ZATERDAG 9 JULI 1932 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 11 Transpireerende Voeten' Handen en Oksels behandele men met Purolpoeder. Dit is het meest afdoende middel. In bussen van 45 en 60 ct. Alleen bij Apóth. en Drogisten. 5337 SASSENHEIM. Verkoopingen. Ten overstaan van no taris W. Wachter hebben in „Het Bruine Paard" verkoopmgen van verschillende perceelen plaats gehad, waarvan de ui te lag is als volgt: Het woonhuis Teylingerlaan 20 te Voor hout, groot 7 A. 76 c.A. ingezet op f 2500, gemijnd op f 125 door den heer P. IJselmij- den alhier Het perceel bloembollengrond aan de Oude Heerenweg te Voorhout groot 86 A. 60 c.A. Ingezet op f 2500, gemijnd op f 450 door den heer K. Drost, alhier. Een houten bloembollenschuur aan de Teylingerlaan te Voorhout groot 5 A. 33 c.A. Ingezet op f 2000, gemijnd op f 200 door P. Warmerdam Czn. te Lisse. Het woonhuis aan de 'R*usthoflaan 30 te Sassenheim, groot 3 A. 81 c.A. Ingezet op f 3500, gemijnd op f 100 door den heer W. J v. Rijn, alhier. Concours. De B. K. Harmonie „St. Ambrosius", directeur de heer Gerard Dik, zal op 18 Augustus a.s. voor de tweede maal aan een concours deelnemen. Ditmaal zullen worden uitgevoerd twee vrije num mers. De plaats, waar het concours zal plaats hebben, is Poeldijk. Bijzondere Vrijwillige Landstorm. Op verzoek van de Gewestelijke Landstorm commissie „Zuid-Holland-West" heeft zich ook te Sassenheim een Plaatselijke Land stormcommissie gevormd. Tot eere-voorzit- ter is benoemd de heer J. P. Gouverneur, burgemeester van Sassenheim; tot voor zitter dr. P. Ie Grand. Voorts bestaat de Commissie uit de heeren L. Ph. Bisschops, M. J. van Breda, L. de Bruyn, ds. W. G. Krijkamp, Hervormd predikant, ds. P. D. Kuiper, Gereformeerd predikant, en kape laan J. I. J. M. Velthuijse. De Gewestelijke Landstormcommissie heeft tijdelijk tot plaatselijke leider van Sassenheim benoemdd de heer M. J. van Breda, Hoofdstraat 291 te Sassenheim. Alle heeren 'hebben hunne benoeming aan vaard. Bijz. Vrijw. Landstorm. De Geweste lijke Landstormcommissie „Zuid-Holland- West" heeft benoemd tot plaatselijk leider van Voorhout, de heer A. P. H. de Rek ker, Hoofdstraat 110, aldaar. De heer De Bekker heeft deze benoeming aanvaard. UïT DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN Personalia. Bij het gehouden Mercurius- examen te Amsterdam slaagden de heer H. Baelde te Bodegraven voor Duitsche en mej. J. E. v. d. Ent-Braat alhier voor Nederland- sche Handelscorrespondentie, heiden zijn leer lingen der handelsavondschool alhier. Personalia. Bij het gehouden Mulo-exa- nien te Utrecht slaagden deze week voor het diploma A. M. Plante en voor het diploma B G. van Baren. Speeltuinvereeniging. Donderdag 14 Juli 's avonds 8 uur zal in den speeltuin „Bloem hof" een concert worden gegeven (behoudens goedkeuring). In de pauze van dit concert zal de trekking plaats vinden van de door de speeltuinvereeniging georganiseerde verloting. Bloempjesdag De vereeniging tot bevor dering van de gezondheid in de grafische vak ken zal Woensdag een bloempjesdag houden. Postduiven. Op het Nationaal Postduiven- concours te St. Sebastiaan (Spanje) georgani seerd door de concours-commissie Eindhoven, waaraan werd deelgenomen door 1270 Hol- landsche duiven, behaalde de heer P. G. Bor- gers met een zijner duiven de 120ste prijs. Gevonden voorwerpen Een portemonnaie met inhoud 1 donkere regenjas 1 ge kleurd vloerkleed 2 belastingplaatjes. BODEGRAVEN Naar het Maria-congres. Gisteravond was er een vergadering in het Patronaatsgebouw voor het bespreken