MAANDAG 2 JANUAF 1933 DF LEIDSCHE C0URAN1 TWEEDE BLAD PAG. 7 Kaping: Boys. Het eerste elftal speelde gisten op eigen terrein tegen K. F. C. I. Het nieuwe jaar werd goed gezet en met 51 werd deze wedstrijd oor de Boys gewonnen. Voor de rust wrd door de beide partijen een doelpunt gemaakt, zoodat de rust inging met 1—1. eeds vrij spoedig na het begin van den wedstrijd bleek, dat de Boys sterker ware hetgeen ook na de rust tot uiting kwanidoor een viertal doelpunten. Ga zoo voor Boys en 1933 wordt een goed jaar voor a«e jónge club. De K. F. C.-spelers zijn pittige te genstanders. Het tweede kon het in Wanmd tegen S. M. C. III niet tot een o*-rtvinning brengen. Ofschoon voor de rust eer goed werd gespeeld en zelfs een 10 oorsprong werd verkregen, werden na delist door de S. M. C.-spelers 5 doelputón ge maakt. R. K. Sportvereniging „Foriolte". Nieuwjaarsdag is geen be6te d? geweest voor Foreho'te I. In Wassenaatwerd gis teren met 31 verloren. Met tee inval lers werd gespeeld en tot overaat van ramp viel de linksbuiten nog u na half time dus werd met tien man doodstrijd uitgespeeld. Evenwel jongens, nJ ontmoe digd, de halve competitie is jut om; er kan nog veel gebeuren. Als er nmaar zoo veel mogelijk volledig gespeeld vrdt, want daar hangt veel van af. Thuis speelden de Jun. I vrieischappe- lijk tegen Teylingen I Jun. Dez- wedstrijd werd gewonnen door de onzen Pt 10. In de competitie ook zoo, jo?ens! R. K. Sportver. „D.O.S' D.O.S. 3 klopte St. Bernardus met 40. Roeds bij de rust had D.O.S.een 30- voorstand, doch daarna gaf Berr-vdus goed partij maar kon het net niet uden, ter wijl D.O.S. 1 maal scoorde (4—1. D.O.S. 2 speelde tegen een >er onvol ledig Teylingen 2, dat aanvandijk goed partij gaf. Na een kwartier sïlen doel puntte D.O.S. voor de eerste ma en bij de rust was de stand 30. Daarnacoorde cis D.O.S.-menscnen zoowat elke minuten, zoodat Teylingen werd gekloptnet II0. D.O.S. 4 kon het tegen het sbke N.V.C. 3 niet bolwerken, en ze lieten demntjes op Noordwijkerhout; uitslag 0—4. R. K. Voetbalver. „N.V." Het is N.V.C. I niet mogen gakken ook maar 1 puntje uit Warmond nu te bren gen. In 'n spannenden en mooie wedstrijd wist S.M.C. I te zegevieren met—1. Daar door is de spanning onderaan >g groocer geworden. N.V.C. was danig gehand kat wegens niet meespelen van den links bi die ver leden Zondag een blessure hee opgeloo- pen. De rust ging in met 11, docha de her vatting werd het spoedig 2liit 'n pe nalty, welke S.M.C. dankbaar biutte, ter wijl zij even later er 31 van nakte. Hoe onze jongens ook werkten, de ihterkoede der Warmonders wist van geeiwijken, en toen de scheidsrechter het einc flóót had N.V.C. 'n eervolle nederlaag teiakken. KON. NED. VOETBALBND. AMSTERDAM—R0TTERDM 1-2. Amsterdam onproductief. - Bas Paauwe beter den Anc- riessen. Er bestond voor den Nieujaars wed strijd Amsterdam—Rotterdam roote be langstelling, en zeker 12000 tcchouwers woonden dezen stodenwedstrijd ij, die bij fraai winterweer werd gespeeld.Iéze wed strijd was overigens het aanlken wel waard, al muntte deze nu niet ipaald iiifc door productief fraai spél. We Ibben gis termiddag speciaal gelet op hc spél der beide midhdfs, Üae Paauwe enAnderies- sen. Het bleek wel overduidelijk, d het spel van den B otterdammer op heelrat hoo- ger peil staat, dan dat van Aleriessen. Destructief doet de laatste pratig werk, doch de kleine Pauw bleek ooki dit óp- zicht geenszins zijn