ZATERDAG 30 JULI 1932 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD PAG. 15 LAWN-TENNIS OM DEN DAVISCUP. De Challenge Round begonnen. Borotra slaat Vines. In liet geheel uitverkochte Eoland-Gar ros Stadion ïs gistermiddag de eerste match gespeeld van de Challenge Kound tusschen Borotra (Frankrijk) en Vines (Ver. Staten). In de eere-loge bevond zich o.m. de President der Fransche Jtepubliek, Le brun, temidden van een uitgebreid gevolg. De match werd in vier sets door den „vliegenden Bask" Borotra gewonnen, zoo dat Frankrijk met 10 leidt. De eindstand luidde: 64, 62, 36, 6—4. Frankrijk leidt met 20. De tweede match van de Challengo- Eound was eveneens voor Frankrijk, zoo dat de Franschen thans met 20 leiden. Cochet sloeg Allison met 57, 75, 75, 62. Cochet had het heel gemakkelijk tegen den Amerikaan. Het verloop van den strijd was weinig belangwekkend en Cochet won tenslote, zooals hij wilde. Het spel van den Franschmaii maakte een onverschilligen indruk, hetgeen nogal groote onrust bij het publiek veroorzaakte. DE NATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN. Een vruchtbare dag. De morgen van Vrijdag verliep geheel zonder dat er gespeeid was. Eerst toen een felle, drogende wind de luchten zuiverde, werd met de wedstrijden begonnen, die daarna vlot worden afgewerkt. Voor de finale van het damesenkelspel heeft men de Zaterdagmiddag gereserveerd. De strijd gaat hier tusschen mej. Rollin Couquerque, die mevr. Straub Jansen in 2 sets sloeg en mej. Belzer, die weinig moeite had met mevr. Boutmy. Het heerenenkelspel is gevorderd tot de demi-finales. Alleen Klisten en Leem bruggen moeten nog spelen om de vierde plaats. De andere 3 zijn bezet door Timmer en O. Koopman en T. Hughan. De finale zal dus vermoedelijk gaan tus sohen Timmer en Hughan en zal wel voor Zondag bewaard worden. Voor het dames- dubbel moet nog een demi-finale gespeeld worden en dan is men ook hier aan den eindstrijd toe. Het heerendubbelspel is gisteren een flinke ruk naar voren gegaan en ook hier zijn de kwarteindstrijden reeds gespeeid. Ook het gemengd dubbel schiet opt of schoon hier de kwarteindstrijden nog ge speeld moeten worden. Hiervoor hebben zich nog geplaatst mej. Belzer en J. Knot tenbelt, mevr. Konsquiére en Timmer, mej. Kerkhoff en „Gewis", mej. Terwindt en G. Leembruggen, mej. Rollin Couquerque en G. E. Castendijk. Verrassingen zijn er dus niet, en we kunnen wel zeggen, dat de beste spelers op het laatst -lien van de partij zullen zijn. In het damesdubbelspel zijn mevr. de Bruyn Kops en mevr. de Jong geschrapt, omdat ze tien minuten te- laat waren voor hun partij tegen mevr. Straub Jansen en mej. Jurrema. Dit besluit is wel hard, doch men vergete aan den andereu kant niet, dat de onderbreking door den velen regen, de wedstrijdleiding zoo uiet nerveus maakt, dan toch tot hetnemen van krasse maatregelen gedwongen heeft. De uitslagen zijn: Damesenkelspelle halve eindstrijd: mej. M. Eollin Couquerque sl. mevr. Straub- Jansen 61, 61; mej. E. Belzer sl. mevr. Boutmy 63, 64. Heerenenkelspel 2e afd. le ronde: O. Koopman sl. A. Knottenbelt 75, 68, 64, 1715. G. Leembruggen sl. H. van Berkel 6—1, 7—5, 6—0. le kwart eindstrijd: H. Timmer sl. mr. W. Marinkelle 75, 61, 64. 