van de reis naar het Na tionaal Maria-congres te Nijmegen. Kap. J. H. v. Kessel opende de vergadering met den chr. groet en heette de aanwezigen van harte welkom. De Eerw. spreker had de zen avond geen groote opkomst verwacht: le. de vrij hooge kosten, welke er aan verbonden zijn 2e. de vele gezinnen, waar geen extra's vanaf kan. Vervolgens las de voorz. het rondschrijven voor van het Ned. R.K. Reis bureau. Er zal bij voldoende deelname een extra trein loopen vanaf Leiden. De kosten vanaf Bodegraven zullen ongeveer 3.25 zijn. Een lidmaatschapskaart als lid kost 1, dit is tevens bewijs van toegang voor alle kerkelijke plechtigheden, enz. Een lidmaatschapskaart als weldoener kost 2.50, d.i. ook bewijs van toegang voor de plechtigheden plus een programmaboekje, plus een verslagboek hetwelk later wordt toege zonden. De voorz. stelde voor een comité te vormen, voor het aanvragen van kaarten, het stoppen van den extra trein enz. Bij voldoen de deelname zou voordeeliger gereisd kunnen worden per autobus. Het comité bestaat uit de heeren G. Hoogeveen, H. Reijn en W. v. d. Poll. Dezen zullen a.s. Zondag na de Hoog mis in het patronaat zitting houden en alle gewenschte inlichtingen geven, en verder de werkzaamheden op zich nemen. Niets meer aan de orde zijnde, sluit de voorz. de verga dering op de gebruikelijke wijze. N.B. Voor de Meije geldt het volgende: de genen die medegaan, moeten zich tot uiterlijk Zondag 10 Juli opgeven aan de pastorie. NIEUWKOOP Woningbouw. De aannemer M. v. Tol heeft ondershands aangenomen het bouwen van een woonhuis in het dorp voor rekening van den heer C. P. T. de Graaf. De verbouwing van de Dorpsschool. Blij kens het door het Gemeentebestuur rondge zonden bestek voor de op 15 dezer te houden aanbesteding, zal de dorpsschool een alge- heele vernieuwing ondergaan. De twee aan den voorgevel staande porta len worden aan elkaar verbonden, zoodat deze een gang zullen gaan vormen. Het lichtraam aan de voorzijde ten behoeve van het middel- lokaal wordt overgebracht naar de achter- De bestaande W.C.'s en urinoirs worden voorzien von closets en spoeling vanaf de wa terleiding. De binnenmuren en schotwerken worden voorzien van bordplaten en de bui tenmuren worden bestreken met bestel. De geheele school wordt geverfd en het plein voor en naast het gebouw afgezet door mid del van een hek om dienst te doen als speel terrein. Het gebouw zal een geheel ander aanzien krijgen. WOERDEN Concert. Dinsdag 12 Juli a.s., des avonds 8 uur, wordt het 2de volksconcert gegeven door het Fanfarecorps „Excelsior", in de tent van het Plantsoen. Bekneld geraakt. Gistermiddag is een zekere v. L., kruidenier te Nieuwerbrug, in de Pannenbakkerijen beklemd geraakt tus- schen een groote vrachtauto geladen met ijzer en zijn mand van de fiets, die tegen een muur gedrukt werd. De man werd in gewrongen houding een paar maal omgewenteld. Hoewel hij over eenige pijn klaagde, kon hij toch te voet huiswaarts gaan. Mocht hij eenige ribben hebben gebroken, wat niet voor den man te hopen is, dan nog is hij er goed afgekomen. Ter plaatse is het verkeer lastig, wegens het uitvoeren van een werk. Personalid. De heer W. Kruishof, amb tenaar der Directe Belastingen, is bevorderd tot adjunct-commies bij de administratie der Directe Belastingen, Invoerrechten en Accijn- Voor het Vrijdag te Utrecht afgenomen examen voor M.U.L.O. zijn geslaagd: J. Ep- ping, A. Busscher, G. de Lange en J. Boské, leerling v. d. R.K. U.L.O. school, Achterstraat. Alle 4 candidaten zijn geslaagd. V. E. P. Morgen worden de grootsch op