE. Administratie Arbeidsbemiddeling. Burg. en Weth. stellen den Raad der ge meente voor, in verband met de onvol doende ruimte in het gemeentehuis, om een apart gebouwtje te stichten, alwaar de administratie van de Arbeidsbemiddeling en Werkloozenzorg kan worden onderge bracht. Voor een richtige administratie wa-s het kantoortje tot dusver in het ge meentehuis ondergebraent te klein. Hel gebouwtje, hetwelk zaï worden opgetros- ken van hout, komt te staan op het bouw terrein hoek Bonds-traat-Heereweg. Dit bouwterrein, hetwelk aanvankelijk een an dere bestemming had. zal in verband met den huldigen tijd voorloopig niet bebouwd worden, zoodat tegen de plaatsing van zulk een hout kantoorgebouwtje geene bezwaren bestaan. Door deze bouw zal de goede ad ministratie van de arbeidsbemiddeling en werkloozenzorg in deze gemeente bevor derd worden. De kosten zullen naar raming bedragen ongeveer 1200. Crisis-Comité. Het Crisis-Comité de zer gemeente heeft zich tor den Raad de/er gemeente gewend niet het verzoek, om, evenals het vorige jaar, 50 pet. van de kos ten, verbonden aan hot verstrekken van extra hulp aan werkloozen. voor rekening van de gemeente te nemen. De andere 50 pet. der kosten zal worden gedragen door het Nationaal Crisis Comité. De kosten zullen bedragen ƒ5.— per werklooze. geno men over het gemiddeld aantal werkloozen in deze gemeente gedurende het 2de half- laar 1932. Het gemiddeld aantal werkloo zen over dat tijdvak bedroeg *288. zoodat de totaalkosten bedragen f 1430. Bu.rg en Weth. stellen den raad dezer gemeente voor 50 pci. dezer kosten of 715.voor rekening dezer gemeente te nemen, onder voorwaarde dat de ovorige kosten, eveneens ƒ715.— voor rekening van het Nationaal Crisis Comité komt. Burg. en Weth. dezer gemeente stel len den Raad voor om de perceelen Sta tionsweg no. 34. kad. bekend gemeente I.is- se in sectie C, no. 1299. toebehoorende aan de heeren S. F. Barnhoorn en J. Wens- veen, beiden alhier, en de percee.en Broek- weg nos. 15, 17 en 19, kad. bekend gemeen te Lisse in sectie D nos. 2007, 2008 en 20u0. toebehoorende aan den heer J. Buurman ie Amstelveen, onbewoonbaar te verklaren. Deze woningen, welke door. het aanbrengen van verbeteringen niet in bewoonbaren staat kunnen worden gebracht, zijn volgens de rapporten van de Gezondheidscommis sie en den Gemeente-opzichter, totaal on bewoonbaar Het is geen overbodigheid deze woningen door een dergelijke maatre gel aan de bewoning te onttrekken. Verkiezingen. In verband met de op 28 April t.e houden stemming voor de ver kiezing van leden der Tweede Kamer der Sta ten-Gene raai stellen Burg. en Weth. den Raad dezer gemeente voor als stem lokalen voor het le, 2e, 3e en 4e stemdis- trict aan te wijzen resp. de openbare school, de openbare bewaarschool, de Ned. Herv School en het Patronaatsgeboaw (Beekbrug). Tot voorzitter en leden van de stembu- reaux stellen zij voor te benoemen: te stemdistrict voorzitter de Burgemeester, leden A. H. Schrama en Jac. Kingma; 2e stemdistrict voorzitter G. Tromp, leden C. Sohrama en J. Noorlandt; 3e stemdistrict