mindere teiijn. Her haaldelijk brak hij de Amstdamsche aanvallen door siuk en taetisc verdol gen. Doch Pa uwe is om andere ilenen als spil ook voor het nationale Sm "te prefereeren boven Anderiessen. In zijn voedend.e taak schoot n.1. oók d Ajaxspil weer tekort en Paauwe muntte jst in dit zoo belangrijke onderdeel Van iet spel uit. De wijze waarop hij mee h aanval trok, zijn voorhoedespelers aan iet werk zette, de een keer met een frae kopbal, een andermaal met een tactischbass, hot is alles van een hoog gehalte enl heeft de Rotterdammer tegen, dat h| klein is en tenger, zijn snelheid en zijnausdaucr zijn zoo groot, dat we hem in don vorm gaarne in hét Nederlandsche ehl zagen opgesteld. Zoowel in technisch i in tac tisch opzicht is Andèxiessen zij mindere en al speelde de laalse lang nt slecht, in de duels met zijn Rott-erdaicheu ri vaal moest hij in de meeste geilen het onderspit delven. Wat dat betreft heeft deze wedstrijd onze meening bevestigd, dat m< o.i. de middenlinie van l,r\ beide Paiwes een kans moet geven voor het Nedlandsche elftal. Merkwaardig was wel het on^ductievo spel der Amsterdamsche voorhole. In de opstelling: Gerrit.se, Volkers, va Reenen, Slot en Roeg bleek dit quintet in volko men mislukking. De eenige die (nog Wat van terecht bracht, was Roeg, 3 snelle linksbuiten van D.E.C. Telken nfe zag hij kans de Roterdamsche achterhoe té pas- seeren en zirver langs den groi gaf hij het binnentrio kans op kans. aar jam merlijk sohoot dit drietal teko: de. ge makkelijkste kansen werden onhullig om Izeep gebracht. Het aantal malen, dat Am sterdam kansen kreeg om te scoren was zeker tien maal grooter dan bij de Rot- I terdammers en niet eenmaal zag van Male zich gepasseerd. Voor doel waren de Rood zwarte Amsterdammers volkomen de kluts kwijt, het schot was erbarmelijk slecht en van Male in doel liet zich nu eenmaal niet door gemakkelijke schoten verrassen. Tee kenend -in dit verband was toch wel, dat het eenige Amsterdamsche punt van den voet van Anderiessen kwam, nog wel uit j een strafschop 1 In het veld was het spel der Amstcr- I dammers dan ook lang niet slecht. Rot- terdam trad echter doortastend op voor doel en wist twee goede doelpunten te sco ren. De eerste maal geschiedde dit 18 mi nuten na het begin, toen de stevige West- dijk die slecht door Strijbósch in de ga ten werd gehouden vrij kon voorzetten en Duinhouwer goed insehoo:t (019. Het tweede punt van Rotterdam kwam van den voet van Formenoy, eveneens na doortastend spel van dezen speler. Dit geschiedde in de tweede helft, na 25 mi nuten. Na de rust was na 10 minuten Vol kers reohtsbuiten gaan spelen en Gerrit- 8e rechtsbinnen. Eenige verbetering gaf dit wel, doch al deden Roeg en Volkers hun best, de bin- nenspèlers brachten er voor doel niets van terecht tot groote wanhoop van de tal rijke Amsterdamsche supporters. Als laatste middel ging Strijbósch ten slotte in de voorhoede spelen, als links binnen. Slot verhuisde naar de linkshalf plaats. Tien minuten voor het einde werd Volkers vlak voor doel „genomen", vol gens den grensrechter, die er vlak bij stond buiten het strafschopgebied. Niette min kende de heer Grootmeyer een penal ty toe en Anderiessen gaf van Male nu geen kans (2l). Dit bracht er de span ning weer in en tot veler verwondering blies de scheidsrechter eenige minuten voor tijd het einde. Aldus won Rotterdam met 2—1. Van Male was goed al maakte hij eeni