DINSDAG 31 JANUARI 1933 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 7 WARMOND. Het 121 /2-jarig feest van den pastoor. Het 121/2-jarig jubileum van den zeer- eerw. heer A. Oudejans als pa-stoor alhier, dat hoewel de eigenlijke datum op he den viel gisteren werd herdacht, is toch, ondanks het verzoek van den jubilaris om dezen dag zonder feestelijkheden te doen voorbijgaan, aanleiding geworden tot een daadwerkelijke huldebetuiging, waaraan Pastoor Oudejans zioh niet heeft kunnen onttrekken. Want op dezen dag wilden de parochia nen toch toonen, dat het vele werk gedu rende 12 1/2 jaar door den'pastoor verricht en dat is niet weinig op hoogen prijs werd gesteld. Als wij een greep doen uit 't voornaamste en belangrijkste, dat de pas toor tot stand bracht, dan memoroeren wij zijn liefde voor de parochiekerk, die hij liet Testaureeren, zijn zorg voor het R.-K. on derwijs, waardoor de splitsing van jon- geens en meisjesscholen tot stand kwam zijn arbeid voor de jeugdbeweging. Graal en Patronaat, de bouw van het St. Lidwinage- sticht, wat hij met hart en ziel tot stand bracht. Om dit alles en nog veel meer, mocht het 12 1/2-jarig feest van den pastoor niet onopgemerkt voorbijgaan en gelukkig is dit ook niet gebeurd. Gistermorgen om 7 uur werd door den Jubilaris een H. Mis opgedragen waaron der algemeene H. CommYnie en het be hoeft nauwelijks betoog, dat een massaal aantal parochianen van hun belangstelling deden blijken en do gelegenheid to baat nemen om op dezen dag een gebed te stor ten voor hun herder. Door don heer Ma-chen werd nog op keu rige wijze een feestcantate van Dobbel steen ten gehoore gebracht. Ook Mgr. de Bisschop, die op zijn vorm reis juist in Warmond vert'oefde, gaf blijk van zijn belangstelling, door in den loop van den dag den paétoor te komen geluk- wenschen. Eveneens burgemeester en wethouders met den secretaris der gomeente kwamen hun gelulrwenschen aanbieden. Van talrijke corporaties, vercenigingen en particulieren waren felicitaties ingeko men, terwijl door het college van Kerk meesters en door de bewoners van het St. Lidwinagestioht cadeaux werden aangebo den. Zoo is deze dag een dankbare hulde ge worden van bijna alle parochianen. Moge voor hen allen de pastoor in goede gezondheid nog lang arbeiden temidden zijner parochianen. De Graal voor 't eerst op 't podium- (Gisteren was t,er zetterij onderstaand gedicht helaas al te erg mishandeld! Wij plaatsen het daarom vandaag nogmaals, lied.). .Nog ligt versoh in ons geheugen Wat ons Warmond Zondag bood, 't Spel wat jongedames speelden Voor de kas van „Hulp in Nood". Giften vroeg men van uw mildheid En gij wikte of 't wel kon, Maar.... een hulde woord aan Warmond Naastenliefde overwon! Nauw'lijks zijn de laatste klanken Van dit ernstig noodsignaal, ln 't verleden weggestorven Ofdaar komt weer ietsde Graal! Ja gij lezere, lezeressen, Hoort onz' stoute plannen aan Woensdag hoopt voor 't eerst uw Graalwacht, Op het podium te staan. Komt dan Woensdag naar „Stad Rome", Katholieken zegt niet „nee", Denkt wij komen voor het eerst nu Vragen slechts gering entree. Komt dan lezer, lezeressen, Naar die frissche meisjes zien, Naar die fijne klanken hooren Van uw eigen kind misschien.... Komt dan ingezetenen van Warmond, Stelt de meisjes niet te leur, Die vandaag nog zullen komen Met hun kaarten aan uw deur. Ik hoor wel niet tot de profeten Want ik eet nog brood met appetijt Maardit wil 'k u wel voorspellen: Ga! dan hebt gc vast geen spijt. Ma« schrijft ons: Hallo GraalledenWoensdag moet voor ouzo Graalwacht een echto gloriedag wor den. De zaal moet- uitverkocht zijn. Doet dus je best. Hoe zal voor ons, Graalleden, de Woens- dag verloooen We beginnen al vroeg, kijk maar goed. 7 uur: Algemeene II. Communie. 