STOFZUIGER Advertenliën TYPEN STENO ZATERDAG 10 DECEMBER 1932 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 LEIDSCHE FILMLIGA Symphonie der Jahreszeiten. Gistermiddag gaf de afd. Leiden der Neder- landsche Filmliga in het Trianon Theater haar vijfde voorstelling. Wegens ziekte van den heer Stipriaan Luis- cius werd deze bijeenkomst geopend door den w.n. voorzitter, die het woord verleende aan den voorzitter van de Ned. Filmliga, den heer mr. J. L. V. H. Huijts, die in korte trek ken het doel der Liga nog eens uiteenzette Spr. liet enkele woorden over deze voorstel ling daaraan voorafgaan, en zeide, dat na de film „Enthoesiasme" van Wertof, de „Sym phonie der Jahreszeiten", van Wojnoff, wel licht de eerste groote geluidsfilm is, die ge heel het stempel der avant-garde draa.gt, Dat de Nederlandsche Filmliga, die verleden jaar de film van Wertof, zij hel slechts voor één voorstelling, naar ons land heeft kunnen bren gen, dit jaar, nog in dezelfde week, waarin de film definitief is voltooid, daarvan de eerste voorstellingen niet alleen in ons land, maar in geheel de wereld kan geven, is dus zeer zeker een gebeurtenis. Maar noch in het actueele, noch in het ex clusieve element, dat deze gebeurtenis aan kleeft, schuilt voor de Liga de groote beteeke- nis. Niet daartoe is de Filmliga-beweging in het leven geroepen, opdat zij een film uitslui tend of ook maar het eerst aan de leden zou kunnen laten zien. Haar leuze is en blijft: de goede film in de bioscoop. Mr. Huijts bedoelde hiermede ongetwijfeld de artistiek-goede film, want de communisti sche propaganda-films, welke we tot heden in het nieuwe seizoen noemden, kunnen bezwaar lijk „goed" zonder meer genoemd wor- Na vervolgens over het doel en de taak der Liga te hebben uitgeweid, ving het pro gramma aan. Allereerst werden enkele fragmenten gege ven uit de Film „Fakkelgang", vervaardigd door de filmgroep „Visie", een reclame-film voor de Ned. Ver. van Geheelonthouders. Dit is geen nieuwe film, doch we zagen haar niet eerder. Het beoogde doel kunnen we natuur lijk niet naders dan toejuichen, doch men be- grijpe toch vooral, dat overdrijving schaadt. Dat gebrek, dat zich hier nogal eens demon streerde, laat niet na een eenigszins belache- lijken indruk te wekken. In „Symphonie der Jahreszeiten" zien we een voortgaan op den door de modernen in geslagen weg, maar deze film is stukken beter dan vorige. Oleg Wojnoff heeft met artistieken smaak gekozen uit het vele, dat de jaargetijden kun nen geven en het gerangschikt en geordend, strevend naar zooveel mogelijke rust. een ele ment dat we tevergeefs in vorige films zoch ten. Geheel zijn kunstenaarstalent heeft hij aangewend om van deze film iets werkelijk moois te maken, daarbij uitgaande van het zelfde leidmotief voor elk der jaargetijden. Dan toch zien we de sirene der fabrieken, die haar stoom uitblaast, daarnaast de hooge schoorsleenen. de schrijfmachine op het kan toor, den arbeider en de arbeidster aan het werk, lente, zomer, herfst en winter. Hoe groote tegenstellingen daarop zien we in de natuur: het ontluikendé, kiemende leven, den bloei het vergaan en den dood. Men zou hierover kunnen uitweiden in den breede, zoo veel men maar wilde. We zullen het hierbij laten, al moeten we eraan toevoegen, dat regisseur Schonger blijkbaar met het slot moeilijkheden heeft ge had. Het einde althans was niet zoo sterk als de film zelf. De muzikale illustratie voldeed zeer wel. Alleen schee' he* ons toe, of 'n enkele maal een valsche toon (om. van het kerkorgel) een wanklank teweegbracht. R.K. Werkloozenzorg. Gisteren is door het R.K. Comité voor Werk loozenzorg wederom aan 400 gezinnen een uit- keering gedaan. Aan deze gezinnen werd ver strekt 1 pond vleesch, 1 pond vet, 1 pond spek, Yi pond koffie. 