DONDERDAG 3 NOVEMBER 1932 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 2 BAROMETER. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht in den morgen van 3 Nov. 1932, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt: Hoogste barometerst.: 773.0 te Münohen. Laagste barometerst.: -750.4 te Kinn. Verwachting tot den avond van 4 Nov.: Meest matige Zuid- Westelijke tot Z.- Oostelijke, later waarschijnlijk weer ruimende wind, ne velig tot halfbewolkt later waarschijnlijk weer toenemende bewolking, aanvan- weinig of geen regen en kou- later zelfde temperatuur. Over Zuid-Frankrijk, Zwitserland en Zuid-Duitschland bleef de barometer door stijgen, zoodat zich daar thans een flinke hooge druk bevindt. De depressie, die zich gisteren tusschen IJsland en Schotland bevond heeft zich vooral naar het Zuid- Westen en Oosten uitgebreid. In het Zuid- Westen heeft zich dientengevolge een vlak ke depressie gevormd, terwijl over Zuid- Scandinavië twee vrij diepe kernen gele gen zijn. Over Lapland handhaafde zich het maximum, in de omgeving van IJsland is de barometer ferm stijgende. De druk- verdeeling en haar veranderingen maken een tijdelijke weersverbetenng waarschijn lijk. Of deze echter tot morgenavond zal aanhouden is nog onzeker. Voor de Schot- sche Westkust schijnt zich namelijk weer een secundaire te vormen en bij de snel heid. waarmede zich in den laatsten tijd de weersveranderingen afspelen, zal haar invloed waarschijnlijk reeds morgen hier te lande in toename van de bewolking merk baar worden. Of het daarbij reeds tot re gen zal komen valt nog moeilijk te zeggen. In onze omgeving, het Zuiden van de Brit- sche eilanden en vooral in Duitschland steeg de temperatuur. Er wordt weer van meer plaatsen regen gemeld. De hoeveel heden zijn echter niet groot. 2 LUCHTTEMPERATUUR: Temperatuur des middags te half dria 12.5 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS 'e.a.: Van Donderdagnamiddag 4.56 uur tot Vrijdagmorgen 6.31 uur. HOOG WATER Hoog water te Katwijk aan Zee op Vrijdag 4 November voorm. 6.35 uur en nam. 7.00 uur. moedt het college, een zoo groote commis sie gewenscht of noodzakelijk achten. De conclusie van B. en W., op grond van het bovenstaande, is daarom dat bestendi ging der commissie ifn haar huidige samen stelling en grootte aanbeveling vercll :*.t. Mitsdien geven zij den Baad in overweging de aftredende leden weder te benoemen. ALPHEN AAN DEN RIJN. Dreigend arbeidsconflict. Bij de N.V. Scheepsbouwwerf en Moto- renfabriek „de Industrie" voorheen firma D. Boot, alhier, dreigt een arbeidsconflict, in verband met een nieuwe aangekondigde loonsverlaging van 10 pet. Door de ver schillende organisaties werd eenparig be sloten, dat, indien deze loonsverlaging zou worden doorgevoerd, met ingang van Maan dag a s. het werk niet meer zal worden her vat.. Het conflict omvat ongeveer een zestig tal personen. UIT DE OMGEVING VOORSCHOTEN. Geboren: Fredrik Willem, z. v. Ph. H G. Grüter en F. G. A. W. Böltes. Ingekomen: O M. van Kampen, Leidscheweg 140, van Rijswijk (Z-H.); -W. R. Martens en echtgenoote, Leidscheweg 105 c, van Ede; F. van der Steen'en gezin,. Leidscheweg 197, van Leiden; C. H. van der Meij en gezin. Valkenburgscheweg 30, van Oegstgeest; M. Vingerhoed, Veursche- weg 54, van Amsterdam; C Geenssens, Veurscheweg 54, van Amsterdam; A, J. Ruijgrok en gezin, Leidscheweg 160, van Leiden. Vertrokken: M. H. van Kooij, naar Oegstgeest; C. Vredenburg