WOENSDAG 6 JULI 1932 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 6 STRIJD OM DE NALATENSCHAP VAN EEN KONINGIN. Tusschen een portier en een handelsreiziger Naar de Parijsche correspondent van de „Daily Telegraph" meldt, maakt een han delsreiziger te Lyon, een zekere Jean Augus- te Harwath, aanspraak op de nalatenschap van wijlen koningin Marie Henrietta, de gemalin van koning Leopold II van België. Eenige maanden geleden echter dook een andere erfgenaam op, een zekere Joseph Horwath, portier te Zagreb. Koningin Marie Henrietta overleed te Spa in 1902, Men heeft vastgesteld, dat zij al haar bezittingen, bestaande in gebouwen cn landgoederen ter waarde van twintig millioeu pond., vermaakt heeft aan Johann Horwath. een Joego-Slaviër van Hongaar- scho origine. Zoowel de Zagrebsche portier als de Lyonsche handelsreiziger beweren, dat zij de rechtstreeksche nakomelingen zijn van dezen man. CHINA'S PIRATEN-KÓNINGIN. Zij tr^dt onbarmhartig op. Een Finsch journalist, die een lange rei9 heeft gemaakt door China, heeft het zeld zame voorrecht gehad kennis te maken met de „koningin der piraten" en mooht zelfs deelnemen aan één van de gevaarlijke roof tochten. De naam, dien deze merkwaardige vrouw draagt, is kenmerkend voor haar: zij heet Lai Tsjo-sjan, dab wil zeggen „berg des rijkdoms". Zij bezit dan ook twaalf zwaar bewapende schepen en heeft daarme de groete schatten verworven. Lai Tsjo-sjan is, naar de journalist ver telt, een vrij slanke, kleine vrouw, met ra venzwart haar, waarin kostbare sieraden stoken; zij droeg bij kennismaking op het voornaamste rooverschip een witzijden ge waad, met groene knoopen uit edelsteen, en groen zijden schoeisel. Ook haar oorrin gen en armbanden waren groen. Uit haar donkere oogen spreken moed en iets van hardheid en de geheele houding van deze knappe vrouw, wier leeftijd circa 40 jaar bedraagt, verraadt, dat zij gewoon is on voorwaardelijk gehoorzaamd te worden. Uit haar woorden bleek dat later ook over duidelijk. Naar zij zelf vertelde had haar vader, die ook al hoofd was van een bende zee- roovers, vier zonen, die echter allen zijn gestorven. Zij was de eenige dochter, een klein zwak meisje, dat niettemin alle rei zen van den vader langs de Chineesche kust meemaakte. Zoo leerde zij het piratenvak kennen enliefhebben. Toen haar vader bij een gevecht stierf „met de pantoffels aan de \oeten", zooals de Chineezen in dit geval zeggen, erfde Lai Tsjo-sjan zijn bezittingen, dus niet alleen het. geld maar ook de pira tenschepen. Zij dreef de „zaak" met energie en wist de vloot met verscheiden jonken uit te breiden. De autoriteiten schijnen haar zoo onge veer te hebben aangesteld als „inspectrice" in haar operatie-gebied, op voorwaarde, dat zij met haar bende de visschersvloot beschermt. Daarvoor heft zij een belasting van do visschers en bezit tegelijkertijd, het privilege zoo krachtig mogelijk tegen-con- curreerende benden op te treden. De min of meer officieel erkende piraten-koningin voert dan ook een verbitterden strijd tegen haar concurrenten, die de koningin haar voorrechten misgunnen en zich wreken op de bevolking en de schepen, door elk schip, dat zij bemachtigen kunnen te veroveren en de dorpen te plunderen. Lai Tsjo-sjan oefent dagelijks wraak, door den