1 K.G. rijst en 1 K.G. boonen. Bovendien werd aan 50 ongehuwde werkloozen ieder 2 doosjes sigaretten - ge schonken. Om te» in* eer. idee te g«»en vat> de wijze, waarop de R K werkloozen worden bezig ge houden, n.l. dat het hier niet alleen ontspan ning maai ook ontwikkeling geldt, vermelden wij hie* eenigevragen op Jen laa'sten we- kelijkschen ontwikkelingsavond gedaan en be handeld. Is het kapitalisme de eenige schuldige van de crisis? Welke van de vele middelen ter oplossing van de crisis kunnen worden beschouwd als de beste, om tenminste iets te bereiken? Hoe moet een Katholiek zich gedragen bij de a.s. verkiezingen ten opzichte der Staats- en Volkspartij? Is iemand als niet goed Katholiek te veroor- deelen, als hij niet aan een bisschoppelijken wensch voldoet? Ter aanvulling op ons verslag over het al hier gegeven Blindenconcert mag niet onver meld blijven de belangrijke arbeid door de R.K. Verkenners verricht en de hulp, die zij bij de organisatie in de Stadsgehoorzaal en vooral ook bij het geleiden der Blinden hebben verleend. De R.K. Verkenners in uniform vormden met het stokken een gesloten haag, waarlangs de blinden veilig en gemakkelijk vanaf het St. Antoniuspatronaat midden door het drukke verkeer de Stadsgehoorzaal konden bereiken. Men verzoekt ons mede te deelen dat voor de belangstellenden, die Dinsdagmiddag tus- schen 2 en 4 uur ter recepti# willen komen ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van het SL Eisahethziekenhuis, de ingang is Hooi gracht 13. BIOSCOPEN. Trianon Het is niet mogelijk bij het schrijven vdl deze rec.-nsie een strak gezicht te zetten, want de herinnering van het programma, dat Trianon deze week geeft, is zoo genoegelijk en prettig, dat geen slecht humeur tegen zulk 'n lawine van nonsens en geestigheid bestand is. Een „goed werk" mag het heelen in dezen tijd van zakelijke, maar en gevolgelijk, ook geestelijke depressie, films te vertoonen als „Mijn vriend de Millionair" en „De onbeken de gast". Daar knapt een mensch van op! De inhoud van de beide verhalen doet niets ter zake In beide zijn persoonsverwisselingen van rijke met arme menschen en andere mystifica ties de aanleiding tot één doorloopende sot- ternij, waarom het publiek 'hartelijk heeft ge lachen. Het zijn beiden kluchten van de aler- beste soort en behalve hier en daar een Duitsche vrijheid geven zij een vermaak van goed gehalte: luchtig en geestig. Men vraagt zich na de vertooning af, hoe 't mogelijk is zul ke nonsens te verzinnen. Een uitgebreid jour naal verhoogt de aantrekkelijkheid van dit programma. Casino. „De toonfilmparade" stelt ons in de gele genheid eens 'n kijkje te nemen achter de mu ren van Neu-Babelsberg, het Duitsche Holly wood. Hier ontmoeten we een keur van filmartisten te veel om op te noemen en bijna allen van den eersten rang. We leven mee met hun wederwaardigheden en voelen hun jaloe zie bij 't wegschenken van een speelrol. Wat deze rolprent interessant maakt, is dat er een geluidsinstallatie in voorkomt, die ons laat zien, hoe 'n geluidsfilm opgenomen wordt. Iets korter had de film hier en daar wel kunnen zijn. Voor de pauze een zeer komische rolprent „De eerste kus" met Anny Ondra in de hoofd rol, een rolprent, die de volle zaal van Ca sino zoo nu en dan deed daveren van lachen Een programma uitsluitend voor volwassenen Luxor. De hoofdfilm van deze