en echtgenoote, naar Leiden; M. P. H. Oort-meijer en gezin, naar Leiden; A. Buscop, naar Putten; W. J. van Mosel, naar Delft; M A Ripping cn gezin, naar Wassenaar; J. H. van Haas ter. naar Heemstede; C. A. Koeleman, naar Leiden; Wed. H. Th. Jansen-Meeuwenoord, naar Heemstede; Th. Verloop, naar 's-Gra- trenhage. STADSNIEUWS HET STADHUISVRAAGSTUK. OVERZICHT VAN HET REGLEMENT VOOR DE ARCHITECTEN. De N R.Crt. geeft het volgende overzicht van het reglement en het programma, dat aan de architecten, die een plan voor den bouw van een nieuw stadhuis zullen maken, is ter hand gesteld. De uitgenoodigden zenden elk één plan in. Onder meer worden verlangd perspecti vische schetsen geschikt om een indruk van het geheel en van de aansluiting aan de om geving te verkrijgen. Eén dezer prespectie- ven moet worden genomen ziende in de richting VischmarktKoornbrugsteeg. De teekeningen van plattegronden, aan zichten, doorsneden en situatie schaal 1 op 200. In verband met de bepaling, dat als ma ximum bouwsom voor het nieuwe raadhuis een bedrag van 1.250.000 is vastgesteld, (exclusief de kosten van herstel van den voorgevel, onteigening, meubileering, inven taris. carillon, doch inclusief de kosten der fundeering, aanleg van centrale verwarming en andere installaties, honoraria, toezicht, werkteekeningen) moet een globale begroo ting worden overgelegd, waaruit blijkt, dat bij den opzet van het plan met genoemd maximum is rekening gehouden. Deze be- nrooting zal bevatten: le den totalen ku- bieken bruto inhoud van het gebouw (gere kend van den onderkant van vloer, van kel der of sousterrein af) met toreji, 2e een door den ontwerper noodig geachten eenheids prijs per kubieke meter. De plannen worden ingewacht uiterlijk 1 Mei 1933 aan het adres van B. en W. van Leiden De ontwerpen worden onvoorwaardelijk en krachtens de inzending het eigendom van het gemeentebestuur van Leiden, dat bevoegd is bij eventueele uitvoering van een der plannen daarin in overleg met den ont werper zoodanige wijzigingen aan te bren gen, als wenschelijk mocht voorkomen. Voorts heeft uitsluitend dit bestuur het recht om de ontwerpen te doen reprodu- ceeren of tentoon te stellen op de wijze, welke het die; dg acht, zonder den ontwer per daarvoor eenige vergoeding verschul digd te zijn. Zooals destijds gemeld ontvangen de uit- genoodigde architecten ieder een bedrag van 5000, mits het ontwerp naar het oor deel van de Raadhuis Advies Commissie op redelijke wijze aan de eischen van het programma voldoet. v De Raadhuis Advies Commissie zal, zoo mogelijk binnen aoht weken na de inzen ding der plannen, daaromtrent advies uit brengen aan B. en W.; de definitieve be slissing over de plannen, zoomede over de vraag of al dan niet tot uitvoering zal wor den overgegaan en aan wien deze zal wor den opgedragen, zal bij den gemeenteraad berusten. Bij eventueele uitvoering van een der plannen, al of niet gewijzigd overeenkom stig de inzichten van het gemeentebestuur, zal de inzender van dit plan met de uitvoe ring worden belast op eene door dit bestuur in overleg met den inzender te bepalen wijze en zal met hem deswege een nadere overeenkomst worden gesloten op de basis van klasse B van de honorariumta-bel 1922, vastgesteld door de Maatschappij tot Be vordering der Bouwkunst B.N A. Eischen en desiderata. De oppervlakte van het bouwterrein be draagt ongeveer 3880 vierkante Meter. De bijzondere kunstwaarde en groote historische