5PORT 5PEL MAANDAG 26 SEPTEMBER 1932 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 5 DE LEIDSCHE KAMPIOENSCHAPPEN ,4De /Vit". De door den regen "uitgestelde kam pioenschappen van Leiden en omstreken voor leden van R. K. Sportvereénigingen ■uit Leiden en omgeving hebben tenslotte gisteren op het R. K. Sportpark aan den Haagweg plaats gehad. Het weer was gunstiger dan op den oorspronke- 1 ijken datum, toen zij door den regen moesten worden afgelast. Nu stond er echter een zware wind, die het loopen natuurlijk bemoeilijkte, verder echter was het ideaal weer en konden de verschillende nummers ach tereenvolgens worden afgewerkt. Een handicap was het dat om 2 uur het ter rein in beslag werd genomen door „Lei den" voor den voetbalwedstrijd tegen Wilhelmus, zoodat om 1 uur begonnen, vanaf 2 uur de nummers op het bijterrein moesten worden afgewerkt. Begonnen werd met de loopnummers korte afstand voor senioren en junioren a, en b. De junioren a. liepen 80 M. en hierbij werd winnaar J. van Nierop van Rood- Wit in den mooien tijd van 10 sec. Op de 60 M. voor junioren b. werd H. Stikvoort van Rood Wit winnaar in 8.8 sec. Ook de tweede en derde plaats werd hier door Rood-Witters bezet. ©e 100 M. voor senioren was zeer spannen. I de eerste serie plaatsten zich B. Brusche en B. van Leeuwen; in de tweede serie P. van Bentum en P. Reizevoort. In de finale ging het na een gelijk opgaan tusschen de Bataven Brusche en van Bentum, die een meter op hun te genstanders uitliepen. Brusche wist ten slotte met onmerkbaar verschil te win nen. Ook de tweede en derde plaats werden door Bataven bezet. De estafette voor senioren 4 X 100 M. werd gewonnen door de eerste groep der Bataven in 51.2 s., de 4 X 80 M. voor junioren was voor Rood-Wit in 43.8 sec. Het nummer vèrspringen werd gewon nen door B. Groddijn van „De Bataven" met een sprong van 5.91 y2 M. Tijdens -den voetbalwedstrijd werden op het bijterrein de nummers speerwer pen en discuswerpen afgewerkt, terwijl enkele andere nummers buiten het hoofdterrein plaats hadden. Onder rust had de 800 M. voor senio ren plaats, een nieuw nummer, waarvoor vijf inschrijvingen waren. Direct na den start loopt Tuithof uit gevolgd door Langezaal. Spoedig echter zakt deze laatste af en wordt voorbij- geloopen door Dubbelaar en even later ook door Reizevoort. Deze drie Bataven loopen steeds meer uit en eindigen ten slotte met flink on derling verschil. Tuithof werd eerste. In het vèrspringen voor junioren werd J. Nierop van „Rood-Wit" eerste met 5.64 M. Het nummer kogelstooten sen. werd gewonnen door G. van Brussel v&n „Rood-Wit" met 8.77 M. Het hoogspringen voor senioren bracht eveneens een succes voor „Rood-Wit" met een sprong van 1.55 M. door Nico Jansen. Het discuswerpen voor senioren had tot resultaat dat J. Hensing van „De Bataven" met een worp van 25.17 M. eerste werd. Hiertuschen waren ook de junioren nummers verwerkt, waarvoor wij verwij zen naar de uitslagen. Na den voetbalwedstrijd volgden nog de interessante nummers 1500 M. voor junioren en 3000 M. senioren. Op het laatste nummer had Theo Stijnman reeds tweemaal achtereen den beker gewon nen. Nu had hij echter een bijzonder zware concurrentie van „De Bataven". Eerst werd de 1500 M. voor junioren gel o open. Meskers, de winnaar van het vorig jaar start achteraan maar komt spoedig naar voren en blijft 1 ronde achter van Bentum op de tweede plaats. Dan neemt hij de kop en loopt met een spurt uit tot een voorsprong van 25 M. Visser van „De Bataven" neemt de tweede plaats gevolgd door Hendruks. De overige volgen met flinke verschillen. Een wordt tenslotte