DINSDAG 22 NOVEMBER 1932 DF LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 2 BAROMETER. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht in den morgen van 2-2 Nov. 1932, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te Do Bildt: Hoogste baro'meterst,769.3 te La Com na Laagste barometerst.: 718.0 te Akureyri. Verwachting tot den avond van 23 Nov.: Mat'ige, tijdelijk krachtige Zuidelijke Wcstel. wind, zwaar bewolkt tot betrok ken met regen, la ter opklarend, aan vankelijk veel zach ter. Een zeer diepe depressie heeft zich met groote snelheid naar IJsland verplaatst en een secundaire geeft snelle dalingen, kraehtigen wind, en vrij veel regen op de Britsche eilanden, zoodat de opklaring in onze omgeving slechts van korten duur zal zijn. De hooge drukking hield stand bij de Azoren, en breidde zich eenigszins over midden-Europa uit. In Midden-Scandinavië in Polen en in West-Frankrijk kwam lichte vorst voor, in Zweden valt overal regen. Ook in Zwitserland, Zuid- en Oost-Duitsch land en Oostenrijk valt nog regen tenge volge van een uitlooper van de vorige de pressie. Op IJsland begint de temperatuur weer to dalen en valt in het West-en sneeuw. Na een dag van regen en wind is een korte opklaring te wachten, maar de waarschijnlijkheid is groot, dat daarna weer regen volgt. Stormwaarschuwingsdienst Geseind van Do Bilt 22 Nov. 11.20 uur aan alle posten: „Weest op uw hoede". LUCHTTEMPERATUUR: Temperatuur des middags to half dri* 7.- gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.JL: Van Dinsdagnamiddag 4.27 uur tot Woensdagmorgen 7.05 uur. HOOG WATER Hoog watei te Katwijk aan Zee op Woensdag 23 November voorm. 9.55 uur en nam. 10.20 uur. LETTEREN EN KUNST RICHARD TAUBER NIET OPGETREDEN. In den Hollandscben Schouwburg te Amsterdam zou gisteravond de bekende zanger Richard Tauber optreden in „Drei- maedlerhaus" Do zanger is echter niet ver schenen, zoodat do voorstelling niet kon doorgaan. De directie van den Hollandscben Schouw burg deelde ons mede, dat zij de redenen niet kent, waarom de heer Richard Tauber niet gekomen is. Do zaal zou uitstekend zijn bezet, want er was veel besproken. Er zijn echter, zoo deelde zij mede, door een paar deurwaarders en ook door advo caten beslagen gelegd in den schouwburg, naar het schijnt wegens verplichtingen, die de impressario van den zanger, de heer dr. Eckhardt, op zich had genomen en niet zou zijn nagekomen. Wij hebben daarna gepoogd den heer Richard Tauber of zijn impresario te spreken te krijgen. In het Amstel-Hotele waar hij logeert, deeïde men ons mede, dat noch de heer Tauber, noch diens impresario, aanwezig waren. „Va-d." Nader meldt men ons: In een onderhoud mot een redacteur van het persbureau Vaz Dias heeft de zanger Richard Tauber me degedeeld, dat hij gisteravond in den Hol- landschen Schouwburg te Amsterdam niet. is opgvtreden volgens overeenkomst met zijn impressario, daar de voorstellingen in. dl zen schouwburg slecht bezocht waren. Voorts deelde hij mede. dat de voorstellin- g ente den Haag en Rotterdam wel zullen plaats vinden. STADSNIEUWS Handelsregister K. v. K. Opheffing. 3961. Marcclis eu Heems kerk, Leiden. Lage Rijndijk 77a, aannemen van burgerlijke en waterbouwkundige wer ken. W ij z i g i ii g. 2356. J. W. de Gruyter, Sassenheim, Hoofdstraat 251, boekhandel, drukkerij, handel in sigaren etc. Vest. til.: Rijswijk, Willemstraat 1 o.