„PINKSTERZEGEN Stadsgehoorzaal-Leiden UIT DE OMGEVING AGENDA DINSDAG 17 JANUARI 1933 DE LE1DSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 2 BAROMETER. telegrafisch weerbericht naar waarnemingen verricht in den Worgen van 17 Jan. 1933, medegedeeld door bet Kon. Ned Meteor. Instituut té De Bildt: Hoogste barometerst.773.7 te Haparanda Laagste barometerst.: 735.7 te La Coruna Verwachting tot den avond van 18 Jan.: Zwakke tot matige later wellicht toe nemende Zuid-Oos telijke tot Oostelijke wind, meest zwaar bewolkt of betrok ken, wellicht eenigo sneeuw, lichte tot matige vorst. •jterwyi een aeel van de gisteren vermel de secundaire naar de Noordzee trekken de eenige sneeuw hier te lande brengt, is een diepe depressie bij Spanje versche nen, die in verband met de weer iets toe nemende hooge drukking over de Botni- sche Golf de vorstperiode zal verlengen. In het hooge drukgebied is bijna overal de lucht betrokken en hier en daar valt sneeuw, terwijl de temperatuur ook in de bovenlucht overal onder nul graden is. In Noord-Duitschland bleef de vorst streng, in Scandinavië matig, ook op de Britsche eilanden is, nog sneeuwval in Engeland en regen in Ierland, weer vorst ingevallen. In Midden-Frankrijk is matige vorst, in het Westen lichte dooi. Bij IJs land verscheen een niet zeer diepe de pressie die wel Noordwaarts trekken zal. Toenemende Oostelijke winden zullen de koude uit Duitschland ook naar ons land voeren, maar zoolang de lucht niet door drogere is vervangen is geen ètrengo vorst te wachten. luchttemperatuur: Temperatuur de» middag» te half drie L— gr. O. HCHT op voor fietsers «a: Van Dinsdagnamiddag 4-49 uur tot Woensdagmorgen 7.30 uur. hoog water Boog water f Katwijk aan Z«e op Woensdag 18 Januari voorm. 6.48 uur nam 7.09 uur. diesel-electr. tractie bij spoorwegen. Uitbreiding personeel? Wij vernemen van de zijde van de N e- derlandsche Spoorwegen, dat de invoering van de Diesel-electrische tractie, waarover wij reeds uitvoerig bericht hebben, eerder uitbreiding dan inkrimping van personeel ten gevolge zal hebben, daar er nu meer treinen gaan loopen. Zeer waarschijnlijk acht men het ook, dat bij de invoering van deze tractie op groote «chaal het jongere locomotief personeel in aanmerking zal komen voor de functies, welke beschikbaar komen, als bestuurder van de Diesel-electrische treinen. Men zal zich verder herinneren, dat de directie medio December in een conferen tie met den Personeelraad in zake de op wachtgeldstelling van jonger personeel liceft medegedeeld het oog te hebben op een 60-tal jongere locomotief-beambten. In het geheel waren er in den locomotiefdienst ongeveer 250 man overcompleet. Daarvan had de directie een kleine 200 man met tewerkstelling aan anderen arbeid kunnen helpen. Voor de bedoelde plus minus 60 leerling-machinisten en leerling-machinie- ten voor lichten dienst kon echter geen werk meer worden gevonden. De directie besloot daarom hen, die het minste aantal dienstjaren hebben, op wachtgeld te stel len. Wij vernemen thans bij onze navraag of in verband met de invoering van de Diesel- clectrische tractie deze op wachtgeldstel- ling zou worden achterwege gelaten, dat zulks niet het geval zal zijn. De op wacht geldstelling van het machine-persoueel zal thans met. 1 Februari a.s. plaats vinden. „Het duurt voorloopig nog geruiinen tijd aldus deelde men ons mede vóór de nieuwe verkeersmiddelen bij de Ned. Spoorwegen worden ingevoerd. Verder