UIT DE RIJNSTREEK DINSDAG 4 OCTOBER 1932 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 11 Afdeeling m. Ie klasse. TubantiaHeracles 21; AGOYVVitesse 22; WageningenEn schede B 22; EnschedeBob. et Vel. 31; Go Ahead—PEC 12. Afdeeling IV. Ie klasse. NOADEindhoven 22; Willem IIMiddelburg 82; PSVBleijer- heide 3-0; MVV—NAC 1—7; BW— LONG A a—5. Afdeeling V. Ie klasse. FrieslandFrisia 00; Be QuickGVAV 33; AlcidesVelocitas 15; VeendamLeeuwarden 30; Sneek Achilles 15. ALPHEN—BAARN 3—3. Het is Alphen niet gelukt in haar eersten thuiswedstrijd een overwinning te behalen. Hoewel de thuisclub zich met de rust reeds een 2I voorsprong wist te verzekeren en deze zelfs tot 31 was opgevoerd, wist Baarn in de tweede helft den achterstand in te halen, zoodat de wedstrijd in gelijk spel eindigde. Onder leiding van scheidsrechter Blonk- horst wordt afgetrapt. Aanvankelijk ont spint zich een gelijk opgaanden strijd, doch geleidelijk komt Alphen meer in den aan val. Eenige goede kansen worden door slecht schieten der Alphen-voorhoede om hals gebracht. De bezoekers komen nu en dan eens aan de beurt doch verder dan een corner brengen zij het niet. Toch neemt Baarn het eerst de leiding wanneer een voorzet van haar linksbuiten door Smee- kers wordt ingezet (01). De druk op het Baarn-doel wordt sterker totdat een voorzet van den linksbuiten door Bom keurig wordt benut (11). Binnen- kamp raakt geblesseerd en Oosterman com pleteert Alphen op de rechtsbuitenplaats. Dadelijk daarna plaatst deze mooi voor, waarop Windhorst door een goed geplaatst I schot Alphen de leiding geeft (21). Daarna komt de rust. In de tweede helft heeft Alphia het beste van het spel in handen. Aanval op aanval der thuisclub volgt doch voorloopig blijven doelpunten uit. Uit een voorzet van rechts is het Ram die voor Alphen op keurige wijze den voorsprong vergroot (31). Daar na weten de bezoekers uit een straf schot hun achterstand te verkleinen (32). Alphen komt dan weer verwoed opzetten en talloos zijn de schoten op het Baarn- doel, waar evenwel de keeper op schitteren de wijze doelpunten weet te voorkomen. Bij een doorbraak van Baarn kan. Hesseling het leder met voldoende wegwerken. Hier van maakt de linksbinnen der bezoekers gebruik om het leder in doel te schieten (3—3). Met dezen stand komt even later het einde. U.V.S.—LAAKKWARTIER 2—1. Laakkwartier ie eervol als slaohtoffer gevallen. Tot ongeveer 10 minuten voor 't einde hebben de gasten een weerstand ge boden, die voortreffelijk was. De blau»- witten waren voor de rust de sterkste, na de rust was het een glijpartij, waardoor het spel in alle opzichten haar bekoorlijk heid verloor. Dank zij het doorzettingsver mogen van H. Laman, weet Arbouw hier niet van te profiteeren en schiet glansrijk naast. Midvoor Kooreman krijgt een af gemeten pass, doch oök deze zoekt het net op de verkeerde plaats. Opdringerig worden de U.V.S.