-d. naam: De Gruyter's Boekhandel. Bch. fiL: Mcj. C. tie Gruyter, Rijswijk. HET ST. FRANC ISC A R0MANA- LIEFDEWERK. De mogelijkheid van de oprichting hier ter stede. Do Dekenale Jeugdraad vergaderde giste renavond in het clubgebouw St. Antonius. De voorzitter, Pastoor Vijverberg ver welkomde de aanwezigen, waarna de se cretaris, de heer Vreeburg, de notulen las. De voorzitter deelde mede, dat de se cretaris, de heer Vreeburg, tevens tot pen ningmeester was benoemd. Voorts, dat tie verkennersbeweging thans bestaat in de Mon Père-parochie en voorbereid wordt in do Iiartebrug- en St. Joseph-parochie. In het begin van 1933 wordt een cursus van 3 weekends georganiseerd voor verkenners leider. Belangstellenden kunnen zich op geven bij den heer Vreeburg. De zorg voor het godsdienstig verwaarloosde kind. Het woord was daarna aan Kapelaan A. J. I. Leesberg, voorzitter van de Fede ratie der St. Francisca Romana LietJo- werken, die een lezing hield over doel en stroven van dit liefdewerk. Het F. R. Lief dewerk bestaat thans ongeveer 10 jaar en beoogt de zorg voor de verwaarloosde vrou welijke jeugd. De beschermheilige ervan, St. Francisca Romana (13841470) was een Itnliaansche gehuwde vrouw, die een leven leidde vol opoffering en vol toewijding voor het leekenapostolaat. Groote boetedoenin gen getroostte zij zich, om zichzelf te be- heerschen en anderen ton voorbeeld te zijn. De leidsters van het liefdewerk zullen in haar zien het voorbeeld voor hun huiselijk en maatschappelijk werk. Het F. R. liefdewerk heeft sinds eenige jaren haar eigen door den Bisschop goed gekeurde statuten. Het is de eenige orga nisatie, welke is blijven bestaan naast de groote organisatie voor meisjes: de Graal Het Liefdewerk heeft tot speciale taak de vorming van godsdienstig verwaarloos de kinderen vanaf 614 jaar en het arbei dende meisje. Up 't oogenblik zijn in het geheel 1400 kinderen georganiseerd in het liefdewerk, waarvan 1100 schoolgaand. Do andere zijn fabrieksmeisjes. In de statuten is de bejialing opgenomen sinds 1929, dal het arbeidende meisje in onderling overleg wordt afgestaan aan de Graal. Het F. K liefdewerk tracht de meisjes te dirigeeren naar de Graal, wat tot nog tot weinig ge lukt is. Als zij werkelijk van de catcgore meisjes zijn, welke in St. F. R. thuis hooren, dan gevoelen zij zich daar het best thuis. De Graal behoeft daarom niet bang te zijn van eenige concurrentie. Men moet elkaar weten te verstaan. Het liefdewerk tracht haar doel te be reiken door godsdienstonderwijs, huisbe zoek, huishoudelijke cursussen en ontspan ning. Het clubsysteem is overal doorge voerd de meisjes hebben een eigen cos- tuum, dat eigendom is van het liefdewerk. Aan het hoofd van iedere afdceling staat een priester-directeur, die leiding geelt aan de leidsters. Aan haar is het groote werk. Zij zullen doordrongen moeten zijn van de apostolaats-gedachte. De meisjes worden geheel klaargemaakt voor net leven ais christen-vrouw en ais moeder van een gezin. Het liefdewerk heelt ook een gezinstaak. Een groote factor vormen daarbij de vader- en moederavonden. Up die wijze krijgt men contact met ae ouders. Lang genoeg is er voor deze meisjes niets gedaan. Gelukkig begrijpen eente Katholieken, dat zij Lier een taak hebben en is do medewerking' groot. Het liefde werk bestaat reeds in de steden Alkmaar, Haarlem, Amsterdam, den Haag, Rotter dam, Delft en Schiedam. Het is een taak, die veel van de leidsters vraagt* maar he: is een echt apostoiaatswerk, dat zeker den dank verwerft van Hem die gezegd heeft: „Wat gij de minsten der mijnen gedaan hebt, dat hebt gij