DODT 5PEL f' MAANDAG 7 NOVEMBER 1932 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 6 BWOE-63EL OVERZICHT. Dal waren me gisteren wel verrassin gen in h<jt Westen. In de eerste klasse G nagenoeg allemaal. De grootste is wal de zege van T. Y. B. B. op Leonidas, in Rot terdam nog wel en voorts de verplette rende nederlaag van H. B. C. op eigen ter rein tegen G. D. A. Dat D. H. L. heb tegen de Spartaan niet verder kon brengen dan een gelijk spel evenals trouwens Santpoort tegen Graaf Willem valt ook erg tegen. De stand is nu: gesp. gew. gel. verl. v.t. pnt. G. D. A. 5 4 1 26—8 9 Santpoort 5 2 3 15—12 7 D. H. L. 4 2 2 8—6 6 H. B. C. 4 2 11 17—16 5 Gr. Willem ,5 l 3 l 20—21 5 Spartaan 5 2 12 13—15 5 S. J. C. 3 2 1 14—4 4 Leonidas 6 12 3 1619 4 T. Y. B. B. 6 114 16—28 3 D. O. N. K. 5 5 9—20 In de tweede klasse O maakte Leiden weer een heel slechte beurt door op het einde van den wedstrijd met 31 van Lisse te verliezen. Dat gaat beslist verkeerd met de Sportparkbewoners! Blauw Zwart verloor, zooals we trouwens wol vreesden, van de Spartaan-reserven, terwijl Teijlingcn met een verdeeling der punten genoegen nam. Wilhelmus won voorts van Lenig en Snel en Excelsior van P. F. C. Volgende keer plaatsen we den stand in deze afdeeling. De uitslagen. Eerste klasse AMarsanaKerk- rade 1—3; Caesar—Kimbria 30; Volhar dingR. K. V. V. L. 31Valkneburg Hhèvremont 2—0; R. K. O. N. SV. V. H. 30; K. N. V.Silt. Boys 42. Eerste klasse BW. I. K.Geel Zwart 20; R. A. C.Brabantia 13; R. K. T. V. V.Kolping 24; UnionM. U. L. O. 1—3. Eerste klasse C: VenloWil hel min® 3iGennep—D. E. V. 4—2; Best Vooruit—Venl. Boys 2* S. V. B.—Box meer 72. Eerste klasse D: Swit's Heeren- berg 0—2; Blauw WitV. D. Z. 11. Eerste klasse E: Qjuick—Achilles 2; P. H.Vosta 2--1. Eerste klasse F: VolendamV. V. Z. 30; E. M. M.Wilskracht 74; V. I. C.D. E. M. 22 Do MeerLimvio 56 Eerste klasse GSantpoortGr. Willem II 44 LeonidasT. Y. B. B. 24 D. H. L.De Spartaan 22; H. B. C. G. D. A. 1—7. Tweede klasse OLeidenLisse 1—3; Spartaan 2Blauw Zwart 52; L. ph S.Wilhelmus 01: Graaf Floris V Teijlingen 1lExcelsiorP. F. C. 53. R. K. S. V. „TEIJLINGEN". In een slecht gespeelden wedstrijd kon Teijlingen tegen Graaf Floris I slechts een gelijk spel bewerkstelligen. Teijl. spoelde zeker vijftig procent onder haar kunnen. In de eerste, tien minuten weten do Gra- fe!ijken een doelpunt te maken, daar de keeper van Teijl. stil in zijn doel bleef staan (10). Van beide zijden wordt hard gewerkt, doch door hel slechte gladde ter rein is het niet mogelijk om degelijk spel te vertoonen. De rust breekt onveranderd aan. Na de rust geeft Teijlingen wel is waar een heel wat beter spel, doch het wordt te kort gehouden om te doelpunten Wanneer de rechtsbuiten van Teijl. den bal krijgt toegespeeld en deze doorgeeft aan den rechtsbinnen belandt de bal bij den linksbuiten. Deze geeft een hard schot in den benedenhoek, hetwelk den keeper van Gr. Floris te machtig is, zoodat de stand. gelijk wordt (1—1). Hoe beide par tijen ook werken niets baat meer, zoodat scheidsrechter I'aardekoopcr einde blaast met een punlenverdecling. Teijlingen II verloor van St. Bernardus I met 08. De Jun. hebben een keurige wedstrijd gespeeld tegen de