MAANDAG 24 OCTOBER 1932 ÖE LE1DSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 6 OVERZICHT. De mooie Zondag-ochtend heeft tegen veler verwachting in nog heel wat teleur stelling gebracht. Toen rond het middag uur de zon verdween achter grauwe regen wolken, zag het er slecht uit voor de voet ballers. Dat het tenslotte een regenmid dag werd viel niet te verwonderen, maar de afwerking van het programma heeft er maar heel weinig van te lijden gehad. In de eerste klasse G bracht G. D. A. zich op fraaie wijze aan den kop door een 5—0 overwinning op D. O. N. K., dat een nog slechter figuur maakt dan T. Y. B. B„ die gisteren met 32 van D. H. L. verloor. Ook S. J. C. sneefde gisteren voor de eerste maal, zooals we trouwens wel ver wacht hadden. Intusschen won Spartaan op eigen veld slechts met den oneven goal zoodat het verschil niet zoo bijster groot is. Graaf Willem slaagde erin tegen Leo- nidas gelijk te spelen in een doelpunten- rijken wedstrijd. De stand is nu: G. D. A. Santpoort H. B. O. D. H. L. S. J. C. Gr. Willem Leonidas Spartaan T. Y. B. B. D. O. N. K. gesp. gew. gel. verl. v.t. pnt. 4 3 1 19—7 7 4 2 2 11—8 6 3 2 1 16—9 5 3 2 1 64 5 3 2—1 14—9 4 4 12 1 1617 4 5 12 2 14—15 4 4 2—2 11—13 4 5—14 12—26 1 5 5 9—20 In de tweede klasse O werd de wed strijd van Leiden tegen Blauw Zwart niet ten einde gespeeld. De scheidsrechter was veel te laat op het terrein aanwezig, zoo dat ongeveer 20 minuten te laat werd be gonnen. Daardoor viel de eerste zware re genbui juist nog voor de rust. Ware dit niet het geval geweest, dan was de wed strijd waarschijnlijk wel uitgespeeld kun nen worden. Nu werd het een verloren Lisse beet gisteren goed van zich af en sloeg Graaf Floris met niet minder dan 5—0. Teijlingen deelde de punten met Excel sior en ook Wilhelmus moest zich met een verdeeling der punten met P. F. C. tevre den stellen. De uitslagen. Eerste klasse A: MarsanaSitt Boys 22; Y. V. H.Kimbria 42; R. K. O. N. S.R. K. V. V. L. 13; Valkenburg Kerkrade 30; Caesar—K. N. Y. 32. Eerste klasse B: W. I. K.Kol- ping 31; MuloBrabantia 35; R. A. C. Geel Zwart 53. Eerste klasse C: S. V. B.Ven. Boys 51; BoxmeerWilhelmina 15; Best VooruitVenlo 30. Eerste klasse DS. D. O. U. C. Blauw Wit 21; Grol's Heerenberg 02 Eerste klasse E: Quickde Zweef 22; ZwolleDenekamp 31; P. H. Achilles 54. E e r s t e k 1 a s s e F: V. V. Z.—E. M. M. 41; WilskrachtH. M. S. 03; Limvio D. E. M. 04. Eerste klasse G: T. Y. B. B.—D. H. L. 23; Graaf WillemLeonidas 44; SpartaanS. J. C. 32; G. D. A.D. O. N. K. 5—0. Tweede klasse O: TeijlingenEx celsior 22; WilhelmusP. F. C. 33; LeidenBlauw Zwart 20 (gest.); Lisse Graaf Floris 50. SPARTAAN I—S. J. C. I 3—2. Tn een onfortuinlijken wedstrijd heeft gisteren S. J. C. beide puntjes in Rotter dam moeten achterlaten, wat voor het oyergroote deel te wijten is aan het meer dan gladde veld, waarop onze duinkanters hun spel niet konden ontplooien, terwijl de Spartanen zich hierop geheel thuis voelden, terwijl zij het tevens met de spel regels niet zoo nauw namen, waartegen de scheidsrechter onvoldoende optrad. Te even 2 uur wordt getost en kiest S. J. C. tegen wind te spelen. Onder een fiksch buitje neemt Spartaan de aftrap en zweeft met wind mee en zich thuis voelend op de glibberige 'massa, direct voor het S. J. C.