Mij gedaan". Na deze inleiding dankte Pastoor Vijver berg den inleider voor zijn lezing over dit sclioone liefdewerk. Ongetwijfeld is de op richting van 't St. Francisca Romana Lief dewerk te Leiden even noodzakelijk als m andere steden. Up heel eenvoudige wijze, doch ongeorganiseerd werd reeds iets m deze richting gedaan door de Carmelitei- sen. Het Lcidsche bestuurslid van de Graal, mcj. Spronk, kon niet aanwezig zijn, doch heeft haar angst uitgesproken, dat er weer nieuwe mcfeilijkheden zouden komen met de Graal. Spr. stelde voor den voorzitter der Federatie op te dragen in Leiden oen afdeeling te stichten in overleg met den voorzitter der Zitavereeniging, pater Dode. Spr. geloofde, dat deze aangelegenheid dan in veilige handen was gelegd. Kapelaan Hessing onderstreepte log eens, welk een vruchtbaar terrein hier tor stede voor het Francisca Romana Liefde werk ligt. Van de 36 meisjes van zijn pa rochie, die de school verlaten hebben, gin gen er 8 naar de Graal. Van de 28, welke niet naar de Graal gingen, zijn er 17 die thans niets maar aan hun godsdienst „doen" door allerlei omstandigheden in he? huisgezin. Pater Jorna vroeg inlichtingen van orga- nisutorischen aard. Pater Dolle wees erop, dat reeds enkele malen pogingen tot op richting van het liefdewerk door de Zita vereeniging zijn ondernomen, welke steeds zijn afgestuit op dc financieele moeilijk heden. Kapelaan Leesberg raadde aan, zoo een voudig mogelijk te beginnen, niet alleen wegens de financieele moeilijkheden, doch ook omdat men dan het meeste succes be reikt. De vergadering sprak zich unaniem uit voor oprichting van het Liefdewerk, *n legde de voorbereiding daarvan in handen van de Centrale. Na een huishoudelijke rondvraag werd hierna do vergadering gesloten. R.-K. STUDENTENVEREENIGING „ST. AUGUSTINUS". Inauguratie van 65 nieuwe leden. Na een groentijd van acht weken had gistermiddag om drie uur in het „Eigen Huis" van de R.-K. Studentenvereniging „.St. Augustinus" de plechtige inauguratie plaats van 65 nieuwe leden. Bij deze plechtigheid waren o.a. tegen woordig de hoogeerw. Deken A. H. M. J. Ho- mulle, Dis. B- de Goede O.F.M., dir. dor R.-K. H. B. S., do moderator Rector R. Reynen, prof. dr. C. C. Berg, rar. H. Don ders. de uniepraeses Ir. H. de Goey en voorts afgevaardigden uit Nijmegen, Delft, Tilburg en Rotterdam. Na een korte begroeting van den prae- ses, den heer C. Molkenboer, werd een groot aantal telegrammen en brieven van golukwensch van zustercorporaties en par ticulieren voorgelezen, benevens eenige be richten van verhindering. Hierna leidde de assessor de inaugurandi binnen, die vervolgens door den Praeses werden toegesproken. Spr. zeide verheugd te zijn over deze groote toename van le den en wees de inaugurandi er op, hoe en waarom zij zich als Katholiek student heb ben te gedragen. De Katholieke vorming en ontwikkling moet gelijken tred houden met de vakstudie. Dit lidmaatschap moet u zelf ton voordeel zijn, omdat het u geeft, wat aan de Universiteit u wordt onthou den. Het is niet de bedoeling een Room- sche kroeg voor u open te zetten, maar de bedoeling' is de behartiging van uw gods dienstige en cultureele belangen. Spr. wek te vooral op tot de deugd van vriend schap en tot e«n leekenapostolaat. Gij kunt beter worden door Augustinus en Augustinus kan beter worden door u. Hierna werden de namens der inaugu randi voorgelezen, waarna de praeses de plechtige Latijnsche formule uitsprak, waardoor zij als lid werden bevestigd. Aan