Hoest en Verkoudheid yicKS HET HIJIS OP HET EILAND MAANDAG 7 NOVEMBER 1932 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN ERNSTIG MOTORONGELUK OP DEN AMSTELDIJK. Twee ernstig gewonden. Een ongeveer zestigjarige motorrijder, die gistermiddag, komende uit de richting van Het Kalfje, op den Amsteldijk reed, is te ongeveer half vijf ter hoogte van Rozen- oord door nog niet vastgestelde oorzaak in slingerende beweging geraakt, waarbij hij van het rechter- op het linker gedeelte van den weg kwam en daar een veertienjarig meisje, dat op haar fiets reed, en uit de richting der stad kwam, omver heeft gere den. Zoowel de motorrijder als het kind deden een z waren val en zijn in zeer ernsti- gen toestand per auto van den G.G. en G.D. naar een der ziekenhuizen vervoerd. De motorfiets is door de politie ter onder zoek in beslag genomen. ERNSTIG AUTO-ONGELUK TE HELMOND. Vader en zoon zwaar gewond. Gistermorgen te circa vijf uur had te Helmond een ernstig auto-ongeluk plaats. De heer J. de Jong en diens zoon uit Schie dam, die deelnamen aan den herfsttocht der Koninklijke Nederlandsche Automobielclub, reed op den Kanaaldijk bij Helmond met groote vaart tegen een boom. De botsing was zoo hevig, dat beiden door de voorruit werden geslingerd. Zwaar gewond zijn zij in het St. Anthoniusziekenhuis opgenomen. De auto werd totaal vernield. .,De Crt.!' VERDRONKEN. Men meldt uit Nijmegen aan de „Maan dagmorgen'' Zaterdagmiddag is op de Waal tusschen Millingen en Nijmegen verdronken de 57- jarige A. van Wyler. Toen de kapitein van de sleepboot „Nanny", zekeren Pr. de ron de deed over het schip, bemerkte hij, dat zijn vrouw niet meer aan boord was. De schipper van de sleepboot „Maarbor" ver klaarde kort te voren iets op het water te hebben zien drijven, dat oppervlakkig leek op een stroozak. De man had er verder geen aandacht aan geschonken..Er is geen twijfel aan, of de schipper heeft de vrouw zien drijven, maar geen moeite gedaan, om de vrouw op te visschen. De vrouw was ge domicilieerd in Dordrecht. De kapitein heeft 50 gulden belooning uitgeloofd voor het vinden van het lijk. GEVOLG VAN ONVOORZICHTIGHEID. Een 28-jarige slagerszoon, welke Zaterdag op de Bredaschebaan te Roosendaal zich bij het fietsen aan- een auto vastklemde, de ma-cht over zijn stuur verloor en tegen den grond viel, is naar wij vernemen aan de gevolgen van de hersenschudding die hij had opgei oopen eenige uren na het onge val overleden. worden spoedig onderdriict ioor keel en borst met Vicks VapoRJb ir te wrijven. Deze verdafipende zalf werkt alJ eei ouderwetsch papmtdda en levens als een modern ilihalsrtoestel. VIVapoRuB VIJFDUIZEND GULDEN ZOEK. GERAAKT. Verloren of gestolen? Een kaslooper in dienst bij een firma, groothandel in papierwaren te Amsterdam, moest Zaterdagmorgen voor zijn patroon van het rijksgirokantoor een bedrag van ruim zesduizend gulden incasseeren. Dit werd hem uitbetaald met vijf biljetten van 1000 en de rest in kleinbankpapier. Teruggekeerd op het kantoor bemerkte hij, dat de vijf biljetten van duizend niet meer in zijn tasoh aanwezig waren. De man heeft, na aan het loket van de giro het geld ontvangen te hebben, zich nog even bege ven naar het loket van de postwissels. Of hij hier het geld uit zijn tasch heeft laten vallen, en dit is opgeraakt door iemand, die achter hem stond, ofdat het geld gerold is, daar kon hij geen verklaring van afleggen. De politie van het bureau Singel heeft de zaak in onderzoek. ERNSTIGE DIJKVERZAKKING ONDER NEERLOON. Omwonenden met het