CENTRALE VERWARMING ZATERDAG 23 JULI 1932 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 11 BIET DLIEBRAIIDER SANITAIRE INSTALLATIES BERNARD SCHULTE Voorhout bij Leiden -Telefoon: Sassenheim 4532 GEMENGDE BERICHTEN ONGELUKKEN. ERNSTIG AUTO-ONGELUK TE ROOSENDAAL. Eén doode, drie gewonden. Gistermorgen omstreeks half tien heeft aan de Bredasohe baan te Roosendaal een zeer ernstig auto-ongeluk plaats gehad, Een uit de richting Tjreda komende perso nenauto is bij het uitwijken voor een Wfachtauto tengevolge van de gladheid van den weg geslipt, over den kop geslagen en met een grooten boog over een sloot in een tuin langs den weg terechtgekomen. De vier inzittenden, de heer Schonk uit Ginneken, met echtgenoote en twee bejaarde dames familieleden van het echtpaar, waren er ernstig aan toe. Omwonenden en voorbijgangers bevrijd den hen uit den geheel vernielden auto. De doktoren v. Turnhout en v. Wely uit Roosendaal en dr. Smits uit Breda, verleen den geneeskundige hulp, terwijl ook spoedig geestelijke hulp ter plaatse versoheen. De echtgenoote van den heer Soh., die er het ergste aa-n toe was, is na korten tijd overleden na voorzien te zijn van de H.H. Sacramenten der Stervenden. Een der zwaar-gewonden, haar moeder, verkeerde gistermorgen in levensgevaar. Zij had vermoedelijk een schedelbreuk opge loopen, benevens in- en uitwendige kneu zingen. De derde dame, een tante van den heer Sch., afkomstig uit Haarlem, was er iets minder ernstig aan toe, terwijl de heer Soh. zelf er met eenige schrammen en builen is afgekomen. MOTOR RIJDT OP EEN BENZINE WAGEN. Bestuurder en duorijder zwaar gewond. Gisteravond is onder de gemeente Tege- len een ernstig ongeluk gebeurd. De hee- ren Z. H. en F., beiden uit 's-Gravenhage, kwamen per motorrijwiel uit Venlo en juist toen zij een hen voorbijrijdenden ben zinetankwagen van d© fa. Geeler uit Meerssen wilden passeeren boog deze auto naar links af. Het motorrijwiel vloog dientengevolge in volle vaart tegen den beniznewagen. De berijder als ook de duo- rijder werden van den motor geslingerd en bleven bewusteloos op den weg liggen. Geneeskundige hulp was spoedig ter plaatse. De beide slachtoffers werden naar het R.-K. Ziekenhuis te Tegelen over gebracht. De heer Z. H. had een zware hersenschudding opgeloopen en zijn toe stand wordt hopeloos geacht. De duorij der F. heeft ernstige verwondingen en in wendige kneuzingen bekomen. Ook zijn toestand is zorgwekkend. MOORDAANSLAG TE AMSTERDAM. Vrouw zeer ernstig door messteken gewond. In de Bethaniënstraat, gelegen, tusschen de Kloveniersburgwal en den Achterburg wal te Amsterdam is gistermiddag een moordaanslag gepleegd op een 25-jarige" vrouw. Het slachtoffer is daarbij door messteken zeer ernstig verwond. De vermoedelijke dader is voortvluch tig. Er is omtrent de aanleiding tot dit dra ma nog slechts weinig bekend. Een surveil- leerend agent van politie werd door om- wonenden gewaarschuwd, dat een in de Bethaniënstraat wonende vrouw uit haar woning naar buiten was geloopen en op straat was neergevallen. Zij bloedde hevig uit verschillende wonden en was vrijwel dadelijk buiten kennis geraakt. De politie man ging er heen en vond een 25-jarige vrouw met vier steekwonden, klaarblijke lijk met groote kracht met een scherp mes toegebracht. Zij was door twee steken in bet hoofd en door twee steken in den linkerhand getroffen. Deze laatsten, die van minder ernstigen aard zijn, heeft zij waarschijnlijk opgeloopen toen zij haar aanvaller wilde afweren. In ernstigen toestand is de vrouw per auto van den G.G.D. naar het Binnengast huis