7 uur: Repetitie en cenigo besprekingen; bovendien afrekening van dc kaarten. Iedereen brengt dus de overgebleven kaar ten. (als die er zijn) mee en rekent af. 6.30 uur: Alle Graalleden zijn present. Natuurlijk keurig in uniform. Daar hoort dus ook bij een zwarte' alpino. 7.30 uur: Uitvoering in de „Stad Rome". Het zal daar daveren. Jullie kijkt allen nog eens goed de tekst na, zoodat er wer kelijk niets aan mankeert en heel War mond Woensdag gewonnen is voor de Graal. Voor het laatstekomt precies op t ij d en verzuim niets van hot hierboven opgegevene. Excelsior, Alleluja, Vooruit. OEGSTGEEST. Bond voor Groote Gezinnen. Donder dag houdt genoemde afdeeling haar twee de. alg. jaarvergadering in „Si. Willibrord". Na afloop daarvan een gezellig samen zijn der leden, waarbij prof. Antoni zal op treden met geheel nieuw repertoire. Des middags geeft prof. Antonmi even als verleden jaar een voorstelling voor de kinderen der leden, terwijl tegen een klein entrée ook aan kinderen van niet-leden toegang zal worden verleend. De Zusters Franciscanen 25 jaar in Noordwijk. Vrijdag 3 Februari a.s. zal het 25 jaar geleden zijn, dat de eerw. Zusters Francis canessen (van Breda, Hendrikstraat) zich in Noordwijk hebben gevestigd. De eerste vijf jaren woonden de Zusters aan de Voor straat sedert 1913 in het St. Jeroensge- stich, stiohting van Pastoor Barter z.g. Het gesticht nam onder do goedo zorgen der Zusters steeds in bloei toe. Door de Fran ciscanessen is aan de bewoners onzaglijk veel goed gedaan. Een voorbeeldig liefde werk namen de Zusters in de eerste jaren op zich, met de vorpleging van Belgische vluchtelingen. Moeder-Overste in het thans afgelegde tijdperk waren de Zusters Odilia, Cecilia, Magdalena, Agatha en Edmunda. De Stichting en de Zusters hebben steeds veel sympathie en medewerking on dervonden van de parochianen van Noord wijk. Met dankbaarheid wordt steeds her dacht, wat de heer C. J. L. v. d. Meer z.g. in het begin vooral voor het gesticht heeft gedaan. De Zusters van het St. Jeroensgcsticht zullen Vrijdag a.s. ongetwijfeld veel be langstelling ondervinden. Fanfarecorps „Excelsior". Maandag avond gaf onze kranige Fanfare onder leiding van haar cmineriten Directeur Corn, de Haan de eerste der drie ach tereenvolgende uitvoeringen voor de do nateurs en kunstlievende leden. Dat de grooto zaal van het Juvenaat tot drie maal toe gevuld met belangstellenden kan worden, is wel een overduidelijk bewijs van de groote sympathie, welke het korps onder do plaatsgenooten ge niet. Deze belangstelling, waaruit tevens spreekt waardeering, hebben zij in den loop der jaren met ï'eoht verworven, zoodat een roep over ons korps uit gaat, uiet alleen ter plaatse doch ook in de omgeving. In slechts enkele jaren heeft de Fanfare- zich opgewerkt tot de le afdeeling van zijn bond. een presta tie, welke wijst op wilskracht dor loden, doch ook op een perfecte leiding, waar voor den heer Corn, de aHan een woord van lof toekomt. Na een kort welkomstwoord van den voorzitter, zette het