VULPENHOUDERS a MISSMS :4.« LAND- EN TUINBOUW R.K. LANOBOUWWINTERSCHOOL TOT 15 OCTOBER A.S. H DE DIRECTIE. UIT DE OMGEVING WOENSDAG 12 OCTOBER 1932 DE LEIDSCHE COURANT DEKUE BLAD BAÜ, ben gegeven voor dezen handel". Deze ontkende echter het geld te hebben ontvan gen. Toen W. zich uit de zaken terugtrok, 6chreef verd. een brief aan zijn vader, waarin hij o.m. schreef: ,,'t Is goed, dat ik mijn maatregelen heb genomen, anderb stond ik naakt op de keien". Pres Ieder zal daar uit concludeeren, dat u geld aan den boedel hebt onttrokken. Verd.: Neen, dat bedoelde ik er niet mee, aan W. had ik remboursementen niet uitbetaald. Verd. protesteeerde er tegen, dat geïnsinueerd werd dat de acht mille niet verloren zouden zijn. Als die 8000 niet verloren waren ge gaan, aldus betoogde verd., zou er van een faillisement geen sprake zijn geweest, het verschil tusschen actief en passief bedroeg slechts 5000. De Leidsche firma, die de 8000 had moeten ontvangen, had het faillissement aangevraagd, toen het geld verloren was. De verdediger, mr. Drilsma, vestigde er den aandacht op, dat de firma reeds meer- ..malen op betaling had aangedrongen. De Antwerpsche vennoot van verd. ver klaarde, dat verd. hem had gezegd, dat zijn broer 3000 van hem in bewaring had, waarover getuige kon beschikken voor de nieuwe vennootschap. Pres.: (tot get.): Onder welken naam handelde u in Antwerpen? Verd.: Expedition De Vries. Nadat nog eenigc getuigen waren ge hoord, was het woord aan den procureur- generaal, mr. van Harinxma thoe Slooten, die het ten laste gelegde bewezen achtte. Verd. heeft den curator op alle mogelijke manieren tegen gewerkt. Het. geldleenen van zijn broer, ach te spr. een kinderachtige uitvlucht. Het is bewezen, dat verd. een som gelds in bewaring had gegeven aan zijn broer, dit blijkt wel uit de verklaringen van zijn compagnon; de opgegeven bedra gen komen volledig overeen met het ver stoute geld, dat gevonden is. Spr. noemde het feit zeer ernstig, hij eischtc bevestiging van het vonnis, behalve ten aanzien van de opgelegde straf, die spr. te laag achtte. Hij vorderde, evenals de officier te Haarlem, een gevangenisstraf vnn anderhalf jaar. Wegens het late uur wordt het pleidooi van mr. Drilsma uitgesteld tot 14 October DE STEUN AAN KLEINE KWEEKERS. De „Bond van Zuid-Holiandsohe Kleine Bloembollenkweekers" zendt ons het vol gend schrijven: Vroegen wij in ons eerste schrijven de „be langstelling" voor de noodlijdende kleine bloembollenkweekers en deelden wij u het doel van onzen Bond mede: den kleinen zelfstandigen man door de bestaande moei lijkheden heen te helpen; thans wilden we de vraag bespreken omtrent de wijze waar op een en ander mogelijk zou kunnen ge schieden. Wat wij noodig hebben ie, „daadwerke lijke" medewerking en bijstand van over heidswege. Van wie wij die voornamelijk trachten te verkrijgen: van rijk en gemeen ten. Als vrucht van een daadwerkelijke mede werking verwachten wij voor onze menschen steun; spoedige hulp ter instandhouding van de allernoodlijdensten in den vorm van gezinssteun; en voor degenen, die de eerste categorie dra zullen vtlgen bedrijfssteun in den vorm van orediet. In het algemeen zij opgemerkt, dat van hooger hand veel wordt gedaan en te recht ten behoeve van de werknemers ook in de bollenstreek; een tuinbouwend middenstander is tot nog toe, voor zoover dit het bloembollenbedrijf betreft vrijwel van alle werkelijk lenigende hulp hem waardig verstoken. Wel zou degeue, wiens middelen totaal zijn uitgeput, kun nen, doch ook moeten worden geholpen door de instellingen van weldadigheid of van gemeentewege bij wijze van armen zorg. Wel zouden misschien de bepalingen van de bestaande rijksregeling betreffen de steunuitkeering aan werklooze bloemist- arbeiders op hem van boepassing kunnen worden verklaard, maar