WOENSDAG 12 OCTOBER 1932 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 2 BEZUINIGING BIJ JUSTITIE. MINDER RECHTBANKEN EN KANTONG ER EOHTEN. Bij de Tweede Kamer zijn ingediend een zestal ontwerpen van wet, betreffende de nieuwe vaststelling van het rechtsgebied van de zetels der rechtbanken en kantonge rechten behoorende tot de gerechtshoven te Den Bosch, Arnhem, Den Haag, Am sterdam en Leeuwarden. In de Memorie van Toelichting betoogt de minister van Justitie, de heer Donner, dat de voorstellen de vitale belangen niet aantasten, en dat deze een goede rechts- bedeeling niet in gevaar brengen. Voorts, dat zij de grondbeginselen vau de rechter lijke organisatie in zijn geheel laten. Het meermalen geopperde denkbeeld om, met opheffing der gerechtshoven, den Hoogen Raad te maken tot eenig hof van beroep vindt men in de ontwerpen niet. De rechts spraak zal blijven toevertrouwd aan kan tongerechten, rechtbanken, gerechtshoven en hoogen raad. Voorts wijst de minister op een groot voordeel, dat, afgezien van de bezuiniging, door de "opheffing wordt verkregen. Het corps rechterlijke ambtenaren wordt inge krompen, hetgeen aan het peil volgens den minister slechts ten goede kan ko men, een winst voor de rechtsbedeeling en voor de leden van het corps. Is er minder personeel noodig, dan kunnen hoogere eischen worden gesteld. Ook do specialisa tie in later jaren opgekomen (politierechter en kinderrechter) komen beter tot hun recht bij een werkzaamheid van grooteren omvang. Uit het ontwerp blijkt, dat wdrdt voorgesteld de opheffing van alle rechtban ken, behoorende tot de tweede klasse. Dit is geen vooropgesteld uitgangspunt, doch het resultaat van overweging ten aan zien van elke rechtbank afzonderlijk, of zij kan vervallen. Uiteraard is aldus de minister het voor en tegen tellens met zorg overwogen. Dit laatste geldt evenzeer t.a.v. de kanton gerechten. Voorloopig weinig reëele be zuiniging. Ten slotte worden bij de algemeene be schouwingen nog enkele cijfers over de van de opheffing te verwachten bezuiniging gegeven. De nieuwe indeeling kan leiden tot een bezuiniging op de personeele en materieele uitgaven van do kantongerech ten van ongeveer 365.000 per jaar en van de rechtbanken op circa 440.000 per jaar. Hierbij is buiten beschouwing gelaten de mogelijk geworden vermindering van het aantal huizen van bewaring als gevolg van de opheffing van rechtbanken. "Wel is reke ning gehouden met een vermeerdering van getuigengelden en met de omstandigheid, dat hier en daar uitbreiding van personeel noodig zal zijn. Met wachtgelden is daarbij evenwel geen rekening gehouden, zoodat do reëel te bereiken bezuiniging voorloopig lager is. Verwacht mag evenwel worden, dat, mede door het stellen van een leeftijds grens voor de rechterlijke ambtenaren de wachtgeld-post binnen enkele jaren aan zienlijk zal zijn verminderd. Opheffingen. Voorgesteld wordt het aantal kantonge rechten met 48 te verminderen en de vol gende zeven rechtbanken op te heffen: Dordrecht-, Alkmaar, Roermond, Winscho ten, Zutfen, Tiel en Almelo. Den Haag. Ten aanzien van de indeeling binnen het ressort van het gerechtshof te Den Haag wordt het volgende opgemerkt: Tot hè-t ressort van dit hof behooren de kantons: Den Haag, Delft, Leiden, Alphen, 'Rotterdam, Schiedam, Gouda, Schoonho