- doel. waar echter naast wordt geschoten. Telkens komen ze weder terug en na 10 minuten zet Toon Menting het leidende punt in (10). De gastheeren hebben nog steeds de meeste aanvallen, hoewel ook S. J.'C. zich iets beter gaat bewegen, zoo zelfs, dat Ruigrok van een goed doorgege ven bal van rechts een keurig doelpunt weet te zetten. Onbegrijpelijkerwijze wordt dit punt door den arbiter wegens buiten spel geannuleerd. S. J. C. kan zich niet ten volle geven op het steeds gladder wor dende terrein, door de neerstroomende re gen, waardoor somwijlen moeilijke situaties voor hun doel ontstaan. Als er 18 minuten gespeeld is, scoort v. d. Steijn in buiten spel-positie (20). Hoewel het vooruit zicht nu niet zoo schitterend is, houden de gasten toch flink vol en weten steeds meer evenwicht in het spel te brengen. Zij beginnen- gevaarlijk door te breken en als het spel ruim een half uur oud is verkleint v. d. Berg den achterstand (12). De Noordwijkers voelen dat als ze nu volhou den de kansen nog niet verkeken zijn en met succes, want enkele minuten voor rust jaagt Ruigrok no. 2 in het doel. Hierna is het rusten. Na de rust zien wij de Spartanen in een nieuwe kleur verschijnen en het droge shirt schijnt hun goed gedaan te hebben, want direct stellen zij Holst weer op de proef. Eenmaal ontkomt zijn heiligdom op geluk- dige wijze aan doorboring, terwijl een daarop volgende corner keurig door hem wordt weggetipt. Van spel is bijna geen sprake en beurtelings ondernemen beiden eenige aanvallen, waarbij do doorbraken van S. J. C. wel het gevaarlijkste waren, doch op het oritieke moment schijnt de gladheid voor hen steeds een hinderpaal te zijn en zij kunnen niet tot scoren ko men. Een half uur verstrijkt en nog is het 22, dan lost Ruigrok een onverwachte kogel, welke juist in keepers handen komt, waarmede een prachtkans verkeken is. Direct hierop een Spartaan-aanval een schot van Theo Mentink en de bal ver dwijnt onder den vallenden keeper in doel (32). In de laatste 10 minuten komt er geen verandering meer, waardoor S. J. C. van het forsoh spelende Spartaan onver diend heeft verloren. R. K. S. V. „LEIDEN". Van de vier wedstrijden die voor Leiden waren vastgesteld vonden er drie door gang. Liet het weer zich in 't begin goed aanzien, later werd 't van dien aard, dat voetballen schadelijk was voor de gezond heid. Leiden IBlauw Zwart I werd na een half uur spelen dóór den scheidsrechter gestaakt. Leiden had toen een mooien 20 voorsprong. De overige wedstrijden waren op een vroeger uur vastgesteld en ondervonden van den regen weinig last. Leiden II bleef zooals verwacht werd, de Teijlingers in Sassenheim met 43 de baas. Vol houden jongens en den naam van Leiden hoog houden. 't Derde kon 't tegen Roodwit I niet bol werken en verloor met 30. De Junioren boekten hun tweede over winning. Thans op Roodwit II. Uitslag 3—2. Voor supporters bestaat er gelegenheid het eerste a.s. Zondag per autobus naar P. F. C. te vergezellen. LISSE I—GRAAF FLORIS V I 5—0. Precies om 2 uur wordt begonnen en Lisse onderneemt een aanval welke door Gr .Floris wordt overgenomen, doch de bal loopt achter. Na een kwartier spelen komt Lisse er beter in en het is de midvoor van Lisse, welke zijn club met een mooi schot de leiding geeft (10). Vinnige aanvallen worden door Gr. Floris ondernomen, doch de achter hoede van Lisse is paraat. Ook de voor hoede van Lisse, goed gesteund door de middenlinie, komt geregeld voor het Gr. Floris-doel en na een half uur spe len is het wederom de midvoor welke met een fraai schot de leiding vergroot (20). Het laatste kwartier der eerste helft worden we vergast op een fiksche regenbui, dooh dit hindert de spelers geenszins want het tempo wordt nog hooger opgevoerd. Rust 20. Na de thee heeft voorloopig Gr. Flo ris het beste van het spel, doch