s 9 WAALS 10 UIT DE OMGEVING TELEGRAMMEN ZATERDAG 12 NOVEMBER 1932 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 LEIDSCH CRISIS-COMITE. Subcommissie Ontwikkeling en Ontspanning. Reeds voor eenige maanden heeft het Crisis-comité getracht in te richten en elementair theoretische Vakcursus vooi werklooze Bouwvakarbeiders en Metaal bewerkers in den leeftijd van 1826 jaar, die eenige vooropleiding hebben genoten Gebrek aan belangstelling is toen oorzaak geweest, dat deze cursusen niet konden doorgaan. De Subcommissie Ontwikkeling en Ont spanning heeft echter nu bij een tweede poging, dank zij zeker ook de medewerking van de onderscheidene Vakorganisaties, meer succes gehad. Een veertigtal werkloozen hebben zich aangemeld, zoodat beide cursussen, die een minimum deelnemers van 15 moeten hebben, nu kunnen doorgaan. De lessen zullen worden gegeven door de heeren ir. Blokhuis en ir. van Dijk en het bestuur van Mathesis heeft eenige lokalen voor deze cursussen beschikbaar gesteld. Het ligt in de bedoeling den laden November aan te vangen. De candidaten ontvangen nog na der bericht over juiste dagen en uren. Tevens heeft de Subcommisie wederom de beschikking gekregen over een voetbal terrein en wel voor twee middagen in de week. Zoo zal ook de sportbeoefening door Werkloozen. die eenigen tijd door gebrek aan terrein is moeten worden stopgezet, wederom kunnen doorgaan. Reeds twaalf elftallen zijn daarvoor ingeschreven. DE HANZE. Onder praesidium van den heer J. Meyers vergaderde bovengenoemde vereeni- ging in „In den Vergulden Turk". De bij eenkomst was matig bezocht. Na een wel komstwoord van den voorzitter las de se cretaris de notulen der vorige vergade ring voor, welke onveranderd werden goedgekeurd. Onder de 'ingekomen stuk ken merkten wij op: schrijven van het R.K. 1 Comité voor Werkloozenzorg, met verzoek om met het winterprogramma rekening te houden, dat waar dit mogelijk is voor de R.-K. werkloozen gecollecteerd kan wor den; schrijven van het hoofdbestuur, over Ccntralen Raad, voordrachten Rijksnijver- heidsdienst, de K. J. M. V.-wapenschouw en distributie van goedkoope margarine. Laatstgenoemd punt werd onder de loupe genomen en de wensch uitgesproken, dat de distributie via den handel zou geschie den. Met een hartelijk welkomstwoord werden wederom 2 leden geinstalleerd. Als afge vaardigde voor den Centralen Raad werd benoemd na herstemming de heer B. van j Noort. Hierna werd de agena voor den Centra- len Raad behandeld. Alle voorstellen wer- den besproken, zoowel van het hoofdbe- stuur als van de afdeelingen, alsmede de begrooting. De voorstellen Voorhout en Leiden ston- 1 den in het teeken van de actie van de K. v. K. te Leiden: Bevordering van den goe- dcrenruil met Duitschland. De afgevaardigde kreeg dan ook de op dracht de actie van genoemde Kamer te steunen. Bij de rondvraag werd nogmaals door den heer Th. Bergers, die inmiddels het praesidium overgenomen had, de kwestie „goedkoope volksmargarine" behandeld en medgedeeld, dat ofschoon het oorspron- I kei ijk misschien niet in de bedoeling lag, dat de distributie via den handel zou ge schieden, zulks na besprekingen wel mo gelijk is. Belanghebbenden hebben slechts het schriftelijk verzoek te doen aan B. en W., dat zij in aanmerking willen komen vooi j de distributie. Verder deelde de voorzitter mede, dat de ontwikkelingsavonden zullen geopend wor den met een lezing van den zeereerw. heer Rector R. Reynen en wel met een lezing over Palestina op 22 November. Na een zeer geanimeerde rondvraag, waarvan druk gebruik werd gemaakt, en waaruit veel goeds kan geboren worden, werd de vergadering