gezette seriewedstrijden van V. E. P. geopend met den wedstrijd H.M.S. IG.D.A. I (Loos- -duinen). Aanvang half drie. Terrein Utrecht- sche straatweg. Berichten reeds geplaatst in een gedeelte onzer vorige opname. LEIDEN. LETDEN. Geslaagd: Candidaats-examen Wis- en Natuurkun de Letter L de heer D. C. Kok, den Haag; doctoraal-examen rechtsgeleerdheid de dames Ph. C. E. Romeijn, Warmond en L. Japikse, den Haag; doctoraal-examen geneeskunde de hee ren D. J. van Driessum, Leiden en L. Beer, Rotterdam. Candidaatg-examen Nederl. letteren de heeren J. H. Hoornweg, Rotterdam en H. W. J. N. van Randwijk, Dordrecht; doctoraal-examen Klass. Letteren de heer C. J. Adriaanse, Maassluis; Taalkundig doctoraal Indologie de heer Soekamo, den Haag; Arts-examen le gedeelte S. M. Lammerts van Bueren, den Haag; M. J. Heering, Leiden; B. H. Opdenberg, den Haag en Mej. Ch. Heertjes, Oegstge est en mej. J. M. Soeters, den Haag; Bevorderd: tot Arts de* heeren U. V. Djien Sing, O e g s t g e e s t; P. B. de Waard, Rotter dam R. E. J. ten Seldam, Leiden en J. M. Seeers, den Haag; tot. doctor in de rechtsgeleerdheid, op proefschrift getiteld: „Vaststelling en ver antwoording van de indische begrooting, 1S141932", de heer A. Jansen, geboren te Hengelo. Geboren: Sara, d. v. A. van der Reij- den en J. Hoppenbrouwer. Meindert Huibert, z. v. M. H. Wijling en M. P. S. van Velzen. Berend, z. v. J. van der Molen en A. Frank. Wilhelmina Jacoba, d. v. W. Bodrij en S. Kikkert. Magdalena-, d. v. J. Rietkerken en C. Bavelaar. Petrus Su- bertus Maria, d. v. H. C. J. Colla en J. E. Smit. Hubertus Petrus Antonius, z. v. H. W. Rijsbergen en H. M. van Amsterdam. Ondertrouwd: J. van Wilgen jm 27 j. en J. H. Wassing jd 24 j. Overleden: C. Sloos-Verhoeff wede 92 j. H. L. Boter, wedn. 81 j. J. J. van Putten m., 58 j. Handelsregister K. v. K. W ij z i g i n g. 2518. Leidsche Coöp. Melkinrichting „De Landbouw*', Leiden. Oph. fil.Oude Singel 212. Kamer van Koophandel en Fabrieken. De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor 'Rijnland vergadert Woensdag 13 Juli, des namiddags .30 uur in de Vergaderzaal der Kamer, Stationsweg 43. De agenda vermeldt o.m. Benoeming van een Commissie tot On derzoek van de Geloofsbrieven van den heer J. Slingerland te Katwijk aan den Rijn; Rapport van deze Commissie; In stallatie van den heer Slingerland; Bespre king van de wenschelijkheid om te Leiden parkeerterreinen in te richten; Voorstel om aan de gemeente Leiden te vragen den Hooge Morschweg en den daarbij aanslui- tenden oprit over den Spoorweg bij de Vink te verbeteren. BINNENLAND. DE TWENTSCHE BANK. Terugtrekking kapitaal uit Londen. Naar wij vernemen heeft De Twentsche Bank besloten en daartoe reeds de noo- dige maatregelen genomen, om een belang rijk gedeelte van hare gestorte kapitaal deelname in de firma B. W. Blijdenstein en Co. te Londen per ultimo September a.s. te rug te nemen, teneinde verder koersrisico op de Ponden te ontgaan. Hare nominale kapitaaldeelname ad 1.000.000 p.st. blijft bestaan. In verband met dezen maatregel zal een deel van het bedrijf der firma B. W. Blij denstein en Co., met name het billbrokers- bedrijf, aanzienlijk worden ingekrompen; de overige zaken der firma ondergaan geen verandering. BRIEF UIT EEN DOSSIER WEGGENOMEN. Ex-advocaat veroordeeld tot zes maanden gevangenisstraf. Een gewezen Haagsch advocaat bevond zich te Den Haag in het Huis van Bewa ring ingesloten, verdacht van oplichting. De man kreeg het dossier, op zijn zaak be trekking hebbende, in het Huis van Be waring ter inzage, onder toezicht