corps met haar blinkende instrumenten de „Excclsior"- m-arsch air. Corn, de Haan, in. Dit is een opgewekte en pittige marscb, welke er steeds in wil en dan ook verdiend applaus oogstte. Een waarlijk goede in zet voor dezen avond. Het verdere pro gramma was als volgt: Ouverture Nep tune van Gadenno; Pani6 Angelicus van César Franck; Fantaisie Guillaume Tel' van Rosisni; Kermesse sur le Rhin van A. Dreissen; Colonel Bogymarsch van K. J. Alford; In eincn Klostergarten van Alb. W. Ketelberg en Werkstaking der Muzikanten van H. Klein Jzn. Het. ge heel van dezen avond mogen wij be stempelen als zeer goed geslaagd, waar bij de muzikanten een kunde naar voren brachten, die de toets der critiek kan weerstaan. Een drietal nummers van de zen avond willen wij nog wel even op den voorgrond stellen en op de eerste plaats de Fantaisie Guillaume Teil, een moeilijk stuk door zijn vele overgangen, welke onberispelijk werden uitgevoerd en een waar succes werd. Even zoo .,In einen Klostergarten" met zangbege'eiding en de Ouverture Neptune werden buiten gewoon goed weergegeven en oogstten oen daverend applaus. Na beëindiging van dit programma sprak de Dïrectour, kapelaan Heemskerk, zijn vreugde en dank uit voor de groote steun ontvangen van de donateurs, vervolgens bracht zijn eerw. inherinnering do goedo prestaties van het corps in het afgeloopen jaar, waarvodr hen hulde bracht, in het bij zonder aan den Directeur, den heer de Haan. Verder moest zijneerw. dezen avond nog op een bijzonderheid wijzen en wel op het trouwste lid van het Fanfare, den heer N. v. Bohemen. die na ruim twaalf jaar actief werkend lid te zijn, zich genoodzaakt heeft gezien zich als zoodanig terug le trekken, hetwelk echter niet wegneemt dat de Fanfare, welke mede door zijn steun een zoo hoogo vlucht heeft genomen, zijn groot ste belangstelling blijft inboezemen en met groot genoegen mocht zijneerw. aan den nestor van de Fanfare namens de leden een herinneringsmedaille aanbie den, welke deze onder dank aanvaardde, waarne het corps, hem een hartelijk „Lang zal Hi.i leven" toobracht. Dat er onder de corosleden wol een groote homogeniteit bestaat bleek nog te meer na de pauze, want gezamenlijk brachten zij het blijsnol in 5 bedrijven „Weer geknipt"' ten looneele, een stuk waaraan niet minder dan 22 leden deel namen en dat een welkome aanvulling bood voor dezen avond. Het kunstvolle van deze avond zoowol als het aange name geeft ons de overtuiging, dat ook voor de twee nog volgende avonden veel belangstelling zal bestaan. TER AAR. Feest voor schoolkinderen. Gister middag zonden de schoolkinderen hun vaardigheid vertoonen op de schaats, de IJsclub had eenige wedstrijden georgani seerd, dc zaak was gereed, vele ouders waren gekomen, doch toen het punt van aanvang was aangebroken was de dooi al zoodanig ingetreden, dat er een flink plas je stond op het ijs. Het ging door, de kin deren hadden eenmaal vrijaf gekregen, alles was gereed gemaakt. Eerst kregen we een kamp te zien, n.l. hardrijden met hindernissen voor jongens van 1214 jaar. Dc winnaars waren als volgt: I,. Togni, J. Kroon, H. Verlaan, H. Egberst, H. Heemskerk, H. Pietersc en J. v. Vliet. Van 1012 jaar kwamen C. Slof. A. de Haan, P. de Pater, J. v. d. Hoorn Wzn., A. Egberts, A. Lek en H. van Ruiten, als win naars uit het strijdperk. De meisjes A. v. d. Hoorn, M. Verlaan, S. Meijer, J. v. Zwieten, C. v. d. Vlugt