voor doel zijn ze hoegenaamd niet gevaarlijk, terwijl iedere aanval van Lisse op zich zelf al een gewaar is, daar deze aan vallen goed gesteund worden door de middenlinie. Het was te verwachten dat in deze periode doelpunten zouden ko men. Lisse heeft geen geluk als de bal tweemaal achtereen tegen de paal wordt getrapt, toch maakt de rechtsbinnen 30 en even later de rechtsbuiten 40. Nog schijnt Lisse het niet voldoende te vin den, want tien minuten voor het einde maakt de midvoor er 50 van. Gr. Floris spant zich geweldig in en alles wordt op den aanval gezet, dooh de Lisser achterhoede geeft geen pardon en in laatste instantie houdt de Lisse-kee-per zijn doel schoon. Als de scheidsrechter, welke uitstekend leidde, einde blaast, heeft Lisse een welverdiende overwin ning behaald. R. K. S. V. „TEIJLINGEN". In een meer span.ienden d n fraaien wedstrijd zijji de puntjes gisteren broe derlijk tussohen Teijlingen en Excel sior gedeeld. Om 2 uur fluit scheids rechter Duivenstein beginnen en wan neer Excelsior aftrapt gaan zij op het Teijlingen-doel af. Als Teijl. wat inge speeld is ondernemen ook zij enkele aanvallen, welke worden aafgeslagen. De aanvallen van Teijl. worden veelvuldiger zoodat Excelsior wordt teruggedrongen. Uit een dier aanvallen lost v. Nobelen een keihard sohot op het Schiedamsche doel hetwelk een der backs in eigen doel kopt (10). Excelsior laat deze vrien delijkheid niet onbetuigd, daar zij in een buitengewoon snel tempo op het Teijl.- doel afstormen. De druk is van dien aard dat vlak bij het Teijl.-doel de rechtsback van Teijl. den bal in eigen doel kopt (11). Nu de stand weer ge lijk is gooien beide partijen er nog een schepje op, waarbij beide doelen beur telings in gevaar komen. Wanneer van Nobolen met zijn mannen ten aanval trekt ziet v. d. Ploeg kans om tusschen twee backs den bal keurig in doel te schieten (21). Na de thee is het veld er niet beter op geworden. Het wordt een ware glij partij, dóch het spel wordt er niet be ter op, alhoewel van beide kanten wordt gezwoegd. Dan is Schiedam, dan Teijl. in den aanval. Enkele malen ontkomt het Teijl.-doel aan groot gevaar. Wan neer er nog een kwartier is te spelen krijgt. Teijl. een kleine inzinking waar van Excelsior weet te profiteeren. Het Teijl.-doel wordt onder schot genomen, doch beide backs retourneeren alles. Eenmaal volgt een ware doelworsteling, waarbij vijf spelers en keeper Homan over elkaar rollen, dooh juist wordt ge floten voor buitenspel. Chr. Homan botst dan met zijn hoofd tegen Ruts, waarbij even gestopt wordt. Daarna geeft Excelsior zich geheel en stormt op bet Teijl-doel af en na heen en weer ge- trap tusschen Teijl. achterhoede en Schie damsche voorhoede verdwijnt den bal in buitenspelpositie in het Teijl-doel (22). De laatste minuten leveren niets op, en als scheidsrechter Duivenstein einde blaast zijn de punten gedeeld. DIOO. HAARL. VOETBALBOND. R. K. Sportvereeniging „Meerburg" Zoeterwoude (H.-R.). Aan de athleten wordt medegedeeld, dat de in-door-training Woensdagavond a.s. niet kan plaats hebben. Het bestuur ver trouwt erop, dat volgende week alle athle ten van de partij zullen zijn, daar het nut van dergelijke trainingsavonden een ieder genoegzaam bekend zal zijn. Wegens de vertooning van de K. R. O.