moet niet vergeten worden dat het op wachtgeld te stellen personeel den eereten tijd nog vol loon ontvangt. Dat de Diesel-electrische tractie er komt is intusschen zeer toe te juichen. Deze nieuwe ontwikkeling van het bedrijf der Ned. Spoorwegen, welke reeds langen tijd geleden in uitzicht is gesteld, is niet alleen zéér groot.sch opgezet, maar zal in de prak tijk ook met groote belangstelling worden ontvangen. «Tel." neoerl. instituut voor geschiedkundig en kunst historisch onderzoek te rome. Bij Kon. besluit van 31 December is be vorderd tot secretaris bij het Nederlandsch instituut voor geschiedkundig en kunst historisch onderzoek te Borne dr. R. Post, .thans geschiedkundig medewerker bij die instelling, met den persoonlijken titel van aecretaris. DE AFDEELING MEUBELEN OP DE NEDERLANDSCHE JAARBEURZEN. Eén beurs per jaar voldoende geacht. In verband met den uitslag van de door het Jaarbeursbestuur te Utrecht ingestel de enquête betreffende het deelnemen van de groep meubelen en aanverwante vak ken aan de twee jaarbeurzen per jaar, heeft Zaterdag in Krasnapolsky te Amsterdam een vergadering plaats gehad van deelne mers aan de Nederlandsche jaarbeurzen in de meubelafdeeling. In deze vergadering, welke door een zeer gTOot deel der be langrijkste exposanten in deze afdeeling bezocht was, zijn de bezwaren onder de ooeen gezien, welke verbonden zijn aan het deelnemen van de meubelbranche aan twee beurzen per jaar. Men was bijna algemeen de meening toe gedaan, dat het houden van één beurs per jaar voor de afdeeling meubelen aan fa brikanten zoowel als aan handelaren groo te voordeelen zou bieden. Na breedvoerige beraadslagingen werd het voorstel ter tafel gebracht om niet aan de a.s. voorjaarsbeurs deel te nemen, wel ke stemming tot resultaat had, dat, staan- de de vergadering, ongeveer veertig van de belangrijkste deelnemers zich contrac tueel verplicht hebben om op de a.s. jaar beurs niet te exposeerende medewerking van verschillende firma's, die niet op de vergadering vertegenwoordigd waren, zal worden ingeroepen. Het ligt in de bedoeling der vergadering wel aan de in September te houden na- jaarsbeurs to Utrecht deel te nemen. DE „STILLE OMGANG" TE HAARLEM. HEDENAVOND 8 UUR LAATSTE VERTOONING HP OPENING LOKETTEN 7 UUR Onder zeer veel belangstelling van welke allereerst die genoemd moet worden van Z. H. Exc. den Bisschop van Haarlem, Mgr. J. D. J. Aengenent, heeft het Genootschap „De Stille Omgang" te Haarlem Zondag zijn zilveren bestaansfeest gevierd. Des morgens werd in de parochiekerk van den H. Joannes den Dooner, een pon tificale H. Mis tot intentie der leden ge celebreerd en des middags werd, in tegen woordigheid van den Bisschop, in het Ge meentelijk Concertgebouw een feest verga dering gehouden, welke zeer goed bezocht was. De feestrede werd gehouden door den directeur van het feestvierend Genoot schap, den Zeereerw. heer F. TJcovers. Acht en twintig leden van het jubilee- rende Genootschap vierden hun zilveren feest als lid en werden voor hun trouwe lid maatschap gehu'digd. Namens de afdeeling Amsterdam bracht de heer L. v. d. Broeke, de gelukwenschen aan de jubileerende vereeniging over. De heer Baart, vertegenwoordiger van Alkmaar, propageerde in zijn gelukwensch het maken van den Stillen Omgang naar Alkmaar. Ook de afdeeling Gouda bood haar ge lukwenschen aan door middel van haar vertegenwoordiger. Z. H. Exc. de Bisschop, Mgr. Aengenent, het woord nemende, wees er