welk offer zou zulks niet eisck? Immers hieraan zou moe ten voorafgaan het prijsgeven van de zelf standigheid; de klcin-j>atroon zou arbei der moeten worden. Nu is dit verre van een schande, doch het gevolg hiervan ware mede, dat het toch al reeds angstwekkend groot leger van werkzoekenden werd aan gedikt met een groep concurrenten, die met hard-werken groot gebracht, gewend om per dag meer dan normaal te praesteeren zonder hierbij de waardeering te willen onthouden aan den doorsnee werknemer daarenboven niet gebonden door vaak knellende vereenigingsvoorschriften (de doelmatigheid hiervan in het midden ge laten) aangaande werkduur en finan- tieele arbeidswaardeering, eindelijk door boogsten nood gedreven tegen elk bod hun werkkracht zouden verkoopen, en daarmede een ongewensohte prijsdrukkende invloed ten koste van anderen zouden uitoefenen. Waarom wij derhalve met zooveel vrij moedigheid durven opkomen voor oen ge zinssteun aan de allernoodlijdensten? Om dat hét zeer redelijk is, dat ook deze af zonderlijke groep in het economisch leven wordt in stand gehouden en dan wel zóó, dat hij zijne zelfstandigheid niet behoeft prijs te geven, en niet de vernederingen be hoeft te ondergaan van armenzorgonder stand. In de meeste gemeenten zijn vervolgens verschillende kleine kweekers ook broeiers of trekkers. Onder deze personen zijn er velen, die op dit oogenblik niet de be schikking hebben over voldoende contan ten, öf om de noodige bloembollen aan te koopen om deze in hunne kassen te trek ken, öf de geldmiddelen missen om de op- geplante bollen af te broeien. Uit de op brengst van deze broeierij moet de trek- VOORHOUT. VAKSCHOOL VOOR LANDBOUWERS en VEEHOUDERS Huisvesting bij Eerw. Broeders ker dezen winter met zijn gezin leven. Is het daarom ni t van belang voor de over heid, die deze personen anders recht streeks of via de instellingen van weldadig heid te haren laste krijgt eenigszins te helpen. Zonder al te groot risico voor den geldschieter of degenen, die willen hel pen, lijkt ons steunverleening voor deze categorie mogelijk en aardvaardbaar welke gedachte wij een volgende maal hopen te ontwikkelen. Dan zijn er nog kleine kweekers, die zijn in het gelukkig bezit öf van nota's öf van een vrije bollenkraam; ook deze dreigen het slachtoffer te worden van den crisis, omdat zij zonder bedrijfskapitaal komen te zitten, en een impasse voor hen onvermij delijk is. Hoe deze bedrijven kunnen wor den gesteund, mogen wij u misschien een volgende maal vertellen. Voorloopig zij vol doende mede te deelen, dat een ontwerp- steunplan in overweging werd gegeven dat in alle besproken onderdeelen voorziet, terwijl nadere uitwerking ervan, in bestu deering is. Hieromtrent dus later meer. GEMENGDE BERICHTEN MEISJE TE WATER GEREDEN. En verdronken. Een 19-jarige dochter van den heer S. Botma, veehouder te Balk, die per fiets op weg was naar het land van haar vader, moest daartoe het Polderdijkje passeeren. Waarschijnlijk ten gevolge van den harden wind is zij te water geraakt en verdron ken EXPLOSIE TE MEPPEL. Proefnemende H.B.S.-ers. Twee leerlingen van de R.H.B.S. te Mep- pel uit Dwingeloo hadden bij een apotheek een fleschje met 10 gram „Roode Phospho rus" gekocht en wilden daarmee proeven nemen. Daartoe hadden ze uitgekozen het wacht lokaal van den „Labo-Autodienst" op de Groenmarkt. Toen ze met de gevaarlijke stof bezig waren, klonk ineens een zware explosie vergezeld gaande van een geweldi ge vlam. Tot ver in de stad was de ontplof fing te hooren. Een elftal ruiten werd door den luchtdruk vernield en een der jongens kreeg wonden aan hoold en handen, terwijl hij aanvankelijk niet kon zien. Ook de an dere jongen had een groote snijwond aan zijn hand, meldt de „Tel." Zij werden per auto naar een dokter ge bracht en na behandeling