V. V. L.'ers en wonnen met 1—0. R. K. S. V. „LEIDEN". De oogst van Zondag is vrij goed te noe men. Van de S punten kwamen er 5 binnen Leiden I heeft het tegen Lisse niet kun nen bolwerken. Na geruimen tijd met 10 te hebben voorgestaan, brachten de laat ste 20 minuten de beslissing. Hierin werd door Lisse driemaal gescoord. Zie verder het verslag. De reserves brachten het er beter af. Ditmaal was Vogelenzang I het slachtof fer. Vogelenzang neemt al spoedig de lei iling. Leiden laat het er echter niet bij zitten en maakt met een prachtig schot gelijk. Om beurten wordt dan gedoelpunt tot de stand 33 is. Leiden verovert dan de leiding en weet dit ook te behouden. Dat is uit 4 wedstrijden 7 punten jongens. De Leiden-kecper raakte kort na het be gin geblesseerd en moest het veld verla ten. Derde elftalspelers, het begin is er. Nu volhouden dan volgen er wel meer. Met een gelijk spel I1 moesten S. M. C. II en Leiden III zich tevreden stellen. Onze junioren zijn deze competitie heel wat van plan, als ik mij niet vergis. Vier wedstrijden en vier gewonnen. Jongens dat gaat goed zoo. 11. W. D. moest voor do tweede maal in Leiden haar meerdere er kennen. Deze keer met 52. Jongens, deze week moeten we enkele nieuwe Juniorleden hebben voor een twee de elftal. LEIDEN I—LISSE I 1—3. Op een zwaar te bespelen terrein heeft Lisse de overwinning behaald, welke pas in de laatste minuten werd verkregen. Geen der aanwezigen heeft durven ver moeden dat Leiden nog met deze cijfers geslagen zou worden. In de eerste helft was Leiden voortdurend in de meerder heid, terwijl Lisse er maar niet in kon ko men. In de tweede helft bleek, dat de Lei- denaars teveel van hun krachten gevergd hadden, terwijl Lisse een veel beter spel vertoonde dan voor de rust. Toch waren onze verwachtingen over Lisse hooger ge spannen. Over den wedstrijd het volgende; De eerste aanval is voor Lisse en reeds di rect wordt er gedoelpunt^ doch dit wordt geannuleerd wegens buitenspel. Het spel gaat geruimen tijd op en neer met Leiden het meest in den aanval. Een schot van den Leiden-rechtsbinncn wordt door den keeper gekeerd. Hetzelfde lot ondergaat een als voorzet bedoeld schot van den rechtsbuiten. De voorhoede van Lisse zoekt nog steeds naar haar vorm, terwijl ook het schot zoek is. Na een pracht aanval van Leiden speelt de rechtsbinnen naar mid- voor, die ineens inschiet (10). Door dit succes aangemoedigd blijft Leiden het meest in den aanval doch geen der partijen weet voor de rust het net te vinden. De rust schijnt Lisse goed te hebben ge daan. want verschillende goede aanvallen worden ondernomen doch de achterhoede van Leiden zuivert met forsche trappen het terrein. Na ongeveer 10 minuten weet de Lisse-midvoor op keurige wijze gelijk te maken (11). Lisse blijft gevaarlijker! Een corner op het Lisse-doel wordt keurig genomen en op het nippertje weggewerkt. Ongeveer 5 min. voor het einde weet Lisse uit een algemeenen aanval het. tweede doelpunt te maken (12). Leiden tracht nog op te halen, doch het succes komt aan de andere zijde, wanneer 1 min. voor ein de het derde doelpunt wordt gemaakt (13). Spoedig hierna blaast de scheids rechter, die goed voldeed, het einde. V.E.P. I—E M M. 2 7c.ndag