allen werd hierop het testimonium uitgereikt. Hierna sprak de moderator Rector R. Reynen, die vooral zijn vreugde uitte over de kerkelijke plechtigheden van den mor gen. Vroe~er is er ten dien opzichte wel eens critiek geweest, maar nu wil spr. dan ook openlijk getuigen over de belangstel ling bij de kerkelijke plechtigheden. ant wat voor raison heeft Augustinus als het Katholiek cachet niet naar voren komt. Tot dusver is door onderlinge samenwer king deze dag prachtig geslaagd, waarvoor de moderator het bestuur en allen, die me dewerkten hartelijk dank brengt. Ten slotte wensclit spr. de nieuwe leden geluk niet hun lidmaatschap met den wensch, dat zij hun studietijd vruchtbaar zullen doorbrengen. Vervolgens werden negen avunculi gerid derd, n.l. het oude bestuur en het interme diate bestuur wat natuurlijk met de ge bruikelijke gezangen gepaard ging. Hierna sprak mr. H. van Wageningen uit Den Hantr. die enfyele onderwerpen in het studentenleven noemde, waarover nogal eens gesproken wordt. Vooreerst het the ma van het Kath. vereenigingsleven. Vast staat, dat men zich* èn als Katholiek èn als student het best kan perfectioneeren in een Kath. milieu. Daarnaast is er het the ma van de toekomstige taak. Men is een leider in opleiding. Maar vervolgens en dit behandelde spr. nader de nieuwe student treedt niet alleen de vereeniging binnen, maar ook de civitas academica. Spr. behandelt dan uitvoerig de houding van den tegenwoordigen student, die druk bezig is zich te isoleeren in zijn eigen mi lieu. Spr. dringt aan op meer relatie met andere studenten. Wij hebben vroeger wel geleerd, gemeenzame omgang met anders denkenden te vermijden, maar dit betreft alleen een al te groote gemeenzaamheid uit hoofde van de Christelijke deugd der voor zichtigheid. St. Thomas echter definieert de pruden tie als een recta ratio agendi en niet als een recta ratio non agendi. Die omgang is goed, als daaruit na nauwkeurig gewetenson zoek geen gevaar te vreezen valt. Spr. ci teert dan uit Fiedler's nieuwste werk „Offensive oder Defensive" en concludeert daaruit, dat wij ons niet alleen moeten verdedieen, wij moeten ook veroveren. De Nijmeegsclie philosoof prof. Sassen zeide hetzelfde: „Het gevaar dreigt, dat wij ons uitsluiten van de algemeene Ned. cultuur". Vervolgens behandelde spr. de practi- sche kant van dit vraagstuk, waarbij hij Chesterton in zijn artikelen in de „London News" en Charles de Foucault ten voor beeld stelde. Spr. wekte ten slotte op elkander te hel pen in moeilijkheden. Met een dankwoord van den praeses, vooral tot den spreker en tot de autoritei ten voor hun aanwezigheid was de plech tigheid der inauguratie ten einde. Vereeniging van eeuwigdurende aanbidding en het liefdewerk der arme kerken. Deze vereeniging, wij schreven het Za terdag reeds, die, wel in stilte maar toch zoo zegenrijk en vruchtbaar werkt, heett dezer dagen in huize „Maria" in de Pie- tersterknoorsteeg een tentoonstelling ge houden van alle Misgewaden en parameu ten in nijvere uren bijeengenaaid. En net spreekwoord; elke dag een draadje maakt een hemdsmouw in een jaar, is te simpel, dan dat het op het werk van deze dames van toepassing zou kunnen zijn. Want net is toch wei een bijzoudere prestatie om oo- halve alben, misdieuaarskleedjes enz. alien met prachtige, zeer bewerkelijke randen, een tiental complete stellen paramenten te vervaardigen in zwart, rood, paars, wit en daarna uit de korven met brokkelingen nog aardige processievaantjes te vervaar