2e kwart eindstrijd: O. Koopmn sl. M. Wetselaar 36, 63, 79, 64, 61. 3e kwart eind strijd: T. Hughan sl. C. v. d. Hagen 62, 2—6, 6—2, 6—3. Damesdubbelspel 4e kw. eindstrijd: mevr. Straub-Jansen en mej. Jurrema w.o. Mevr. de Bruyn Kops en mevr. de Jong. le halve eindstrijd: Mevr. Boutmy en mevr. Joncquière sl. mevr. Straub Jansen en mevr. de Jong 86, 46, 63. Heerendubbelspel 2e afdeeling le rónde: mr. M. C. Sigmond en H. G. Eilers sl. mr. M. Tieleman en B. Kersseniakers 62, 36, 64, 64. H. van Berkel en „Gewis" sl. D. Tesohrnacher en T. Deyenaar 75, 62, 6—0. T. Hughn en W. Karsten sl. Ir. J. W. Bartelds en J. G. van Manen 64, 60, 62. M. Wetselaar en mr. A. J. Feith sl. A. C. Lysen en L. J. Menaber 62, 86, 46, 9—7. le kwart eindstrijd: O. Koopman en J. Knottenbelt sl. mr. M. C. Sigmond en H. G. Eilers 63, 36, 63, 64. Gemengd dubbelspel 2e afd. le ronde: mej. Belzer en J. Knottenbelt sl. mej. T. de Jong en mr. M. C. Sigmond 1210, 62. Mevr. Jonquière en H. Timmer sl. mevr. de Jong en ir. J. H. Pennink 63, 63. Mej. A. Kerkhoff en „Gewis" sl. mevr. De Bruyn Kops en H. G. Eilers 46, 60, 62. Mej. G. Terwindt en G. Leembruggen sl. mej. T. Groenewegen en J. v. d. Hagen 60, 64. Mej. Eollin Couquerque en G. R. Castendijk sl. mevr. Vleugels-Schutter en A. Knottenbelt 26, 63. 62. Heerendubbelspel: H. Timmer en G. R. Castendijk sl. M. Wetselaar en mr. A. j. Feith 7—5, 5—7, 7—5, 3—6, 6—2. Deze par tij was bijzonder spannend. SCHAKEN HET T0URN00I TE BERN. De uitslagen van de 14de ronde zijn: Flo'hr remise met Euwe; Gygli remise met Voellmy. Boegoljoebof wint van Stae- helin; Rivier verliest van Sultan Kha-n; H. Johner verliest van Grob; Naegeli verliest van Bernstein; Aljechin wint van P. Joh ner; Henneberger remise .met Colin. De in de 13e ronde afgebroken partij P. JohnerHenneberger is met remise geëindigd. Colin verloorvan Rivier. WANDELSPORT DE „VIERDAAGSCHE". DE VIERDE, DAG. De vierde dag van de Vierdaagsche Af- standsrnarsohen was verre van schitterend. Nadat het Donderdagavond reeds zwaar geregend had, viel er Vrijdagmorgen bij het vertrek der deelnemers een fiksohe regenbui en ook onderweg viel nog zeer veel regen, zoodat de tippelaars er van gelust hebben. De kleeding der meesten was vandaag dan ook niet zoo luchtig als de vorige dagen. Ondanks het slechte weer echter bleef de stemming er goed in. Maar het is voor de loopers een zware dag ge weest, aangezien verschillende weggedeel ten van het parcours moeilijk te begaan waren. Toch lieten slechts drie deelne mers zich vanmorgen door het slechte weer afschrikken, zoodat den laatsten dag 2181 deelnemers zijn gestart, waarvan 2178 in de kazerne van de Koloniale Reserve zijn teruggekeerd, zoodat de laatste dag slechts drie uitvallers heeft gebracht. Het totaal aantal uitvallers gedurende de vier