HUIZE„ST.AGNES" ZATERDAG 12 NOVEMBER 1932 DE LE1DSCHE COURANT VIERDE BLAD PAG. 15 GEMEENTERAAD VAN NOORDWIJK VESTAALSCHE MAAGDEN. Vrijdagmiddag te 2 uur kwam de Raad dezer gemeente in openbare vergadering bijeen. De voorzitter, Burgemeester Van de Mor tel, opende de vergadering met gebed. Met kennisgeving waren afwezig de keeren C. van der Wiel en C. W. G. Alkemade. Als voorstemmer wordt aangewezen de heer H. Liefferink. De begrooting van den School- artsendienst, district Hillegom voor liet jaar 1933 wordt goedgekeurd. Besloten wordt geen adkaesie te betuigen aan een adres van het Gemeentebestuur van Ber- kenwoude aan de Tweede Kamer inzake toepassing van de Orisis-Varkenswet. Inge komen is een voorstel van den heer Krau aan den Raad om de steunregeling voor de werkloozen zoodanig te wijzigen dat geen aftrek meer plaats heeft van de 3.— ouderdomsrente, aan de werkloozen een bedrag in eens van 26.te verstrekken voor kleeding, in te voeren het instituut van schoolkleeding en schoolvoeding, daar voor een crediet beschikbaar te stellen van 7000.en een Commissie te benoemen uit den Raad om deze zaak voor te broi- den. De voorzitter stelt voor dat Burge- I meester en Wethouders in een volgende ztiting advies zullen uitbrengen. Weth. de Witt gaat met het voorstel van den voor zitting advies zullen uitbrengen. Weth. de testeeren tegen het verwijt van den heer Krau aan het steunorgaan, dat het te schriel is, terwijl hij tevens betwist de juist heid van de door den heer Krau ter illustra- toi vermelde steungevallen. De heer Krau handhaaft de door hem gegeven voorstel ling van zaken. Ten slotte wordt besloten, deze zakerj nader te bezien ale Burg. en Weth. in een volgende vergadering advies hebben uitgebracht. De ingestorte Barnabrug. Aan Burg. en Wetii. wordt een crediet verleend van 500.om in verband uiet het instorten van den Barnabrug ©enige noodvoorzieningen te treffen om. zal een tijdelijke voetbrug worden aangebracht. Besloten wordt een brandstoileubon van i.per week beschikbaar te stellen voor de werkloozen. De heer Vink vraagt om hieronder ook te begrijpen die werkloozen die h'J de werkverschaffing zijn tewerkge steld. De voorzitter antwoordt dat dit ver boden is bij de bestaande regeling maar dat een verzoek aan den Minister is ver zonden om dit wel te willen toeslaan. Be sloten wordt rijkssubsidie te aanvaarden ook voor de bouwvakarbeiders nu blijkens schrijven van den Minister deze mogelijk heid is geopend. Weth. Meijer vestigt er nog eens uitdrukkelijk de aandacht van den Raad op, dat men er met van verzekerd is, dat de bouwvakarbeiders in de toekomst hun bestaande steunnorinen van 11. voor man en vrouw en 1.20 per kind zul len behouden. Op verzoek van Gedeputeerde Staten worden eenige veranderingen aangebracht in de instruotie van den Gemeente-Ontvan ger- en Vastgesteld wordt de door den Minister gevraagde wijziging van de steunregeling inzake het vrij geven van de verplichting tot stempelen door de werkloozen. Aangeboden wordt de begrooting van de gemeente voor het jaar 1933, welke begroo ting namens den Raad zal worden onder zocht door een Commissie bestaande uit do heeren Van der Niet, Liefferink en Van der Meer. Het ophalen van vuilnis. Thans komt aan de orde het belangrijk ste voorstel van de agenda nJ. het opha len en afvoeren van haardasoh en vuilnis, dat tot heden in eigen beheer door de ge meente geschiedde over te dragen aan par ticuliere handen. Burgemeester en Wethou ders hadden voor deze zaak een openbare inschrijving geopend. Door B. en W. en de Raadscommissie voor Openbare Wer ken, die dit agendapunt in hoofdzaak had voorbereid werd als de meest acceptaDeie inschrijving beschouwd de inschrijving van de heeren J. C. de Haas en J. en H. Hoo- geveen, allen te Noordwijk. De inschrijvings som bedraagt 8750.