op, dat hem vanzelf in de gedachte komt de herinne ring aan een anderen omgang, acht dagen geleden, in de millioenenstad Berlijn, een omgang van tengere meisjes, van wie velen nit Haarlem. Het was geen stille omgang, maar een niet ontpiooide vanen en met geestdrift bij haar, die deelnamen aan de zen omgang in Duitschlands hoofdstad. Al verschillen zij uiterlijk, in wezen ver schillen zij niets, omdat beide omgangen zoeken te bevorderen de eer van God. Aan die fiere, dappere en moedige meis jes brengt Mgr. gaarne hulde en hij brengt haar den dank over van Ber.ijn 6 Bisschop voor haar ijver en haar stichtend voorbeeld. Aan den dank van Mgr. Schreiber verbindt Mgr. ook den dank van alle aanwezigen hier, want Mgr. is er zeker van, dat allen daarmede accoord gaan. Op die meisjes, die Jesus openbaar uitdragen in een millioenen- stad, zal men kunnen bouwen. Zij zul'en later op haar beurt haar kinderen voor God opvoeden. Maar vandaag is het de dag van den Stillen Omgang. Hier zijn honderden man nen, bezield met denzelfden moed als de tengere meisjes, om straks opnieuw in Am sterdam, maar dan in stil gebed, te getui gen van het. geloof aan Jesus in het H. Sa crament. Mgr. verheugt zich daarover en ook over de heerlijke wijze, waarop het zilveren feest gevierd is. Als God reeds in het Oude Ver bond zalig prees het volk, dat feestvierde, hoeveel te meer mag Mgr. dan zalig prij zen het volk. dat feestviert ter eere van Jesus in het H. Sacrajpent. Mgr. wees op de liturgie van heden, a-lë het ware in het teeken der feestviering van het Genootschap. Mgr. verheugt zich over den bloei van het Genootschap in het Bisdom, speciaal ook in de Bisschopsstad. Dat is een heer lijke geloofsuiting. Ook de uitbreiding bui ten het Bisdom geeft rden tot vreugde. Nu het aardsche brood velen zoo karig toebedeeld wordt, kunnen wij niet dank baar genoeg zijn, dat God zoo'n heiligen honger geeft, naar het Wonderdadige Brood dat zoo heerlijk versterkt. Mgr. wenscht tenslotte, dat dit jaar ze ker 2000 man uit Haarlem met den Stillen Omgang meegaan. Met „Aan U, o Koning der Eeuwen" werd de feestvergadering besloten. „Msb." „Geloof en Wetenschap" te Haarlem. De vereeniging Geloof en Wetenschap te Haarlem heeft. Zondag haar zilveren ju bileum gevierd. Des morgens werd in de kapel van het R. K. Lyceum een H. Mis op gedragen voor de levende en overleden le den der vereeniging. Om 2 uur we.d een matinee gegeten in den stadsschouwburg voor de werkloozen en de« avonds e>en feestavond. De schouw burgzaal was op smaakvolle wijze versieid en geheel gevuld met feestgangers. Mr. Vorstman sprak het openingswoord i en heette o.m. welkom den weleerw. pater F. Hendrichs S.J. oprichter der vereeniging, de hoogeerw. heeren L. A. A. M. Wester- woudt, kanunnik, en H. C. J. Sondaal, de ken van Haarlem, waarna de voorzitter de geschiedenis dèr vereeniging schetste. Dan was het woord aan den zeereerw. heer moderator, dra. Th. N. Vlaar O.E.S.A., die de beteekenis van het geloof en de we tenschap voor ons leven uiteenzette. Tenslotte hield pater Hendrichs een prachtige improvisatie. Door het Geloof leeren wij de wetenschap beter verstaan en door de Wetenschap kunnen wij het Ge loof bezielen, zoo was de kern van zijn be toog. Mej. Proot bracht namens de leden der vereeniging hulde aan het bestuur en oor- al aan den voorzitter en secretaresse, <ien heer en mevrouw Vorstman. Deze ontvin gen een fraai geschenk, waarvoor de heer Vorstman