voorzitter J. Pijnacker. leden C. Lange veld en J. P. Segers en het 4e stemdistrict voorzitter P. Warmerdam, leden P. Romijn en A. Th. van Resteren. Exploitatie bouwterrein. Burg. en Weth. dezer gemeeme stellen den Raad, in overleg met de Grondcommissie, vour om het bouwterrein, geiegen tusschen Tul- penstraat en de ontworpen straten langs de perceelen van de Gereformeerde Ge meente en den heer Krusenian, in te deo- len en te exploiteeren. Volgens het vastgestelde uitbreidings plan wordt vanaf de Tulpenstraat langs het perceel Wetter een straat aangelegd ter breedte van 9 M. in verbinding met de doorbraak over het perceel Krtiseman. Men stelt zich voor langs deze straten de bouw. terreinen te verkoopen met een diepte van 30 M., zoodat er nog gelegenheid overblijft voor den aanleg van speelterreinen voor de jeugd. Voorgesteld wordt aldaar een speeltet- hein aan te leggen met een afmeting van 37 bij 84 meter, temeer daar het terrein zich hiervoor uitstekend leent en goed is gelegen. Nog stellen Burg. en Weth. te dien aan zien voor den verkoopprijs van het bouw terrein langs de aan te lezgen straat van af de Tulpenstraat te bepalen op f 3..">0 per M2. Arbeidsbemiddeling. Bij de gemeente lijke Arbeidsbemiddeling staan als werk zoekende ingeschreven 344 landarbeiders en 41 tot andere vakken behoorende per sonen. Pluimvee- en Konijnensportver. Woensdagavond hield bovengenoemde Ver eeniging haar ledenvergadering in het ge bouw „De Kleine Vereeniging'De voor zitier. de heer W. F. Deude.v. verwelkom de de keurmeesters en het bestuur van „Nut en Sport"' uit Haarlem. De voorzitter zegt. dat de vereen, in dezen crisistijd nog steeds in ledental stijgt: hedenavond kun nen wederom vier nieuwe leden gebal'o- teerd worden. Spr. hoopt, dat de bespre kingen van dezen avond moge leiden tot groei en bloei dezer vereeniging. De notu len werden voorgelezen en onveranderd goedgekeurd. De vier nieuwe leden werden aangenomen Hierna hield de heer H. te Kulve uit Haarlem een causerie over de Hoenderteelt Aanschaffing, broeden, en het opfokken der kuikens werd door spr. op boeiende wijze behandeld. Ook het gevaar van ongedierte en het dooden van de kui kens door de hennen, werden besproken. Spr. bracht naar voren, welke eischen er gesteld moeten worden, als de dieren op de tentoonstellinz bekroond willen worden. Dit werd met foto's aangetoond. Hierna hie'd den heer te Kulve een tafel keuring, afd. Hoenders. De dieren werden allen goed onder de loupe genomen, en de eigen schappen, die zij missen om bekroond le worden voor de tentoonstelling, aangeduid De voorz. bracht een woord van dank aan den gcaohten spreker voor zijn leerzame causerie. In de pauze werd een verloting gehou den van drie langooren, welke opbracht 8.91. Hierna hield de heer L. H. Hamaker uH Ha?riem en tafe!keuring voor konijnen. Ge komen aan het einde, dankte de voorz. de beide keurmeesters vooi hun leerzame cau serie en de aanwezigen voor hun stille aan dacht, waarna de vergadering gesloten werd. NOORDW1JK Diefstal. De heer H. alhier deed bij de politie aangifte van