ven, Brielle, Sommelsdijk, Dordrecht, Oud- Beijerland, Ridderkerk, Gorinchem, Slie- drecht, Middelburg, Goes, Oostburg, Ter- neuzen, Hulst, Zieri-kzee, vormende de ar rondissementen Den Haag, Rotterdam, Dordrecht en Middelburg. Voorgesteld wordt de opheffing van de kantons: Alphen, Schoonhoven, Sommels dijk, Oud Beijerland, Ridderkerk, Slio- drecht, Goes, Oosfrburg, en Hulst. En van het arrondissement Dordrecht, welke kan tons en welk arrondissement zonder over wegende bezwaren kunnen worden ver deeld over de overblijvende ressorten. De overblijvende kantons worden als volgt gewijzigd: Het kanton Den Haag blijft onveranderd. Het kanton Delft even eens. Het kanton Leiden krijgt het kanton Alphen, met uitzondering van de gemeente Boskoop, verder do gemeenten Alkmade en Leimuiden van het kanton Haarlemmer meer en de gemeenten Nieuwkoop en Ze venhoven van het kanton Woerden. Aan het kanton Rotterdam worden toe gevoegd het geheele kanton Oud Beijerland het kanton Ridderkerk, met uitzondering van^e gemeente Hendrik Ido Ambacht als mede de gemeente Krimpen a. d. IJsel, Krimpen a. d. Lek en Lekkerkerk van het kanton Schoonhoven. Amsterdam. Ten aanzien van de indeeling binnen het ressort van het gerechtshof te Am sterdam wordt het volgende opgemerkt: tot het ressort van dit Hof behooren de kantons: Amsterdam, Hilversum, Alk maar, Schagen, Helder, Hoorn, Medem- blik, Haarlem, Zaandam, Purmerend, Haarlemmermeer, Utrecht, Breukelen, Neijenrode, Amersfoort, Wijk bij Duur- j stede, Woerden, vormende de arrondis- cementen Amsterdam, Alkmaar, Haar lem en Utrecht. Voorgesteld wordt de opheffing van de kantons: Schagen, Medemblik Zaan dam, Purmerend, Haarlemmermeer, Breu- kelen, Neijenrode, Wijk bij Duurstede en I Woerden en van het arrondissement Alk maar, welke kantons en welk arrondis sement zonder overwegende bezwaren kunnen worden verdeeld over de over blijvende ressorten. Het kanton Zaandam is op het kanton Amsterdam aangewezen; een uitzonde ring is slechts te maken voor de weste lijke gemeenten Assendelft en Kromme nie, welke dan ook bij het kanton Alk maar wordt ingedeeld. Het kanton Amsterdam wordt uitge breid met het kanton Zaandam, uitge zonderd de gemeenten Assendelft en Krommenie en verder met de gemeen ten Broek-in-Waterland, Landsmeer, Mon nikendam, Ilpendam, Katwoude en Mar ken van het kanton Purmerend. Andere kantons. Het kanton Haarlem krijgt het kan ton Haarlemmermeer, uitgezonderd de gemeenten Alkemade en Leimuiden, ter wijl het de gemeenten Beverwijk, Wijk aan Zee en Duin en Heemskerk afstaat aan het kanton Alkmaar. Het kanton Utrecht wordt uitgebreid met de kantons Broukelen, Neijenrode en Wijk bij Duurstede, met het kanton Woerden, uitgezonderd de gemeenten Nieuwkoop, Zevenhoven, Papekop en Oudewater en verder de gemeenten Ben schop, Jaarsveld, Lopik en Willeskop van het kanton Schoonhoven, de gemeen ten Vianen en Hagestein van het kan ton Vianen en de gemeente Culemborg van het kanton Geldermalsen. NED. R. K. BOND VAN P.T.T.