vee gevlucht. Vrijdag had onder Neerloon even boven K'avenstein een dijkverzakking plaats, wel ke aanvankelijk geen reden tot ongerust heid gaf, doch die later zoo ernstig werd. dat een doorbraak gevreesd werd. De be woners van Huisseling, het kerkdorpje dat zich onmiddellijk langs het bedreigde ge deelte uitstrekt, vluchtte des nachts met het vee naar het hooger gelegen Raven- stein. Met koortsachtige haast is des nachts onder leiding van het bestuur van het wa- terschaps ,,'s Lands van Ravenstein" en den heer Groeneveld,. uitvoerder van de nieuwe dijkwerken ter plaatse, gewerkt om de doorbraak, die elk oogenblik dreigde, te voorkomen. Zaterdagochtend waren de werkzaamheden zoover gevorderd, dat het grootste gevaar was geweken. VECHTPARTIJ TE JUBBEGA. Zaterdagavond heeft te Jubbega een zeer ernstige vechtpartij plaats gehad, waarbij een zekere H. den heer Klijnsma, aldaar, een diepe messteek in den rug toe bracht. De onmiddellijk te hulp geroepen geneesheer constateerde een zeer ernstige verwonding, waarbij een der longen is ge raakt. De toestand van het slachtoffer, dat niet vervoerd mag worden, is levensge vaarlijk. De dader, de 28-jarige H., is door de politie aangehouden en naar Heerenveen overgebracht. De aanleiding tot dit drama moet ge zocht worden in een verschil van meening omtrent het recht van toegang tot een weg, welke langs de woning van H. loopt. VOORTVLUCHTIGE NOTARIS GEARRESTEERD. In een villa te Wassenaar. Naar wij vernemen, is de Amsterdamsche notaris M., die Woensdag j.l. niet ter te rechtzitting was verschenen van de Arron dissementsrechtbank te Amsterdam, waar hij ter zake van valsche ambtseedige ver klaringen in een effectentransactie moest terecht staan, en tegen wien sindsdien een bevel tot arrestatie was uitgevaardigd, na veel moeite gistermiddag door personeel van de Centrale Recherche te Amsterdam in een woning te Wassenaar, waar hij vertoefde, gearresteerd. De notaris is naar de hoofdstad overge bracht, waar hij op het Hoofdbureau van Politie in arrest is gesteld. Hij zal daar den nacht doorbrengen in afwachting van zijn zaak, die, nu deze Woensdag 1.1. door 'zijn vlucht moest worden uitgesteld, mor gen zal worden behandeld. Nader vernemen wij, dat de gemelde ar restatie in samenwerking met de Wasse- naarsche politie geschied is, ten huize van den heer D. PER AUTO UIT STROOPEN. De rijkspolitie te Nieuw-Millingen, bij Garderen, en een paar jachtopzieners uit die omgeving hebben een goeden slag ge slagen. Terwijl deze beambten 's nacht op surveillance waren, hoorden zij in de rich ting van de Soerensche bosschen schoten vallen, waaruit te concjudeeren viel, dat aldaar ongepa ten teerde jagers bezig waren hun ongeoorloofd beroep uit te oefenen. Zij begaven zich met den grootsten spoed naar de terreinen, waar kon worden verwacht, dat het nachtelijke jachtgezelschap zich zou bevonden. En na eenig onderzoek ter plaat se, ontdekten zij alras in een zandweg, die op den rijksweg uitloopt, een luxe-auto, waarin een aantal fazanten en ander wild waren geborgen, ten bewijze, dat hier geen Zondagsjagers, doch geroutineerde vaklui waren geweest. Aangezien de wagen zich buiten openbare wegen of voetpaden be vond, werd deze wildbiut in beslag geno men. Op dat moment was alleen de chauf feur bij den wagen, doch eenigen tijd later wilde ook een der wildstroopers zich naar den auto begeven Deze werd aanstonds aangehouden en bij fouilleering werd een bedrag van niet minder dan 1800 op hem bevonden, van welk bedrag hij de herkomst