GEURIGE BAAITABAK ?5 cent per 1/2 pond Bij Griep 4" AGENDA ZATERDAG 21 JANUARI 1933 DE LE1DSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 2 HAVEN 20 Fa. Wed. C. J 18 cent per ons - VISTER - LEIDEN BAROMETER. naar waarnemingen verricht tn den morgen van 21 Jan. 1933, medegedeeld door hei Kon Ned Meieui Lnstiiuui te De Bildt: Hoogste barometerst.: 788 1 te Haparanda Laagste barometerst.: 763.0 te Isafjord. Verwachting tot den avond van 22 Jan.: Zwakke tot matiae Noord-Oostelijke tot Oostelijke wind. Ne velig tot licht be wolkt. Droog weer. Toenemende vorst. De hooge drukking bleef sterk toene men en vertoont een kern van 785 m.M bo- van Finland en een van 780 even ten Noorden van ons land. Bij IJsland trekt een diepe depressie voorbij, waarvan het centrum op Groenland ligt. Ondiepe de pressies treden op over de Middelland- sche Zee, welke laatste op vele plaatsen sneeuw brengen, in Oost en Zuid-Duitsch- land. De vorst heeft zich tot aan de Golf van Biscaje uitgebreid, bleef onder .30 gr. C. in Noord-Scandinavië en daalde on der .10 gr# C. even ten Oosten van ons land, waar een dik sneeuwdek ligt. De vooruitzichten blijven gunstig voor verder toenemen van de vorst nu de lucht in onze omgeving meer en meer opklaart. Aan de Britsche kusten waait het krach tig tot stormachtig uit Zuidelijke richtin gen, zoodat behalve in Oost-Engeland de vorBt verdween. Op IJsland is de tempe ratuur ver boven normaal. Ook in Zuid- Frankrijk waait het krachtig uit Noord- Oost en Noord-West. in de Oostzee krach tig uit Noord-Oost met sneeuw.' LUCHTTEMPERATUUR: Temnerarnur des middags te half drie 2 gr. C. onder nul. LICHT OP VOOR FIETSERS e^.: Van Zaterdagnamiddag 4.56 uur tot Zondagmorgen 7.26 uur; van Zondagna middag 4.57 uur tot Maandagmorgen 7.25 nur. HOOG WATER Hoog watei te Katwijk aan Zee op Zondag 22 Jan. voorm. 11.09 uur en nam. 11.53 uur; Maandag 23 Januari nam 12#28 uur. STADSNIEUWS LEIDSCH POLITIE MUZIEK-GEZELSCHAP Gisteravond gaf bovengenoemde vereeoiging een uitvoering in de Stadsgehoorzaal. Een zeer gevarieerd programa liet ona zien, dat er dezen avond wel het een of ander moois te genieten zou zijn. Allereerst trad op het muziek-gezelschap met de zoo pittige marsch „Nord et Sud" van C. Fenke, hetwelk zeer goed werd uitgevoerd. Vervolgens kregen wij ten gehoore „Contes et Legendes" van A. Govaert, jammer was het dat de sopraan-saxophoon niet zoo zuiver met het geheel stemde,, doch over hel geheel ge nomen is ook dit nummer zeer goed uitgevoerd. Hierna volgden nog enkele nummers, met als laatste nummer Fantasie sur l'Opera Carmen, G. Bizet, een nummer dat directeur en muzi kanten alle eer aandeed. Een woord van hulde voor den directeur, den heer Bolderdijk, die getoond heeft, dat er van politie-mannen ook goede muzikanten te maken zijn, iets waax hij dat. ook zeer zeker in geslaagd is. Vervolgens trad op. mej. Juli Ardisch van Hamel (sopraan) die vervolgens het Ave Ma ria van Gounod zong, Stil hebben wij van deze zang kunnen genieten; o.m. kregen wij nog ten gehoore „Standchen, v. Schubert, Arie der Su zanne, „Figaro", Mozart en „Arie der Agatha", Freischütz, v. Weber. Zeer mooi werden de verschillende nummers uitgevoerd. Mej. Julie toonde over een goed talent te beschikken, en heeft de aanwezigen daii ook werkelijk op eenige kunstvolle oogen- blikken vergast. De begeleiding waa in handen van mevr. N. v. d. Plas. Beiden werd een bouquet aange boden, hetgeen zij dan ook zeer zeker ver diend hebben. Vervolgens