hartelijk dankte. Het Bouwmeester-ensemble voerde daar na op „Het halssnoer van Wing-Fu" be werkt door C. van Kerckkoven en „Artis- tcnleven? van Willy Corsari. „Msbd." DE „CRISISVARKENTJES*. Naar wij vernemen, is dezer dagen te Uithoorn een vergadering gehouden van burgemeesters van gemeenten in de omge ving van Amsterdam, waarin in principe besloten is in te gaan op een aanbod van de directie der Thermogenische fabriek tot het afnemen van een aantal „crisisvarken tjes". Deze varkentjes zullen te Uithoorn wor den geslacht om dan tegen den prijs van 15 VOORSCHOTEN. Hanze. De R.-K. Middenstandsver- eeniging „De Hanze" hield gisteravond hare jaarvergadering in het R.-K. Vereeni- gingsgebouw onder leiding van den voor zitter, den heer G. Sohrama, die de verga dering opende op gebruikelijke wijze en een beschouwing hield over den alge- meenen toestand. De secretaris las het jaarverslag, waaruit bleek, dat de vereeni ging er goed voorstaat en het ledental stijgende is. Bij de ingekomen stukken was een schrijven van de St. Barbaraverecni- ging, meldende dat het lidmaatschap vereeniging zal worden gevierd op Zon dag 29 Januari a.s. Des morgens zal een algemeene Communie plaats hebben der leden en des avonds zal een feestavond worden georganiseerd. Uitgeloot werden de aandeelen No. 19 en No. 11, die bij den penningmeester zijn in te wisselen. Bij de rondvraag werd besproken om te trachten 'snaohts en des Zondags te kunnen telefo- neeren, wat zal worden geprobeerd. Ver schillende zaken werden nog besproken, waarna de voorzitter deze goed bezochte vergadering sloot. slechts bij uitzondering voor Hanzeleden openstaat. Het bestuur zal deze kwestie nader overwegen. Op een verzoek van de Dekenale Jeugd raad om een kleine jaarlijksche bijdrage werd gunstig beschikt. Uit het verslag van den pennigmeester bleek, dat de in komsten in 1932 hadden bedragen 296 en de uitgaven 271.53, zoodat de rekening sloot met een batig saldo van 24.47. Er was echter nog in kas ƒ128.11, zoodat het geheele batig saldo bedraagt 152.58. Hierna bracht de heer W. Zoetemelk een uitgebreid verslag uit van den Centralen Raad. De aftredende bestuursleden, de heeren G. A. Niersman en Joh. Meester, werden herkozen. Het patroonsfeest der wassenaar. Wit-Gele-Kruisweek. Zaterdagavond is de propaganda van het Wit-Gele-Kruis voortgezet met Gemeentelijke Aankondigingen cent per stuk te worden verkocht aan de, Bonte Avond in het patronaatsgebouw ou ter vergadering vertegenwoordigende meenten, w.o. Nieuwer Amstel, Nieuwveen, Ter Aar, Rijnzaterwcude, Alkemade, Lei- muiden en Uithoorn. De gemeentebesturen zullen de varken tjes dan kosteloos onder de daarvoor in aanmerking komende werkloozen distri- bueeren. De candidatuur-Wijnkoop. Naar aanleiding van het bericht in het „Handelsblad", doo* ons overgenomen, be treffende het in ongenade vallen van den heer Wijnkoop, zoodat hij op de oandidaten- lijst voor de Tweede Kamer een zoodanige plaats zou hebben gekregen, dat zijn ver kiezing moest worden uitgesloten geacht, meldt de „Tribune", dat dit bericht er vol komen naast is; het wordt als een klets praatje gedoodverfd. Op het partijcongres is de samenstelling van de candidatenlijst neg niet aan de orde gekomen, zegt het blad- Et H. de Vries t Volgens een hedenmorgen te Amsterdam ontvangen telegram is heden aan de Ri- vièra, waar hij voor herstel van gezond heid vertoefde, overleden de heer E. H. de Vries, directeur van de De.i-Batavia Ta bakmaatschappij. De heer Egbert Hendrik de Vries werd op 12 Juni 1879 te Oisterwijk (N.