anderen piraten hun buit weer te ontnemen, waar bij zij onbarmhartig te werk moet gaan. De „koningin" is, naar zij zelf vertelt, gehuwd geweest. Doch na een twist over een kleine huiselijke aangelegenheid heeft zij hem gedood. Zij heeft twee zoons, de oudste studeert in Sjanghai en moet koop man worden, de ander bevindt zich op een barer schepen en zal later do „zaak" erven. SPORT VOETBAL DE R. K. VOETBAL-ORGANISATIE. Interdiocesane Competitie- Voetbal-Bond. De „Sport-Illustratie" meldt, dat het hoogwaardig episcopaat de statuten van den I. V. B., zooals de oprichtingsverga dering deze heeft vastgesteld, goedgekeurd lieeft. Echter heeft de nieuwe organisatie weer een anderen naam gekregen. Het doorluch tig episcopaat heeft besloten, dat de naam van de nieuwe organisatie niet zal zijn zooals eerst was aangegeven; Interdioce sane bond tot regeling en verzorging van interdiocesane voetbalcompetitie, maar eenvoudiger: Interdiocesane Competitie Voetbal-Bond. De afkorting zal dus niet zijn De Inter diocesane. ook niet I. V. B. doch moet zijn I. V. C. B. Ook in de adviseursclausule weiden nog eenige wijzigingen aangebracht. SCHAKEN. NEDER LANBSCHE SCHAAKBOND. TOURN001 TE VELSEN. Geen wedstrijd tegen Westfalen-Rheinland. De groote wedstrijden van den Neder- landschen Schaakbond zullen dit ja-ar ge houden worden te Velsen en wel van 22 tot en met 26 Aug., terwijl de datum der jaar vergadering van den N. S. B. is bepaald op 27 Augustus te Utrecht. Met. het oog op de ongunstige tijdsom standigheden heeft het bestuur van den N. S. B. besloten dit jaar de ontmoeting met do schakers uit Westfalen en het Ilheinland niet te doen plaats vinden. LAWN-TENNIS DE INTERN. KAMPIOEN SCHAPPEN TE NOORDWIJK. EEN KALME DAG MET EEN MOOI SLOT DOOR MEVROUW MOODY—WILLS. Het Noordwijksche Sportpark had gis teren een geheel anderen aanblik dan den eersten dag van het internationaal tour- nooi. De drukte en de belangstelling voor de Amerikanen, die wel of niet zouden spe len, had plaats gemaakt voor de stille rust, die elk toumooi in den aanvang kenmerkt. En dat ondanks het feit, dat de winnares van Wimbledon, mevr. MoodyWills zou komen spelen! We kregen echter zoo den indruk, óf het publiek maar half geloofde, dat Helen Wills zou komen en zoo dit al geschiedde, dat ze dan toch nog niet zou spelen. Maar 't is ditmaal anders gegaan. Mevr. MoodyWills kwa-m en aanstonds besloot ze tot een kleine oefening met den Noord- wijkschen oefenmeester. Door sommigen vrijwel nog niet opgemerkt trok zij nu toch spoedig aller aandacht. Na die oefening speelde zij haar eer sten wedstrijd van het tournooi tegen de Haagsche speelster mevr. Boutmy. Natuurlijk werd het een overwinning voor de Wimbledonscbe, doch mevr. Bout my liet zich toch niet zonder meer klop pen. Evenwel, de rust en zekerheid, waar mede zulk een tennis-phenomeen haar bal len slaat, nu eens hard en lang, dan weer hoog, dan weer precies in de hoeken, zou den menig tegenstandster tot wanhoop brengen. Mevr. Boutmy hield evenwel van den be ginne af goed vol en de rallies waren niet zonder meer in enkele slagen beslist. Maar, duurde het mevr. Moody wat te lang eer de beslissing viel, dan volgde er een nijdige forehand-slag naar een der hoeken en mevr. Boutmy werd. in den eersten set met 