diefstal van eenige land bouwgereedschappen, oa. een graaf en een mestvork, welke zich bevonden in een op zijn land staand schuurtje. Onderzoek wordt ingesteld. Begin van brand. In het perceel Offetn- weg 59, bewoond door den heer S. is een schoorsteenbrandje uitgebroken welke zich m het begin nog al erg liet aanzien. Door om wonenden is dit brandje echter gebluscht kunnen worden. Geboren: Cornells Hendrikus Johannes z. van H. Th. v. Deursen en A. C. Blokker Johannes z. van J. van Duijn en H v. d. Bent Antje Marie d. van W. C. Huisman en J. Roege Johannes Wouterus z. van J. C. de Haas en J. N. Vink Jacobus Albertus t. van J. J. Smit en P. E. Caspers Marijke d. van H. W. v. d. Wilk en L. v. d. Bent Ondertrouwd: D J. Waal 24 j. en M. E Hiller 22 j. Getrouwd: P G. Bralten 27 j. en N. v. Roon 22 j. D. G. Jongeneel en A. v. d. Haak. Overleden: Antonia Margaretha Ha makers 33 j. geh. met S. Plekker. N00RDWIJKERH0UT. Dienstplicht. De keuring voor de dienstplicht lichting 1934 zal voor de inge schrevenen uit deze gemeente gehouden worden te Noord wijk, in het Juvenaatsge bouw, van Limburg Stirumstraat 26a, op Zaterdag 8 April 1933. des voormiddags om 9.30 uur, voor de tijdelijk ongeschikt ver klaarden van de .ichting 1933 en voor de ingeschrevenen van de lichting 1934 wier namen ceg.nnen met de letters B tm D; des loormiddags te 11 uur voor hen. wier namen beginnen met de ietters E. t m Ph; des nam'uaags te 2 uur voor de overigen. Jubi'eurr - l April a.s. herdenkt de heer F. J. var Eeden, assistent van den Sta tion >d ïenst alhier, zijn zilveren ambtsjubi leum. Lie work.oosheid Bij den agent der Ar- beidsbe n ddeling alhier staan als gencel wertdous ngeschreven220 landarbeiders. 2 opperlieden, 7 timerlieden 1 metaalbe werker, 2 betonwerkers, 2 metselaars. SASSENHE1M. Geboren: Theresia Gertruda Jacoba, d v. C. Bergman en A. M. J. Bent je. -- Gerarda Antonia, d. v. S. Th. Verbij en J. L. Bakker. Bertha Johanna, d. v. P. C Schrama en B. J. de Wit. - Joannes Anto- nius, z. v. H. A. Molkenboer en E. C. M. Kiebert. Pieter Gerardus z. v. H. M. Hüsken en P Buitenom. - Petrus Bartho- lomeus, z. v. J. v. d. Weijden en M. W van den Berg. - Cornelia Helena, d. v. M. Th. v. d. Hoorn en M. H Langelaan. Peronel- la Johanna, d. v. A. van Tol en J. A. van Ha ge Overleden: N. van den Boom, wed. van J. Verhoog. Gehuwd: C. Suijkerbuijk 24 j en E. L. Ch. Mietzke 20 j. Ingekomen: C. de Bruin, Zandsloot- kade 11, van Amerika. I. D. A. Huijg, Hoofdstraat 284 van Anna Paulowna. Vertrokken: H. Karsch, Warmon- derdam 35, naar ;s-Gravenhage. L. Bun schoten, Kerklaan 34, naar Harderwijk. VOORSCHOTEN Crisis-comité. Zaterdag 25 Maart, zal door het pl. crisis-comité met medewerking van eenige jonge dames een verkoopdag van crisis-speldjes worden georganiseerd, ten bate var de kas van het comité. Het comité hoopt op de medewerking van alle ingezetenen dezen dag te doen slagen, daar haar kasmiddelen bijna zijn uitgeput en zii gaarne haar hulpverleening voor de slui- t.ng gedurende de zomermaanden nog eenig'en ti:d zou willen voortzetten. Voor