en B. Egberts waren in volgordo de beste in het hardrijden, als leeftijdsgrens van 121-1 jaar. Vanwege het vele water op het ijs, wor den de prijzen van de kamp tusschen de meisjes van 1012 jaar verloot. Al de prijzen bestondon uit luxe-voor werpen. Het was- een mooie middag. Zeker zijn we er van overtuigd, dat dc IJsclub veel sympathie verwerft met haar groote acti viteit, zoowel in het aanleggen van een mooie baan en trekbanen, als in het orga- niseeren van mooie wedstrijden. Arm gebroken. Toen de postbesteller L. Borst gekomen was op hot Jaagpad kwam hij zoodanig te vallen, dat hij zijn arm brak. Overbrenging naar. het zieken huis werd noodzakelijk geacht. LEIDSCHENDAM. Hanze. Zondagavond te 7.30 uur gaf de R. K. Middenstandsvoreeniging „Do Hanze" te Leidschcndam een groote feest avond in het Patronaat. Om pl.m. 7.30 u. opende de voorz., de heer Scholtes, den feestavond met den christelijken groot en heette allen hartelijk welkom, in het bij zonder de geestelijkheid, burgemeester en movr. Keijzer, de wethouders en do ver schillende afgevaardigden der vereenigin- gen. Hij sprak er zijn vreugde over uit, dat zoovelen waren opgekomen. Door verschil lende crisis wet ten, welke de Regeering moest nemen, aldus dc voorz., wordt de mid denstand getroffen, doch hij hoopt, dat door een goedo en voortdurende samenwer king van alle middenstanders men elkaar in deze tijdsomstandigheden zal steunen om zoo gezamenlijk de moeilijkheden het hoofd te bieden. Hij vertrouwt, dat dozen avond hiertoe het zijne zal bijdragen. Even als steeds, wordt ook dezert avond aan allen een vroolijken en aangenamen avond gogo ven. Daarvan in het bestuur zeker en hij wenscht dan ook allen eenige prettige uur tjes. Wij krijgen dan het optreden van mr. Carter, miss Corina, e.a. en wij moeten er kennen, dat de voorz. niet overdreven had, want mr. Carter en de zijnen hebben allen een vroolijken avond bezorgd, zooals wij er den laatsten tijd zelden in het Patronaat zagen. Mr. Carter als Chineesch Heksen meester. mr. Carter met zijn muzikale vriend, Mr. Bartly, eomische acrobatiek, het Egyptische raadsel, enz., alle programma- nummers waren even keurig en .bezorgden allen eenige vroolijke uren, zoodat de lach spieren danig in beweging werden gebracht. Wij zijn er dan ook van overtuigd, dat al len overvoldaan zijn geweest en het bestuur kan zeer zeker met genoegen op dezen avond terugzien, die alleszins sehitterend geslaagd mag heet-en. Gedurende de pauze werden bloempjes verkocht voor „Santos", welke verkoop ruim 28.opbracht; Ongeluk. Het zoontje van M. aan don Broekweg. kwam op net ijs in de Veilingha ven te vallen, waardoor een schaatsenrijder hem over de hand reed en drie vingers werden gekwetst. Na verbonden te zijn is de kleine naar de ouderlijke woning ge bracht. Aanklacht. De heer H., wonende in de Tedirugerstraat, heeft een aanklacht inge diend tegen v. d. L., eveneens in die straat woonachtig, terzake van ernstige bcleedi- ging. UIT DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN. Uitvaart J. B. van Halderen. Gister morgen had onder groote deelname na do Uitvaart in dc parochiekerk op het R. K. Kerkhof de begrafenis plaats van wijlen den heer J. B. van Halderen. Onder de tal- rijko aanwezigen, die den overledene de laatste eer bewezen., warcu verschil.endo afgevaardigden van vercenigingen, waarin de overledenó tijden zijn leven