60 geslagen. Zij gaf zich echter geenszins gewonnen. Zij had haar tegenstandster reeds spoedig leeren kennen en liet zich niet alleen niet te spoedig .verrassen, maar zorgde zelf ook voor eenige goede afwis seling, waardoor mevr. Moody zoo nu en dan ook tot verdediging werd gedwongen. Zoo wist mevr. Boutmy in den tweeden set toch ten minste twee games af te dwin gen en werd het resultaat dus 60 62. De wedstrijddag heeft intusschen gis teren wel eenige verrassingen opgeleverd. Zoo werd in het dames-enkelspel mej. Belzer, die na een aardig begin (53) erg onzeker speelde, geslagen door de jeugdi ge Fran^aise Belliard. Deze zette een 53 achterstand om in een 75 voorsprong, waarmede de eerste set door haar gewon nen werd, terwijl dit haar zooveel vertrou wen gaf, dat zij den tweeden set met 61 in haar voordeel eindigde. In de heeren-enkelspelen werd flink voortgang gemaakt, De le ronde leverde een overwinning op van Timmer op A. Knottenbelt en van Weber op den Duit- scher Meffert. Een interessante strijd werd geleverd tusschen den Britsch-Indiër Mo- hal Lal en Karsten. De Hollander kreeg in de eerste twee sets met 61 61 klop en de strijd geleek in den derden set beëin digd te zullen worden, toen Karsten plot seling ophaalde en met 64 won. Hierdoor zijn zelfvertrouwen herwonnen hebbend won hij ook den vierden set, zoodat Mohal Lal zich snel herstellen moest om niet te verliezen. Het resultaat voor den Indiër was ten slotte: 6—1 6—1 4—6 2—6 64. Vermelding verdient voorts nog de overwinning in het dames-dubbelspel van mevr. Dros-Canters en mej. Rollin Cou- querque op mej. Kawilarang en mej. Boos. De uitslagen luiden: Heerenenkelspel, 2e voorronde: H. v. Berkel w.o.; C. Bommel van Vloten w.o. P. C. Tönjes si. J. Nielsen 62 62; jhr. H. A. C. van Riesmdijk sl. C. J. v. d. Ha gen 62 63; S. L. Tjoa w.o.; J. Kenema w.o. 3e voorronde: J. Townsend sl. W. E. R. van Her wijnen 63 46 61 W. J. Hey- nen sl. J. Kenema 61 60jhr. H. A. C. van Riesmdijk sl. P. C. Tönjes 61 63; D. Teschmacher sl. H. M. J. Imhoff 63 48 8^-3S. L. Tjoa sl. H. van Berkel 6—1 60; E. Nel wan w.o.; D. Rinkel sl. H. J. C van Tienhoven 6-2 60A. Knot tenbelt sl. H. Lüttjens 62 64. le ronde: H. Timmer sl. A. Knotten belt 6—1 6—2 6—3; J. Noumoy sl. D Teschmacher 6—1 6—1 7 T. Hughan sl. S. L. Tjoa 6—1 6—4 6—8 6—2 A. Ras mussen—Tolly: Tolly retired; J. Knot tenbeltS. K. Kapoor: Knottenbelt reti red; Van Olst sl. Towsend 63 60 63; Koopman w.o.Weber sl. Meffert 60 97 64Mohal Lal sl. Karsten 61 61 46 26 64; Von Kehrling sl. Nelwan 61 6—1 6—1. Damesenkelspel, 2le voorronde: mevr. L. van Herwijnen sl. mevr. W. Hartkamp o_6 6—3 60mej. S. de Josselin de Jong sl. mej. A. de Wal 63 63mej. A. Kerckhoff sl. mej. C. H. Leopold 60 60; mej. K. Pabst sl. mej. W. Leeksma g7 63; mej. T. Kawilarang w.o.; mej. C. de Vilder sl. mej. M. H. Solm 62 63. 