vervoerd en daar ter verpleging opge nomen. Haar toestand was van dien aard, dat er geen sprake van kon zijn, dat zij door de politie kon worden gehoord. Ter plaatse en in de omgeving heeft de politie van het bureau Warmoesstraat echter reeds een voorloopig onderzoek ingesteld. Daa.rdoor kon worden vastgesteld, dat het misdrijf in de woning van de vrouw is ge pleegd en dat de man, met wien zij samen woonde, vermoedelijk den dader is. Deze man, die volgens getuigenverklaringen kort voordat de vrouw de straat opkwam in de woning is geweest en die in de buurt slechts bij zijn voornaam, Kees, bekend is, is voortvluchtig. „Volk". HET GEHEIMZINNIG INSIGNE. De oplichting te Soest. Betreffende de oplichting, gepleegd door den 54-jarigen G. R., concierge van het Muiderslot, waarvan wij gisteravond mel ding maakten, vernemen wij nog het vol gende De benadeelde dame uit Soest bezocht eenige jaren geleden het Muiderslot. De vrouw van den concierge droeg dien dag een insigne en de Soestsche dame in formeerde belangstellend, waarvan dit in signe was. Zij verwees haar voor nadere inlichtingen naar haar man, die de be zoekster vertelde, dat dit een insigne was van een vrijmetselaarsvereeniging, waarin hij een invloedrijke plaats innam. Van het een kwam het ander, de man was blijkbaar vrij rad. van tong en wist de dame te overtuigen van het belangrijk sociaal en philantropisch werk van zijn vereeniging. De vrouw kwam zóó onder den indruk van 'smans betoog en zijn vorstelijke woning, dat zij hem op ver schillende tijdstippen belangrijke sommen gelds ter hand stelde. Ten slotte was dit bedrag aangegroeid tot het niet onbe langrijk sommetje van 30.000. De dame, die ongehuwd is, kreeg blijk baar ten slotte argwaan. De Justitie stel de een onderzoek in met het reeds ge melde gevolg. Van het geld is niets over, de man ont kent hardnekkig ergens iets te hebben verborgen of belegd. Hij houdt vol het geld van de dame cadeau te hebben ge kregen. De Justitie heeft een uitgebreid onderzoek ingesteld in het Muiderslot en vele papieren in beslag genomen. De man zal waarschijnlijk oplichting subs, verduistering ten laste worden ge legd. grootmeester" der co-ma- ponnerie. De „Stand." vernam omtrent deze zaak nog de volgende bijzonderheden: Bij het onderhoud tusschen den con cierge en de gedupeerde mej. K., bij haar eerste bezoek aan het Muiderslot deelde eerstgenoemde mede, dat hij grootmees ter van de co-ma<jonnerie was. Inderdaad wat dit allerminst het geval, want R. had reeds eerder van het bestuur een wenk gekregen, dat hij, om bepaalde redenen, moest bedanken als lid van de orde, waar aan door hem dan ook gevolg was gege ven. - Het resultaat van het gevoerde onder houd was, dat mej. K., toen zij in haar woning was teruggekeerd, een brief schreef aan R. met verzoek haar als lid van de co-magonnerie in te schrijven. De slot- concierge schreef daarop terug, dat dit zonder meer niet gebeuren kon, maar dat zij eerst eens moest toonen, iets voor het goede werk over te hebben, door een zeker geldsbedrag over te maken. Mej. K. gaf aan dat verzoek gehoor, en zond de eerste maal een bedrag van.... 2500. Er volgde echter géén inschrijving als lid der co- ma^onnerie. Hoe raadselachtig het ook moge klin ken blijkt R. er in geslaagd te zijn, de dame in Soest telkens weer te bewegen, hem sommen gelds af te staan voor de co- ma<jonnerie. Hoewel overeengekomen was, dat voor de door haar gestorte gelden, aan mej. K. een rente van 5 pet. zou worden vergoed, is zulks niet geschied. Wel stelde R. haar eenmaal een bedrag van 1000 ter hand, en teen zij