-B.) ge boren. Op 26 Mei 1908 werd hij benoemd als commissaris van de Deli-Batavia Tabak maatschappij, van welke onderneming hij op 3 Januari 1919 directeur werd. Hij was reeds eenigen tijd lijdende en op Zondag 8 Januari werden de berichten omtrent zijn gezondheidstoestand onguns tiger. Gedurende de laatste dagen trad ech ter een verbetering in, zoodat het bericht van het overlijden hedenmorgen toch nog onverwacht kwam. eisch tegen amsterdamschen notaris. Het O. M. bij de rechtbank te Amster dam heeft gisteren tegen den notaris, be trokken' in de zgn. Aufwertungszaak, acht maanden gevangenisstraf geëischt met af trek van de voorloopige hechtenis, voorts verbeurdverklaring van do cautie van 30.000 en ontzetting uit zijn ambt als no taris. DAMMEN Damclub „Gezellig Samenzij'n". De reeds in het vooruitzicht gestelde massakamp O. D# I. (Den Haag) tegen de damclub „G. S.", zal morgenavond te half acht plaats hebben in de groote zaal van het gebouw van den R.K. Volksbond. Aan dezen kamp zullen wederzijds circa 25 spelers deelnemen. Ook voor dezen avond stelt G. S. de zaal open voor damliefhebbers en belang stellenden, die dezen strijd willen volgen. der leiding van den heer J. J. de Smit. De belangstelling was buitengewoon groot. D'e ruime zaal was tot in de boeken be zet. De voorzitter van het actie-comité, de heer G. P. G. van Leeuwen, heette de aanwezigen welkom en sprak evenals bij vorige gelegenheden een opwekkend woord, om het Wit-Gele-Kruis te steunen. Daarna begonnen de humoristen met hun programma en het moet gezegd, dat zij kans hebben gezien, om de zaal bijna voortdurend te doen schateren van den lach. Tal van kleinere voordrachten werden gegeven. De clou echter was het door den leider in scène gezette tooneel- stuk „Om den hoofdprijs der Wit-Gele- Kruis-loterij", dat uitstekend werd ver tolkt. De aanwezigen hebben van hun gang naar het patronaatsgebouw dan ook geen spijt gehad. Het onvermoeide muziekgezelschap „The Funny Boys" werkte uitstekend me de tot het welslagen van den avond. Zondagmiddag werd ,op het Blauw- Zwart-terrein een wedstrijd gespeeld tus- schen Blauw Zwart I van hier en Wilhel mus I uit Voorburg, mede ten voordeele van het Wit-Gele-Kruis. Op het terrein was ondanks de koude vrij veel belang stelling. Opgemerkt werd de Burgemees ter, leden van het Bestuur van het Wit- Gele-Kruis en van het actie-comité. De af trap geschiedde door den Burgemeester. Daarna werd een Bpannende wedstrijd gespeeld, waarbij beide elftallen ongevoer tegen elkaar opwogen in sterkte. De strijd eindigde met een gelijk spel 22. In het patronaatsgebouw werd des avonds een tooneelavond gegeven voor een uitverkocht huis. Aanwezig waren o. m# de Burgemeester en Mevrouw Wieg man, de geestelijkheid der 3 parochies, het Bestuur van het Wit-Gele-Kruis. De heer van Leeuwen heette ook thans wederom allen welkom. Het deed hem ge noegen, dat op den sluitingsavond weder zoovele belangstellenden aanwezig wa ren. Opgevoerd werd door de tooneelvereeni- ging „Onze Gezellen" het tooneelstuk „De Roman van een Krantenjongen." Met veel vuur werden de diverse hollen gespeeld. Het bleek, dat de spelers ijverig hadden gestudeerd. Een dankbaar applaus was' dan ook hun loon. Na afloop dankte de heer Van Leeu wen alle medewerkenden aan deze welge slaagde week, terwijl de heer van Oss, voorzitter van het