Advertentiën G. A. DE JAGER DINSDAG 14 JUNI 1932 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 BAROMETER. naar waarnemingen verricht in den morgen van 14 Juni 1932, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt: Hoogste barometerst.*771.8 te Nordöyan. Laagste barometerst.: 757.8 te Vestmanoer. Verwachting tot den avond van 15 Juni: Zwakke tot matige Noordelijke tot Noord-Oostelijke wind, helder tot lioht bewolkt, droog be houdens vooral in het Zuiden kans op onweer, in het Noor den iets warmer, warm weer in het Zuiden. In ons land bleef gisteren een groot verschil bestaan in de temperaturen van het Noorden en Zuiden, daar de Noorde lijke of Noord-Noord-Oostelijke wind in de Noordelijke provincies lucht van de Noord zee toevoert, die ongeveer 14 a 15 graden Celsius was, doch in het Zuiden van land gekomen, tot 25 28 graden was verwarmd. Het aanhouden van dezen Noordelijken luchtstroom was het gevolg van het feit, dat de verdere ontwikkeling naar het Oosten van de uit het Westen opgekomen hoogen druk over het Noordzeegebied beneden de verwachting bleef. Daarbij bleef namelijk over Denemarken een onbelang rijk minimum achter, dat ook vanochtend nog een inbochting boven het Zuiden van Noorwegen in het 770.gebied te zien geeft. Als deze bocht, die bezig is op te vullen verdwijnt waarbij in onze streken de wind naar het Noord-Oosten zal omloopen, zal ook het temperatuursverschil tusSchen de deelen van ons land afnemen. Welke koers de depressie op den Oceaan zal ne men, laat zich nog niet zeggen. Een flinke daling op IJsland schijnt er op te wijzen, dat deze koers een vrij Noordelijke zal zijn Onweer werd uit enkele stations in Noord- Frankrijk gemeld. Bennes had 52 m.M. regen. LUCHTTEMPERATUUR: Temperatuur des middags te half drie 18.3 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a.: Van Dinsdagnamiddag 9.51 uur tot Woensdagmorgen 4.09 uur. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting Hooge Rijndijk: 7 uur 21, 12 uur 22 en 3 uur 22 gr. C. Zweminrichting „De Zijl", te 7 uur 19, 12 uur 20 en 3 uur 20 gr. C. HOOG WATER Hoog water te Katwijk aan Zee op Woensdag 15 Juni vooran. 12.uur en nam. 12.25 uur. en de Wilhelminavereeniging Alphen zoomede door de scheidsrechters de heer A. Vaessen, namens de pl. scheidsrechters de heer M. Be- zemer, voorts door scheidsrechter Hoek, de heer Hekkert als oud bestuurslid, de heer J. A. Holk, v. h. hoofd der openbare school, de heer Hardeman, oud-secretaris van den Goudschen Voetbalbond en eerelid van Al phen, en nog tal van andere belangstellenden. ACADF.MIENIEUWS LEIDEN. Geslaagd: Voorbereidend kerkelijk examen de heer W. C. van Unnik (Haarlem); candidaats-examen Indisch recht mejuf frouw E. J. G. van Overbeek (Den Haag) en de heeren J. H. Willems (Den Haag) en J. W. Th. Rappard (den Haag); doctoraal-examen geneeskunde de hee ren J. E. van Renesse (Den Haag) en A. Posthuima (Oegstgeest); Doctoraal-examen rechtsgeleerdheid de heeren J. C. de Kogel (Rotterdam) en J. F. van As (L e i d e n). STADSNIEUWS Aanbesteding. Gistermiddag werd in de Stedelijke Fabrieken voor Gas- en Eleetriciteit aan besteed het bouwen van een hoogspan ningsstation op een terrein aan de Stad houderslaan alhier. Ingeschreven was als volgt: J. M. van den Boogaard, Leiden 4682.F. B. Kapaan en M. J. v. d. Poel Voorschoten 3175.C. v. d. Lelie en A. J. Kantebeen, Leiden 2882.G. C. van Weerden en C. van Weeren, Lei den 2800.M. Kool, Warmond 2650. Jac. Warnaar Leiden 2589.Jac. van Riet, Leiden 2493.O. J. van Valderen Leiden 2-189.H. Korswagen Nzn, te