eens op. het slot te Muiden verscheen, omdat zij wantrouwen begon te koesteren, trachtte R. haar weer gerust te stellen, door haar een bedrag van 400 te overhandigen. Wat de slot-concierge met die groote bedragen uitgevoerd heeft, is nog een raadsel. Aangenomen wordt, dat hij door een te royale levenswijze, van de eene schuld in de andere geraakte, waardoor langzamerhand aanzienlijke tekorten ont stonden (vóór R. in 1919 als concierge door het Rijk werd aangesteld, was hij tramconducteur te Den Haag). In de maand December 1931 kwam mej. K. tot de conclusie, dat zij op brutale wij ze was opgelicht en liet zij R. een schuld bekentenis teekenen voor het totale be drag, dat hij, zoogenaamd voor de co- ma^onnerie van haar ontvangen had. In die schuldbekentenis heeft R. nog met eigen handschrift ingevoegd, dat de orde ook te Muiden was gevestigd, welke in- lassching door hem werd geparafeerd. (Deze inlassching heeft bij het thans inge stelde onderzoek een belangrijk bewijs van schuld tegenover R. opgeleverd, om dat hij eerst verklaard had, zijne handtee- kening destijds op een blanco vel papier geplaatst te hebben, en niet te weten, wat men daarboven geschreven zou hebben). Nadat de rechtskundige adviseurs van mej. K. een aanklacht wegens oplichting tegen R. bij den officier van Justitie te Amsterdam hadden ingesteld, werd de zaak ter fine van onderzoek in handen van den burgemeester van Muiden ge steld. R. werd gehoord, doch ontkende aanvankelijk. Toen hem de bovenbedoelde schuldbekentenis werd voorgelegd, viel hij ten slotte door de mand en is hij in ver zekerde bewaring gesteld. Men deelde ons mede, dat de admini stratie van het Muideslot geheel in orde is, en buiten de oplichtings-a-ffaire staat. GROOT SM0KKELC0MPL0T ONTDEKT Vijftien mannen bij een gegraven kuil gearresteerd. Door een gelukkig toeval zijn de Duit- sche douane-beambten te Raesfeld een uit gebreide smokkelaffaire op het spoor ge komen. Een patrouille, die door een veld trok, ontdekte dat blijkens voetsporen kort te voren een groot aantal personen hier moest gepasseerd zijn. De sporen werden gevolgd en leidden naar een versoh gegraven aard appelkuil, waarin de beambten een groote partij tabak vonden, die uit Nederland af komstig was. De tabak werd in beslag ge nomen en de kuil weer gesloten, waarna de 'beambten zich in hinderlaag legden om de smokkelaars te arresteeren. Het duurde niet lang of een bende, bestaande uit vijf tien personen daagde op. De douane-beamb ten slaagden er in alle smokkelaars te ar resteeren. Tijdens het verhoor bekenden de mannen de tabak voor de grens te heb ben gebracht. De partij was bestemd voor eenige personen in Gadbeck, die geregeld gesmokkelde tabak betrokken. Uit het verdere verhoor en het daarna ingestelde onderzoek is, naar het „Hbld." meldt, gebleken, dat men te doen heeft met een smokkelaarsoomplot van zeer groo ten omvang, waarbij tal van personen uit Gladbeck en omgeving betrokken zijn. POSTWISSELS-VERVALSCHERS. Twee jongens van zeventien jaar gearresteerd. Den laatsten tijd was het op het post kantoor te Heerlen meermalen gebeurd, dat zender dat de beambte aan het loket er iets aan doen kon, postwissels aan de niet rechtmatige eigenaars werden uitbetaald. Zelfs een postwissel van 175.was al uit betaald, toen de rechtmatige eigenaar aan het loket kwam opdagen. Donderdag werd bij de politie weer een aangifte gedaan, dat een postwissel van 50.verd,wenen was. Het onderzoek deed de verdenking al spoedig op een der jong ste beambten van het personeel vallen, een 17-jarige hulpbesteller, door wien de post