huiswaarts ge zonden. De gemeentepolitie stelde een onderzoek in en nam het fleschje in beslag. Deze „bomaanslae" zal dus nog een staartje krij gen. FELLE BOERDERIJBRAND. Aanzienlijke schade. Gisteravond omstreeks half negen is een felle brand uitgebroken in de boerenwoning van C. J. van Mil te Schipluiden, op de grens Vlaardingen-Ambacht. De oorzaak van den brand staat nog niet vast. Vermoedelijk is een brandend petro leumlampje omgevallen. De brand ontstond in het woonhuis en breidde zich snel uit, zoodat ook de aan grenzende veestallen en de karnmolen werden aangetast. De vlammen sloegen fel uit en kleurden de lucht rood, zoodat wel dra uit wijden omtrek een talrijk publiek naar den brand trok. De brandweer uit Vlaardingen-Ambacht, Schipluiden en Vlaardingen werden te hulp geroepen voor het bluschingswerk, dat slechts langzaam vorderde. De genoemde gebouwen werden geheel in de asch gelegd. Mede aan het feit, dat de windrichting gunstig was, is het te danken, dat de hooibergen gespaard bleven. RIET00GST WORDT VERBRAND. In de streek van den Biesbosch. Evenals zoovele andere producten heeft ook het rietgewas, dat in aanzienlijke hoe veelheden in de streek van den Biesbosch wordt geteeld, te lijden onder het euvel der moeilijke verkoopbaarheid Met het riet staat het zelfs, onder den invloed van zeer geringe vraag, zóódanig, dat de oogst 1931 nog grootendeels aanwezig is en in groote mijten staaf opgestapeld, wachtend op af levering. Onder deze omstandigheden voe len de rietverbouwers en handelaren er niet voor de aanwezige voorraden nog ver der te doen stijgen. De vergadering van be langhebbende handelaren en kweekers te Werkendam en omstreken heeft besloten niet tot reserveering van den dit-jarigen oogst over te gaan. Het gewas zal worden verbrand. Behalve de rietcultuur gaat in de streek van Biesbosch en Land van Altena ook de teelt van griendhout weinig naar wensch. Niet alleen de mindere vraag door den han del, maar ook de sterkere uitbreiding, wel ke de laatste jaren deze teelt in Oostelijk Noord-Brabant onderging, speelt daarin een rol. ZIEKE VERWONDT DRONKEMAN. Na beleediging van zijn vrouw. Gistermiddag heeft zich te Oss een he vige vechtpartij afgespeeld. Een man kwam in beschonken toestand een café aan de „Arendvlucht" aldaar bin nen. Hij beleedigde de vrouw van den her bergier. Deze laatste, die ziek te bed lag, kwam op het tumult toeschieten en 6loeg den dronkeman eenige malen met een ijze ren staaf op het hoofd, waardoor de man gewond werd. Nadat ter plaatse geneeskundige hulp was verleend, werd hij per auto naar zijn woning overgebracht. Zijn toestand is zorg wekkend. DUITSCHER MISHANDELD EN BEROOFD. Een 46-jarige Duitsche koopman heeft bij de politie te Rotterdam aangifte gedaan dat hij in den nacht van Zondag op Maan dag om 3 uur op het Westplein een snor der had aangesproken, die hem per auto naar zijn hotel in de binnenstad zou bren gen. De snorder heeft die opdracht uitge voerd, maar hij eischte daarvoor betaling van ƒ10, hetwelk de Duitscher te veel vond. De chauffeur wilde met ƒ5.geen genoegen nemen en zeide dan naar de po litie te willen rijden, waartegen de Duit scher geen bezwaar had. In plaats van naar het politiebureau is de chauffeur ech ter naar de Parkkade gereden, waar hij en een andere man, die bij hem was, den Duitscher uit de auto op straat hebben ge worpen. Zij hebben hun slachtoffer daarbij mishandeld e nhem tevens beroofd van 1600 mark, 100 Belgische francs en 8 Engelsche ponden aan bankbiljetten, benevens een chèque van honderd pond, twee horloges, waarvan een met gouden ketting en zijn identiteitspapieren. De politie heeft den chauffeur en zijn metgezel, een varensgezel, aangehouden. Beiden hebben bekend en zijn in bewaring gesteld. NIEUWE DIEFSTAL AAN DE RIJKSMUNT. Arbeider