Leiden 2250.P. W. van Rosier, H. P. Pannekoek en Co Leiden 2222.Van der Velden en de Jong Oegstgeest 208(1; de Later en Meijers, Oegstgeest 2189. C. van Osnabrugge, Voorschoten 1720. De gunning werd aangehouden. DISTRICTS-LEERLINGEN COMMISSIE IN HET GRAFISCH BEDRIJF. Uitreiking van diploma's. Gisteravond heeft in Hotel „Central", vanwege de districts-leerlingencommissie voor Leiden en Omstreken in het Grafisch bedrijf de uitreiking plaat-s gehad van de diploma's aan de leerlingen handzetters, drukkers en machinezetters, die bij het in AprilMei jl. gehouden examen* geslaagd zijn. In de examencommissie hadden zitting, benoemd door den Minister van Onderwijs, op voordracht der Vereeniging tot bevor dering van de vakopleiding in het typogra fisch bedrijf: voor de handzetters de hee ren 0. Laterveer, A. L. Koenen, D. J. Looman en A. G. de Mooij; voor de druk kers de heeren S. G. van Looy, F. W. Grü- ter, J. C. Pillekers en P. M. M. Pont; voor de machinezetters de heeren F. W. Grü- ter, J. Blöte en J. Hulsbergen Henning. Als secretaris, belast met do algemeene leiding der examens fungeerde de heer A. W. van Steenbergen. Geslaagd zijn als handzetter de heeren Ed. Giesen, H. La- court, A. Robbers en Th. Verbiest; als drukker de heeren F. M. Franken, K. Hü- ner en J. Timmer en als machinezetter de heeren J. C. Kluppel on A. van Leeuwen. Niet geslaagd zijn acht handzetters, waar van 1 voor de tweede maal examen deed en twee drukkers. Bij de uitreiking der diploma's waren aanwezig de ouders der leerlingen en hun leermeesters, de afdeelingsbestuurs der werkgevers en werknemersorganisaties, vertegenwoordigers van de Centrale Leer lingen-Commissie, van de Ambachtsschool c. a. De voorzitter van de districts-leerlingen- commissie, de e'her C. Laterveer, sprak zijn teleurstelling uit over het slechte resul taat van de examens en weet dit vooral aan de onverschilligheid der leerlingen. Spr. hoopte dat ze hun leven mochten beteren. De geslaagden spoorde spr. aan, niet op hun lauweren te gaan rusten maar ook verder krachtig aan te pakken. Ook de heer Ponstein, die het woord voerde namens de Centrale leerlingen-commissie hamerde op dat aambeeld. Groote be kwaamheid geeft vooral in dezen tijd een voorsprong. Voorts werd nog het woord gevoerd door vertegenwoordigers der werknemers organisaties, terwijl ook een der leeraren, de heer Van Doorn, de leerlingen hartelijk toesprak. Na de uitreiking der diploma's sprak de onder-voorzitter der commissie een kernachtig slotwoord. Bloemendag Santos. De Zondag jl. gehouden Bloemendag ten bate van het S. A. N. T. O. S.-fonds heeft opgebracht de somma van 421.44 5. Handelsregister K. v. K. Nieuwe inschrijving: 6033. Fir ma „Westerbeke en l'Amie" (B.P.) Hazers- woude, Rijksstraatweg Wijk A 140, handel in benzine, smeerolie en aanverw. artike len. Venn.: A. M. J. Westerbeke, Hazers- woude en P. BAmie, Hazerswoude. W ij z i g i n g e n 3933. Gebr. Planjer, Leiden, Nieuwe Rijn 77, beurt vaart. Door uittreding van den vennott: P. J. M. W. Planjer. is bovengenoemde vennootschap onder firma ontbonden. 1155. De Leidsche Courant, Leiden, Pa pengracht 3234, drukkerij: Uiftr. Comm. L. A. F. Prins te Wassenaar; N. Comm.: B. H. J. Lans, Leiden. 888. Leidsche Ooöp. Keuken, Leiden, Rembrandtstraat 27. De statuten zijn ge wijzigd. Wijz. Handelsn. in: Leidsche Coöp. Keuken, G.A. 4244. H. G. F. Singelenberg, Leiden, Zuidsingel 33, café (lleen verkoop van an dere dan alooliolh. dranken. Bijv. uitge oefend bedr.: tevens verkoop van sterken drank. 