Wit-Gele-Kruis, den heer Van Leeuwen dank bracht voor den buitengewcaen arbeid, dien hij en de overige leden van het actie-comité zich hadden gegeven voor het welslagen van deze propagandaweek. De zeereerw. heer Pastoor Tholenaar, sprak een slotwoord, waarin Jiij wees op het groote nut van het Wit-Gele-Kruis en alle medewerkenden lof toezwaaide voor hun werkzaamheden. Een lang Hen zij leven, door allen nit volle borst gezongen, besloot deze week. Van goedingelichte zijde vernamen wij, dat het voordeelig saldo de 2000— verre overschrijdt. Voeg daarbij het pas opge richte Bakerfonds, dan mag wel geconsta teerd, dat Wassenaars ingezetenen de oo nuttige instelling „Het Wit-Gele-Kruis" -n de gelegenheid hebben gesteld tot g.^ctc bloei te geraken. Hinderwet Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter algemeene kennis, dat door hen de beslissing op het verzoek van: a. de N.V. Drukkerij Batte-jee en Terpstra, om vergunning tot het oprichten van een boek en courantendrukkerij in het perceel Oude Rijn No. 39; b. C. J. J. G. Vosmaer, om ver gunning tot het oprichten van een werk plaats voor machinale houtbewerking, in het perceel Nonnensteeg No. 14; c. de N.V. Boekhandel en Drukkerij voorheen L. J. Brill, om vergunning tot het oprichten van een zetterij en drukkerij in het perceel Oude Rijn No. 33a; d. de Commanditaire Vennootschap Machinefabriek „Overrijn", o mvergunning tot het oprichten van een machinefabriek en constructiewerkplaats in het perceel Overrijn No. 5. is verdaagd. Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter algemeene kennis, dat door hen de beslissifig op het verzoek van: a. de N.V. Leidsehe Meubelindustrie, om vergunning tot het uitbreiden van de fabriek voor het vervaardigen van meubelen in het perceel Utrechtsche Jaagpad No. 44; b. P. Hage naar, om vergunning tot het oprichten van een inrichting voor het verwerken van ge neeskrachtige kruiden in het perceel Jan van Houtkade No. 29, is verdaagd. LEIDEN. Dinsdag. Graalfilm „Pinksterzegen", Stads gehoorzaal 8 uur. Woensdag, Jaarvergadering „De Hanze"*, Den Burcht, 8.30 uur. Donderdag. Le-denvergadering R. K. Vrou wenbond, Kleine Stadszaal 8 uur Donderdag, Con Amore, uitvoering Das Lied von der Glocke, Stadsge hoorzaal, 8 uur. Donderdag. Genootschap van den Stillen Omgang, „Clubhuis St. Anto nius", 8.15 uur. Donderdag. Zitting R. K. Recl&sseering. St. Vincentiusgebouw, Hoogl. Kerkgracht 32 8—9 uur. Zaterdag Uitvoering „Litteris Sacrum", Schouwburg, 8 uur. De avond-, nacht- en Zondagdienst der apotheken wordt van Maandag 16 tob en met Zondag 22 Jan. a.s. waarge nomen door de apotheken: G. F. Re;:st, Steenstraat 35, teL 1' en A. J. Donk, Doezastraat 31. tel. 1313. Z0ETERMEER. Schenking Crisiscomité. Do N.V. Maatschappij „Nutricia" te Zoetermeer deed aan het Nat. Crisiscomité een schen king van 10.000 pakjes kindermeel. 461e STAATSLOTERIJ 5e Klasse. 2e H|st HOOGE PRIJZEN: 1000.— 440 1373 2961 3251 11710 400 - 5210 8963 9567 10535 19617 1 200.— 815 9298 t 100.— 590 3822 5439 5671 5590 10413 13950 16482 20650 Prl|7en van >70.