-ers en zelfs moet Laak kwartier corner werken. H. Laman passeert prijzenswaardig de backs, het schot ver dwijnt rakelings over de lat. Somwijlen sukkelen de voorhoede-luidjes er op los. Voortdurend zet aanvoerder Oskam zijn mannetjes aan 't werk, met het resultaat, dat naast wordt geschoten, een corner geeft ook geen baat. Het meest aanvallend blijft U.V.S. totdat eindelijk het Lang verwachtte doelpunt komt, wanneer Arbouw een voor zet geeft, gaat Kooreman met een sneltrein vaart er van door en de eerste goal is voor U.V.S. (l-r-0). Heel U.V.S. keek sip, toen direct na de aftrap de rechtsbinnen van Laakkwartier de gelijkmaker op werkelijk sublieme wijze scoorde (11). C. Laman, die als linksbui ten fungeerde, en geen bijzonder mooie rol op dat moment vervulde, tracht op verren afstand te scoren, vruchteloos! Tot aan de rust bleef de stand 11. Na de hervatting was de vertooning «lapjes, en waren de partijen in slapheid even sterk. Tot drie maal toe forceerde U.V.S. een corner, Laakkwartier verdedigt met voetbal-moed. H. Laman schiet nog eens extra over, de nieuweling Hansen «vil ook probeeren, te vergeefs. De aanvallen van de Hagenaars brengen U.V.S. enkele benauwde oogenblikken, we tellen, dat tot twee maal op 't randje af, keeper Kramp aan een goaltje ontsnapt. Dan volgt ter af wisseling een geweldige regenbui, en wordt even inrukken geblazen. Weer gaat •het spel beginnen, en heerlijk glijend tip pelen de 22 luidjes plus scheidsrechter over 't veld. Het spel wordt er niet fraaier op. Het tweede doelpunt scoort Kooreman met medewerking van H. Laman (21). Hier mede is Laakkwartier onschadelijk ge maakt en heeft U.V.S. haar 3e overwinning te pakken. CELERITAS—ALPHIA 4—3. Na de flinke overwinning der vorige week, moest Alphia zich thans tegen Cele- ritas een kleine nederlaag getroosten. De eerste aanvallen komen van Alphia, dat dadelijk een beduidende overmacht uit oefent, doch dank zij het uitstekend optre den van den Haagschen doelman blijven voorloopig doelpunten uit. De druk op het Celeritas-doel blijft aanhouden en na pl. 20 1 min. weet de Alphia-midvoor uit een recht- j schen voorzet het net te vinden (01). I De Hagenaars beginnen zich daarna eenigszins te herstellen; zij verplaatsen en kele malen het spel naar de overzijde, waar vooral hun rechter vleugel de Alphia-ver- dediging moeilijke oogenblikken bezorgt. Het succes komt intusschen weer bij Alphia want 'n voorzet van haar reohtsbuiten ver kiest een Haagschen back in eigen doel te plaatsen. Alphia blijft iets sterker, doch de Celeritas-achterhoede tracht met verre trappen haar terrein te zuiveren. Dan is het plots de midvoor der thuisclub die den achterstand verkleint (12). Direct daarna volgt de rechtsbinnen zijn voorbeeld door den gelijkmaker te scoren (22). Even voor rust herneemt Alphia door haar midvoor weer de leiding (23). In de tweede helft komt Alphia dadelijk in den aanval, waardoor Celeritas op eigen helft wordt teruggedrongen. Een doorbraak der Hagenaars wordt den bezoekers nood lottig; een hard schot hunner rechtsbuiten is den Alphia-keeper te machtig en de stand is (33). Door beide elftallen wordt hard om den winnenden goal gestreden. Het zwoegen der bezoekers blijft onbe loond, terwijl de thuisclub kort voor het einde nog een maal het net vindt (43). B.M.T.