werd het bestuur een krans aan geboden door Ver. v. Vrouwelijke Studenten, en vervolgens eenige bloemstukken van: de R K Pol.vereen. „St. Micbiël", Politie Sportvereeni- ging en van de vrouwen van de leden van het gezelschap. De voorz. dankte met een kort voor deze blijken van medeleven met de vereeniging. Hierna volgden enkele oogenblikken pauze, daarna trad op de fam. Hofmann, die het pu bliek op leuke en beschaafde wijze eenigen tijd heeft beziggehouden. Z.er veel succes had den de gezusters Hofmi.nn, die op werkelijk meesterlijke wijze, viool en accordeon bespeel den. Hierna volgde nog een schetsje „De schei ding", gespeeld door den heer en mevr. Hof- DE GRAFTOMBE VAN PRINS WILLEM VAN ORANJE TE DELFT. Het vierde geboorte-eeuwfeest van Prins Willem van Oranje, den stamvader van ons vorstenhuis, wordt allerwege in ons land op plechtige wijze herdacht. Tot een der p echtigheden behoort een hordenking bij het graf van den Oranje-vorst in de Nieuwe Kerk te Delft, waar aan de graftombe een krans zal wor'den gehecht. Deze graftombe is een der fraaiste, wel ke zich in de Nieuwe Kerk te Delft bevin den. De graftombe werd tijdens het twaalf jarig bestand gesticht. Het monument werd opgericht op last van de Staten-Generaal der Vereenigde Nederlanden, uit erkente lijkheid voor de groote en ta rijke diensten welke Willem van Oranje aan het vader land had bewezen. De graftombe ia een ont werp van den toentertijd zeer beroemden bouwkundige en beeldhouwer Hendrik de Keyzer. De kunstenaar nam aan voor een bedrag van 28.000 daalders het bouwwerk te leveren, doch toen hij er mede bezig was, bleek, dat dit bedrag bij lange niet toerei kend was om de kosten te dekken De Sta ten Generaal stonden de Keyzei toen nog een bedrag van eenige duizenden guldens boven de aanvankelijk beraamde som toe. De graftombe, welke een zeer majestu- euzen indruk maakt, is boven op een ver hevenheid geplaatst: drie trappen van Dinantschen toetssteen voeren naar om hoog. De tombe is rijk met bronzen orna menten en marmeren beelden versierd. De levensgroote figuur van den Prins, in vors telijk gewaad, is uit wit. ïta'iaansch mar mer vervaardigd. Rondom het beeld van den prins 6taan 22 kolommen van zwart IC&Haansch marmer. De voetstukken en ba- piteelen zijn van wit marmer in Dorischen stijl. De lichamen der voetstukken zijn met gevlamd marmer versierd, en de acht groo te platen, welke elk twee kolommen bevat ten, zijn ingelegd met toetssteen. De vier lichamen op de hoeken zijn gemaakt van wit Italiaansch marmer, elk uitgehold met twee nissen, waarin zestien bronzen wa penschilden hangen, welke de vier kwartie ren van Wil'em van Oranje aanduiden, n.l. Nassau, Stolberg. Hessen en Kiinigstein. Op de vier uiterste hoeken zijn ronde, wit marmeren voetstukken geplaatst, op elk waarvan een bronzen vrouwenbeeld is ge plaatst. Deze figuren stellen de Vrijheid, de Gerechtigheid, de Godsdienst en de Dap perheid voor. Boven de arhtnarice ko'om- men /erheffen zich acht vierkanten, waar op de deviezen van Willem van Oranje te zamen met symbolische voorstellingen zijn gebeiteld. De hoofdbalken van de kroon- mann. hetwelk op geestige wijze uitgevoerd wed. De fam. heeft in deze een dankbaar pu bliek gehad, wat met aandacht naar het ge- notene heeft zitten luisteren. Hierna werd besloten met een gezellig bal, onder leiding van den heer W. F. v. Wijk. ter wijl het muzikale gedeelte werd verzorgd door het Jazz-Band-Orkest ..Aufgepast". Dr. Caligari