met den chr. groet ge- sloten. Wij verwijzen naar een annonce in dit nummer betreffende een politiocursus. die bij voldoende deelname alhier zal worden gegeven. BIOSCOPEN. Casino. Jt Was gisterenavond een lange voor stelling, van acht uur tot ongeveer half twaalf, maar het publiek, waaronder ook wij wenschen geteld te worden, heeft zich geen oogenblik verveeld. Integendeel, het heeft genoten van het sterke spel van Harry Piel in „Mannen zonder beroep" en Milton Sills in de geluidsfilm: „Een afge luisterd complot". Deze films behoeven geen beschrijving, zelfs geen aanbeveling. Ze bevelen zichzelf aan, al was 't alleen maar door den naam der hoofdpersonen. Het is ons een genoegen te kunnen zeg gen, dat de directie van Casino haar uiter ste best doet den laatsten tijd goede en moderne films in haar theater te brengen. Zoo vernamen we, dat de volgende week Vrijdag Richard Tauber er zijn liederen ten gehoore zal brengen in „De groote attrac tie". De twee hierboven genoemde films kun nen we zonder voorbehoud aanbevelen. City. Een heel goed Orion-journaal opent het programma. Het journaal bevat o^a. een uitstekende opname van een tocht door de Rotterdamsche havens. Hierna een vrij on- noozele geschiedenis die heet: Liefde on der het vriespunt, maar welke desniette min voorbehoud voor volwassen noodig maakt. Na de pauze „De berooving van de Wild- West-expresse". De titel zegt al bijna vol doende! Harry Carey, de man die de Tra der-Horn vertolkte, speelt in deze film een dubbelrol. Gouddiefstallen uit den expres- trein vormen de hoofdschotelhierbij komt verder doodslag, brandstichting, valsche beschuldiging en liefde natuurlijk. De fa- BIJZONDER VOORDEELIGE AANBIEDINGEN opNIAANDA MIDDAG 14 NOVEMBER 10 Leidsche Fantasie Dekens 150/200, profiteert van dit koopje, gewone prijs 7.25, alleen Maandag- C 7C middag ü'iü Gestikte "-ïkens 150/195, effen satinet met bloemrand, gewone prijs 5.50, alleen Maan- 3.95 Grooote Eng. Theepotten Cobalt blauw met goud decoor, gewone prijs 1.50, alleen Maandag- "J 1 C middag A#AU Gebakstellen Porcele goudrand, 1 groote met 12 bordjls, prijs 2.2É>, allefn laanda piiddal M quette ;eer st Tafelkleed< rk huiskar prijs 8.50, laandagm. met sohaal gewone 1.64 erkleed 5.90 0 d-Holl. Hoekstoeltjes juitengowoon goedkoop, gewone prijs 4.25, O OA alleen Maandagm. Wit. Jeans Dames Jasschor- ten, prima kwaliteit, mooi model, gewone prijs 2.50, alleen Maandag- 1 OM middag A#a* Wollen Tricot Mansbroeken en Borstrokken, prima pi- ma kwaliteit, gewone prijs 1.95, alleen Maan- t A A dagmiddag Dames Fantasie Schorter» nieuw model, nieuwe stof, gew. prijs 0.72^, Q C1K alleen Maandagm. Zijden Gerr.oltonneerde Stof pracht artikel voor onder jurken en peignoirs, ge wone prijs 0.50, Q 07^ alleen Maandagm. 3 lïlaanaagmorgen zijn onze magazijnen qeslotcn Haarlem meests*. 130-136 Eerst „Mevrouw en haar Huisknecht", die 27 jaar gediend heeft bij een grafelij ke familie en nu het huishouden van den man, die een rijk transportbedrijf heeft, zal gaan beheerschen. Het wordt een kostelijke parodie op de luxe der nouveaux riches, zooals wij die kennen uit de litteratuur der vroegere jaren. Mevrouw moet sterk worden, Mijnheer wordt „opgevoed" en het personeel gedres seerd door „Hypolyte" Hypodrome, zegt een der bedienden. En het „Hypodrome" waart rond in het gezin op kostelijke wijze. Maar nog grappiger is de hoofdfilm, waarin Fritz Schulz, Lucie English en voor al Rolph Arthur Roberts de hoofdrollen spelen. Het is de film „Hoera, een jongen" een aaneenschakeling van dwaasheden, die vooral door Fritz Pappensteel „de vonde ling" (Ralph Arthur Roberts) op