marsoh- dagen heeft 79 bedragen, hetgeen percents gewijze ongeveer overeenkomt met het vorige jaar. De belangstelling was onderweg, spijt het slechte weer, zeer groot en vanaf het begin der gemeente aan den St. Annaweg tot aan de kazerne stond het zwart van de menschen, en werden de binnenkomen den luide toegejuicht. Zeer veel bloemen werden' uitgedeeld. Opmerkelijk was het dat de belangstel ling van de hooge militaire autoriteiten dit jaar geringer was dan anders, hetgeen in verband staat met de bezuiniging op leger en vloot. De prijsuitreiking had ditmaal, evenals het vorig jaar, een eenvoudig karakter, en vond direct na binnenkomst plaats. Van de autoriteiten, die van hun be langstelling blijk gaven noemen we Z.Exc. Mini°ter Deckers, die de prijzen aan de militairen uitreikte en die vergezeld was van zijn adjudant, Jhr. Roëll, comm. van het veldleger, de burgemeesters van Rot terdam en Nijmegen, Overste Hagedoorn, garnizoenscommandant van Nijmegen, den Franschen attaché Espinares de Forseig- nive. den Zweedschen kolonel Malinbord en vele anderen. Over het algemeen kan men zeggen, dat de marschen weer een groot succes zijn geworden. De meeste vereenigingen kwa men in aanmerking voor een corpsmedaille evenals de meeste militaire groepen en de groepen Noorsche en Fransche deelnemers. Des avonds vond nog een gezellig sa menzijn plaats. Korpsprijzen. De volgende korpsprijzen werden toe gekend: Amsterdamso'he politie, groep 1 en 2, Rotterd. politie, Haagsche poütiesportver- eeniging, Utrechtsche politiesportvereen., Burgerwacht Amsterdam, Haagsche Wan delclub Vierdaagsche, Haagsch Gymnasium Sportvereeniging R. V. S. Rotterdam, Pro Patria Leiden, Rood-Wit Leiden, Bato Zeist, Z. A. C. Zwolle, D. A. D. I. D. O. Den Haag, Het Neder- landseh meisjesgilde R'dam, De Graal Amsterdam, Sparta Nijmegen, Robinson Nijmegen, Hazenkamp Nijmegen, Novioma- gum Nijmegen, Quick Nijmegen, N. E. C. Nijmegen, Wandelclug „Nijmegen" te Nij megen, Unitas R. K. werkl. Nijmegen, S. I. O. S. Nijmegen, R. K. Gymnastiekver- eeniging Excelsior Nijmegen. Tevens ontvingen de 'Noorsche burgers en de Noorsche militaire groepen, bene vens Road Walking Association en de Fransche burgergroep den korps prijs, ter wijl aan de Duitsche en Oostenrijksehe deelnemers het personeele kruis ten deel viel. Zoo goed als alle militaire groepen kwamen in aanmerking voor een korps- prijs. LEIDSCHE WANDELSPORT- VEREENIGING. De zes leden der L. W. S. V., welke heb ben deelgenomen aan de Int. Vierdaag sche Afstandsmarschen te Nijmegen, heb ben deze (4 maal 55 K.M.) met succes vol bracht. De tocht stond onder leiding van den tweeden secretaris den heer H. v. d. Waals De namen deel deelnemess die het kruis der Int. Vierdaagsche te Nijmegen mocht ontvangen, zijn als volgt: Ir. L. v. Gelderen, W. Roman, D. Ver- gunst, H. v. d. Waals, J. Wassenaar, W. C. de Wekker. De L. W. S. V. welke pas 9 maanden oud is, ziet hierin een rede, om aan te toonen, wat grondige training vermag. De L. W. S. V. hopt het volgende jaar