zitting had. Met den heer van" Halderen is een man verscheiden, die een stoere werker tvas in liet R. K. verecnigingsleven en die zjcli ip velerlei wijze verdienstelijk heeft gemaakt, vooral ten opzichte van het lot en de ver zorging van het zwakke kind, waarvoor geen moeite en opoffering hem te groot was. Zijn nagedachtenis zal bij velen in core blijven. Hij ruste in vrede. Hardrijderij. Ondanks dc ingevallen dooi werd gistermiddag op rlcn Rijn nabij 's Molenaars een hardrijderij op schaatsen gehouden om levensmiddelen voor behoef tige gezinnen. Aan dezen wedstrijd werd door 40 personen deelgenomen. De uitslag was als volgt: le prijs A. Kromhout, 2e pr. W. v. Arkel, 3e pr. W. de Rijnsburger, ter wijl aan allo deelnemers levensmiddelen werden uitgereikt. Een meer vermakelijke wedstrijd met priksleden had gistermiddag plaats op den Rijn achter het café „de Prins van Oraujo". Ook voor dezen wedstrijd bestond veel ani mo. De deelnemers geraakten tijdens hun snelle slcdetocht nog al eens van hun zetel af en kwamen daardoor ia het water te zit ten, wat bij het talrijk publick wel vroolijk- heid verwekte. A. v. d. Ham beliaaldch den eersten prijs, A. 'Ktoesb 2cn, A. de Heij 3en, v. d. Vliet <len en de Jong werd winnaar van den 5eu pr. Ook voor dezen wedstrijd bestonden do prijzen uit levensmiddelen. Diefstal. Past op uw konijnen. T. uit de Raadhuisstraat deod aangifte, dat oen dezer dieren spoorloos uit het hok was ver dwenen. Cursus Volksbond. Men verzocht ons mede te deelen, dat de cursus van den R. K. Volksbond op Vrijdag a.s. niet doorgaat. BOSKOOP. Ziekenfonds. Vrijdagavond hield do vereeniging tot instandhouding van het R. K. Ziekenlonds „St. Antonius' haar jaar vergadering. De heer ttedogeld opende als voorzitter deze vergadering mot den chr. groet, en heette dc aanwezigen hartelijk welkom. De notulen der vorige vergadering worden onveranderd vastgesteld. Uit het jaarverslag van don soorebaris bleek, dat het ledenaantal op poil blijft en op 31 De cember 135 bedroog. Volgen-s het verslag van den penningmeester waren de inkom sten 2031.20, terwijl de uitgaven bedroe gen 1292.53, zoodat een saldo werd ge boekt van 838.67. Aan den secretaris, zoowel als aan den penningmeester werd dank gobracht voor do uitgebrachte verslagen. Bij de bestuursverkiezing werdon de af tredende bestuursleden, de heeren Rede- geld, Klcijn en Belt herkozen. De voorstellen van het bestuur om aan de penningmeester ©on gratificatie to ver strekken voor de gedane werkzaamheden, alsmede do uitkcoring bij overlijden le handhaven tot de volgende jaarvergadering werden zonder hoofdelijke stemming aan genomen. Tot leden dor controlecommissie werden benoemd de heeren A. Fianen en Alb. van Rijn en tot plaatsvervangende le den do hoeren G. Pannobakker cn A. Brand Hierna werd door den geest, adviseur, Kap. Franse, een toespraak gehouden, waar in werd gewezen op het groote nut van het R. K. voroenigirugsleven, in 't bijzonder hei lidmaatschap van liet R. K. Ziekenfonds. Deze toespraak werd met grooto aandacht gevolgd. Dc voorzitter weos hierna eveneens op de noodzakelijkheid van het lidmaatschap cn spoorde ieder aan het voor velen moeilijke offer van oontributiebotaling trouw te vol brengen. Spr. wees er vooral op, dat zij die opgenomen zijn in do Rijkssteunregeling bij ziekte niet kunnen stempelen, waardoor et dan geen inkomsten zijn en dus aangewezen