ge leelijke foutjes, die bij een doortastende voorhoede wel eèns noodlotig hadden kun nen worden. Mul stond een ouderwetöch partijtje te vèrdedigen en ook Mastenbroek speelde goed. Het goede spe! van Bas Paauwe memo leerden we reeds en Van Oóyeh en Hoek (Fortuna) assiteerden hem door enthou siast spel goed. De voorhoede leverde geen fijn samen spel, doch het was nuttig. Men zocht den weg direct naar het doel, maakte geoor loofd gebruik van de lichaamskracht, doch móói was het niet. In het Amsterdamsche elftal was Dor» las als keeper opgesteld, hij deed wat on zeker. Diepenbeek was goed op dreef, van Stokken stelde zich enkele malen totaal verkeerd op zoodat Westdijk hem gemak kelijk passeeren kon. In de midden linie kwam van Deyck eerst in de tweede helft op dreef. Beide ploegen waren als volgt samen gesteld: Amsterdam: Doel: Dorlas (A. F. C.) Achter: Diepenbeek (Ajax) en van Stok ken (D.W.S.) Midden: van Deyck, Anderiessen en Strijbósch (allen Ajax). Voor: Gerritse< (Blauw Wit), Volkers en véui Reenen (Ajax), Slot (D. W. S.) en Roey (D. E. C.) B otterdam: Doel: van Male (Feyenoord). Achter: Bul (Feyenoord) en Mastenbroek (C V. V.) Midden: Hoek (Fortnua), Bas Kaauwe en van Ooyen (Feyenoord). Voor: Westdijk (Xerxes), Duinhouwer (Fyenoord), Wendt en Formenoy (beiden Sparta) en De Haay (D. C. L.) DE ENGELSCHE WEDSTRIJDEN. De uitslagen der Zaterdag gespeelde wedstrijden zijn: Eerste divisie. ArsenalBirmingham 30 Aston VillaMiddlesbrough 31 Blackburn R.Chelsea l3 Blackpool—Sheffield Wedn. 34 Derby County—Leeds U. 51 EvertonW. Bromwich A. 1—-2 Huddersfield T.—Portsmouth 2—2 Manchester C.Sunderland 24 Newcaste TJ.—Bolton Wanderers 3—1 Sheffield U—Leicester 52 Wolverhampton W.—Liverpool 3—1 De stand is: gesp. gew. gel. verl. v.—ti pnt. Arsenal Aston Villa Sheff. Wedn. D. County Leeds United Ne wc. Un. \V. Bromw. A. Sunderland Everton Huddersfield Blackb. R. Portsmouth B. Wand. Sh. Un. Liverpool Manoh. C. Chelsea Birmingham Blackpool Wolverh. I Middlesbr. I Leicester City 22 17 22 12 3 72—33 36 4 54—34 30 5 51—34 30 4-51—44 29 4 32—28 28 6 41—26 27 8 45—36 26 5 42—44 24 9 40—36 22 9 31—30 22 8 46—49 21 9 43—47 21 10 46—53 21 8 43—52 21 10 41—45 19 12 45-45 18 12 33—45 18 11 30—35 17 13 361-50 17 14 40—61 13 14 30—48 10 13 29—56 10 Tweede divisie. BradfordPreston N. E. 20 i BuryPort Vale o0 Charlton A.Tottenham H. 23 ChesterfieldBurnley 60 FulhamBradford C. 10 iLnooln C.Notts C. 11 Nottingham F—Grimsby T. 32 Plymouth A.—Óldham A. 21 I SouthamptonMillwall 23 Stoke C.Manchester U. 00 West Ham U.Swansea. T. 31 HET 00STENRIJKSCHE VOETBAL VOOR EEN FINANCIEELE DEBACLE? Het bekende Weensche sportblad „Sport- Tagblatt" heeft dezer dagen een hoofdarti kel gepubliceerd inzake den zeer slechten financieelen toestand van het Oostenrijk- sche voetbal. Ondanks het feit dat uit sportief oog punt bezien het laatste jaar een gTooten vooruitgang te constateeren valt, is het met den financieelen toestand van don Voetbalbond en van de Vereenigingen zeer treurig gesteld. Woordelijk wordt o.m. ge zegd De uitgaven zijn niet te verminderen doch ook een verhooging van de inkomsten is nauwelijks te verwachten, omdat de eco nomische nood velen, die graag zouden ko men, van het bezoek der wedstrijden af houdt. Een verhooging van de toegangs prijzen zou ongetwijfeld geen verhooging van de inkomsten beteekenen, doch een da ling ten gevolge hebben. Het laatste mid del, het