meesterlij ke wijze worden gedragen. Stel u voor, dat een varieté-a rtist, die groote successen behaalde als Dames-imi tator, zijn vader vindt, die heel wat jonger is dan hij zelf. Die aangenomen zoon brengt het geheele gezin zoo in opschud ding, dat de echtgenoot en zijn vriend ten slotte zelf niet meer weten hoe er uit te geraken. Die dwaze ingewikkelde geschie denis te vertellen is niet mogelijk. Men moet ze gaan zien. Wel vestigen wij ech ter de aandaoht er op, dat om enkele dub belzinnige woordspelen en toespelingen de film alleen voor volwassenen geschikt is. Concertenreeks Muziekgezelschap „Orpheus". Hoewel van verschillende kanten het Mu ziekgezelschap „Orpheus" toezegging kreeg, dat het door hem geopperde plan 'een zeker succes zou worden is daarvan tot nog toe, zooals men ons mededeelt, nog niet zoo heel veel gebleken. Althans blijkt uit de in dit blad voorkomende advertentie, dat het succes en daarmede verband houdend al of niet doorgaan van de concerten-reeks nog niet vaststaat. Tot Maandag a.s. kunnen nog toezeggingen worden gedaan voor de afname van kaarten. Mocht het onverhoopt blijken, dat het aantal te plaatsen kaarten zoo miniem is, dat daaruit de te maken onkosten niet kunnen worden be streden, dan zal het Muziekgezelschap „Or pheus", hoe ongaarne ook, zich genoodzaakt zien dit te moeten aflasten of althans uitstel len. Wij hopen, dat dit ernstig willen op prijs gesteld zal worden door de muziekliefhebbers en dat reeds spoedig een advertentie kan be richten, dat den datum van plaatsbespreking aangeeft alsmede den datum van het eerste concert. Handelsregister K. v. K. W ij z i g i n g e n 5566 De Graanbeurs Leiden, Pieterskerkkoorsteeg 4, sigarenma gazijn. Wijz. handelsn. in: J. W. Ph. v. d. Noordaa. 1322. Café „Klein Minerva", Leiden, Vrouwensteeg 11. Uittr. E: J. Jansen, Lei- 1 den. Uittr. Gevolm. C. A. Rozenhart, Lei den. i Zie vervolg Stadsnieuws pag. 11. milie Wilkins zijn heel aardige lui en de dochter is vanzelfsprekend allerliefst! De brave Trader-Horn-vertolker blijkt op dit punt een goede smaak te hebben! Het is een goede film met spannende en pakkende momenten. Voor den aanvang deed de directie nog eenige belangrijke mededeelingen. Zij heeft nJ. een allermodernste geluidsinstallatie aangeschaft die geleverd is door de Trans former Works. Door deze installatie is de directie in staat alle bestaande geluids systemen toe te passen. Op 18 November a.s. zal deze geluidsinstallatie gemonteerd zijn, zoodat Leiden dan een filmtheater bezit dat op de meest moderne wijze ge outilleerd is. Verder deelde de directie uog mede, dat zij een City-beker heeft disponi bel gesteld voor de Leidsche Singelloop en voor een beker-competitie. Het voetbal elftal Westerkwartier verscheen bereids op het witte doek, terwijl meerdere elftallen nog zullen volgen. Voor sportliefhebbers een afdoende re den om deze weken Citytheater eens te bezoeken. Lux or. In het programma van deze week viert Richard Tauber triomfen in de hoofdfilm „Melodie der Liebe", waarin hij al zijn vorige filmwerken heeft overtroffen. Ri chard Tauber mag behalve een uitstekend zanger ook een bekwaam filmspeler ge noemd worden. Het gegeven van dit filmproduct staat niet boven dat van soortgelijke films. Het is een verhaaltje van een meisje, dat ver loofd is met een jongen componist, die door Richard geholpen wordt. Dat meisje, thuis armoe lijdend en weinig te verwach ten hebbend van den armen componist, voelt zich natuurlijk meer aangetrokken tot den zanger, niet zoozeer om hem dan wel om zijn geld. Het komt tot een con flict, wanneer zij besluit met hein mee te gaan