—BODEGRAVEN 3—2. In een prettig gespeelden wedstrijd heeft het eerste elftal van Bodegraven met de oneven goal de meerderheid moeten erken nen van de ex-tweede klasser B.M.T., het geen voor de rood-zwarten een alleszins eervol resultaat moet worden genoemd. B.M.T. won den toss en verkoos met den eterken wind in den rug te spelen. Ge steund door dit windvoordeel, was de thuisclub aanvankelijk het meest aanval lend en vrij spoedig wiet zij de leiding te nemen. Groot was het overwicht niet en voor de rust werd de Zeeuw nog slechts eenmaal gepasseerd, zoodat de rust met 20 inging. Na de hervatting wogen par tijen aardig tegen elkaar op, doch nogmaals wist B.M.T. haar voorsprong te vergroo- ten 30. Hiermede was het echter afgc- loopen en nadat enkele goede kansen wa ren gemist, gelukte het den linksbinnen van Bodegraven, den achterstand te verkleinen (31). Aangemoedigd door dit succes kwa men de roodzwarten nog even onstuimig opzetten, doch verder dan een doelpunt van denzelfden linksbinnen wisten zij het niet te brengen, zoodat het einde kwam met een eervolle 32-nederlaag. Scheids rechter Rovers leidde den niet moeilijken wedstrijd op uitmuntende wijze. A.S.C.—MAAS 3—1. Eindelijk zijn de twee eerste puntjes voor A.S.C. binnen, maar zóó spelend zou het ons inziens wel eens bij deze twee kunnen blijven. Maas demonstreerde niet meer dan middelmatig 4e klas spel en A.S.C. bracht er in de nieuwe opstelling evenmin iets van terecht. Voor rust speel den de bezoekers met wind mee, en waren door het zwakke spel van Fontein iets ge vaarlijker. Het gebeurde echter dat een weggewerkte bal voor het doel van Maas zelf kwam, en AJ3.C. een gelukkig doel punt scoorde (10). Daarna waren beide ploegen geheel gevaarloos. Een kwartier voor de rust maakte Maas gelijk (11). Tien minuten daarna kreeg van der Leeden de bal over de outlijn te pakken, Maas wachtte op een fluitsignaal en Westen doelpuntte opnieuw gemakkelijk (2—1). Na de hervatting wordt onder een voort durende regenbui verder gespeeld. Maas krijgt enkele goede kansen, doordat ook Josson in de malaise gaat deelen, maar de gemakkelijkste kansen worden ongebruikt, gelaten. Ook A-S.C. weet van de geboden gelegenheden geen profijt te trekken, tot dat eindelijk van Putten tot groote opluch ting 31 scoort. De wedstrijd is verder het aanschouwen niet waard, en mede door het slechte weer is iedereen blij als de scheidsrechter vóór tijd einde blaast. R.V.C.—LUGDUNUM 0—3. LugcL neemt het spel direct in handen. Na 5 minuten krijgt Lugd. een hoekschop te nemen, die echter door Vermond achter wordt geplaatst. De Leidsche ploeg, met een heerlijk enthousiasme spelend, komt echter steeds terug en een doelpunt hangt in de lucht. Na een 10-tal minuten krijgt J. Bekkering een free kick te nemen, waaruit een doelpunt ontstaat. R.V.C. zit inmid dels ook niet stil, doch B. Bekkering en D. v. d. Berg zijn op dreef. Weer komt Lugd. terug en na keurig samenspel tueschen het Lugd. binnen-trio, doelpunt v. Weerlee op fraaie wijze. Dit doelpunt werd echter ten onrechte wegens buitenspel geannuleerd. De groen-witten komen echter steede te rug. De rood-zwarten zien in, dat het zoo niet goed gaat en komen stevig op zetten. De rechtsbuiten snelt met den bal naar binnen, schiet mooi in, maar v. d. Berg redt schitterend. Eenige minuten voor rust, na fraai spel van Vermond en de Roo, geeft de laatste naar Koolloos, die maar voor het inschieten heeft. Hij wordt ech ter unfair van den bal afgezet, met een penalty als logisch gevolg. Tot groote te leurstelling van de groen-witte aanhang schiet J. Bekkering echter in 's keepers handen. Kort daarna is het rust. 7 min. na de rust krijgt Koolloos het leer te pakken en schiet plots onhoudbaar in (02). Een oorner op het Leidsche doel wordt door v. d. Berg het veld in gestompt. Eenmaal boft Lugdunum, als de uitloopen- de Lugd.