In ,.De Vereeniging" do grootste illusionist! Zooals reeds gemold zal dr. Caligari volgende week in de Graanbeurs optre den. Geassisteerd door een staf van per soneel, zal dr. Caligari een ieder versteld doen staan door zijn wonderlijke Experi menten. zooals het verdwijnen bij open tooneel van een levend paard met ama zone. de Schrijvende slang, het geheimzin nig kabinet, alsmede tientallen andere wonderen, het één nog geheimzinniger dan het andere. Als bijzondere attractie laat dr Caligari de wetenschap versteld staan, door het geitje van den Broeken te ver anderen in een beeldschoonen jongeling. Zooals bekend, is dit onlangs verschillerdc Engelschen en Duitschen geleerden, welke precies zoo gehandeld hebben zoaols de le gende d:t voorschreef, mislukt. Dr. Cali gari bewijst hiermede, dat hij een bijzonder mensch is, en wij gelooven ook wel dat zijn optreden hier ter 6tede een groot succes zal zijn. lijston en de zuilen zijn van wit en de frie zen van zwart gevlamd marmer opgetrok ken, terwijl de vier deksels boven de nis sen weer van wit marmer zijn. Boven de nissen verheft zich een pyramide, welke door een vergulden bal wordt bekroond. Tusschen de vier pyramiden bevindt zich oen wit marmeren koepel, waarop twee bronzen kinderfiguren staan, die met den vinger op een grafschrift wijzen, hetweJt in toei&steori is gegraveerd. De vertaling van het Latijnsche graf schrift, hetwelk aan beide zijden gegra veerd en verguld is, luidt als volgt: „Ter eere van den Algoedcn en Almachti- gen God en ter eeuwige gedachtenis aan Wi.lem van Nassau, Prins van Oranje, den Vader des Vaderlands, die zijn eigen voor- Heel en dat der zijnen aan de welvaart der Nederlanden heeft opgeofferd; die twee maal zeer aanzienlijke legers, moestal op eigen kosten heeft uitgerust, en tweemaal in het land gevoerd, met behulp der Sta ten, die de Spaansche dwingelandij verdre ven. de ware godsdienst en de aloude Va- dcrlandsche wetten heeft hersteld, en ein delijk de bijna verkregen vrijheid aan Prins Maurits, zijn zoon en erfgenaam van 's Va ders deugden, ter bevestiging heeft nage laten. Een held, waar ijk godvruchtig, voor zichtig en onoverwinnelijk, wien Philips II, Koning van Spanje, de schrik van Europa, vreesde, maar niet ten onder bracht, niet kon verschrikken, maar door een gehuurden moordenaar met snoode Hst heeft doen om brengen. De Vereenigde Nederlandsche Gewesten hebben dit praalgraf tol een al- toosdurend gedenkteeken zijner verdiensten gesticht". Aan de voeten van hel marmeren beeld, voorste lende den Prins van Oranje, ziet men een kunstig bewerkten hond van wit marmer. Deze stelt de lievelingshond van Willem van Oranje voor, die na den dood van zijn meester geen voedsel meer wilde nemen en van honger gestorven is. Onder deze tombe vindt men de grafge welven van de Vorstelijke Fami ie waarin het stoffelijk overschot rust van de vorsten en vorstinnen uit bet huis van Oranje- Nassau. In het jaar 1882 hebben deze graf gewelven e onaanzienlijke uitbreiding on dergaan. waardoor het achterste gedeelte van het koor ook aanmerkelijk vergroot werd. Vóór de Fransche omwenteling van 1795 hingen tegen de muren van het koor de verschil ende wapenschilden der vorste lijke personen, die in deze grafkelder zijn begraven, alsmede hun degens, sporen, handschoenen en verdere attributen. Op last van net toenmalig best"/r werden deze wapenschilden, alsmede die van véle aan- zien'ijke geslachten, welke alle in do Nieuwe Kerk te Delft hun