digen voor de Missie. Deze mooie en zeer bezienswaardige ten toonstelling is vandaag ten einde, maar ons rest nog een verzoek. De dames dezer veieeniging verzamelen n.l. ook oud goud en zilver om daarvan kelken, cibories enz. te laten maken. Een zelfde vereeniging in Haarlem kon op deze wijze reeds drie kelken en drie cibories aan arme kerken schenken. Voor dit prac- tische idee en die prachtig doel is van al les welkom, b.v. gebroken zilveren lepel tjes, oude ongebruikte gouden brilgarm- turen en al die oude gouden en zilveren sieraden, die verwaarloosd, vergeten en on gebruikt liggen en toch altijd nog worden bewaard. Wat kan een betere bestemming daar voor zijn dan omvormen tot een kelk of ciborie? Zoekt eens in uw oude geheimenissen en bedenkt daarbij dat vele kleintjes een groote maken l De collecte voor het R. K. Tehuis „Luctor et eme.go'' te Nijmegen Zondag gehouden aan den uitgang der St. Petruskerk en der Mon Père-zerk heeft opgebracht resp. 35.20 cn 30. GEMEENTERAAD. Do gemeenteraad vergadert op Maandag 2S November 1932, des namiddags te twee uur, in het gebouw „Tot Nut van 't Alge- ineen" (Steenschuur 21). De vergadering zal, zoo noodig, des avonds worden voortgezet. Te behandelen onderwerpen. lo. Voorstel tot overplaatsing van het hoofd der school aan de Vrouwenkerk steeg. D. Bosma, naar de Opleidingsschool voor U. L. U„ aan de Langebrug A. 2o. Benoeming van een onderwijzer, hoofd der o.l. school aan de Vrouwenkerk- steeg. 3o Rekening dienst 1931, van de Ge meentelijke Commissie voor Maatschappe lijk Hulpbetoon. 4o. Rekening, dienst 1931, van de Ste delijke "Werkinrichting. 5o. Rekening, dienst 1931, van den Ar menraad. Go. Staat van af- en overschrijving op de begrooting, dienst 1931, van het College van V rouwen-Kraammoeders. 7o. Rekening, dienst 1931, van het Col lege van Vrouwen-Kraammoeders. 8o. Begrooting. dienst 1933, van het College van Vro.uwen-Kraammoeders. 9o. Staat van af- en overschrijving op de begrooting, dienst 1931, van het H. G. of Arme Wees- en Kinderhuis. lOo. Rekening, dienst 1931, van het H. G. of Arme Wees. en Kinderhuis. llo. Begrooting, dienst 1933. van het H. G. of Arme Wees- en Kinderhuis. 12o. Begrooting. dienst 1933. van het Geref. Minne- of Arme Uude Mannen- en Vrouwenhuis. 13o. Suppletoire begrooting, dienst 1931. van de Stedelijke Fabrieken van Gas- en Electriciteit. 14o. Balansen en Verlies- en Winstre keningen, dienst 1931, van de Stedelijke Fabrieken van Gas en Electriciteit, 15o. Suppletoire bgrooting, dienst 1931, van het Openbaar Slachthuis. 16o. Balans en Verlies- en Winstreke ning, dienst 1931, van 't Openbaar Slacht huis. 17o. Suppletoire begrooting, dienst 1931 van het Grondbedrijf. ISo. Balans en Verlies- en Winstreke ning, dienst 1931, van het Grondbedrijf. 19o. Suppletoire begrootingen, dienst 1931, van den Gemeentelijken Reinigings- en Ontsmettingsdienst. 20o. Balansen en Verlies- en Winstre keningen. dienst 1931. van den Gemeente lijken Reinigings- en Ontsmettingsdienst. 21o. Suppletoire begrooting, dienst 1931 "van de Gemeentelijke Bank van Leening. 22o. Balans en Verlies- en Winstreke- nuing, dienst 1931, van de Gemeentelijke Bank van Leening. 23o. Rekening, dienst 1931, van het Ge meentelijk Waschbureau. 24o. Balans en Verlies- en Winstreke ning, dienst 1931, van het Gemeentelijk Ra- dio-Oistyibutie-Bedrijf. 