niet kon of wilde opgeven. De verdachte werd naar Zwolle overgebracht. Den volgenden dag, toen de beambten een nnnitieus onderzoek ter plaatse instel den, vonden zij in de bosschen, onder bla deren verborgen, nog een paar jachtgewe ren, die ongetwijfeld door de wildstroopers die, naar de aangehoudene verklaarde, uit Haarlem akomstig warren, daar waren ver stopt. „U. D.". De kleine vluchteling te A'dam. Omtrent de aanhouding van een circa 12-jarigen jongen bij de controle van het Centraal Station te A'dam, vernemen wij nader, dat tijdens het onderzoek in de zaak een verrassende wending kwam, doordat de politie ervan in kennis werd gesteld, dat Zaterdagmorgen te ongeveer half 8 uit het Paedagogisch Instituut van prof. Wa terman te A'dam een jongetje was wegge- loopen. Spoedig bleek dat de aan het bu reau Warmoesstraat vastgehouden knaap het vermiste kind was. Het is een zenuwpatiëntje, welks ver warde verhalen over de treinreis, kost school en wat dies meer zij aan zijn zie kelijke fantasie moeten worden toegeschre ven. Naar men mededeelde, is het kind wel eens meer Meisje geschaakt. Nadat eenige dagen geleden door den burgemeester van Schijndel opsporing en aanhouding was verzocht van den 40-jari- gen J., die een 16-jarig meisje uit genoem de gemeente had gesohaakt, werd deze per soon Zaterdagmiddag door de politie te Bergen op Zoom aangehouden. J. was nog in gezelschap van het meisje en was op weg naar het postkantoor om daar een brief, die hem onder poste-restante was gezonden, af te halen. Een rijke arme. In Houthem overleed op hoogen leeftijd een man, die als arm bekend stond en door het Burg. Armbestuur en de publieke lief dadigheid werd onderhouden. Na de begra fenis werden honderden guldens in de wo ning gevonden en verborgen op de onmo gelijkste plaatsen. De poltie nam reeds het geld in bewaring en de familie nam geld mee naar huis. Dieven hebben ook nog de woning bezocht Of zij iets gevonden heb ben is onbekend. UIT DE RADIO-WERELD Programma's voor Dinsdag 8 November. Huizen, 1875 m. 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoonpl. 11.30 Godsdienstig halfuurtje door pater Perquin. 12.15 Lunchconcert door de K. R. O.- boys o.l.v. Piet Lustenhouwer, refrein-zang Jack Mossel. 2.00 J. G. v. Neerven over „De moderne zakenman". 2.35 Vrouwenuurtje. 3.30 Mode-cursus. 4.30 Gramofoon. 5.00 Het Harmoniemuziekcorps „De Ge- niemuziek" uit Utrecht o.l.v. W. v. Erp, met gramofoon-intermezzo. 6.30 Cursus Esperanto. 6.50 Gramofoon. 7.10 Pater dr. Th. H. Heynen O.Praem. over „De Norbertijnen". 7.45 Verbondskwartiertje. 8.00 Klassieke en moderne kamermuziek door het Hartvelt-strijdkwartet. 9.00 Vaz Dias. 9.15 Het K.R.O.-orkest o.l.v. Joh. Ger ritsen. 11.00 Gramofoonpl. Hilversum, 296 m. A VR O-Uitzending. 11.00 en 6.30 R.V.U. 5.30 VPRO. 8,00 Gramofoonpl. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonpl. 10.30 dito. 11.00 RVU. Mevr. J. RiemensReurslag: Invloeden op de ontwikkeling van het kind. 11.30 Concert door het ensemble Rent meester en gramofoonpl. 2.00 Gramofoonpl. 3.00 Knipcursus. 4.00 Zang door Rélie Rimathé. A. d. vleu gel Egb. Veen. 4.30 Radiokinderkoor o.l.v. J. Hamel. 5.00 Kovacs Lajos en zijn orkest. Refrein zang: Bob Scholte. 5.30 VPRO. 6.00 Kovacs Lajos en zijn orkest. 6.30 RVU. Lezing der Ver. voor Volken bond en Vrede. 7.00 Vervolg Kovacs Lajos. 7.30 Engelsche les door Fred. Fry. 8.00 Vaz Dias. 8.05 Operafragmenten door leden van de N.V. Italiaansche Opera o.l.v. Vincenzo Marini. 10.14 Gramofoonpl. 