organiseeren van landenwedstrij- den, zou natuurlijk slechts een verzachting beteekenen, immers men zou daarmede mo menteel den noodtoestand der vereenigin gen kunnen verzachten, doch dat kan na tuurlijk niet permanent blijven, afgezien nog van het feit dat zulk een toestand schadelijke gevolgen met zich mee zou brengen. De vereenigingen en de Voetbalbond be schikken dus niet over de middelen, waar mede zij de moeilijkheden kunnen overwin nen, en de tegen het einde van het voor jaarsseizoen dreigende debacle kunnen ver hinderen. In het vervolg van het artikel luidt het verder, dat de voetbalsport allang niet meer een privézaak van enkele personen is. Het is een factor geworden, waarmede men in het economisch leven rekening moet houden, het is een effectief propaganda middel voor Oostenrijk en het is bovendien ook nog een belastingbron, welke naar ver houding rijke bijdragen voor publieke doel einden kan afwerpen. ITALIË—DU ITS C HL AND 3—1. Het groote stadion te Bologna was gis termiddag slechts voor de helft gevuld. Ongeveer 25.000 toeschouwers woonden de landenWedstrijd ItaliëDuitschland bij. Italië heeft verdiend gewonnen en de eindcijfers hadden gerust 5—1 of zelfs 61 kunnen zijn, daar Italië gedurende vrij wel den geheelen wedstrijd het spel be- heerschte. Zelfs (I) van Duitsohe zijde werd na afloop van den wedstrijd toege geven, dat deze uitslag geflatteerd was voor het Duitsche elftal. Tegen Nederland was het Duitsohe elf tal samengesteld uit hoofdzakelijk Weftb- Duitsche spelers. Dat was een groote fout, aldus een deel der Duitsche pérs. Tegen Italië bestond het team hoofdzakelijk uit Zuid-Duitsche spelers, waar men sterk op aangedrongen had. Doch oók deze ver richtten geen bijzondere prestaties en vooral in de voorhoede werd zwak spel vertoond. Alleen de Duitsche achterhoede kan op een goeden wedstrijd terugzien. Jacob verdedigde zijn doel goed; hij moest in de tweede helft wegens een opgeloopen bles sure vervangen worden door Buchloh. De beide backs Haringer en Wendl maakten er van, wat er van te maken viel. Aan dit trio is de nederlaag dan ook zekér niet te wijten. De middenlinie bestaande uit Gramlich, Leinberger en Knoepfle goe de bekenden in Nederland was zwak, vooral door veel te langzaam spel. Het tempo, dat Italië deze middenlinie dwong to spelen, was dit drietal te machtig. De voorhoede presteerde niets bijzonders, al les was heel matigjes. Duitschland slaat den laatsten tijd wel een heel mager figuur op de internationale voetbalmarkt. Bij de Italianen klopte alles voortreffe lijk. Er viel geen zwak punt in dit elftal te ontdekken. Zelfs toen twee minuten voor rust de spii Monti moest uitvallen hij werd vervangen door den spil van Na pels, Colombari, beteekende dit geen verzwakking. Scheidsrechter Baer (Belirië) leidde uit stekend, hij annuleerde in de tweede helft twee buitenspeldoelpunten, zeer terecht. Wat het spelverloop betreft, Duitsch land verraste door na twee minuten spe len de leiding te nemen. Kobierslti zette goed voor en Rohr scoorde het eenige punt Italië liet zich door dit onverwachte -uo- ces der Duitschers geenszins uit het. veld slaan. Langzaam maar zeker won zij ter rein en na 24 minuten sooorde Chiavio (Bologna) van vlak bij den gelijkmaker. Drie minuten later was het Constantino (Rome), die de Italianen de leiding gaf. Alhoewel de Duitschers geheel door hun tegenstanders werden te rugged re veu, za gen