met een grooter aantal leden, waaronder ook dames naar de Int. Vierdaagsche Af standsmarschen in Nijmegen te gaan. WATERPOLO L. Z. C. I— U. Z. C. I. De waterpolo-wedstrijd L. Z. C. IU. Z. C. I voor de promotie-degradatiecompeti tie zal Zondagmiddag 2 u. precies in de zweminrichting Hoogen Rijndijk worden gespeeld. Nederlandsch zeventalNederlandsch jeugdzevenial. Op Zondag 1 Augustus a.s. word.t in de zweminrichting „De Wetering" te Zwolle een water-polowedstrijd gehouden tusschen het Nederlandsch zevental en het Neder-, landsch jeugdzevental. Verschillende zwemnummers zullen in het programma worden ingelascht. WIELRENNEN DE TOUR DE FRANCE. Débry (België) wint de 19e étappe. De negentiende étappe van de Tour de France, van Charlesville naar Malo des Bains, 270 K.M., is gewonnen door 'den Belg Débry in den tijd van 8 uur 40 min. 15 sec. 2e was Demuysere (België) in 8 uur 49 min. 7 sec.; 3e Di Paco (Italië) in 8 uur 55 min. 22 sec.; 4. Speicher (Frankrijk); 5. Cornez; 6. Stapel; 7. Bonduel; 8. Neu- hard; 9. Marchisio; 10. Pancora; 11. Een peleton, o.w. Leducq, Camusso en Pesenti, allen in den tijd van den derden. Het weer was slecht en de eene regenbui volgde op de andere. Bovendien hadden de renners met een scherpen tegenwind te kampen. De eerste 66 K.M. had de Duitsche groep de leiding. Daarna trad een wijziging in, welke niet beslissend was. Na 77 K.M., even voor het plaatsje Flamangerie gingen de Belgen er vandoor. Een deel van hun misten de aansluiting, doch Débry en Ronsse wisten een beslissende voorsprong te verkrijgen. Bij Li He raakte de Belgen uit elkaar en tenslotte reed Débry de laatste 50 K.M. alleen verder. De toestand van Stöpel is verbeterd. De Italiaan Morelli heeft op advies van het wedstrijdbestuur opgegeven, daar hij anders zou worden ge diskwalificeerd naar aanleiding van de minder prettige gebeurtenissen 'van den vorigen dag. Het totaal-klassement luidt: 1. Leducq 141 uur 10 min, 22 sec.; 2. Stö pel 141 uur 27 min. 25 sec.; 3. Camusso 141 uur 28 min. 43 sec.; 4. Pesenti 141 uur 39 min. 30 sec.; 5. 'Ronsse 141 uur 44 min. 26 sec.; 6. Bonduel 141 uur 44 min. 49 sec.; 7. Thierbach 141 uur 58 min. 29 sec.; 8. De muysere 142 uur 5 miif. 46 sec.; 9. Barral 142 uur 9 min. 19 sec.; 10. Speicher 142 uur 10 min. 35 sec. Het landenklassement is: 1. Italië 425 uur 29 min. 20 sec.; 2. Bel gië 425 uur 35 min. 1 sec.; 3. Frankrijk 425 uur 38 min. 3 sec.; 4. Duitschland 426'uur 3 min. 44 sec.; 5. Zwitserland 429 uur.30 min. 17 sec. DE WERELDKAMPIOENSCHAPPEN TE ROME. Als Fransche deelnemers aan de wereld kampioenschappen eind Augustus te Ro me, zijn aangewezen: Gerardin en Miohard, Paillard en Lacquehaye (stayers), Godniat Magne en waarschijnlijk Leducq en Ar- ohambeau voor den wegwedstrijd. De amateurs worden eerst na afloop van de Olympische Spelen aangewezen. Leidsche Ren- en Tourvereen. „Swift". Morgen zal er een~ 60 km. trainingsrit gemaakt worden, welke vanaf het club lokaal zal gaan via Den HaagRotterdam GoudaAlphen aan den RijnLeiden. De