-P ERS0NEEL De Bondsraadsvergadering te Utrecht. Dinsdag werd in hotel „l'Europe" te Utrecht de bondsvergadering van den Ned R. K. Bond van Post-, Telegraaf- en Tele- phoon-personeel „St. Petrus" voortgezet. Een H. Mis werd des morgens te acht uur in de „St. Augustinuskerk" bijgewoond door de leden. Na opening werd aan de leden gelegen heid gegeven zich over de salarieering te uiten. Verschillende Bprekers brachten hierop naar voren, dat do salarieering van de hulp jongens bij het bestuur ernstig de aan dacht verdient. Ook verhieven sommigen hun stem tegen de verhoogde pensioenpre mie, waardoor do ambtenaren practisch hun eigen pensioen betalen. Men meende ook, dat de heer Water borg te weinig aandacht besteedde aan de positie der boekhouders 2o klasse, waar tegenover de heer Waterborg meende zich te bunnen rechtvaardigen door het verslag voor te lezen van de vergadering van de Oommisie van Overleg, waarin hij had ge sproken. Voorgesteld werd demonstratief te be- toogen tegen de verlagingen, hetgeen door het bestuur in overweging werd genomen. Op voorstel van eenigo leden werd ten slotte de volgende motie voorgedragen en algemeen goedgekeurd „De Bondsvergadering van den R.-K. Bond van P.T.T.-personeel in vergadering bijeen te Utrecht op 11 en 12 October 1932; zonder ook maar een oogenblik prijs te geven haar standpunt ten aanzien zoowel van de salarieering van verschillende groe pen van ambtenaren bij het P.TT.-bedrijf als van hun dienstvoorwaarden en Tangbe- vorderingsregelingen in moerdere congres sen vastgelegd; concentreert voor het tegenwoordige zijn aandacht op do plannon dor Regeering ten aanzien van de salrieering der Rijksambte naren stelt met nadruk dat het salaris der P. T.T.-ambtenaren geen nieuw offer toelaat, zelfs voor enkèle groepen o,a. van het jeugdig bestellend technisoh kantoorperso neel beneden het bestaansminimum is ge daald protesteert met kracht tegen de bedrijfs- politiek, die er op gericht is door tallooze bezuinigingsmaatregelen op personeelge- bied te komen tot een batig saldo voor de schatkist, welk batig saldo in de tegen woordige omstandigheden ten onrechte wordt bereikt door extra offers van het personeel, hetwelk ook ten volle heeft ge doold in de algemeene bezuinigingsmaat regelen besluit deze motie ter kennis to brengen van den Ministerraad, de beide Kamers dei Staten-Generaal, den Directeur-Generaal der P.T.T. en de pers en gaat over tot de orde van den dag." Na uitvoerige besprekingen omtrent eenige punten van den beschrijvingsbrief werd de vergadering gesloten. „De Residentiebode". De heer A. E. J. M. Sinkel, sindt. 1 Juli 1895 directeur-uitgever van „De Residen tiebode", heeft als zoodanig ontslag ge vraagd, hetwelk hem eervol is verleend tegen 1 Januari a.s. De vergadering van aandeelhouders heeft in zijn plaats benoemd Jhr. mr. C. van Nispen tot Sevenaer, oudsten zoon van wij-' len Jhr. J. W. van Nispen tot Sevenaer, op richter van genoemd blad. De Amsterdamsche hoofdinspecteur Broekhoff, Van IJsendijk en Mouwen zijn tot commissaris van politie te Amsterdam benoemd. Wegens vertrek uit de gemeente zal de heer W. M. de Boer (R.K.) bedanken als lid van den Haarlemse hve ngemeen- teraad. Zijn opvolger op do lijst is de heer E. J. van Lent. GEMEENTERAAD VAN ZEGWAART. Gemeenteliike Aankondigingen Vergadering van den Raad van Zegwaart op Maandagavond 7.15 uur 1.1., ten Raad- huize. Afwezig de heer J. Lamens Pzn. Nadat de voorzitter de vergadering heeft geopend door voorlezing van het formu liergebed, zegt hij o.a., dat het den Raads leden wel bekend zal zijn, dat hij in de ge meente is komen wonen. Naar aanleiding hiervan wenscht hij den Raad voor de me dewerking bij het tot