week brengt ons Anny Ondra in „Ein Tolles Madel", een film, die het publiek in stemming houdt. „Ein Tol les Madel" is een operette-film, waarin we Anny Ondra zien als de dochter van leeraar Bock, die liefhebbert in de sterrenkunde. Haar vader heeft gebroken met zijn broer, toen deze met een circusmeisje huwde en naar Amerika vertrok. Zijn schoonzuster komt ech ter rijk /terug met een flinken zoon, die ver liefd wordt op prof. Bock's dochter. Maar er gebeurde meer. Zij gaf de stad van den prof. een nieuw museum, waar professor de ope ningsrede hield. Als dat bekend wordt en te vens blijkt, dat schoonzoon een bedrag van vier millioen dollai meebrengt, waardoor het professor mogelijk zou worden een sterren wacht te bouwen, verandert zijn afkeer van zijn schoonzuster en zijn afkeer voor een ver bintenis tusschen de jongelui. Het „happy end" komt echter niet zoo maar zonder meer. Nog verschillende vermakelijke situaties doen zich voor, die een uurtje on schuldige ontspanning geven. Vóór de pauze het uitgebreide journaal, een film over de moderne walvischvangst en als hoofdnummer „de Bende van de Transatlantic" een film, dij in beeld brengt hoe op een oceaanstoomer een eigen wereldje bestaat, waar ieder zijn eigen leventje leidt. Spanning en sensatie. Voor volwassenen. City. Een uitgebreid Orion journaal opent het programma. Hierna als curiositeit nog eens een film van omstreeks 1921. De destijds zoo bekende Tattv Arbuckle treedt er in op. Ook Charley Chaplin speelt er een rol in. De vo rige week wezen wc erop, hoe dergelijke films alleen uit historisch oogpunt van belar' zijn. Gedurende de rest van den avond is „De geheimzinnige radiober V' aan het woord. De directie had de vorige week diverse prijzen uitgeloofd voor degenen die den naam van den aanvoerder konden raden. We gelooven niet dat er één goede oplossing is binnengekomen. Heel erg onbegrijpelijk is dit niet, want we gelooven, dat de regisseur om de zaak wat moeilijker te maken maar iemand der spelers uitgekozen heeft, die logisch geredeneerd de leider eenvoudig niet kon zijnl Maar enfin, de Amerikanen hebben al heel wat sterkere staaltjes cp hun geweten, dus kan dit er nog wel bij! Het talrijk opgekomen publiek volgde de spannende achtervolgingen, vechtpartijen, re volverveldslagen, dynamiet-ontplof fingen, maagdenrooverijen etc. met de grootste aan dacht. Voor liefhebbers van sensatie een program ma om van watertanden. straten van Rome. verder op den Monte Rincio en den Janiculus en in het park der villa Celimont-ana, waar zich de kweekerijen der stad Rome bevinden en waar ook met het Ir" eeken van bloem bollen op Romeinschen bodem begonnen zal worden. ACABEMIENIEUWS LEIDEN. Geslaagd: candidaats examen Ned. Letteren Mej. A. H. Mulder (Den Haag); candidaatsexamen Klass. Letteren Mej. C. C. Roggeveen IHillegersberg) doctoraal examen Rechtsgeleerdheid Mej. R. Stier fDen Haag) de heer A. E. van Eerde (Amsterdam); candidaatsexamen Rechtsgeleerdheid de heer J. J. Resseeuw (Den Haag). Voor het examen Apotheker-assistente, slaagde mej. C. H. P. P. M. Kortman (O e g s t- geest). LAND- EN TUINBOUW Nederlandsche bloerrbollen in de tuinen en parken van Rome. Men schrijft uit Rome aan de „Msb.M: Zooals bekend, heeft zich indertijd te Den Haag een comité gevormd voor de inzameling van bloembollen, welke de stad Rome als geschenk zouden worden aangeboden ter gelegenheid van den tierden verjaardag van het fascistische regiem. In dit comité hebben zitting baron Krayenhoff als voorzitter, en de heeren ir König, M. Ora-adt van Roggen, J. M. Haag en