speelde Y. E. P. i.aar tweeden competitiewedstrijd, tegen de TUlversum- scho roodwitten. ie gehoopt hadden na 't solide spel van vorige, week, toen het een geojk spel be haalde ir- den uitwedstrijd tegen 't sterke Zwaluw en-team, nu een spannende kamp es1 eigen terein te zien te krijgen, zijn hier in bedrogen geworden. E M. M. speelt aanstonds een vlugge partij, 't verband in de voorhoede, die 't spel mooi openhoudt, is goed, terwijl de halflinie de voorspelers herhaaldelijk tot aanvallen dwingen, "t Duurt dan ook nipt lang oi nadat enkele aanvallen op'buiten spel z^n gestrand, de rechtsbinnen geeft uit een goed aangegeven bal van links de caslcn on onberispelijke wijze de leiding. V E. P. kan er nog maar steeds niet inko men W el worden enkele aanvallen opgo- zc'. maar deze zijn*meestal te doorzichtig of de kansen gaan door treuzelen én s'echt schieten verloren. De scheidsrechter moet dart aan weerskanten eenige waarschuwin gen urdeelen, daar 't spel een al te forsch kaï aki e- aanneemt Een minuut of tien voor de rust krijgt de E M.M.-linksbinnen den bal in prachtige positie toegespeeld e-, hij brengt met een schitterend diagonaal schot onhoudbaar den at and op 02. In de tweede helft bespeuren we al da dolijk eeniee opleving in de V. E. P. gele deren. 'i Snel wordt minder slap, de bal- controle beter en de aanvallen behoorlijk afgewerkt. Yoorloopig «voter hebben zij bij den E. M M.-doel verdediger geen schijn van kans; 't Spel wordt dan geleidelijk aai. te vurig, waardoor aan weerskanten vri'O tranpen worden uitgedeeld. De V. E P. spil wordt van 't hardhandig optreden van de E M. M.-rechtsbinnen 'net slachtoffer en moet hinkende 't veld verlaten. De laatste twintig minu'en zijn sensatio neel. 't Sfelbeo'.d verandert als bij toover- slag en v anneer bij een keurige voor/et van links do V. E. P.-rechtsbuiten, die binnen is gaan sre'on, op even keurige wijze in kopt. is V. E. P. niet meer te houden ei- wordt F. M M. toaal overspeeld en clan is 't ce linksbuiten, die mot een zelf vrijee- maaklc bal oerhnrd de ceiökmaker in de touwen kogelt. De E. M. M.-rechtsbinnen valt dan voor de zoovcels'e maal op zeer unfaire wijze aan en wordt 't veld uitge zonden zoodat nu cide partijen met 10 man legen over elkaar staan, 'fc Spel be houdt, echter de no.vlige spanning, AL: er nog 5 r.nnuten te spe'en is. rieoinG de V Tv IV-'echt' back 'n bal verkeerd op hm hoofd en een toesnelLnde rood-wifeLj doelpunt on- t.oudhea via de naai. Er onMiun nog brtkHe benauwde situaties voorat E. M. M. doel. maar door de .-Lr man sterk-! back linie s niet meer hacn te breken en als 't eindsignaal klinkt is V'. E. 1'. :>;i eigen bo dem met 32 geslagen. E. M. M heelt do overwinning verdiend en 'l is voor dc nieu we Ivecde-klasscr toch geen sier lit resul taat le T:nemen, in a lunicrking genomen de sdc.htc- cersfe heift V. E. P. II speelde oveneens thuis tegen V.V.A. I uit Utrecht. Eon wedstrijd vol on- anncennamhedeu. Toen dc stand 30 war voor Y. E. P. II staakte V.V.A. 't spel. DIOC. HAARL. VOETBALBOND. De uitslagen. 2e klasse D; VVL I—SMC I 1—3; NVC I—SNA I 1-2. 3e klasse E: ASC I—DOS II 6—3, Teylingen II—St. Bernardus I 08; Vo gelenzang ILeiden II 34. 