Mesker® van „Meerburg" met een voorsprong van plm. 50 m. in 5 min. 3 sec., gevolgd door Visser en Hendriks beiden van „De Ba taven". Hierna had tenslotte de 3000 M. plaats. Dit werd een zware rit waarin de beste de overwinning behaalde. In het begin blijven de loopers dicht bij elkaar, v. d. Voort start een, gevolgd door Dubbelaar, Slingerland en Stijn man. Er is weinig onderling verschil. Dan komen Tuithof en Bakel naar voren, van wie Bakel de kop neemt. Na de vierde ronde zakt D. Tuithof, die een vermoeienden middag achter de rug heeft, af en moet opgeven. Tenslotte gaan er nog 4 aan den kop n.1. Slingerland, Bakel, Stijnman en Dub belaar. In de 7e ronde gaat Bakel voor- op, gevolgd door Dubbelaar en Stijn- BlA/0E63EL man. Bakel loopt in prachtigen stijl steeds meer uit. Ook Dubbelaar loopt op Stijnman uit. Langezaal en van der Voort krijgen zelfs een lap. Bakel weet zich te handhaven en wint tenslotte onbedreigd in den tijd van 10 m. 39 sec. Tweede werd Dubbelaar, der de Th. Stijnman, vierde Slingerland. Hiermede waren de wedstrijden ten einde en werden na een propagandistisch woord voor de R. K. Sport door kape laan Bangert de prijzen uitgereikt. De volledige uitslagen luiden: 100 M. senioren1. B. Brusche, Ba taven, 12 sec., 2. P. v. Bentum, Bataven, 12 sec., 3. P. Reizevoort, Bataven, 12.2 sec.,B. v. Leeuwen, Rood-Wit. 80 M. junioren: 1. J. v. Nierop, Rood- Wit, 10 sec., 2. J. Hendriks, Bataven, 10 sec., 3. J. Varkevisser, Bataven, 10.3 sec., Th. Stikvoort, Rood-Wit. 60 M. junioren: 1. H. Stikvoort, Rood- Wit, 8.8 sec., 2. P. v. Nierop, Rood-Wit, 8.9 sec., 3. A. Gussenhoven, Rood-Wit, 9.1 sec., J. v. Rooden, Bataven. 4 X 100 M. estafette: 1. Bataven I 51.2 sec., 2. Rood-Wit 51.8 sec., 3. Bata ven II 52 sec. 4 X 80 M. estafette: 1. Rood-Wit 43.8 sec., 2. Bataven I 44.4 sec., 3. Bataven II 44.9 sec. Verspringen senioren: 1. B. Goddijn, Bataven, 5.91 M., 2. B. Brusche, Ba taven, 5.79 y2 M., 3. P. v. Bentum, Bata ven, 5.68 M. Kogelstooten junioren: 1. J. v. d. Hoe ven, Rood-Wit, 9.78 M., 2. J. v. Nierop, Rood-Wit, 9.40 M., 3. Varkevisser, Ba taven 8.92 M. Verspringen junioren: 1. J. v. Nierop, Rood-Wit, 5.64 M., 2. J. Varkevisser, Ba taven, 5.19 M., 3. Th. Stikvoort, Rood- Wit, 5.04 M. Kogelstooten senioren: 1. G. Brussel, Rood-Wit, 8.77 M., 2. H. Spende-1, Rood- Wit, 8.75 M., 3. A. Genang, Rood-Wit, 8.53 M. Hinkstapsprong junioren: 1. J. Nierop, Rood-Wit, 11.59 M., 2. Varkevisser, Ba taven, 10.58 M., 3. Hendriks, Bataven, 10.30 M. Hoogspringen senioren: 1. N. Jansen, Rood-Wit, 1.55 M., 2. H. Spendel, Rood- Wit, 1.45 M., 3. B. Kriek, Rood-Wit, I.35 M. Hinkstapsprong senioren: 1. N. Jan sen, Rood-Wit, 11.32 M., 2. Brusche, Ba taven, 11.22 M., 3. Huibers, Rood-Wit, II.13 M. 800 M. hardloopen: 1. D. Tuithof, Ba taven, 2.19 sec., 2. Th. Klein, Bataven, 2.25 sec., 3. P. Dubbelaar, Bataven. Hoogspringen junioren1. J. Nierop, Rood-Wit, 1.40 M., 2. Th. Stikvoort, Rood-Wit, 1.40 M., 3. J. Varkevisser, Rood-Wit, 1.35 M. Discuswerpen senioren: 1. J. Hensing, Bataven, 25.17 M., 2. P. Dubbelaar, Ba taven, 23.39 M., 3. G. v. Brussel, Rood- Wit, 23.07 M. Speerwerpen junioren: 1. Th. Stikvoort Rood-Wit, 31.15 M., 2. C. v. Velzén, Rood Wit, 27.74 M., 3. H. Peters, Bataven, 26.31 M. Discuswerpen junioren: 1. H. v. Dijk, Bataven, 21.62 M., 2. J. Varkevisser, Ba taven, 20.84 M., 3. J. v. Nierop, Rood- Wit, 20.63 M. 1500 M. hardloopen junioren: 1. Mes kers, Meerburg, 5 min. 3 sec., 2. Fisser, Bataven, 5 min. 16.2 sec., 3. Hendriks-, Bataven, 5 min. 21.8 sec. 3000 M. hardloopen: 1. Bakel, Bata ven, 2. Dubbelaar, Bataven, 3. Th. Stijn man, Rood-Wit. Speerwerpen senioren: 1. H. Spendel, Rood-Wit, 33.60 M., 2. Brussel, Rood- Wit, 31.45 M., 3. Brusche, Bataven, 29.35 Meter. R. K. Sportvereeniging „Meerburg" Zoeterwoude (H.