samenkomst is 8.45 uur aan het club lokaal van den heer J. v. Meizen, Nieuwe Beestenmarkt. Vertrek 9.15 uur. DAMMEN Damclub „Gezellig Samenzijn". De uitslagen der borden-wedstrijden van 1 2027 Juli luiden: Eerste afdeeling. BekkerVelenturf 20 A. ter Haarv. Bakkus 20 W. ter HaarVelenturf 02 V erverBlijleven 20 De Jeuv. d. Veer 20 GeerlingsVelenturf 02 v. BakkurnDingjan 02 W. ter Haar—Verver 11 BlijlevenWegman 20 VelenturfDingjan 02 I W. ter HaarBekker 11 BlijlevenKlein 02 I JansenRumpt 02 De JeuVelenturf 20 Tweede afdeeling. De JeuKlein L—1 Rumptv. Bakel T— 1 JansenB1 ijleven 20 v. d. Veerv. Bakkurn 20 I VerverBrandts 20 W. ter HaarGeerlings 02 v. BakelWegman 20 JansenBekker 20 v. DaalenKlein 20 Brandts—AV. ter Haar 02 RumptBekker 20 WegmanBrandts 20 v. Bakelv. Daalen 20 Jansen'Klein 20 v. d. VeerWegman 20 v. DaalenBlijleven 20 W. ter HaarA. ter Haar 11 VerverVelenturf 20 v. Daalenv. Dijk 20 „Hoe lang was jij met Liesje verloofd?" „Ik geloof zes a zevenhonderd km. on geveer." KERKNIEUWS MGR. DR. JAC. MANGERS S.M. Apostolisch Vicaris van Oslo. De benoeming van Z. H. Exc. Mgr. dr. Jac. Mangers, Marist tot Apostolisch Vi caris van Oslo is een heuglijke tijding voor de vrienden der Noorsche missie die in ons land zoo talrijk zijn. De nieuwe bis schop werd geboren te Stolzenburg (Groot Hertogdom Luxemburg) op IS Maart 1889. Eerst op negentien-jarigen leeftijd begon hij zijn Latijnsche studiën bij de Paters Maristen in Belgisch Luxemburg. Na zijn eindexamen met 'succes te hebben afge legd, trad hij in het noviciaat. Hij studeer de philosophic en theologie in Parijs en Rome, alwaar hij „'Summa cum laude" pro moveerde in genoemde faculteiten. Hij werd benoemd tot professor der wijsbegeerte te Hulst in het Maristenkloos- te aldaar en later in het nieuwgestichte sc'holastikaat „St. Olav" te Glanerbrug (6). Herhaalde aanvragen om naar de mis sie van Oceanië te mogen vertrekken wer den door zijn oversten die zijn hoedanig heden als professor wisten te waardeeren, afgewezen. Een nog moeilijker taak was den vurigen priester weggelegd. Op aan dringen van den toenmaligen Apost. Vi caris van Noorwegen, Z. H. Exc. Mgr. Dr. J. Olav Smit, werd hij in 1925 door zijn oversten benoemd voor de Noorsche mis sie, om een nieuwen missiepost te Hange- sund te stichten. Daar onderscheidde hij zich door zijn ijver in de zielzorg en zijn tactvolle apologetische werkzaamheid in de pers die in Hangesund eerbied voor de katholieke beginselen ook van niet-katho- lieke zijde wist af te dwingen. De talrijke reizen die hij moest ondernemen, stelden hem bovendien in de gelegenheid de Noor sche toestanden grondig te leeren kennen. Toen de missiestatie van Stavanger in 1931 aan de Paters Maristen werd toever trouwd was Pater Mangers de aangewezen man om daar de leiding over te nemen. Sinds enkele maanden werkte hij met suc ces in zijn nieuwe parochie, bijgestaan door Pater de Paepe uit Hulst, toen het vertrouwen zijner medebroeders hem naar het kapittel der Paters Maristen afvaar digde. De