worden op de liefdadigheid en het Armbe stuur. Na een geanimeordo rondvraag werd on der een woord var^ dank voor de samen werking de vergadering op de gebruike lijke wijze gesloten. Burgerwacht Vrijdagavond hoeft in Hotel „Neuf1' de jaarvergadering plaats ge had van de Boskoopsche Burgerwacht. Do voorzitter, de heer A. C. Stij-bol, opende de vergadering met een welkomstwoord. Hij herinnerde in zijn verdero toespraak op de gebeurtenissen van het afgeloopen jaar, n.l. do relletjes op 8 Juni. Na deze gebeurtenissen mocht het instituut van de Burgerwacht wel ecnig-szins meerdere waar deering ondervinden. De secretaris las hierna do notulen on heb jaarverslag voor welke onveranderd werden goedgekeurd. Daar de penningmeester, dc heer B. Tromp, ongesteld is, kon het financieelo verslag niet uitgebracht worden. Besloten werd hem een schrijven te zenden waarin de hoop op een spoedig herstel wordt uit gesproken- De aftredende bestuursleden, de heeren B. Tromp en H. A. Boekraad, werden herkozen. Den heer Th. de Joug werd hierna onder een hartelijke toespraak de bij dc schiet wedstrijden te Den Haag gewonnen wissel beker overhandigd. Na de rondvraag hield de heer G. Bcnckhuyzen een enthousiaste rode over het onderwerp „de Burgerwacht en haar taak"'. Na de sluiting door den voorzitter bleef men nog geruknen tijd gezellig bijeen. Vrouwenbond. Donderdag 2 Febr. zal de R. K. Vrouwenbond haar jaarvergadering houden, welke evenals andorc jarou een eeni-gzin-s feestelijk karakter zal dragen. De tooneelclub „Klimop" zal tor dezer gelegenheid haar medewerking verleoncn door do opvoering van het toonoolspel in vijf bedrijven „H. Elisabeth, Landgravin van Thüringen" door' J. Wiegerinek. Wij twijfelen er niet aan of het belooft con! genotvolle avond tc worden. Geboren: Gerritjc, d. van W. Blijlo- ven en J. Peet-. Johannes, z. van H. v. d.| Witlik en N. van Tienhoven. Getrouwd: J. Hoger vorst 43 j. cn O. Schuurman 44 j. HAZERSW0UDE GROENENDIJK. IJssport. Zaterdagmiddag werd alhier op de banen van de Westvaart een hard rijderij op schaatson voor kinderen bene den de zestien jaren gehouden, waarvooi buitengewoon veel belangstelling bestond, zoowel van het publiek als van do deelne mers en deelneemsteis, ja zclts was er ecu ventje van vier jaar, die aan dezen wedstrijd deelnam. Deze 'kleuter wist zelfs dc eerste ronde nog te winnen. Dc prijswinnaurs ren ran de meisjes Mien Vink eerste pr., Mario Wansinck 2e pr., fen Maric Boere 3e pr. Voor de jongens, waarvan de deelname zeer groot was, werd in twee ploegen go- reden, van de grootste jongens waren de prijswinnaars G. Wansinck lo pr., Jansen 2e pr., on J. We-sselingh 3e pr. Van do klei ne groep: A. v. d. Ven le pr., P. v. d. V( 2e pr., on J. van Dijk 3e pr. GROENENDIJK. In Memoriam. Dezer dagen overleed in heb Ziekenhuis te Zaandam de .Eorw. Zuster M. Odilia (in dc woreld mej. A. Ammerlaan). De overledene ie geboren in deze paroohie en bereikte don. leeftijd van 36 jaren. BINNENLAND ZUIVEL NAAR BELGIE. Besprekingen te Brussel. Men seint uit Brussel dato 30 Januari: Do Minister van JLandbouw ontving lieden afgevaardigden van het Nodei'landsche Departement- van Landbouw, dio_ gekomen wnron met het doel om verzachting te be pleiten van do maatregelen betreffendo in voer van molk en zuivelproducten. De Ncdorlandsche afgevaardigden wa ren tevreden over de ontvangst op hot Belgische ministc. VARKENS