-R.). Athletiek Gisterenmiddag zijn de wedstrijden om het kampioensohap voor Leiden en omstreken voor de nummers 1500 M. voor Juniores en 3000 m. voor senioren gehouden. In de 1500 m. voor junioren was bijna geen strijd; immers onze athleet C. Mes kers, de kampioen van het vorig jaar, wist onbedreigd met groot en voorsprong, als eerste te eindigen. Meskers kwam hier door derhalve voor de tweede maal in het bezit xan een prachtige wisselbeker, die hij jammer genoeg niet voor de derde maal kan verdedigen. Immers in het ko mende seizoen zal Meskers in de Senioren- klasse uitkomen. Hij heeft gisteren op waardige wijze af scheid genomen uit de junioren-klasse op den langen afstand, terwijl hij op onze wedstrijden eveneens op den korten af stand voor de laatste maal als eerste kon eindigen, voor enkele geduchte rivalen. Op de 3000 m. senioren liepen onze deel nemers broederlijk bijelkaar. A. Slingerland A. Visser en J. Rijkelijkhuizen eindigden resp. als vierde, vijfde en zesde. Het athletiek-seizoen is door deze wed strijden voor onze vereeniging succesvol gesloten. Het Bestuur zal binnenkort ver gaderen over de in-door-training, zoodat zeer spoedig de resultaten hiervan bekend zullen worden'gemaakt. Voetbal. Betreffende de indeeling onzer elftallen mochten we van het D. H. V. B.-bestuur nog iets naders vernemen. De elfhal-oommissie vergaderde Zater dagavond, waarbij de elftallen officieus werden samengesteld. Als aanvoerders werden gekozen: J. Snij ders, Meerburg I; B. de Vrind, Meerburg II; A. Olarijs, Meerburg III; H. Tijssen, eerste junioren elftal. Genoemde heeren zullen binnenkort de opgave van de samenstelling der reep. elf tallen ontvangen. R. K. Ath. Ver. „De Bataven". De gisteren gehouden kampioenschap pen van Leiden is een waardig slot ge weest voor „De Bataven" van het in alle opzichten geslaagd Athletiek-seizoen Vele records zijn gebroken en vele „Bataven" verwierven den titel van re cordhouder van Leiden. Ook mocht het deze keer „De Bata ven" gelukken om beslag te leggen op de prachtige beker, welke beschikbaar was voor de 3000 M. en welke reeds twee maal in 't bezit was van Rood-Wit. De indoortraining begint Woensdag 5 Oct. a.s. in de zaal Pieterskerkhof en wel van half acht tot half negen voor de junioren, van 9 uur tot 10 uur voor de senioren. Programma van deze week is: Maandagavond (hedenavond) opgeven van de „Bataven" die deel willen nemen aan de wedstrijden van D. E. M. op Zondag 2 October. De nummers zijn 100 M. cracks en 150o M. cracks. Opgeven Pieterskerkhof 30a. Dinsdag kwart over acht 15 K.M. marsch, vertrek vanaf Pieterskerkhof. J. Dubbelaar leider. Woensdag 7 uur training op het sport park Haagweg. Donderdag kwart over acht 15 K.M. marsch, vertrek Pieterskerkhof, leider W. v. Dijk (op verzoek). Vrijdag trainen sportpark Haagweg. Zaterdag om 3 uur werken op het ter rein; om half negen zullen „De Bata ven" zich verzamelen in het gym-lokaal Pieterskerkhof om zich aldaar te ver- kleeden voor het deelnemen aan de taptoe. Alle „Bataven" kunnen gratis deelne men, alleen moet iedere Bataaf in club- costuum verschijnen. Zonder clubcostuum gaat men niet meel VOETBAL I. V. C. B. OVERZICHT. De grootste overwinning van gisteren in de eerste klasse G is die geweest van G. D. A. op Spartaan, dat ons geducht ie te gengevallen. De Rotterdammers speelden een ongelukkigen wedstrijd, want hun recshtsback was zoo onfortuinlijk den bal tweemaal in eigen doel te