de gastheeren geen kans voor de panze de score te verhoogen. Dertien minuten na de hcrvattiiig sooorde Chiavio het derde punt vóór Ita lië. Jacob werd gewond en werd vervan gen door Buchloh. Zooals we reeds ver meldden, werden nog twee punten der Italianen geannuleerd wegens off-side. Dat Italië veel sterker was bleek wel uit het feit, dat Duitschland zijn eerste cor ner pas kreeg te nemen, toen Italië reeds tien hoekschoppen had gehad. Het werd de eerste, maar ook de eenige hoeksohop van Duitschland in den geheelen wedstrijd. Meeningen van anderen. Na den wedstrijd Italië^Duitschland hebben onderscheiden verslaggevers do meening gevraagd van eenige vooraan staande voetbalautoriteiten omtrent het resultaat. Merkwaardig was het oordeel van den heer Fisher (Hongarije): Het is onbegrij pelijk, dat Duitschland mot zoo'n enorm spelers-materiaal geen elftal op de been kan brengen, dat internationaal oen goed figuur slaat. De voorzitter van den Italiaanschen Voetbal Bond vond de Duitschers niet zoo bar slecht spelen, doch achtte de over winning van zijn land volkomen verdiend. Prof. Glaser, voorzitter van de „Spiel- aussohuss" van den Duitechen Voetbal Bond zeide: Italië speelt een spel, dat een klasse hooger staat dan het Duitsohe voet bal. Het ontbreekt den Duitschers aan persoonlijk initiatief het is te weinig varieerend, te onindividueel. Ons spel is sedert een aantal jaren achteruitgegaan, maar de methode om tot spelverbetering te komen zal voorloopig wel niet doorge voerd worden. (Men sohijnt in Duitschland veel te voelen voor een speciale klasse). ATHLETIEK R. K. Ath, Ver. „De Bataven". Het programma van deze week is als volgt: A.s. Dinsdagavond half negen be stuursvergadering ten huize van de voor zitter, daarbij zal ook de techn. commissie tegenwoordig zijn voor het behandelen en in elkaar zetten xan het programma voor 15 Januari de veldloopdag. Woensdagavond Jhalf acht indoortriai- ning junioren, om 9 uur indoortraining se nioren. Donderdagavond half negen ledenverga dering, samenkomst wordt nader bekend gemaakt. Vrijdagavond 8 uur lange afstand trai nen op do Nieuwe Vaart. DAMMEN A. D. C. (Alphen) Na 10 ronden is dé stand als volgt: Afdeeling I: geep. gew. gel. verl. Jav. v. Oeveren 7 5 2 12 W. de Knijff G 5 1 10 P. Jansen 8 4 2 2 10 D. Bedevraart 9 2 3 4 7 W. v. Berkel 9 3 15 1 J. Verseput 5 2 2 1 6 J. Pudevecn 3 2—14 J. Godbbelp 4 13 14 J. D. v. Berkel 5 2—34 Jac. v. Orwegen 5 1 4 2 M. Oosthoek 7 l 2 Afdeeling II: J. den Hoed 17 16 1 32 G. Groenenberg 16 9 1 6 19 0. Schollaardl 11 8 1 2 17 J. Nagtegaal 11 6 5 12 P. Laroe 10 5 5 10 W. Oöetenbrugge 11 4 2 4 10 K. den Hóed 14 4 2 8 10 G. v. Berkel 15 4 1 10 9 H. Mol 5 4 >18 W. den Hoed 16 5 11 5 J. Laros 8 1 7 2 KATWIJK. De bouw hervat. Na gehouden confe rentie met de districtebestuurders der werklied en organisaties en de directie, on der leiding van den Pastoor van Katwijk, is algeheele overeenstemming bereikt en is hedenmiddag het werk aan Rusthuis „Cal- lao" hernat. Geboren: Rein z. van F. Schaap en A. Krijgsman Josephus Emmanuel z. van P, H. Castenmi/ler en A. A. A. van der Eijk Cornells z. van A. van Roon en T. Hoek Jakóba d. van F. Groen en G. Zwanenburg Niesje d. van Aa. van Rijn en C. Guijt Dina d. van C. oRs en J. Zwanenburg Cor nelia Gerarda Johanna d. van G. Meijvogel en D. van Klaveren Wilhelmina d. van C. oBezaard en G. Vlieland Willem z. van P. oVs en A. Peursum Jannetje