1595. P. Visser, Oegstgeest, Deutzstraat 16, handel in kruidenierswaren en aardap pelen. Overl. E: P. Visser, Oegstgeest, dd. 17 Mei 1932. Opheffing. 4763. J. M. Visser, te Oegstgeest, v. Assendelftstraat 29, aard appelen, groenten en fruithandel. De Openbare Leeszaal en Bibliotheek „Reuvens" en de werkloozen. Gedurende de maand' Mei is het aantal werkloozen, aan wie gratis op vertoon van stempelkaart boeken geleend worden, ver meerderd met 33 en verminderd met 149 personen, doordat zij werk kregen, vertrok ken of geen boeken meer verlangden. In het geheel zijn aan 333 werkloozen uitge leend 628 boeken, waarvan 547 Nederland- sclie of in het Nederlandsch vertaalde ro mans enz. en 81 populair-wetenschappelijke boeken of studiewerken. Donderdag a.s. zal door de Harmonie kapel „Werkmans Wilskracht", directeur de heer Ger. Dik, het tweede concert van den Bond van Leidsche Harmonie- en Fan fare Vereenigingen gegeven worden in heb Plantsoen (Musis Sacrum) 's avonds S uur precies. Het publiek wordt beleefd ver zocht dit programma uit te knippen en gedurende de uitvoering niet te loopen. Programma: 1. „Fortus Fortuna", Marsoh, Ger. Dik; 2. ,.Die Schone Gala thee", Ouverture, F. von Suppé; 3. En Bateau, Valse Lente, Ger. Dik; 4. „Les Saltimbanques", fantasie, L. Ganne. Pauze 5. Ouverture „De Semirames", Rossini; 6. „Hungarian Dances" No. 5 en 6, Brahms; 7. Lied uit de Opera „Czar und Zimmer- mann", Letzing Solist de heer P. Plezier; 8. „Friedensfeier", Feest-ouvcrture, Oarl. Reineoke; 9. Marsoh Finale. Door de politie alhier is aangehouden H. van R., die hedennacht bij den winke lier L. in het Noordeinde, met wien hij een geschil had, een winkelruit heeft ingesla gen. DON-KOZAKKEN KOOR „PLAT0FF". Programma Kerkconcert te Leiden. Het Don-Kozakken Koor „Platoff" o. 1. v. Nikolas Kostrukoff zal Vrijdag 17 dezer in de Groote Kerk te Leiden o.a. de vol gende liederen ten gehoorc brengen: Che rubijnenlied, religieus lied (Rues, mis); Heer beziel mijn gebod, van Arohangelsky; De rust van een ziel, gedeelte uit het Requiem van Bachmetieff; Treurzang ter herinne ring aan de gestorvenen, van Bachmetieff; Credo, van Archangelsky; Zij gedankt, o Heer, van StschernakoffHerstbloemen van Chumski; Pater Nostor, van Scherime- tieff; de klokken, van Taskine; Rust in vrede, Gij die in den strijd bezweken zijt, van Korniloff; O Heer, vergeef mij, van Lvovski. Door de politie is naar Den Haag over gebracht de zwerver P. L„ die nog 15 da gen hechtenis tegoed had. RECHTZAKEN HET DRAMA TE PUTBROEK. DE VADER KRIJGT 15, DE ZOON 8 JAAR GEVANGENISSTRAF. Zij hoorde het vonnis onbewogen aan. De rechtbank te Roermond deed heden morgen uitspraak in de strafzaak tegen vader en zoon v. d. Elzen, beschuldigd van den moord te Putbroek. De rechtbank achtte het bewijs geleverd, dat de oudste verdachte v. d. E. in den nacht van 27 op 28 November 1931 opzette lijk W. Kersten van het leven heeft be roofd door uit een met hagelpatroon gela den geweer op korten afstand twee scho ten te lossen, waarvan een den linkerboven arm heeft getroffen en het tweede de rech terzijde van den rug, welke verwondingen den dood kort daarna hebben veroorzaakt. Verder acht de rechtbank bewezen, wat vader v. d. Elzen betreft, dat hij in den nacht van 2728 Nov. 1931 omstreeks half één te Putbroek opzettelijk Fr. Hub. We- rens en Math. Kersten van het leven heeft beroofd door uit- een met hagelpatronen geladen jachtgeweer op zeer korten afstand hagelschoten op hen te lossen, tengevolge waarvan Fr. Werens door drie hagelschoten is getroffen. Tengevolge van de twee laat ste schoten, is de