wissel van 50.was besteld. Bij zijn ver hoor ontkende hij echter. Een ambtenaar verklaarde evenwel, dat hij den jongen wel degelijk den postwissel had meegegeven. Bij zijn verder verhoor gaf de jongen ten slotte toe, dat hij den postwissel verduisterd had. Hij had een mededader, ook een 17-jarige jongen uit Heerlen, die den postwissel had geïnd. Toen deze een half uur later op het postkantoor kwam, werd hij eveneens ge arresteerd. Het bleek, dat de hulpbesteller tot een bedrag van 300.aan postwissels ge stolen had. De postwissels1 nam hij weg bij de tweede sorteering, dus vóór zij naar den geadresseerde gingen. De beide jongens zullen ter beschikking van de poljtie te Maastricht worden gesteld. Beide jongens hebben het geld. ten eigen bate aangewend. „Hbld." DRIE PELGRIMS PER FIETS NAAR L0URDES. Enthousiaste ontvangst bij hun terugkeer. Onder plechtig klokkengelui, echter te vens onder stroomenden regen, keerden Woensdagavond tegen zes uur van hun pel grimstocht naar Lourdes te Diemen terug de drie jongelui, die den geheelen tocht heen en terug per fiets hebben gemaakt, Enthousiast verwelkomd door vrienden en vele parochianen werden zij naar de kerk geleid, waar een korte plechtigheid plaats had, die vooral treffend was door de schoo- ne liturgische dankgebeden voor den be houden terugkeer van pelgrims. Een kort Lof werd besloten met het zin gen van het bekende Lourdes-Maria-lied. 's Avonds werd een feestvergadering der Congregatie gehouden in het vereenigings- gebouw. De zeereerw. heer Pastoor Lasance nam het woord, om bij ontstentenis van den pre fect der Congregatie den drie leden een hartelijk welkom tihuis toe te roepen. Spr. bood hun een gouden medaille aan, met den wensch, dat zij deze steeds zullen dra gen in dankbare herinnering aan de Lieve Vrouw van Lourdes. Daarna hield pastoor Lasance een causerie over een reis naar Lourdes, toegelicht door lichtbeelden. De heenreis naar Lourdes vorderde 14 dagen (1365 K.M.). Tij diens het verblijf te Lourdes was daar eveneens aanwezig Pas toor Lasance, die zich speciaal daartoe met 2 parochianen, daarheen begeven had. De terugreis werd in 13 dagen afgelegd. „Msb." VAN TWEE VERMISTE MEISJES. De „Hoagsche Courant" meldt, dat aan haar bureau een briefkaart bezorgd is, ge adresseerd aan den vader van de ver miste 17-jarige Jacoba Hendrika Johanna Balster, waarin deze haar ouders mede deelt, dat dezen niet ongerust behoeven te zijn, want dat zij het goed maakt. Het blad heeft de briefkaart onmiddellijk aan de politie overhandigd, die er mee naar de woning der ouders is gegaan. Dezen herkenden in het handsohrift dat van hun dochter. Waar het meisje vertoeft, viel uit de kaart niet op te maken. De kaart is niet per post verzonden. Hetzelfde blad verneemt, dat de 16-ja- rige Sophia Duran, die sinds Zaterdag j.l. uit de ouderlijke wonig vermist wordt, gis teren te Gouda door de politie is aange houden. Zij is op transport gesteld naar de Residentie. Fr., van wien vermoed werd, dat hij in gezelschap van het meisje zou zijn, is eveneens te Gouda aangéhouden. Hij zal zich wegens verscheidene zededebVten te verantwoorden hebben. Brandkastdleven aangehouden. Naar wij vernemen is de politie er in geslaagd, ook de twee andere personen, die betrokken waren bij den diefstal van een brandkast te Nieuwer Amstel, op Don derdag j.l., aan te houden. Beiden, een man en een vrouw, zijn in het politiebureau te Amstelveen in bewaring gesteld. De chauffeur van den auto, waarmede de kast werd vervoerd, vertoefde daar reeds. LEIDEN. AGENDA'S. NED. R. K. VOLKSBOND, AFD. LEIDEN Secretariaat: Leliestraat 7. Zondag. De groote zaal van het Bonds- gebouw voor ontspanning geopend vanaf 6.30 uur. Maandag. Rechtskundig Bureau voor de leden van de afdeeling Leiden en Omstre ken van 6.308.00 uur, Bondsgebouw Steenschuur 15. Dinsdag Ledenvergadering „Vondel" 8 uur. Woensdag. Ledenvergadering Bouwvak arbeiders groote zaal Bondsgebouw 8 uur. Zaterdag. Zitting Bestuur R. K. Bond van Groote Gezinnen, te drie uur, beneden zaal 1, van het Bondsgebouw, Steenschuur 15, tot het afgeven van kaarten voor het Kinderfeest. Zaterdag. Spaar- en Voorschotbank 78 uur. Brandstoffencommissie 78 uur. Ziekenkas 7 uur. De besturen van de Vakafdeelingen moeten de circulaire over de a.s. Studie dagen uiterlijk voor 30 Aug. beantwoord hebben aan het secretariaat. Bespreek deze circulaire spoedig op uw bestuurs- en le denvergaderingen. Op de Maandagen 8 en 16 Augustus is er geen Rechtskundig Bureau. Besturen van Vak- en Onderafdeelingen ad res veranderingen van bestuursleden spoedig opgeven aan den samensteller van het R. K. Jaarboekje, Redactie Leidsche Courant. INTERPAROCHIEELE ST. JOSEPH'S- GEZELLEN-VEREENIGING. Rapenburg 52. Gelegenheid om zich als lid van de Ka tholieke Gezellen-Vereeniging te doen in schrijven R. K. Jongelingen vanaf 17 jaar iederen Illen Maandag van de maand, 's avonds om half 9 in de Presi dentskamer van het Gezellenhuis. Zondag is de zaal geopend van 12.30 uur tot 2.30 uur, en van 7 tot 10.15; verplichte bijeenkomst van 8.159.45 uur. Om 10.15 wordt de zaal gesloten. Van 1 tot 2 uur zitting van de St. Jo seph's Spaarkas. De Spaarkas wordt waar genomen door de heeren C. de Goede en O. Bik. Geen bibliotheek. Na het Lof prijsbiljarten. Van 123 uur za-1 er een wedstrijd ge speeld worden tusschen de kegelclub Am sterdam I en de Kegelolub de Poedelaars. Maandag. Bijeenkomst voor de leden van 2 tot 10.15 uur. 8 uur turnclub Oranje Zwart lokaal Pie terskerkhof. Dinsdag bijeenkomst voor de leden van 8 tot 10.15 uur. Woensdag 8.15 uur Liedertafel „Sebas tian Schaeffer". Donderdag bijeenkomst voor de leden van 8 uur tot 10.15 uur. Vrijdag 8.15 uur Symphonie „Franz Schweitzer". Zaterdag bijeenkomst voor de leden van 8 uur tot 10.15. 8.15 uur Kegelclub de Poe delaars. Verdere mededeelingenGezellen hebt ge u al opgegeven voor de a.s. Kerstretrai te, en bent u al aan het sparen? Zoo niet, dan wordt het hoog tijd dat ge daar mee begint, om zoodoende zich gemakkelijk van een plaats te voorzien. Gezellen maak propaganda voor het retraitewerk. Bij de laatst gehouden retraite waren er 58 deel nemers, en nu dit jaar toch zeker niet minder dan 65 deelnemers. Studieclub „St. Petrus Canisius". Zondag 31 Juli excursie naar de Sacra mentskerk Sportlaan, Den Haag, met te vens bezoek Kruisvaarders van St. Jan te Rijswijk. Vertrek 12.30 uur van uit onze zaal, uitsluitend per fiets. Opgeven voor Donderdag aa. bij het Bestuur. Wij ver wachten een groote deelname. ST. PETRUS-PATRONAAT. Rapenburg 52. Zondag 2 uur Wandeltocht Duinen. Groote opkomst verwacht. Vrijdag 8 uur voetballen. Zondag 31 Juli, Hand bal wed strijd, tijd wordt nader bekend gemaakt. SINT FRANCISCUS LIEFDEWERK. Nieuwe Rijn 52. Postrek. 