25o. Voorstel tot het treffen van voor zieningen met betrekking tot het afschrij- vings- en vernieuwingsfonds van de gestich ten „Endegeest". „Voorgeest", en „Rhijn- geest', tot goedkeuring van een supple toire begrooting, dienst 1931, van die ge stichten en tot voorloopige vaststelling van de balans en verlies- en winstreke ning over 1931 van die gestichten. 26o. Voorstel tot ingebruikgeving van een gedeelte grond, grenzende aan de bin nenplaats van de school aan de Vrouwen- kerkkoorstraat, aan J. M. A. Kohschulte. 27o. Voorstel tot wijzigng van het Raadsbesluit van 2 Mei 1932, in zake de verhuring van eenige oppervlakten grond en water aan de' Uegstgeester Zwemver- eeniging „Poelmeer". 28o. Voorstel tot overname in eigen dom en onderhoud bij de gemeente: a. van de N. V. „de Leidsche Bouw-, vereeniging", een strook grond gelegen aan- en nabij de Staalwijdstraat en do Hee renstraat, Sectie M. No. 4327 ged, b. van J. Uuwerkerk. een strookje grond, gelegen aan den Haarlemmerweg, Sectie K. No, 66 ged. 29o. Voorstel in zake het aangaan van kasgeldleeningen gedurende het le kwar taal 1933. 30o. Verordening, tot wijziging van dc verordening van 2 Augustus 1920 (Gemeen teblad No. 35), laatstelijk gewijzigd bij de verordening van 30 November 1931 (Ge nu enteblad No. 32). betreffende het verlee- nen van een bijslag op de pensioenen aan gemeente-ambtenaren en hunne weduwén en weezen toegekend, krachtens de veror dening regelende het vcrleenen van pen sioen cn wachtgeld aan gemeente-ambtena- Gemeenteliike Aankondigingen Hinderwet. Burgemeester en Wethouders van Lei den brengen ter algemeene kennis, dat door hen vergunning is verleend aan: a. H. Brandt en Zn. en rechtverkrijgenden Lot het oprichten van eert dynamo en magneer- herstelplaats en een ondergrondsche be waarplaats Voor benzine in de perceelen Uude Varkenmarkt Ni&r,3 en 5; b. A. J. Stallinga en rechtver»ijga«ten tot net oprichten van een onder^fcLmdic^e bewaar plaats voor benzine in boft parcèel Hooge- werd No. 56; c. de'firma L. »ader Steen en Co. en rechtverkrij/en/lerl Sot het op richten van een fabrieiT v/n Iroek-, banket en suikerwerk in het/pe/ccel Pieterskerk gracht Nis. 18—20; d. JP. v. d. Kloot en rechtverkrijgenden tofc/het oprichten van een zuivelinrichting in het perceel Hoog» Rijndijk No. 34; e. de N.V. Nederlandsch» Rotogravure Maatschappij eil rechtverkrij genden tot het oprichten van een koper- die^drukinrichting in de perceelen Ga.go- water Nis. 2224; Noordeinde Nis. 10, 10a en 12; Wcddesteeg Nis. 3, 5, 5a, 7, 9, 11, 13 en 15; f. F. J. en P. J. Schmitz en recht verkrijgenden tot het oprichten van een zouterij van vleeschwaren in het perceol Kuipershof Nis. 3, 5, en 7. AGENDA LEIDEN. Woensdag, Dioc. Ver. van R.-K. Bijz. On- derwijzers, afd. Leiden en Om streken, „Den Burcht" 6.30 uur. Donderdag A.R.K.A. Causerie van den heer A. Conijn over zijn reis door Rusland. Den Burcht. 8.15 uur. De avond-, nacht en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 21 tofc en met Zondag 27 Nov. a.s. waarge nomen door apotheek C. B. Duyster, N. ren en de verordening, regelende het ver- leenen van pensioen aan weduwen en kin deren van gemeente-ambtenaren, zooals deze luiden n& de wijziging van 26 Maart 1914. 31 o. Praeadvies op het verzoek van het bestuur van de vereeniging voor Christe lijk Onderwijs, om beschikbaarstelling van gelden voor den verbouw van de school voor gewoon L. 0„ aan de Middelste Gracht No. 119. 33o. Praeadvies op het adres van W. K. Bekooij, betreffende overbracht van een stukje grond aan den Zijlsingel. 34o. Voorstel tot beschikbaarstelling van gelden voor den bouw van een markt- kantoorje c.a. oo de le Binnenvestgracht. 