F. Muller als leden en als Ita- liaansche vertegenwoordiger de Italiaan- sche gezant in Nederland, graaf O. Senni. Dezer dagen nu zijn hier 15.000 bloem- bo'len van de firma van Tuberg^n aan gekomen, welke over de verschillende tuinen en parken zullen worden ver deeld. De Romeinen gaan er trotsrh om dat ©en speciale tulpcsoort door haar kwee kers raar Mussolini genoemd werd. In de eerstvolTende dagen zal men met de uitplan'insr beginnen aan de via Vittorio Veneto, ©en der voornaamste LAATSTE BERICHTEN WASSENAAR. DOODELIJK ONGELUK, In de Rozentseinstraat alhier, had he den omstreeks 12 uur een doodelijk onge val plaats. Een 3-jarig zoontje van den heer Terpstra, dat aldaar plotseling de straat overstak werd uoor de ouderlijke woning overreden door een auto van de Wassenaarscke Wasscherij. Dr Janse, die spoedig ter plaatee was kon slechta den dood constateeren. Het lijkje ia overgebracht naar het politiebureau. BOERDERIJEN AFGEBRAND. Uit Hippolytushoef wordt gemeld: Door onbekende oorzaak zijn heden nacht in Polderwaard-Nieuwland de twee naast elkander stanade bouwboer- derijen van de heeren J. C. Lont en D. C. Lont afgebrand. Beide bcerderijen gingen met de voorraden hooi, s roo, ge- dorsohte en onpedorsohte graan, gereed schappen, meubilair en inventaris, in vlammen op. Twee koeien kwamen in de vlammen om. Alle graanschelven van beide boerderijen gingen verloren. De aparden, varkens en ander jong vee zijn gered. Verzekering dekt de schade. EEN JOEGOSLAVISCH SCHIP AAN DE KETTING. De manschappen sinds maanden zonder loon. In de Rotterdamscbe haven ligt sinds een drietal weken het Joegoslavisch stoom schip „Gjuro Milosévié"', eigenaar Luka Milosévié te Kotor (Dalmatië), wegens on betaalde rekeningen aan een kolenleveran- cier, aan de ketting. Dit moge onaange naam zijn voor den eigenaar, het is aan merkelijk onaangenamer voor de uit 30 man bestaande bemanning, die niet alleen sinds Juli geen loon meer heeft ontvangen, maar wat hare voeding betreft, afhankelijk is van de vraag of de leverancier nog vol doende vertrouwen heeft m de blijkbaar failliete firma of in de Joegoslavische re geering, om nog langer voedingsmiddelen op crediet te leveren. Gisteren is het schip bezocht door afge vaardigden van de LT.F. en de AIO.M. (Internationale van Scheepsofficieren), als mede van de Vereeniging van Scheeps- werktuigkundigen, de Vereeniging van Ne derlandsche Gezagvoerders en den Centra- Ie n Bond van Transnortarbeiders, tot wel ke organisaties de officieren en manschap pen van de „Gjuro Milosévié" zich om bij stand hadden gewend Bij het door deze af gevaardigden ingestelde onderzoek bleek hun. dat zoowel officieren als manschappen absoluut zonder eenige middelen zijn, zelfs het geld voo'r zeep om zichzelf en hun klee- ren te wasschen of voor het schrijven van een brief naar huis is niet aanwezig. Het Joegoslavisch gezantschap wacht blijkbaar op instructies, die niet schijnen te komen, alvorens afdoende voor Joegoslavische staatsburgers te zorgen. De afgevaardigden der beide internatio nale organisaties, zoowel als die der drie Nederlandsche organisaties, besloten de be manning den gevraagden bijstand te ver- leenen en zoo noodig kr«eht'ee maatrege len te nemen om de rechten van officieren en manschappen te beschermen. DE P. C. HOOFT IN HET DOK* Het versieepen van het wrak der P. C. Hooft naar het Hendrik-dok der Am- sterdamsche Droogdok Mij. is hedenmor gen geschied. Om 10 uur was het schip het dok ingetrokken, doch het zal nog geruimen tijd vorderen voor het droog staat. TELEGRAMMEN DE MIJNRAMP