naar Amerika, doch er komt „geluk kig" niets van. Toch gaat de zanger niet alleen, want een ander meisje, een beeld- houweres, die minder op zijn geld dan wel op zijn liefde gerekend heeft, vormt nu de tweede schakel voor het happy end Naast Richard Tauber noemen we nog Szö- ke Szalkall, zijn voortreffelijk spelenden impressario. Lien Deijers als de jonge beeldhouweres. Alice Treff. de verloofde van den componist. Adolf Wohlbrück. Voor de pauze na het Journaal o. m. „Spoorweghelden" een melodramatisch spoorwegverhaal. Voor volwassenen. Trianon. Wie deze week eens een avond hartelijk lachen wil en wie wil dat niet in den tegnwoordigen tijd kan deze week in het Trianontheatcr terecht, waar twee kostelijke humoristische films worden ge draaid. TELEFOONVERKEER BLOEMBOLLEN STREEK. In het Staatsblad is opgenomen het Kon- besluit, waarin is bepaald, dat in afwijking van het bepaalde m art. 9 lid 2 van het Rijks te efoonreglement 1929 gedurende een door den minister van Waterstaat te bepa len tijdperk voor een telefoongesprek in het interlocals verkeer der aangesloten ge meenten tussohen de Rijkstelefoonnetten te Hillegom, Lisse, Sassenheim en Noordwij- kerhout 0.05 per gesprekseenheid is ver schuldigd. Voorts is bepaald, dat het abonnement, berekend volgens art. 4 lid 3 van het Rijks- telefoonreglement 1929, voor de telefoonnet ten Hillegom, Lisse, Sassenheien Noord wij- kerhout 6 hooger wordt gesteld en dat voor het telefoonnet Wagemngen de thans ge dende verhooging vervalt, een en ander met ingang van een door den minister van Waterstaat te bepalen dag, terwijl de ge noemde verhooging van 6 slechts gedu rende een door dien minister vast te stel len tijdperk zal worden geheven. LANGERAAR. INBRAAK IN KERK EN PASTO'ME. Na het inrukken der nachtelijke altaarwacht In den afgeloopen nacht is er een in braak gepleegd in de R. K. kerk en pasto rie te Langeraar. Naar wij vernemen zijn de dief of dieven binnengedrongen door de serre, zich be vindende aan den linkerkant van de pasto rie. Daarna zijn zij terecht gekomen in de eetkamer en vervolgens, na het openbre ken van eenige sloten in de sacristie. Hier hebben zij alles overhoop gehaald, maar niets meegenomen omdat er niets bij was van hun gading. De keuken hebben zij geforceerd en hier vonden zij een buit van ongeveer 100 aan huishoudgeld. De dieven zijn op alle kamers in de pas torie geweest, behalve in de bewoonde ver trekken. Vervolgens zijn zij in de kerk gegaan en hebben alle offerblokken gelicht Zij heb ben een Antoniusbeeld, dat pas geplaatst was, beschadigd door het afbreken van een armpje. Vermelden wij nog, dat ongeveer gedu rende een jaar kerk en pastorie bewaakt wordt door leden van St. Joseph-Gezellen- vereeniging. De inbraak moet echter ge pleegd zün na het vertrekuur der wakers. Dit uur is ge-e?e'd gesteld op 6 uur.... Van de daders geen spoor. Een nauwge zet onderzoek wordt ingesteld. HILLEGOM. Bocht bij „Remina" gaat verdwijnen. Een belangrijke verkeersvorbetering komt binnen korten tijd in den rijksweg bij deze gemeente tot stand, namelijk de beruchte bocht tusschen het gebouw der „Twentsche Bank" en vLla „Etemina" zal verdwijnen. Na langdurige onderhandelingen tusschen het Rijk en de eigenares van genoemde vil la is er eindelijk overeenstemming omtrent deze zaak gereikt. Het Rijk heeft namelijk een groot gedeelte van den voortuin van villa „Remina" gekocht. Hierdoor kan de weg op dit punt aanzienijk worden ver breed, zoodat er van een bocht practisch geen sprake meer zal zijn. Wanneer de N.Z.T. nu spoedig, in aan sluiting op deze verbetering, de tram-remise met bijbehoorende woningen