- film vonden gisteren geen voetbalwedstrij den voor Meerburgelftallen plaats. Zon dag a.s. evenwel is voor elk van onze elf tallen een wedstrijd vastgesteld, zoodat de voetballende leden dezen dag nu reeds vrij kunnen houden. Hedenavond om 6 uur gymnastiek voor de jongens-adspiranten Woensdagmiddag van 4.005.30 uur gymnastiek voor de meis- jes-adspiranten. Opgave van nieuwe leden, aan het se cretariaat, Nieuwe Rijn 92, Leiden. R. K. Sportvereeniging S. M. C. De wedstrijd S. N. A. IS. M. 0. I werd vijf minuten voor het einde door de S. M. C.'ers gestaakt als protest tegen een dubieuse beslissing van den scheidsrechter. De stand was toen 22. Het derde leed een smadelijke neder laag tegen Alph. Boys II, uitslag 102 voor A. B. De junioren konden het tegen de Lis- sers ook niet bolwerken en verloren met 4—0. Teijlingen IILeiden II 3—4. De reserves van Teijlingen moesten wederom een veer laten aan Leiden. Om kwart over twaalf uur wordt be gonnen en wederzijdsche aanvallen wor den ondernomen. Van een dier aanvallen weet Teijlingen te profiteeren door haar midvoor, welke onhoudbaar inschiet (10). Leiden werkt wat zij kan en als het rust is, heeft zij den stand op 21 gebracht. Na de thee weet de linksbuiten van Teijl. den stand op gelijken voet te bren gen en kort hierop weten hij zelfs de leiding te nemen (32). Dit wordt Lei den te bar en zij zwoegen wat zij kun nen. Hun werken wordt beloond en de stand wordt 33. Kort voor het einde, wanneer Leiden in den aanval is, krijgt haar linksbuiten den bal in buitenspel positie toegespeeld. De geheele achter hoede en zelfs de keeper blijft staan, zoodat Leiden maar voor het inschieten heeft (34). Kort hierop is het einde. De Jun. verloren met 51 van S. J. C. De Teijlingers misten zelfs twee pe nalties I R .K. Athletiek- en Soortvereeniging „Rood-Wit". Voetbal: Tegen alle verwachtingen in. konden alle wedstrijden doorgaan. Het eerste voldeed aan de verwachtin gen en won van Leiden III met 03. De reserves speelden in Noordwijker- hout tégen N. V. C. III en wisten de bei de puntjes mee huiswaarts te brengen. (23). In het Sportpark kwamen de N. V. V.- junioren op bezoek en kregen een zw3re nederlaag te slikken. (91). 't Tweede verloor van Leiden I met 32 Nog meer open spel jongens dan zal het volgende keer wel beter gaan. De beide jongste junioren-elftallen kon den het resp. tegen Nubia I en Lisse II niet bolwerken en verloren met 110 en 70, Niet ontmoedigd Boys, elk begin is moeilijk. Kolpings Boys. Gisteren speelde het eerste een medaille- wedstrijd tegen de Kfolping)-F(ootbal)- C(ub). de gezellenclub uit Oegstgeest. Ondanks den aanhoudenden regen, eerst in de tweede helft werd het droog, is het een prettige en enthousiaste wedstrijd ge worden. De uitslag 31 voor de Kolpins Boys geeft de verhouding in het zwaar bespeel bare veld vrij goed weer. Reeds in het begin van den wedstrijd werden door de Boys een tweetal doelptin- ten gemaakt. Na een eerste helft, die wegens regen even onderbroken werd en waarin de Boys het meest in den aanval waren, werd met een 20 voorsprong gerust. Na de rust waren de kansen zeer ver deeld, eerst na geruimen tijd werd het 3e doelpunt gescoord, terwijl een kwartier voor het einde de K. F. C. aanval het wel verdiende tegenpunt scoorde. K. F. C. komt nu opzetten en de verdediging der Boys moet alle krachten inspannen om verdere doelpunten te voorkomen. Tegen het einde komen de Boys weer los en terwijl de Boys in den aanval zijn werd door den scheidsrechter, die uitste kend leidde, einde gefloten. Na afloop werd de prachtige medaille, met een enkel woord, door den 2en Voor zitter aan den aanvoerder van Kolping- Boys overhandigd. Gezellen-Boys, ga zoo voort. Jullie bent over het algemeen klein maar dapper. Geen zelfzuchtig spel en we gaan met flinke stappen vooruit! Nieuwe Boys wor