van twee veldwachters. Toen de rechtercommissaris het dossier terug kreeg bemerkte hij, dat een brief ontbrak. De rechtbank te Den Haag sprak verd. vrij van oplichting, doch veroordeelde hem wegens het wegmaken van stukken tot zes maanden gevangenisstraf met aftrek van voorarrest. In hooger beroep veroordeelde het Hof hem wegens verduistering van het stuk van één jaar, met aftrek van de voorloopige hechtenis. In cassatie verwees de Hooge Raad de zaak naar het Hof te Amsterdam. Het O.M. requireerde wegens opzettelijk wegmaken van stukken een gevangenisstraf van één jaar, met aftrek van de voorlopige hechtenis. Het Gerechtshof, heden arrest wijzend, veroordeelde den ex-advocaat wegens op zettelijk weghaken van stukken tot een gevangenisstraf van zes maanden. BUITENLAND. DE ONDERGANG VAN DE „PROMéTHéE". 64 slachtoffers. PARIJS 8 Juli. (V.D.) De ondergang van de Fransche duikboot „Prométhéé" heeft in geheel Frankrijk groote ontsteltenis ver wekt. De commandant van de duikboot, die met zes andere leden van de bemanning- werd gered, verklaarde bij zijn aankomst te Cherbourg, dat voor hem het verlies van zijn schip een volkomen raadsel is. Hij be vond zich met eenige ingenieurs en matro zen op het dek, toen hij plotseling de bodem onder zijn voeten voelde wegzinken. Reeds eenige seconden later was de duikboot on der den waterspiegel verdwenen en waren hij en de andere zich op het dek bevindende personen in zee gevallen. Volgens de laatste opgave bedraagt het aantal personen, dat met de „Prométhéé" gezonken is, 64. De havencommandant van Cherbourg heeft onmiddellijk na het bekend worden van de ramp alle maatregelen genomen om te trachten èn schip èn de misschien nog in leven zijnde opvarenden te redden. Nog Donderdagavond zijn eenige duikbooten en torpedojagers vertrokken om de positie van de gezonken duikboot vast te stellen. Vrijdagochtend werden bovendien eenige watervliegtuigen en een kabelballon uitge zonden. De minister van Marine Leygues heeft be volen, dat geen middel ongebruikt mag wor den gelaten om de misschien nog in leven zijnde opvarenden te redden. SCHOTEN VAN KERKTOREN. Vijf dooden, acht ernstig gewonden. NEW YORK, 7 Jli (V.D.). Naar uit Mexico City wordt gemeld, werden te Agua Caliente van een kerktoren schoten gelost op een demonstratieven optooht der nationale revolutionnaire partij, waar bij vijf personen werden gedood en acht ernstig gewond. De regeering heeft troepen gezonden om de orde te herstellen. MIJNONGELUK IN PENNSYLVANIA. Reed tien dooden. NEW YORK, 7 Juli (V.D.) In Adamsburg (Pennsylvania) heeft een ernstig ongeluk plaats gehad in de hoofdschaoht der John Carr-kolenmijnen. Volgens tot nu toe ont vangen berichten zijn tien mijnwerkers ge dood, terwijl voorts tien arbeiders wer den bedolven. De staatspolitie heeft de mijn gesloten. Reddingscolonnes zijn on derweg. Man, wat zie je d'r uit. Geef mij een arm, dan zal ik je naar huis brengen. Neen, daar kom ik juist vandaan. P.T.T. Kantoor Leiden. Trijst van onbestelbare brieven en brief kaarten, van welke de afzenders niet be kend zijn. Terug ontvangen in de 2e helft der maand Juni 1932. Brieven Binnenland: Amateur Station P.A.O.B.K. Vorschoten; H. J. Ba- rends, Leiden; Mevr. Beeuwkens, den Haag A. Bontekoe, Boskoop; Bureau „de Tele graaf', Amsterdam; Burgem. en Weth. Al kemade, Roelofarendsvecn; v. d. Velden v. Dijk, Vlaardingen; C. J. v. Herwerden, Delft; Verp. Genesm. „Jeve", Groningen; C. L. van Leeuwen, Voorburg; Meelcen trale, den Haag; Pensioenfonds, den Haag; Pensioenraad, den