plaatsen, ter wijl de Loosduiners bovendien nog een on geldig doelpunt toegewezen kregen. H. B. C. bleef met 43 de baas over D. O. N. K., dat 1 minuut voor het einde den wedstrijd staakte. Santpoort klopte Leonidas met 42. In de tweede klasse O was alleen Teij- lingen een gelukkige thuisclub. Met 21 bleven zij Blauw Zwart de baas. Leiden werd op eigen terrein geslagen door Wilhelmus; het resultaat was een 31 nederlaag. Dat gaat weer verkeerd, roodzwarten. De Spartaan-reserven boekten de tweede overwinning, nu op Excelsior. De uitslagen. Internationaal. BelgiëNederland 13, rust 03. d Competitie. Eerste klasse A R. K. V. V. L. Marsana 81; KimbriaR. K. O. N. S. 23; V. V. H.Kerkrade 42; Chèvre- montS. Boys 31; VolhardingK. N. V. 0—1. Eerste klasse B: UnionW. I. K. 6—2. Eerste klasse C: BoxmeerD. E. V. 32; VenloS. V. B. 02. Eerste klasse E: AchillesQuick 3—3. Eerste klasse F: WilskrachtD. E. M. 61; LimvioDe Meer 56; H. M. SF ortitud o 52. Eerste klasse G: H. B. C.'Donk 43; SpartaanG. D. A. 16; Santpoort L onidas 42. Tweede klasse O: Excelsior—43par- taan II 34; LeidenWilhelmus 13; TeijlingenBlauw Zwart 21. R. K. S. V. „LEIDEN." Het is Leiden niet mogen gelukken, haar eersten wedstrijd op het R. K. Sportpark met een overwinning te beëindigen. Hoewel een gelijk opgaande strijd, was Wilhelmus fortuinlijker in het maken van doelpunten. Einde 31 voor Wilhelmus. Voor verdere gegevens zie het verslag. De Leiden-reserves hebben het er beter afgebracht. Proficiat. Een woorbeeld dat navolging verdient ook voor het eerste. Met 52 bleven zij de A.S.C.'ers in Zoe terwoude. de baas. Nogmaals worden de werklooze leden eraan herinnerd, dat zij zich moeten aan melden aan het secretariaat Doezastraat 22a 's Woensdagavonds van 7.308.30 uur. R. K. BELGIER. K. NEDER- LAND 1—3. EEN MATIGE WEDSTRIJD. Het Nederlandsche R. K. elftal, dat gis teren een wedstrijd speelde tegen het elf tal van de Belgische R. K, Öportunie, ar riveerde Zaterdagavond circa 7 uur te Gent. Aan het station werd het welkom geheeten door het plaatselijke oomité, ter wijl bloemen werden aangeboden. Daarna ging het naar hotel „Terminus" waar werd gesoupeerd, terwijl hier ook werd over nacht. In Terminus werd het Ned. elftal door den hoofdaalmoezenier begroet met een aardige toespraak. Des Zondagsochtends werd de Hoogmis bijgewoond in de kerk van St. Pieter, waar na verschillende bezienswaardigheden van de stad werden bezocht. Om 11 uur in den ochtend was er een receptie in het gebouw van het Katholiek Sportverband. Aan onze leiders werd met een toepasselijk woord een fraaie ets aangeboden. Daarna werd na de lunch naar het terrein gereden, waar ruim 2000 toeschouwers aanwezig waren en tegen half vier de wedstrijd een aan vang nam. Op het veld waren magistraat en schepenen ter begroeting van beide elf tallen aanwezig. Voordien hadden de Ne- derLandsche jongens met hun geleiders een bloemstuk gedeponeerd op het graf van den onbekenden soldaat. Zoodra Van Laarhoven en zijn mannen het veld betraden hief een muziekgezel schap het Wiens Neerlandsch bloed aan, en kort daarop klonk de Braban^onne ter ver welkoming van de rood-zwarten. Het spel en de Spelers. Na de 81 overwinning, die onze ploeg het vorig jaar in Tilburg heeft behaald zal deze uitslag menigeen tegenvallen. Toch zijn daarvoor verschillende oorzaken aan te geven. In de eerste plaats was het ter rein niet zooals we in Holland gewend zijn; het was onvoldoende geëgaliseerd, en het had merkbaar geleden onder de zware re gens van de laatste dagen der week. Daar bij kwam, dat het plaatsen van de onzen in de eerste helft bijzonder slecht