laatste rustplaats von den, verwijderd of vernield. DE KWESTIE-PROF. COLENBRANDER Hoe Prof. Pirenne erover denkt. Een medewerker van „Het Laatste Nieuws" heeft professor Pirenne naar zijn opinie gevraagd over het z.g. pla- giaatgeval-Uolen brander. Professor Pirenne, die nauwelijks te ruggekeerd is van een reis naar Parijs, verklaarde, het artikel in de „Gids" nog niet te hebbeta gelezen. Hij kent het hecle geval slechts uit de bladen, die vrienden uit België en Nederland hem hebben gestuurd en die hem niet toela ten, met kennis van zaken een oordeel te vellen. Wel verzekerde hij, dat de berichten over een plagiaat, dat professor Colen brander bedreven zou hebben, hem bui tengewoon hebben verbaasd. Hij kent immers professor Colenbrander sedert twintig jaar en heeft grooie waardee ring voor zijn wetenschappel ijken arbeid, die vooral het gebied van de 18de en 19de eeuw bestrijkt. Het beste is de uit spraak af te wachten van de commissie, die de uitgebrachte beschuldigingen on derzoekt. R.K. RECLASSEERINGSVEREENIGING Met ingang van 1 Januari j.l. werd het tot nog toe hier gevestigde Correspondentschap van de afdeeling Den Haag door het hoofdbe stuur te Den Bosch bevorderd tot een zelf standige afdeeling: dit was noodig geworden door hst werk, dat zich steeds uitbreidde. Wal is eigenlijk reclasseeren ,en welk werk wordt door de2e Vereeniging wel verricht? Hieromtrent heerschen slechts zeer vage be grippen, en zoo ergens, dan geldt wel hier het: Onbekend maakt onbemind. Het lijkt ons daar om een goede gedachte van het Bestuur dezer nieuwe Vereeniging hier ter stede, dat het wil trachten aan haar taak meer bekendheid onder hel groote publiek te geven, en daartoe den Zeereerwaarden heer Pater Fennell O.F.M., oud-aalmoezenier der strafgevangenis te Leeu warden, uitnoodigde een lezing te komen hou den. Pater Fennell is door zijn jarenlangen arbeid wel bijzonder ingewijd in de geheimen van dit moeilijke werk. De lezing zal worden gehouden op Donder dagavond 26 dezer in de bovenzaal van De Vergulde Turk, om 8.15, en is toegankelijk voor belangstellenden. Wie er heen gaat zal zijn gang ongetwijfeld niet betreuren: hij zal het zeer groote belang dezer Vereeniging voor onze samenleving lee- ren inzien. Moge het besturu slagen in zijn poging sym pathie voor haar werk te vinden! Handelsregister K. v. K Wijzigingen. 15. Peka-fabrieken firma C. Bloot en Zonen. Leiden, Galgewater 18. Li- monadefabriek; bier- en wijnhandel; fabricatie van en engroshandel in puddingsausen. De ven noot C. Bloot Jr., is uitgetreden; de handels zaak wordt thans voortgezet door de vennoote: mej. J. Bloot, als eenig eigenares, onder den naam: Peka-fabrieken; gevolm.: J, R. Bloot. Oegstgeest. De wijn- en bierhandel, Kloksteeg 7. wordt voortgezet door den heer C. 3loot Jr., als eenig eigenaar onder den naam: C. Bloot en Zoon. 4484. C. M. Kostering. Leiden. Levendaal 39, slagerij. De zaak is verplaatst naar: Oegst geest. Sumatrastraat 2. Nieuwe inschrijving. 