-keeper gepasseerd wordt, doch de paal brengt redding. Het spel gaat dan eenigen tijd van doel tot doel. Nog 15 min. zijn er te spelen als er een hevige scrim mage voor het R.V.C.-doel ontstaat, waar aan Commenseel 'n einde maakt door on houdbaar in te schieten (03). Verdere doelpunten bleven uit, zoodat Lugd. met 30 wint. SCH00LWEDSTRIJDEN VAN A. S. C. De uitslagen van Zaterdag luiden: Halve eindstrijden om den L. D.-beker: Gem. H. B. S.Gem. Kweekschool 10 InstrmakersChr. Kweekschool 30. Verliezerstournooi. (halve eindstrijden): Ohr. H. B. S.R.K. H .B. S. 0-fi. Avondsch. v. LeeuwenMathesis B 05* Reglementair wegens niet opkomen der Avondschool van Leeuwen. NED. ELFTAL TEGEN BRISTOL ROVERS. Naar de „Sportkroniek" mededeelt, zal in plaat» van Lagendaal, die dit seizoen niet voor het Ned. Elftal aal uitkomen, v. d. Broek (P.S.V.) meespelen in het voorloo pig Ned. elftal, dat Woensdag a.s. op het Sparta^veld te Rotterdam tegen Bristol Rovers is opgesteld. Waarom Lagendaal bedankte. Uit Rotterdam schrijft men aan de „Tel."': „Ja, 't is zoo", zegt Lagendaal, „ik heb de vorige week, toen ik een aanschrij ving voor het Ned. Elftal kreeg, den knoop meteen maar doorgehakt, en.... bedankt". „Kostte het u geen moeite, dit belang rijke besluit te nemen?" „Och neen, waarom? Er zijn zooveel be langrijker dingen dan voetbal. Natuurlijk vond ik het wel prettig een partijtje met het Ned. Elftal mee te spelen, maar het kostte toch altijd veel tijd. De voorwedstrij den, de training enz. enz. Nu ik bij de op leiding ben en studeeren wil, heb ik heel weinig tijd meer om aan voetballen te den ken. Xerxes, m'n club, nu ja, daar kan ik voorloopig nog wel voor blijven spelen, maar dat ie ook wat anders dan steeds die internationale wedstrijden, waarmede zooveel tijd gemoeid is". We mompelen zooiets van „een verlies voor het nationale team", maar Lagendaal heeft zijn antwoord al klaar. „Odh kom, een verli««, ik was immers toch vaak een lot uit de loterij. Soms lukte mij alles, soms ging het erg slecht. Een constant speler ben ik immers nooit ge weest. 't Is heusch niet altijd een pretje, speler van het Ned. Elftal te zijn. Hoe zou u het vinden, wanneer u overal werd aan gestaard en hooren moest.... „daar heb je 'm nou!" of „daar gaat iel" Heusdh het is een twijfelachtig genoegen populair te zijn". „Maar wanneer uw studie achter den rug ia?" wagen we nog te vragen. „O, dan willen ze me niet meer hebben en wie weet, hoe het dan zal zijn. Voorloo pig staan mij belangrijker zaken te wach ten, die zeker vóór voetbal gaan". KORFBAL NEDERLANDS CHE KORFBALBOND. De uitslagen. We stel ij ke afdeeling. Eerste klasse N.-H.Westerkwar tier—DVD 41; SwiftB. Wit 14; DTV Olympia met 25 gesaakt. Eerste klasse Z.-H.Ons Eibernest Deetos met 10 gestaakt; Rozenburg Het Zuiden 52. Oostelijke afdeeling. Eerste klasse: ZKCNoviomagum 82; Be QuickHet Overschotje 03; Hel lasEcka 17; Onder OnsRapiditae 3 1; AKCWit Blauw 21; DOSNaas 53; Ons Clubje—Achillea (1/10) 24; HKCRigtersbleek 42. SCHAKEN HAAGSCHE SCHAAKBOND. Algemeene vergadering. Jl. Zaterdag is in het Nat. Schaakge bouw te 's-Graven-hage een algemeene ver gadering gehouden van den Haagschon Schaakbond. Het Leidsch Schaakgenootschap was vertegenwoordigd door den heer W. H. Bosscha. De mededeeling van