stnad komen van de burgemeesterswoning een woord van dank te brengen en mede namens zijn gezin voor de mooie en geriefelijke woning. De notulen der vorige vergadering wor den gelezen en onveranderd vastgesteld Voorlezing wo~dt gedaan van een bes'uit van Ged. Staten betreffende goedkeuring der gemeenterekening, dienstjaar 1930; be treffende de inschrijving tot verbetering van den Schenkelweg, het leggen va.i trot toirs en bijkomende werken. De laagste inschrijvers de heeren gebroeders Smits te Zoetermeer, vcor een bedrag van ƒ2245, die be.eids met de werkzaamheden zijn aangevangeneen schrijven van het ge meentebestuur van Berkonwoude om adhae- siebetuiging aan een adres aan den Minis ter tot wijzigirg van de Crisisvarkenswet met betrekking tot de huisslachtingen ten behoeve van landbouwers. De voorzit* er zegt, dat B, en W. in deze materie niet geheel deskundig zijn. De heer tan Straalen betoogt, dat hot wenschelijk is, adhaesie te betuigen en geeft als ^coibeeld, dat het kan voorko men, dat ienand 10 varkens heeft en daar van 9 met verlies verkoopt en de 10e. die hij voor huisslachting bezigt, daarvan 9 et. per K.G. ascijns moet betalen, accijns moet betaien. Besloten wordt adhaesie te betuig;!. Hierna wordfc de gemeente-rekening, dienstjaar 1031, aangeboden. Hieruit blijk', dat wat den gewonen dienst bettreft is ont vangen 6T90.33; uitgegeven ƒ77810 80, hetwelk een batig slot oplevert van f 10009.53. Voor den kapitaalsdienst luiden de cij fers: ontvangen 160345,03; uitga''en 160195.82. batig saldo ƒ149.21. Door den 1 oorzitter worden tot leder, dor commissie tot nazien dier gemeente-re kening aangewezen de heeren J. Smits, G. P. Roos en J. Lamens Pzn. Daarne volgt aanbieding geiüeentebe- grooting, dienstjaar 1033. Deze sluit in ontvangst en uitgaaf tot een bedrag van 87093.32, voor wat den ge wonen dienst betreft; voor den kapitaal- dienst zijn de cijfers: ontvangsten ƒ5632.12 5 uitgaven 5382.91batig saldo 249.21. Naar aanleiding van het agendapunt: Herziening verordening bebouwde kom, zegt de voorzitter, dat deze verordening, in verband met den aanleg en bebouwing van de Molenstraat aanvuling behoeft en deze daarin wordt opgenomen. Naar aanleiding hiervan wordt tevens de verordening op de maximumsnelheid voor motorrijtuigen enz. ters prake ge bracht. Met het besluit óm de verordening op de bebouwde kom als door B. en W. voor gesteld. aan te vullen, wordt tevens beslo ten bepaalt te krijgen, dat de maximum snelheid zal gelden voor de Stationsstraat, vanaf de spoorwegovergang. Hierna wordt overgegaan tot vaststel ling steunregeling en benoeming leden steuncommissie. De voorzitter licht toe, dat B. en W. tot de conclusie zijn gekomen, het aanbeveling verdient de Rijksregeling te aanvaarden, waardoor moeilijkheden, zooals die zich het vorige jaar hebben voorgedaan worden ondervangen. De heer Smits vindt de loonbasis van 18.