— per jaar. De finan- tieele voordeelen die bij aanvaarding, van deze offerte voor de gemeente worden be reikt zijn zeer aanzienlijk. In vergelijking met net jaar 1931 wordt een directe bespa ring verkregen van ruim 4800.De inge zetenen blijven het recht houden met hand en kruiwagen afval zelf op het tegenwoor dige vuilnisterrein bij de gasfabriek te brengen, terwijl de gelegenheid wordt ge opend vrachtauto's met vuil en afval te brengen op het terrein van inschrijvers in den Hogewegschen polder. Een groot voor deel van deze oplossing vinden B. en W. ook, dat de eigenlijke vuilnisbelt nu uit de buurt van de bebouwde kom van de ge meente weggaat naar een terrein, waar niemand daar last van hebben kan. In de positie van het personeel van den reini gingsdienst behoeft geen verandering plaats te hebben, daar beide arbeiders van den reinigingsdienst een vaste aanstelling heb ben bij den dienst van openbare werken en als zoodanig met ander werk kunnen wor den belast. De voorzitter begint bij het ope nen der debatten een woord van hulde te brengen aan de Commissie voor Openbare Werken, die tijd nog moeite heeft gespaard om deze voor de gemeente zoo belangrijke zaak grondig voor te bereiden. De heeren Den Hollander en Van der Niet kanten zich ten sterkste tegen het voorstel van Burge meester en Wethouders. Zij zijn ernstig be vreesd, dat bij aanvaarding van dit voor stel weer even talrijke klachten van het pu bliek zullen binnen komen als vroeger toen deze dienst ook werd uitbesteed. De fout bij den reinigingsdienst zat hean enkel hier in, dat de kosten van afvoer veed te hoog zijn. Het ophalen van het vuil zelf is niet te duur en de dienst functionneert uitste kend. Burg. en Weth. hebben dit al lang geweten maar hebben verzuimd met de noodige voorstellen te komen, b.v. om zelf land aan te koopen en daarop het vuil te storten. Zij hebben in hun voorstel alleen de voordeelen opgesomd maar niet de na- deelen. De bestaande weg naar het nieu we terrein in den Hogewegschen Polder zal b.v. verbeterd moeten worden, terwijl de beide vaste arbeiders bij den reinigings dienst, die beduidend méér verdienen thans werk zullen moeten doen van losse arbei ders, die slechts 27.per week verdie nen. De heeren Meijer, Braun, Van der Meer en C. G. J. Alkemade juichen net voorstel van Burg. en Weth. ten zeerste toe. Zij meenen dat een zoo beduidend vast staande bezuiniging als thans te bereiken is, niet mag worden prijs gegeven voor be zuinigingen die misschien bij een reorgani satie van den gemeentelijken dienst in de toekomst zouden zijn te bereiken. Nu weet men, dat men voor 8750.overal van af is, terwijl in het te sluiten contract over vloedige waarborgen zijn opgenomen voor een good functionneeren van den dienst. Ook de beer Krau verklaart zich een voor stander van het voorstel van B. en W. en motiveert zijn stem. Het voorstel van Burg. en Weth. wordt ten slotte aangenomen niet 11 tegen 2 stemmen n.l. die van de heeren Den Hollander en Van der Niet. Goedgekeurd wordt een voorstel om aan de Stedelijke Hypotheekbank te '9 Qra- ven-huige vergunning te verleenen voor het hebben van een uitgang vanuit den tuin van het perceel Hoofdstraat no. 3 naar de Schoolstraat voor een recognitie van 20. per jaar. Besloten wordt B. en W. te machtigen de woningen Bomsteeg nos. 2, 4, 6 en 8 voor 2.50 per week inclusief waterleiding te verhuren. Aangekocht worden eenige strookjes grond voor de rooilijn gelegen van