dezen, dat de Leidsche club het besluit had genomen, als lid toe te treden, werd met applaus ontvangen en de financieede regeling van deze tusschentijdsehe toetreding werd daarop voor L. S. G. zoo gunstig mogelijk gemaakt. Hierna volgde de indeeling voor den nieuwen competitiewedstrijd. De beide tientallen van L. S. G. worden als volgt ingedeeld: le groep: Disc. Disc. II, L. S. G. I, Resid. Sch.cl„ Haagsche Arb. Soh.cl. I, Disc. Disc. Ill en Haagsche Weeterkwar- tier L in totaal dus Q tientallen, die elk 5 wedstrijden moeten spelen. De winnaar in deze groep kan medespelen om het kam pioenschap der tweede klasse. In groep II zijn de deelnemers de vol gende: L. S. G. II, Disc. Disc. IV, H. Wes terkwartier II, Ruy Lopez I, Delftsche Arb. Sch.cl. I en E Arb. Sch.ol. II, derhal ve ook 6 deelnemers. Het inleggeld voor elk tiental is vastgesteld op 2.en in elke groep wordt één geldprijs uitgeloofd, nl. voor elk deelnemend tiental 2.50. De Haagsche Schaakbond organiseert ook een personeel e wedstrijd, waarbij het ïnaxi- mum-aantal deelnemers is bepaald op 12. Deze wedstrijd draagt den naam van Ooie vaarswedstrijd. Hieraan kan nu ook één der leden van L. S. G. deelnemen. De op gave voor dezen wedstrijd sluit reeds bin nen 8 dagen. Voorts kan de Haagsche Schaakbond in bepaalde gevallen aan de aangesloten clubs subsidie verleen en. Wil het Leidsch Schaakgenootschap bijv. een of ander schaakfeest organiseeren, dan kan zij daarvoor, natuurlijk tot een bepaald bedrag, subsidie ontvangen. Op Zaterdag 8 en Zondag 9 October schrijft de Haagsche Schaakbond een wed strijd uit, die gehouden wordt in het Natio naal schoolgebouw. Hieraan kunnen de leden der aangeslo ten clubs de «lnemen. POSTDUIVEN „De Gevleugelde Vrienden*' (Wassenaar). Wedvlucht met oude en jonge duiven j vanuit Quievrain (B.) afstand 199.106 K M. I De duiven werden in vrijheid gesteld te I 8 uur met Zuiden wind. De eerste duif be- reikte het hok te 10 uur 33 min. 19 sec. De laatste prijswinnende vogel te 10 uur 49 min. 4 sec. I De uitslag was le, 2e, 4c en 10e K I. Waasdorp; 3e, 5e, 6e en 7e C Versteeg Jr.; i 8e A. Groene veld; 9e J. P. Brederode. NOORDEN Propaganda-vergadering. Gaat men af op het getal aanwezigen en de heerschende stem ming, dan mag men zeggen, dat de propagan- da-vergaderingen van de R.K. Drankbestrijding steeds een groot succes zijn. Zoo ook de ver gadering, welke het bestuur van de Mariaver- eeniging, in samenwerking met dat van het Kruisverbond Vrijdagavond georganiseerd had De St, Franciscuszaal was vol, eigenlijk veel te vol, want een groot aantal moest zich geheel den avond met een staanplaats vergenoegen. De presidente, mej. G. Wansinck ten Brink, opende in welgekozen woorden de bijeenkomst, waarna allereerst voor het voetlicht trad het naammakende cabaret van dames-artisten uit Amsterdam, onder leiding van mej. Tina Goe- mans. Het oordeel was onverdeeld-eenstemmig, dat hier ware tooneelkunst vertoond werd. Niet werd krach't gezocht in aankleeding of decoratie, deze was uiterst simpel, doch in on berispelijk en zuiver-natuurlijk spel. Reeds het eerste stuk „Juffrouw Flapuit" met een fijne tendenz over het gemengde hu welijk was een groot succes. Daarna werd het woord gegeven aan mevr. J. Huyvenaarvan Beek uit Amsterdam, voor het uitspreken eener propaganda-rede. De spreekster leidt