4e klasse E: Adolf Kolping IKol ping Boys I 32 (protest K. B.)VVSB I RVD I 43; Foreholte INubia I 21; SMC II—Leiden III 1. Res. ie klasse PP: NVC IV—Fore holte II 2—9. Res. 4e klasse Q: t. Bernardus II NVC II 35; DOS III—VVL II 2—1 Res. 4e klasse R: Kolping Boys—N VC III 1-9; Alph. Boys II—DOS IV 3—U; RVD II—Adolf Kolping II 7—0. Juniorencompetitie District Leiden Afd. A: Tevlingen IVVL I 01; SNA I—SMC I 3—1. Afd. E: VVB I—ASC I 1—1: Meerburg IForeholte 1—1; VVL II—KFC I 1-0; RVD IT—Leiden 1 1—1. Afd. C'; SMC II—RVD IV 1—1; Forc- holle IILisse II 14; Nubia INVC I 0—3. R. K. Sportvereeniging „S. M. C." Ondanks de revanche-plannen van V. V. L. I is het niet mogen gelukken de puntjes thuis te houden wijl S. M. C. I met 31 won. Dat geeft moed voor de toekomst. Nog wat meer opensamenspel in de voor hoede zal zeer zeker meerdere succesen brengen. Het 2de speelde tegen Leiden III gelijk 11 wat een mager resultaat is na een dergelijken wedstrijd. Volgende keer beter lui! De junioren I verloren in Stomp- wijk met 31 en ga ven daardoor blijk dc zwakste te zijn in deze afdeeling, terwijl Junioren II het tegen R. W. D. IV niet vorder kon brengen dan een - gelijk spel. (1-1). R. K. Sportvereeniging „V. V. L." Te half drie ving de wedstrijd V. V. L. 1S. M. C. I aan. Beide elftallen hebben een invaller. Direct ontspint er zich een vlug spel met S. M. C. in de meerderheid, doch na even spelen komt V. V. L. er be ter in. De backs schijnen last van zenuwen le hebben, althans zij staan raar te schut teren. Steeds moet de invaller-keeper han delend optreden, wat hem goed afgaat. Dan volgt een voorzet van den S. M. C.- linksbuiten, de rechtsbinnen neemt het leder direct op zijn schoen, en jaagt on houdbaar den bal in de touwen-. Spoedig hierna is het rusten. Na de rust zet V. V. L. er alles op om gelijk te maken, doch, hoe zij ook zwoegt, niets mag baten. Wanneer de bal nog eens op de V. V. L.-helft komt, tippelt de S. M. C. midvoor er van door en de stand is 20. Dit werkt ontmoedigend bij V. V. L. Desondanks zijn zij niet voor het S. M. C -doel weg te slaan, doch steeds wordt er op het uiterste nippertje gered. Door goed aangeven van den S. M. C.-back wordt de derde goal gefabriceerd Er zijn nog enkele minuten te spelen. Een S. M, C.- speler bewerkt den bal met zijn hand in het beruchte gebied. De toegestane penal ty wordt schitterend in het hoekje ge plaatst, waarmee V. V. L. de eer redde. V. V. L. krijgt nog een corner te nemen, deze wordt achter geplaatst waarna scheidsrechter Angevaere, die zich goed van zijn taak kweet, einde floot. Het pleit is beslecht en V. V. L. heeft haar tweeden competitiewedstrijd verloren. V. V. L. II moest de puntjes aan D. O, S. III laten in een onfortuinlijken wedstrijd Met 31 moesten zij het onderspit delven. V. V. L. Jun. bracht de puntjes uit Sas sen lieim mee. Met een geringe voorsprong van 10 bleven zij de meerdere van Teij lingen I Jun. Kon dat ook nog niet iets beter. We gelooven van wel. Tenslotte wist V. V. L. Jun. II de baas te blijven van K. F. C. I Jun, zij het dan ook op het kantje af. (10). R. K. Sportever. „Meerburg" Zoeterwoude (H.R.). De junioren, die gisteren Foreholte I op bezoek hadden, stelden wel een weinig te leur, door