Mej. M. Stange aan de Prins Hendrik straat en van J. Ruigrok aan de Molen straat ieder voor e>en prijs van 1.Be sloten wordt aan te koopen van K. Giezen twee perceelen grond aan den Van Har- denbroekweg groot 260 M2. en 108 M2. voor resp. 5.en 3.per M2. Bij de rondvraag wil de heer Braun be ginnen te spreken over een lantaarn bij Trompert bij de Douzastraat, maar de voor zitter onderbreekt hem met de bemerking, dat hier bij de rondvraag de laatste maan den bijna nergens anders over wordt ge sproken dan over straatlantaarns en ver zoekt dergelijke verzoeken voortaan ier Secretarie over te brengen.- De heer Braun vestigt er den aandacht op, dat verschil lende bouwaanvragen zoo moeilijk worden ingewilligd. Hij bepleit soepelheid in deze, vooral nu er zooveel gebrek is aan werk. De heer Den Hollander vraagt of liot uit breidingsplan nooit klaar komt. De voor zitter zegt dat de grootst mogelijke spoed wordt betracht, er wordt druk vergaderd door de Commissie voor het Uitbreidings plan. Hierna gaat de Raad in besloten zit ting over. VOOR DE ARMEN. Nu de winter weder nadert En het wordt weer koud en guur, Kom ik ongemerkt te denken Aan het oud Vestaalsche vuur. Geen Bongaalsch vuur,, waarde lezer, Want dat geeft alleen maar licht, Daarmee wordt in koude kachels Niet opnieuw de brand gesticht. 't Vuur van de Vestaalsche Maagden Was een immer brandend vuur, Dat voortdurend licht en warmte Gaf aan Vesta, uur na uur. Zulk een vuur, dat missen velen En de tijden zijn zoo zwart, 't Is zoo koud in 't schamel huisje, 't Is zoo koud ook in hun hart. Dus gaan de Vestaalsche Maagden Van den meer modernen tijd, Daar, waar 't moet, het vuur ontstoken Van troost en liefdadigheid. Voor de St. Vinoentiua-armen Spelen zij in 't avonduur, En natuurlijk, 't kan niet anders, Of zij spelen met veel vuur. Neen, zij spelen niet met vuur dan En niet voor een leege zaal, Want op zulk een mooien avond Komt u zeker allemaal. RECHTZAKEN BURENRUZIE TE ALPHEN A. D. RIJN. De wateremmerrelletjes voor den Haagschen Politierechter. Wij hebben gisteren niet meer in onze ge- hecle editie het verslag van de rechtszit ting van den Haagschen politierechter in zijn geheel kunnen opnemen. VVij geven hier het vervolg van de eerste zaak tegen H. L. en A. P. J. Drie politiebeambten verklaren op ver zoek van den verdediger, dat de verdach ten als ordelijke lieden en de getuige M. en diens vrouw, daarentegen als erg lastig bekend staan. Verschillende door den verdediger op geroepen getuigen, konden niets van be- teekenis verklaren. Mr. van Asch van Wijek requisitoir ne mend, zeide dat deze zaak in Alphen de gemoederen in beweging heeft gebracht en thans ook ter terechtzitting hopeloos wordt opgeblazen, door in de voorgeschiedenis te gaan grasduinen. Het is een simpele kwes tie van concurrentienijd. Er zijn volksop- loopen uit voortgesproten. M. en zijn vrouw hebben het recht ongestoord te leven. Te gen alle verdachten zal spr. geldboete 'vragen om de menschen te leeren, zich in heb vervolg in te toornen. Eisch voor L. 2 maal 10 cn voor J. 1 maal 10.boete sub. 10 dagen hechtenis. Mr. tan Heyst betwistte dat hier elk op zet om te beleedigen afwezig is. L. heeft gewoon M., die het steeds over „minne lui" had, nagepraat. Waar het bewijs niet geleverd is^vroeg pleiter vrijspraak, met verzoek schriftelijk vonnis te wijzen. De politie-reohter zeide conform te be slissen, Daarna stond terecht mej. A. W. N., huisvrouw van L., die in den avond van 14 October de vrouw van M., zou hebben uitgescholden voor „vuile lei", hetgeen zij ontkende. In deze zaak kwam de verdediger met een schetsteekening van de woning en om