den met open armen ontvangen. R. K. Sportvereen. Alph. Boys. Pluvius is ook gisteren voor de Boys bij de opening en den eersten thuiswedstrijd op het nieuwe terrein als spelbreker op getreden, zoodat de scheidsrechter de wed strijd tegen A. S. C. met de rust deed sta ken, nadat de Boys in de eerste helft zich reeds een veiligen 3—0 voorsprong hadden verzekerd. Te half drie verschijnen de elf tallen binnen de lijnen. Alvorens de wed strijd een aanvang nam, maakte de secre taris van A. S. C. van de gelegenheid ge bruik, om den voorzitter van A. B., de heer G. Bahlmann in welgekozen bewoordingen geluk te wensohen met de opening van het terrein, onder aanbieding van een bloem stuk. De heer Bahlmann bracht de zuster- vereeniging op dezelfde wijze dank voor deze aardige attentie. Nadat de beide elftallen zich hadden opgesteld werd door den zeereerw. Deken den aftrap verricht. Direct daarna ont spint zich een vlug opgaande strijd met de Boys iets in de meerderheid. Bij een goe den aanval der thuisclub weet de midvoor keurig te doelpunten (10). Hierdoor aan gemoedigd hervatten de Boys hunne aan vallen. Bij een dezer aanvallen wordt de A. S. C.-verdediging zoodanig in het nauw gebracht, dat een der backs den bal in eigen doel plaatst. Nauwelijks is weer afge trapt of de Boys nemen het spel weer in handen en als een der A. S. C.-backs het leder van riohting doet veranderen, ver dwijnt de bal andermaal in het doel (30) Hierna komt de rust en wordt de wedstrijd verder gestaakt. Na afloop werd door den aanvoerder van A. B. aan den A. S. C. aanvoerder de her inneringsmedaille overhandigd, onder dank zegging voor hot prettig gespeelde deel van den wedstrijd. KON. NED. VOETBALBOND. Overzicht. Veel regen en veel doelpunten, ziet- daar het resultaat van den nieuwen wedstrijdmiddag. De vele doelpunten zijn wel voornamelijk het gevolg van den regen, die de terreinen erg glibberig maakte en de taak der verdedigers dus veel zwaarder. Het ergst was dit wel in Afdeeling II, waarin in de vijf eerste klas wedstrijden niet minder dan 38 maal werd gescoord. Het Westen. De strijd tusschen Feijenoord en D. H. C. heeft nog niets geen verruiming ge bracht aan den kop. Schreven we Zater dag in ons overzicht, dat D. H. C. het wel tot een gelijk spel zou weten te brengen, dit is slechts in zooverre juist gebleken, dat de Feijenoordsohe club •het tot een gelijk spel wist te brengen, want de Delftenaren zaten er spoedig zoodanig op, dat zij een 30 voorsprong wisten te bereiken, een gevolg van het veel te korte spel, dat de Overmaasche club demonstreerde. Sleohts uit een strafschop kon Burg voor de rust den achterstand tot 31 verkleinen. Misschien kwam D. H. C. na de rust met een tikje te veel zelfvertrouwen het veld in, zeker hadden de Delftenaren er geen rekening mee gehouden, dat Feijen oord haar tegenpartij in het eerste kwar tier van de tweede helft pleegt te ver rassen. Dit eerste kwartier is ook D. H. C. noodlottig geworden. Het leek wel, of er een geheel ander Feijenoord-elftal in het veld verschenen was en de eerste de beste open aanval leverde al een doelpunt op, waarvan aanvoerder Van Heel de maker werd en toen er zes minuten verstreken waren en Boot een hoogen voorzet van Hen driks in het ve'd gestompt had, was Burg er natuurlijk snel bij om gelijk te maken. Vóórdat het eerste kwartier ver streken was. had dezelfde speler Feijen oord de leiding bezorgd Voorwaar een mooie prestatie, om een 30-aohterstand in een 43 voorsprong om te zetten. Feijenoord had het slechts te danken een een kwartiertje