had zes randjes goud gestolen. Uit Utrecht wordt aan de „Tel" gemeld: Wederom heeft thans aan de Rijksmunt een diefstal van goud plaats gehad, zij het dan ditmaal voor een geringe hoeveelheid. Men zal zich namelijk herinneren dat in Juni j.l. uit het gebouw van 's Rijks Munt 1640 nieuwe gouden tientjes zijn vermist, welke daar pas waren aangemaakt. Thans is een arbeider van 's Rijks munt aangehouden in verband-met een nieuwen gouddiefstal. De man had kans gezien zes randjes goud te bemachtigen. Bij zijn po gingen om dit goud te verkoopen, is"11 hij ech ter gesnapt. De politie heeft den arbeider een ver hoor afgenomen en vervolgens proces-ver baal tegpn hem opgemaakt. Daarna is de arbeider weer op vrije voeten gesteld. Er blijkt toch wel iets te haperen aan de controle bij 's Rijks Munt. Thans is wel een zeer kleine diefstal gepleegd, maar de man moet toch in elk geval de gelegenheid heb ben gehad zich. de randjes goud toe te eige- CLANDESTIENE WAPENHANDEL. Inval in Amsterdam. De politie te Amstredam heeft gister avond een bezoek gebracht aan een café aan de Geldersche kade 104 op het vermoe den, dat daar een aantal wapens, bestemd ter clandestiene verhandeling, en afkom stig uit België, aanwezig waren. Inderdaad hee^t zij in dit café beslag kunnen leggen op een aantal revolvers. De caféhouder en nog iemand, die ver moedelijk hierbij betrokken is. zijn door de politie meegenomen. Nadat de beide man nen aan eon verhoor waren onderworpen en nadat procesverbaal was opgemaakt, zijn zij. weer op vrije voeten gesteld. NA DE WAPENSMOKKELARIJ. Huiszoekingen en verscherping van de grenscontrole. De arrestatie van den „wapensmokkelko- ning'' Szymanski heeft tot gevolg, dat de politie-autoriteiten in het- Nederlandsche grensgebied op zoek zijn naar wapenopslag plaatsen. Van tijd tot tijd worden bij per sonen, die er van verdacht worden iets uit te staan te hebben met dezen ongeoorloof- den grenshandel, huiszoekingen gedaan. In de meeste gevallen is het resultaat ni hil, ofeen doodgewone buks. Geen won der, stemmen de bewoners van de grens streek toe, het is buitengewoon gemakkelijk om een aantal revolvers onvindbaar te ver bergen. Sinds de ontdekking van den Noord-Lim- 'burgschen wapensmokkelhandel is boven dien de grenscontrole aanzienlijk ver scherpt. Even over de grenslijn staan op de groote verkeerswegen overal douanebeamb ten verdekt en onverdekt opgesteld óm alle passeerende auto's aan te houden en na te snuffelen. Hierbij worden de dekkleeden los gemaakt en alles aan een nauwkeurig on derzoek onderworpen. Ook op de 'Rijnbruggen te Düsseldorf wordt sindsdien scherpe controle geoefend op de passeerende auto's, meldt het „Hbld'." Wagens van zeer serieus bekend staande Nederlandsche handelsfirma's, die tot dus ver steeds zonder den minsten last de grens konden passeeren, worden nu aangehouden en van onder tot boven doorzocht niet zelden verschillende malen op één traject. Greta Garbo in Stockholm. In verband met de hardnekkige geruch ten omtrent de aanwezigheid te Amsterdam van Greta Garbo, kunnen wij mededeelen dat deze op ge-en enkelen grond berusten en dat Greta Garbo nog steeds te Stockholm vertoeft, waar zij bij haar broeder, den heer Gustafson, haar intrek genomen heeft. stellen wij wederom een aantal GRATIS beschikbaar voor degenen, die voor dien EE datum drie nieuwe drie-maand-abonné's op „DE LEIDSCHE COURANT" aanbrengen. EE Naar verkiezing voor het aanbrengen van één abonné, een EE Vulpotlood. VALSCHE MUNTERSWERKPLAATS. ONTDEKT. Schoenmaker, blijf bij je leest! In den nacht van Zaterdag op Zondag is in een perceel aan de Korteboomenlaan te Utrecht gearresteerd een ongeveer 30-ja- rige werklooze schoenmaker en diens vrouw verdacht van het maken van valsch geld. Reeds lang zocht de recherche naar de her komst van