IN KENTUCKY. Vier lijken geborgen. Nog 23 man bedolven. NEW YORK, 10 Dec. (V. D.) Uit Yan cey wordt gemeld, dat uit de ingestorte kolenmijn aldaar de lijken van vier der slachtoffers zijn geborgen. De 23 overige ingesloten mijnwerkers heeft men nog niet kunnen bereiken. Men hoopt dat do meeaten hunner nog in leven zijn. SPOORWEGONGEVAL BIJ GRENOBLE. PARIJS, 10 Dec. (V. D.) Dichtbij Gre noble ontspoorde gisteren een goederen trein, waardoor een aantal spoorweg- employé's werd gewond. Het ongeval geschiedde op dezelfde plaats waar in 1917 een trein met verlofgangers de railleerde, waarbij meer dan 100 solda ten werden gedood. IN BRANDEND VLIEGTUIG OMLAAG GESTORT. PARIJS, 10 Dec. (V. D.) Tijdens een oefenvlucht van een Fransch luitenant- vlieger vloog het toestel in brand en stortte dichtbii Versailles neer. De lui tenant vond den dood in de vlammen. Bij Saumur moest een militair vlieg tuig tengevolge van ©en motordefect een noodlanding maken, waarbij drie leden der bemanning gewond werden. Bandieten overvallen een Argentijnschen trein. BUENOS AIRES, 10 Dec. (V. D.) Vier autobandieten hebben kans gezien nabij Bahia Blanca een trein aan te houden. Een der passagiers werd dood geschoten, een tweede gewond. Zij ont kwamen met een bedrag van bijna 20.000 dollar. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 10 Dec. Botor. De prijzen van boter op de heden gehouden markt waren als volgt: prima fabrieksboter (controle) 1.70, prima boerenboter 1.401.55 per kg.. Aangevoerd 43 achtste 7 zesde en 18 zestiende vaten, wegende 1215 kg. Handel kalm. Eieren. Aanvoer 5232 stuks. Prijzen: kippeneieren 5.806.40, kuikeneieren 4.005.20, eendeneieren 3.90—4.20 per 100 stuks. Handel matig. Turfrrarkt van 5 tot en met 10 Dee. Aangevoerd 120.000 stuks lange turf, prijs 89 per 1000 stuks. LEIDEN, 9 Dec. Groentenveiling. Per 100 stuks: andijvie 0.502.00, kroten 1.00. bloemkool 1/ 9.40—16.20, idem II 2.10—8.90, roodekool f 1.90—4.90, savoye- kool 1.804.50, groenekool 1.704 40, pieterselie 0.901.30, prei 1.10-2.50, kropsalade 1.00—4.90, selderie 1.10 2.50. knolsolderie 1.00—2.80, per 100 kg.: kroten 1—2, kroten gek. 36, witloof 18—24, boerenkool 3—6, spinazie 17 —23, uien 13.04.50. wortelen 2—6, spruiten I 10—17, spruiten II 4—10. WOERDEN, 9 Dcc. Eierenveiling. Prijzen: kippeneieren: wit 4.605.60, gemengd 4.705.60, bruin 4.705.60, henneneieren 3.504 80, eendeneieren 3.604.60 per 100 stuks. Aanvoer 8300 stuks, boter 78 cent per pond. Groentenveiling. Bloemkool 2—11 ct. savoyekool 25 cent, groentjes 24.5 cent roodekool 1.5—6 cent, boerenkool 10—22 cent, spruit 6.5—10 cent, prei 4—11 oent, peen 23 cent, andijvie 10 cent, kroten 1.52.5 cent, uien 3—6 cent, Goudreinet 821 cent, bellefleur 10—19 cent, winter- jan 316 cent, Besie v. Schonauwen 15 23 cent, Bergamot 11 cent, sterappels 11— 15 cent. camp.zoet 1520 oent. BOSKOOP, 9 Dec. Bloemenveiling. Rozen per bos van 10 stuks: Golden Op helia 4568 oent, Hadley 60—90 cent, Claudius Pernet 90—140 oent, Columbia 80120 cent. Butterfly 80120 cent, Wilh. Kordes 90—140 cent, Bosalandia 50—90 cent, Florex 60—100 oent, Potin 20—36 10 Dec. 1932 V.K. 11.45 a. Industrie: Al# Kunstz Unie 42% 43%-4% Berkels Palam 17% 17% Calvé Deltt crt.v. A 62 Kiicbenm Accuusi 3 Via 8 Ncd Ford '13V. 115/6 Philips (lom. Bezit 126»/, 127% Uoi Lever 105% 106% Petroleum: Kon Olit 14SV, 145%/6 Perlak 82»/. Rubber: A dam Rubber 69% 60%-% Deli Bat Rubber 26% 27% Vico 82 84 Serbadjadi 19% I®1/# Scheepvaart: Oude Vaart 8Va Ned. ScbccpvUnie 60V, 61%-% Oude boot 17% 17V. Mijnbouw: 14% Boeton 15 Alg Exploratie Mi 124 128 Suiker: H V A dam 169% 1711/2 Vorstenlanden 40»/, 4U/2 Java Cultuur 100 101 N 1 SU. 74% Tabak: Deli Mij. 110% Senenibah 126 Deli Bat Tabak 138»/, 139 Oostkust 15% 16 Amerlk. Fondsen: Am Smelting 14 13% Anacondu 161%, 161%, Aas (Jas Electi 2% 21/2 Bethlehem Steel 16% 16%-%. Cities Service »Via 1 31/8 Central Public. 