af uit een krantenver slag, dat drankbestrijding ook in Noorden, niettegenstaande de actie, nog wel op z'n plaats is, en ziet onder het oog de ook overal elders geplaatste stelling, dat drankbestrijding uit den tijd zou zijn en niet meer noodig is en dat een mensch wat moet hebben. Dat slag woord, dat een mensch wat moet hebben, dekt een verlanglijst, waarop voorkomen: de bor rel, de sigaar, de bioscoop, de radio, de schouwburg, de sport, de snoep, de mode, enz. enz. En die verlanglijst vraagt ook in dezen benauwenden tijd 'n geldelijk offer zoo ontstellend groot, dat het haast niet om neer te schrijven is, in ieder geval ver boven onze draagkracht. Alleen de alcohol in ons land 200 millioen gulden, het rooken van si garen en sigaretten 152 millioen gulden. Eén middag sport in het Stadion te Amsterdam dezen zomer bracht aan entrée's 300.000 op. Wat een schrijnende tegenstelling als men weet, wat de regeering moet doen alleen reeds om in den geesel der werkloosheid nog maar eenigermate te voorzien, een offer van 300 mil lioen vragend. Liet Nederland slechts het drin ken van alcohol na, dan zou het volk zelf ge makkelijk voor zijn werklooze broeders en zus ters kunnen zorgen en de regeering zou met dit geld een onbekommerden ouden dag kun- Drinken, genieten en zich amuseeren is het parool van onzen tijd en het gebrek van de duizenden om ons heen laat ons koud. We bidden God om uitkomst in deze be narde tijden, doch in overgroot aantal leven wij erop los alsof het leven één feest is. Een stormtroep is noodig om daar tegen in te gaan en die stormtroep is het leger van 50.000 drankbestrijders in ons, dat naar voren treedt met de strijdleus: „Weg met de genot zucht! Op voor de matigheid"! En dat leger vraagt nieuwe regimenten, vol oplaaiend en thousiasme. In haar tweede deel werkt spreekster de ge dachte uit, dat het werk der drankbestrijding zuiver een werk is van naastenliefde, van zie lenredding, staand onder het bijzondere pa tronaat van Maria en verricht om wille van Christus, trots de blootstelling aan spot en belachep. Op het voorbeeld van Maria moe ten we terug naar eenvoud en soberheid, naar de matigheid op elk terrein. Allen begrijpen we dat het zoo niet kan blijven gaan, maar om zelf aan te pakken en zich te weer te stellen, daartoe ontbreekt zoo vaak de moed. Onze tijd is doortrokken van Jan Salie-geest als het er op aan komt openlijk 'n goede daad te stel len. In een begeesterend slotwoord wekt spreekster haar gehoor op tot aansluiting bij het Sobrietasleger, dat de drankbestrijding als de kern van zijn actie beschouwt, doch van uit die kern zich richt tegen alle excessen van weelde en zingenot. Na een welverdiend applaus dankt de pre sidente, waarna koffie wordt geschonken en de heer J. G. Vroonhof namens de vereeniging onder de aanwezigen verloot een tulband en krentenbrood en op z'n Amerikaansch ver koopt een krentenkater, wat met groote hila riteit gepaard gaat. Winnaars werden G. van den Helder, mej. Reijntjes en A. van Berke- slijn. Vervolgens voerde het cabaret op de klucht: „Het geheim van het kasteel" en het blijspel: ,,'n Gezellige betrekking", een paar buitenge woon amusante stukken die meesterlijk ge speeld werden en onbedaarlijk vaak de lach lust opwekten. Het slotwoord was weder aan de presidente, die haar groote tevredenheid over het