hen. die dien dag niet thuis zijn en hun bijdrage willen gireeren zij er aan her innerd, dat het giro-no. is 191800, plaatselijk crisis-comité Voorschoten. Geboren: Theodorus Coenradus Maria z van D. II. Huurman en D C. M. van der Zalm. Gevestigd: M. G. Paesie, Leidscheweg 83, van 'sGravenhage A Neumann. Voor straat 37, van Leiden P. de Mooij, geb. van de Pol en gezin. Rijndijk 2, van 's Graven- hage D. J. Brinks, Hofweg 29, van Bos- Ver trokken: H. C. Vogelaar, naar Val kenburg A. van Vianen en gezin, naar 's Gravenhage H. N. v. Ooole en dochter, naar Doorn G. G. van der Plas naar Zand- vcort J. C. C. E. Lambour, geb. Ormel en gezin naar Zandvoort. WASSENAAR Gevestigd: J. J. Hendriks, electr. tech- niker, uit Den Haag, van Z. v. Nijeveltstr. 175 J. Schottee de Vries, uit Voorburg, Schouw- weg 72 E. J. Schouten, uit Leiden, Rijks straatweg 711 A. Flokstra, uit Den Haag, van Z. van Nijeveltstraat 19 P. A. Bijlaveld, uit Den Haag. va.i Z. van Nijeveltstr. 46 Wed. A. W. IJsselstijn geb. van den Heuvel, uit Zeist, de Lus 12 H. F. Strötzel. dienst bode uit Amsterdam, Crocusstraat 7 M. Hermans, dienstbode uit Noordwijk, Wetering laan 2 A. F. Sotmann, dienstbode, uit Den Haag, WilhelminapleiL 6 A de Haan, boe renknecht uit Monster, Deijelerweg 113 M. Boogaard, uit Den Haag, Raaphorstlaan 28 G. A. Mlijnek, dienstbode, ui" den Haag, Santh.laan 15 W. Bekooi en gez kleerma ker uit Leiden,. Oostd.weg 49 J. Boogaard en vr., directeur Hoenderpark Vrijland, uit .Den Haag, Raaph laan 2 K. Hillebrand en vr., uit Woubrugge, Bloemluststraat 74 A. Fogteloo en vr.. uit Utrecht. Heerenweg 14. Wed. R. F. V. Thijssing geb. C. J. Kamohuis er gez., uit Amers'oort, Rozensteinstraat 2D Mr. H. C Obreen en vr., Secr. Staatscommis sie v. d. N„ed. Z. Afr. Handel, uit Den Haag, Burchtolein 19 M. Auerbach en vr., ma- chinefabr., uit Den Haag, Wittenb weg 178 Chr Brachman, uit Den Haag, Buurtweg 99 G H. Schelfhorst- en gez, winkelier, uit Den Haag. R:'ksstraatweg 753 M. Mitterhauser, dienstbode, uit Sierning. Wittenb.weg 86 S van der Val, dienstbode uit Den Haag, Wilhelminalaan 4 Th. Jeltes. uit Den Haag, Prinsenweg 13. Veitrokker: Chr. van Grieken en gez. naar Reeuwijk M. Roos naar Den Haag P C. Hoogendoorn naar Woubrugge I. H. Vegt naar Lonsduinen P. Carnere en vr. naar Nice H. Moermans naar Rotterdam II H. Barendrecht en vr naar Aoeldoorn M. A. van Rooden naar Esch W. E. Staijer naar Leiden W. G Tobv naar Den Haag C. van der Kwast en Zn. naar Epe C. H. A. Kleijn naar Rijswijk K. Majewski naar Den Haag Th. de Roock naar den Haag. Geb or ,n: Hendrik z. van W. M. van Tol en J. Schutte Gerardus Adrianus z. van G A. Henkes en J W. Heijno Gerard Adrianus Petrus z. van G. A. P. de Kort en J. C Ran Ondertrouwd: H. H Bergsma en R. F orsch. Overleden: Jan Eijssen 76 j. wedr. van A Bos Henriëtte van der Eem 66 j. wed. P H. C. Brunt. WARMOND. Aanvaring. Gisteren had op de Ka- gerplassen alhier een aanvaring plaats tusschen een motorschip en een zeilschip beladen met turf. Het zeilschip bekwam groote schade en moest op sleeptouw genomen worden, terwijl