— te laag, daar 65 pet. daarvan aan den lagen kant is. Spr. zag gaarne, dat die basis werd verhoogd. De voorzitter antwoordt hierop, dat een en ander lang en breed in het college van B. en W. is besproken en de loon-basis ge toetst aan de verdiensten in verschillende bedrijven ter plaatse. De heer Smits kan de regeling niet on derschrijven, daar z.i. ook geen rekening is gehouden met gehuwden zonder kinde ren. De heer van Duyvenbode en de heer v. Well betoogen een dergelijke regeling te hebben voorgesteld, daar bij hoogere basis de kans bestaat, deze niet wordt goedge keurd. De heer Zegwaart is voor een eigen steunregeling. De voorzitter wijst er op, dat dit zeer bezwaarlijk voor de gemeente is en licht dit toe, met uitgaven, door andere gemeen ten o.a. Boskoop. De heer Smits vraagt nog inlichtingen omtrent de loonen bij werkverschaffing, waarin bij deze regeling niet is voorzien. De voorzitter zegt, dat naast deze rege ling de commissie hier een taak heeft. Besloten wordt de rijksregeling te aan vaarden. De voorzitter betoogt, dat door de aanvaarding der rijksregeling een com missie moet worden benoemd van 5 leden, die in meerderheid moet bestaan uit raads leden. Door het bedanken van do heeren ds. J. F, Röth en G. L. de Groot en periodiek af treden van de andere leden der steuncom missie, heeft de heer J. Smits alleen nog zitting. Daar deze raadslid is, behoeft hier voor geen verkiozing plaats te hebben. Ter vervulling van de overige plaatsen in de oommisie worden een 4-tal tweetallen aangeboden, te weten: H. Veldhuyzen-D. D, Ceelon J. D. P. van Dnyvenbode-G. v, Straalen N. G. Scheer-M. Bos Jzn.J. N. Duinisveld-G L. de Groot, Eerstgenoemden worden gekozen. De voorzitter doet hierna voorlezipg van de oude regeling. De heer van Duyvenbode stelt voor de leeftijdsgrens van 60 jaar te verhoogeïi tot 65 jaar, waartoe wordt besloten. Een wijziging der begrooting 1932 wordt vastgesteld. Bij de rondvraag geeft de heer Roos aan het college van B. en W. in overweging den Bleiswijkschen weg te doen recon- strueeren en in verband met de werkzaam heden aan den Zegvvaartschen weg dacht spr,, dat dit nu voordeeliger dan anders zou kunnen gebeuren, aangezien de benoo- digde machinerieën thans aanwezig zijn. Spr. begroot de kosten op ƒ26000, waar voor een leening gesloten kan worden. De voorziter antwoordt hierop, de ver betering van den Bleiswijkschenweg be sproken te hebben met den gemeente-op zichter. Een verbetering als door den heer Roos voorgesteld zal te duur blijken te zijn. Zoodra de tijd daar is, zal de weg ge teerd worden en gezien de proef, genomen met den Voorweg te Zoetermeer, die tot heden voldoet, zal een dergelüke wegbe- dekking worden voorgesteld. De kosten van teren en onderhoud zal niet zooveel bedragen, als rente en a-flosing der kosten van verbetering, door den heer Roos voor gesteld. Daarrbij komt nog, aldus de voorz.. dat die werkzaamheden eventueel door werkloozen kunnen worden uitgevoerd. De heer Roos gaat accoord met de weer legging van den voorzitter en hoopt dat B. on W. t.z.t. met voorstellen ter zake zullen komen. De heer Smits wijst op den toestand van de Molenstraat, die door het verkeer, bij het maken van den Schenkelweg, in slech te staat is geraakt. De voorzitter antwoordt hierop, de ver- hierover is gesproken met de betrokken autoriteiten en de toezegging heeft gelere gen, dat alles naar genoegen in orde zal worden gemaakt. Hierna wordt de vergadering gesloten. Z0ETERW0UDE. St. Jansfanfare. Gisteravond was het jaarleest van de Fanfare. De vele donateurs vulden de groote zaal en het feest werd bijgewoond door den Hoogeerw. Deken Jansen, den Zeereerw. Pastoor Klaverwei den, den Zeereerw. Pater Ludovicus Jan sen O.P. Nadat de voorzitter, de weleerw. heer H. Brans allen het