wel slagen van den avond uitte, aan allen hiervoor dank bracht en mededeelde, dat het bestuur op huisbezoek zou gaan voor het werven van nieuwe leden. De contributie is verlaagd met een sterke verlaging, indien meerdere personen in eenzelfde gezin lid zijn. LEIDERDORP. Gemeenteraad. De gemeenteraad verga dert op Woensdag 5 October, des nam. 1.45 u. KOUDEKERK Been gebroken. De echtgenoote van den veehouder A. R. in de Lagewaard alhier, had Vrijdagavond het ongeluk zoodanig op het erf over den hond te vallen, dat zij tengevelge hiervan een been brak. Dr. Vlasonderen alhier verleende heelkundige hulp. Mond- en klauwzeer. Het mond- en klauwzeer in deze gemeente breid zich nog steeds uit en ia in korten tijd tot vier gevallen gestegen. STOOMVAARTBERICHTEN STOOMVAART MIJ. NEDERLAND. POELAU BRAS (thuiw.) pa«s. 2 Octo ber Gibraltar. TAWALI vertr. 1 OoL van Batavia .naar Amsterdam. KON. NED. ST00MB. MIJ. CLIO vertr. 30 Sept. van Kingston. DEUOALION vertr. 29 Sept. van King ston. HAARLEM (thuisr.) vertr. 30 Sept. van Taloa-huano. PERSEUS arr. 3 October van Kopenha gen te Gdynia. KON. HOLL. LLOYD. DELFLAND (thuisr.) vertr. 2 Oot van San Nicolas. HOLLAND—00ST-AZIE LIJN. ARENDSKERK (thuisr.) vertr. 1 Oct. van Colombo. ROTTERDAM—ZUID-AMERIKA LIJN. ALPHERAT (thuisr.) vertr. 2 October van Bah ia. STOOMVAART MIJ. OCEAAN. ANTENOR, Japan-Rotterdam arr. 2 Oct. te Singapore. ELPENOR, Rott.-Japan, vertr. 1 Oct. van Singapore. CALCHAS, Japan-RotL vertr. 1 Oct v. Sjanghai. PROMETHEUS, Amst.-Java, pass. 2 Oct Perim. ULYSSES arr. 1 October van Liverpool te Batavia. 460e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) Trekking van .Maandag, a October 1032 6e klasse. 9e Hist Hooge Pr(jzen f 1000 8221 18568 400 1850 5212 11837 12216 16940 17561 f 200 4701 5666 11796 12631 18780 20208 20732 100 3975 3984 3990 4609 6301 8556 10001 11394 13312 17193 23689 Prijzen van ƒ70.— 117 148 107 211 252 290 463 620 747 1055 1148 1390 1514 1550 1818 1817 1818 1833 2199 2214 2305 2325 2413 2568 2677 2588 2620 2707 3054 3212 3256 3475 3492 8523 3613 3689 3750 4071 4147 4193 4295 4326 4450 4768 4770 4824 4841 4998 6033 6152 6157 6320 6339 6398 6487 6627 6537 6554 6775 6801 5844 5886 6222 6391 6400 6647 6627 6699 6717 6841 6901 7018 7168 7205 7303 7359 7578 7610 7626 7799 7838 7867 7002 8016 8816 8317 «393 8400 8523 8540 8607 8957 9081 9154 9199 0272 0327 9420 9480 9694 9791 9832 9830 0891 9931 10066 10070 10372 10553 10597 11062 11122 11220 11629 11678 11624 11699 11723 11795 11884 12284 12345 12409 12634 12722 12859 12942 12997 13037 13169 13349 13387 13457 13545 13614 13663 13686 13731 !3743 13760 13834 13083 13894 14040 14114 14177 14376 14408 14518 14827 14842 14856 14868 14914 14986 16022 16194 16248 15438 15517 15750 16700 15/09 15965 15081 1G146 16401 16431 16473 16514 16679 16059 16796 17072 17107 17163 17383 17674 17940 18071 18140 18202 18310 18378 18400 18422 18614 18696 18021 18962 10312 19303 19413 19508 '0514 19525 19587 19595 19648 19695 19756 19870 19961 20117 20177 20497 20010 20020 20735 20009 21062 21264 21338 21363 21494 21495 21505 21620 21640 21665 21693 21905 22067 22078 22192 22206 22291 22334 22421 22439 22483 22534 22725 22781 22814 22818 22991 23170 23489 23772 237*76 NIETEN 250 324 352 301 429 877 037 948 464 570 612 641 647 800 840 842 849 863 1062 1327 1336 1710 1712 