het motorschip een defect aan de stuurinrichting b eek te hebben zoodat het eveneens naar Amsterdam gesleept moest worden. Watersport. Door B. en W. is aan C. Brandse te Leiden vergunning ver leend vcor den bouw van een groote bergplaats voer motor- en zeil booten in den Veerpolder alhier, nabij de rivier de Leede. UIT DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN Verkooping. Bij de gisteren ten overstaan van notaris jhr. G. J. Stoop in hotel „Cen- tiaal" gehouden verkooping werd het woon- er. winke'huis staande in de van Mandersloo- straat alhier van wijlen den heer J. B. v. Hal deren in bod staande op 5200 afgemiind op 1100, door den heer C. Y. Ponsioen alhier. Botervondst. Een autobestuurder uit Bar- neveld heeft bij de politie aangifte gedaan dat hij op den Rijksstraatweg heeft gevonden een drietal kisten met boter. Elke kist bevat 50 pakjes roomboter ad *.n halve k.g. Inlichtingen politiebureau ajhier. Voor de werkloozen. De firma Douwe Eg berts heeft voor de Alphensche werkloozen beschikbaar gesteld zeshonderd pakjes tabak. Het crisis-comité heeft zich met de uitdeeling belast. STOOMVAARTBERICHTEN STOOMVAART MM NEDERLAND MARNIX VAN ST. ALDEGONDE, (uitr.) vertr. 21 Maart van Suez. POELAU BRAS arr. 22 Maart van Am sterdam te Batavia. POELAU ROEBIAH (uitr.) pass. 21 Maart Perim. KON NFD STOOMB MIJ AJAX arr. 21 Maart van Bilbao te San- ORANJE NASSAU (thuisr.) wordt 23 Maart nam te Plymouth verwacht. PERSEUS vertr. 21 Maart van Danzig naar Stettin. PLUTO vertr. 22 Maart van Amster dam naar Kopenhagen. ULYSSES vertr. 22 Maart van Amster dam naar Hamburg. HOLLAND-AFRIKA LIJN KLTPFONTEIN (thuisr.) arr. 22 Maart te Suez. KON H0LL. LLOYD FLANDRIA (uitr.) verrt. 21 Maart van GAASTERLAND (thuisr.) vertr. 21 Mrt van Santos. ZEELANDIA vertr. 22 Maart van Am sterdam naar Zuid-Amerika. KON PAKETV. MIJ. N.-HOLLAND vertr. 20 Maart van Ba tavia naar Samarang. ROGGEVEEN, Bangkok-Kaapstad vertr 21 Maart van Port Louis (Maur.). TASMAN Port Natal-Batavia vertr. 21 Maart van Tamatave. HOLLAND-AMERIKA l'JN BREEDIJK. TampicoRott., wordt 22 Maart 6 30 uur nam. voorgaats verwacht. BREEDTJK arr. 22 Maart van N. Or leans te Rotterdam. LOCHKATRINE. Rotterdam-Vanc., arr. 21 Maart te San Francisco. HOLLAND BR ITSCH INDIE LIJN MEERKERK. Antw.-Hamb., pass. 22 Maart Vlissingen. STREEFKERK arr. 21 Maart van Rot terdam te Bremen. ROTTERDAMSCHE LLOYD. KOT A NOPAN (thuisr.) pass. 22 Maart Dover. TAPANOELI (uitr.) pass. 22 Maait te Point de Galle. STOOMVAART MIJ. OCEAAN. ANTENOR. Japan-Rotterdam pass. 20 Maart Finisterre. ATREUS. Batavia-Amsterdam vertr. 22 Maart van Port Said. AENEAS. Japan-Rotterdam arr. 21 Mrt te Tientsin. EURYBATES, Rotterdam-Japan, arr. 21 M°arr te Honkong. MEMNON arr. 21 Maart van Rotterdam te Glasgow. PHRONTTS. Batavia-Amsterdam arr. 21 Maart te Colombo. E i» LIJN JONGE ANTHONY arr. 17 Maart van Boegie te Valencia, 19 Mrart naar Cartha- gena vertrokken. JONGE ELISABETH arr. 20 Maart van Sunderland te Barcelona. kettingen, rookt zijn avoedsigaar.

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 10