Haag; Pols, Delft; Mevr. K. Posthumus, Voorburg; E? Vorstelman, Ede. Briefkaarten Binnenland. W. Westeinde Meer en Mevr. van Deventer, Bordetstraat 11 Emsrherman, Haarlem; Keletstraat 46, Haarlem; A. Schulz, Am sterdam; Müller, Voorschoten; C. de Wek ker, Lunteren; Heer en Mevr. Wouters, den Haag. Brieven Buitenland: H. v. Delft Frankfurt Main. 1 Briefkaart zonder adres. EEN ZAKENMAN zal vooral in dezen tijd de kooplust trekken door doel treffende reclame. LEIDEN. AGENDA'S. NED. R. K. VOLKSBOND, AFD. LEIDEN Secretariaat: Leliestraat 7. Zondag. De groote zaal van het Bonds- gebouw voor ontspanning geopend vanaf 6 uur. Maandag. Rechtskundig Bureau voor de leden van de afdeeling Leiden en Omstre ken van 6.308.00 uur, Bondsgebouw Steenschuur 15. Dinsdag. Bestuursvergadering St. Paulus 8 uur. Woensdag. Bestuursvergadering R. K. Volksbond 8 uur. Woensdag. Bestuursvergadering Zieken fonds 8 uur. Donderdag. Bestuursvergadering Propa- gandaclub „St. Petrus" 8 uur. Donderdag. Ledenvergadering R.-K. Werkmeesters „St. Jan", 8 uur. Vrijdag. Geen zang. Zaterdag. Spaar- en Voorschotbank 7—8 uur. Ziekenkas 7 uur. Brandstoffencommissie 78 uur. INTERPAROCHIEELE ST. JOSEPH'S- GEZELLEN-VEREEN I GING. Rapenburg 52. Gelegenheid om zich als lid van de Ka tholieke Gezellen-Vereeniging te doen in schrijven R. K. Jongelingen vanaf 17 jaar iederen Illen Maandag van de maand, 's avonds om half 9 in de Presi dentskamer van het Gezellenhuis. Zondag te 8 uur in de St. Lodewijkskerk de H. Mis voor de zielerust van Petrus van Ovost. Men wordt verzocht de H. Mis bij te wonen en te communrceeren. Zondag is de zaal geopend van 12.30 uur tot 2.30 uur, en van 7 tot 10.15; verplichte bijeenkomst van 8.159.45 uur. Om 10.15 wordt de zaal gesloten. Van 1 tot 2 uur zitting van de St. Joseph's Spaarkas. De Spaarkas wordt waargeno men door de heeren H. Vorst en W. Kohl- beck. Geen bibliotheek. Na het Lof prijsbiljarten. Maandag. Bijeenkomst voor de leden van 2 tot 10.15 uur. 8 uur turnclub Oranje Zwart lokaal Pie terskerkhof. Dinsdag bijeenkomst voor de leden van 8 uur tot 10.15. Geen maandvergadering Afd. Gezellen. Woensdag 8.15 uur Liedertafel „Sebas tian Schaeffer". Donderdag bijeenkomst voor de leden van 8 uur tot 10.15 uur. Vrijdag 8.15 uur Symphonie „Franz Schweitzer". Zaterdag bijeenkomst voor de leden van 8 uur tot 10.15. 8.15 uur Kegelclub de Poe delaars. Iederen Zondag van 1 tot 2 uur en iede ren Zaterdag van 89 uur is de Leesbiblio theek geopend, uitsluitend voor de leden en donateurs der Vereeniging. Verdere mededeelingenVan 30 Juli tot 2 Augustus wordt er te Noordwijkerhout Retraite gegeven voor gehuwde Gezellen. Verg. 6.50. Nu is het hoogtijd om te spa ren voor de a.s. Kerstretraite welke gege ven wordt van 2528 December. Op de bijeenkomsten der Gezellen is er altijd ge legenheid voor te sparen. SINT FRANCISCUS LIEFDEWERK. Nieuwe Rijn 52. Postrek. 70108. Zondag 910 uur Morgengebed. H. Mis met preek, onder de H. Mis Algem. H. Communie, 1010.15 uur ontbijt; waarna ontspanning voor afd. I; 6 uur Lof en ont spanning. Dinsdag 8.30 uur ontspanning. Vrijdag 8.30 uur ontspanning. Zaterdag 810 uur Recreatie Afd. I. ST. PETRUS-PATRONAAT. Rapenburg 52. Zaterdag. Leesbibliotheek van 8—9 uur. Zondag. Fietstocht Haarlem en Omstre ken. Geen biblotheek. VALKENBURG (L.) HOTEL JANSSEN (Villa Dr. Herman). Bonds- hotel. Tolef. 65. Centr. vorw. Alle comf. Schitterende tuin. Gr. parage. Eigen luxe toeringoar. V. en naseiz. f4.—. 8eiz. f4.50 Clubs reduotio. 