— 64 165 192 205 318 272 567 652 824 839 896 907 1234 1413 1480 1681 1813 1821 2082 2103 2150 2176 2425 2430 2450 3726 2807 3350 3512 3538 3574 3607 3690 3389 4076 4122 4383 4489 4511 4514 4562 4754 4782 4852 4951 5029 6029 6307 5443 5473 6536 5781 6787 5958 6000 6011 6018 6243 6278 6285 6310 6357 6368 6475 6501 6520 6634 7021 7396 7589 7698 7722 7963 8061 8101 8330 8525 8765 9133 9182 9233 9604 9342 10161 10297 10310 10324 10393 10417 10457 10549 10551 11413 11539 116S0 11695 11914 12038 12093 12149 12225 12238 12368 12559 12743 12814 12849 12995 13118 13307 13313 13401 13704 13728 13786 14039 14243 14303 14428 14654 14707 14906 14913 14977 15019 15127 15152 15205 15432 15613 15883 16086 16114 16256 16316 16751 16783 16948 17155 17514 17837 17886 17888 17976 18117 18235 18241 18333 18350 18109 18445 13194 18553 18763 18793 18888 19005 19019 19130 19532 20104 20121 20147 20215 20284 20362 20369 20371 20372 20561 20633 2C643 20660 20791 20334 NIETEN: 146 219 224 225 255 284 466 492 566 675 717 57 850 881 451 J 805 811 938 976 982 1033 1061 1129 1135 1258 1272 1282 1306 1322 1395 1413 1431 1459 1496 1549 1557 1560 1630 1691 1756 1760 1762 1796 1863 1914 1984 2027 2063 2092 2096 2138 3203 2295 2322 2461 2476 2500 2e61 2098 2731 2741 2820 2821 2835 2940 3033 3044 8104 3109 3111 3177 8259 3370 3379 3428 3451 3456 3481 3494 3559 3614 3615 3639 3679 3710 3751 3752 3704 3770 3785 3853 3934 4027 4046 4111 4240 4241 4332 4336 4359 4389 4453 4695 4789 4790 4792 4871 4907 4929 4953 5008 5042 5058 5072 5082 5104 5207- 5450 5511 6542 6546 5577 6636 5638 5701 5716 5744 6762 6757 5763 5809 5828 5930 6035 6121 6149 6208 6210 6324 6346 6421 6594 S617 6654 6691 6704 6715 6777 6831 6922 6930 7124 7139 7150 7291 7400 7426 7504 7540 7595 7589 7608 7629 7049 7686 7691 7 718 7804 7906 7918 7953 7094 8037 8041 3073 8093 8129 8228 8242 8252 8285 8288 8379 8445 8451 8452 8437 8528 8544 8564 8577 8666 8663 8690 8695 8709 8739 8747 3758 8780 8872 83 75 8888 8892 8984 9006 9083 9090 0116 9120 9186 9188 9205 9246 9269 9333 9356 9370 93S8 9-169 9495 9514 9564 9650 9732 9773 9806 9851 9905 9985 10023 10068 10091 10115 10120 10150 10159 10212 10220 10228 10257 10260 10309 10326 10421 10556 10584 10670 10688 10744 10753 10777 10810 10861 10853 10990 10999 11015 11050 11119 11133 11140 11189 11199 11256 11287 11318 11372 11384 11460 11462 11494 11552 11566 11698 11699 11704 11786 11923 11976 11981 12031 12103 12230 12242 12247 12324 12373 12392 12410 12411 12618 12693 12761 12802 12919 12950 13000 13068 13077 13136 13138 13164 13271 13283 13363 13375 1S434 13445 13494 13612 13658 '3677 13705 13775 13778 13807 13369 13380 13940 14017 140G0 14072 14031 14095 14141 14155 14218 4238 14270 14296 14309 14352 14374 14413 14455 14519 14542 14581 1644'. 16460 14767 14803 14919 14928 14934 14981 15063 16030 15028 15129 15143 15153 15273 15299 15307 15317 15352 15399 15400 15424 15492 15494 15507 15597 15614 15332 15860 15669 15677 15726 15731 15761 15797 15845 15860 15934 15976 15983 16126 16174 1623e 16259 16399 16311 16395 16396 10431 16132 16545 16576 16577 16579 16660 16675 16724 16747 16756 16777 16789 16322 16927 16994 17059 17129 17143 17146 17238 17254 17287 17288 17358 17361 17366 17401 17459 17477 17552 17555 17602 17643 17871 17683 17728 17742 17758 17826 17835 17942 17954 18080 18984 18088 18105 18129 18217 18236 18265 38278 18303 18327 18337 18366 18430 18431 38519 inf" 18529 18560 10701 18782 18313 3.8845 18849 18858 18963 18964 19923 19079 10089 imo lOlR" 19183 19329 10421 19454 19594 19618 19843 19699 19706 10708 39722 19771 19804 10827 19828 19923 19960 °0077 20099 20148 20150 20175 20196 20264 20292 20348 20396 20410 20417 20448 20462 20435 20544 20558 20304 20695 20749 20772 20798 20916 20944 Verbeteringen Ee kl. 1ste iltst

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 2