welkom had toegeroe pen werd met „Lustig Bloed" het. muziek program ingezet, waarna de secretaris op het orkest verscheen om een breedvoerig verslag te geven van het afgeloopen ver- eenigingsjaar. Hoewel dit verslag te groot is om hier in het kort weer te geven vol gen hier nog enkele bijzonderheden. De in strumentatie werd uitgebreid door de schenking van drie saxophones, financiën zijn niet zorgelijk en de muziekbibliotheek is reeds een zeer goede samenstelling. Op het muziekconoour8 behaalde de Fanfare de eerste prijs met 132 punten in de 3e Af- deeling Fanfare. De staat van dienst is dit jaar zeer groot. Twee uitvoeringen werden gegeven en me dewerking werd verleend bij twee avond feesten, jubileum der eerw. Zusters, twee priesterfeesten, intocht Bisschop bij de kerkwijding, Jeugddag Wassenaar, Sport dag A.S.O„ Wilhelnunafeesten H. R., 2 gouden, 2 veertigjarige en 1 groene bruiloft, Burgemeesterfeest en de feesten bij net priesterjubileum van den Hoogeerw. Deken. Aan het einde vermeldt het verslag drie personen, om hunne verdiensten. Directeur de heer P. J. van der Berg aan wiens uit muntende leiding alles te danken is, de Hoogeerw. Deken, de stichter der vereeni- ging. voor de groote financieele steun en groote waardeering, de Beschermheer, de edelachtbare heer P. Wap, voor de be reidwillige vergunningen om bij alle gele genheden muziek te mogen maken. Als bij zonder bewijs van dankbaarheid boden de werkende leden den Hoogeerw. Deken een foto van de Fanfare aan gemaakt na de prijswinning te Delft. Onder groote aandacht werd nu het con- coursnvmimer „Souvenir de Mellecey", Fan tasie, uitgevoerd, waarna „La Montague d'Argant", Overture, eon even groot succes was. Toen kwam de Hollandsche „komiker" Piet Leenhouts op de planken, die er vol komen in Blaagde het publiek met vele num mers heerlijk te laten lachen, en weldaad in dezen ernstigen tijd. De Fanfare voerde met aiwisseling ver der uit de Fantasie „Seenes Villageoise de conoertwals „Voix Roumaines" en voor de pauze de feestmarsch van O. Fiere. Die bracht de stemming er in. Na de pauze moest nog eenmaal de stille aandacht gegeven worden voor de heerlij ke Fantasie Pastorale „Een zonnige dag op de Veluwe", waarmede het program overging tot de populaire muziek waarmede de zaal spoedig instemde. De muzieknummers werden zeer goed uitgevoerden steeds kunnen wij goede voor uitgang constateeren. Voor het laatste nummer sprak de eerw. voorzitter een woord van dank aan allen die de Fanfare hebben gesteund en hulde brengende aan Directeur van der Berg werden zijne woorden onderbroken door een spontane hulde, die zoo lang duurde j tot de muzikanten zonder dirigent een drie werf „lang zal hij leven" lieten schetteren. Toen begon de muzikale taptoe, waarbij het korps tamboers op de planken kwam. Hoe het kwam misschien waren de trom men vochtig maar dit korps kan het beter. In de pauze werd gecollecteerd voor het Uniformfonds met een opbrengst van 25. Nu kan de Fanfare 't is wintertijd gaan studeeren voor concours 1933. Er is nog plaats voor leerlingen. Collecte „Roode Kruis". De Burgemeester van Leiden brengt te algemeene kennis, dat op Zaterdag 15 Oc tober e.k. een collecte zal worden gehoude: vanwege de Verecniging „Het Nederland sohe Roode Kruis". Hij beveelt deze collecte bij de ingezo tenen dringend aan en