6144. Joh. A. Mooy. Gzn. Leiden. Oude Vest 207. Agenturen en hande in meel,, bakkersartikelen, chocolade en suikerwerken. E.: J. A. Mooy Gzn., Leiden. Verantwoording binnengekomen gelden Pinda-Chineezen. Mej. M. H. 1N.N 1mevr. Tb. f 5 J. A. R. 2.50G. v. A. 1mevr. Ie P. ƒ5; Ds W. F. v. W. ƒ2; K. P. 1 S. J. S. ƒ1; movr. P de V. de V. ƒ1.50; J. S. 2.50 dr. Th. W. v. L. de J. 1Ir. A. B. f 1 A. D V. 1Dr. C. J. A. v. ƒ1; H. P. H. W. f 1; mevr. N.N. ƒ10; mej. N.N. 10; A. M T. 10 N. C. 2.50 Ambtenaren Gemeentehuis ƒ5; J. H. P. ƒ3; mevr. C. 1.75mevr. H. ƒ1.75; N.N. f 1door bemiddeling van den heer v. d. Horst f 2; F. I. 4 K. W. 2.50; H. v. d. B. ƒ1; fun. V. R. ƒ2; mej. N.N. 20; A. P. 20fxn?. A. 3; fam. A. L. f 1; fam. D. 0 M. R ƒ2.50; prof. dr. N. J. K. 10; dr. A. G. f2.50mr. P. A. v. T. ƒ3; mr. E. de V f 25; T B. ƒ2.50; P Th. V. 2.50; J. J. B. Jr. 2.50; N. O. ƒ1.50; dr. A. J. S. ƒ1; pro dr. J. J. L. D. 10mevr. L. C. A. R. ƒ2.50; A. L. f 2 mevr. A. B. ƒ2.50; N.N 1opgehaald door v. d. T. in koffie kamer „Concordia" ƒ111; mej. K. ƒ2; mej. D. C. 1 J- W. L. ƒ2.50; wed. A. C. ƒ1; mej. M. S. f 2.50; A. B. J. W. ƒ5; orof. J. v. d H. f2.50P. G. F. ƒ5; L. A M. 1 mej. J. H. H. 2.50A. D. H. M f2; J V. ƒ2.50; mevr. A. I prof. J. W. M. ƒ3; A. D B. ƒ2.50; C. H. Pzn. 250; Kaartclubjo ƒ0.68; mej B. ƒ2.50; J. S f 1; Ir. D. B. 2.50; M v. D. 2fam. K. f 4; M J. t. d. Z. ƒ5; mej. H. B. 10; Gez. A. C. en A. ƒ5; C. A. R. B. ƒ2.50; E. J. D. ƒ2.50; Gé K. Th. ƒ2.50; H. v. K. ƒ5; mevr. D. C. ƒ2. Nogmaals hartelijk dank aan de gevers en geefsters. HET COMITÉ. Stille Armen der St. Vincentius-Vereen. Gemeentelijke Aankondigingen VUILNISEMMERS. De Directeur van den Gemeentelijten Reinigings- en Ontsmetlingsdienst brengt tor a'gemeene kennis, dat bij voormel den dienst (Noorderstraat No. 18, teL 131), nog slechts een gering aantal vuil- nlserrrrers tegen den verlaagden prijs van ƒ2.per stuk, verkrijgbaar zijn. De Directeur voornoemd, J. H. DE JONG. Leiden, 21 Januari 1933. Hinderwet B. en W. van Leiden; Gezien het ver zoek van: a. de N.V. Leidsche Melkinrich ting „De Toekomst" om vergunning tot het uitbreiden van de fabriek voor het vervaardigen van consumptieijs in het per ceel Hooigracht No. 41, kadastraal bekend gemeente Leiden; b. H. van Dalen, om vergunning tot het oprichten van een tim mermanswerkplaats in het perceel Utrecht- sche Veer No. 24, kadastraal bokend ge meente Leiden. Gelet op de artikelen 6 én 7 der Hin derwet geven kennis aan het publiek, dat genoemde verzoeken met do bijlagen op do Secretaris dezer gemeente ter visie ge legd zijn, alsmode dit op Zaterdag 4 Fe bruari 1933 des voormiddags te half elf uur in het perceel Breestraat 425 (Bureau van Gemeentewerken) gelegenheid zal worden gegeven cm bezwaren tegen deze verzoe ken in te brengon, terwijl zij er de aan dacht op vestigen, dat niet tot beroep ge rechtigd zijn zij, die niet overeenkomstig art. 7 der Hinderwet voor het gemeentebe stuur of een zijner leden zijn verschenen, teneinde hun bezwaren mondeling toe te lichten. en Influenza, Rheumatische pijnen, gevat te Koude, Hoofdpijn, Kiespijn, Aange- zichtpijn en vastzittende Hoest, zullen Mijnhardt's Poeders U spoedig helpen. Prijs per poeder 8 ct. Doos 45 ct. Verkrijgbaar bij Uw Drogist. 573 LEIDEN. Zaterdag Uitvoering „Litteris Sacrum", Schouwburg, 8 uur. Woensdag, R.-K. Bond van Handels-, Kan toor- en Winkelbedienden, leden vergadering, „Den Bucht", 8.15 uur. Woensdag, Dioc. Ver. van R.-K. Bijz. On derwijzers, „Den Burcht", 6.30 uur Donderdag. Comité voor R. K. Oudersavon- den. spreker: dr. Lubbers over „Moederschapszorgwp Kleine Stadszaal, 8.15 uur. Donderdag, R.-K. Reclasseeringsvereeni- lozing, pater Fennell, O.F.M., „In den Vergulden Turk", 8.15 uur. De Zondagsdienst der huisartsen te Leiden wordt waargenomen door de dok toren: Janssens, Nieuwzwaag, Poortman en Veldhuijzen. De Zondagsdienst der buisartsen wordt te Oegstgeest waargenomen door dr. Hu- gen holz. Tel. 390. De avond-, nacht- en Zondagdienst der apotheken wordt van Maandag 16 tot en met Zondag 22 Jan. a.s. waarge nomen door de apotheken: G F. Re':st, Steenstraat "35, tel. 1 en A. J. Donk, Doezastraat 31, tel. 1313. Sedert laatste opgave nog in dank ont vangen: Giro N.N. 2.50; aan huis P. H. S. 5. Giro P. C .van L„ Zocterwoude 1.aan hui8 P. A.S. 10.