in een slechten wedstrijd slechts gelijk te spelen. We hadden zoo gehoopt op een overwinning! Maar enfin, de moed er maar in gehouden en de volgende keer beter! Alleen willen we nog even zeggen, dat een wedstrijd nooit gewonnen wordi, als er „gekankerd" wordt. Dit mo-gen som migen wel eens bedenken! Hedenavond om 6 uur gymnastiek voor de jongens-adspiranten; Woensdagmiddag om 3 u. 30 gymnastiek voor de meisjes- adspiranien. Opgave van nieuwe leden aan het secre tariaat. Nieuwe Rijn 92, Leiden, en bij den heer A. Pieterse, Hooge Rijndijk, Zoeter woude. V. V. S. B. I—R. W. D. I 4—3. De uitslag toont wel, dat we wel iets te optimistisch geweest zijn bij de bewering dat van Rood-Wit wel gewonnen kon wor den, terwijl het verloop van deze wedstrijd wel eens een heel andere uitslag had kupnen brengen, want R. W. D. bracht een heel goed elftal in het veld, hetwelk mo menten sterker was dan onze Bavo-jon- gens, door een beter samenspel én meer enthousiasme. Als te half drie wordt aangevangen, zijn beide elftallen volledig en met wisselende kansen wegen de par tijen tegen elkander op en eerst na 20 minuten weet de snelle linksbuiten van Bavo keurig te doelpunten. De thuisclub schijnt nu de smaak te pakken te hebben want spoedig maakt nu de midvoor 20. Dat de wedstrijd hiermede nog niet gewon nen was, moesten onze jongens terdege on dervinden, want bij een inzinking wisten de vlugge gasten nog voor rust gelijk te maken (22). Na de thee wordt weer flink aangepakt, waarbij Rood-Wit in do meerderheid is en steeds meer weet op te dringen, het ge volg is een serie corners welke niets op bracht. Toch moet. de verdediging van Ba vo voor de groote druk zwichten want als de Rood-Wit rechtsbuiten goed voorzet, maakt hun mid-voor een keurig doelpunt. (3—2). Het te ver opdringen van R. W. D. heeft toch ook zijn nadoelen, want telkens als de thuisclub zich loswerkt ontstaan hierdoor gevaarlijke aanvallen, hetwelk tenslotte twee doelpunten kostte. Zoo za gen onze jongens hun taai volhouden voor al in het laatste kwartier beloond met een 43 zege op Rood-Wit. welke wel tot één der sterkste dezer afdeeling wordt gere kend. Volgende keer meer enthousiasme en beter samenspel jongens, twee onmisbare factoren om succes te verzekeren. A. S. C. I—D. 0. S. II 6—3. Het is A. S. C. gisteren mogen gelukken een mooie overwinning te boeken in een zeer vlug gespeelden wedstrijd tegen D. O. S. II. Als te 2.30 uur scheidsrechter J. v. d. Geer laat beginnen, wint A. S. C. den toss. Al direct is er te zien dat het ëen pittig partijtje zal worden met A. S. C. iets in de meerderheid. Als de rechtsbui ten van A. S. C: een schuin schot lost is de stand 10. Door een mooien aanval weet D. O. S. gelijk te maken. Kort hier na krijgt D. O. S. een strafschop te ne men, dat keurig door den keeper wordt ge stopt. Nu is het de midvoor van A. S. C. die een prachtkans krijgt en met een mooi schot A. S. C. de leiding geeft (21). Rust gaat. in met dezen stand. Na de rust is A. S. C. niet te houden en voert den stand op tot 41 door haar midvoor en links buiten. Dit wordt D. O. S. te bar en door goed samenspel weten zij nog 2 tegenpun- ten te maken (43). Het is weer de mid voor van A. S. C. die nog 2 