overigens slecht nagemaakte kwartjes en guldens, die in verschillende groote steden werden uitgegeven. Het on derzoek te Utrecht, dat onderleiding stond, van den inspecteur der tweede afdeeling, A. W. Brandt, leidde ten slotte naar het genoemde perceel, waarvan de tweet bewo ners door negen rechercheurs in den nacht zijn gearresteerd. Tevens werd het geheele huis onderzocht, waarbij men een volledige installatie vond voor het maken van val- sche munten. FRAUDULEUZE SLACHTINGEN. In samenwerking met ambtenaren van belastingen en de politie van Reeuwijk heeft de Goudsche Keuringsdienst van wa ren in de gemeente Reeuwijk, na-bij de grens van Boskoop, een slachtplaats ont dekt, waar ziek en invalide vee frauduleus werd geslacht. Bij een naar aanleiding van gewekte ver moedens ingesteld onderzoek bleek, dat bij den veehouder V. een koe, die aan darm ziekte was gestorven, niet aangegeven, noch vernietigd was, doch door de slach ters T. en v. 't H. in den nacht na den dood van de huid werd ontdaan en uitgebeend. Teneinde den schijn te wekken, dat niets onbehoorlijks was geschied, hebben zij een kuil gegraven en daarin de beenderen ge worpen. Toen op last van den keuringsdienst dit „graf" werd blootgelegd,, vonden de poli tie, de keurmeester en de ambtenaren niet anders dan het geraamte der koe. Bij voortgezet onderzoek, aldus de „Msbd." kwam nog aan het licht, dat de zelfden van den veehouder v. d. D. te Wad- dinxveen voor f 15 een koe, die niet meer loopen kon, hadden gekocht en uitgeoond. Het heette voorts, dat ook in de Gouwe zich vleesch bevond. Naar aanleiding van de hieromtrent ont vangen aanwijzingen liet de keurmeester een gedeelte van de rivier afdreggen en werkelijk werden eroote stukken vleesch en beenderen ooirepikt. die vermoedelijk vai* ziek en invalide vee afkomstig waren. Tegen T. en v. 't H. en den veehouder V is proces-verbaal opgemaakt, wegens over treding, van de Vleeschkeuringswet. De bei de slachters werd voorts nog verbaliseerd wegens overtreding van de wet op het ge slacht. LISSE. Collecte. B. en W. dezer gemeente hebben aan de stichting „Zonnegloren" ver gunning verleend om een speïdjesda-g te organise eren ten bate dier vereeniging. Verloting. B. en W. dezer gemeente hebben aan de Eerw. Zuster Remigia ver gunning verleend tot het houden van een St.. Nicolaas-verloting ten bate van de lig- ha-l-patiënten. Hinderwet. Ter gemeente-secretarie ligt ter inzage een verzoek van de N.V. American Petroleum-Company te 's-Gra- ven-ha-ge, om vergunning, ingevolge d^ Hin derwet, tot het oprichten van een onder- grondsche benzinebewaa-rplaat-s met een electrisoh gedreven aftapinrichting op het perceel plaatselijk gemerkt Heereweg no. 148, kadastraal bekend gemeente Lisse in sectie C. nos. 2291, 918 en 1898. Op Dinsdag, 25 October a.s., des voor middags om 11 uur, kunnen tegen inwilli ging van dit verzoek bezwaren worden in gebracht- ten gemeentehui-ze. Mond- en Klauwzeer. Binnen deze ge meente is een geval van mond- en klauw zeer geconstateerd onder de veestapel van den heer G. P. Warmerdam, alhier. 0EGSTGEEST. Gemeenteraad. De Raad dezer ge meente vergadert Donderdagavond 7.30 uur in het gemeentehuis. Punten ter behande ling: 1. Notulen, ingekomen stukken, me- dedeelingen. 2. Voorloopige vaststelling ge meenterekening 1931. 3. Aanbieding Ge- meentebegrooting 1933. 4. Benoeming onder wijzer, aan de openbare lagere school Bur gemeester Terweeweg. 5. Verzoek van het Bestuur der Vereeniging tot stichting en instandhouding van Christelijke Scho ten dienste van Morsch en Rijndijk on< Oegst-geest, Voorschoten en Zoeterwoi om gelden uit de gemeentekas te moj ontvangen, voor den verbouw van schoolgebouw aan den Hoogen Morschw 6. Voorstel van Burgemeester en Weth< ders betreffende benoeming ambtenai van den Burgerlijken Stand. 