10.30 Omroeporkest o.l.v. N. Treep. Oa. Traumerei, Schumann. 11.00 Vaz Dias. 11.0512.00 Gramofoonpl. Daventry, 1554 m. 10.35 Morgenwijding. 10.50 Tijdsein, berichten. 11.0511.20 Lezing. 12.20 Orgelspel E. O'Henry. 1.05 Commodore Grand Orkest o.l.v. J. Muscant. 2.20 Voor scholen. 4.50 Réné Tapponier en zijn orkest. 5.35 Kinderuur. 6.20 Berichten. 6.50 Werken voor cello en piano. 7.10 Fransche conversatie. 7.40 Radio-Militair orkest o.l.v. B. Wal ton O'Ddhnell. M.m.v. P. Scott cn J. Borke (pianoduetten). 8.54 Lezing. 9.20 Beriohten. 9.40 Optreden van de cabaretster Ma rion Harris. 10.05 „Burn and Cauldron Bubble", pro- gramma van Denis Freeman en M. H. Allen. 10.50 Lezing. 10.55—12.20 Dansmuziek. „R a d i o-P aria", 1725 M. 8.05 Gramofoonplaten. 12.20 Concert door orkest Krettly. 7.40 Concert door orkest Krettly. 8.20 Radiotooneel. 9.05 Pianorecital door Léon Kartun. 9.50 „Didon", Oharpentier m.m.v. solis ten. Kalundborg 1153 It. 11.201.20 Conoert uit rest. „Wivex". 2.204.20 Mogens Hansen's orkest. 7.20 Duitsche romantische muziek o.l.v. Gröndahl. 7.40 „Hjemmet", hoorspel van H. Suder- mann. 9.5010.30 Concert d. h. Omroeporkest o.l.v. Gröndahl. Oa. Dolores-wals, Wald- teufel en 2de Noorsche rhapsodie, Svend- sen. L&ngenberg 473 M. 6.257.20 Gramofoonpl. 12.201.50 Concert o.l.v. Wolf. 4 205.35 Concert o.l.v. Eysoldt. 7.35 „Der Corregidor", opera in 4 bedrij ven van H. Wolf. Leiding: Hans A. Win ter. 9.25 Berichten. Rome, 441 M. 8.05 „La vedova scaltra", lyrisch blijspel in 3 bedrijven van E. WolfFerrari. Na afloop: Beriohten. Brussel, 508 e n 338 M. 338 M.: 12.20 Gramofoonpl. 1.30 Omroepkleinorkest o.l.v. Leemans. 5.20 Omroeporkest o.l.v. Walpot. 0.50 Omroepkleinorkest o.l.v. Leemans. 8.20 concert en radiotooneel. 10.30 Gramofoonpl. 508 M.: 12.20 Schubertconccrt q.l.v. Leemans. 1.45 Gramofoonpl. 5.20 Omroeporkest o.l.v. Kumps. 6.35 Gramofoonpl. 8.20 Omroeporkest o.l.v. K. Walpot m. m. v. P. Gilson (zang). 10.30 Gramofoonpl. Z e e e e n, 1635 M. 7.35 „Der Corregidor", opera van H. Wolf. Leiding: Hans A. Winter. 9.20 Beriohten en hierna reportage v. h. Feest der Sportpers. Vervolgens tot 11.20 Concert uit Hamburg o.l.v. Horst Platen. UIT DE OMGEVING KATWIJK Crisis-comité. Het comité maakt bekend, dat te beginnen met Vrijdag 11 November 1932, voorloopig om de 14 dagen, bonnen voor le vensmiddelen zullen worden uitgereikt. De uitreiking heeft plaats: te Katwijk aan Zee: des Vrijdags in het ge- ouw Gemeentewerf aan de Zuidstraat van 8 9 uur n.m.; te Katwijk aan den Rijn, des Zaterdags in het oude Raadhuis van 11.3012 uur v.m. Aanvragers ,die geteekende lijsten hebben ingezonden, en geen bericht van afwijzing heb ben ontvangen, kunnen zich op het aangege ven tijdstip melden tot het in ontvangstnemen der voor hen bestemde bonnen. KATWIJK AAN DEN RIJN Kerkebollen. De parochianen gelieven er goede nota van te nemen, dat de vergadering ter bespreking van den bloembollencultuur ten bate der R.K. Kerk, vastgesteld op heden avond, niet doorgaat, doch nader is bepaald op a.s. Woensdagavond te 8.45 in het Paro chiehuis. ZOETERMEER—ZEGWAART Volksbond. De afdeeling alhier van den R.K. Volksbond houdt op Dinsdag 8 Novem ber, des avonds 7.30 uur, in café Van Well, een propaganda-vergadering. Als spreker treedt op de heer Van den Akker. Door den geeste lijken adviseur zal nog gesproken worden over den patroon der Vereeniging „St. Wille- brordus". FEUILLETON. Naar het Engelsch van ARCHIBALD MARSHALL. (Nadruk verboden). 