noodigt hen ui door het schenken van milde bijdragen, he goede doel en het ernstig streven der ver eeniging krachtig te steunen. A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN Leiden, 12 October 1932. AGENDA LEIDEN. Woensdag „Elisabeth van Engeland", Leid- sche Schouwburg, 8 uur. Maandag, Feestavond Maria-Congregaties, Concortzaal „Concordia", 8 uur. Woensdag. K. J. M. V. „St. Peter Kanis", Apologetische Voordracht, Eigen Huis 8.30 uur. Vrijdag, A. R. K. A., groep Gem-ente-amb' tenaren, Zita-gebouw P. K. Koor- steeg, 8.30 uur. De avond-, nacht en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 10 tot en met Zondag 16 Oct. a.s. waargeno men door apotheek: C. B. Duyster, Nieuwe Rijn 18, telef. 523. WIE ZIJN TIJD BEGRIJPT, PROPAGEERT DE KATHOLIEKE PERS 460e STAATSLOTERIJ (Nlot officieel) Trekking vnn Woensdag, VI October 1933 6o Kinase, 14e Htst HOOGE Fit 14ZEN f 1500 1322. 1003 15538. 22918, 23115, 400 1840. 14081. 175C5, 19343. f 200 2277, 10436. 100 1118. 2334. 8170. 9097. 9761, 10386, 11236, 11494, 13052, 16505. 16844. 23922. Prl|zcn van f 70 28 213 255 607 737 832 839 914 932 977 1004 1290 1318 1565 1613 1633 1642 1858 1912 1968 10U7 1990 2021 2106 2119 2132 2188 2354 23G7 2482 2504 2523 2712 2826 2880 2944 3013 3275 3342 3538 3635 3706 3772 3828 3845 3883 3893 4013 4141 4246 4318 4333 4345 4512 4783 4809 5094 5183 5207 5262 5431 5488 5608 8546 6577 5597 5016 5854 5059 5912 5971 6988 6077 6147 6186 6242 6429 6502 6580 6610 6619 6637 6905 7066 7136 7201 7211 7214 7242 7246 7336 7444 7472 7624 7776 7861 8035 8307 8330 8430 8439 8486 8548 8578 8591 8074 8939 8061 8962 8974 9033 9099 9158 9261 0269 9316 0375 9408 9567 9581 9580 9002 9902 0006 10315 10363 10403 10461 10507 10G57 10788 10800 10874 11303 11530 11559 11599 11644 11762 11790 12213 12244 12387 12392 12521 12560 12584 12637 12628 12686 13013 13392 13588 13633 13778 13945 14227 14377 14750 14864 14887 15006 15057 15065 16276 15421 15461 15492 15501 15739 15C29 15800 16166 16185 16318 16491 16680 1GG76 1C770 10987 17282 17328 17401 17414 17486 17538 17644 17772 17782 17843 17891 17951 18106 18279 18294 10373 10448 13483 ldo39 18750 18853 18866 18872 18918 19218 19367 19010 19621 19639 19010 19850 19090 20009 20022 20023 20135 20102 20309 20541 20507 20339 21252 21322 21349 2J 421 21670 21748 217G7 21769 21835 21954 22079 22177 22358 22370 2248G 22C18 22662 22GÜ4 227C0 227C0 22824 22825 22827 22880 22937 23074 23114 23171 23199 23306 23338 23453 23539 23561 23588 23676 23796 NIETEN 41 71 109 145 151 160 214 248 249 251 253 277 355 450 491 550 592 651 659 720 753 761 767 862 878 887 891 040 943 964 961 991 994 1008 1088 1095 1107 1125 1126 1127 1190 12GU 1303 1307 1403 1424 1433 1434 1475 1486 1512 1545 1606 1624 1696 1738 1759 1822 1843 1853 1900 2024 2030 2078 2082 2098 2122 2173 2225 2346 2392 2426 2445 2450 2502 2574 2591 2619 2627 2634 2647 26/4 2/U3 2705 2722 2749 2778 2784 2829 2o33 2857 2906 2922 2932 2970 2995 2999 3007 3026 3039 3058 3097 3125 3130 3131 3152 3174 3205 3324 3o20 3302 3368 3373 338U 3401 3420 3448 345o 34/0 3469 3508 3624 3664 3672 3714 3/21 3724 3730 3/61 3/05 3810 3814 3867 3888 3945 3953 3980 4080 4105 4107 4122 4226 4261 4283 4341 4346 4381 4409 4443 45u5 4564 4532 4613 4668 4726 4783 4817 4851 4867 4860 4872 4890 496/ 6041 6U5/ Olio 5184 6242 Ö204 6304 5313 5361 