geving, waarop de politerechter zeide, dat hij het niet zóó belangrijk vond. M. en zijn vrouw verklaarden de geincrimeerde woorden te hebben gehoord, een aantal getuigen iL décharge, die op Vrijdag 17 Juni den eersten dag van de ..water-relletjes', op straat waren, verklaarden dat de fa milie L. niet op straat was. doch boven uit het raam van haar woning hittg, Kr wa ren wel honderd menschen op straat en die allen riepen als uit één mond. „water". De dochter van verdachte, als getuige gehoord, lag dien avond reeds te bed toen 't Stuk, dat zij voor u gaan spelen, Als u dat soms nog niet weet, 't Spreekt vanzelf natuurlijk, dat het „De Vestaalsche Maagden" heet. Als nu dees Vestaalsche Maagden Spelen, neen, dan niet misschien, Maar dan komt u vast en zeker „De Vestaalsche Maagden" zien. TROUBADOUR. zij buiten „water" hoorde roepen. Zij wekte daarop de slapende zuster om naar het „watergeweld" te gaan kijken. De Mellema's waren toen juist gepas seerd. Ook in deze zaak werden een aantal ge tuigen gehoord, die verklaarden dat ver dachte gunstig bekend staat. Eisch 10.boete. Mr. van Heijst zeide in zijn pleidooi ojn. dat de burgemeester van Alphen hen had medegedeeld, verwonderd te zijn dat deze zaak was doorgezet De officer: Heeft de burgemeester u ge zegd, dat u dit in deze zitting moest zeg gen? Het lijkt mij een vertrouwelijke me- dedeeling Mr, vau Heijst: Het was een gewoon gesprek. De politierechter zal ook in deze zaak schriftelijk vonnis wijzen en verklaarde voor heden niet verder te zullen gaan met de andere 5 zaken doch deze over 14 da gen te zullen behandelen. I Mr. v. Heijst: Daartegen heb ik toch bezwaar. PoliterechterIk bepaal hier de orde van zakenu niet. De volgende zaken werden daarop uit gesteld tot 25 November a.s. HAAGSCHE POLITIERECHTER. Gisteren stond voor den Politierechter terecht L. P. J. L., uit Warmond, tol- gaardersbediende, terzake dat hij op 13 Augustus j.l. bij het passeeren van de fa milie Sn. uit Heemstede, toen deze familie het verschuldigde tolgeld betaalde met een gulden, het resteerende geld 0.80 niet heeft terug betaald, aangezien de familie per abuis een eindje was doorgereden met de auto en verdachte niet van plan was, om het geld bij bovengenoemde familie even te brengen. Verdachte zou n.l. de fa milie hebben toegeroepen: als je het geld terug wil hebben, dan moet je het maar komen halen. Later op den avond is de fa milie terug geweest, 0111 het geld te ha len, maar verdachte heeft het niet terug gegeven (hetgeen op la-st van verdachte's vader was geschied). Deze zaak had reeds eerder gediend voor den Politierechter, maar was op verzoek van de officier van justitie uitgesteld, 0111 den vader van ver dachte te hooren. Deze legde een gelijk luidende verklaring af, als zijn zoon des tijds heeft gedaan. De officier van justitie vond een dergelijk optreden van verdachte zeer ongepast. Hij bleef bij zijn vorige eisch, n.l. dat verdachte zal worden veroor deeld tot een geldboete van 35.subs. 35 dagen hechtenis. Do politierechter ver oordeelde verdachte overeenkomstig den eisch van den officier van justitie. Vervolgens moest de niet verschonen A. P. C uit V e u r terecht staan terzake dat hij onder den invloed van sterken drank een ruit heeft stuk geslagen van het café van den heer N. aldaar. Een tweetal getui gen, met wie verdachte uit wus geweest en die ook onder invloed van sterken drank waren, konden zich niets van het geval her inneren, hetgeen zoowel den officier als den politierechter zeer vreemd voorkwam. Daar het bewijs niet voldoende was be wezen vroeg de officier vrijspraak. De po litierechter deed dit