was; de spelers liepen meermalen naar den bal te zoeken waar een medespeler deze gemak kelijk had kunnen aangeven. Daaraan heeft het deze keer wel erg gehaperd, en daarom maakte onze nationale ploeg lang niet den indruk die we er van in Arnhem hebben gekregen. Het is zeker een handicap, dat Van der Kleij niet aanwezig kon zijn, maar van grooten invloed bleek dit later toch niet, want A. van Eekeren nam diens plaats vrij behoorlijk in. Na een aarzelend begin kwam hij er allengs beter in en daar na blies hij zijn partij zeer behoorlijk. Het weer hield zich ideaal. Onze achterhoede was overigens zeer goed tegen de Belgische aanvalslinie opgewassen. Alsemgeest in heb doel had weer goed kijk op den bal, en al was hij misschien niet zoo safe als gewoon lijk, we kunnen over onzen doelman vol maakt tevreden zijn. Onze halflinie beging vooral de fout door haar taak te zeer ver dedigend op te vatten, en daardoor ging er niet veel stuwkracht van uit. Habets toonde zich een zeer strijdlustig speler en was wel de beste van de drie. Zijn aangeven van den bal liet echter te wenschen over, en aan hetzelfde euvel leed ook Jos. van Eekeren, die echter in het ge heel genomen op een goeden wedstrijd mag terugzien. Kamer was de minste van de drie en bereikte op geen stukken zijn vorm van de kampioenswedstrijden; hij liet de snelle Belg. rechtervleugel te veel vrij en aan die zijde dreigde juist het meeste ge vaar. Onze voorhoede heeft aan kracht inge boet. Frans van Eekeren was te langzaam en met Alsemgeest deed hij niet dat wat we van hem gewend zijn; hij en de Delfte naar bleven beneden de verwachting. Het Delftsche kanon heeft maar een enkele vol treffer afgezonden en deze deed dan ook zijn plicht. Ook Pistorius viel tegen en kon zijn voorganger niet doen vergeten. Onze rechterwing was goedLemmens had er een goed oog op en loste menigen fraaicn voorzet, die echter nagenoeg alle door onze binnenspelers werden verknoeid. De Belgen. De voorhoede der Belgen viel ons tegen en was minder dan middelmatig te noe men. Alleen de rechterwing Corijn deed be hoorlijk werk. De halflinie demonstreerde het gewone gebrek door de voorhoede te weinig te steunen, terwijl ook haar verde digend werk niet geheel feilloos was. De achterhoede was niet slecht en Olieslagers heeft daar een puike partij voetbal ge speeld. De doelman Van Hoorebeeke waa uitstekendaan de drie doelpunten had hij geen schuld. R. K. België: Van Hoorebeeke (Oost- Vlaanderen), Olieslagers (Antwerpen), Ra- hoens,aanvoerder (Oost-Vlaanderen), Noo- tens (Brabant), Kindt (West-Vlaanderen), Schepers (Antwerpen), Corijn (Oost-Vlaan deren), Dillen (Antwerpen), Veldeman (Bra bant), Nuyttemans (Antwerpen). R. K. Nederland: Pisborius (Braban- tia), C. Alsemgeest DHL), F. van Eekeren (Mulo), v. d. Hoogen (VVIJ), N. Lemmens (Caesar), R. Kamer (TYBB), J. Habets (Valkenburg), Jos. v. Eekeren (Mulo), Jos. Laarhoven (Mulo), A. v. Eekeren (Mulo), W. Alsemgeest (DHL). ScheidsrechterKeirel, Frankrijk. De Wedstrijd. België wint den toss en Holland trapt af. De Belgen nemen direct den aanval over en Boberman zendt een zacht rolletje in, waarmee Alsemgeest geen moeite heeft. Kort daarop trekken de onzen er tusscheu uit en C. Alsemgeest lost een harden kan jer, die door Van Hoorebeeke goed wordt weggestompt. De hieruit ontstane cornor wordt door Lemmens slecht genomen. Dan komen de Belgen weep&in den aanval eu gestuwd door Kindt komen ze gevaarlijk dicht bij ons doel, waarna de onzen de* aanval overnemen, die in een hoekschop uitloopt. Deze wordt door Hoorebeeke on derschept. Een daarop volgende Belgische aanval wordt naast