beteekenis van den gedeeltelijk bewaarden voorgevel aan de Breestraat hebben doen besluiten tot het herstellen van dien gevel in zijn ouden vorm, hetgeen onder leiding van de Rijksmonumenten Commissie zal geschieden. De ontwerpers zuilen dus rekening hebben te houden met het feit, dat het grootste gedeelte van den Breestraatgevel, met den dakvorm en de daarbij behoorende afsluitende topgevels, vaststaat, behoudens waarschijnlijk een deel van den gevel, dateerend uit 1662, waarom trent te zijner tijd overeenstemming tus schen de Monumenten-Commissie en den aan te wijzen bouwmeester zal dienen te worden verkregen. Bovendien wordt er na drukkelijk de aandacht op gevestigd, dat gewenscht wordt aan den ouden gevel met zijn bordes en andere toegangen de functie te hergeven, welke hij in de traditie van Leiden heeft. Het zwaartepunt van het Stadhuis als re presentatief centrum van het stadsbestuur moet aan de Breestraat liggen; het admi nistratieve centrum kan zijn hoofdacoenten vinden aan Vischmarkt of Koornbrugsteeg. De hoop wordt uitgesproken, dat het moge lijk zal blijken deze beide elementen tot een eenheid te verbinden, welke noch te kort doet aan het door de historie overgeleverde noch aan het recht van onzen tijd om zich in eigen vormenspraak te uiten. Aangezien het ont- en ondergraven van de fundamenten van dezen voorgevel moet worden voorkomen, zullen aan Breestraat- zijde geen kelders mogen worden ontwor pen. Hoewel aan de inzenders vrijheid wordt gelaten een andere indeeling te ontwerpen, meent het gemeentebestuur, dat de hierna volgende planindeeling uit een oogpunt van dienstbelang aanbeveling verdient: sousterreinbevat o.a. rijwielbewaar plaatsen, centrale verwarming, transforma toren, bergplaatsen, enz. gelijkvloers: Zijde Breestraat: o.a. ar chief, vertrek voor volkstellingen en verkie zingen, toegang concierge- of bediendewo ning. Zijde Vischmarkt en Koornbrugsteeg: o.a. j bevolking en burgerlijke stand, trouwzaal 2e en 3c klasse, militaire zaken, ontvanger, toegang bediende- of conciërgewoning, po- I litiepost. Eerste verdieping. Zijde Breestraat: hot j zoogenaamde representatieve gedeelte, be staande uit hal, ontvangzaal, trouwzaal le l klasse c.a.; de werkvertrekken van het da- gelijksch bestuur: burgemeester, burgemees ter en wethouders, secretaris e.a. Eventueel binnenplein: raadzaal. Zijde Koornbrugsteeg: secretarie en af- deeling algemeene zaken. Zijde Vischm~-kt: financiën, onderwijs. Tweede verdieping: bureau gemeente werken, bouw- en woningtoezicht. Zolderverdieping: bergruimten. Wat betreft den toren zijn de ontwerpers geheel vrij in de bepaling van den vorm, de ligging en afmetingen. De representatieve vertrekken moeten bij voorkeur bestaan uit een ruime entree, hal of vestibule, toegang gevende tot een ont vangzaal (ongeveer 250 personen), welke laatste in reohtstreeksche gemeenschap staat met de trouwzaal 1ste klasse. Ge noemde drie vertrekken moeten dus als één doorloopend geheel kunnen gebruikt wor den en plaats bieden voor ongeveer 400 tot 500 personen. De groepeering der werkvertrekken van het dagelijksch bestuur zou als volgt kun nen zijn: gerekend van den ingang: bode kamer, wachtkamer, kamer burgemeester en wethouders, kamer burgemeester, secre taresse, wachtkamer, kamer secretaris. j-»e raadzaal met de daarbij behoorende dienstvertrekken behoort rustig te zijn ge legen en moe-t zooveel mogelijk als een af zonderlijk geheel worden