verander de tactiek. Dat D. H. C. het er niet'bij zitten liet, spreekt vanzelf en v. d. Sloot slaag, de er in de partijen opnieuw op gelijken voet te brengen (44). Na a.floop protesteerde Feijenoord te gen het niet toekennen van een straf schop, welke in een doelpunt werd om gezet. Het woord is dus aan de protest commissie. De overige wedstrijden waren niet van zoo heel veel belang. Blauw Wit slaagde er eindelijk in het eerste punt te bemachtigen door een gelijk spel te gen H. B. S.; R. C. H. won voor de eer ste maal 32 van A. D. O.; Hermes-D. V. S. klopte 't Gooi op eigen terrein en Z. F. C. maakte V. S. V. me^ 71 in. gesp.gew.gel.verl. v.t. pnt. Feijenoord 5 4 1 168 9 D. H. O. 5 4 1 21—12 9 Hermes-D. V. S. 4 2 1 1 7—6 5 Z F. C. 5 2 12 13—10 5 A. D. O. 5 2 1 2 9—8 5 't Gooi 4 112 3—8 3 H. B. S. 5 113 8—13 3 V. S. V. 5 113 5—11 3 R. O. H. 5 113 13—16 3 Blauw Wit 3—12 6—9 1 In de 2e klasse B. is Alphen er in derdaad in geslaagd ook D. W. S. een gelijk spel af te dwingen. Evenwel ook Baarn speelde gelijk zoodat de Rijnbe woners nog niets zijn uitgeloopen. De beide kopclubs H. F. C. en Velox won nen beide, zoodat de stand nu is: H. F. C. Velox D. W. S. Hercules B. F. C. Bloemendaal Spartaan- A. F. C. Alphen Baarn 5 3 2 17—4 8 5 4—1 17—6 8 5 2 2 1 16—7 6 5 2 12 12—13 5 5 2 12 11—14 5 5 2 12 13—14 5 5 1 2 2 6—8 4 5 1 .2 2 12—17 4 5—32 11—17 3 5 2 3 12—27 2 In Afdeeling II gaan de Stormvogels ongestoord verder. Vijf prachtige over winningenNu werd West Firsia. met niet minder dan 62 ingemaakt. Evenwel ook andere clubs trokken er nu aardig van langs. Ajax noteerde de hoogste cijfers: 7—2 op K. F. C. Dan D. F. C.: 61 op Hilversum. Verder de eerste overwinning van V. U. C., want Xerxes werd met 52 ingemaakt! Ten slotte een nieuwe nederlaag van Haar lem tegen Sparta, waardoor de Roodbroe- ken weer onderaan op de ranglijst staan. Stormvogels 5 5 245 10 Ajax 5 2 3 19—10 7 Sparta 5 3 1 1 16—13 7 Hilversum 5 2 1 2 1420 5 D. F. 0. 5 12 2 17—14 4 K. F. 0. 5 2—3 11—14 4 Xerxes 5 12 2 15—19 4 West Frisia 5 2 3 14—20 4 V. U. C. 5 113 11—19 3 Haarlem 5 1 4 1421 1 De derby in de 3e klasse A leverde een mooie 30 zege van de Haagwegbe- woners op tegen V. S., waardoor L. F. C. thans aan den kop is gekomen. Alphia kon het tegen B. M. T. niet bolwerken en bleef met 32 in de min derheid, doch Bodegraven klopte Rijs wijk met niet minder dan 72. Celeritas en Laakkwartier speelden gelijk, terwijl de wedstrijd D. V. O. Soheveningen met 20 voor Schevenin- gen werd gestaakt, zoodat we dezen uitslag niet in den stand opnemen. L. F. C. 3 3 13—3 6 U. V. S. 5 3—2 10—8 6 B. M. T. 4 3—1 10—10 6 Celeritas 5 2 12 15—19 5 Scheveningen 2 2 73 4 Laakkwartier 4 112 1010 3 D. V. C. 3 1—2 7—14 2 Alphia 4 1—3 12—11 2 Bodegraven 4 1—3 1414 2 Rijswijk 4 1 3 1020 2 In de derde klasse B belooft het een hardnekkige strijd te worden tusschen de kopclubs, want nu verloor Hoek van Holland weer een punt, hetgeen den voorsprong op The Rising Hope weer teniet deed. Deze noteerde intus schen een 71 op R. V. .C., terwijl Lugdunum blijk gaf den strijd om de leiding tè willen blijven volhouden door een 52 zege op Transvalia. Intussohen verloor A. S. C. met 41 van V. F. C„ een club die nog géén enkelen wedstrijd had gewonnen. De stand is hier nu: The Ris. Hope 5 4 1 329 9 Hoek v. IIoll. 5 4 1 17—8 9 Lugdunum 5 4 1 189 8 Transvalia 3 2 1 9—8 4 Naaldwijk 4 12 1 12—11 4 A. S. C. 4 2—2 11—13 4 V. F. C. 11—3 10—15 2 R. V. C. 5 1—4 13—23 2 Maas 3 3 4—15 0 Noorden 4 4 419 0

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 6