5134 ONS CLUBHUIS „ST. ANTONIUS". Zondag gaan allen naar Meyendael. We vertrekken om half drie vanaf den Haag- weg per fiets. Degenen dio niet mee gaan kunnen om half 5 in t Clubhuis komen. Maandag half 7 teekenclub 7 uur, tee kenclub hoogste afd. Woensdag 6 uur Postzegelclub jongste afd. 6.45 uur Postzegelclub hoogste afd. 6.45 uur Zaagclub. 8 uur Tooneelclub. Zaterdag 78 uur bibliotheek, betaling van contributie. Gelegenheid tot tnnra» Cn retraitefonds. DE GRAAL Voor Leiden en alle stootbrigades. Al degene, dio worden ingekleed moeten om half een aan het clubhuis zijn. Zij, die tot drie uur willen blijven moeten zorgen hun boterham bij zich te hebben. Om kwart voor drie gaan alle ingeklee- de Graalieden, de nieuwe Graalwachtle- don van Sassenheim, Lisse en Hillogom te gemoet. Daarna een gezellig dagje in hot club huis. Zaterdag komen alle leden van de Open luchtclub om half acht op hot nieuwe Sportterrein aan den Haagweg (over de Hout molens). Zondag 5 uur zangles. Maandag 7.45 uur H. Mis. Om 8 uur gym. club, reidansen, knippen en kookles op de Vakschool. Dinsdag 7 uur reliëf en handwerken; 9 uur reidanscursus voor de Leidsters. Woensdag 8.009.30 uur, tooneel, rei dansen en knippen. 1.305 uur kniiskinderen, handwerken, reidans, bal- en spcelclubje. Donderdag 56 uur Gym. Afd. A. St. Ursulasteeg. 810 uur Mandoline. 89.30 uur reidansen, handwerken, hout zagen, huisvlijt, handwerken voor de ka pel, trommelen. Vrijdag van 5.306.30 uut Gym. Afd. A. en van 8.159.30 uur Gym. Afd. B. in de St. Ursulasteeg. 89.30 uur reidansen en naaien en knip pen. Zaterdag 7.30 uur Openluohtclub. Zondag moeten aldegenen, die aan die aan de boottocht deelnemen om kwart voor één aan het clubhuis zijn. .Wie te laat is komt dus voor een gesloten deur Denken alle leden nog aan hun clubvlag- gen? Welke zonuhe retceseet gen? Welke zou het eerste een vlag heb ben 1 GRAALWACHT 0EGSTGEEST. Voor inkleeding zie boven. Degene, die de ingekleede Graalieden willen komen afhalen moeten om 5 uur aan het clubhuis zijn. Maandag 8.15 uur bijeenkomst der Graalieden. Woensdag 3.30 uur bijeenkomst kruis- kinderen. GRAALWACHT „MEERBURG". Voor inkleeding zie boven. Wie de nieu we Graalwachtleden mee wil gaan afhalen moet om kwart voor drie op het clubhuis zijn. Maandag 5 uur bijeenkomst der kruis- kinderen. Dinsdag 7.309 uur handwerken en re- lief. Woensdag 67 uur trommelen. 7.8.30 uur spreekkoor en korfballen. GRAALWACHT VOORSCHOTEN. Maandagavond om 7 uur clubavond. GRAALWACHT WARMOND. Vrijdag om 7 uur gezamenlijk naar het Lof. Om 7.30 uur korfballen. GRAALWACHT Z0ETERW0UDE (Dorp) Voor inkleeding zie boven. Zondagmorgen moeten allo Graalieden om half toen voor het Zustorsohool zijn. Reden bekend! Dinsdag 7 uur reidansen, tooneel en handwerken. Zijn jullie allen op tijd en present, want er moet hard gewerkt word on. GRAALWACHT ST0MPWIJK. Zondag onder de H. Mis van half zeven Alg. H. Communie van de Graalieden. Voor inkleeding zie boven. Maandag 7.30 uur volkszang en reidan sen. GRAALWACHT GROENENDIJK. Zaterdag om half acht clubavond. Den ken jullie om onze afspraakjes? GRAALWACHT SASSENHEIM. Woensdag om 7 uur bijeenkomst voor de jongere afdeeling, reidansen. Om 8.30 uur voor de grootere afdeeling: handwerken eri reidansen. GRAALWACHT LISSE. Dinsdag om 7 uur afdeeling jongeren Openlucht cn reidansen. Om 8.30 uur af deeling ouderen reidansen. GRAALWACHT HILLEG0M. Dinsdag 7.309 uur reidansen voor de jongere afdeeling. Donderdag 89.30 uur reidansen voor de grooteren. Hillegom Martinus Par. Woensdag na de congregatie bijeenkomst der Graalieden. Excelsior, Alleluja, Vooruit.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 11