d. van H. van Duijvenvoorde en M. Kuijt Anna d. v. K. Dijkdrent en E. Kok Huig z. van H. van Beelen en L. Guijt. Getrouwd: C. Jonker en G. Ruwaard F. Haasnoot en D. Dubbelaar W. Ouwehand en C. van Duijn K. Dubbeldam en D. Barn- hoorn A. v. d. Plas en C. Barnhoorn J. Haasnoot en D. van Duijn H. Haasnoot er J. van Dijk. Overleden: Buisert van Beelen 30 j. z van D. van Beelen en W. Guijt Jacoba Meij vogel 57 j. wed. van P. Barnhoorn Weijntje van der Plas 16 j. d. v. T. van der Plas M. Varkevisser Neeltje Hoek 8 j. d. van A. oHek en J. van der Plas Antonie Ro vers 49 j. geh. met A. van Dijk. KATWIJK AAN DEN RIJN. Pachtverlaging. Dijkgraaf en Hoog heemraden van Rijnland berichten aan de Commissie tot behartiging der tuinders belangen dat de Vereenigde vergadering van Rijnland heeft besloten om aan dc huurders der Katwijksohe landen (behalve voor de onderhands verhuurde perceel en en voor de perceelen grasgewas) over het jaar 1932 een pachtvermióderirtg van 25 pet. toe te staan. Ook de vèilingvereeniging Katwijk en Omstreken, besloot, behoudens goedkeuring der ledenvergadering over 1932 20 pet der pachtsom fee reduceer en. LISSE. Roodvonk. In dc week van 25 tot en met 31 December 1932 is binnen deze ge meente een geval van de besmettelijke zielfte roodvonk geconstateerd. Arbeidsbemiddeling. Bij den corres pondent. der Arbeidsbemiddeling en Werk loosheidsverzekering stonden op 31 Decem ber jl. ingeschreven 533 werkzoekende peisonen, t. w. 451 landarbeiders; 22 tim merlieden; 10 metselaars, 6 opperlieden, 12 schilders, 2 loodgieters, 1 behanger on stoffeerder; 1 machinist; 1 rijwielmonteur, 2 kantoorbedienden, 6 schippers, 4 kisten makers, 2 kruideniersbedienden, 2 smeden, 1 kellner, 1 ohauffeuh, 2 maoh. houtbewer kers, 1 kleermaker, 1 monteur, 1 bakkers knecht, 2 transportarbeiders en 2 fa brieksarbeiders. Kleuterschool. Woensdag 4 Januari, van des namiddags 2 tot 4 en 7 tot 9, zal de gelegenheid worden geboden tot be zichtiging van de leslokalen van de nieu we kleuterschool behoorendo bij do Ned. Herr. School vereenig ing. 0UD-ADE. Kiesvereeriiging. Dinsdag 3 Januari des avonds half aoht uur zal in café Klein Rustoord te Oud-Ad© oen vergadering worden gehouden van do R. K. Kiesver- oeniging Oud-Ade en Kaag. Daar cr be langrijke punten naar voren zullen worden gebracht, wordt er eon flinke opkomst» verwacht. SASSENHEIM. Toeslagfonds. Vrijdag 30 Dcc. word door de vereenigde besturen van do land- arbeidersorganisatie zitting gehouden in. het K. S. A.-gebouw, ter uitbetaling van het toeslagfonds. In totaal werd aan 75 gezinnen uitbetaald een bedrag van 1226.—. VOORSCHOTEN. Geboren: Margaretha Alida "Maria, d. van H. J. van Velsen en A. H. W. den Elzen. Jacobus Nicolaas, z. van G. van der Hulst en P. Ch. Heemskerk. Petrus Cornelis Jacobus, z. van J. P. Hooijraans en H. C'. van den Endc. Jacobus, z. van J. Gerrits en M. van Steenbergen. Gevestigd: E. B. van dor Velden, van Leiden. J. van de Scheur en gezin, van Utrecht. M. Anker van Wassenaar, W. L. van Malsen en ©chtgonoote van Renkum. Vertrokken: J. W. van Bemmelen, naar Nieuwe Wetering. H. Mondria naar Stad Vollenhove. A. F. de Rooij, naar Woudenberg. C. Admiraal-Loonstijn, naar Nijmegen. W0UBRUGGE. Scheepvaart. Gedurende het afge- Ioopen jaar zijn alhier gppassoord 17617 vaartuigen, en wel 7209 uit het Zuiden, en 6849 uit het Noordon, alsmede 3192 dos nachts, terwijl 23 zeeschepen passeerden en 14 houtvlotten. Vertrokken: C. A. Rijkclijkhuizen naar Zegwaart H. Luijt naar Voorburg O. van der Geeet naar Alkcmado M. J. Droog naar Tor-Aar M. P. van tier Zaal naar Zaandam M. Schrama naar Barwoutwaarder G. Roos naar Zoet er- woud© M. A. Voorhout naar Leiden 0. Broere naar IJselsten M. G. A» Ouderijn naar Broukelen. Gevestigd: L. Koetsier van Ha- zerswoude P. van Rijsdam van Alphen C. van der Kraat van Waddinxveen J. T. Borst van Oegstgocst. 