ZONDER OORMERK. Ambtenaren treden streng op. De minister van Economische Zaken en Arbeid heoft in antwoord op schriftelijke vragen van ir. O. N. van Dis, lid van de Tweede Kanier, over inbeslagneming van arkens, welke niet waren voorzien van het oormerk* medegedeeld: Op 10 Januari heeft dc politie te Berg ambacht 29 varkens in beslag genomen, wolko niet waren voorzien van het oor merk, bedoeld in art. 11 van heb Crisis- varkensbesluit- 1932, en welke zwaarder waren dan liet door hem krachtens voor meld artikel vastgesteld gewicht. Het genoemd artikel verbiedt hot in voorraad houden, afleveren, vervoeren of doen vervoeren van deze varkelis. Dc om standigheid, dat die varkens reeds waren verkocht en do kooper voornemens was de dieren te laten merken, zoodra zij zouden worden vervoerd, doet ton aanzien van de overtreding niets ter zake. Dc vraag of „de minister ten spoedigste zoodanige maatregelen wil nemen, dat er oen einde komt aan dorgelijk optreden, waardoor do bevolking ten zeerste geprik keld wordt", vindt aldus de minister, in hot bovenstaando haar beantwoording. VOETGANGER! „Oogen en ooren altijd open! Niet ondoordacht maar over- loopen!" 461e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5c Klasse. 10c Hlst Trekking van Dlnsda? 31 Juuuarl 1033 HOOGE PRIJZEN 2000 6745 I 1000.— 2712 6204 8222 0142 11426 14363 14635 400.— 1672 0613 16956 16550 200.— 73 3077 5800 10706 15740 16319 17281 18014 100.— 90 873 2376 6812 7511 7816 9510 9552 10785 11226 11804 12971 17061 17768 18465 18706 10012 l'rtlzcn van i 70. 45 193 254 285 304 357 305 507 545 564 646 744 760 979 1065 1059 1161 i215 1266 1205 1622 2107 2118 2321 2385 2380 2417 2528 2035 2640 2553 2800 3032 3129 3150 3167 3246 3262 3312 3320 3398 3405 3648 0582 3661 3607 3772 3781 3792 3798 3833 384G 3800 4004 4130 4220 4253 4265 4336 4378 4710 4780 4830 4002 5163 5222 5302 6449 5557 66G5 Ö081 5778 5840 5922 5985 6092 6106 G416 0432 6483 6.554 6583 6650 6852 6801 8001 6021 6993 7015 7184 7200 7201 7280 7372 7450 7515 7616 7027 7732 7848 7882 8118 8233 8381 8632 8686 8727 8841 8058 9237 9271 9400 9407 0674 9620 9855 08UI 9835 9959 10051 10137 10188 10275 19378 10803 10650 10654 1070B 10864 11003 11034 11035 11000 11136 11184 11176 11302 11407 11416 11526 11357 12085 12121 12344 12425 12668 12600 12703 12018 12967 13063 13223 13241 13304 13320 13860 13097 13722 13753 13781 13993 14084 14093 14127 14336 14358 14407 14516 14827 14692 14706 14903 14052 15002 15068 15121 15287 15423 15080 15605 15748 15838 15841 15904 15906 10028 10048 10112 16134 16153 16157 16194 16253 16799 16057 10H72 1691'» 16908 16984 17127 17232 17298 17357 17433 17537 17624 17031 17778 17828 18098 18180 18203 1828» 18311 18551 13568 18654 18781 18007 19085 19103 10113 19131 19144 10181 19213 10425 10432 19601 19657 10584 19732 19767 19021 10070 19989 20156 20361 20498 20512 20531 20037 20700 20739 4 lEl EN 12 37 lil 128 185 209 212 217 253 286 318 332 360 417 436 467 471 517 527 530 010 011 671 701 719 761 318 819 807 030 968 901 1021 1026 1020 1031 1048 1078 1090 1092 1008 1107 1113 1110 1120 J131 1134 1146 1151 1102 1172 1220 1243 1340 1363 1339 1418 1441 1450 1473 M78 1601 1578 1011 1641 1843 1053 1711 1745 1747 1780 1803 1828 1875 1033 1973 2001 2003 2015 2040 2065 2067 2077 2196 2207 2216 238 7 2334 2307 2309 2386 3388 2443 2402 2-184 2488 2509 2522 2538 2545 2571 2578 J744 2750 