opruimt, waar van al geruimen tijd sprake is, dan zal de verkeersweg AmsterdamRotterdam een groote verbetering hebben ondergaan. „Tel." - h RIJPWETERING Politie. Men zal zich de inbraak nog her inneren, welke tegen het einde van het vorig jaar alhier is gepleegd bij den heer T. alhier en waarbij een bedrag van 35 werd ontvreemd Thans is het de politie gelukt den dader van deze inbraak op te sporen. Het is een zekere W. wonende alhier, die een volledige bekente nis heeft afgelegd. W. is in verzekerde bewa ring gesteld en naar Haarlem overgebracht. Goedkoope margarine. De eerste zending goedkoope margarine is alhier gearriveerd en aan de verschillende winkeliers doorgezonden. Ter voorkoming van noodeloos vragen wordt er nog eens de aandacht op gevestigd, dat al leen degenen, die 3 maanden achtereen werk- oos zijn geweest en steun ontvangen hebben of uitkeering hebben genoten van een armbe stuur of diaconie voor deze, verstrekking in aanmerking komen. OUDE WETERING Groene Kruis. Onder zeer groote belang stelling beeft in hotel Van den Bosch alhier de vertooning plaats gevonden van de nieuwe bestrijdingsfilm van de t.b.c. Na opening van de bijeenkomst door den voorz., hield de heer Geesink een korte inleiding waarin hij erop wees, dat de bestrijding van de t.b.c. juist in deze economisch zeer ongunstige tijdsomstan digheden meer dan ooit vereischt is, omdat nu grooter dan ooit het gevaar bestaat, dat de volkskracht ernstig wordt ondermijnd. Hierna had de vertooning van de film plaats, welke in alle opzichten zeer geslaagd mag heeten. Tal rijke lessen en nuttige wenken zijn eruit te halen en we zullen vertrouwen, dat deze in de practijk van het dagelijksche leven benut zul len worden. NOORD WIJKERHOUT. Gemeenteraad. De Raad dezer gemeente vergadert Maa?dagmiddag a.s. te 2 uur. Agenda: 1. Ingekomen stukken. 2. Voorstel van de Commissie van Beheer voor den School- artsendienst Hillegom, Lisse, Sassenheim, Noordwijkerhout en Noordwijk tot wijziging va- de gemeenschappelijke regeling. 3. Vast stelling begrooting dienst 1933 voor den Schoolartsendienst Hillegom c.a. 4. Aanbieding der begrooting voor het grondbedrijg, dienst 1933. 5. Aanbieding der gemeentehegrooting, dienst 1933. 6 Voorstel van B. en W. om aan de R.K. H B S. „St. Bonaventura" te Leiden een subsidie te verleenen in het tekort op de schoolrekening over 1930. 7. Reclames tegen de bedrijfsbelasting. 8. Vaststelling van een suonletoir kohier der bedriifsbelasting. dienst 1932. 9. Vaststelling kohier baatbelasting E'ectriciteitsbelasting Heerenweg c.a.", dienst 1932. Opbrengst btoemnjesdag. De behouden bloempjesdag ten bate van het crisiscomité heeft opgebracht ruim 160. UTT DF. RIJNSTREEK WOERDEN. „Vredesoptocht". Gisterenavond had een „Vredesoptocht" plaats, ge organiseerd door den Vrouwenbond alhier, voor kinderen. In de stoet wer den tallooze lampioens meegevoerd met verschillende opschriften, als: Nooit meer oorlog enz. Er was vee. belangstelling van de zijde van het publiek. Na afloop werden de kinderen in het Patronaatsgebouw toe gesproken door Ds. Houbersma, waarna men weer uiteenging. Voetbal. V.E.P. I ontvangt Zondag op eigen terrein S.D.O. I uit Bussum. Voor V.E.P. .een wedstrijd die alle inspaninng zal vereischen om te winnen. V.E.P. I ver schijnt met een eenigszins gewijzigde op stelling, die zeer zeker tengoede zal komen aan mogelijke successen V.E.P. II gaat naar Tiel tegen D.W.S. II, terwijl V.E.P. Ill in Utrecht tegen O.K.V. II speelt. Gekaapt. Terwijl de heer P., wonend aan het Jaagdpad, gisteren binnen zat, is zijn fiets, die voor de deur stond, wegge kaapt. Ttot nog toe is