46Ie STAATSLOTERIJ (Niet officieel) Trekking van Maandag 2 Januari 1933 4e Klasse, lo H|*t HOOOE PRUZEN 1 2000: 6670 1000: 12975 16989. 400: 11490 200: 1464 2273 5631 100: 1297 1684 15263 16896 18164 18848 18938 PrUzen vau 63. 39 86 106 138 189 352 371 493 552 604 605 735 754 809 065 1171 3224 1240 1364 1398 3429 1443 1477 1616 1675 1606 1754 1847 1901 1942 2070 2122 2166. 2165 2180 2198 2202 2210 2249 2266 2267 2303 2324 2330 2396 2437 2440 2499 2510 2321 2667 2794 2847 2001 2928 2978 2930 3000 3006 3021 3045 3062 3153 3267 3304 3327 3363 3381 3383 3402 3403 3116 3437 3434 3458 3462 3511 3520 3583 3620 3633 3664 3680 3702 3724 3747 3765 3780 3810 3885 3892 3893 4173 4219 4325 4368 4375 4387 4420 4474 4532 4569 4642 4678 4710 4856 4922 4982 4091 4994 5018 5092 6165 6217 5361 6377 6422 5510 6648 5071 6676 5712 5770 6804 6806 6815 5818 6830 5871 6925 5946 5956 5981 6085 0051 0008 0133 6145 6212 6246 6260 6202 6269 0303 6308 6311 6362 6367 6397 6426 6427 6407 6505 0550 6657 6661 6602 6717 6876 6921 6042 0977 7031 7047 7076 7123 7171 7208 7240 7302 7406 7431 7436 7472 7491 7500 7503 7527 7531 7576 7588 7604 7620 7083 7707 7799 7839 7925 7966 8002 8021 8056 8062 8119 8162 8204 8221 8279 8317 8411 8520 8631 8699 8339 8332 8915 9002 9012 9092 9104 9146 9206 9228 9250 9464 9465 0460 9488 9509 9530 9335 9536 9590 9624 0026 9697 9750 9773 0820 9e39 9912 9998 10000 10019 10027 10087 10132 10133 10138 10192 10313 10314 10336 10385 10397 10148 10490 10515 10554 10669 10613 10634 10667 10071 10720 10729 10764 10781 10802 10800 10874 10905 11001 11012 11019 11063 11064 11086 11250 11278 11317 11322 11336 11348 11358 11377 11461 11533 11550 11504 11594 11693 11785 11878 11994 12000 12089 12124 12135 12145 12161 12174 12179 12218 12313 12805 12423 12433 12445 12565 12584 12681 12704 12712 12813 12823 12837 12862 12865 12870 12891 12942 13978 13015 13074 13078 13093 13128 13148 13173 13237 13363 13310 13346 13364 13372 13393 13585 13663 13675 13691 13787 13795 13801 13833 13881 13916 13996 14029 14107 14146 14214 14210 14244 14360 14367 14489 14601 14021 14022 14G50 14700 14738 14806 14820 14881 14905 14924 14950 15025 15028 15144 15220 15316 15318 15320 15310 1Ö377 15397 15408 15432 15442 15471 15530 15029 15710 15769 15791 15843 15887 15891 15957 16041 10003 16084 16185 16201 16275 16392 16397 16398 16443 16450 16471 16480 16511 16560 16571 16582 10745 16749 16682 17031 17178 17212 17318 17352 17397 17428 17438 17447 17582 17595 17692 17723 17357 17874 17878 37910 17969 18053 18070 18074 18114 18130 13132 18176 18219 18229 13255 18301 18315 18320 18483 18525 18520 18651 18715 18721 18772 18910 18968 19108 19109 19185 19207 10270 19279 19290 19324 19428 19475 19493 19610 191125 19062 19674 10763 19794 19901 19913 19937 10958 19992 19994 20006 20012 20019 20034 20040 20062 20085 20121 20134 20217 20309 20364 20422 20477 20483 20506 20607 20684 20793 20804 20895

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 7