2e voorronde: mej. Z. Kerckhoff sl. mej. H. Enthoven 86 64; mevr. M. Jonc- quière sl. mej. M. Roos 60 62mej. S. de Josselin de Jong sl. mevr. L. van Her wijnen 61 G1 mej. A. Kerckhoff sl. jkvr. L. van Riemsdijk 97 63 mej. T. Kawilarang sl. mej. C. de Vilder 68 61 60; mej. T. de Jong sl. mevr. R. Roos 6—3 64. le ronde: mej. Belliard sl. mej. E. Bel zer 75 63 mevr. Boody Wills sl. mevr. Boutmy 60 62. Heerendubbelspel, le ronde: Heymans en Pel w.o.; Hughan en v. Olst w.o.; Rin- HY 15 GE MAN GIE WORGT ONTHOOFD I HY HEEFT NOOIT AAN'TSUCCES VAN AkVE.RTE.EREN GELOOFG kei en A. Knottenbelt sl. van der Well en Wisselink 6—4 6—1 6—3; Weber en Kar sten w.o.Teschmacher en Marinkelle w.o. Damesdubbelspel, le ronde: mevr. Dros en mej. Conquerque sl. mej. Kawilarang en mej. Roos 62 6—2. CRICKET Aanwinst voor L. C. C. M. Bless, een Zuid-Afrilcaansche cricketter heeft zich als lid opgegeven van L. C. O. Zondag tegen H. C. C. IV speelt hij reeds mee. ZWEMMEN RECORDPOGING VAN L. K0RPERS- H0EK. Op de wedstrijden van „de Zijl". Het bestuur der Zwem- en Polo Vereen. „De Zijl" ontving heden bericht van den Ned. kampioen en recordhouder van alle schoolslag-banen, den heer L. Korpershoek van de Rotterdamsche Zwemclub, dat deze op de Nat. Wedstrijden van de Zijl op 16 Juli a.s. zal trachten zijn record 500 m. te verbeteren- Men verzoekt ons mede te deelen, dat de inschrijving van de Volkswedstrijden sluit Zaterdag 9 Juli en die der Nat. Wed strijden od Juli laatste post. WERELD ZWEMREC0RD VERBETERD. Eleonor Holm heeft een nieuw wereld record op haar naam gebracht door te Seaford op Long Island de 50 meter rug te zwemmen in 36.8 sec. WATERPOLO De competitie. Deze week wordt voor de eerste klasse A gespeeld: H. P. C.-Het Y (hedenavond) en S. V. H.L. Z. C. (Vrijdagavond). De Zijl II—R. Z. C. II 2—0. Een nog feller partijtje gaf de Zijl II te zien. Overwegend is de Zijl in den aanval en als F. v. d. Horst mooi vrij zwemt, doelpunt hij met een zeer goed schot (10) F. v. d. Horst krijgt opnieuw een kans, doch denkt dat de scheidsrechter fluit, waardoor een zeker doelpunt verloren gaat Nog geen 1.5 minuut is er gespeeld, als A. Kraayenbrink den bal in handen krijgt en keurig 20 maakt. Een goed schot gaat even later juist over; de Zijl blijft verwoed aanvallen, maar voor rust wordt niet meer gedoelpunt. Na de hervatting is het op nieuw de Zijl die in het offensief blijft, echter past R. Z. C. nu beter op haar tel len, zoodat er nu geen doorkomen aan is. Van Vliet moet een paar maal handelend optreden, maar als altijd gaat hem dit goed af. Een enkele maal denken wij de Zijl nog te zien doelpunten, maar de R. Z. C. kee per is niet meer te passeeren. Beide wedstrijden stonden onder zeer goede leiding van Scheidsrechter De Reede. De Zijl III—Z. I. A. N. VI 2—0. Gisterenavond, speelde in de Zweminrich ting de Zijl bovengenoemde zeventallen. Nog zelden hebben wij de Zijlmenschen e>en zoo goeden wedstrijd zien spelen en al was het geen Zuiver polo-spel, toch is er een merkbaren vooruitgang te constatee- ren. Vanaf het uitzwemmen is de Zijl iets meer in den aanval, maar de veel zwaar dere tegenstanders beletten doelpunten. Hasselbach krijgt een goede kans maar vergeet op te zwemmen. Even daarna krijgt Kikkert den bal mooi vrij totdat de kleine Kapaan door alles heenzwemt, en het eer ste doelpunt maakt. Na de rust is de rechtsvoor van Zian gevaarlijk. Het eerste schot gaat hoog over en het tweede wordt door de lat ge keerd. Dan neemt de Zijl het offensief over en opnieuw lukt het den kleinen Kapaan den voorsprong te vergrooten. Een verdiende 20 overwinning van de Zijl III. UIT DE OMGEVING ALKEMADE. Crisis-zuivelwet. Alhier zijn thans alle opgaven voor de