het rijwiel niet opge spoord kunnen worden. BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Frederik, zoon van M. Vinkesteijn en F. Feitsma Baetiaantje, dochter van P. Sltfos en J. Kop Marie Josephine, dochter van V. P. Pierlot en M. Kamphues Jacobus Gerardus, zoon van H. A. P. Thijssen en H. C. Wesselman Hermanus Gerardus, zoon van H. J. v. d. Berg en H. Sontrop Hendrik, zoon v. H. de Nobel en S. Bodijn. Ondertrouwd: P. Roodenburg jm 27 jaar en E. J. Putters jd 19 jaar H. C. Hoek wedn. 37 jaar en M. Burgerjon jd 23 jaar. Overleden: G. Bruijn—Montenij, vr. 59 jaar. BIOSCOPEN. Casion: Volwassenen. City: Volwassenen. Luxor: Volwassenen. Trianon: Volwassenen. LAATSTE BERICHTEN TUSSCHEN DE BUFFERS DOOD GEDRUKT. Men meldt ons uit Alkmaar: Gistermiddag is op het spoorweg-cmjpla- cement de 50-jarige machinist J. Th. den K ey bekneld geraakt tusschen de buffers van een locomutief en een kolenwagen. De man werd met een zwaar gekneusd been opgenomen en is tijdens het transport naar het ziekenhuis overleden. LEIDEN. Geslaagd: candidaats-examen rechtsgeleerdheid mej. H. C. Leeksma (den Haag) en de hee ren H. D. J. Selier (Leiden), A. E. Stheo- man (den Haag) en E. Brand es (den Haag) doctoraal-examen rechtsgeleerdheid mej. A. v. Mourik Broekman (Haarlem); ..doctoraal-examen Indisch recht de hoer Stienarko (Leiden); candidaats-examen klassieke letteren mej. L. J. v. d; Weerd (den Haag); candidaats-examen Romaansche taal en letterkunde mej. M. Baasslag (den Haag); doet'iraal-exa men Godgeleerdheid de heer R. Boeke (Schoorl); candidaats-exmen Geschiedenis de heer G. v. Alphen (Wassenaar). TWEEDUIZEND SLACHTOFFERS OP CUBA? HAVANNA, 12 Nov. (V.D.). Volgens be richten uit Santa Cruz del Sur en uit de provincie Camaguey wordt het aantal slachtoffers van den orkaan op Cuba thans op ongeveer tweeduizend geschat. ERNSTIGE MIJN0NTPL0FFING IN ENGELAND. Reeds elf lijken gevonden. LONDEN, 12 November (V.D.). In de kolenmijn Edge Lane nabij Wigan in Lan cashire heeft een ernstige ontploffing <plaata gehad. Tot nog toe konden elf lijken wor den geborgen. AMSTERDAMSCHE 8EURSN0TEERING Verstrekt door: INCASSO-BANK N.V., LEIDEN BREESTRAAT 19 12 Nov. 1932 V.K. 11.30-11.45 Industrie: Alg Kunstz. Unie 46 4574/72 Borkels Patent Calvé Delft crt. v. A. 668/4 661/4 Kücbenm Accousl 4 4 Ned Ford 119 1211/4 Philips Gom. Bezit 13U/2 31V2/8/4 Uni Lever H78/8 118 Petroleum: Kon Olie 1481/4 1491/4 Perlak 817/g 82 Rubber: A'dam Rubber 65 651/j Deli Bat Rubber 281/2 291/2 Vico 34-V4 35 Scrbadjadi 231/2 Scheepvaart: Oude Vaart 4 Nod. Scheepv. Unie 63 63 Oude Boot 197a Mijnbouw: 1574 Boeton 15 Alg Exploratie Mi 1281/2 1281/2/8/4 Suiker: H V A'dam 185*/4 1821/4/1/2 Vorstenlanden 488/4 16 Java Cultuur 120 120 N TSU. 82 Tabak: Deli Mij. U7I/4 1198/4 Senembah 1278/4 132 Deli Bat. Tabak 1438/4 1431/4 Oostkust IS'/s Amerlk. Fondsen: Ara Smelting 16H/10 17 V" Anaconda 22% Ass Gas Electr 3l/g Bethlehem Steel 19i/g 217/g Cities Service 3LVis IV» 3V/4 Central Public. Continental Oil 61/2 71/8 Gen Aviation Tnt Nickel 97/ig Kennecott Copper 13 131/^/g Milwaukee 28/4 27/8 ld Pref 4 Keesport Tin Plate 481/a 501/4 North American 3OI/4 Nevada 6«/l« 77I9 Shell Union 6% 6wA6/7 United St Leather 4% 58/l6/74 Union Pacific 708/4 Wabash 3 27/g Tidewater Ass Oil 5 51/8 United St Steel 3b»/i6 401/8 W1SSELNUTEERINGEN (AMSTERDAM) (Officieel). Berlijn 59.18 Londen 8.203/, New York 2.49l/lfl Parijs 9 763/4 Brussel 34 53l/2 Zwitserland 47.95 Milaan 12.75 Madrid 20.40 Oslo 41.75 Kopenhagen 42.75 Stockholm 43.50 Weenen Praag 7.38l/2 Boedapest Prolongatie 1 pet.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 3