— aan huis N.N. 10.— aan huis M. Ft*, f 10.door Z.E. pater Smitz van Schilderspatroonsvereen. rtSt. Lucas" 20.— Presentiegeld 5. God loone U St. Vincentlus bidt voor UI ln het jaar 1932 ontvingen wij voor S. A. de som van 817.en gaven uit een som 1015.50 dus. Onder hartclijken dank aan hen, die ons in staat stelde aan 67 menschen een grooten of kleinen steun te verleenen, blijven wij het liefdewerk Sti.le Armen dringend aan bevelen, daar wij zeer vele moeten afwij zen. JAC. CREYGHTGN, Pres. Bijz. Raad der St. Vin. Ver. Rijnsburger weg 149. Giro 71164. BIOSCOPEN. City. Een boeiend programma deze week. Na het journaal, waarin we o.a. H.M. de Koningin zien bij de Wiilem-de-Zwijger-herdenking in het Universiteitsgebouw, wordt een Fox-film ver toond „De gele kaart" geheeten. De film ver plaatst ons naar Rusland 1913. Het is een ver haal van wreedheid en geestelijke folteringen, zooals dat in Rusland nog heden ten dage van staatswege in praktijk wordt gebracht. Elissa Landi speelt zeer verdienstelijk de tragische rol van het jodenmeisje, dat om haar in ster vensgevaar verkeerende vader in de staatsge vangenis te kunnen bezoeken, geen andere mo gelijkheid ziet dan zich in te laten schrijven bij het beklagenswaardige gilde der gele kaart- draagsters. Hande'ende in een oo*enblik van tuivere kinderl-e'de. moet dit meis'e op ver schrikkelijke wijze de gevolgen van haar ooof- ferende daad ondervinden. Zij doormaakt de bel van een Russische vrouwengevangenis, het ACADEMIENIEUWS LEIDEN. Bevorderd: tot doctor in de Rechtswetenschappen op proefschrift getiteld: De voorwaarden van Rechtsgrond van het Recht van den Derde bij de overeenkomst ten be hoeve van een Derde", de heer H. C. Hoopenhus (geboren te Wolvega); Geslaagd: Cand. examen Klassieke Letteren mej. M. J. de Groot, den Hang; prop. examen godgeleerdheid de heer F. Oberman. bewustzijn steeds door de politie in het oog t« worden gehouden, vergiftigt haar leven en de tragische ontkneoping komt, wanneer zij een jong Amerikaansch journalist ontmoet. Oo het oogenblik waarop voor haar alles verloren scheen, komt de redding. Lionell Barymore speelt in deze rolprent de rol van hoofd der politie Dergelijke typen weer te geven is deze bekende Amerikaansche tooneelspeler toever trouwd. Hierdoor en ook om het gegeven zelf is een voorbehoud voor uitsluitend volwassenen noodzakelijk. Na de pauze draait een gouddelversfilm, welke opgenomen is in de ontzagwekkende rotswoestenij van Arizona. Het is een verhaal vol spanning en sensatie. George O'Brien speelt de hoofdrol. Hij tracht een cnbekend dal, dat van de buitenwereld is afgesloten, te vinden om daardoor drie menschen het le ven te redden. Een er van is u raadt het alf zeer jong, zeer mooi en zeer lieftaUig. Na veel moeilijkheden en na herhaalde malen zijn ede'aard'ge inborst getoond te hebben, slaagt George er in zijn taak te volbrengen, terwijl de belooning aan het slot rechtvaardig was aan de bewezen diensten! Met dit al biedt City. de bezoekers deze week een uitstekend programma, dat door volwassen personen een 1 genotvolle avond beteekent.

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 2