5402 640/ 64/0 6540 6688 5607 66Ü0 5737 5749 5 7/9 0(87 6791 5831 6915 5928 6936 6072 6069 0114 6129 6143 6191 6223 6285 6289 6309 6317 6333 6392 6304 6427 6470 6503 6515 6530 0592 6646 0682 6706 0734 6860 ooö3 6805 6868 0881 0904 6998 7012 7010 7038 7051 7070 7081 7107 7175 7199 7204 7266 7280 7337 7342 7350 7403 7409 7451 7454 7462 7499 7003 7566 7599 7617 7620 7635 7639 7091 7937 7944 7983 7993 8063 8123 8137 8172 8240 8266 8287 8333 8356 8375 8505 8517 8712 8719 8724 8725 0/76 8791 8799- 8805 8832 8836 8859 8038 903i 00*2 0C47 9106 9126 9150 9177 9260 9261 9387 9425 9440 9453 9491 9546 955 7 9565 9621 9640 9651 9C82 9822 9850 9882 9903 9968 9991 9995 10025 10028 10043 10062 10126 1U131 10133 10135 10183 10186 10188 10215 10236 10247 10263 10270 10350 10408 10437 10478 1Ü486 10488 10509 10585 10616 10066 10688 10872 108/8 10889 10898 100/9 10986 11013 11021 11061 11124 11196 11233 11252 11264 11271 11275 11291 11312 11390 11454 11458 11483 11536 11671 11731 11745 11750 11816 11848 11862 12031 12083 12125 12134 12153 12267 12268 12292 12293 12208 12334 12309 123/8 12390 12393 12430 12440 12462 12509 12523 12559 1256o 12618 12637 12670 12712 12713 12776 127(9 12789 12863 12903 12922 12972 12078 13010 13012 13042 13059 13125 13185 13212 13234 1323/ 13366 13406 13415 13436 13467 13472 13579 13594 13622 13632 13732 13744 13754 13765 13851 13870 13915 13928 13929 10947 14004 14008 14140 14143 14157 14164 14249 14263 10294 14316 14343 14307 14433 14442 14506 14514 14517 14534 14574 14649 14673 1*681 14715 14724 14729 14757 14780 1484/ 14911 14915 14931 14949 14969 14971 14973 14976 15010 15072 15093 15103 15114 15136 15154 15159 15187 15189 15197 15200 15222 15280 15283 15284 15368 15384 15417 15580 15627 15652 15712 16750 15763 15802 15821 16830 15895 15978 15937 16012 10085 10115 16124 16127 16151 16181 10192 10267 16201 16344 16359 16479 16565 16573 10588 16609 16633 lbÜo3 16703 16725 16762 16798 ltQi'1 16072 16880 16908 16940 17028 17124 17164 17203 17219 17222 17235 17255 17283 17402 17416 17493 17513 17571 175/6 17589 17602 17625 17640 17643 17669 17/13 1^777 17784 17792 17797 17922 17939 17962 18012 18038 18050 18118 18143 181G3 18164 18192 18195 13227 18257 182C5 18278 18292 18302 18390 1842a 18al3 18510 18531 18588 13592 13603 13616 18671 18714 18739 18753 18769 18774 18824 18846 18965 18067 18989 19003 19009 19007 19044 19077 19133 1920a 19224 19243' 19270 19316 19334 10419 19452 19549 19604 19642 19657 19686 19689 19693 19^47 19816 19847 19857 19918 19956 19959 20067 20085 20U0 20121 20151 20162 20186 20264 20306 20336 20387 2043"' 20510 20572 20585 20640 20663 20731 20733 20775 2C822 20863 20869 20983 20994 21004 21113 •>1172 21174 21183 21190 21197 21206 21216 2122-k 21272 21300 31311 21328 21330 21312 21380 21383 21463 21474 21510 21525 21527 21558 21624 3164! 21645 21705 21845 21855 21016 21983 21Ö92 2199* 21996 22062 22136 22147 22150 22180 22199 22210 22264 22285 22287 22476 22477 22503 22503 22519 2">532 22603 22712 22717 22721 22730 22751 22804 22948 22999 23033 23053 23100 23134 232o6 23257 23279 23319 23320 23333 23-66 23438 23465 23509 23517 23593 23658 23C73 23721 23930 23934 Verbeteringen 6e KI. 13e Ll,|st: 196lm. z. 196 ƒ70. 917 m. z. 1917, 7100 m. z. 7161, 23474 m. z. 234.5. -

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 2