doelpunten voor zijn rekening neemt. Met 63 komt het einde van dezen wedstrijd. Scheids rechter v. d. Geer leidde naar beider ge noegen. Do junioren speelden gelijk (11) tegen de Junioren van St. Bernardus. Kolpirtgs Boys. Beide wedstrijden hebben gisteren doorgang gevonden. Het eerste vertrok met de beste voornemens naar Langeraar om daar een wedstrijd te spelen tegen Adolf Kolping I. Op een zwaar terrein heeft deze plaats gehad. De partijen wo gen tegen elkaar op: uitslag 32 voor Adolf Kolping, onder protest van Kolping Boys. Met een beetje meer geluk had deze wedstrijd gewonnen kunnen worden. Het tweede bracht het er minder goed af. Tegen N.V.C. III ging het met 19 roemloos ten onder! Ter verontschuldiging kan dienen, dat dit de eerste competitie wedstrijd was die het tweede speelde. Bo vendien bestond het elftal van N.V.C. III uit veel zwaardere spelers. In het veld wogen de partijen tamelijk tegen elkaar op, maar voor het doel geko men, wisten de N.V.C.-ers van de geboden kansen gebruik te maken, mede door het wat onsamenhangende spel van de verde diging van onze Boys. R. K. Sportver. „St. Bernardus". Het is gisteren het jun.-elftal van „St. Beruardus" mogen gelukken om met een gelijk spel 11 het zoo sterke „A.S.C." jun.-elftal huiswaarts te sturen. Bravo jon gens, zoo moet het gaan, Het tweede elftal speelde te 2.30 tegen „N.V.C." uit Noordwijkerhout; de rust ging in met een voorsprong van 0—3 voor de bezoekers. Na de rust wisten zij in 10 mi nuten tijds den stand gelijk te maken 33, maar door een inzinking bij „St. Bernar dus'' waarvan N.V.C. profiteerde, wissen deze nog bot twee maal toe de score te ver- hoogen, zoodat deze wedstrijd ten einde kwam met een onverdiende overwinning voor „N.V.C met 35. Het eerste elftal, dat op bezoek geweest was te Sassenheim bij Teylingen II, wist een schitterende overwinning te behalen van 08. R. K. Athl. en Sportver. „Rood-Wit" Voetbal. In een uitstekend gcspoel- den wedstrijd moest het eerste de meerdor- heid van V.V.S.B. erkennen. Dank zij het feit, dat een tweetal spelers tè laat kwa men, wist V.V.S.B. een voorsprong van 20 te krijgen. Als de ploeg volledig is, weet R.W.D. niet alleen den achterstand in te'halen, maar zelfs een voorsprong te krij gen (32). Een onzer spelers kreeg daar na e»cn blessure, waarna de thuisclub de stand op 43 brengt. - 't Is wel jammer, dat wij verloren hebben; een' gelijk spel had de verhouding beter weer gegeven. Maar de woorden van den scheidsrechter, n.l. dat beide ploegen in de 3e klas van den D.H.V.B. thuis hooien, zeggen voor ons ge noeg. Wanneer wij in de toekoms-t met enthoui&asme strijden, dan zal het eerc- teeken van het kampioenschap ons niet ont gaan. Onze reserves hielden zich werkelijk kra nig tegen de enthousiast spelende Lan- geraarsche Kolping-Zonen. Met een 70- nederlaag moest deze ploeg huiswaarts kee- ren. Onze jongens speelde een technisch veel beteren wedstrijd dan de gasten. Een tegengoal hadden zij zeker verdiend. Het eerste junioren-elftal had een vrije dag aangezien Lisse niet kon uitkomen. Het tweede speelde een onfortuinlijke wedstrijd tegen Leiden en verloor met 52, Dat moet beter worden, jongens! Het vierde deed verdienstelijk werk in