overeenkomstig den eisch. WIE FEDEN KOOPT, koopt goedkoop. Ook bij zeer soliede zaken zijn nu de prijzen (1 :ei goedkoop. Men kijka daarom iederan dag met aandacht de advertenties na. WEEKAGENDA R.K. VEREENIGINGEN TE LEIDEN. NED. R. K. VOLKSBOND, AFD. LEIDEN Secretariaat: Leliestraat 7. Zondag. Bidstond St. Barbara om 1 uur op het R. K. Kerkhof. Zondag. De groot© zaal van bet Bonde- gebouw voor ontspanning geopend vanaf Maandag. Rechtskundig Bureau voor de leden van de afdeeling Leiden en Omstre ken van 6.308.00 uur, Bondsgebouw Stcenschuur 15. Woensdag. Bestuursvergadering R. K. Volksbond 8 uur. Donderdag. Bestuursvergadering St. Pe trus, 8 uur. Vrijdag Repetitie R. K. Gem. Zangver- eeniging „Pulchri Studio", 8 uur. Zaterdag. Spaar- en Voorschotbank 78 uur. Brandstoffencommissie 78 uur. Ziekenkas 7 uur. De bestuursleden worden verzocht de actie van Dr. Schaepman een handje te helpen, aanpakken mannen het is voor do werkloozen, adres Stationsweg Sa. De leden van den Ned. R. K. Volksbond welke nog geen lid zijn van de R. K. Kies- vereeniging worden er op gewezen dat zij voor 31 Dec., zioh als lid moeten opgeven, contributie zeer laag, adressen waar men zich op kan geven zijn. Bondsgebouw Steen schuur 15, Stationsweg 8a, Oude Vest 177, en Leliestraat 7. INTERPAROCHIEELE ST. JOSEPH'S- GEZELLEN-VEREENIG ING. Rapenburg 52. Gelegenheid om zich als lid van de Ka tholieke Gezellen-Vereeniging te doen in schrijven R. K. Jongelingen vanaf 17 jaar lederen Uien Maandag van de maand, 's avonds om half 9 in de Presi dentskamer van het Gezellenhuis. Zondag, te 8 uur in de St. Lodewijkskerk de H. Mis voor den Weleerw. heer G. Kem- perman. Zondag 13 de zaal geopend van 12.30 uur tot 2.30 uur, en van 7 tot 10.15; verplichte bijeenkomst van 8.159.45 uur Om 10.15 wordt de zaal gesloten. Van 1 tot 2 uur zitting van de St. Jo sephs Spaarkas. De Spaarkas wordt waar genomen door de heeren II. Vorst en W. Kohlbeck. Van 12 uur bibliotheek. Bij het sluiten van het veertigurengebed in de St. Petruskerk te half 8 wordt aAn de Processie deelgenomen door het Bestuur der Retraiteclub St. Clemens Maria Hof- bauer. Maandag. Bijeenkomst voor de leden van 6 tot 10.15 uur. 8 uur turnclub Oranje Zwart, lokaal Pieterskerkhof. 6.15 uur Damclub de 2 sleutels onderlin ge wedstrijden. 8.30 uur ledenvergadering Liedertafel Sebastian Schaeffer. Dinsdag, 8.30 uur verplichte Maandver gadering Afdeeling Gezellen. Na de inleiding van den Eerw. Vice-Praescs Tevens maandelijksche afrekening van do zelateurs van het Kempermanfonds. Woensdag 8.15 uur Liedertafel „Sebas tian Schaeffer", Allen op tijd aanwezig. Donderdag bijeenkomst voor de leden van 810.15 uur. Vrijdag 8.15 uur Symphonie „Franz Schweitzer". Zaterdag bijeenkomst voor de leden van 8 uur tot 10.15. 8.15 uur Kegelclub de Poe delaars. Tederen Zondag van 1 tot 2 uur en iede- ren Zaterdag van 8 tot 9 uur is de Lees bibliotheek geopend, uitsluitend voor de leden en donateurs der Vereeniging. Verdere rr.ededeelingMaandag 21 No vember a.s. te 8.30 uur inschrijving nieuwe leden. Zondag 13 Nov. a.s. te 8.30 uur be gint er een wedstrijd in het Kruisjassen om prachtige*prijzen onder leiding van den commissaris H. Uphof en O. Verver waar men zich van heden af kunt opgeven. Haast U Gezellen nog een enkele plaats voor on ze Gezellen-retraite met Kerstmis. ST. PETRUS-PATRONAAT. Rapenburg 52. Zatordag. Leesbibliotheek van 8 9 uur. Zondag om 4.30 uur contributie betalen en ontspanning. Maandag om 6.30 uur zangclub. Woensdag 6.45 Tarsisiusgroep. 