dood kort daarna inge treden. Math. Kersten werd getroffen door vier hagelschoten, waarvan de beide laatste doodelij^ waren. De rechtbank overwoog verder dat uit de bewijsmiddelen telkens volgt het bewijs van de opzet om de drie personen van het leven te berooven en dat zij tengevolge van handelingen van den ver dachte zijn overleden. Voorts overwoog zij, dat de schoten in kort tijdsbestek zijn gevallen en dat de drie personen in elkanders nabijheid waren, zoo dat de rechtbank oordeelt, dat al die straf bare handelingen door één voornemen wor den bestreken en moeten worden be schouwd als het voortgezet mis drijf van doodslag. Do rechtbank oordeelt dat de handelin gen van verd. van een groote wreedheid getuigen daar hij niet minder dan 9 scho ten op zeer korten afstand loste. Zij eischt dan ook een maximum straf van 15 jaar gevangenisstraf. Verder overwoog de rechtbank wat den tweede verdachte M. v. d. Elzen betreft, dat zij rechtsgeldig bewezen acht, dat hij in den nacht van 27—28 Nov. 1931 omstreeks half één te Putbroek om W. Kersten van het leven te berooven uit een met kogels geladen parabellum drie schoten op W. Kersten heeft gelost' waarbij de uitvoering van het misdrijf alleen niet voltooid werd door een van zijn wil niet afhankelijke om standigheid. De rechtbank kwalificeert het misdrijf van dezen verd. als poging tot dood sla g. Bij de oplegging van de straf over woog de rechtbank, den grooten ernst van het feit en van den anderen kant den nog maar jeugdigen leeftijd van den verdachte, die onder invloed van zijn vader handelde. Een en ander overwegend is de rechtbank van opinie dat niet 't maximum, zijnde 10 jaar gevangenisstraf, moet worden opge legd, maar 8 jaar Het verder aan dezen verd. ten laste ge legde acht de rechtbank niet bewezen en spreekt hem daarvan vrij. Voorts beval de rechtbank dat de kleeding, schoenen, schop pen en wapens aan den eersten verd. zal worden teruggegeven en aan vrouw Kers ten een zaklantaarn, die bij haar in be slag werd genomen. Voorts beval de recht bank vernietiging van heb jachtgeweer en het parabellum, waarmede de misdrijven zijn gepleegd. De beide verdachten hoorden de uit spraak van de rechtbank kalm en onbewo gen aan. LAATSTE BERICHTEN De Minister van Buitenlandsche Zaken naar Genève. De Minister van Buitenlandsche Zaken, jhr. van Beelaerts van Blokland is heden middag naar Genève vertrokken. TELEGRAMMEN SPOORWEGONGELUK IN DUITSCHLAND. HALLE, 14 Juni. (V.D.). Maandagavond is op het station Corbetha de personen trein HalleErfurt in botsing gekomen met een goeder.cntrein. Hierbij ontspoor den de locomotief van den personentrein en twee goederenwagons, waarvan één verwoest werd. Veertien passagiers, de BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Dirk, zoon van D. Klein en J. Fasseur Willem, zoon van W. van Zonneveld on J. E. C. Jansen Johan na Maria Theresia, dochter van O. R. Lam- po en J. E. Spierings Albert, zoon van P. G. Stolker en E. Alderden Hubertus David, zoon van Th. W. van Leeuwen en J. Loffeld Jan, zoon van J. van Velde en M. Sijpestcin Geesje Icke, doohter van N. Verhoeven en A. A. Augustinus Christina Pieternella, dochter van J. M. Muilwijk en G. Westrik Arie, zoon van W. A. Langver en M. Prins Christina*, dochter van J. Jesse on A. C. Leupe Lucie Anna, dochter van J. J. Wiessing en T. M. W. C. Hamelton Johanna Ma ria doohter van J. D. Beij en J. Betgen Franciscus, zoon van C. Beij en J. Ouwer- kerk. Gehuwd: P. J. de Raad jm en E. M. Jansen 25 jaar. Overleden: J. Brandei zoon 6 jaar M. L. Castelein-Koster, vr. 