2770 2880 2898 2010 2914 2935 2950 2909 3039 3050 3077 3087 3119 3126 3127 8163 3167 3174 3186 3276 3230 3300 3308 3311 3341 3419 3433 3455 3460 3474 3604 3516 3539 3592 3721 3728 3781 3786 3967 3903 4007 4026 4003 4102 4198 4215 4228 4231 4291 4371 4404 4458 4487 4495 4508 4548 4674 4687 4695 4620 4040 4050 4724 4829 4847 4878 4886 4935 4943 4986 5004 5022 5045 5070 5122 6199 5247 5270 5284 5313 6307 5399 5412 1.414 5417 5470 6513 6509 5584 6606 50 74 5783 BP00 5890 5808 6042 5973 5090 0007 G006 6005 0134 0135 618+ 0191 6200 6238 6759 6339 6345 6391 6408 6454 6457 6493 6511 6523 6549 6553 6577 6578 C677 6600 0768 0781 0853 087U 0901 6940 e9+8 7007 7011 7C32 7000 7071 7096 7116 7159 7187 7212 7328 7337 7391 7392 7427 7444 7489 7516 7546 7561 7573 7606 7619 7653 7700 7710 7730 7731 7749 7753- 7703 7855 7905 7033 7030 70<J2 8900 8079 8094 81C3 8133 8144 B1G0 8177 8212 0281 8300 8329 8357 8433 8454 8523 8530 8692 8693 8C96 8708 8713 8716 8778 8808 8R1G 8851 8936 9004 9044 0052 9100 0103 911+ 0149 9103 9100 0201 9209 9223 9934 9288 9304 9319 0387 0465 9484 0548 0675 9583 0594 9601 0012 0073 07-37 0770 0800 0B03 0818 9873 9804 0915 9947 9071 10096 10033 10038 10080 10089 10160 10178 10226 10227 10242 10340 10483 J0606 10517 10652 10587 10658 10G87 10782 10864 10887 10897 10970 11022 11052 11115 11145 11161 11172 11215 11270 11300 11329 11330 11388 11403 11406 11411 11419 11420 11440 11454 11405 11504 11544 11549 11553 1150" 11585 11708 11712 11738 11773 11788 11816 11817 11825 11877 11887 11003 11907 11059 11974 12204 12241 12289 12300 12326 12348 12359 12412 12415 12463 12467 12466 12439 12481 12483 12486 12510 12607 12G12 12617 12654 12670 12099 12710 12737 12772 12778 12832 12838 12848 12858 12859 12877 12901 12024 12928 12041 13036 13048 13060 13071 13005 13106 13140 13193 13200 13207 13233 13277 13303 13824 13326 13330 13342 13362 13475 13-179 13520 13528 13644 13631 13682 13603 13711 13759 13768 13785 1XR0G 13827 13842 13873 13915 13922 13925 13930 13069 13976 13990 14003 14080 14086 14184 1-1221 14231 14269 14270 14318 14459 14507 14588 14597 14810 14626 14867 14744 14746 1-1806 14822 14877 14880 14884 14061 14972 15000 15013 16048 15004 15141 15157 15191 15246 15256 15312 15313 15336 115353 15410 16458 15493 15498 15543 15565 15675 15610 15617 15052 15667 15679 15698 15723 15749 15760 16889 16049 16051 16089 16090 1C099 16111 16128 16152 16169 10178 16256 16285 10329 10341 16372 16418 16429 10434 16437 10461 16474 10483 10521 16539 16053 10658 16073 16678 10722 10720 16730 16780 16323 16811 10858 16802 16808 10878 16889 16934 17006 17064 17132 17104 17248 17280 17317 17320 17355 17391 17392 17434 17472 17520 17658 17596 17641 17733 17739 17771 17781 17704 17800 17816 17860 17861 17924 1703O 17902 17900 18050 18096 18160 18190 18208 18230 1R287 18352 18357 18377 18387 18422 18424 18433 18434 18430 18456 18475 18671 18592 18000 18088 18007 18743 18752 18760 18781 ie815 18851 18923 19931 18969 19027 19056 19086 19107 19135 10142 19140 19220 19248 10259 19316 10304 19378 19382 10433 19463 19497 19517 19614 19080 19725 19753 19769 19850 19863 19927 19943 19977 19980 20020 20032 20037 20052 20070 20098 20241 20251 20274 20283 20095 203<"2 20332 20370 20461 20472 20499 20524 20532 205e9 20662 20004 20698 20708 20737 20800 20874 20902 20928 20048 20955 20966

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 7