1 Continental Oil 6~/g2 6%. Gen Aviation 23/4 2!%, Int Nickel 8S/W Kennecott Copper 10% 10% Milwaukee 2Vs 21/. ld Prei 2% Keesport Tin Plate 441/4 North American 281/4 Nevada 6V4 6*/IB Shell Union 5»/4 67/, United St Leather 4 4 Union Pacific 71 Wabash 2%a Tidewater Ass Oil 4%. 4% United St. Steel ®6"/ia 83% BURGERLIJKE STAND flSiSTERDAMSCHE BEDRSNOTEERING Verstrekt door: INCASSO-BANK N.V., LEIDEN WISSELNOTEERTNGEN (AMSTERDAM) (Officieel). Berlijn 59.181/? Londen 8.10 New York 2.49 P"ij» 8 721/, Brussel 84.47 Zwitserland 47.871/? Milaan - 12.74 Madrid 20.30 Oslo 41.85 Kopenhagen 42. Stockholm 44.36 Weenen Praag 7.38 Boedapest Prolongatie: 1 pcL LEIDEN. Geboren: Ibeltje, d. van A. de Koning en J. de Graaf. Helena Maria, d. van J. Vink en M. J. van Kesteren. Maria Eli sabeth Geertruida, d. van E. H. v. Hal deren en A. M. H. Koeleman. Pieter, z. van W. Nieuwenburg en J. Huijser. Wil lem August Johan, z. van J. F. P. H. Se- crère en A. P. R. Boekestein. Catharina, d. van G. Heruer en A. Blansjaar. Wil lem, z. van J. H. v. Leeuwen en A. Rol. Hermanus, z. van J. W. Benning en N. dc Roode. Adrian us Nicolaas, z. van B. J. v. Egmond en J. Dool. Overleden: C. v. Steijn-van Rhijn vr. 67 j. J. C. Mark-de Tombe, wede. 93 j. BIOSCOPEN. Casino: Volwassenen. City: Goedgekeurd. Luxor: Volwassenen. Trianon: Volwassenen. cent, Chaa. P. Kilham 3055 oent, Edith Helen 4080 cent, Aug. Noack 45SO cent Else Poulsen 2545 cent. Gloria Mundi 18—35 cent, Orange Perfection 3061 cent Talisman 3358 cent, Lady Steward 100 130 cent, Briarclff 80120 cent; Chrysan ten, grootbloemig 100190 cent. idem tros 15—36 cent, Mahonia 1520 cent, Andro meda 816 cent, Skimmia 4050 cent per stuk. Beshulst 3645 cent por kg. NOOTDORP, 8 Dec. Eierenveiling. Aan voer 1458 stuks. Prijzen: kippeneieren 5 7, eendeneieren 4.301.66 per 100 stuks kippen 0.90—1.15, konijnen 1.00—2.80, duiven 9 cent per stuk, kaas 30 oent per pond. VINKEVEEN, 9 Dec. Groentenveiling. tomaten A 10—14 oent, B 1215 cent en C 5—10 cent per pond. groenekool 4 cent, witlof I 21—25 cent, idem II 1114 cent, andijvie 15 cent per 10 stronk, kroten 4 cent per kg., prei 4 cent per bos, spruiten 7 cent per kg. R0EL0FARENDSVEEN, 9 Deo. Groentenveiling. nndiivio 1.60. sla 0.40 —4 80 per 100 krop, tomaten 0.5011.00 per 50 kg. KATWIJK a. d. RIJN, 9 Dec. Groenten veiling. Bloemkool per 100 10.30—13.40, peen per kist van 20 kg. 6585 cent, uien per 100 kg. 4.705.40, roodekool C.20— 8.69 en gele kool 5.30—6.50 per 100 stuks Aanvoer: 1400 bloemkool, 4100 kg. peen, 1000 kg. uien, 1100 roodekool, 2200 gele kool. Hiermede betuigen wij on zen oprechten dank voor de vele bewijzen van belang stelling, ondervonden bij het overlijden van onze geliofde Echtgenooto en Moeder, ENGELINA v. d. MEER— VAN RODENRIJS. Uit aller naam: W. P. v. d. MEER. Nootdorp, Veenweg 104. 0532 Harry v. d. Harst Loerares Solo-koorzang, Meth. spreken en Piano. Dagel, te spreken. Breestraat 163 140 PONTSCHOQL STEENSCHUUR 14 Hl 21IBBBU leerlingen SLAAGOEN J.l. 24 Nov. voor: Aanm. en Inl. dagel. 9-9 uur Zaterd. tot I uur UITSLUITEND: gSteenschuurl4 VOOR EEN GOEDE NAAR GEBR. v. d. MEEL STATIONSWEG 14 TELEFOON S570—18S2 REPARATIE-INRICHTING

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 3