het doel gewerkt. Uit een vrije schop tegen Jos. van Eekeren weet Alsemgeest keurig te redden. Na 18 min. spelen ondernemen de onzen een aanval en na veel zigzagspel schiet Al- hemgeest onhoudbaar in de touwen 0l. Direct antwoorden de Belgen met een tegenaanval, maar het rollertje van Dillen is veel te zacht. De daaropvolgende storm aanval kan Van Laarhoven slechts ten koste van een hoekschop redden; deze wordt slecht genomen, en kort daarna zien we Alsemgeest een hoogen bal uit de lucht opvangen. Als wij dan weer aan het woord komen weet v. d. Hoogen na een fraai staaltje van solospel den stand tot 02 te verhoogen; er is dan een half uur ge speeld. De Belgen geven den moed niet op en thans is het de midvoor die een aanval in zet; hij besluit dien met een ferm schot dat door Alsemgeest keurig wordt gehou den. Een snelle aanval van Pistorius levert geen resultaat op. Als Kamer daarna een pass geeft aan Van Eekeren schiet deze hoog over. Kort voor het einde van de eerste speel- helft krijgt de inmiddels ver opgedrongen Jos. van Eekeren den bal in goede positie toegespeeld en zonder zich te bedenken scoort hij onberispelijk no. drie (03). Zoo bleef de stand tot aan de pauze. Na de rust. Met dezen voorsprong voelden de onzen zich veilig en ze pakten dan ook een tikje minder hard aan. Toch zijn het weer de geel witten die het initiatief nemen; voor korten tijd slechts, want vlak daarna breekt Van Laarhoven een vinnigen aanval. Een corner op het Belg. doel wordt door Van Eckeren overgekopt. Als do Belgen daarna sterk komen opzet ten maakt Habets hands in het beruchte gebied. De scheidsrechter wijst naar de befaamde plaats en Nootens scoort onhoud baar. Alsemgeest deed echter niet de minste moeite om den bal te houden; blijkbaar vond hij de straf te zwaar. Jos. van Eeke ren veroorzaakte daarna een corner, die weggewerkt wordt. Kort na de eerste pe nalty maakt ook A. van Eekeren eenzelfde fout, maar deze keer toont de Delftsohe Cerberus zijn kracht en hij stompt den bal hoog over tot corner. Als daarna de kleine Van Eckeren opnieuw mist, loopt Alsem geest nog tijdig uit en weet den bal pre- i cies weg te werken voor de voeten van den toeschietenden Boterman. Dan zijn de onzen weer aan het woord en we zien v. d. Hoogen over trappen. Na dat van Hoorebeeke nog een kanjer van O. I Alsemgeest heeft gehouden, komt het einde met onveranderden stand 13. De stand is nu: Holland België 2 2 4 11—2 2 2 2—11 „Maandagmorgen". R. K. S. V. „TEIJLINGEN". De thuiswedstrijd is in een overwinning voor Teijlingen geëindigd. In het eerste kwartier wist Teijlingen het doel van Blauw Zwart te vinden, doch Blauw Zwart maakte gelijk (11). De wind deed veel afbreuk aan het spel, zoodat van bal-con trole geen sprake was. Teijlingen, dat eenigszins voordeel had van den wind, was voortdurend in den aanval, doch tot meer doelpunten kon men niet komen. Enkele corners leverden niets op. Wanneer de midhalf van Teijlingen aan den rechts buiten geeft, zet deze keurig voor, een der Blauw Zwart backs werkt niet voldoende weg, zoodat de rechtsbinnen inschiet bui ten bereik van den keeper (21). Hierna is het rusten. Na de thee is het weer Teijlin gen dat aanvalt doch elke aanval stuit op buitenspel. De enkele aanvallen van Blauw Zwart zijn sporadisch, doch niet van gevaar ontbloot- Ondanks de vele aanvallen wel ke nu door Teijlingen worden ondernomen is het niet mogelijk om tot doelputen te komen. St. Bernard us ITeijlingen II 42. Vriendschappelijk: O. V. V.—- Teijlingen III 60; Teijlingen Junioren— O. V. V. Junioren 41.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 5