bisschapsbenoeming kwam hem op reis, gedurende een kortstondig ver blijf bij zijn bejaarde ouders verrassen. De taak die den nieuwe bisschop is toevertrouwd, is een buitengewoon zware. Maar hij rekent evenals zijn doorluchtige voorgaYiger op den steun der Nederland- sohe katholieken die zóó 'n ruim aandeel namen in de bekeering van het land van St. Olav. LEIDEN. AGENDA'S. NED. R. K. VOLKSBOND, AFD. LEIDEN Secretariaat: Leliestraat 7. Zondag. De groote zaal van het Bonds- gebouw voor ontspanning geopend vanaf 6.30 uur. Maandag. Rechtskundig Bureau voor de leden van de afdeeling Leiden en Omstre ken van 6.308.00 uur, Bondsgebouw Steenschuur 15. Dinsdag Zitting Bestuur Bouwvakarbei ders 78 uur kantoor boven. Woensdag. Bestuursvergadering R. K. Volksbond 8 uur. Vrijdag Repetitie R. K. Gem. Zangver- eeniging „Pulehri Studio", 8 uur. j Zaterdag. Spaar- en Voorschotbank 78 uur. Brandstoffencommissio 78 uur. Ziekenkas 7 uur. Op het kantoor van den Bond zijn nog verkrijgbaar een beperkt aantal boekjes Rerum NovarumQuadragesimo Anno, in een deel, voor de leden der r. k vakbe weging, zeer Lage prijs. INTERPAROCHIEELE %T. JOSEPH'S- GEZELLEN-VEREENIG ING. Rapenburg 52. Gelegenheid om zich als lid van de Ka tholieke Gezellen-Vereeniging te doen in- schrijven R. K. Jongelingen vanaf 17 jaar iederen Illen Maandag van de maand, 's avonds om half 9 in de Presi dentskamer van het Gezellenhuis. Zondag is de zaal geopend van 12.30 uur tot 2.3Ó uur, en vaji 7 tot 10.15; verplichte bijeenkomst van 8.159.45 uur. Om 10.15 wordt de zaal gesloten.. Geen zitting St. Joseph's spaarkas. Geen bibliotheek. Na het lof prijsbi'ljarten. Maandag. Bijeenkomst voor de leden van 2 tot 10.15 uur. 8 uur turnclub Oranje Zwart lokaal Pie terskerkhof. Dinsdag bijeenkomst voor de leden van 8 tot 10.15 uur. Woensdag 8.15 uur Liedertafel „Sebas tian Schaeffer". Allen op tijd aanwezig. Donderdag bijeenkorpst voor de leden van 8 uur tot 10.15 uur. 8.30 uur vergadering oommissarissen Afd. Gezellen. Vrijdag 8.15 uur Symphonie „Franz Schweitzer". Zaterdag bijeenkomst voor de leden van 8 uur tot 10.15. 8.15 uur Kegelclub de Poe delaars. Vordere mededeelirvgen: Onze Gezelden- retraite wordt gegeven van 25 tot 28 De cember a.s. in het St. Clemens Retraite huis te Noordwijkerhout. Spoedige opgave gewensoht. Ook is het van belang geregeld te sparen. Spaarboekjes gratis. ST. PETRUS-PATRONAAT. Rapenburg 52. Zondag 31 Juli Handbal wedstrijd. SINT FRANCISCUS LIEFDEWERK. Nieuwe Rijn 52. Postrek. 70108. Zondag 910 uur Morgengebed, H. Mis met preek, onder de H. Mis Algem. H. Communie, 1010.15 uur ontbijt; .waarna ontspanning voor afd. I; 6 uur Lof en ont spanning. Dinsdag 8.30 uur ontspanning. Vrijdag 8.30 uur ontspanning. Zaterdag 8io uur Recreatie Afd. I. ZITA-VEREENIG ING Pieterskerkkoorsteeg 15. Avondbijeenkomsten voor Hollandsche meisjes op Zondag en Woensdag van 8.00—11.00 uur. Avondbijeenkomsten voor Duitsche meis jes op Zondag en Donderdag van 810.30 uur. ONS CLUBHUIS „ST. ANT0NIUS". Zondag 4.15 