zuivel-crisiswet binnenge komen. Het blijkt, dat op 15 Juni j.l. 2642 melkgevende koeien in deze gemeente wezig waren. Aan de veehouders is uitbe taald geworden een bedrag van 5944.50. KATWIJK. Werkloosheid. Het aantal werkloozen ingeschreven aan de arbeidsbeurs was op heden als volgt: landarbeiders 40, boeren arbeiders 1, tuinman 1, bloemist 1, los ar beiders 104, stucadoors 3, opperlieden 24, grondwerkers 58, timmerlieden 27, schil ders 4y metselaars 25, fabrieksarbeiders 1, mach. bankwerker 1, autog. lasscher 1, loodgieter 1, smid 1, monteur 1, boekhou der 1, kantoorbediende 1, magazijnbedien de 1, pottenbakker 1, kuipers 24, varensge zellen 8, chauffeurs 2, scheepmakers 8, mandenmakers 2, stokers 11, binnenschip pers 9, visschers 59. Totaal 421. Geplaatst 5. N00RDWIJKERH0UT. Geslaagd. Onze plaatsgenoote mej. C. v. d. Klugt slaagde dezer dagen voor het diploma boekhouden van den Ned. R.-K. Bond „St. Genesius". Arbeidsbemiddeling. Bij den agent der Arbeidsbemiddeling staan nog steeds 63 landarbeiders als werkzoekenden inge schreven. OEGSTGEEST. Viering Koninginne verjaardag. Het besluit d-er alg. ledenvergadering op voor stel van het bestuur, heeft eenige ontstem ming gewekt, omdat velen een gepaste feestviering niet in strijd achten met de tijdsomstandigheden en. hebben daarom een groot aantal leden onderstaand schrij ven aan het bestuur der Oranjevereeniging toegezonden Ondergeteekende, alle contributie-beta lende leden der Oranjevereeniging te Oegstgeest, hebben de eer uw bestuur het volgende te berichten en te verzoeken: le. Dat zij zich ten zeerste teleurgesteld voelen door de besluiten welke genomen zijn op de j.l. gehouden ledenvergadering. 2e. Dat er op deze vergadering zoo wei nig leden aanwezig waren schrijven zij toe aan het verkeerd annonceeren der vergade ring had er op de convocatie gestaan in- plaats van: „Bespreking feestplannen, wij ziging der Feestplannen in verband met de tijdsomstandigheden", dat dan zeer zeker veel meer leden aanwezig waren geweest. Immers h^i vertrouwen in het bestuur, dat tot heden zoo schitterend de feesten te Oegstgeest heeft georganiseerd, is zoo groot, dat niemand had vermoed, dat het anders zou gaan met de feestviering. Dat er bezuinigd moet worden begrijpt ieder, maar niet op deze wijze. 3e. Dat het ons zeer verbaasd, dat het bedrag af te dragen aan het Crisis-Comité niet is vastgesteld. Een bedrag van ten hoogste 50.is zeker voor de Oranjever eeniging voldoende. Het is toch zeker niet de bedoeling van het grootste gedeelte der leden, dat him betaalde contributie voor een groot gedeelte zal worden afgedragen aan het crisis-comité. 4e. Stellen ondergeteekenden zich voor dat een gepaste feestviering, maar dan op 31 Augustus, zeker niet misplaatst is. Zij stellen zich voor dit te vieren op de volgende wijze: 's MorgensKinderaubade en tracbatie daar voor aan te vragen de volle subsidie van 500.—. 's Middags: Feestoptocht door de ge meente van alle mogelijke versierde voer tuingen. rijwielen, enz.; een en ander te be kostigen geheel door de deelnemers, muziek te betalen door de vereeniging, pfijzen zoo veel mogelijk beschikbaar laten stellen door particulieren en vereenigingen. 