35o. Voorst el a om niet aan te nemen het voorstel- Coster, om de Zondagsluiting voor slijte rijen op te heffen en het sluitingsuur voor die zaken op 31 December te bepalen op 10 uur b. tot vaststelling van de verordening op de Winkelsluiting c. om de desbetreffende adressen van de vergunninghoudersvereeniging K. R, en S. en St. Jan cn van de vereeniging ,,Ho- cares" en de afd. Leiden der Ned. Ba-nket- bakkersvereeniging, als afgedaan te be schouwen. 36o. Voorstel in zake de onteigening van perceelen, de aanvaarding van een Rijksvoorschot en de beschikbaarstelling van gelden, ten behoeve van de uitvoe ring van het saneeringsplan Bouwelouwen- steegParadijssteeg. 461e STAATSLOTERIJ j (Niet officieel) TreUklnK van Dinsdag. 22 November 1933 le klasse. 2e lijst HOOGE PRIJZEN f 5000 5128. I 400 1013. X 200 3596 13641 X 100 18903 20250. Prijzen van f 20 9fl 72 116 152 182 202 2u> 23» 9R1 106 317 390 398 407 428 655 RQK 628 655 708 729 929 958 964 993 1014 1071 1072 1076 1097 1122 1149 1119 1168 1177 1222 1238 1386 1483 1507 1RR9 lfiia 1699 1719 1727 1816 183a 1848 1856 1950 2033 2072 2076 2146 2174 2191 2292 2354 2393 2415 2423 2454 -163 9481 2561 2574 2584 2585 2604 2638 2b.M 2757 2799 2809 2849 2865 28G8 289o 2974 s SS BS SS SS 1947 3974 4006 4014 4104 4115 4165 4171 SS SS JeM SS Xïï SS i? sa as ss nst ss ss ss 1141 1168 5419 5457 5491 5500 5526 5o33 5580 5651 5659 5754 5832 5852 5946 bi; 6211 6234 6268 6238 6309 6407 6480 6o22 RR91 6621 6664 6707 6720 6729 6813 6996 6999 ?024 7oIs 7092 7120 7172 7258 7267 7338 7349 7357 7365 7387 7417 15 >9 7171 7578 7601 7685 7791 7945 8006 803i 8100 8138 8227 8244 8315 8354 8392 8425 8503 8508 8517 8582 8538 8603 8725 8.93 8856 8385 8911 8935 8957 9032 9087 0159 9207 9240 9313 9441 9542 9572 9628 9647 9710 9727 9950 9952 9992 10026 10039 10076 10155 10172 10130 10215 10238 10253 10317 10325 10424 10429 10471 10540 10593 10598 10681 10711 10730 10733 10780 10818 10819 10855 10853 10875 10921 10975 40:3S 11028 11044 11066 11120 11185 11200 11307 11323 11354 11450 11469 11483 11501 11521 11545 11633 11774 11822 11911 11941 11948 11978 12045 12130 1214G 12177 12206 12270 12281 12309 12441 12538 12594 12770 12877 12873 12923 13003 13027 13057 13065 13209 13259 13319 13389 13480 13529 13553 13569 13005 13783 13865 13900 13944 13958 13CC8 13974 14031 14051 14097 14240 14241 14416 14503 14508 J 1339 14577 14607 14665 14666 14680 14694 14741 14812 14863 14835 14935 14941 14978 15035 15041 15332 15375 15388 3 5438 15510 15548 15554 155S8 15607 15619 15620 15714 15721 16779 16806 15309 15812 15815 15917 15929 15948 16020 16034 16042 16062 16068 16074 16113 16139 16245 16261 16238 16317 16333 '6305 16391 16419 16425 16490 16499 16506 16510 tflöiS 16517 16558 16583 16587 16757 16810 16852 16915 16995 17003 17019 17055 17121 17147 17202 1204 17222 17251 17279 17305 17336 17341 17385 7419 17515 17562 17570 17633 17677 17760 17844 17928 17968 17972 17980 1C059 18077 10082 18100 '81'53 10115 13159 18195 18244 18353 10373 18396 18412 18419 18436 18471 18486 18500 18503 18542 18587 13681 18763 18771 1S7D6 18907 18976 18992 19030 19037 19118 19168 19218 19303 19344 19357 19391 19417 19429 19474 194S4 19501 19512 19551 19572 19613 19G65 19716 i9755 19773 19796 19972 20039 20105 20122 20131 20169 20223 20252 20354 20446 20503 20504 20520 20563 20306 20699 20773 20767 20911 20920 20931 20964 20991

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 2