15) „Tot ziens hoor", antwoordde deze. „Ik ben blij, dat je moeder zooveel beter- was vergeet vooral niet haar mijn groeten te doen". En daarop nam hij Peggy's hand. „Dag juffrouw Richards ik hoop, dat het nu niet wéér zoo lang duurt dat we elkaar ontmoeten Hij hield de kleine hand iets langer vast dan absoluut noodzakelijk was en het meis je kreeg een gewaarwording dat die hand druk haar op een of andere mysterieuze manier kracht gaf tegen den storm, die in aantocht was. Het hek viel achter Guy dicht en Peggy en George gingen het huis binnen. Richards keek heel zwart toen ze de kamer inkwamen, maar die donkere blik scheen meer voor George bedoeld dan voor zijn dochter. Hij gaf Peggy een vluchtige kus en voor George soheen er, ondanks alles, toch nog een hand op over te schieten. Voorloopig gaf hij geen uiting aan zijn kennelijke ontstemming. „Je moest ons eerst maar even alleen laten, Peggy", zei hij. „Jou spreek ik straks wel." Toen het meisje de kamer verlaten had, wendde de bezoeker zich tot George. „Wat doet dat jongmensch hier?" vroeg bij plompverloren. George gaf den spreker een vijandigen blik. „Welk recht hebt u om dat te vragen?" klonk het scherp. Een oogenblik scheen Richards uit het veld geslagen. Toen maakte hij een go- baar, als iemand, die een hindernis ter zijde schuift. „Je herinnert .je, wat ik zes jaar gele den gezegd heb", hernam hij. „Dat je in connectie zou komen met een stel leegloo- pers. Die jongeman heeft nog nooit in zijn leven iets behoorlijks uitgevoerd, dat weet iedereen. Waarom geef je je met zoo iemand af „Ik vraag u nogmaals", herhaalde George geprikkeld, „met welk recht u deze vraag stelt? Waaraan ontleent u de vrij heid mij en mijn vrienden te critiseeren. Wat gaat het u aan met wien ik vriend schap wensch te sluiten „Ik ben een oud vriend van je moeder en ik mag in alle bescheidenheid zeggen, een goed vriend. En ik heb mijn dochter aan haar zorgen toevertrouwd." „Maar dat geeft u toch geen recht ons voor te schrijven, wie wij hier in huis mo gen ontvangen en wie niet „Ik heb het recht mijn dochter hier weg te halen, als ik bedenkingen tegen de menschen heb, die hier aan huis komen." „Moeten we dat als een dreigement op vatten informeerde George. „Je kunt het opvatten zooals je wilt", verklaarde Richards bruusk. „Ik ben niet van plan te dulden dat die man hier aan huis komt. zoolang mijn dochter bij jullie is. Je moet maar kiezen tusschen hem en 1 haar!" „Lieve George", mengde mevrouw Green- field. die met zichtbaren angst naar de woordenwisseling had geluisterd, zich op schuchteren toon in het gesprek, „ik heb meneer Richards uitgelegd, hoe het kwam, dat sir Guy hier was. Ik heb hem gezegd, dat je had toegestemd hem niet te vragen, en dat je nog getracht had zijn komst van daag te verhinderen." „Als u dat weet, meneer", keerde George zich woedend tot Richards, „waarom slaat u dan een dergelijken toon tegen mij aanWilt u me er misschien toe drij ven, dat ik weiger met u verder één woord over deze -zaak te spreken, ofschoon ik mijn moeder de gevraagde belofte heb ge geven, omdat ik haar geen verdriet wil de doen." „Ik verlang zekerheid dat die man niet weer komt", hield Richards koppig en barsch vol. „Dan gebruikt u een radicaal verkeerde manier om uw doel te bereiken verklaar de George heftig." Ik ben geen kleine jon gen, dat ik me laat commandeeren en dan nog wel door iemand wiens rechts daartoe ik in geen enkel opzicht erken." Wéér kwam mevrouw Greenfield tus- schenbeide. „Meneer Richards zegt dat hij Peccry bij ons wil laten- als je belooft dat Sir Guy Bertram