's Avonds: Muziek op twee plaatsen in de gemeente, deze plaatsen aan te laten wijzen door het Hoofd der Gemeente. Gezien voorstaande, -verzoeken onderge teekenden om, met gebruikmaking van art. 13 van het Huishoudelijk Reglement der Oranjevereeniging, uiterlijk binnen 3 we ken na ontvangst van dit verzoek bijeen te roepen een buitengewone algemeene leden vergadering, waarin ondergeteekenden met het bestuur kunnen overleggen over het voorstaande. W0UBRUGGE. Ingekomen: A. J. M. van Leeuwen van Bodegraven. A. Prins van Leiden. Ch. Klatt van Walsum (D.). H. Dol- ring en gezin van Rijnsaterwoude. J. Wolvers van Rijnsaterwoude. J. de Jong van Rotterdam. M. A. de Graaf van Alkemade. Th. W. Dongelman van Al kemade. H. M. L. Bosman van Dongen. A. H. M. Mensink van Zuidwolde. A. de Graaf van Hillegom. Mathijs Dam mers van Gorinchem. M. C. van der Star van Voorhout. C. van Goozen van Zoeterwoude. C. A. M. van der Salm van Zoeterwoude. Th. W. Dongelman van Alkemade. Vertrokken: H. Th. Baak naar Voorhout. E. M. Mooren naar Alke made. C. M. van Goozen naar Alke made. J. Th. Borst naar Oegstgeest. W. Tulen en gezin naar Katwijk aan den Rijn. G. S. M. Mensink naar Zuidwolde. A. G. Slingerland naar Rotterdam. C. A. van Leeuwen naar Pijnacker. N. L. Verbij naar Dordrecht. WASSENAAR. Tuinbouw en Plantkunde. Dinsdag avond hield de afdeeling Wassenaar van de Kon. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde in „Het Dorpshuis" haar maandclijksche ledenveragdering. Door den voorzitter, den heer J. Polder- man, werden allen hartelijk welkom ge- heeten waarbij hij tevens zijn groote vol doening uitsprak over het vele en zeer mooie wat op dezen avond voor de uitge schreven prijsvragen werd ingezonden zoo mede voor het puntenstelsel. Spreker opent deze vergadering met het uitspreken van den wensch, dat het naast een leerzame ook wederom een prettige vergadering zal mogen zijn. Nadat door den Secretaris, den heer A. van der Schans, de notulen waren voorge lezen, welke onder dankzegging werden vastgesteld, komen eenige ingekomen stukken ter tafel o.a. een dankbetuiging van dr. F. van Praag, voor de hem ter ge legenheid van de viering van zijn 40-jarig jubileum gebrachte bloemen hulde. Voorts brengt de voorzitter in het kort verslag uit van de gehouden besprekingen in de gecombineerde Kringvergadering, ge houden te Leiden op 22 Juni 1.1. Vervolgens worden tot juryleden be noemd de heeren A. F. van Zetten, J. K. van den Hoek en G. Verlint. Voor de prijsvraag I 5 variëteiten La thyrus van Teder 15 stuks zonder groen werden toegekend aan de heeren D. de Gans, J. Lourens en J. H. Kelderman ieder een eersten prijs en aan den heer J. Pol derman 2e pr. Voor prijsvraag II 5 variëteiten groot- bloemige rozen van ieder 5 takken: le pr. de heer D. de Gans. Voor prijsvraag III 5 variëteiten Trosro- zen van ieder 5 takken: le pr. de heer D. de Gans. Terwijl voorts voor het puntenselsel werden toegekend aan den heer D. de Gans een serie van 7, 7, 10 10, 8 en 10 punten met lof en den heer J. H. Kelderman 5 maal gebracht aan de jury. Hierop werd het woord gegeven aan den heer A. H. Aartse tot het geven eener vakkundige lezing over de kweek van Amarillus.' Spreker behandelde deze materie zooals deze practisch op de buitenplaatsen door de tuinbazen het meest doelmatig kan worden verricht. Na dit onderwerp