70108. Zondag 910 uur Morgengebed, H. Mis met preek, onder de H. Mis Algem. H. Communie, 1010.15 uur ontbijt; waarna ontspanning voor afd. I; 6 uur Lof en ont spanning. Dinsdag 8.30 uur ontspanning. Vrijdag 8.30 uur ontspanning. Zaterdag 810 uur Recreatie Afd. L ZITA-VEREENIGING Pieterskerkkoorsteeg 15. Avondbijeenkomsten voor Hollandsche meisjes op Zondag en Woensdag van 8.00—11.00 uur. Avondbijeenkomsten voor Duitsche meis jes op Zondag en Donderdag van 810.30 f ECHTE FRIESCHT S" Clflll HEEREN BAAI v. ^20 50clperons^ t^Kelange van rijpe tabakken ONS CLUBHUIS „ST. ANT0NIUS". Zondag half 3 Wandelclub. Vertrek van af den Haagweg, kwart over 4 contributie betalen. DE GRAAL. Voor Leiden en alle stootbrigades. Allen die deel willen nemen aan de nieu we kookcursus, die bij voldoende deelname met September weer zal beginnen, kun nen zich 's avonds tussóhen 7 en 8 uur aan het clubhuis opgeven. Meisjes boven de 18 jaar, die deel wil len nemen aan de cursus voor het 2de jaar, kunnen zioh ook aan het clubhuis opgeven. Over enkele weken zal er tevens weer een nieuwe naai- en knipcursus geopend worden. Wie geeft zich op? Zondag om half een groepleidstersver- gadering. Om 5 uur zangles. Diegene, die Zondag dadenolub hebben, moeten voor Zondag 1 uur nog even aan komen om te vragen, hoe laat die gesteld zijn. Maandag 7.45 uur H. Mis. 89.30 uur knipcursus, reidansen. Geen kookles. 89 uur Gymnastiek. De Leidsche Graal weert zich de laatste weken reuze De Gym. zal als deze nog enkele nieuwe leden wint gesplitst moeten worden. Zoo gaat het goedl Langzaam maar zeker groeit de Graal uit en komen we tot een respectabel aan tal leden. Maar onze groet en ons ideaal is niet voor niets: Excelsior, Alleluja, Voor uit! Dinsdag 7.309.uur relief en hand werken; 9 uur Danscursus voor de Leid sters. Woensdag 89.30 uur reidansen, tooneel en knippen. Donderdag 56 uur Gym. Afd. A. St. Ursula^teeg. 810 uur Mandoline. 89.30 uur reidansen, handwerken, hout zagen, huisvlijt, handwerken voor de ka pel, trommelen. Vrijdag van 5.306.30 uur Gym. Afd. A. en van 8.159.30 uur Gym. Afd. B. in de St. Ursulasteeg. 89.30 uur reidansen en naaien en knip pen. Zaterdag 7.30 uur Openluchtclub. 7.30 uur Leidsterscursus. De Kruiskinderen. Ook het aantal kruiskinderen is zeer sterk toegenomen, zoodat het aantal club jes is vermeerderd. Van half twee tot drie uur reidansen en handwerken. Van twee tot half vier handwerkclubje. Om drie uur het knutselclu'bje, reliëf en reidansen. De kleuter-gym. clubjes loepen op Donderdag van 56 uur en Vrijdag van 5.306.30 uur. De nieuwe leden kunnen zich hiervoor opgeven Woensdagmiddags aan het club huis, Hooigracht 31. GRAALWACHT OEGSTGEEST. Maandag 8.15 uur clubavond. Allen pre sent, hé. Woensdag 3.30 uur bijeenkomst kruis kinderen. GRAALWACHT „MEERBURG". Maandag 4.30 uur bijeenkomst der kruis kinderen. Dinsdag 7.309.00 uur relief en knippen Woensdag 67 uur trommelen, 78 uur tooneel; 8.00—8.45 uur reidansen. GRAALWACHT VOORSCHOTEN. Maandag 7.309.00 uur clubavond. GRAALWACHT GROENENDIJK. Zaterdag 7.30 uur clubavond. GRAALWACHT ST0MPWIJK. Maandag 7.30 uur clubavond. Denken jullie aan onze afspraak? GRAALWACHT Z0ETERW0UDE (Dorp) Zondag 3.30 uur repetitie. Dinsdag 7 uur reidansen, tooneel en handwerken. Donderdag 78 uut Gymnastiekclub. GRAALWACHT WARMOND. Vrijdag 6.307.00 uur Wijze Miertjes plakken. Aangifte van nieuwe leden. 7.007.30 uur Lof. Alle present. 7.309.30 uur Openlucht, reidansen en handwerken. GRAALWACHT LISSE. Dinsdag 78.15 uur clubavond voor <ie jongere afdeeling en van 8.309.30 uur reidansen en openlucht voor de oudere afdeeling. GRAALWACHT SASSENHEIM. Woensdag 78.15 uur reidansen afdee ling jongeren. 8.159.30 uur Reidansen afdeeling oude- rp en handwerken. GRAALWACHT HILLEG0M (St. Jozef). Dinsdag 7A09.00 uur reidansen jongere afdeeling. Donderdag 8.009.30 uur reidansen, grootere afdeeling. GRAALWACHT HILLEG0M (Martinus). Woensdag 8.15 uur clubavond. Excelsior, Alleluja, Vooruit!

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 11