Warmond om van S.M.C. II een puntje af te snoepen 11. R. K. Sportver. N.V.C. Het is N.V.C. I niet mogen gelukken 'n overwinning te behalen op S.N.A. I uit Stompwijk. Met 12 moesten ze het onder spit delven in 'n wedstrijd waarin zij bijna voortdurend in de meerderheid waren, doch de voorhoede maakte van de vele op gelegde kansen geen gebruik. Het goede schot ontbrak. N.V'.C. IV moest in Foreholte II haar méerdere erkennen. Met 92 bleven de gas ten meester van 't terrein N.V.C. II bracht het er beter af. Zij boekte tegen St. Bernardus II een fraaie 53-overwinning. Bravo jongens. N.V.C. III deed het nog beter. Zij maak te Leiden Kolping Boys III met 91 in. 'n Uitslag die de stoutste verwachtingen overtrof. Onze junioren moesten te Wassenaar bei de puntjes achterlaten. Zij verloren met 30. Volgende keer beter hoor!! R. K. Sportver. „Foreholte". Gisteren was het voor Foreholte een goede sportdag, immers werden uit vier wedstrijden 5 punten gehaald. De jongste junioren konden het thuis tegen Lisse II niet bolwerken en verloren met 14. De corste goal is toch gescoord in de competi tie door de Benjamins. Vasthouden jongens! Foreholte I speelde om half drie tegen Nubia I uit Wassenaar en wist een 01- achterstand om te zetten in een 21-over- winning. Samenspelen, en van 't begin tot 't eind volhouden, dan kan er veel bereikt worden. De reserves maakten wederom een goe den beurt en kwamen met een 29-ovcr- winning thuis uit Noordw ijkerhout. N.V.C. IV werd daar het kind van de rekening. Foreholte I-Jun. kwamen met 1I uit den strijd tegen Meerburg I-Jun. Meerburg maakte gelijk met een penalty. Geen slech te prestatie voor een uitwedstrijd. De leden worden er aan herinnerd, Jat de bondscontributie betaald moet worden vóór den vierden wedstrijd R. K. Sportvereeniging Alph. Boys. Het tweede elftal heeft met een 30 overwinning op D. O. S. haar overwinnin gen reeks voortgezet. Wegens niet opko men van den scheidsrechter, wordt met goedvinden van beide partijen aan Van Zanten de leiding opgedragen. D. O. S. wint den toss, zoodat de A. B. aftrappen. De thuisclub komt dadelijk in den aanval doch voorloopig blijven doelpunten uit. Bij een nieuwen aanval der Boys, doet een D. O. S.-back het leder van richting veran deren, waardoor de bal in eigen doel be landt (10). Een doorbraak der bezoekers levert bijna succes, doch de geheel vrij staande midvoor schiet tegen de lat. Bij een snellen aanval der Boys is het daarna de rechtsbinnen, die wederom den voor sprong vergroot (20). Met dezen stand komt de rust. In de tweede helft scoorden de Boys een derde doelpunt, met welken stand het einde kwam. VOETBALWEDSTRIJD CENTRAAL- EUROPA. Naar de heer Lotsy naar aanleiding van onjuiste berichten over een wedstrijd En gelandRest van Europa .mededeelt, droeg het bestuur der F. I. F. A. hem op de mo gelijkheden te onderzoeken van een wed strijd ten bate van de kas der F. I. F. A. tusschen een Centraal-Europeesehe ploeg (spelers van Tsjecho Slowakije, Oostenrijk Hongarije en Zwitserland) en spelers van Duitsehland, Frankrijk. België en Neder land. Deze wedstrijd zal gehouden worden in Keulen, Parijs, Brussel of Amsterdam.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 6