te hebben behandeld vanaf zaad tot bloeibare bol, en vervolgens ook nog enkele ziekten te hebben behan deld werd van de geboden gelegenheid tot het stellen van vragen een dankbaar ge bruik gemaakt, en vloeide hieruit een prettige uitwisseling van gedachten voort. Nadat alle vragenstellers waren tevreden gesteld werd. den heer Aartse dank ge bracht voor zijn gehouden lezing, hetwelk met een applausje door de leden werd bewaarheid. Bij de rondvraag merkt de beer van Boeschoten op, dat het hem bijzonder verheugde een paar ouderwetsche planten in bloei hier voor het puntenstelsel aan wezig te zijn zooals de Justitia en de Acolite Sandriana. Spreker hoopt dat bij velen de lust weer zal mogen komen om deze ouderwetsche bloemplanten waarvan er velen zijn het kweeken overwaard we der aan te kweeken. Nadat voorts nog eenige vragen waren gesteld werd deze zeer prettige en geani meerde vergadering door den voorzitter gesloten. Postduiven. Zondag hield de Postdui- venvereeniging „De Gevleugelde VTieu- den' alhier, een wedvlucht met oude dui ven vanuit Corbeil. Afstand 416.156 K.M. De vogels werden in vrijheid gesteld te 6 uur v.in. met N.O. wind. De eerste vogel bereikte het hok te 12 uur 17 min. 13 sec. de laatste prijswinnende vogel te 12 u. 33 min. 23 sec. De uitslag was 1 en 2 C. Ver steeg Jr.; 3 en 4. J. P. Brederode. Gevestigd: M. A. H. H. Rubems van Ittervoort. A. Hagen van Den Haag. C. P. J. Heijen van Voorburg. P. J. Nan- ninga van Zeist. A de Wit van Den Haag. W. van Doornen van Zeist. C. de Jong van Nieuwveen. E. E. Olivier van Rotterdam. A. Hillen van Olden burg. S. van der Jagt van Rijswijk. S. Feldker van Bersenbruck J. Hullen Essen. 1. Dosbal van Bochum. M. van Beek van Rotterdam. W. H. Hoit- huijsen van Oberhausen. M. I. Heller van Kieselbach. J. M. v. d. Ros van Lien- den. E. E. Klein van Gladbeck. L. Her- eg van Den Haag. J. M. de Zeeuw van Den Haag. W. Brand van Almelo. A. de Man van Zwolle. P. S. Koenderink Zwolle. K. C. Dekker van Santos. J. J. H. Grevers van Sassenheim. E. M. Scheffer van Wickratbberg. M. W. War- scbum van Karnap. M. W. Ueecke geb. Vers traeten van Rotterdam. G. P. Zui derduin van Amsterdam. Vertrokken: Chr. v. d. Merwe naar Den Haag. M. A. Broekhuizen naar Gro ningen. H. Krimp naar Alkemade. Chr. Walter naar Den Haag. C. Oornel naar Den Haag. H. Fijma naar Leeuwar den. M. C. Vente naar Den Haag. M. Steineigger naar Den Haag. P. J. Versteeg naar Leerdam. H. M. v. d. Kamp naar Katwijk. M. D. Janecke naar Heem stede. M. E. Ravelli naar Hilversum. A. Schaafsma-Chabot naar Voorburg. H. E. Reudink naar Rotterdam. Ph. S. H. Hofman naar Den Haag. M. J. Ligt- voet naar Rotterdam. K. Wegener naar Den Haag. L. Letnaar naar Oostenrijk. A. Wokanig naar Den Haag. M. v. d. Veen naar Den Haag. M. van Peski geb. Nijland naar Amsterdam. Geboren: Elisabeth Adriana, d. van C. H. Parlevliet en H. J. v. d. Sman. Theodora Cecilia, d. van C. J. Parlevliet en Th. Forsthuber. Maria Adriana, d. van J. Brekelmans en C. A. Rozied. Tine, d. van A. v. d. Marei en M. Vreugdenhil. Adriaan, z. van J. Sluimer en C. Bouwruans. Ondertrouwd: L. S. Hannema en A. H. Mees. Gehuwd: W. J. van Leeuwen en M. J. Pfingsten. G. Knijnenburg en J. H. Hochartz.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 6