7. Advies Burgemeester en Wethouders op het zwaarschrift van H. P. Jansen tegen besduit van Burgemeester en Wethoud Ier tot weigering van een bouwvergunning. Voorstel van Burgemeester en Wethoudi tot aankoop van grond voor verbreecli ten van den Rijnzichtweg (Zuidzijde). 9. V<* :ell stel van Burgemeester en Wethouders afstand van grond aan de N.V. Noord-Zui en HolLandsohe Tramwegmaatschappij gev dee tigd te Haarlem. 10. Voorsdel van Burj aee meester en Wethouders inzake de verb Hi' ding tusschen den Rijfigeester-straatwe-g den Nieuwen Rijksweg, bewesten Oegi de: geest. 11. Voorstel van Burgemeester Wethoudens tot afstand van grond aan h Rijk voor aanleg van den nieuwen Rijk weg, bewesten Oegstgeest- 12. Comptabi teitsbe&luiten. Rondvraag. gfe Jo bui bi. gc TER-AAR. Opening Tuinbouwcursus. Maanda avond werd in de Koffiekamer van de Ce trale Veiling de Tuinbouwcursus officie geopend. Aanwezig zijn de afgevaardigi van den L. T. B. de Chr. B. en T. het stuur van de Veiling de dir., de weled. he P. Post, de Rijks-Tuinbouwconsulentj heer Koeman, de leeraar, de heer v. d. Lo De heer C. v. d. Hoorn opent den cura met een toepasselijk woord en wekte cursisten op trouw de lessen te volgt Voorts wijst spr. op de belangrijke be la gen van het volgen van een tuinbou cursus vooral met de tegenwoordige Cu tuurwisseling. De buitengewone belangsti ling, n.l. 34 cursisten waren opgekome doet spr. goed aan en spr. is verheugd, de moeilijkheden welke bestonden voor tot stand brengen van dezen cursus ware overwonnen. Hierna werden nog eenige verheugend en opwekkende woorden gesproken doo de heeren v. Spronsen, v. d. Loo, Consulci Koeman en Post. Tot Commissie van Toezicht werden noemd de heeren Post, voorz., C. v. Hoorn, secr. en van Spronsen, penning meester. Als practicus zal aan den cursus werf zaam zijn de heer Wijs van Alphen. D avonden zijn vastgesteld op Maandag Woensdag en Vrijdag. Na een woord dank voor de belangstelling wordt dez eerste avond gesloten door den heer Loo. ST0MPWIJK. R. K. Volksbond. Donderdagavont half acht zal in het café „De Nieuw) -Schenkkan" de eerste ledenvergaderin; van den R. K. Volksbond in dit seizoei plaats hebben. „St. Deus Dedit". Dezer dagen op initiatief van „St. Deus Dedit" een 1 gadering gehouden door de werkloozen. 1 voorz., de heer G. Verhagen, opende vergadering met een welktm, in het bij zonder tot den geestelijk adviseur en dei heer Pannebacker. Na lezing der notulei kreeg de heer Pannebacker het- woord voo de bespreking der steunregeling. In ziji rede zette spr. op duidelijke wijze de rege ling uiteen en wees op de moeilijkheid vooi Regeering en Bestuurders om deze regelinj zoo juist mogelijk te doen uitwerken. Spre ker vraagt de vergaderden om eventueel) klachten naar voren te brengen, waaro] deze dan behandeld zouden worden. Een lange reeks klachten worden geuit daar kort geleden \<an verschillenden steun was ingehouden doordat de biljettei niet goed waren ingevuld. Ondanks dat e geen fraude was gepleegd, was toch steun maar geweigerd, waardoor de steun trekkenden gedupeerd waren, temeer daai zij ook door het armbestuur waren afge wezen. Vermeld dient echter te worden dat het een kwestie betrof die niet direei als opzet beschouwt moet worden. Nada de heer Pannebacker de verschillend) klachten besproken heeft, beloofde hij medewerking, om alles in het werk te stel len om zoo iets niet meer te doen voor vallen. Medegedeeld wordt nog, dat alle komsten, als zou het een fooi zijn van familielid, opgegeven moeten worden, daa) men anders de kans beloopt, dat de stem ingetrokken wordt. Van de rondvraag word geen gebruik gemaakt. De voorzitter dank te den heer Pannebacker voor diens inliet tingen en sloot daarna de vergadering. eer

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 10