69 jaar J. van Veen, zoon 3 maanden M. Boon man 76 jaar. machinist en de stoker van den personen trein werden licht gewond. De oorzaak van het ongeval is het rijden door een on veilig signaal. DE OPLOSSING VAN HET HERSTEL VRAAGSTUK Algemeene schrapping der schulden de eenige oplossing. LONDEN, 14 Juni (V.D.). De diplo- matieke medewerker van do „Daily Tele graph" meldt, dat de resultaten van de En- gelsch-Fransche besprekingen te Parijs veel omvattender en belangrijker geweest zijn, dan officieel wordt toegegeven. Prin cipieel bestaat geen meeningsverschil moer tusschen de Engelsche en Fransche re geering over het verband tusschen do Her stelschulden en de oorlogschuklen. Boide regeeringen zijn het er over eens, dat de oplossing, welke moet worden nagestreefd, is een algemeene schrapping der schulden. Frankrijk houdt niet meer vast aan ecri overschot uit de herstelschulden voor zich zelf. Verschil van meening bestaat alleen nog over de vraag, welke methoden het geschikst zijn en wanneer op zijn vroegst een oplossing kan worden verkregen. Parijs staat op het standpunt, dat be halve een verlenging van het bestaande moratorium zoo goed als niets gedaan kan worden tot na de presidentsverkiezingen in Amerika. Volgens de opvatting to Lon den, waarmede men het le Rome en Ber lijn eens is, moet aan de wereld, wanneer geen onmiddelijke absolute en definitieve regeling kan worden tot stand gebracht, een definitieve verzekering gegeven wor den, dab men het over een dergelijke rege ling in een moreel bindenden vorm eens geworden is en dat eventueele vertraging met betrekking tot de practische uitvoe ring uitsluitend een zaak van diplomatieke techniek is Onder deze omstandigheden zal de conferentie te Lausanne bij de voor bereiding van het moratorium waarschijn lijk met algemeene stemmen te kennen geven, dat de eenige gezonde en practische oplossing van de haar voorgelegde vraag stukken slechts kan bestaan in een alge meene schrapping der schulden. Of Engeland, gesteund door Italië, een stap verder zal gaan en individueel de lei ding in tastbaren vorm zal nemen, is niet uitgesloten, doch hangt af van den gang der conferentie. Dit houdt mede verband met de betalingen van Engeland aan Ame rika. Do vooruitzichten voor de Ontwape ningsconferentie te Geneve worden in di plomatieke kringen te Londen pessimis tisch beoordeeld, daar een verlaging van vijf tot tien procent der bewapeningsuit gaven bij een leger met algemeenen dienstplicht niet veel beteekent. Voor En geland beteekent het voorstel in verhou ding een veel grootere verzwakking en de bestaande ongelijkheid in bewapening wordt door deze methode niet opgeheven. De „Financial News" verklaart dat een moratorium voor den tijd van zes maan den reeds daarom niet voldoende zal zijn, omdat het Amerikaansche congres een herziening der schuldenovereenkomst niet voor Maart van het volgende jaar kan ra- tificeeren. Daar slechts een algemeene schrapping der herstelschulden tot den te rugkeer van het vertrouwen kan bijdragen, moet Engeland energiek aan dezen eisch vasthouden. De „Morning Post eischt van Frankrijk dat het niet meer het bijvoeglijk naam woord „heilig" voor de herstelschulden zal gebruiken, die toch niet meer betaald zul len worden. Dan zal de oplossing van een eer moeilijk vraagstuk belangrijk verge makkelijkt worden. HET VLIEGTUIG VAN BERTRAM GEVONDEN. BERLIJN, 14 Juni. (V.D.). Volgens een hier uit Londen ontvangen telegram is het vliegtuig van den Duitschen vlieger Ber tram aan de Noord-Westkust van Australië gevonden. Het Ministerie van Buitenland sche Zaken heeft een officieele bevesti ging van den Duitschen consul-generaal ter plaatse, met wien hierover herhaalde malen telegrammen gewisseld zijn, nog niet ontvangen. Den consul-generaal was des tijds verzocht de Australische regeering te vragen een vliegtuig, gestation neerd te Broome, uit te zenden. Dit vliegtuig hooft de geheele kust tusschen Broomc en Wind- ham afgezocht, zonder een spoor van Ber tram to vinden. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 13 Juni. Groentenveiling. Per 100 stuks: andijvie 1.003.50, kom kommers 615, bloemkool I 4.500.2*1, bloemkool II 1.001.80, piotcrsolic 1.10 2.prei 0.801.40, radijs 1.10-2.— kropsalade 1.001.20, seldcrio 1.00— 2.40, wortelpn 6—14, per 100 kg.: snij- boonen 7077, stamboonon 88110, dojHïrwteii 4050, peulen II23, pos telein 3—6, spinazie 10—18, tomaten A 33.80, B 32.—, C 32.40, CO 88.—1, uien 1. 14 Juni. Vette Varkens. Aanvoer 426 totaal, waarvan 364 zwaar 3032 cent en 62 licht 30—31 cent, zouters 31—32 cent per kg. levend gewicht. Handel tamelijk vlug, enkele vleeschvarkens 1 cent boven notecring. BODEGRAVEN, 14 Juni. Kaas. Aange voerd: 408 partijen Goudsche kaas, waaron der 400 met rijksmerk, totaal 16819 stuks, wegende 151.371 kg. Prijs met rijksmork lo soort 2630 cent, 2e soor 22—25 cent zwaro 3250 cent. Handel matig. ROTTERDAM, 14 Juni. Vee. Aanvoer: 223 paarden, 10 veulens, 669 magero run deren, 1021 volte rundoron, 446 vette kal veren, 922 nuchtere kalveren, 43 schapen of lammeren, 5 varkens, 7 biggen, 4 bok ken of geiten. Prijzen per half kg.: koeien 17_20, 2830 on 3-135 cent-, ossen 18—20 2730 en 3234 cent, stieren 1617, 19—21 en 25 cent, vette kalveren 2529, 3537.5 en 47.5—50 cent. Prijzen per stuk van ma ger vee: melkkoeien 130230, stieren 60300, werkpaarden 130275, slacht- paardea 95140, hitten 60110, veu lens 2015, nuchtere fokkalveren 10 19, nuchtere slaehtkalverou 58, kalf- koeien 130—230, pinken 45—90, vaar zen 90—150e biggen 2.50—4.50, biggen per week 3040 cent. WISSELNOTEERINGEN (AMSTERDAM) (Niet officieel). 58.50 9.08 2.471/s 9.72 »/4 34.45 48.25 12.671 /2 20.371/O Oslo 45.— 49.55 46.75 35.25 7.32 Prolongatie 1 pet. Getrouwd: Dr. J. W. F. A. VAN DEN BERG DE BRUYN, Arts en t 4689 EMMY BRUIJN, Somi-nrts die mede namens wedcr/.jjdsehn familie hartelijk dankzeggen voor de vele blijken van be langstelling bij hun huweljjk ondervonden. Oegstgeest, 14 Juni 1932. Voor do zeer vele en harte lijke bewijzen van deelne ming, ontvangen bij het over lijden van mijnen innig ge liefden Echtgenoot, HENRY GRAAF VAN BIJLANDT, betuig ik mijnen oprechten dank. Douairière J. 0. Gravin v. BIJLANDT- WISBOOM. Zoeterwoudo Juni 1932. 4606 4695 Arts AFWEZIG VAN 16 JUNI TOT 18 JULI. De praktijk wordt waarge nomen door de doktoren DE BRUIJNE, DE GRAAFF. JAS- PERSE. K0RS. MEYB00M, MUYZERT en RENAUD. Voor onze stoffenafdecling vragen wij een flinke 4692" 2e VERKOOPSTER voor spoedige indiensttreding. WISBRUN LIFFMANN Haarlemmerstraat 116120 Aan de Zilverfabriek „Voor schoten" is wederom voor een aantal JONGE MEISJES gelegenheid om opgeleid te worden tot bruineuse. Banketbakkerij. Gevraagd voor I Juli oen nette beschaafde Juffrouw of Meisje. Bokendhoid met 't vuk strekt tot aanbeveling. Opgaaf laatste betrekking en verlangd saluris. Brieven bureau van dit blad onder no. 4688. Gevr. e9n eenv. VERPLEEGSTER gezond v. gestel, met lust en liefde voor verzorging van Ouden v. Dagen. Br. m. opg. leeft., godsd. en waar inl. te bekomen, bur. v. d. blad onder no. 4691.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 3