hier niet meer te zullen ont vangen". v. „Wanneer meneer Richards een derge lijke belofte verlangt dan moet hij besef fen dat hii iets heel ernstigs van mij elseht en het mij op den man-af vragen, maar niet probeeren mij bevelen te ge ven „Kijk eens. hW. George", zei Richards bruusk, maar niet onvriendelijk, „je schijnt met alle geweld op voet van oorlog met mij te willen leven." „Volstrekt niet', was 't antwoord, „ter- wille van Peggy en terwille van mijn moe der, wil ik, wanneer dat mogelijk is vriend schappelijk met u omgaan. Maar dat is niet mogelijk wanneer ueen toon tegen mij aanslaat, zooais daarnet. „Laten we er over uitscheiden", stelde Richards voor veel vriendelijker opeens. „Door den omgang met al die fijn-gepo lijste jongelui heb je misschien je zintuig voor een beetje ruwe openhartigheid ver loren Je kent me nu tooh lang genoeg om te weten, George, dat ik mijn woor den niet op 'n goudschaaltje weegEn om eerlijk tegenover je te zijn ik heb niets dan respect voor je. George! Je hebt het al een heel eind verder in de wereld gebracht, dan men van iemand van jouw leeftijd mag verwachten en ik hoop dat je langzamerhand het loon zult zien voor je hard en onverflauwd werken. Als m'n ma nier van spreken je niet aanstaat, moet ie maar denken, dat ik een oude man ben. die je gekend hebt van dat je een baby was. Dat is de heele kwestie George's drift zakte aanmerkelijk na deze woorden die voor een man als Ri chards ongetwijfeld een zelfoverwinning moesten beteekenen, maar geheel voldaan scheen hii toch nog niet. „Ik neem natuurlijk graag aan wat u zegt, meneer Richards", zei hij. oneens op veel vriendelijker toon dan zooeven. „maar v at me in uw houding tesenover mij hin dert. is méér dan uw manier van spreken alleen Maar dat is nu niet aan de orde. Waar het on aan komt is. dat u een belofte van mi.' verinn^t. die ik al aan mijn moeder gegeven heb. Ik heb geen bezwaar die te genover u te herhalen, als dat de voor waarde is, waarop Peggy bij ons mag blij ven. Ik zal Bertram niet meer vragen Dat hij vandaag bier was, komt door een sa menloop van omstandigheden. Ik had hom al afgeschreven. Maar ik zou toch wel graag willen weten, waarom u zoo n ver schrikkelijk vooroordeel tegen hem heeft?" „Ik heb geen vooroordeel tegen hem. Hij is mij in den grond volmaakt onverschil lig" „Mij niet! Hij is mijn vriend en ik zoek mijn vrienden niet onder losbollen en niets- nutters, zooals u schijnt te meenen. Hij is iemand op wiens vriendschap iedereen prijs zou stellen. Waarom Kent u toch in vredesnaam zoo bang dat Peggy met hem in aanraking komt?" „Dat is m ij n zaakJij staat scherp op je recht; ik doe het op het mijne, om uit te maken met wien mijn dochter zal om gaan en met wien niet. Ik wensch er ver der geen woord aan te verspillen als de mogelijkheid blijft bestaan dat Sir Guy Bertram hier ooit weer een voet over den drempel zet zoolang zij bier is, gaat Peg gy hier vandaan. en voorgoed! Je hoeft niet in haast te beslissen, George, mis schien krijg je nog spijt van je belofte. Want ik verlang een pertinente verklaring; onder géén voorwaarde mag die jonge man hier in huis komen, zoolang Peggy bij je moeder woont. Ik zal je drie dagen bedenktijd geven, als ik Woensdagochtend geen schriftelijke bevestiging van je heb, een belofte zonder eenig voorbehoud, blijft Peggy geen dag langer hier. Do be slissing ligt nu in jouw handen. En mis schien wil je nu wel zoo vriendelijk zijn Peggy bij me te sturen (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 9