uur. Korte besprekingen over a.s. Woensdag'. Jongste afdeelingen der Tee ken-, Postzegel en Zaagclub allen presnt. Daarna bij goed weder naar het terrein. Maandag 6.30 uur Teekenschool jongste afd., 7 uur hoogste afd. Zaterdag half 5 terrein 7 uur Bibliotheek en gelegenheid tot sparen. DE GRAAL. Voor Leiden en alle stootbrigades. Voordat de Graal mee naar Noordwijk gaat, gaan al degenen die meegaan om zeven uur te Communie in de Men Père- kerk. Daarna kunnen zij in het clubhuis him ontbijt gebruiken. Zorgen jullie alle maal dus voor 2 x brood bij je te hebben en je tasoh gemerkt te hebben. Zaterdag 30 Juli om 7.30 uur Leidsters cursus. Zondag om half een groepleidstersver- gadering. Om 5 uur zangles. Maandag 7.45 uur H. Mis. 89.30 uur reidansen, knippen en naaien. 89 uur Gymnastiekclub. Dinsdag 7.309.uur relief en hand werken; 9 uur Danscursus voor de Leid sters. Woensdag 8—9.30 uur reidansen, tooneel en knippen. Woensdag de Graal mee naar Noordwijk De clubs van de kruiskinderen zijn ge sloten en zullen pas 24 Augustus weer een aanvang nemen. De Gymn.clubs van Vrijdag zijn ook voor deze week op Woensdag verzet. Van 'half zes tot half zeven de kleintjes en van 78 uur afd. B. Donderdag 56 uur Gym. Afd. A. St. Ursulasteeg. 810 uur Mandoline. 8—9.30 uur reidansen, handwerken, hout zagen, huisvlijt, handwerken voor de ka pel, trommelen. Vrijdag 89.30 uur reidansen, knippen en naaien. Zaterdag is er zonder tegenbericht pro- pa gand a-op tocht. Alle geuniformde Graal- leden en Graalwachtleden moeten om uiterlijk half acht aan het clubhuis zijn. GRAALWACHT 0EGSTGEEST. Maandag 8.15 uur clubavond. Allen pre sent, hé. De kruisland eren hebben tot 24 Augus tus vacantie. GRAALWACHT „MEERBURG". Hcele maand Augustus vacantie. Dinsdag 7.309.00 uur relief en knippen geen knippen. Woensdag 67 uur trommelen; 78.30 uur korfbal. GRAALWACHT VOORSCHOTEN. Maandag 7.309.00 uur clubavond. GRAALWACHT GROENENDIJK. Zaterdag 7.30 uur clubavond. GRAALWACHT STOMPWIJK. Maandag 7.30 uur clubavond. GRAALWACHT Z0ETERW0UDE (Dorp) Zondag zijn alle om kwart over één in Leiden. Dinsdag 7 uur reidansen, tooneel en handwerken. Donderdag 78 uur Gymnastiekclub. GRAALWACHT WARMOND. Vrijdag 6.307.00 uur Wijze Miertjes plakken. Aangifte van nieuwe leden. 7.007.30 uur Lof. Alle present. 7.309.30 uur Openlucht, reidansen en handwerken. GRAALWACHT LISSE. Dinsdag 78.15 uur clubavond voor de jongere afdeeling en van 8.309.30 uur reidansen en openlucht voor de oudere afdeeling. GRAALWACHT HILLEG0M (Martinus). Woensdag 8.15 uur clubavond. GRAALWACHT HILLEGOM (St. Jozef). Dinsdag 7.309.00 uur reidansen jongere afdeeling. Donderdag 8.00—9.30 uur reidansen- grootere afdeeling. GRAALWACHT SASSENHEIM. Niettegenstaande onze afspraak om over 4 weken pas in Sassenheim te komen, kun nen de grooteren toch club hebben. Maken jullie pl.m. 8.15 uur in het clubge bouw aanwezig te zijn? Denken jullie ook om je andere ai- spraak? Excelsior. Alleluia. VooruitI

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 15