behandeld; de toegang voor de raadsleden zijn bij voor keur over de hoofdtrap aan de Breestraat. Te rekenen op 40 raadsleden. Bij de raadzaal behoort een publieke tri bune voor ongeveer vijftig personen, een perstribune (beide afzonderlijk van buiten toegankelijk) alsmede een kleine gereser veerde tribune. Voorts is noodig een leeskamer, tevens antichambre voor de raadsleden, een ka mer voor B. en W., tevens voor ambtenaren, een kamer voor de pers, een kleine koffie kamer, garderobe enz. Verder zijn er eischen gesteld inzake de kamers voor: commissies en commies-redac teur, secretarie, ardhief enz. Ten slotte is opgegeven een lijst van de verlangde grootte der verschillende lokali teiten. De vertrekken voor bou.w- en wo ningtoezicht staan opgegeven voor een grootte van 2l>0 M2, die der overige dienst- lokalen van ongeveer 1035 M2. BEZOEK MINISTER DECKERS. Hedenmorgen heeft de Minister van De fensie dr. Deckers, vergezeld van zijn ad judant Lt. Tielens, een bezoek gebracht aan de infanterie-kazerne en bijbehooren- de gebouwen alhier, alsmede aan de mili taire tehuizen. Examen Land- en Volkenkunde. Op nader te bepalen data in December zal gelegenheid bestaan tot het afleggen van de examens ter verkrijging van de ak ten van bekwaamheid tot het geven van middelbaar en lager onderwijs in Neder- Landsch-Indië in de land- en volkenkunde van Nederlandsoh-Indië en in de inheem- ache talen van den Oost-Indischen Archi pel. Zij die aan deze examens wenschen deel te nemen, gelieven daarvan vóór 16 Nov. a.s. schriftelijk kennis te geven aan prof. dr. C. C. Berg, hoogleeraar aan de Rijksuniversiteit te Leiden, voor wat be treft de examens voor de middelbare ak ten; of bij de afdeeling B, eerste bureau, van het Commissariaat voor Indische Za ken bij het departement van Koloniën onder overlegging van hunne akte van bekwaam heid als onderwijzer of hoofdonderwijzer en hunne geboorteakte voor wat aangaat de examens voor de lagere akten. Arbeidsbeurs. Op den 2en November 1932 waren 3581 (v.j. 1662) werkzoekenden ingoschreven. Handelsregister K. v. K. Wijzigingen: 5610. General Electric Verkoop Combinatie, Leiden, Hoogl. Kerk- gracht 23, verkoop van alle soorten el. ge- luidsreprod., -apparaten. Kantoor is ver plaatst naar: Oegstgeest, Emmalaan 70. 5608. Naamlooze Vennootschap „Auro ra en Betuwe" (f.), Leiden, Langegracht 105, hoofdz.'s-Gra ventage, Lekstraat 227, handel in boter, koffie, thee en aanv. art. Uittr. Beh. fil. Leiden: J. Paauw, Leiden, d.d. 14 Mei 1932. Aan de Raadsagenda van a&. Maandag is nog het volgende punt gevoegd: Benoeming van een lid der Gemeentelij ke Commissie voor Maatschappelijk Hulp betoon. Tengevolge van het aan den heer J. Karstens te verleenen eervol ontslag als lid van de Gemeentelijke Commissie voor Maatschappelijk Hulpbetoon zal in die Commissie een vacature ontstaan. B. en W. doen, na raadpleging van die Commissie, ter vervulling van de vacature de volgende aanbeveling: lo. C. Kuypers, Morschweg 73; 2o. C. Schout, Heeren gracht 18. Uit Leiden vertrokken: J. F. van As, Steenbergen, Blauwstr. B 90. C. E. E. Bal, Bloemendaal, Rusten- burgerw. 8. Wed. J. P. J. Brants-van Batenburg en fa-m., Oegstgeest, Rhijnzicht- weg 19. N. Sprey-Beekman, Haag, Kemp straat 137. W. E. Benthem Sijpkens, Wassenaar, Gr. Haesebr.weg 35. M. M. van Berkel, Alkemade, B 445. D. Blan ken, Rotterdam, Heemraadsingel 215b. J. M. van Venetiën-Blanken, Oegstgeest, a. b. woonschip. P. J. Calkhoven, Haag, Wolmeranstr. 