1770 1775 2080 2135 2513 2517 2868 2901 3086 3124 3356 3369 3484 3604 3675 3718 3924 3928 4377 4432 4640 4753 5030 6047 5326 5336 5534 6563 6853 6864 6025 6058 6257 6268 6634 6557 6697 6711 6802 6809 6936 6045 7194 7233 7412 7491 7771 7805 8058 8074 8277 8308 8930 8931 9180 9189 9496 9503 9702 9725 0881 0909 10126 10146 1059 1379 1762 1798 2237 2007 2903 3146 3386 3516 3740 3989 4437 4797 6063 6349 6603 6097 6069 6292 6623 0713 6839 0971 7238 7630 8330 8 f.0 5 8810 2622 2667 2943 2979 3156 3224 3399 3410 3621 3665 3770 3776 4064 4185 4538 4565 4811 4928 6130 6138 6386 6424 6620 6636 5822 5981 0076 6088 8305 6383 0073 6680 6723 0755 6849 6802 6096 6997 7244 7333 7546 7605 7886 7924 8090 8120 8363 8389 8669 8664 8822 8828 8976 8988 9247 9270 1862 1886 2478 2501 2828 2843 3067 3081 3244 3262 3466 3481 3697 3673 3803 3907 4236 4273 4605 4636 4995 6012 6283 6312 5474 5402 6760 6841 6085 6987 6179 6214 6450 6523 6084 0686 6782 0798 6894 0931 7095 7104 7358 7306 7724 7744 8005 8006 8101 8217 10880 10944 11294 11311 11540 11548 11666 11765 11765 11975 12034 12236 12267 12635 12542 12813 12882 13261 13347 13408 13406 13830 13881 14071 14080 14240 14241 14402 14420 14573 14610 14866 14859 15180 16215 15405 16420 15636 15639 15806 16817 10047 10049 16469 16474 10718 16705 17101 17170 17390 17431 17717 17844 10719 11040 11341 11583 11784 12035 12307 18356 18383 18633 18011 18810 18851 19117 19119 19204 19274 19404 19465 19632 19644 10948 19989 20029 20310 20333 20540 20553 20753 20832 21221 21270 21422 21456 21702 21789 21979 22020 22428 22475 22694 22776 23036 23044 23370 23406 23773 23791 14275 14464 14880 15219 15447 16044 1MU./ 10070 16477 16783 17186 1 7400 17870 18(109 18153 18389 18686 18905 19124 19277 19 177 19679 9957 10047 10306 10334 L 10580 10500 10699 1 10782 10790 10806 11041 11087 11146 11301 11422 11427 I 1159*4 11017 11051 11866 11878 11891 12008 12087 12142 12323 12347 12456 12607 12680 12737 12895 13003 13006 13375 13380 13424 13676 13697 13762 13911 13976 13985 14135 14148 14178 14309 14320 14338 14494 14498 14625 14074 14082 14720 14901 14932 14062 16223 15266 16381 15499 15512 16539 15685 16736 15770 16904 15930 15962 16131 16145 16231 1G495 16533 16576 16885 10899 16903 17239 17249 17260 17543 17350 17637 17883 17838 17955 18075 18157 18159 18201 13441 18494 18570 18720 18734 18790 18931 18946 19052 19120 19161 19165 19278 19317 19333 19492 19538 19563 19713 19778 19787 9847 9875 10075 10094 10391 10458 11685 11719 11924 11925 12154 12202 12481 13486 12795 12810 1311'f 13221 134fe 13401 1378/ 13818 13987 14045 14187 14218 14378 14300 14520 14567 14722 14826 16009 16137 15386 15386 15573 15006 15708 10707 16954 16030 16284 163*29 10608 16712 17009 17021 17279 17350 17088 17710 17967 17979 20100 20180 20300 20435 20557 20047 20834 20889 21370 21418 21532 21569 21837 21895 22033 22158 22509 22510 22882 22899 23146 23147 23468 23605 23804 23841 20205 20233 20460 20485 20661 20669 20959 21100 21579 21584 21908 21920 22312 22323 22521 22556 22958 22977 23169 33234 23045 23669 23936 23948 18798 18809 19058 19094 10178 19258 19341 19356 19681 19610 19811 10810 20281 20295 20493 20509 20716 20737 21123 21187 21047 21657 21926 21937 22371 22386 22G24 22693 22996 23027 33299 23360 23705 23734 23970

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 11