8.15 uur Aloysiusgroep. Zaterdag 6 uur huisvlijtclub. ONS CLUBHUIS „ST ANT0NIUS". Zaterdag 7 uur Contributie betalen, bi bliotheek en spaarbank. Tevens afhalen van de kaarten voor de feestavond van Zondag. Zondag 4.30 uur geen ontspanning. 8 uur precies foestelijke bijeenkomst voor de leden en hunne ouders. Opening der zaal 7.30 uur. Maandag 6.30 uur Teekenclub. Dinsdag 8.15 tot 9.15 uur Sportclub. Woensdag 3 uur Botanieclub. 6 uur Postzegelclub, jongste afd. 6.45 uur postzegelclub, hoogste afd. 7 uur Zaagclub. Jongste afd. 7.30 Esperantoles. 8 uur Zaagclub Hoogste afd. 8.15 uur Tooneelclub. Vrijdag 7.30 uur. Teekenclub hoogste afd. Zaterdag 7 uur Contributie betalen. Bi bliotheek en spaarbank. SINT FR ANC ISCUS LIEFDEWERK Nieuwe Rijn 52. Postrek. 70108. Zondag 9 uur Morgengebed en H. Mis met onderrichting, 10-10.15 uur ont bijt, 10 15—11.30 Ontspanning voor Afd. I 5.30 uur Godsdienstonder richt, 6 uur Lof, waarna ontspan ning voor alle afdeelingen. 6,30 uur Bibliotheek en Spaarbank. Maandag 89.30 uur Teekenen. Dinsdag 6.307.30 uur vlecht- en oar- tonnagewerk jongste afdeeling. Woensdag 34 uur Zangles. Donderdag 6.307.30 uur Vlecht- en C'artonnagewerk hoogste afdeeling 7.30—9.00 uur Sloyd. Zaterdag 6 uur Gymnastiek jongste af deeling. 7 uur Gymnastiek hoogste afdeeling. S uur Ontspanning. ZITA-VEREENIGING Pleterskerkkoorsteeg 15. Avondbijeenkomsten voor Hollandsche meisjes op Zondag en Woensdag van 6.00—11.00 uur. Avondbijeenkomsten voor Duitsohe meis jes op Zondag en Donderdag van 810.30 DE GRAAL. Voor Leiden en alle stootbrigades. Zaterdagmorgen van 6.309.00 uur cn Zondag van 11.301.00 uur betalen van je contributie. Maandagmorgen geen H. Mis. Zondag 7.308.45 uur Zang. Maandag 7.30 uur knippen en reidansct». Gymn. van 89 uur. Dinsdag 7.30 uur relief en reidansen. 8.30 uur leidstersbijeenkomst. Woensdag. Kruiskinderen 1.30—2.15 uur Dwergen, kwart over twee tot drie uur Heksen, van drie tot kwart voor vier Enge len, kwart voor vier tot half vijf uur Elfen, van half twee tot drie uur handwerken en van drie tot half vier handwerk, knutsel en roliefclubje. 89.30 uur reidansen, naaien en knip pen. Donderdag 5—6 uur Gym. afd. jongeren; 6.157.15 uur Gym. voor Graalleden. 810 uur mandoline. 80.15 uur weven, houtzagen, handwer ken, reidansen, handwerken voor de ka pel, huisvlijt en trommelen. 8.459.45 uur Gymn. Afd. B. Vrijdag Gym. Afd. A 56 uur. 89.30 uur reidansen, naaien en knip pen. 6.308 uur naaien cn knippen. Zaterdag 89.30 uur Volkszang. Vrijdag a.s. repetitie voor het Mysterie spel te Berlijn. GRAALWACHTEN. Zondag. Stompwijk: 3 uur bijeenkom van dp Graalleden. Oegstgeost: 3.-15 uur bijeenkomst van alle Graalleden. Voorschoten: 2.30 uur, bijeenkomst van alle Graalleden. Maandag: Hillegom: St. Jozef 7.30—9 uur reidanson voor de jongeren. Hillegom: SL Martinus 6.458.16 uur reidansen voor de jongeren. Oegstgeest: 8—9.30 uur reidansen. Meerburg: van 56 uur Kruiskinderen. Dinsdag. Lisso: Van 78.16 uur club avond voor de jongeren daarna voor de groote afdeeling. Zocterwoudo: 79 uur bijeenkomst van alle Graalleden. Het ie zeer belangrijk en niemand blijvo dus weg! Woensdag. Hillegom St. Martinus: 7.30 uur reidansen en handwerken. Sassonheim: 7 uur jongere afdeeling; 8.30 uur grootere. •oorschoten: 7.309 uur clubavond. Meerburg: 78.30 uur booneel. Denkon jullie aan rle afspraken. Donderdag: Hillegom: St. Joseph 8.Q0— 9.30 uur reidansen voor de grooten. Vrijdag. Warmond: 7.309.00 uur rei dansen en handwerken. Zaterdag: Groenendijk: 7.30 uur club avond. Excelsior, Alleluia, Vooruit! VOORHOUT (Z.jH ««7 Pension Ie, 2e et 3e klas DAMES EN HEEfES I «•- PROSPECTUS OP AAN\^I|GE Directie: Zusters Franciscanessen van Veghel

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 15