23. J. van Capelle en Fam., Leiderdorp, Hoogmadeschew. 38. J. W. Th. Cohen Stuart, Haag, W. de Zwijgerlaan 157. J. Colijn, Voorhout, J. v. Beierenw. 72. A. M. Crama, Leiderdorp, Dw. We teringkade 111. I. Dams-té, N. O. Indië. D. E. E. von Devivere, Haag, Sweelinck- plein 33. M. J. Dieben en fam., Voor schoten, Leidscheweg 216. P. Drie-ssen, Vlissingen, a. b. Hms. Wachtschip. K. Greveling, Zeist, Panweg 25. M. J. van Loon-Groen, Haag, Tulpeboomstr. 29. Th. J. de Groot, Amsterdam, Waverstr. 46. H. Gijben, Utrecht, Breedstr. 38. J. H. Hanneman, Amsterdam, Olympiaplein 29. S. A. E. W. Hartman, Wassenaar, Teyl. Horstlaan 3. H. A. Helb, Haag, Gentschestr. 74. E. H. Heringa, Haag, Frankenstr. 82. R. W. Hiel, Wassenaar, Sophialaan 8. C. J. Hulsman, Zuilen, Corn. Merbensstr. 34bi«. E. Janssen, Weenen. G. Nijhof-Janssen, Wassenaar, van Zuylen v. Neyeveltstr. 193. Ph. A. Janssen, Wassenaar, v. Zuylen v. Neyevelt- straat 193. L. Japikse, Haag, Viviënstr. 70. P. C. Klomp, Haag, J. v. Stolberglaan 62. F. Leder, Utrecht, Hardebollesu. 3bis. G. van der Lelij, Koudekerk, B. 139. P. Lucas, Groningen, Joz. Israëlsstr. 61. J. Ph. Makkink, Gorinchem, Zusterstr. 28. R. van der Meulen, Wageniagen, Harnjesweg 71. W. J. Moene, Oegstgeest, Sumatrastr. 24. N. Mulder, Haag, Seg- broeklaan 28. H. J. Nijhof, Wassenaar, v. Z. v. Neyveltstr. 193. ~Jhr. C. J. M. van Panhuys, Haag, C. v. Bylandtlaan 3. E. Ravensbergen, Oegstgeest, Rijnzichtweg 19. A. J. Ruijgrok en fam.. Voorschoten, Leidscheweg 160. H. A. Samson, Para maribo. K. Schafer, Amsterdam, Archi- meeplantsoen 63. T. van Sante-Sohar- wachter, .Amsterdam, Admiralengr. 295 1. P. Schoemaker, Emmen. M. C. Schu macher, Voorschoten, Laan v. Langerhorst 5. A. S. Spier, Haag, v. Beuningenstr. 59. J. F. Spier, Haag, v. Beuningenstr. 59. H. J. Stalling, Haarlem, Zomerlusbstr. 10. F. van der Steen en fam., Voorschoten, Gemeentelijke Aankondigingen Burgemeester en Wethouders van Lei den brengen ter algemeenfe kennis, dat zij, uitsluitend ten aanzien Aaiv-den door de Naaikrans „Zusterliefae"^Onderafd. van de Chr. Nat. WerkmanapoA o» 15, 16 en 17 November a.s. in het ceJ»uw/„Nathanaër' aan de Hooglandschefïetk^facht No. 48, alhier, te houden bAAr, tot 11 uur des avonds ontheffing hebben verleend van het s\itingsuur voor winkels. AGENDA LEIDEN. Donderdag. Zitting R. K. Reclasseerings- vereeniging St. Vincentiusgebouw, Hoogl. Kerkgracht 32, 8—9 uur. Donderdag, Tweede Abonnementsconcert, Stadsgehoorzaal, 8 uur. Vrijdag. Vergadering „Dr. Schaepman", be spreking Werkloozen-actie, „Den Burcht", 8.15 uur. Zaterdag. Uitvoering van Litteris Sacrum, Schouwburg 8 uur. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 31 Oct. tot en met Zondag 6 Nov. a. s. waargenomen door de apotheken: G. F. Reijst, Steenstraat 35, telef. 136; en A. J. Donk, Doezastraat 31, telef. 1313. Leidscheweg 197. D. van dpr Aar-Stoker, Amsterdam, Roompotstr. 4. F. van Ve- netiën, Oegstgeest, a. b. woonschip. A. Vis, Zierikzee, Poststr. C. 105. J. F. Vonk, Zwolle, Deventerdw.str. 2. A. de Vries, Wassenaar, Backershagenl. 26. P. M. van Wouw, Oegstgeest, Mauritslaan 1. Te Leiden gevestigd. J. W. Arbouw, Schelpenkade 65 Th. E. H. Arriëns, Schelpenkade 36 F. Bac ker, Breestraat 112 L. D. Barthen, chauffeur en monteur, Musschenbr. straat 11 J. Berlage, J. van Goyenkade 24 A. Beun, Schelpenkade 42 E. Binnen dijk en Familie, fabr.arb., K. Koppenhink- steeg 10 B. FoppenBlaauw en familie a. b. Langegr. E. J. K. van den Eelaart Bliune, Breestraat 46 S. Bos en Fam., chauffeur, Rijn- en Sehiekade 132 C. Bosman, dienstbode, Hoogewoerd 168 H. Bouwens, schipper, Minnebroersgr. 11 J. M. E. Brouwer, dienstbode. Witte .Singel 89 N. Busscher, hulp in de huis houding, Rapenburg 2 J. A. Carp, Schel penkade 46 E. E. Cohen, Witte Singel 94 P. Crama, schoenmaker, Wielmaker- steeg 10 J. B. Crol, Rapenburg 110 J. F. C. van Deinse, Pieterskerkhof 22 P. Dekking, Aalmarkt 16 F. A. R. Del maar, Witte Rozenstraat 58a L. Dickel, dienstbode, J. v. Goyenkade 44 J. Drij- ber, Botermarkt 27 J. van Duijvendijk, Vliet 35 P. H. L. Eggermont, Botermarkt 19a M. F. Fokkema, surn. dir. bel., Jan v. Goyenkade 1 M. E. Frankus, dienst bode, Haarlemmerstraat 31 D. B. C. van Galen Last, Breestraat 33a W. H. Gallas, Gerecht 10 W. Z. Gerritsen en Familie, transportarbeider, da Costastraat 4 J. van Goor, J. van Goyenkade 1 S. P. de Haan en Familie, Vondelweg 10 J. Hamerslag Breestraat 145 D. van Harskamp, dienstbode, Oude Singel 78 B. Heider, dienstbode, v. Slingerlandtweg 8 W. E. Hermans en Familie, Noordein de 37 M. Hobbie. dienstbode, Oegstgees- terlaan 29 E. G. El Hoogkamer, Rapen burg 56 A. M. Hulsbergen Henning, H. Rijndijk 145 P. van Malssen—Jaasma, H. Rijndijk 190 H. C. Jansen, huishoud ster, Zoeterw. Singel 57 C. W. J. Jans sen, Langebrug 71 Th. L. Kanters, Oegstgeesterlaan 39 L. en M. Kastner, dienstbode, Papengr. 11 J. Kolkman, Oude Singel 72 M. Pouwvan Kralin gen, Varkensmarkt 2S N. de Lange, Ra penburg 83 J. P. S. Lucardie, Rapen burg 77 P. J. van der Mark, Rapenburg 75 C. R. M. Meijer, winkelbediende, Haarlemmerstraat 100 H. J. Michels, Steenstraat 2*2 D. Mieremet en Familie, autog. lasscher, Maresingel 49 P. G. F. Mineur en Familie, filiaal chef, Catharina- straat 2 A. Minnee, Rijnsb. weg 5 A. Chr. Mulder, Mare 94 W. W. Muijs van de Moer, K ore vaar straat 55 W. Neute boom, koopman in fruit, Pelikaanstraat 9 H. Niepoth en Fam., tabakshandelaar, Stationsweg 3 E. Nolen, Pieterskerkhof 38 P. Noort en Fam., nachtwaker, Zoe terw. weg 82 M. P. H. Oortmeijer en Fam., timmerman en winkelier, Groenest. 29 A. M. Ovïng, Groenhovenstraat 8 F. W. Pot Witte Singel 85 A. Richter, dienstbode, Rijnstraat 26 J. Rieraens, bloemist, Zoeterw. Singel 109 P. L. P. van Roijen, accountant, Tssedschadestraat 2 Q. J. de Ruijter, Korte Mare 4 W. H. C. Schukking, Rapenburg 119 A. Sin- geling en Familie, koopman in galanter., Langebrug 51 M. Sneller, Gerecht 10 J. J. Spierenburg, Schelpenkade 42 P. J Spierenburg, Zoeterw. Singel 81 P. J. Spoelstra, étaleur, Jan Lievenstraat 33 A. Stenfert Kroese, Rijnsb. weg 62a M. C. J. Suiters, winkeljuffr., Morsehstraat 17 K. Tiemstra, winkeljuffrouw, Zoeterw weg 82 A. Tijsen, kantoorbediende, J. de Wittstraat 20 L. M. van der Velden, koopman in galanter., Janvossensteeg 44 C. J. M. A. van Hartingsveldtv. Velt- hoven en Fam., J. v. Goyenkade 10 Chr M. Vink, Witte Singel 25 C. J. Vlekke, kapper, Hooigracht 99 W. L. M. Vlek ke, Hooigracht 99 C. P. de Vries, advo caat en proc., Groenhovenstraat 6 Th. Wechtelaar, Merelstraat 24 M. E. Beens—Weers, H. Geesthofje 8a W. Witscher, expediteur, Catharinastraat 2 J. J. Wolbrink cn Fam. reiziger, Kore- vaarstraat 2b H. P. H. Würtz, assisten te Rijnsb.weg 10 H. J. Venneer—van IJzendoorn, Langegracht 46a A. Zand vliet en Fam., schipper, a. b. Maria.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 2